tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suspansiyon » ş Ş » ağına duşurmek » mucessem » deli saraylıgibi » arkac » yureği ezilmek » bıcak gibi » au » bu yuvacıklar topluluğunun bal » catma » muttefik » goğus » curuk iş » carpma » bektaşî uzumu » cırak etmek » muesseseleşmek » duşey duzlem » culu duzmek veya duzeltmek » muzikhol » yon » musavatsızlık » yerleri supurmek » acıciğdem » yıldızıveya yıldızları barışma » taraca » nitelikli işci » bir arpa boyu gitmek veya yol » yuz tutmak » elini eteğini cekmek veya kesm » işdayıya duştu » bahcelik » yuksek perdeden konuşmak » elden kacırmak » yuzer top » cervişli » soz karışıklığı » selektor » comleklemek » cakma » tevekkul » goktırmalayan » kostum » mustesna » başından gecen olağan dışıola » faceta » goz » anca beraber kanca beraber » kufretmek »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.