tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizilme » bir turlu » şovalyelik » munasebetsiz » kalıpcılık » calmak » yuz » buken » oruklemek » cekme » vucuda vermek aşıyapmak » fırca » turetmek » yerlere gecmek » arjantinli » dunyanın obur veya bir ucu » ibliscilik etmek » surgun » suflîleşmek » bugun bana ise yarın sana » cekim » maslahatguzar » feylesofca » cekmek » suyundan yararlanılan cukur » yolu acmak » yapılan fıcıvb » parca » bavyeralı » gunlemek » ununu elemiş eleğini asmış » tir » gobekli » raydan veya rayından cıkmak » orucu » cozulmek » yuksek perdeden konuşmak » curukluk » ele gecmek » vadesi gelmek veya yetmek » cincilyagiller » kilise canı » koreliş » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cokmek » kullanılan mutfak âleti » canaksı » kurek ayaklılar » surtulmek » koskoturum »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.