tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capkınlaşmak » dort » garc gurc » golgeli » mulâki olmak » celimsizlik » kibrit cakmak » cevre bilimci » ele gecmek » cicek yağı » gobeği sokakta kesilmiş » husnuhâl kâğıdı » ustume iyilik sağlık ustune u » carpanlara ayırma » gozler onune sermek » savaşacmak veya ilân etmek » koy » arasında den başka anlamıyl » catallı » malc » ric at etmek » arnavut bacası » kirec cimento gibi şeyleri su » gozleri velfecri okumak » bin yaşa » el ermez guc yetmez » cokgen » cocuğumsu » gecmiş » başıcatlamak » kuflendirmek » bulunan bolum kafa ser » inkisar etmek veya inkisarda b » sacma » doşeniş » comar » ayrıtac yapraklılar » hukmî şahsiyet » el mi yaman bey mi yaman el ya » suc duyurusunda bulunmak » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » eşeysiz coğalma » borkenek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » cakır pencelik » ağac oyma » tutun » karakeci » lopur lopur » goturu »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.