tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arkasınıbirine vermek » calımından gecilmemek » ucurum » guzelleştirmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » hatırlatmak » komurleştiriş » kopek sarımsağı » halebî » tutsulemek » kıpcak » efendime soyleyeyim » gunlukcu » kosteklemek » aluftelik » luzumsuz yere » icinden gecirmek » ayca » zıddına basmak veya bir şey bi » yonetmek » deniz otobusu » kullu » coplenmek » her ne ise veya her neyse » naturalizm » cam devirmek » komşu acı » mutemmim » gocerme » temerkuz etmek » vak a » cekingence » cabuklaşma » gonul belâsı » modasıgecmek » peşinden suruklemek » kerteriz almak veya etmek » acındırmak » soğumolcer » cevirim » merih » surek » soven » kacan kacana » fiske kondurmamak veya dokundu » yerine gecmek » ters turs » mukemmeliyet » ozluk işleri » gocmek »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.