tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu gozle bakmak » alt ust etmek » başkoşe » saman altından su yurutmek » meydan dayağına cekmek » comlekci » icinden gelmek veya gelmemek » kardeşce » bire vermek » palet » gumburtu » arac ve gereclerle donatma » gomme » paca gunu » cay ocağı » yapılmışbağlantıparcası » receteli » tu » suline » alman gumuşu » buyuk » pırnal komuru » guldurucu » hazırlıklıolmak veya bulunmak » kucak cocuğu » yurumek » kalıpcı » bir sure ayrılmamak » dağsıcanı » şomine » bufe » utu » cıkrık » dubbuekber » soz duşurmek » santrifuj » bulgusal yontem » bir kararda bir allah » doşemek » duruma gelmek usanmak » gunaha sokmak » yukselmek » tuylenme » şuyu » yukun » kaktus » yukseğe cıkmak » astsubay kıdemli cavuş » rencperlik » kutle »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.