tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ovunmek gibi olmasın » cekiştirmek » gostermelik » armutun sapıvar uzumun veya k » sağlayan parca » dudukleme » koydunsa bul » tanrıyarattıdememek » tezhipci » kotu olmak » cumle kapısı » calımlanış » otcu » hastahaneye kaldırmak veya yat » koken » gudek » cozumleme » cukurlanmak » kerpic gibi » cari ucret » cağırmak » beniz gecmek » ozluk » ofke ile kalkan ziyanla zararl » onleme » mudire » ceper » sucustu mahkemesi » saik » uzerine uzerine gitmek » x x » mubaşir » inatcılık » utulme » muzik bilimi » yer tutmak veya tutmamak » muteselsil » sumsuk » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » boşcıkmamak » ice kapanıklık » vucut bulmak » kimin arabasına binerse onun t » acık fikirli » golluk » durtuklemek » gucenme » ata et ite ot vermek » tevellut » ay donumu »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.