tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utopik » gozetlenme » acığa vurmak » gok fiziği » kancılar » acık » ışıl kufler » seruvenci » cervişli » yuksek lisans » gır gıra almak veya getirmek » gunah benden gitti veya gitsin » cıkartı » hayatınıbirine borclu olmak » sunnet duğunu » sorguc » obekleşmek » cekmek » sıcan otu » celikleme » celtik tarlası » olcunmek » acıklanma » coğur » boşduşmek » başkurt » kılıc kuşanmak veya takmak » her biri mesame » cukurlanmak » anasınıeşek kovalasın » ortakcılık » carıklık » aslan yurekli » icli dışlıolmak » tumgenerallik » zemheri zurafası » mac satmak » calkak » cağırılma » canının derdine duşmek » ici dışına cıkmak » ozgunleştirmek » bicim » bicimselleştirmek » suyu getiren de bir testiyi k » gumrukculuk » inisiyatifi ele almak veya gec » kendini toparlamak veya toplam » surmek » akıl oğretmek »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.