tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkartılma » badıc » uc boyutlu » cingene cergesi » kenarlık » doğru cıkmak » hesaptan duşmek » teşhis etmek veya koymak » bir turlu » sabrıtaşmak veya tukenmek » goturulme » yatcı » acınsama » kotu kişi olmak » kokteş » kamu yonetimi » comleklemek » deniz ucağı » ı i » gozden ırak olan gonulden de ı » mufettiş » arasıgecmeden » pranga kacağı » harp acmak » vucut yapmak » muhimmat » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » mineral » duzen » kaşık duşmanı » musvedde defteri » mutemadi » baskısız buyumek » hayatınıbirine borclu olmak » ici rahat etmek » urkekleşmek » tup gecit » onlem » yer bakır gok demir kesilmek » gon » calıidi cırpıidi evim idi ya » flâman » soz kesmek » cumudiye » esi » gunun adamı » cıraklık etmek » buharlıutu » yureği titremek » şomuz »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.