tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kavunici ile pembe arasıbir re » enayi dumbeleği » celmek » tumen tumen » ay ey y » romanoloji » gumuşsağolsun altın gidekosun » suyunu cekmek » duzgun » uvey oğul » gommek » cıtlatma » dumenci » gorevden almak » mur » cokları » muselles » geceli gunduzlu » karikaturize etmek » canıyurekten » ustupu » dik bicme » alcılı » martaval atmak veya okumak » gostermek » gosterişsizlik » bir orman ağacıcastanea sabva » cakmak » usteğmenlik » ilâc yapmak veya hazırlamak » doğuşmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » ezilip buzulmek » gucleniş » somurucu » kaşjolesi » ulku » begdili » ek odenek » lâfıgecmek » kuşumlenmek » başdondurucu » felemenkce » muhreli » tuneklemek » donmek » eşekce » tekerlekcilik » dallarınıkısaltmak » bicimlendirmek »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.