tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayata gozlerini yummak veya k » goruntu » suru suru » keceleşmek » acılmak » bukum » dunyanın ucu uzundur » ocakcı » gorevli kişiler » koşek » guzide » gecirmek » ucmak » mutedeyyin » uslenme » oğmac » gormek » sokağa veya sokaklara duşmek » cıkarmak » kacılma » abdal » 30 ağustos » odullendirmek » tuketmek » calısupurgesi » tos » asker kacağı » duzeltici » kuafor » cağdaşlık » gumrukten mal kacırır gibi » yenilir veya yenir yutulur şey » sora sora bağdad veya kâbe bul » mektepten cıkan eşek marsuvan » karadeniz de gemilerin mi batt » bir arpa boyu gitmek veya yol » operator » turk kupası » ipini cekmek » sublimleşmek » duvenci » comlek hesabı » zembereği boşalmak veya boşanm » cekim ekleri » merkezî ulke » başından aşağıkaynar sular dok » kelepce » acınmak » abazaca » dişdudak unsuzu »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.