tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muş » yorgan gitti kavga bitti » cobansuzgeci » frenk lâhanası » kulunc kırmak » cekoslovak » kopekleme » sur at » kuşmu konduracak » gozlerini kan burumek » cinke » dublorluk » hitit » umurumum teki ters soyleşiyle » oturak kundesi » munavebe » naturalizm » tuketici » cozulme » ucuşmak » hırcın » gosterme » burnundan fitil fitil gelmek » sut beyaz » ac susuz kalmak » konektor » moblesiz » cardaş » mutevazi » gocmenleştirmek » ağzına veya diline kira isteme » cuvallı » şakaya boğmak dokmek veya bozm » kıc attırmak » susleyip puslemek » yatışma ozelliği olan yatıştı » normal vucut sıcaklığı icinde » ruzgârlanmak » ciceklenme » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » temizlemek » sun î solunum » poc » mukavemetci » maltız » gaz olcumu » ağac kurdu » elinle ver ayağınla ara » pence » altıkaval ustu şişhane »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.