tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşku beslemek veya kuşku duym » kılıclama » musellim » partoner » suflîleşmek » olcun » boynunu bukmek » ahbapca » cıkarmak » opturmek » moto » hristiyanlık » cekirge otleğeni » soyleşme » ceşit » cucukleşmek » ayağına duşmek » sulukcu » terbiyeli kofte » gomulme » amaclanmak » saati saatine veya dakikasıdak » bakar kor » tımarhane kackını » tecrit izolasyon » mızrap » takdim edilmek veya olunmak » otumsuzluk » ucmak » kambersiz duğun olmaz » cağırmak » mes uliyet almak » ters turs » hot » kor şeytan » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yasakcı » estek kostek » doğal ve saydam değerli taş » ağzınıkapamak veya kilitlemek » beklenmediği umulmadığıveya c » iz ac etmek » supruntucu » icinden gulmek » karalar bağlamak veya giymek » tegaful » goc etmek veya eylemek » subyan » sovgucu » salca »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.