tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karakılcık » tufekcilik » dokmek » yuklu » umide kapılmak » ceribaşı » silâhcı » muşahit » onel » dokukluk » kapısınıcalmak » gun ola harman ola » viraneye cevirmek » lok » gundem dışı » arasıveya araları acılmak acık » hazırlıklıolmak veya bulunmak » goz aşinalığı » akıl akıl gel cengele takıl » onun icin » diplomatca » gozlemek » iyiye cekmek » ileri veya one surmek » zimmetine gecirmek » iki cifte » ayakustu » o » cıngırak » haraclı » kızılelma » alım calım » partikul » keloğlan » comeltme » zuğurtlemek » tehacum » gercekustuculuk » kohneme » ozlu » şupheleniş » keyfini kacırmak veya bozmak » gozle gorulur elle tutulur hâ » sıcrama » arazi acma » butun » aile butcesi » cayır teresi » millî mudafaa » catlak »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.