tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cunun » cezaya carptırmak » bornova misketi » sıcramak » satranccılık » celmelenmek » işci sigortası » şarkiyatcı » celmek » pazarlıkcı » vantuz cekmek » on oluşum » ağzına geleni soylemek » cereyan carpmak » kufeci » ictihat » celtikli » goze girmek » tekduze » kanıyla odemek » yureğinin yağıveya yağları eri » kosemen » kostebekgiller » gocurulmek » ahlâkcı » iceriden evlenmek » turum » mutemadi » hucum » kullu su » yavaş » cerrahî mudahale » cehre etmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » bibliyotekci » haric » gucleştirmek » bey mi yaman el mi yaman » poc » kokertme » surmeleme » baharatcı » guzel » kıc atmak » sumkurme » kıptî » cıkarılma » bayram değil seyran değil en » karışım » cozuluş »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.