tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iğrenc » doğru acı » induklec » oğrenim » cengel takmak » mekanikcilik » bicime sokmak veya bicim verme » dağılmak » gunec » tup gecit » zamane cocuğu » guneyli » au » muşteri hizmeti » elcilik » duşuk » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » gozune kestirmek » calıbulbulu » kurkculuk » toplu calışım » yalvaclık » su uyur duşman uyumaz » gundelik » duztaban » yılan ciceği » kamcılı » beberuhi » ipek ciceği » kovuşturma acmak » ucuz etin yahnisi yavan veya t » şovalye yuzuğu » gozgu » fırcalanma » sutculuk » usderi » elek » gumuşbalığıgiller » oneze » yuzukoyun » sm » sut mavisi » gozluk takmak » guttuğum domuzu bana oğretme » gluten ekmeği » kok » donuşturmek » keskin zekâ keramete kıc attır » soz boluğu » ustunde toplayamayan gafil »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.