tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıctankara » sure aşımı » başına guneşgecmek » tayfolcer » cıngıl » kor » gun koymak » soğuk ter dokmek veya soğuk te » tecrubesi olmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » hesap gormek » olumsuzleşmek » etcik » ayaklarınısurumek » ağzına veya diline kira isteme » tutturmek » rumlaşmak » gorgu tanığı » hareket » kamerunlu » cakar » veya metal bolum » olum » fâni dunya » feylesofca » yiyim yeri etmek veya yapmak » inkisar etmek veya inkisarda b » dalga gecmek » kantara cekmek veya vurmak » anormal » kırk bir bucuk » ateşine veya nârına yanmak » zurriyet » gostertmek » citilemek » mubadele etmek » belirli muayyen » munacat » borc » duşurmek » cavlanmak » gozunu ayırmamak » cozuluş » yuzune yazmak » catır catır » munasebete girmek » uşurme » pusur » gure » banyo kuveti »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.