tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
refuj » borc gırtlağına cıkmak » koprunun veya koprulerin altın » İzmir kofte » şansolyelik » goze batmak » durme » İsvicreli » distributorluk » tohuma kacmak » yulunmek » dumanıustunde » tumsek » yureklilikle » goz ucuyla bakmak » şımarıkca » munevver » sinemacı sinemanın ceşitli ko » elekcilik » luzucet » kuşatma ihata » ve sorumluluğunu taşıyan birim » mulhit » gan gen kan ken » celik » kullanılır » goturmek » ustune alınmak » cıkmak » sun î peyk » donbaba » tutunacak dalıolmak veya olmam » yonelme hâli » vızvız boceği » duzenleme işleri » almanlaştırmak » goruşmek » ı i » cekap » camaşır » golgeleyici » gozaltına almak » arif olan anlasın veya anlar » serbest yuk » bayrakcı » etkilerle oluşturduklarıyer de » kurekcilik » tukuruklenmek » gonlu kara » cayan »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.