tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerezlik » ilgilenen mahallî yonetim » tavukcu » iki buklum olmak » ceki taşıgibi » oneride bulunmak » catma » acık fikirli » yetkili yargıc » bir araya getirilerek divan du » luks lâmbası » oyun » dipcik » konstruksiyon » saatcilik » hastahaneye kaldırmak veya yat » yazıcevrimi » pacavracı » doğuşken » işayağa duşmek » hoduk » ucan kuşa borcu olmak » borclu bulunmak veya olmak » cekiştiricilik » duşmanlaşmak » mustesna » hindistan cevizi » calcene » paraşut ile atlama » yukarı goğe doğru olan yanı » catlatmak » parcası » burokrat » mufsit » gonul yakmak » suzgun » kolaylık gostermek » gorumsetme » beklenmediği umulmadığıveya c » ucurmak » temiz yurekli » tm » gonlu olmak » gumuşlenmek » duzensiz » gondermek » lâtin halkları » taylorculuk » topaccı » cemremek »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.