tdk sözlük TDK Sözlük

 

tenha nın zıt anlamlısı

tenha nın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tenha nın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tenha nın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tenha nın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kolcak » bisulfat » donuna yapmak veya doldurmak » protestanlık » dort elle sarılmak veya yapışm » goğuslu » mizacsız » sureğenleşmek » orgutlenmek » sokmek » ilâc yapmak veya hazırlamak » alt ust olmak » kopurme » icki âlemi » sıfıra sıfır elde var sıfır » gozunu toprak doyursun » dişcik » gorgusuzce » pacayıkurtarmak » kuf bağlamak veya tutmak » sade birimler boluğu » gun gune uymaz » kacmaklık » urat » turkceleşme » ureyiş » rolu olmak » boya kızıl kok flubia tinctor » burgu » tırnakcılık » gorulmek » olan biten veya olup biten » uşuntu etmek » inc » celimli » hizmetlerine bakan uyeleri ha » uyku gozunden akmak » kullanılan mutfak âleti » yazıya dokmek » ku » koşe » uzerine yaptırmak » celik » icerisi » gorsel işitsel » ciğitli » roman » sozunde durmak » kukurtlenme » satın alınan erkek kul esir »

tenha_nın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tenha_nın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tenha_nın_zıt_anlamlısı nedir ve tenha_nın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.