tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tepegoz » parca başına » kesesine gore » gonul rahatlığı » kırk bir bucuk maşallah » başına işacmak » uc bucuk » munavebe ile » mana cıkmak » duşuncellik » onem » huzunsuzluk » cıtkırıldım » meydan bir şeye veya kimseye k » cekinilme » yonetilmek » tansiyon duşurucu » jonpromiye » yemeden icmeden kesilmek » duşman » bir onerme sayılır cunku her » cağıltı » yuk » olusu kınalı » sureğenleşme » gunberi » cifte atmak » donumluk » kahrından olmek » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » nahiye muduru » orumcek bağlamak » temize cıkarmak veya cıkartmak » anlarsın ya » uce beşe bakmamak » karaağac » gostertmek » medet allah » ıp ip up up » cırpınma » tumgenerallik » surmek » secimlik » ucuzleme » duldul » ofsetci » gozunde tutmek » yuruyuşe gecmek » suclamak » butun »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.