tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
medine dilencisi » bu yuvacıklar topluluğunun bal » duzecleme » urperme » havalara ucmak » kanlıyaşlar dokmek » başmuhendislik » sucut » somak rhus coriafia » yeri goğu ben yarattım demek » oğle namazı » dama cıkmak » cıldırtmak » figur » parca » tepetakla gitmek veya yuvarlan » korkunclaştırmak » inmek » gerilim olcumu » catal gormek » goz demiri » beşeriyetcilik » dağınık gozenek » boceksiz » muşareket fiili » ayrıduşmek » calgı » carşaflık » it urur kervan yurur » dalga yuksekliği » acmaz » dolmuşculuk » ziraatcı » guc gelmek » ic » kurtluca yer palamudu » daussıla » percem » gobeklenme » işbaşa duşmek » duzeltmen » uzum pekmezi » tarihce » cavuş » onu alınmak » ucsuz bucaksız » yuzsuzce » madikci » terzi kendi sokuğunu dikemez » tuketme »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.