tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cam yarmasıveya bolmesi » suzuk » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » arabistan defnesi » film cekmek » duzleşmek » gordek » cıkılanmak » cıkmak » arac » anlamıverir » dokumlemek » yuzu gulmek » gonul kocamamak » onunu almak » bitumleme » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » capmak » ciftleşme » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » yarısonuc » muzakerat » dutturu » calkalanış » yangın cıkarmak icin kundak ko » intac etmek » cirkin » buğday surmesi » ışıkcı » ceyizleme » evci cıkmak » ceşitleme » kamanco » balcık levha fayans » mahalle bekcisi » gulup gecmek » tırtıkcı » sonuc takımı » suren goruş indeterminizm » canınıcehenneme gondermek veya » kıymalıborek » cocuk » sandvic » ıskaca » muhrusuleyman » cift dirsek » kusuşme » kecisedefi » her telden calmak » para cıkarmak »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.