tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uşume » dokmek » tıpkıcekim » muma dondurmek veya cevirmek » suruklemek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » ben hancı sen yolcu oldukca » kursu » dolaylıozne » har gur » muge » gonul eğlendirmek » geriye yurutmek » yuzluk » olenle olunmez » gecti bor un pazarı sur eşeği » cigan muziği » benimseyip değişik bicimde anl » duşunceli » muhallebi cocuğu » kur » elden gel » uremek » orakcı » başıicin » su culluğu » balkanlılık » kıvanclanma » akcıllanma » cek » icerlemek » lâckalık » uygun duşmek » kan dokmek » dirsek cevirmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » aylığa gecmek » bucurleşme » lule » tespih boceği » nabzınıyoklamak veya nabız yok » gonul dilencisi » sungulemek » emanetcilik » hint armudu » tanesi » cil » top surmek » rumî » o »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.