tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
peşine duşmek veya gitmek » gorum » kok bacaklılar » gonulden ırak olmak » hukmen » turkleşme » gurultu cıkmak » başustune » gulunme » vasıflıişci » bayramî » sumuk » lehce bilimi » ocakcı » cikletcilik » abbas yolcu » catıklaşma » nitelikler gosteren madde » oksuzler anası oksuzler babas » futuvvet » calışmak » germanistik » buyukayı » soz ebesi » pusur » oğun » camaşır suyu » indukleme » ispenciyari » yurumek » mandagozu » ilâc yazmak » her tur gosteri yapmaya uygun » ic » koclanma » engel cıkarmak » insan musveddesi » ucu » dovmeci » tur » cığgibi buyumek » percemli » boğure boğure » ruhunda guneşacmak » işgormek » feylesofca » hık demişanasının babasının b » o gun bugundur » i » veya giysinin uzerine konulan »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.