tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kan dokmek » turlu » mutemayiz » yuz gostermek » koşelik » bunye » projektor » yuz » hırvat » cantacı » cucuklenme » cağlamak » sozluk bilgisi » u u » bolungu » rebiyulâhır » gelip gecmek » nesne obeği » kırbaclamak » hurluk » civiletme » olumsek » oyku » kup gibi » sokuntu » gozunun onunden gecmek » maltız kecisi » fındık sıcanı » dostlar alışverişte gorsun diy » davul calsan işitmez » sureti haktan gorunmek » can ciceği » sovuş » toprak cekmek » anlamlandırma » tu » cemrenmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » oturme » cekik » gomlekli » culpan » cevirmek » catınmak » derdi gunu » suret almak veya cıkarmak » ortulme » muntehir » madde » donmek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.