tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cobanpuskulugiller » manzarasıolan » zurra » cizi » bir cift » turkkâri » cilek suyu » calım » cirişlemek » gucsunme » tebaruz etmek » japon hurması » muzikal » cenek » gunu dolmak » mulâzım » goz nuru » orucu » once » endazeyi kacırmak » yıldız kumesi » cağanoz » yuzune bakmaya kıyamamak veya » tefeul » durum » tuy dikmek » dumencilik » muellefat » yolu duşmek » yarayan duzen » ici titremek veya titrememek » gır gecmek » icindeki en kucuk birlik » yonetmelik » gelini ata bindirmişler ya na » İcinde baklava bulunan » ve bilinc merkezlerinin bulund » bukuntu » tokezlemek » goğsu kabarmak » darbe vurmak veya indirmek » edebiyatcılık » cavuşkuşu » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » camaşır dolabı » acıklık » tıkaclanma » cinkograf » australis » yukseltmek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.