tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleşme » makyavelcilik » canlılara yaşama ortamısağlaya » uzeri » starta gecmek » gundem » muhurleme » tek erkci » suzulmek » cekip cevirmek » parcalar » yureğini serinletmek » birinden buz gibi soğumak » cok anlamlılık » cakşırlı » cın cın otmek » durumunda meyvesinden kokusuz » cekmek » horasanlı » okaliptus » karacayır » ic mimarlık » ackılanmak » menuskus » boşgezmekten bedava calışmak y » u donuşu » kullanılan yapma yuz » kuşak dolama bağlama kemer » ic guveylik » ickin » gul gibi gecinmek veya yaşamak » canıcekilmek » pısırıkca » dudak bukmek » bolumlenme » mustemleke » oduncleşme » orgutsuz » boşluk » caykızı » yengecvari » yuksek » guluncleştirmek » calık » duğum atmak » iz duşumsel » toluen » izazuikram » ilgincleşmek » malın gozu »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.