tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşler icinde » suruluş » ortturmek » lâckalık » kunye » kosnuk » surgu » okuz gibi bakmak » yağışolcer » absurt » cuhalı » İslâm dininden olan kimse » coven » uckâğıt oyunu oynatan kimse » koruma unsuzu » calmak » tezahur etmek » ozendirmek » guneyli » koşac » ilgecli » atmak muracaat etmek » catırtı » yapmadığınıbırakmamak veya koy » yuksunmek » hoduk » şaşıcakır demektense kor de de » parcalanmak » kopuleme » gonc » akıkarasıgecitte belli olur » ağatmak veya bırakmak » koy odası » ceşitli ogelerin perde aksesu » duzguncu » goz ucuyla suzmek » duşurtmek » mustemlekeci » ne demek » doğaclamak » oksuzsevindiren » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kaşlıgozlu » kulfetli » topluluktan olan kimse » asma bahce » yetişmeyesi » kademli olsun » su icinde » sun î »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.