tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yb » ust dudak » ciftleştirmek » boğaya cekmek » şomiz » cığır acmak » icinin veya yureğinin yağıerim » of » seckincilik » gonullu » denk kume » uyudu cocuk sevildi cocuk he » kostum » ozdeşlemek » uflemeli » asitolcer » başıcatlamak » cevrelenmek » host » kopru başı » hic kimse » on kol kemiği » guruldemek » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » gumuşletme » olcu » keciye can kaygısı kasaba et » porcus babyrussa » aclıktan gozu veya gozleri kar » tekniği » yuklu » el openlerin cok olsun » ayın on dordu » oz eleştiri » cuhcuh » cirkef » doldurulmuşcam seramik veya c » sonuc niteliğinde başka bir bi » corba gibi » koksel » rek » ic pilâv » rotuşcu » celik » calımına gelmek veya getirmek » ustune » sutcu » kacınmak » kabına dokmek » dortleme »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.