tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakkın rahmetine kavuşmak veya » centik acmak » abbasî » yenilir veya yenir yutulur şey » cerceveli » allah seni inandırsın » kuskut » goz kulak olmak » kap » goc » kundeye getirilmek » gommek » yalelli gibi veya arabın yalel » gepgenc » gormece » kancayıtakmak veya atmak » ağzınıveya cenesini tutmak » centikli » divanıhumayun » yuzme kesesi » gozunu kapamak » uc etek » ic tumce » ozel » kimseden kimseye hayır yok vey » kor fare » midesi almamak kaldırmamak ka » cift kanatlılar » percinleniş » gondertmek » demec » gumrah » tazallum » felemenk » orospu boreği » gecirtilme » muteveccih » onluk » ibaret olmak veya kalmak » bıcaklanmak » guneşin alnında veya guneşin a » duver » cekingenleşme » cene » akıntılı » turnayıgozunden vurmak » gubrelemek » cakal yağmuru » ceper » okelik »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.