tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakşırsız » kopurme » kızağa cekmek » acık kalplilik » slovakyalı » mavimtırak esmer renkte bir el » coluk cocuk sahibi olmak » yuzyıllık » el işciliği » koy korucusu » cıkılamak » cu » kosteklenmek » tebaruz ettirmek » soğuşlemek » cingene cergesinde musandıra n » luleli » oksuruk » bir hâl almak » gozlemleme » paşacadırı » olcululuk » tehyic » ilk goz ağrısı » işin icinden cıkmak veya sıyrı » guz » muzayede » metal parca » en kucuk birliği goze » cakım » gumruklendirmek » ciftelemek » işguzar » ayva gobekli » kadının fendi erkeği yendi » da de ta te » armatorluk » cubbeli » yuzlenmek » ağırlık basmak veya cokmek » yıl donumu » yukarı goğe doğru olan yanı » lâcivert di » sudan cıkmışbalığa donmek » yer ucmak ii » koşeli » gozettirmek » curutulme » suzuluş » kulağına kar suyu kacmak »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.