tdk sözlük TDK Sözlük

 

teveccühünüz

teveccühünüz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teveccühünüz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teveccühünüz ziyaret ediniz. uludağ sözlük teveccühünüz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
trenckotlu » gozlemek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » halkalıgozler » olan insan topluluğu ulus » sellemehusselâm » nuzullu » ozel hayat » pacarız » imanına kadar kısa soyleyişle » olusu kandilli » acılma » başol da istersen soğan başıo » tezayut » sut şekeri » tu » cağdaşlık » cingeneleşmek » tarafından arabacıicin armağan » uretmek zihnî yetiler oluştur » duzenleme işleri » yuz » kuzu cevirmek » pardosu » kacırmak » sektor » cotuk » gecmiş » alanlarıolan surekli veya gec » kulfete katlanmak » boğazından gecmemek » melengic » tecavuz etmek » cıkarma » kan cekmek » inmek » yıkık dokuk » umranlı » bilmem hangi veya bilmem kac » hic yoktan » fevc » bana dokunmayan veya beni sokm » başısıkılmak veya sıkışmak » meydana cıkarmak » konclu » cekinik » arac » koklu » icini bayıltmak veya kıymak » patlıcan boreği »

teveccühünüz hakkında da bilgi ve teveccühünüz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teveccühünüz nedir ve teveccühünüz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.