tdk sözlük TDK Sözlük

 

tepetakla olmak

tepetakla olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tepetakla olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tepetakla olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük tepetakla olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint kumaşı » katresi kalmadıveya katresi yo » yanardoner » gureşminderi » ağzına veya diline kira isteme » ağzına bir parmak bal calmak » goru » luzumsuz adam » yuvarlak unlu » catlayış » yırtıkca » kulâh takmak » ney uflemek veya ufurmek » troleybus » cinke » acık mektup » cerezci » acem lâlesi » boşa cıkmak » gecmişi olmak » taayyun » dokmek » olculmek » sıkıntıya duşmek » mumkun mertebe » kulfetli » mitral hucreler » icine doğmak » kacmak » ustlenim » cekiye gelmek » cekoslovakyalı » analiz » guc » muteveccih » duşuncellik » cil » ozumleme » hititoloji » cozulmek » mutebeddil » icinden konuşmak veya demek » allahutealâ » başcanağı » cağırmak » kukremek » otumsuzleşmek » olmez » gonul avcısı » murt »

tepetakla_olmak hakkında da bilgi ve tepetakla_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tepetakla_olmak nedir ve tepetakla_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.