tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kosteklemek » durmek » carpıntısız » tepegozler » kurum » ustune titremek » icini ezmek » rotarlı » uste cıkmak » cıkmak » kuafor » her gorduğu sakallıyıbabasısan » guvensizlik » birbirinin gozunu cıkarmak » yuksek gerilim » acımlanma » katışmac » yararlanılan bir bitki corchor » bolum » ciğnetmek » studyo » dağayısı dağlarda yaşayan yab » iki bucukluk » satıya cıkarmak » şobiyet » monsenyor » kokensiz » duztaban » catallaştırma » cağdaşlaşma » cektirme ağı » izine duşmek » likor bardağı » kuşumlenmek » su gosterdi » uc » cıngır cıngır » genel goruşme » diskci » koyu duruma getirmek » lâfıgecmek » gostertme » donuşum » dumen kırmak » gozle yemek » can ciceği » civiletmek » soz ayağa duşmek » cobancantası » değişkene gore hesaplanan sayı »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.