tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpışma » dunku » ardınıalmak veya getirmek » arozoz » mal muduru » kâkullu » iktisatcılık » duzmek » burnunda veya gozunde tutmek » paratuberkuloz » on uyum » yalancının evi yanmış kimse i » cay » editor » fent cevirmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » cıktı » gok adası » kulte » kupunu doldurmak » goğsu daralmak veya tıkanmak » tebellur » kısa cizgi » irilerine kanal izmariti denir » aristotelesci » hicci » acınsamak » su gibi bilmek veya okumak » kapcık » cırakman » ordek » ipe cekmek » gd » ne demek » hukum » yetki kanunu » ciğer kebap olmak » oturme » gorungu » yuze cıkmak » temeyyuz » kulyuc » duvesimek » ucuz halkcılık » şofor » cizgi resim » daruşşifa » dunya âlem » ust bitken » korkudan cıldırmak »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.