tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calkalanmak » mustensih » gorunme » veya bu anlamda birleşik isim » uclu » orgutsuzluk » celme atmak veya takmak » cevir kazıyanmasın » dem cekmek » camura bulaşmak veya batmak » torenli » buğday surmesi » civilenmek » uslûpcu » duk » acılmak » yuzune bakamaz olmak » silgic » calınma » sondurulmek » uşutmek » pence » baklayıağzından cıkarmak » varoluşcu » gucu ipliği » kaltakcı » isim govdesi » minder curutmek » icerik » serdengectilik » kıskac » sanatı » capsız » bulunulan noktasının meridyen » gozleri acılmak » aramak » dur durak veya dur dinlen dur » otucu kuşlar » boluntu » kaclık » yapma » keci sakal » icindeki en kucuk birlik » icinde pişirilmesi ve limon su » sucukculuk » dık dik duk duk tık » munekkitlik » hatırlatmak » cavlanmak » cimen »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.