tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukulmek » gecmek » ağlamayan cocuğa meme vermezle » boşluk » kucuk hindistan cevizi » başmudur » sunmek » işcilik » sozu mu olur » cirozlaşmak » baltık dilleri » boynuz cekmek » guncellemek » normal vucut sıcaklığı icinde » yuz akı » calışmak » canak yalayıcılık etmek » un » yularıele vermek veya yularıka » salt coğunluk » yureğini hoplatmak oynatmak ve » yuf borusu calmak » gecmek » gozu pek olmak » ş » korluk » urperti vermek » circirci » duzeltmek » mustefit olmak » calgılıcağanaklı » tık » vişnecuruğu » koz » acıortay duzlemi » bir avuc » cardak » tırnakcılık » butce » teberruken » lugat paralamak » kafayıyere vurmak » eli varmamak veya gitmemek » colleşmek » ciziliş » sureğenleşmek » yarıgecirgen » kiminin parası kiminin duası » allah son gurluğu versin » kacınganlık »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.