tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yoneltec » alaya cıkmak » eli boğrunde » kulâhlı » vazgecmek » marksizm » kullu su » cifte » silâh cekmek » kurkculuk » bir ucu sivri olarak yapılan t » men » elinden cıkmak » bunyece » makam şoforu » sutannelik » yalancışohret » canın isterse » işine gore » ense cukuru » gobekli » yaşınıicine akıtmak » formule » adıcıkmak » amaclılık » kıc » turkucu » ozveren » burokrasi » golermek » doğmek » gorecelik » centilmek » an anesiz » inmek » yer cucesi » orumcek » yaprak cay » iki gonul bir olunca samanlık » puruz » hititce » doviz » mutareke » daş taş » ic kuyu » salur » aman dedirtmek veya amana geti » paraşut kulesi » turkceci » uclemek »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.