tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağbıcağı » sor » somurgecilik » starta gecmek » colleşmek » cozmek » ne haber » su » kacıkca » topuk calmak » lâtin yelkeni » pecelemek » koşkerlik » olu zaman » faaliyete gecmek » hırvatca » gozcu » hasekikupesi » camıcerceveyi indirmek » cavşır » elinde bulunduran kimse » şoyle boyle » kulte » vietnamlı » husran » pusursuz » donemec » i » ren geyiği » ceşnilenmek » ustluk » ettiği yanına kâr kalmak » ortaya cıkmak » ozdeşleşmek » cırptırmak » matrakcı » kesenin dibi gorunmek » metafizik » tahtalıkoy » cabalanmak » duz » zaviye » eskisi kadar veya gibi » felc gelmek » pirinc orgu » cuval » ust dudak » carpıştırmak » yuz » cizilme »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.