tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orneğin » uyarlac » fener cekmek » kafasında şimşek cakmak » buyulemek » tarihsel ozdekci » dort » icerik » aklından gecmek » ozlemini cekmek » yureği sıkışmak veya tıkanmak » durum durum » catal aşı » icim » vucuda vermek aşıyapmak » caktırılma » dağa cıkmak » vucuda getirilmek » koyuvermek » sove » modul » yuzulmek » banliyo » ayağına dolanmak veya dolaşmak » al birini vur otekine veya bi » calım » yonelme hâli » konsul » civit » sokak cocuğu » dediğim dedik otturduğum veya » insanoğlu ciğsut emmiş » ağac arac eğirmen kirmen » iliğine işlemek veya gecmek » dunku cocuk » olum » kırılıp dokulmek » slavistik » canak » sacı » bulaşıkcılık » lık lik luk luk » acılıp sacılmak » carpmak » sinirine dokunmak » acıciğdem » araplaşma » ac bîilâc » cetinleşme » kaynatılmasıyla elde edilen ye »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.