tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozgecilik » okuyup uflemek » fransızlaşma » selâmunkavlen » dovmek » dansorluk » caycı » kılıc oyunu » kupe » yuz yuze » olculu bicili » romanyalı » inmek » ecek » guneşgunu » beyaz renkte kolay işlenir ve » bu yuvacıklar topluluğunun bal » mustevli » ici alaylı dışıkalaylı » kacmak » oldubittiye veya olupbittiye g » puskurtme » cay ocağı » parcalanmak » şişe cekmek veya vurmak » paraşutculuk » gocme » izlenim uyanmak » gomultu » tırnaklarınısokmek » genişyurekli » kebapcı » on vurgu » kırlangıc » hamam boceği » bulgar » teşebbusu ele almak » dağda buyumuş » kacar » gonlu yaralı » ciğrenkci » borclandırılmak » katrankopuğu » parcalayış » can borcunu odemek » kaptan koşku » pırlangıc » undeşlik » cebinden cıkarmak » sırıkcı »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.