tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzeni » derecedeki yol yan yol » ders gormek » acığa vurmak » doner kapı » korler mahallesinde ayna satma » kulliyetli » gonlunun dumeni bozuk » karşıcıkmak » notrlemek » para cıkarmak » gozleri cekik » dipciklenmek » sulfamit » yaprak tutun » aslanpencesi » metal parca » cuz » acemi caylak » varakcı » meşrutiyetci » yon » ucuncu dunya ulkeleri » erkek fatma veya ayşe » kor ucuş » ceper » huseynî » olculu » neşvunema » ciceksiz bitkiler » bukuntu » fermantasyon » kose sakal » sulbunden gelmek » uscavuş » şoyle bir bakmak veya goz atma » surcturme » yuz binlerce » tunuslu » uvey evlât gibi tutmak veya sa » etiketci » envaiceşit » biri yer biri bakar kıyamet o » simitci » soz veya lâf aramızda » sulfatlama » kırk bir kere maşallah » gecer akce » buyu » mektupustu »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.