tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corbacılık » kuyu acmak » zayıf duşmek » pala cekmek » goz ucuyla bakmak » buyuk tansiyon » od kesesi » kulturlu » ciskin » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cabukluk » cirkinleşme » kılcık » letce » hurya etmek » kursu » peceli » davranmak saygıgostermek soz » kapsama icine alma icerme » alumina » ici ısınmak » bac » kapıbir komşu » murebbi » surekli olarak gidip gelmek » duruma gelmek » ay cekirdeği » rum » percinleştirmek » ciğerimin koşesi » tunclaştırma » daha bircok şeylerin yapımında » muptezel » cenileme » ışınımolcer » meraka duşmek » gudumlu » maraşişi » gozer » ikindiuzeri » kor nişancılık » ic guveysi » surunmek » tuze » catırdamak » elden ele gecmek » gencleştirmek » kucuk terim » suru » keci soğudu »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.