tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumen » goz var izan var » projektor » rusca » başlık atmak veya koymak » ncı nci ncu ncu » gomleksiz » dokuz ayın carşambasıbir araya » yeri » pusur » piyasaya duşmek » duşkunluk » sumeroloji » top atmak veya topu atmak » sabahcıkahvesi » nargile tutunu » doğal ve saydam değerli taş » kollarınıacmak » gozlerinin icine kadar kızarma » yazık gunah » aksiliği ustunde » sucustu mahkemesi » guducu » musavatsız » cala » od » corap sokuğu gibi gitmek veya » catal aşı » culluk » suveter » duğmeleme » iyi gun » rencperlik » ne gunlere kaldık » alnac » vak anuvislik » tum kirpikliler » borclandırılma » yeri goğu birbirine katmak » oğretmenlik » ciğnemek » gunce » cabalanmak » acılmış dikdortgen biciminde » benzi ucmak » fırcalanmak » hafıza » calıştırıcılık » tevehhum » eli ayağıveya eli kolu bağlı »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.