tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcası » kaşgoz etmek » ruh gocu » koşkerlik » buyuklenmek » ağaca dayanma kurur adama ins » ac bırakmak » alcak basınc » durtuş » ahde vefa etmek » yuz » aklınıcelmek » başmusevvit » terorcu » gucleştirme » yağmur yağarken kupunu doldurm » japon bezi » eli ayağıduzgun » kapalıyuzme havuzu » el kapısına duşmek » canavar duduğu » kacınganlık » ikide bir veya ikide birde » grizuolcer » cok hucreli » acar » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » mundericat » tesaduf » defibrator » cekce » etmek » yaşuzum » buzulme » muhrusuleyman » populerlik » urus » madde » yuz yuze gelmek » gundeliğe gitmek » tecahuluarifane » kac zamandır » ice donuk » şohret » fume » dollu doşlu » indukleme makinesi » cardak » yureği urpermek » yapmak »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.