tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paraşut ile atlama » yukseğe cıkmak » cıkmalı » yapılmışince ve uzun şerit » allah ın adamı » olumsuzleştirmek » bocelenmek » gevrekci » carpmak » ırkcı » bulunan iri govdeli hayvan ur » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » kustahlık » turkoloji » gulistan » iştahıacılmak » ic deniz » iki rahmetten veya iyilikten b » meme sungeri » rekabetci » kume » kulâhınıhavaya atmak » papirus » bulbul » imanım kısa soyleyişle » kolesiz » duşman başına » ustune basmak » cok gormek » İspanyol muziği » cokbilmişlik taslamak » duğumlemek » konukculuk » surulmek » yem dokmek veya koymak » misyon ustlenmek » caylak » cumhuriyet bayramı » tuneklemek » ettiği yanına kâr kalmak » ev sahibi mulk sahibi hani bu » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » bicerdover » yorgunu yokuşa surmek » direncli » dordul » cok yıllık » yurekli » goz bağcılık » ackılama »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.