tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guderihane » tukuruk » dokuntusuz » calımlanmak » bulamac » uzun yol surucusu » pabucuna kum dolmak veya taşka » yureği yanmak » gurultuye getirmek veya boğmak » korukleyici » nefesi kesilmek daralmak veya » sapcık » yureği pek » boykotculuk » recineli » cıkartı » suresi haftayım » burnu yere duşse almaz » cingenece » gozetleyici » teslimiyetci » kuru kofte » iraklı » durtuşleme » duvakcılık » bicenek » akşam vakti » cizecek » tutmek » kumeleşim » iz duşumsel » acılır kapanır alet » bolge » abanozdan yapılmışdilenci cana » transit gecmek » secmeler » seckincilik » guldu gulecek » turuz otu » ic harp » su dokmek » bolice » oldukca » cokertme » yuksuk otu » cıkınlama » kan kusup kızılcık şerbeti ict » kırmız boceği » yon eki » gozden gecirmek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.