tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki hırtı bir pırtı » cek » olumluk » civanım » luks tarife » icin surulen kimyasal madde » kurkas » yuzdurulme » dalavere cevirmek veya dondurm » kacak » yuksunmek » plânorculuk » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gunduzleri » populer » doner sahne » tac giymek » seciş » aracılığıyla duymak değmek e » tefekkur » bunların taklidi olan madde » supurgeci » dağarcığındakini cıkarmak » susleme » mustemleke » pece » rahatca » mufreze » dalgunduz » paraşut » mitralyoz gibi konuşma icin » dumen » olgun » nufus bilimsel » un » yarma kutuğu » ozunlu » gubreleme » fare deliğe sığmamış bir de k » cifteleşme » pas gecmek » bir şey icin gerekli en buyuk » kulak kepcesi » yukseklerde dolaşmak » bayram kocu gibi » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gecişhakkı » cepni » gecmek » cok kocalılık »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.