tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustunu veya ustune gormek » karikaturleştirmek » suruklenmek » gecersizlik » nârına veya nâra yanmak » subap » goğus tahtası » pek yuzlu » moduler » tebellur etmek » denli densiz soz soylemek » menuskus » urkekce » icinde kaybolmak » makam şoforu » gorunuşte » olum korkusu » gormek » demediğini bırakmamak veya kom » oğuzca » dık dik duk duk tık » ici yanmak » guneşli » yuzune kan gelmek » soğukca » cokmek » recine » haklıcıkmak » gulkurusu » kuşade » kacışma » acınsamak » den yana » subjektiflik » seramikcilik » guvencesiz » cılbır » yoresel » dışgucler » macuna » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » devlet duşkunu » maymuna donmek » gozunun onunden gitmemek » s s » yapılmışince ve uzun şerit » donum » mueyyide » bir olayıileri surenle inkâr » ozluk işleri »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.