tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonelmeli » teknikci » mustesna » gormek » tuy dikmek » potansiyel suclu » kuşgibi ucup gitmek » giysisi » atom reaktoru » ustune toz kondurmamak » calacak » guneş » kukreyiş » catlak ses » turkleşme » kırsal nufus » gorkemli » orumceklenme » vucuda gelmek » danca » kulluk ağzı » atom cağı » cizgi olcek » guzel » dokuk » guruh » olmek var donmek yok » ceyrek » ağac oyma » başına kan cıkmak » corbalık » duz rakı » bekcilik etmek » cakılma » cıkılan catkı » aile bahcesi » genel gorunumlu » kollarıveya kol ve pacaları sı » ucluk » au » takti i » ışık canağı » etmek » mecusî » onluk » alman papatyası » cemberlenmek » ucurmak » diliyle tutulmak veya yakalanm » oyuncağıolan »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.