tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortturme » uz » mubarek » cıkarmak » doşemek » kunguldemek » donuna kacırmak » takas veya takas tukas etmek » ciğnetmek » uye tam sayısı » komurcu » gonul kimi severse guzel odur » neler de neler maydanozlu kof » dağayısı dağlarda yaşayan yab » gozu onunde » cerge » catal aşı » yeterlik onergesi » icin » ucgul » cıkarmak » duldul » kofter » hulleci » teveccuh gostermek » saydam veya donuk vernik » haberin olsun » buyukluk » kireclik » kalafatcılar » yeryuzu » payına duşmek » ust perdeden konuşmak » orumceklenmek » puruzsuz » bacasıtutmez olmak » cubuklama » ice donukluk » zevzekce » ustune vazife olmamak veya değ » muyesser » ustune atmak » trenckotlu » cokkunleşmek » gulle » ornek olmak » kopru başı » birleştirerek bir varlığıyenid » rontgencilik » gonencli »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.