tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tat » sinyal muziği » fikir veya birinin fikrini alm » kalcasız » goturuş » kızılcık receli » tutuncu » daha bircok şeylerin yapımında » Şafiî kopeğine donmek » tekelluf » orumcek » ulfet » hint armudu » komşu kapısına cevirmek » usalize » durt » denizden cıkmışbalığa donmek » ceker » istimzac » arşiduşes » cağrılı » oksurtmek » urkunc » su » ozurlu » bir eli yağda bir eli balda ol » işcilik » yuz yapmak » akıntıcağanozu » gururlanmak » ferc » şarlatanlık ğı » yarıgecirgen » gucsunmek » gumbedek » celtikli » koprulenmek » merkepci » koklu aile » guler yuzluluk » cicek suyu » dollenme » şikâyetcilik » kıcustu oturmak » doner ayna » ustu savurmak » oru » cenevizli » gun doğusu » restitusyon »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.