tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mes uliyet » donum » yuz » gorunuşu kurtarmak » cerkez » gradosu duşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » sarnıc » gin » bilgili » turbedar » ya ya » gozlerini bayıltmak » goz » gurultulu patırtılı » duşundurmek » subye » sarıkart gormek » murekkep » husran » sın sin sun sun » cekmek » itibar gormek » karavana cıkmak » uful » sırt cevirmek cevirmemek » doviz » balık sutu » harman etmek veya yapmak » teessus etmek » ilikci » salkım kupe » bilincaltı » gecende » sonuk » gırc gırc » hâşâ summe hâşâ » cok yavaşişyapan cevik olmaya » cantasız » ejektor » gozlemecilik » supruntucu » yonelim » bağlayıcıunlu » durtuş » buvet » tup bebek » pacoz » alaturka bilen alaturka eser » dişleri dokulmek »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.