tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosteren liste » juri » kapıalmak veya yapmak » herkes kaşık yapar ama sapını » gecen taşınabilir değerlerin b » camaşır değiştirmek » odevcil » tellur » e e » yumurta kapıya dayanmak veya g » koturum » otelenme » supurge » bicki yurdu » tatlısoz » turanî » surguleme » pek cok » sunger cekmek » cizmek » catık surat » di li gecmiş » sacısakalıakar gibi » koktenci » turk aksağı » kostumlu » durzu » cebic » oğretmek » gokce yazın » ferahnuma » tarikatcı » okce cene » bolşeviklik » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cingeneleşmek » fikir hurriyeti » dortnala kalkmak » d d » dunurluk » gonul uğrusu » takti i » bu yuvacıklar topluluğunun bal » tarafından başkasına verilmesi » buyume » koşede bucakta kalmak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » allah eksikliğini gostermesin » gonlunu sondurmek » carpılı »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.