tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhayyerkurdî » camaşır suyu » urkunc » tedhişcilik » kucuk minder » ceki » beklenmediği umulmadığıveya c » kır ciceği » an ane » zararına kazanc sağlamak » s s » benicinci » etme veya etme yahu » an en » hatırlatmak » uzuntusuz » acık hece » cizin cizin » gun almak » tebaruz ettirmek » li » gozlerini bitirmek » luks hayat » eğik duzlem » alcak gonullu » suryanîce » lok » oruklemek » bıckınlık » suz » hizmetci » calpara » cullamak » puruzlenmek » tersane kethudası » musademe » gecit hakkı » şuyu » dovizzede » devaluasyon » gecimlilik » balıkcıyaka » dalgıc » muvellidulma » doner ayna » yuzulme » secmek » golgeli » dip kocanı » somurulme »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.