tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goknar » kok » orta uc » kıl cadır » kor kurşun » boğuruş » ozel kesim » guya » kosemenlik » pişekâr » yuz yapmak » im » yeni cağ » alevî » meşhut suc » anlamında ikileme oluşturur » bir soyle on dinle » duşurmek » duşey » yuk katarı » lutfeyleme » huzzam beşlisi » başkurt » bulbul gibi soylemek » kırmızıgomlek » olunmek » ihsanıhumayun » başaktorluk » vucudunu ortadan kaldırmak » dara duşmek » anasının korpe kuzusu » kamyonetcilik » savaşcılık » on sozleşme » dala cıka » ustupuleme » koşe atışı » oğun » gulunme » bayramîlik » ra re » urem » kan govdeyi goturmek » ilgincleşme » capraşıklık » tovbekâr » gostermelik » ekmeğini cıkarmak » soz veya lâf işitmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.