tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dir » cumbuş » tahta cıkmak » dipciklenmek » oturak kundesi » tehacum » luzum gormek veya gormemek » ana kızına taht kurar kız bah » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » gorevlendirmek » başınıgozunu yarmak » bekcilik » kostebek illeti » bictirmek » kazaya rıza gostermek » goze gorunmemek » teessus etmek » sondurmek » ozgurlukcu demokrasi » doşeme » tanrımisafiri » muzik bilimi » biz attık kemik diye el kaptı » not duşmek » gercekli » odevli » sırtustu yatmak » buyuk atardamar » calık » kulkedisi » duğum » orek » ve katımadde » guncelleşmek » armatur » cenesini bıcak acmamak » pacayıkaptırmak » luzucî » sorguc » başetmek veya edememek » etciller » gulerim veya guleyim bari » carpılan » acı » lule » sınır cekmek veya cizmek » kurdî » torelsiz » nufus bilimi » sapıkca »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.