tdk sözlük TDK Sözlük

 

tevazunun zıt anlamı nedir

tevazunun zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tevazunun zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tevazunun zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tevazunun zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapsatcılık » lâf soyledi bal kabağı » yuze guluculuk » ufleyen alet » taşkıran ciceği » zirve veya doruk toplantısıvey » yağkupu » teeyyut » incelenmesi muşahede » kucuk oynamak » buzuktaş » uzatılabilir » eti senin kemiği benim » cekirdek » af buyurun » boynunu bukmek » fluorışı » gozleri yollarda kalmak » ne haddine » kara kedi gecmek » buyucek » citlembik gibi » secal » yuz » coğul » duzey » yabancısaymak veya tutmak » kok işareti » cekimolcer » cicekleme » induklemek » tecrube » duvesimek » koyun can derdinde kasap yağd » ustun olmak veya gelmek » teverrum etmek » cekirge şalvar » cıkma » odevcil » ic kapak » iltimascı » dunur gitmek » mukaddesatcı » puskurtuş » takdir etmek veya eylemek » cıkartılmak » ric at etmek » sırat koprusu » puskurgec » ince gul yağı »

tevazunun_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tevazunun_zıt_anlamı_nedir nedir ve tevazunun_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.