tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boluşum » başoğretmenlik » dumduz » turbin » acık liman » gurleme » boşdonmek » indikator » bicim » gozlukculuk » buyutulmek » cozuşme » kepceburun » av donemi » hamel » soz getirmek » mes ul » tavukcu » başına kan cıkmak » sel gibi akmak » parmaklarınıbirlikte yemek » işcevirmek » kesip bicmek » hurmet » surgulemek » dağılmak » soz sahibi » helenizm » granduk » descartes cılık » don gomlek » goreli » dostluk okkayla alışverişdirh » kasavet cekmek » muşahede » yoluna cıkmak » corba tabağı » gecmeli » cabalamak » gormez » hâli uzere » yardakcı » su icinde » elinden kan cıkmak » cıbanbaşı » surgu » bir cekirdek geri kalmamak » golgelendirmek » hangi taşıkaldırsan altından » durac »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.