tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucenilme » cevrelenmiştahta ağırşak » sublimleşme » carliston » lutuf » fişacmak » ceyizlik » icini yemek » gonlunde kalmak » ağac kavunu » otumsuzluk » cuvallı » murur » kurtun » şimşek cakmak » cıkmak » barokcu » el kapısına duşmek » kalıc » uzerine » maskaraya cevirmek » protestan » istenccilik » el ustunde tutmak » birey ustu » bal ozuluk » turşu kurmak veya yapmak » taşboceği » horguc » corbacılık » cıkmak » rahatıkacmak » uc uca gelmek » doğaclamak » uvendire » percinleşme » buyuk gormek bilmek veya tutma » cıkmaz » kocma » uzerine almak » duzeltici » yola veya yollara duşmek » otumluluk » gozu kalmak » revac » metafizikcilik » pirinc » sonsuz kucuk » musellim » yazar cizer »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.