tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curutuş » flâşor » paylaşmış benzer odevlerle yu » citilemek » başın ağrıması başta oluşan r » dubel » cocuk olmak » hor bakmak veya gormek » album » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » gecici » cevre acı » luzumlu luzumsuz » gunu gunune uymaz » mikro » opulmek » cerkez » carpılan » ut acıcı » korlemeden » sacıuzun aklıkısa » klikci » canak yalayıcı » cayır otu » bir gomlek fazla eskitmişolmak » hapishane kackını » fransızca » naturizm » yureği yaralı » nobetcilik » acıklaştırma » gunah cıkarmak » donuna yapmak veya doldurmak » karayca » kotulenmek » gecerlik » despotca » tatarsı » şeylerden yapılarak icine su d » kireclenmek » surgun » epikurculuk » otuşmek » yuzunden » tekerrur » oykunme » acınmak » oğlen » ciceklik » bolumlerine konulan ağırlık »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.