tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koyunyunu » kullanılır » gucu » bazıdingil doner bazıteker » huviyet » mutevazı » cocuk bilimi » bitkisi lâstik ağacıficus ela » mine ciceğigiller » sure aşımı » ucgensel bolge » cıtlatılma » paca » temelluk » cıkmak » ucayak » yuz » meslek secmek » cıkmalıtumlec » ortadan soylemek » secmeli ders » opucuk gondermek veya yollamak » harman cevirmek » catapat » gravurculuk » sarachane » bakışacısı » ici kapanmak » bahriye cifte tellisi » mutevellit » cekmek » muhurlemek » icerik » lâf yok » uzgoren » aristocu » oylece » sungulemek » muallâkta olmak veya muallâkta » curutmek » roproduksiyon » dovdurmek » corba kaşığı » gorevlenme » paskalya coreği » eli boğrunde » mızıkcılık » cok anlamlı » deduksiyon » damak unsuzu »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.