tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorev alan ic salgıda salgıla » savaşcılık » kedi veya eti ne budu ne » canlıozdekcilik » gucuk » ada cayı » ceyrek son » kuşumlenme » kufeci » butunleşmek » arpa ektim darıcıktı » cokturme » değirmen taşının altından diri » cekme » ceyizlemek » kulâhımsı » karacam » yıldırımla vurulmuşa donmek » tehaluf » teşerruf » mulâhazat hanesi » pencgâh » dokuz yorgan eskitmek veya par » karaim » bicimdeki bolumler » suyu baştan veya başından kesm » foyasıcıkmak » boyle » gitti gider dahi gider » oldurmek » pacoz » kuğu gibi » cırpılma » mercimek koftesi » gecerlilik » cevrinti » mustakim » fabrikatorluk » buna değdi idi buna değmedi id » nukul etmek » gulunmek » cekirdek » yalcın » akac » vibrator » nalcalı » yanışolcer » odeşmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » tecessum »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.