tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mes uliyetsizlik » cırpışmak » kulağakacan » muşareket fiili » gecirimsizlik » şoyle » ilkguz » duşuncesizlik » gumuşbalığı » golge duşmek » karagozluk etmek » kulturluluk » amasımamasıyok » dirsek cevirmek » gucuk » cıkacak » cıkarcılık » virtuoz » gommek » akce » kitapca » gocebelik » dili donmemek veya donmek » duldul » guzel » buğet » muzikalite » ozelleştirmek » surungen » kimse » piclik » orgutleyiş » kavanco » ikili kok » kırbaclanma » zurriyet » ciceklenmesine dolayısıyla me » diktatorluk etmek » kapkaccılık » cucu » şolen » yuz etmek » cemreme » turev » acılmak » tutsulu » hukmu parasına gecmek » gecmek » cehre etmek » yurumek »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.