tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopru » pirinc » talip cıkmak veya talibi cıkma » cevirici » yuzustu bırakmak » tarafsız bolge » ihtimam etmek veya gostermek » batakcı » anglosakson » kullanılan arac buat » gozunu yummak » gok » ceker » duzenlemek » lâğım su yolu vb nin gereken » dilmaclık » donem » ti » carşaflanma » remil atmak veya dokmek » surgun » tezata duşmek » cemberletme » paraşut » corbacı » bukucu » sonuc niteliğinde başka bir bi » gonlunun dumeni bozuk » sosyokulturel » gucu gucune yetmek veya yetmem » sinuzoidal » curuk boya » mektupcu » susme » ac acık kalmak » yakmac » nerede nerede » ceşnilemek » muttefikan » terettup etmek » istintac » yolu acık » suvari boluğu » gundem » sebep mazeret » yuklenmek » paraşutlu » yol cizmek » kanadalı » ihtilât etmek veya yapmak »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.