tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genişletmeyi amaclayan yetkin » kuskun kuskun » ruchan » soğuk vurmak veya yakmak » sureli » yukseklikleri ve yol actıkları » kor değneğini beller gibi » surekli unsuz » ustune duşmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » bolumunden her biri sezon » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » yulunme » sacına ak duşmek » telâşgostermek » sure » allah gecinden versin » mecusîlik » bulbul gibi soylemek » onlemek » kuskunleşme » şeritci » gondermek » sancmak » ozgun » calma » genel goruşluluk » guvenilme » cekirdecik » guzel » lâf lâfıacar » ek butce » celik halat » meslekleri belirten tek tip gi » gelinfeneri cerasus padus » komunist » her yokuşun bir inişi her ini » cekmek » icli » yuruyuşe gecmek » art avurt unsuzu » guneşsel » etmek » rolântiye almak » inşaatcılık » yureği hop etmek veya hoplamak » soylemediğini bırakmamak » ateşi duşmek » bir cift sozu olmak » celik metre »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.