tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goturu tur » imtizac etmek » cokmek » acılmak » guvenlik vanası » kocbaşı » bircoğunu o metalin yuzeyine y » yatay geciş » d » icmek » kurklu » cıkmak » role » buyultmek » belirli gecmiş » curuk » derisini yuzmek » sumsukluk » kul bağlamak » cizin cizin » kayıkcılık » pislikcil » suntırac » icini okumak » zevkinde olmak veya zevkine ba » teveccuh gostermek » gonlune dokunmak » gun meselesi » goğus gecirmek » film muziği » başından gecmek » carşamba pazarı » norvecce » cenkcilik » yalova misketi » hamam bohcası » işgormek » kanıma gore veya kanımca » suyukculuk » bana da demesinler » başıicin » el elden ustundur ta arşa kada » onsellik » yuzu kara » lâtin » goruş » corbacı » hint armudu » teknikci » genişgonullu »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.