tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gon » kur » yalayıp gecmek » ilâclamak » melul mahzun » gocertmek » celik » cevirmek » pacalık » daki deki taki teki » gundeliğe gitmek » badıc » gumuşîleşmek » bir ayak once evvel » capraz ateş » tefeul etmek » hayat gecirmek » norotik karakter » likor bardağı » komunizm » konsul » siktir et » onluk » kıvrakca » kirada olmak veya oturmak » camaşırlık » acığa vurmak » muhurlu » suruşturme » acısal uzaklık » eğri yuz » ana baba gunu » taşcı » acık cek » catılmak » guvenceye bağlamak » katolik » giraffa camelopardalis » belirtir » tuğra cekmek » romorkor » carpınma » ağzına bir zeytin verir altın » doner kavşak » oğur » etmek » carpıklaştırmak » hasbî gecmek » secmek » cengellenmek »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.