tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tavukcu » gelini ata bindirmişler ya na » gucun » kirec sutu » hal etmek » hepcil » culpan » ucurulmak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » hukum » duşsel » cırpınmak » şer î » goğus goğuse » bekci kalmak » uretec » tarafından arabacıicin armağan » kotuleşme » yuruk » kanadıaltına almak veya birini » on » yuklenmek » somurmek » cikolata » gostertmek » purcek » deme veya değme gitsin » şoyle boyle » sinekcil » hıckıra hıckıra » işguderlik » basın dunyası » selâmunaleykum kor kadı » ikbal duşkunluğu » boyle » kafatascılık » yaydığıgozle gorulen ışıma » hedonizm » universal » yılan ciceği » yoğurt corbası » teverrum etmek » kalbi parcalanmak » oğle » ceza cekmek » muslukculuk » gurgen » gocmek » hurdasıcıkmak » zac »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.