tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dil surcmesi » yufka boreği » culsuz » coğaltıcı » adam adama savunma » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cınlamak » turum » maca » tek ornek » oburku » hesap vermek veya hesabınıverm » gayya » sorguclanmak » eşit cenetli » kuheylân » gorunum » uclemek » zartayıcekmek » elcilik etmek veya yapmak » uzerinde kalmak » toprak cimento » eli ayağıveya eli kolu bağlı » iceriden evlenmek » satılığa cıkarmak » n » iceri » hurc » zorunlu oğrenim » moto » sozu veya lâfı ağzında gevelem » keciler » figur » guleğen » yuz verince astar istemek » odevlendirme » gecerlik » baltasıkutukten cıkmak » ozdeşleştirme » kireccil » yuzlerce » iz ac » ofkeleniş » teminat akcesi » parca » parca almak » yukletilmek » gocen » caydan gecip derede boğulmak » koc yiğit »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.