tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akcaağacgiller » gomulmek » ın » carpıklaştırmak » mubalâğacı » yalelli gibi veya arabın yalel » her şeyin yenisi dostun eskis » gozu yılmak » cabalama » dokulup sacılmak » cevre bilimci » yeni cağ » civileme » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » tunel » saksıguzeli » muştehi » defibrator » muzakere » turkmen » acık maaşı » yeri goğu tutmak » nufus kesafeti » muthiş » minibuscu » gule gule » ust deri » suyu ısınmak veya kaynamak » elini belli etmek veya gosterm » gibi birtakım makinelerin işle » İnegol koftesi » tuvit » cıkmak » salepci » kokleme » kulağına kupe olmak veya etmek » kitap acacağı » kapıbaca acık veya kilitli » şoyle boyle » muntahip » muteveccih » cifteleşme » olcek » gozetletmek » calkanmak » hint yağı » abliyi kacırmak veya bırakmak » ağırlık basmak veya cokmek » calışma odası » karaim »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.