tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kasa » tahkimat elemanlarıustune veya » gok eşleği » sarnıc » apoletleri sokulmek » anca beraber kanca beraber » catal ses » ceyrek » epikurosculuk » ticanîlik » onculuk etmek » lâf lâfıacar » elden gel » nispet vermek veya yapmak » vinc » sumuklu » cımbar » ofke » cıtır cıtır » gucuk » faydasınıgormek » pislikcil » goz kesesi » kotuleyiş » deniz culluğu » cimen » kayınco » buyuye kapılmak veya tutulmak » kucuk capta » cığrışmak » mucrim » dur durak veya dur dinlen dur » kalbi parcalanmak » eklemek karıştırmak ilâve et » vucut bulmak » moskof camı » istenc yitimi » soz dinlemek veya soz tutmak » gurultu cıkmak » akca yel » geciştirici » gocerme » medica » cakılı » copra » leton dili » cay takımı » donbaba » soylenme » donmek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.