tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uşutme » sırpca » şekerim » dağınıkca » cuz » unsuz uyumu » plâtonculuk » la le » omru oldukca » puskurtmek » musemma » batınî » uflemek » cıplak resim » mufettişlik » boşsoz » şoyle dursun » dokuntulu » gunah » kubik » cullukgiller » zirzopca » munasebetli » fakir duşmek » ticanîlik » derdini marko paşaya anlat » umitli » gunah kecisi » zumre edebiyatı » ictinap etmek » kara borsaya duşmek » akgunluk » yalıngac » goruşturme » sulbunden gelmek » cok şişmiş » sokme » tuzluya mal olmak oturmak veya » gurbete veya gurbet ellere duş » jenerator » cunupluk » koken » calkak » cimdik » cile » korle yatan şaşıkalkar » yumruğuna guvenmek » genclik » kırıntıkulte » kor sıcan »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.