tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ust dudak » ceyrek finalist » zumre edebiyatı » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » ici beni yakar dışıeli veya s » başıdonmek » ağzından dokulmek » gokte ararken yerde bulmak » duzenlenme » defol » tac beyit » iktisatcı » hurmetsiz » acısal hız » beylikci » surmelik » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » duzenleyen ve genel olarak ilg » bakımından bağlanarak soylenme » haricten gazel okumak veya atm » mahkemelik olmak biri başkasıy » coklukla » sutlu » cıkmaklık » duma » uzerine evlenmek » ne buyrulur » konduktorluk » deli cıkmak » balkarca » bitli veya kurtlu baklanın da » cuzdan » gumruklendirme » olum sukûtu » yuksek gerilim » trolcu » ağzının icine girmek » eyyam gormuşveya surmuş » maraba » boşluk » kaca kac » bicimi » değişkene gore hesaplanan sayı » da var ki anlamlarında kullan » iyilikci » allah taksimi » karnıac » soğutgiller » unsuzunu gosterir » etmek »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.