tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzik bilimi » maymuna donmek » sıcangiller » ozdeşleşmek » gunâşık » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » celik » deli cıkmak » peygamberokuzu » bolumlendirme » başkırılır fes icinde kol kır » cekcek » mac satmak » kocan » tukuruk hokkası » hukûmet kapısı » comlek hesabı » gunu » u » yun » hazırlık donemi » hukum vermek » cıkmak » gelenekci » savaşacmak veya ilân etmek » dudak ucuyla soylemek » dokulmek » eline fırsat gecmek » ayaklar baş başlar ayak olmak » kurklu » yondeş » ofke baldan tatlıdır » slovenyalı » hastalık almak hastalık kapmak » inzivaya cekilmek » gumleyip gitmek » tezahur » harman dovmek » unsuzunu gosterir » teknokratcılık » kıraclaşmak » gece gunduz » ciftleşmek » korelmek » civit rengi » ecel şerbeti icmek » suflîleşme » gonulluluk » yeşilcekirge » virtuozluk »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.