tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
re » yumurta hucresi » donum » denize duşen yılana sarılır » sunger gibi » puskurtme » umit » baskın cıkmak veya gelmek » ciğleşmek » hint avrupa » govde » gorevlendirilmek » tumselme » durumu » goz nuru dokmek » yuz cevirmek » catılmışkirişsistemi » caktırmak » kıl cadır » arpacıkumrusu gibi duşunmek » muzipce » can can » kırlangıc balığı » gocup gitmek » cizgileme » ne gozle bakmak » tus » duşman » paşa cayı » muteferrik » ağız ağıza vermek veya konuşma » koken bilimi » revaluasyon » ve bilinc merkezlerinin bulund » duz » zuhal » acığa alma » yağmurdan kacarken doluya tutu » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » zam gormek » serbest yuk » cevre bilimsel » koy oyunu » dosta duşmana karşı » kalenderiye » başına tac etmek » bilmece cozmek » cimlenmek » acıklık » bacak bacak ustune atmak »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.