tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akaclama » kılıclamak » ad govdesi » jole » acılmak » ultramodern » bok yemenin arapcası » enfusî » mutemayil » namunasip » sırtından para kazanmak » acmak » moto » endustrileşme » sozu cevirmek » allah tekrarına erdirsin » yukunu cekmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » brehmen » suit » kesip veya kestirip atmak » paracol » olcuşme » arşiduk » eskulâbî » cozum » karalâhana corbası » guldu gulecek » ucuk » temettu » duk » dunya durdukca durasın » gobek otu » gonlunden kopmak » dovuşturmek » yağmurolcer » ozdeşleme » yorgunu yokuşa surmek » ihtimam etmek veya gostermek » orgutlu » dolabı frijider » calkalamak » hakkıgecmek » ar » dır dir dur dur tır » gok delinmek » suit » geciliş » gecmediği gibi sonunda da gen » sansur etmek veya sansurden ge »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.