tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuclanmak » bayrak acmak » ucurmak » sağdıc emeği » cakıllı » cınlatma » faullu » oz eleştiri » urtiker » calış » duztaban » hıncahınc » nufuscu » huseynî » kece » mutehassis » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kesip veya kestirip atmak » gunduz yırtıcıları » teamul » cay » yuruyuşkolu » nasip etmek veya etmemek » kendi gobeğini kendi kesmek » rastık cekmek » rotar » aktor » hukum » cakmak » koy imamı » vergi kanunu » bal ciceği » bucurleşmek » burclar kuşağı » tek kurekle mehtaba cıkmak » kanırtmac » hıckırmak » lutuf dilemek » imparatorice » cozulmek » kedigozu » surukleyici » kırk yılın başıveya başında » gâvura kızıp oruc yemek veya b » un » kotu olmak » ilkoğrenim » guzergâh » on » super lise »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.