tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yolgecen » mico » yuk treni » ustunleşmek » hurc » deniz ussu » dayanc » capaculluk » perdenin uzerinden oynatılan » gercek sayı » goğuslemek » akma hancer » tehaluf » hesap acmak » cakar » goze carpmak » mukellef » catı » gormece » cuval » oteki aktarma oğelerine ileten » ınca ince unca unce » bırakılan mulk veya para » ivmeolcer » boburlenmek » tıraşfırcası » kulyutmaz » koruyucu unsuz » kopuklu » gece » balıkcı » maket bıcağı » yıkık dokuk » it surusu kadar » sun î » luks hayat » edilen sıvımadde » tır » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıplak » pullukcu » mantar corbası » ağzıacık ayran delisi veya bud » altayca » olmayan kimse veya topluluk g » cetrefilce » catık » muhendishane » icin » duziko »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.