tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşahede etmek » vucuda gelmek » cat pat » kına ciceğigiller » cansız duşmek » dışters acı » ac » senyor » bağıtcı » soz duşurmek » alcaltma » gucuk » şifreyi cozmek » akdeniz humması » vucudunu ortadan kaldırmak » ateşli silâh » korcesine » difuzyon » alp yıldızı » cifte atmak » parcasıbağlıbulunan catal » yuz » nispetci » cığlık » yukun » ciceklendirmek » ağaclaşmak » yuzmek » hafta sekiz gun dokuz » coğalma » busbutun ortadan kaldırmak ici » bîilâc » tur » ote gun » ulkuleştirmek » kulağıkirişte veya tetikte olm » acmaza duşmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » kuru soz » cizgi » rağbet etmek veya gostermek » tombeki » telli balıkcıl » oğretici » dokum » yetişen bir ağaccık corylus av » merkezkaclama » fiil govdesi » duğun hamamı » şapka cıkarmak »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.