tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tevazunun zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuculuş » uvey oğul » cokluk eki » sineye cekmek » duzenlenmek » kusuf » ışıl kufluce » kemiksi bolge » kovanın ucuna yerleştirilmişme » bobur » uşuşmek » acılmak » sozum ona » teşhis etmek veya koymak » afyon cekmek » emniyet muduru » gozetici » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » rolune cıkmak » ucu kıvrık uzunca başlık » on calışma » rus » allah tan umut kesilmez » mısır turnası » eceliyle olmek » gosteriliş » icmek » koken bilimsel » mulâhaza yapmak » cırpıntı » cocuk » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » bornova misketi » nemceker » meslek secmek » saati calmak » bicim » catal don » bir ayağıcukurda olmak » gozunu dort acmak » kepce surat » yoneltim » bir daha yuzune bakmamak » olgunluk » cocuk » trenckotlu » guc gelmek » calkalamak » bıcaklanma » cul »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.