tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sempati duymak veya beslemek » kukurtlu » ciğnetme » uzulme » geciştirmek » doneklik » sonradan gormuş » gorucu » tat » derleyip toplamak veya toparla » tek acıklık bulunan ocak » guvenilir » sokağa dokulmek » bakac » cerkez » yaprak boceği » baccı » surgulenmek » ulku » soğuşmek » tek ornek » gozunu toprak doyursun » vezir vuzera » teseyyup » o o » cizilmek » colpa » vechişebeh » kılcıklı » tuberkulin » koy romanı » naturel » harac yemek veya almak » julus terrestris » bocuk domuzuna donmek » makyavelcilik » oluş » tokat atmak aşk etmek veya pat » acındırma » haric » mucessem » dunya yuzu gormemek » goz gezdirmek » pence penceye gelmek » mulâki olmak » galebe calmak » deniz ucağı » dosta duşmana karşı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » munazaa »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.