tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canaklık » dili pabuc kadar » deli divane âşık olmak » ic ice » hurriyet » gozunun onunden gitmemek » gecmişi kandilli » tecennun etmek » genişyurekli » ronesans » calgıcalmak » cekmece » dışyarıcap » derme catma » oğlen » gok gurultusu » surundurmek » cardak » mutedeyyin » mukâfatlandırmak » tekerlekci » su goturur yeri olmamak » gozune kestirmek » ozenilmek » kanarya ciceği » devlet duşkunu » kamburu cıkmak » dodurga » kahır veya kahrını cekmek » sovgucu » defterini durmek » cengelli iğne » cok gecmeden » taammuden » it » durdurmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » protestan » teklif tekelluf » bozguna uğramak veya vermek » muselles » cizinti » kacıkca » gozlemleme » ıt it ut ut » kacmaz » br » methini işitmek veya duymak » halka donuk » redaktor »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.