tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dişini sokmek » inada binmek veya bindirmek » gonullenmek » yeni gercekci » allah kuru iftiradan saklasın » saban surmek » jole » ağız aramak veya yoklamak » moduler » rızkınıcıkarmak » turk kıyması » anketor » capanoğlunun abdest suyu gibi » ust geciş » vermek » andac » gulluk gulistanlık » parayıaraya değil paraya verm » duşuncesiz » yureklenmek » yahudi baklası » tok gozlu » kaduk » goz acamamak » kılıc kınınıkesmez » ne gibi » buz » kosemen » oğunmek » rafa koymak veya kaldırmak » tebessumlu » kompozitor » korpe » oğretim programı » sacmalama » bardakcı » ticanîlik » basıp gecmek » cukurlaşma » surgune gondermek » temerrut » cifteli » sm » scorpio » spotcu » cıtır pıtır » konsultasyon yapmak » dili olsa da soylese veya anla » lâmadan oluşmuş arasına yerle » fin ugor »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.