tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pu » cekirdekli » uste vermek » icinden okumak » formul » kukurtleme » bir ayak ustunde bin yalan soy » zuğurtlemek » bir coplukte iki horoz otmez » aluvyon » tat » unvanı » şanından olmak veya şanına yak » donmeli » donem » zerduştî » durulme » sun î solunum » genel gorunumlu » romanyalı » kacmak » celik pamuğu » olumune susamak veya olume koş » terakki gostermek » anlamaya yarayan sınama » kanun hukmunde kararname » yaylar uzerinde hareket etmek » kofteci » doş » yuzluk » rus salatası » yenidunya » sempati duymak veya beslemek » dili başka bir dile calmak » calıkuşu » cift » imalâtcı » sun î bobrek » istim ustunde olmak » helenizm » sublimleştirmek » puskurtulmek » ucuculuk » polarolcer » kaynakcılık » kulyuc » halil İbrahim bereketi » gıcırıbukme » yontma taşdevri » nazikce »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.