tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hippocastanum » dumen » sur atlenmek » yeterlik onergesi » gun gormuş » gule gule » barca » cıkık » ustune gul koklamamak » goz suzmek » eğri bakmak veya eğri gozle ba » duğum atmak » basınclamak » vucuda vermek aşıyapmak » incelenmesi muşahede » hopurtu » evolusyon » kralicelik » aday gostermek » oylamaya gecmek » hazarca » gokce » işsiz gucsuz » ucleme » cecik » butceleme » cirişci canağı » olmek » gunlu » kayışa cekmek » koleleşme » duzlemsel » bildirme cumlesi » bugunden yarına » yuksuk kadar » omur » sulfatlama » dort yuzlu » buyultmek » gunu gecmiş » yere bakan yurek yakan » donerci » goğerti » kopcalamak » kepceleme » civi kesmek » girdisi cıktısı » bağlaclı » cikolatacı » ı i u u »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.