tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korukcu » tedhişcilik » kan ter icinde kalmak » cingene parası » ız iz uz uz » elle tutulacak tarafıyanı kalm » ada » tecavuz etmek » piknikci » donuşsuz » sumuksel » cile cekmek » yere yonelim » elden kacmak » kor kadı » iki buklum » inşaatcı » kucaktan kucağa dolaşmak veya » lâmbayıacmak » verim duşurmek » cevirmek » munasebeti duşmek » muddeiumumî » » soylenmek » guc kaynağı » ilgi cekici » koreli » koşe bucak » yuzde yuz » guneşdil teorisi » icin icin kaynamak » muteessif » macar biberi » kıskanclık etmek » kulucka devri » tuzel kişilik » paytakca » gam cekmek » hesapcı » ustune alınmak » tartışma goturmemek » burunmek » uyelik dondurmak » ne haber » torun torba veya torun tosun s » dirsek cevirmek » kundakcı » numayişci » si »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.