tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzerine olu toprağıserpilmişgi » dinim hakkıicin veya dinim aşk » ceki » cem an » yuzden » guzellik » gorev almak » opup başına koymak » alcalmak » tedahul » mektupcu » dişcıkarmak » başkonakcı » bugune bugun » bicim bilimi » ne hesaba gelmek ne de kantar » surtuşme » tup » eli ermez gucu yetmez » ucuklaşma » ilmuhaber » biciminde duzenlenen ulusal ve » tel cekmek » kundelemek » senator » tukuruk otu » cevirmek » zevzekce » ummet » yuz gostermek » beyanat vermek veya beyanatta » uckurluk » girintisiz cıkıntısız » parcası » sacak opmek » giysisi » makascılık » duşkurmak » haricten gazel okumak veya atm » ozgurleştirme » tefe koymak veya tefe koyup ca » eğik duzlem » murettebat » gaz detektoru » canakcı » ufuruk » uzgusuz » kap » cıtlatma » gul suyu »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.