tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için terbiyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icapcı » ayranım budur yarısısudur » sozun ardıboşa cıkmak » torpu » olcmek hesaplamak hesap etme » yahudice » orulmek » yedekci » acmaz halatı » iraklı » ba » el gun » olcmek » gercek » yukunu cekmek » gozler onune serilmek » cağdışı » surculisan » oz itme » cekingenlik » cekingence » kırılgan ve katıbir element k » okuzdili » murşit » icten pazarlıklı » bir calgı » acık ordugâh » yan odeme » tekefful » maraza cıkarmak » carkacı » kulhanbeyce » sutyen » turedi » elini kalbine veya vicdanına k » cek » kırlangıc donumu » mut a » konc » buyukseme » canıcıksın » ovunek » asansorcu » bin turlu » alcalma » carliston marka kereste » kimse » ruyalarına girmek » beklenmediği umulmadığıveya c » allah yapısı »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.