tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuneme » bocul bocul » celâlîlik » yem istemez su istemez » serdumen » goz kesilmek » uye » ictima » suvari polisi » camurluk » gok bilimci » goktırmalayan » omur » avrupa kayını » muteallik » yemişcil » cocuk » burgu » bıcak gibi kesmek » gok bilimsel » bırakılan mulk veya para » culsuz » gunleme » it ite buyurur it de kuyruğun » gozu arkada kalmak » copleme » cumle âlem » ya ya » mavişmavişbakmak » musaade » koşeye atılmak » munasebet kurmak » kok » ornek » canına yandığım veya yandığımı » al takke ver kulâh » gozyaşıbezleri » secme hakkı » pek soylemek » fransızlaşmak » mulâyemet » ustcavuşluk » korkuncluk » kapılarıacık tutmak » sağdan geri donmek veya sağdan » koşelik » yabanî mercankoşk » ictenlik » akma hancer » mukellef »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.