tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozgunleşmek » parca parca » nesnelerin butunu » inhisara almak veya inhisarına » ağzınıveya cenesini tutmak » ucsuz bucaksız » icirik » cec » dunden hazır veya razı » cansız duşmek » oz » oyuncak » popcu » genizden konuşmak veya cıkarma » beni sokmayan yılan bin yıl ya » almanca » cartayıcekmek » dortnala kalkmak » koşeyi donmek » faydasınıgormek » canıağzına veya boğazına gelme » goturumsuz » ciğnenmek » coğunlukla » esperantocu » guneştutulması » iki kere iki dort eder » guc » atom cekirdeği » akcıllaşmak » bıcaklamak » basıolcer » onleyen eğik bolum » gudumlu sanat » intac » orgutcu » gosteri » aşka duşmek » husnutelâkki » kullu » dağılmak » catı » pac » lugatce » cevirtmek » gunluk » kalbi carpmak » soylemseme » yuzmek » bıcak yemek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.