tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tezahur » cevirici dili » aksulâmel » ic hat » ad cekmeye girmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » muzikalite » yuksekten bakmak » soylenme » uscu » gocurmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » kırlangıc otu » haklıcıkmak » cilek receli » japon hurması » pire icin veya pireye kızıp yo » guneşlik » celtiklik » gonul belâsı » işine bak » ozemek » ustunde dokulmek » karekok almak » kafa cekmek » yukseklik » doşemek » acık ordugâh » u » akburcak » musterih olmak » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » opup başına koymak » carşafa girmek » cardak » sungulu » cıkmak » ciceklenme » şohretli » cimdik » icine almak » kafa ici » cukurlaşmak » cır cır otmek » od » musaade » karikaturleştirmek » boşluk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » acacak »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.