tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ackılatma » musteşarlık » pastorize etmek » makineli tufek » ceyreklenme » cadır » serbestce » ıncı inci » cıkarmak » guce sarmak » ustenmek » makyavelizm » cizecek » secmen » cozuk » cuhadar » renk korluğu » birbirinin ağzına tukurmek » fırsat duşmek veya cıkmak » tostcu » beniz gecmek » odenek » acara » se » hayvanın sebep olduğu hastalık » odunc alma » teşhis etmek veya koymak » akma hancer » cakılı » tuydurmek » erdiğine erer ermediğine taşa » dağda buyumuş » celik cember » mubadil » tarh etmek » aracılığıyla duymak değmek e » canak ağızlı » bakla dokmek veya atmak » kulağına kupe olmak veya etmek » mururiye » cetinleştirmek » yuf ervahına veya ervahına yuf » serdengecti » kışve yaz arasındaki mevsim i » yazlıkcı » yoksulluk cekmek » tun tun kacmak » şilepcilik » taşcıl » miktar ile indirimden sonraki »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.