tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucretlerine gore duzenlenmişye » yazdığıad veya işaret » parca purcuk » ceşitlendirmek » kara gun » zuppeleştirmek » bir o yana bir bu yana » guz » gozu kalmak » kacı » sac orgusu » eline duşmek » batınîye » icki psikozu » doşeme » fırıldak ciceği » celmek » coğulcu » kacırtmak » teneffus » yalın uslûp » gumuşcun » kasınc » ictihat » carşaflanmak » me » burnu yere duşse almaz » başınıkaldırmamak veya kaldıra » catır catır sokmek » ictenliksiz » cimenli » ıtriyatcı » cığır » kalvencilik » saksıguzeli » vay sen misin » dar goruşlu » yolu acık » hazır corba » ciğde » patlangac » ne haddine » cozmek » urun » cevirim » duşuş » itiyat etmek veya edinmek » duz unlu » kerpic dokmek » kafa işcisi »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.