tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temerkuz » dokulup sacılmak » antep fıstığı » az kaldıveya az kalsın » okultizm » miktar ile indirimden sonraki » ad cektirmek » tevettur » sursat » eşekten duşmuşkarpuza donmek » kadir gecesi » etciller » daha bircok şeylerin yapımında » ceyreklenmek » copluğu » gorece » dokuk » guleğen » vukelâ » husrana uğramak » uveyik » gunote » birinin canına ot tıkmak tıkam » nemceker » yorgan gitti kavga bitti » mulemma » soz konusu olmak veya soz konu » iz ansız » sutoğul » gule gule » menu » acmak » caşıtlık » facunalık » kostek » sulfat » govdesiz » kalcıncı » nuvaziş » kulunc girmek » karşılama toreni » ciceklenmek » gozleri donmek » cakmak » dondurac » muslukculuk » hatırından veya hatır ve hayal » capalamak » ekşi yuz » liman işcisi »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.