tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inşaatcı » pt » cıra dibine ışık vermek » ara secim » yuzdelik » cullanış » cerceveletmek » gecersizleştirmek » centiklenme » tecrubesiz » kreator » gum gum etmek » kıc attırmak » kancıklık etmek veya yapmak » ısparmaca » omru oldukca » muleyyin » avuc avuc » organizmaların oluşturduğu bir » mahmur ciceği » aracılığıyla duymak değmek e » mucahitlik » yetiştirilen bir bitki lycoper » catışmak » rektorluk » tedahul » adam icine cıkmak » uretim artığı » guldeste » edinc » cekul » feragat gostermek » depremcizer » duşundurucu » mechul » cobanpuskulugiller » gaz olcumu » cağatayca » başından gecen olağan dışıola » kocek » soz » cocuklaşmak » sandıktaki sırtında ambardaki » baha bicmek » ucup gitmek » busbutun » allah mubarek etsin » otumsuzluk » defol » cakıcı »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.