tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acıkta kalmak veya olmak » sı si su su » cana minnet saymak veya bilmek » mısırlı » murekkep » uzaktan işitilecek nitelikte s » dede dedesi koruk yer torunun » cifteli » alım elim » gundondu » kocancılık » nufus bilimi » cocukluk » ic ses » duğun değil bayram değil eni » rol catışması » yonelik birbiri ile uyumlu am » acık ordugâh » mac mac » sağlamak amacıyla birbirlerind » cirozlaşma » ne dese beğenirsin » kuşumlenme » fusunkâr » hakikî » cıplaklaşmak » orucsuz » kul kole veya kul kurban olmak » duşmek » sıcramak » duzum duzum » şaibe altında tutulmak » kuturdetmek » konektor » ac ec » yaşcayır » buro » suluk gibi » kus kus » balon ucurmak » yedirip icmek » duşe kalka » hata etmek veya işlemek » muhafazakâr » cıt etmek » sepetci » alaca duşmek » bıckınlaşmak » cikletcilik » seruvenci »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.