tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calınmak » tutsulenmek » calkalama » tesellum etmek » yarıgocebe » icini dokmek » kokteş » cizik cizik » sıra savmak veya sırasınısavma » hafıza » tarikatcı » herkesin gonlunde bir aslan ya » kapkaccı belli etmeden para v » dokmek » duzeysizlik » allah kavuştursun » dukkân » calı » cifte vatandaşlık » butun » yukte hafif pahada ağır » odevli » ağaclamak » balcık inciri » suzek » umera » tutun » ortak yonetim » avanakca » mustensih » şipşakcı » ahzuita » puriten » cin anasonu » muzakere etmek veya yapmak » muhtac » tespih cekmek » abdesti gelmek veya olmak » radyator » dinden imandan cıkmak » munazaa » olculendirmek » kacmak » celme » edilmesi » cenekli » acılmak » durumunda olmak veya bulunmak » yerine gecmek » acmaza duşmek »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.