tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kiraz receli » cakıldamak » onluklu » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » tutac » hastalıklarının genel adı » minibusculuk » kulhanbeylik » suvari » meridyen duzlemi » celenk » p » olumsuz cumle » sumsukleşmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » pupa yelken ilerlemek gitmek » temedduh etmek » gozetlenme » yuk » bazıbitkilerin turlu organları » ahmakca » cıtcıtlamak » ciftlenme » halk şiiri » duruşt » eski defterleri karıştırmak ve » bicki » sozu gecmek » bulamac » borcunu kapatmak veya borctan » kıraclaşma » uykusu acılmak veya dağılmak » puturlu » lâstikli soz » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » duzenleme ve filme aktarma işi » alcak ses » duzenlenmek » maddelerden oluşan varlığın he » calımlama » fırın ekmek yemesi lâzım » kim oluyor » hint yağıağacı » mulâki » citen » kamışatmak veya koymak » iz surmek » one surmek » telâşa duşmek » ustune alınmak »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.