tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteahhitlik » bok yemenin arapcası » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ic guveysi » yuksek perdeden konuşmak » yaban gulu » duğum duğum » doğuşmek » guclenmek » cenebazlık » dokme veya taşıma su ile değir » bir goz gulmek » buyuk » lubnanlı » mulevves » suru » bağbıcağı » borc almak » tanışcıkmak » surfile » ufunetli » ornekseme » sureyya » celmelenmek » calıntı » surata bak sunguye davran » duşunuş » yuk treni » on alım hakkı » tuzel kişi » surutmek » ceteci » gorevden alınmak » temas etmek veya biriyle temas » cekici » frenkleştirmek » cukurlaşma » guneştacı » klikci » foyasıcıkmak » gonul rızası » muhlet istemek » dolapcı » kaynana olma durumu » rolâns » kececilik » ez de suyunu ic » sureti haktan gorunmek » mudavim olmak » departman »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.