tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz kırpmamak » cekişe cekişe pazarlık etmek » porsumek » gol olmak » cokuntu » kâğıtcılık » yuzsuz » cıkmak » luks » ac gozlu » macarlık » ozbek » fotoğrafcılık » buken » gulkurusu » soluğu kesilmek veya tutulmak » od kesesi » yarışcılık » susleme » aryanizm » sinolog » tebdilihava » presci » gosterme » maddelerden oluşan varlığın he » bağlac » ciğnem » ulku » talihine kusmek » yuklemek » ağatmak veya bırakmak » capulcu » topluluktan olan kimse » tanrı » saymakla bitmemek veya tukenme » mahrec » kufretme » kucultme eki » sığırgozu » ucuz etin yahnisi yavan veya t » yureğinden gelmek » mevlevîhane » kuğu gibi » kan beynine cıkmak » baklayıağzından cıkarmak » hangi taşıkaldırsan altından » uc başlı » geceli » butunlenmek » uzerinde durmak »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.