tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
atla arpayıdovuşturmek veya da » akaclatmak » papaza kızıp oruc veya perhiz » bocekler » mufret » yuze cıkmak » pic etmek » suzgun goz » duşundurucu » celişkili » » ı i u u » rolâns » ala yuntlu » hukum vermek » cakal » er gec » kırmızıkart gormek » toretanımazlık » niyetcilik » icim » uşengeclik » musluman adam » gecerletme » onleme » gonul indirmek » iplik cekmek » aracı » kısıtlayan kısıt altına alan » musemmen » icki sofrası » sove » parfumculuk » gozu ac » role » ıspanaklıborek » boyu bosu devrilsin veya devri » hukûmet erkânı » avazıcıktığıkadar » mektupcu » duzen vermek duzene koymak vey » gencleştirmek » dirlik yuzu gormemek » duygularıacığa vurmak » teyel yapmak veya atmak » otturme » elektronik muzik » oksiyur » sumbulî » olarak yurutulduğu siyasî duze »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.