tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hınc » kıc » kullanılırdı » psikolojizm » kepce kulak » toplumu tek başına belirleyen » cığralık » ortak tam bolen » kalcalık » tahta cıkmak » un » koordinator » kumeleşme » astsubay başcavuş » başının derdine duşmek » ne mal olduğunu bilmek veya an » badem kurk » guvenilmek » suclandırma » ormek » cekimli fiil » mucevher kutusu » hukumsuzluk » coğurcuk » babasına cekmek » tutunluk » deccal » kuzugobeği » cevirmek » hapishane kackını » gullâbicilik » şeritci » markor » bolukbaşı » oteyi beriyi » tespih cekmek » aylakcı » geciş » duşundurme » elden kacırmak » ikisi bir kapıya cıkmak » kaşyapayım derken goz cıkartma » imtizac » duzleşme » cember » plâtonculuk » cubuk makarna » el ayak veya el etek cekilmek » fume » yuzdurulmek »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.