tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumanıdoğru cıksın » kapıdan kovsan bacadan duşer » karavana cıkmak » tatbik muhru » goğus caprazı » duzeltmen » ilkguz » tavukcu » icinde » bahar donemi » cıkmak » camca » allah a yalvar » bortturmek » edebiyatcı » batakcıl » soz » guguk gibi kalmak veya oturmak » ciltci » goz onune almak » seksuel » sırnaşıkca » ibadet de gizli kabahat de » ruşdunu isbat etmek » yuzleme » duşman » catışkı » granul » ışık olcumu » cipura » sepet havasıcalmak » sublimleştirme » komur gibi » yukselti » pecic » odenen prim karşılığında bu iş » piramitcik » arguman » cıkılatma » turetme » carpmak » cağlayış » tekduze » petrolcu » muctehit » boylemesine » eşekten duşmuşkarpuza donmek » govermek » duztabanlık » curukcul »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.