tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
percinleyiş » kaplan bocekler » gozu donesi » sprituel » gonul avutmak » yon vermek » şişe cekmek veya vurmak » kırık dokuk » cikolata » oğurtme » malik » anlam cıkarmak » oglenagiller » sunmek » ustune alınmak » sopa atmak veya cekmek » eline yuzune bulaştırmak » koleli » goze gorunmek » gurultucu » somurgeleştirme » yeterlik onergesi » fizikci » felc » hırgur cıkarmak » pişmişaşa soğuk su katmak » gumruklendirme » cuvalsız » bobreksi » jenerator » arpacıkumrusu gibi duşunmek » kucuk » tepkili ucak » guc » odevlendirme » cıkarmak » elektronikci » uclu ganyan » kelebek ciceği » otre » kotu gozle bakmak » vitellus » mucerret » muz » partoner » voli cevirmek » ortak carpan » bolme » munasebette bulunmak » ismi cıkmak »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.