tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muphemiyet » dar kacmak » koluk » acıklık » lokma goz » hoyuk » canıcana olcmek » cizgilik » gureşci koprusu » sur atlenmek » cop » hint kumaşı » hint mandası » reisulkuttap » yonlu » celikleştirmek » hucre bilimi » bir abam var atarım nerede ol » sellemehusselâm » ofsetci » geri donmek » gulbank » dumenci » veren madde » koprucu » izdivac etmek » major » duduklu » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » dağda buyumuş » kontor » catıyıalmak » hint pamuğu » cıkış » ac kalmak » birinci cağ » goğus germek » sukût ikrardan gelir » gecerken boğazdan cıkan ve duz » ağaclandırma » baldırıcıplak » cıkma » hukumsuz » guneşe karşıişemek » oğle » donuşme » amac edinmek » allah ziyade etsin » dublorluk » cırpıştırmak »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.