tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arpacıkumrusu gibi duşunmek » duşmanlaşmak » aclık grevi » lâmadan oluşmuş arasına yerle » aclıktan olmeyecek kadar » ayağının bağınıcozmek » başıyastık yuzu gormemek » cağrıştırmak » feleğin sillesine uğramak veya » deli kızın ceyizi gibi » tutsulenmek » iclendirme » ağzınıacıp gozunu yummak » cizik cizik » kacıkca » yağlama yağı » atmak muracaat etmek » tutsulu » takayyut » koşe bucak » alacam » kolacan etmek » calkantı » gullu » caba gostermek » muessese » puskurtme » multeci » hesap cıkarmak » rezili cıkmak » cil » harekete gecmek » veche » unca » elinde bulunduran kimse » im » yukarı goğe doğru olan yanı » guncelleşme » maymuna donmek » amacsızlık » tok sozlu » elcilik etmek veya yapmak » dede dedesi koruk yer torunun » mubarek » gomlek » icbukey » tıkacsız » soz dağarcığı » cubuk odası » kim oluyor »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.