tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtcıtlamak » karahanlı » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ozerkleştirmek » gazla » yıldırak » losemi » cifte kumrular » bozordek » murtefi » ovunmek » urkmek » ozseverlik » icerme » yuksek perdeden konuşmak » muzaheret etmek » gumuşrengi » bulunan bolum kafa ser » celtiklik » demetcik » vaktini almak veya yemek » yonelmek » poliuretan » kirecli » yureği pek » renk cumbuşu » acından olmek » inişcıkış » donum » altayist » kunyesi bozuk » yonetmen yardımcısı » nefis mucadelesi » terorcu » acık hava tiyatrosu » kacan balık buyuk olur » gonullu » cepcevre » bugun » odunu koparmak veya patlatmak » multipleks » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » karikaturize » gunulemek » cakılı » arabanın on tekerleği nereden » dokme demirden yapılmış uclar » sıcan otu » yuzu secilmemek » cıvlama »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.