tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kavunici » inakcılık » orseleniş » ic mimarî » meslek ici eğitim » cınlamak » acmak » cok ayaklılar » naturel » goturumsuz » krater golu » mecusî » mec » bağbahce » k » fare deliğe sığmamış bir de k » cokluk » teşhis etmek veya koymak » guzellikle » sinuzoit » sutnine » onderlik » kucultme eki » homoseksuellik » guzel duyu » ileri goruş » norotik » acıktan para almak » sunnetleme » ustelemek » tuf » sağlık olsun » sebayudu » guler misin ağlar mısın » emekliye ayrılmak veya cıkmak » heyecana duşurmek » ye kurkum ye » kukla » carşaf kadar » turkceleştirmek » yorgan carşafı » yetki kanunu » curmumeşhut » keci yolu » kasa » vezir vuzera » toprakcıl » tabakcı » gungormez » gelişiguzel »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.