tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hangi dağda kurt oldu » gozlerini acmak » istavroz cıkarmak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » susleyici » bulbulu altın kafese koymuşlar » okul cocuğu » yuzucu » deve kuşu gibi yuke gelince ku » felemenk » ağzından kacırmak » koscu » tapan cekmek » kostek olmak » tutmek » am em » gore » cimlenmek » mutemeddin » cember » buyukayı » mucadele » kayıttan duşmek veya birinin k » pluralist » karbon alaşımı pulat » ici beni yakar dışıeli veya s » sansurlenmek » kıskaclama » dağınık gozenek » hint horozu » ziraatcı » cağırtı » yardım kurulu ve şirketler bir » gevrek gevrek gulmek » elma da alma da demesini bili » mudurluk » cıkrık » kopuk » yaprak doner » uzengi kemiği » cizme » orta oğretim » arakcılık » alcıya almak veya koymak » cekkin » ust uste » icitmek » başına gecmek » cingene borcu » yonseme »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.