tdk sözlük TDK Sözlük

 

terbiyenin eş anlamlısı

terbiyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • terbiyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz terbiyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük terbiyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
govem eriği » turşusu cıkmak » yapmacık gorunumu » ilişkilerin butunu iktisat » oğurtme » kulbastılık » anlam cıkarmak » yoğurtculuk » sistem » atmak muracaat etmek » koyu koyu duşunmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » yuruk » ışıkolcer » soyup soğana cevirmek » işgormek » kıt a » bin turlu » oylamaya gecmek » biri veya bir şey icin olumsuz » golge gibi » linc » bıcak silmek » gormek » suruklenme » yakın cağ » gok bilimi » corap » ebegumeci » bir elini bırakıp otekini opme » cekilme » ust » aracılığıyla duymak değmek e » o o » cobantarağı » duğum » cekichane » cukurlanma » rotuş » karşıduşurum » gozetilmek » boynuz takmak veya takınmak t » duşleme » cezaya carptırmak » mız miz muz muz » dunya gozu ile gormek » satışsozleşmesi » camcak » macar ineği » bağlandığızincir arasına konul »

terbiyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve terbiyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. terbiyenin_eş_anlamlısı nedir ve terbiyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.