tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tenha nın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvenliği sağlamak icin yapıla » organların her biri » mı mi mu mu » ustenci » musamahasız » gurluk » kalıpcı » lâkırdısımıolur » dişfırcası » cakılı » portor » catlama » duşuncesizlik » cağlayış » şuphecilik » ucma » ic yarıcap » suruklendirmek » acıklık » icli kofte » not duşmek » calgıcıbocek » gecmek » işguc edinmek » tekemmul etmek » pardosu » kuskunu duşuk » evirmek cevirmek » gorgusuzluk » cikletci » suratından duşen bin parca olm » iş arî » sperma ana hucresi » surgen doku » suzule suzule » aklınıkacırmak » koşe yastığı » İslâm dininden olan kimse » cedî » koklemek » alcaklık » imtihana cekmek » acındırmak » hareket » iltibasa yol acmak » pic etmek » ceşitkenar ucgen » yuzyıl » karesel bolge » gok gurlemesi »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.