tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurukluk » gayrimusmir » mektupcu » cozunme » toplu goruşme acık oturum » kıvanc » ustcavuşluk » multeci » bobrek ustu bezi » cakma » pastırmasınıcıkarmak » sorguc » gurz » beşikci » gozle yemek » icten evlilik » icre » cıkralık » soz cambazlığı » tefehhum » suzmek » l » gozu keskin » sızın sizin » tavşan yetiştiriciliği » gocmen » pek soylemek » altıkardeş » tutsuluk » fransız » hazır duruma getirildiği omurg » makine gucu » donuşumlu » birinin iyi niyetini kotuye ku » yoluyla bir yapının her yanını » haddeden gecirmek » yalanınıyakalamak veya tutmak » kavlıc » gucluk cıkarmak » munasebet kurmak » itce » kısa goruşlu » gecirmek » zevkinde olmak veya zevkine ba » ne alıp veremiyor » sunturlu kufur » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cul » yalan yere yemin etmek » dokumantasyon »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.