tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalbine gore » yanışolcer » gozlerini devirmek » buyuk sozume tovbe » carpınmak » ictensiz » allah hakkıicin » cubuk » catışma » yuz binlik » alkışcı » cift desimetre » bıcaklatmak » musabakaya girmek » kuskut » kor ağac » gurcu » sut cocuğu » gencleştirmek » benim oğlum bina okur doner d » masallarda gecen dişi dev » merkepci » paha bicmek » vergi kacakcısı » portekizli » ucara atmak » el ile gelen duğun bayram » cengelli » tukuruk otu » paylaşmış benzer odevlerle yu » bilimsel duşunce » muzmin » cıkmak » duz tumlec » veren silâhıbu hedefe doğrult » oğle » başından gecen olağan dışıola » dukluk » urume » yivacar » su kacırmak » anglosakson » ne care » losemi » orneklendirme » uzun yol surucusu » rumî » dalgıc tupu » oğretmek » neşvunema »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.