tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cem an yekûn » mustesna » guvenilme » undeşlik » cift dalma » cifteli » meşrutiyetci » ceper cekmek » ayım eyim » karbon alaşımı pulat » tekelluf » sarnıc vagonu » hukumler ve izlenecek yollar » gozu buyukte olmak » sokağa veya sokaklara duşmek » tukenmek » kuculmek » bayındır » hazar » guc » İzmir koftesi » kacış » smac » rutbesiz » ic » sorma kişinin aslını sohbetin » ikiyuzluluk » duvak duşkunu » asgarımuşterek » koalisyon hukûmeti » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » telekscilik » bıcak vurmak » olduresiye » sokmek » yan cizmek » musteşar » icsiz » uzerine almak » bacasıtutmek » sıcramak » muessif » cıkıntılarıolan organ » muncer » caresizlik » bıcak kemiğe dayanmak » cıkartma » cavuş » vesveseye duşmek » cuk »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.