tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
havale gondermek veya yollamak » fırsat kollamak veya gozlemek » arefe gunu » calmacı » sunnî » hurle » hukumranlık » l l » lutfen » tereddut » aile butcesi » kacmak » turetmek » aleykumselâm » yuceliş » kacakcılık » kacınganlık » cukundur » oğutlemek » kredi acmak » duzgu » bortmek » mumin » avşar » rabbena hakkıicin » maca mece » uranus » ilgincleşme » cimentolatmak » akac » ateşbocekleri » dayak cennetten cıkmıştır » guguk gibi kalmak veya oturmak » gectikten sonra yavru olarak d » edebiyatcı » goğus caprazı » kulhanbeylik » moblesiz » gockun » yıldız gunu » dort ustu murat ustu » gecinmek » bunye » uzerine yurumek » sokağa cıkmak » kap » mahkemelik olmak biri başkasıy » bahisci » almanlaştırma » batınî »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.