tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tepetakla olmak tıklayınız. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşundurtmek » coven » olmuşveya pişmiş armut gibi el » taşcıl » surucu belgesi » ilk goz ağrısı » malkoc » zevk almak veya duymak » kuseğen » corbacı » dokuntulu » cekirdekten yetişme » moğol » bir soyle on dinle » cenetli » carka » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » buzgen » kullanılan tadıacıve bir yıll » kâkul » ors » acısal » icini sarmak » dumenci » ey » kirecsizlenme » tatar corbası » carpma » gencleştirilmek » kolcer » kuf » ışınımolcer » gumbedek » perde arkasında veya arkasında » dondurmek » omursuz » mısır turnası » nuvaziş » bir sozunu iki etmemek » yağlama yağı » frenkce » hurc » sınava cekilmek » koşesiz » bir gomlek aşağı » kackın » cift cubuk » muşahede etmek » parca » cağ »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.