tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koyleşme » cilingir » parfumeri » ihramdan cıkmak » carıklıerkânıharp » lutfetmek » lenincilik » tertipci » okuyup uflemek » kolacan etmek » aslıcıkmak » işkembe corbası » şeytan cekici » henuz » cizgileşme » rejisorluk » dolmuşcu » nakışcı » koyuvermek » koroğlu » cıkar » cınar » majuskul » meydancı avlu bahce gibi yerl » kopya etmek yapmak veya kopyas » bazıbitkilerin turlu organları » portfoy » dalga gecmek » sozcuk turu » terbiye almak veya gormek » hayalinden gecirmek » yapışık ceneliler » dayanamamak » ince karton parcası kartvizit » ic bolge » orgutcu » taharruşetmek » kokenlenmek » cetin ceviz » yuzucu » cokelek » allah dağına gore kar verir » oğlende » culsuz » suzgu » soz acmak » su icinde kalmak » uzerine cullanmak » guz donemi » ele verir talkını kendi yutar »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.