tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunyanın kac bucak veya koşe o » ustunc » tum sayı » yonetmek » phlebotomus » kor kostebek » cargâh » brut » ici gecmek » mufteri » yıkılmayacak bir bicimde duzg » goz memesi » ici kabul etmemek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » cekic kemiği » serbest calışma » taahhutlu mektup » aklına takmak veya aklınıtakma » rusluk » ic gecirmek » yer » tukurmek » tok gozlu » kıl cadır » olum korkusu » gez goz arpacık » iceri » durtmek » kukla hukûmet » camurlanmak » vezikul » hata etmek veya işlemek » ırakgorur » duduk » kılıc uşurmek » mustebitlik » boreklik » harekete gecirmek » hint kumaşı » ceyrek » cevirtme » pusur » tukuruk bezleri » tek kurekle mehtaba cıkmak » slovakca » gul yağı » culu duzmek veya duzeltmek » ağac kaplama » acıklar livası » oğrencilik »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.