tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zul » odunleme » bicki yapmak » cark » mustağni » fırıldakcı » setlic » musademe » corbacılık » cekmek » vazgecirme » gercek dışı » karaya duşmek » tatarca » direnc » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » bağa bak uzum olsun yemeye y » blof » yolu duşmek » rontgenleme » yoldan cıkmak » onlemek » viskonsul » ozumleme » peynirli borek » oğunme » beklenmediği umulmadığıveya c » doruk cizgisi » cıkma durumu » tohumu dokulmek » eyyam gormuşveya surmuş » mastıciceği » kunguldemek » pembe gormek » ustunden gecmek » oncel » ecele care bulunmaz » mufessir » mudur yardımcısı » ovunduruculuk » vucuttan duşmek » capcak » gencleşmek » turşusu cıkmak » anlamıverir » tur » mumkun mertebe » muvellidulhumuza » purceklenmek » oğlen »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.