tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keloğlan » uluş » cam fıstığı » kundak sokmak veya koymak » cekinilme » gecme » bocek cıkarmak » benzi kul gibi olmak » ciğnenmek » ici kararmak » aramak » mefruşatcı » haber salmak veya yollamak » yoksun bırakmak etmek veya kıl » sonuc niteliğinde başka bir bi » istenccilik » cukurlu » oksuruk » soz vermek » gockun » cakmak » oncelemek » kanada geyiği » işi duşmek » uzak goruşlu » alman » yuksek perdeden konuşmak » gun dikilmesi » dışticaret acığı » yolunu beklemek veya gozlemek » iclendirme » duğun pilâvı » kustah » ust tabaka » turkolog » parmakla gosterilmek » ortakcılık » donuk » phlebotomus » gonul bulandırmak » sac sakala karışmış » vicdan azabıcekmek veya duymak » kesenin ağzınıacmak » taze ot gormuşeşek gibi » duşman » ozel kesim » ferz cıkmak » donuşlu zamir » ortturmek » meşale cekmek »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.