tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meş um » mutefennin » eli para gormek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » direnc » tenezzuh » uz » paylaşmış benzer odevlerle yu » cingene duğunu » emmec » mustehase » cılgınca » pislik parmağından veya pacala » ortusuz » tecrubî » cıkışlı » pas gecmek » gureştirmek » munhasır » otomatiğe gecmek » su uyur duşman uyumaz » acıcekmek veya duymak » geri cevirmek » bolunebilme » yureklendirmek » cıplak » aslî nusha » calışma saati » butunlemeli » cırpılma » olme eşeğim olme yaza yonca b » koyluluk » verilen unvan » kor boğaz » soz » yon » değişim yonetimi » ozumlenme » sokulmek » testiyi kıran da bir suyu get » gecmişolsun » ara tumce » m » geleceği varsa goreceği de va » etiyopyalı » kabahat samur kurk olsa kimse » damarına veya damarlarına işle » omur surmek » toskurtmek » ne demek »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.