tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarışcılık » inkılâpcı » mış miş muş muş » damarıveya damarları kabarmak » tekeline veya tekellerine alma » ayakcak » reisulkuttap » acık » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yakasıacılmadık » ozenilme » cekinilme » meşru mudafaa » ayrıtac yapraklılar » gobel » denizcakısı » oho » aslan » sıcırgan » karahanlı » oturak kundesi » yukunme » oluşturduğu demet » tersine donmek » borc altına girmek » sap cekmek » kaşgoz işareti yapmak » tunek » tatlıdil guler yuz » cirozluk » gurultuye getirmek veya boğmak » girintili cıkıntılı » gonderli » kemer gozu » pabuccu » direktor » hukûmet kurmak » poker cevirmek » doşenmek » undeşlik » fekul » kufuru basmak » icmek » ekskavator » urkek » bir tatlı » kustahca » dovulgen » fritoz » goz onunde »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.