tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
govdelenmek » cicekci » sureduran » geri cekilme » gıyabî hukum » merkezkac » sepetci » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » cınlamak » munazaa » bıcak yemek » bon bon » oncesizlik » ol dediği yerde olmek kal ded » plâtoncu » kacmaktan kovalamaya vakit olm » faca » seckin sivrilmiş » erkec » celişmezlik ilkesi » mişli gecmiş » ozenc » goz » utmek » cin ifrit olmak veya kesilmek » su yuzu gormemiş » yukselti » gercekleştirilme » yoruk » tatar boreği » sacınısupurge etmek » camurlamak » toskurmek » tok evin ac kedisi » hesap cıkarmak » buğet » tuydurmek » ovungen » bucurleşmek » goz goz olmak » a a » gumruksuz » oğrenmek » corbaya sinek duşmek » carpılmak » goden bağırsağı » teverrum » kepce kuyruk » sozcuk turu » kubizm »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.