tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiye kelimesinin eş anlamı

terbiye kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiye kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiye kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiye kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecimsizleşme » lup » pozitif bilimler » yuksek lisans » cevrili » tetikcilik » ayağına veya ayaklarına kapanm » ulkuculuk » capraz » caplamak » cıkmak » kafatascılık » balkarca » capaculculuk » ders gormek » ozlu camur » cizmeci » catlama » cokukluk » cekecek » munacat » kabına dokmek » ozelik » mineral » mutehassis olmak » dokuluş » osmanlıcılık » kostek vurmak » gokcul » cevgen » cenesini tutmak » palandoken » ışık golge » ga ge » kukremek » guc » carşılı » ric at » dort dortluk » yabancısıolmak veya olmamak » buyutulmek » helâluhoşolsun » ammada yaptın ha » celme atmak veya takmak » burnunda veya gozunde tutmek » asıl nusha » yankıuyandırmak veya yapmak » korpe » allah taksimi » ayağınıveya ayaklarını opeyim »

terbiye_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiye_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve terbiye_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.