tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
para cıkarmak » sodyum hiposulfit » onune gecmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » dolleme » element kısaltmasıau » susleme sanatları » supurge » lunet » olcuyu kacırmak » canlılara yaşama ortamısağlaya » siyasetci » oyun cıkarmak » kustere » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cakıl taşı » zamane cocuğu » toplumu tek başına belirleyen » bukunme » kacakcılık » cıtlama » yakınlık gormek » cabuk » canıcekmek » unvanlarının başına getirilir » tadınıcıkarmak » sosyolenguistik » bolu » kundeye gelmek » huner gostermek » muhur pensi » bir derece veya bir dereceye k » ruesa » kurnemek » lâğım doşemi » teslimiyet gostermek » dişgostermek » cilehane » ahlatın veya armudun iyisini d » kunduz boceği » curukluk » ulkesellik » cokca » calmadan oynamak » cağırtkan » kuseğen » okcesiz » divan durmak veya el pence div » kaypakca » gelinlik etmek veya tutmak »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.