tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicmek » cebic » yuk asansoru » buyulenmek » cıkış » koşeye sinmek » başustunde tutmak » ustune duşmek » ufurukculuk » karaardıc » gecmişzaman gorunumu » capmak » secimlik » bir ilcenin en buyuk yonetim g » tecahuluarifane » ant icmek veya etmek » kılcıklı » korleştirme » hititce » cengel » konsantre etmek veya olmak » ahkâm cıkarmak » etuv » ruzgârlanmak » uzuntu » teferruc » dubeş » goz » mukevvenat » ornekseme » guduk » altın koku » değişkene gore hesaplanan sayı » tagayyur » gocurtme » koleleşmek » eşit cenetli » oğrenim » gun gormuş » omur » kopek soğanı » badem gozlu » olum » tuccarlaşmak » dovulgen » yonetmek gorev ve sorumluluğun » vay sen misin » nufuscu » hicleştirmek » yenidunya »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.