tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
baccılık » iyiye iyi kotuye kotu demek » encumen » temiz kanıda vucuda dağıtan or » maddelerden oluşan varlığın he » cırpıştırılmak » antep fıstığı » yukunu almak » acılma » yurutec » uvey anne » cakmak yapan veya satan kimse » ticanî » berbat etmek veya eylemek » yapışık ceneliler » elhamdulillah » su » ustun olmak veya gelmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » kucuk » benlikci » başından gecen olağan dışıola » goreneksiz » kavanco » turk » iş arî » can cekişmek » cozmek » on oda » jubile » nemceker » koklu » dağardında olsun da yer altın » sureli » erincsiz » camlık » yuksuk kadar » kaya orumceği » borclandırma » ciziş » maatteessuf » acık yureklilik » mutemadi » kul sıkılmayınca hızır yetişme » cokelekli » uveymek » cağırı » curuğe cıkarmak » duşuk » yasa cıkarmak yapmak veya koym »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.