tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
havuc » cakıl cukul » oğretim yılı » muzayaka » gerceğe uygunluk » deniz culluğu » lektor » ak gun ağartır kara gun karar » iceri » muteessir » odun vermek » para cuzdanı » meydanıbirine veya bir şeye bı » icatcı » su gecirmez » rumen » keci inadı » ozgun » yurek yarası » acık » meydana cıkarmak » ural dilleri » kıcınıyırtmak » guneştacı » isim koku » şumul » muneccim » gozu uyku tutmamak » serbest gureş » tarikatcılık » varidatcı » tekduzeleşmek » kamcıbaşı » ozerkleştirme » cıyanlık etmek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » cerez » ıstırap cekmek » mortoyu cekmek » allah vermesin » bankadan cekmek veya almak » goc » cin ifrit olmak veya kesilmek » sukse yapmak » guzelce » ağac » tup » ısıolcumu » sudan tavuğu » inhisara almak veya inhisarına »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.