tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » cıkmak » birimler boluğu » ofsetci » catışma » soğukca » muvekkil » dubel » kırmız boceği » sahneye cıkmak » curuk gaz » si » goğus eti » kaldırım doşeyen kimse » duzensizlik » donuşumcu » sutun acmak » cizgi » ceteleye donmek » lâfcılık » saat on bir bucuğu calmak » esi » sureti haktan gorunmek » suruklenme » salcalık » onune katmak » koltukcu » gur » hereklemek » sağdıc emeği » sosyal guvenlik » ormek » sinirleri alt ust olmak » hem nalına hem mıhına vurmak » yedekci » dağarcığıyuklu » diktatorluk » ozdeşleştirme » kirec ocağı » tecahuluarifane » pakistanlı » cehreli » lâcin » yağsız ilâc » zorunda kalmak veya olmak » gormezlikten gelmek » yuz bulmak » turku cağırmak » cucuk » anca beraber kanca beraber »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.