tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukunmek » yuzyıllık » boya vurmak veya cekmek surme » kolesiz » burc » recine kanalı » tukuruklenmek » gumrah » gomulmek » toren » gundeliğe gitmek » tahassur » yağma etmek veya edilmek » guclu » hareket » gosterme zamiri » canınıcehenneme gondermek veya » sovgucu » ılıkca » sut kırı » coğumsamak » maymuna donmek » taşıma veya dokme su ile değir » fındıkcılık » hic değilse veya hic olmazsa » dağgolu » kok mantar » cokbilmiş » yukseltmek » goruşmek » kırkağac kavunu » cişetmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » gin » kılıc gagalı » kureyve » guc mevkide kalmak » corbacı » yuz bulmak » kır bekcisi » gol kestanesi » geceli gunduzlu » sırma sac » kuyu acmak » ayaklar baş başlar ayak olmak » cıvma » diluviyum » doviz kacırmak » yureğinin başısızlamak » millî mucadele »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.