tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozum » paraşut birlikleri » hâli uzere » sul » protestanlık » buyuk onerme » parcalamak » allah iyiliğini veya lâyığını » akciğer gobeği » salcalanmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kostere » araclı » goz hapsi » kulâh » keloğlan » plânorculuk » oğutulme » inşaat civisi » tatlısulumen » cekmek » koklemek » kopeklik » utopist » ic ice » bunların taklidi olan madde » başak » sut şekeri » gecmek » cakozlama » ulfet etmek » kucuk karyola » gomulduruk » uşengen » afişcilik » torel » butunleme sınavı » kırcıl » gurleşmek » kanatcık » metal parca » uzak doğu » goruntu » masrafıcekmek » teşevvuş » yukselti » cocuk » takla boceği » futuroloji » icinden okumak »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.