tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzgu » suruklenmek » sevinmek sev in sevdirmek se » karşıtcı » utangac » boşluk » hızınıkaybetmek veya yitirmek » sungu » olan insan topluluğu ulus » kumeleniş » gec kalmak » kendini bilen veya bilir » tup gecit » goreneksel » ihtiyac duymak » bileğine kadar veya bileklerin » gurleşmek » kor dokmek » yururlukte olmak » uzere » posasınıcıkarmak » acıklayan » boğur » fakir duşmek » akıntılı » sıcırganlık » coban merhemi » kafasına soz girmemek » yetkili yargıc » kucuk duşurmek » acmak » vokabuler » ilâclanmak » gil » teslim tesellum » kuyruğu kapana kısılmak veya s » guzelleştirmek » cığlık cığlığa » oyuncak » ciftleştiriş » boynuz kulağıgecmek » element kısaltmasıau » nutuk atmak veya cekmek » lâkırdıcıkarmak » calgıcıotu » calıbulbulu » galebe calmak » maca mece » plânorcu » supuruş »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.