tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokum » kucukucu » etkinliğin buyuk olcude azaldı » sunnetsiz » alcak » tespihcilik » gorevden uzaklaştırmak » gunâşık » suflîleşme » modul » celişmezlik ilkesi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » oz beslenen » tutunluk » ağac kurdu » domates salcası » dalga cukuru » istediği gibi at koşturmak duz » canına gecmek canına işlemek » acık bono » arife gunu » klârnetci » duzenek » yuzunu gormemek » kocuşmak » balcak » cakılmak » dayayıp doşemek » aclıktan olmeyecek kadar » gomleksiz » vergi kacakcılığı » mumeyyiz » capaculcu » seckinler » carpışmak » husnuniyetle » kulkedisi » ağzından duşmemek veya duşurme » az cok » tam gun » uc iki » kılıc oyunu » dışgucler » ozdeştirmek » golge » figur » enstrumantal muzik » hırvat » almanlaşmak » capaksız »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.