tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tunek » olan insan topluluğu ulus » mutereddit » enstruman » cillenmek » dort » gullâc » ruzgâr gulu » istencsiz » zurriyet » mektupculuk » obur dunyayıboylamak » ok gibi yerinden fırlamak » aracı » genişletmeyi amaclayan yetkin » koşelik » dağkecisi » sorulu gorunum » başıcatlamak » karşıduşurum » teşrifatcı » bir onerme sayılır cunku her » uzum kurusu » turku yakmak » cuz î » muşkule » yuzmek » cepellenme » ayağına sıcak su mu soğuk su » dovmeci » got » yuz bulmak » operatorluk » ma me » tansiyon olcmek » vişne receli » hurya » tohmetli » iktisatcılık » sayma işlemi » eski cağ » uckur cozmek » uzulmek » dunya » acem pilâvı » turkolog » gonullenme » humanistleşmek » acılmak » secim yapmak »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.