tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cincilya » otumlu » tohmetli » şeref sozu » adıgecmek » yukseklerde dolaşmak » ifrit kesilmek veya olmak » su altıfotoğrafcılığı » koftehor » tutmek » şekle sokmak veya koymak » bolunme » addan tureme fiil » atolye » soz » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ilâc » gumbedek » sokukcu » odul » ruhunda guneşacmak » cekme » yureği kaldırmamak » car » cıkarmak » meşrubatcı » kume bulut » uyelik aidatı » varoluşculuk » nişangec » bir cuval inciri berbat etmek » şupheleniş » santra cizgisi » ic » bu yuzden » adana kebabı » gozlerini fal taşıgibi acmak » kosnulluk » cizgi cekmek » allah gecinden versin » catal » tekcilik » muhimsemek » boylelikle » kalleşce » paşacadırı » kore » akupunktur » lutufkârane » kacıntı »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.