tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucsunme » koşelik » cehreli » soğutgiller » maddî olmayan manevî şeyler » bicimli » al » kefil gostermek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » sormak veya sorması ayıp olmas » mutculuk » kooperatifci » guzelleştirme » sozleşmek » tan ağarmak veya atmak » gorucuye cıkmak » gereklerine uyacak duruma soka » yol gostermek » tumel » koksel » yol acmak » bir koşeye atmak » yarayan kuru ince yaprak » satranccılık » turt » tenasup » cevirtme » osmanî » tunclaşma » cıtlatma » allah seni inandırsın » hungurdeme » hodukce » darulbedayi » yol acmak » cumlecik » garniturlu » temizlemek » avrupalılaşma » ortulmek » cağıra cağıra » ciğleşme » sevinmek sev in sevdirmek se » su gibi aziz ol » ye kurkum ye » kredi acmak » koklenme » bıcak atmak » yayılmasınıonlemek icin kullan » tervic »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.