tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiye kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
urum » kız kacırmak » edeptir soylemesi » doğum kontrolu » otumsuzleşmek » cırpınmak » cozulmek » ortakcılık » aklına duşmek » uc vermek » allah iyiliğini veya lâyığını » cifte kıskac » gundelikci » yapmak » ustelik » calacak » goğus goğuse » istintac etmek » tanrıca » gorucu gitmek » ilgincleşme » barca » acık mektup » bir dirhem bal icin bir ceki k » zuğurtlemek » gork » duzlem » uzerine yuklenmek » orneğini almak » gumuşîleşmek » iki cifte » acemi caylak » sulus » duze » umitsizlik » sacık » tırmanıcıbir bitki piper nigru » ne dağda bağım var ne cakalda » sm » icin » tir » tecrubesiz » calıştırma » tac atışı » adam icine karışmak » sozlendirme » kalıpcı » buzuk » hayvan sınıfı haşere » cem an »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.