tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic bukun » ıkla ikle ukla ukle » cadır » gecmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cemic » balast direnc » oluk » ayrıduşmek » huzun » gonlu yaralı » cift kol » parcacılık » donmek » başına balta kesilmek veya olm » trenckotlu » cifte kumrular » varışcizgisi » gelişmişcanlı » kontak acmak » buzlar cozulmek » kantarlıkufur » takdir etmek veya eylemek » kargın » lecelik » para parayıceker » goz goze » aracılığıyla duymak değmek e » imlec » acıktan para kazanmak » gumuşîleşmek » yurutme » bilgic bilgic » dost duşman » kurkculuk » duduklu » nufus plânlaması » arbutus uneda » surfile makası » kirec sondurmek » hat bekcisi » nefes cekmek » suruluş » gecirgen » surgune gondermek » cerci » uflemeli calgı » gidişdonuş » magnezyum klorur » gecmek »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.