tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumuşbalığı » işguc » pengo » guc » gonlunden gecirmek veya gecmek » hatırlatmak » yer ucmak ii » yuksek » yarayan kuru ince yaprak » aradan cekilmek » kongovdeli » cabuk ol veya cabuk » cağla » yuksuk » kim kim » şuyu bulmak » konsolitci » rotar » omur » az » yontemi ile hazırlanan tabla » cekici » gorevsizlik » bolumsel » taşlama işiyle uğraşan usta » olcek » cağırmak » gocmenleştirme » hor bakmak veya gormek » ickin » odul » bulunan bolum kafa ser » kanlıbıcaklı » toreci » recineli » hurmetli » acemilik cekmek » cokertme » loşca » tuy » gecirilme » gocuk » dilenci canağı » dunyaya getirmek » muddetli » sucluluk » cekimsiz » gunahsız » vazife gormek » traktor »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.