tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yezidî » aşcılık » duşuncedir almak » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » altıalay ustu kalay » ay aydın hesap belli » buryancı » sulumen » kocu » kurnemek » doşenmek » cuhacılık » gume gitmek » geciştirmek » tezayut etmek » ul » dolambac » ahfeş in kecisi gibi başınısal » gocuş » gubre » umranlı » yurutme » duzulmek » ackıcı » uruşmek » calkalamak » ıkla ikle ukla ukle » dokuman » bicimcilik » kutletmek » lule » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ic guveyinden hâllice » asansorcu » hızır » acıklaştırmak » musebbip » duşunme » acık » cay » hint baklası » tarikatcı » tel cekmek » coğalış » gormek » bugun » gazların toplanması belirli b » dil » ac » sebep olan fiziksel enerji ha »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.