tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İzmir koftesi » duduk » bak bak » sebep olan fiziksel enerji ha » adam sırasına gecmek veya girm » bir yana dunya bir yana » cakmak taşı » kulup » subjektivist » ceşni katmak » yonlu » hamel » surekli olarak gidip gelmek » posteki saydırmak » mel un » dortkenar » golgesinden korkmak » ustenmek » surt allah surt » kuzguna yavrusu şahin veya ank » kamburu cıkmak » soylenmek » icmek » oğutuş » ateşduştuğu yeri yakar » sovuş » koselik » yurumek » hareketlerinde tutarlı sağlam » huzunlendirmek » buyuk peder » gurultuye gelmek » kredi acmak » sun î peyk » luzumsuz gormek » uretim gucleri » giysisi » cekirge kuşu » aile bahcesi » duşman » doner kebap » tuzel » devletlerin uyrukları » cenaze toreni » acmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » şarap fıcısı » turk » sulus » teessus »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.