tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
evc » cılkava » rusca » gecmek » yuz yuze yaşamak » sırt cevirmek cevirmemek » cıkrıkcı » ruzgâr » duz rakı » icirilme » kışdonencesi » birbiri ustune gelmek » hint kirazı » blof yapmak » kumeden duşme » guzel duyusal » burumcuk » deveci ile goruşen kapısınıyuk » gosterici » konnektor pensi » dar kacmak » levha » duzeme » bir şey soylemek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » ehlihibre ehlivukuf eksper » meraktan catlamak » yonetmelik » şeritcilik » ses cıkmamak » yırtmaclı » aptal yerine koymak veya koyul » celişmesiz » bahtıacık » ikizkenar ucgen » cayır » yurutme kurulu » zenneye cıkmak » dorduz yumrucuklar » donmek » catallaşma » diktatorluk etmek » muzisyen » işci » multefit » dilini eşek arısısoksun » calıştırış » paraşut birlikleri » rutbesiz » muptelâ »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.