tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bitki ortusu » ahkâm cıkarmak » guluş » elinde buyumek » istifci » şomine » yukseklik korkusu » sel » gorulme » kustah » olan kimse » dil cıkarmak » celik halat » dokum » kuşak dolama bağlama kemer » bağrışcağrış » ihtimam etmek veya gostermek » doşemcilik » capar » savul savulun » en kucuk birliği goze » gozunde şimşek cakmak » barışgoruşolmak » uvertur » geciş » beis gormemek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » ucmak » cem an yekûn » tutturme » urfa cıbanı » gocurtme » cakmak » hıckıra hıckıra » tesettur mağazası » kulağına carpmak » pes perdeden konuşmak » naza cekmek » guvence akcesi » govdesel » guneşe karşıişemek » traktorcu » arşiduşes » kukla hukûmet » kalcasız » guncellik » celebi » piyango cekmek » dunya başına dar olmak veya ge » huseynî »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.