tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcup bicmek » bu yuzden » ruh cokuntusu » caykara » beti benzi kirec kesilmek beti » cıkmalıtamlama » bulunan kimse » cıkmak » maslahatguzarlık » cangır cungur » mudahil » tum tanrıcı » turum » yatak ortusu » goturmek » rencper » duşunurluk » teeddup » anlamaya yarayan sınama » ay » boğazıacılmak » muthiş » oğul cıkarmak » duğuncu » bula bula bunu onu bir şeyi » ustcavuşluk » ovunmek gibi olmasın » cuvallatmak » başbaşa veya kafa kafaya verme » buyutuş » ucmak » ormek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » guvence » ın in un un » cıkın » komunikasyon » zangoc » aklından gecirmek » uzere » cektirmek » duşeş » ceşitlilik » tutac » ozdeşleştirme » guluşulmek » zambiyalı » tarih oncesi » soz cambazı » korku sacmak »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.