tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başcı » durme » cakırkeyf » toprağa duşmek » başına guneşgecmek » hint kertenkelesi » musadere etmek » acık hava » kısa unlu » olumluluk » tefeul » suhulet » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kısa goruşlu » goz » hurmet » coğumsamak » papaz ucurmak » ilâcsız » kasetcalar » puskulcuk » namutenahilik » koruklenme » tetikte tetikte olmak beklem » rabbena hakkıicin » ofkelendirme » kapıyıacmak » celişkili » pecesiz » lupten » elden duşurmemek » surmek » orta cağ » cift cubuk » tumleme » durzu » catal kargı » goynumek » cumbur cemaat » inmek » lâluebkem » hem İsa yıhem de musa yımemnun » hangi dağda kurt oldu » kurduğu medeniyetleri kendi i » davranmak saygıgostermek soz » bugune bugun » guvenoyu almak » uye » cakılmak » ortalığı goturmek »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.