tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icmece » durumunda olan saklıolan guc » gunluk defter » tunc » organizmaların oluşturduğu bir » taşınmaz varlıklarıile bunları » yalın ayak başıkabak » universal » ackı » hava carpmak » suzuk » cekme » felc gelmek » tecahuluarif » zirzopca » dizlerinin bağıcozulmek » buyruklarının İbranî felsefes » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » gunah kecisi » kor yılangiller » ıskaca » cağrışımsal » teehhul » odemeli » ciğden vermek » temerrut » ortak veya kuma gemisi yurumuş » sondurmek » gorevdaş » acığa vurmak » kalıplarla desen yapılmışbez » ust diş » ey » ozellik başkalık ayrım » eski camlar bardak oldu » berber cırağı » dondurmek » afişcilik » kup » pacal » nasihat etmek vermek veya nasi » acınım » secmeci » duzecleme » goz kırpmadan » kana boyamak veya bulamak » baksana baksanıza » gordurmek » ozelleştirilmiş genellikle di » itibar gormek »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.