tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dikdortgensel bolge » catıklaşmak » onculuk etmek » samanyolu » iyi gun dostu olmak » onduleli » İcra ve İflâs hukuku » kokertme » iceriye duşmek » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » duztaban » carpmak » imam osurursa cemaat sıcar » onunu kesmek » mutehayyir » muesses » suolcer » furs » hukumdarlık » naturist » iyodur » gonul ferman dinlemez » cevriliş » kuskun kuskun » munteha » teşhis etmek veya koymak » saklamak inkâr etmek » surunmek » uzunlamasına acılan oyuk » gucendirici » mandepsiye basmak veya bastırm » ihaleye cıkarılmak » oğur » astarıyuzunden pahalıolmak » traktor » kultur akımı » hâk ile yeksan etmek veya olma » oğrenme » guzelleştirilme » un » duşkunler evi » geyik boceği » onune gecmek » mosyo » sandvic » molekul » gozetlemek » catlama » govdelenmek » baltasıkutukten cıkmak »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.