tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicekli bitkiler » icsel » on yargılı » matrakcı » durtmek » jeton gec duşmek » deniz culluğu » kalem acacağı » karacayır » canına gecmek canına işlemek » kesmeden ustten gecmesini sağl » cavelâ » guzel » globulin » madde » kıt a sahanlığı » cığırtma » başında değirmen cevirmek » wc » para ile değil sıra ile » cekirdekcilik » acmak » cevirmek » suzucu » kuşgibi ucup gitmek » okuz damı » cocuklaştırmak » koreltmek » calkalanmak » guneşli » ozdeş » cıplanmak » aklına şaşayım veya şaşarım » organikci » doşemek » calıştırılmak » kesip bicmek » gidişdonuş » cucuk » ceşitli ogelerin perde aksesu » gostermecilik » tavukcu » ne bicim » ı i u u » suyu gorunce teyemmum bozulur » başaktor » teferrut » yer tutmak veya tutmamak » puruzalır » gayret gostermek »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.