tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hat cekmek » sekendiz » cekiliş » hic de » sınava cekilmek » ciğe » işine bak » buyuyuş » mulhem olmak » gunahıkadar sevmemek » gufteci » curuksuz » dunya malı » cariyeniz veya cariyeleri » dilli duduk » cokmek » adetimurettep » imza atmak veya bir şeyi imza » ucuklaşmak » buyukten buyuğe » dipciklemek » ana duşunce » tokezleme » borc etmek » af buyurun » cantacı » o o » dalgıc tupu » bukuntu » sun î kalp » cember icine almak veya cember » saptayıcı saptayan sabit kıl » allah ın adamı » gormek » secilmek » gormek » meyve bahcesi » duzenli » kohnelik » purcek » ustubec macunu » uzum uzum » komur » gozetlenmek » acmak » yontem bilgisi » ucuculuk » başka işi yok mu » daki deki taki teki » takarrur »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.