tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mâni i » teessur etmek » koturumluk » yuz surmek » ek butce » gaz olcumu » gozunden uyku akmak » yukunu almak » bukme » işbolumu » acık police » şanından olmak veya şanına yak » yorungesine oturmak » santim kacırmamak » olmezleştirme » kulce » kanadıaltına almak veya birini » kucuk bitkilere verilen ortak » kokleşme » duzeltilme » dollu doşlu » şeytan gorsun yuzunu » oznellik » altınıustune getirmek » seksen kapının ipini cekmek » erkec » notrlemek » anglikanizm » uzunlamasına acılan oyuk » inanılan iyilik kaynağı » sofra ortusu » toplumsal cozulme » sonsuz kucuk » inmek » cat etmek » ozumsemek » gonul » iler tutar yeri olmamak veya k » az » donem » secenek » cığırından cıkmak » dunyasından gecmek » kıcustu » epikuroscu » tepesi ustu » hukûmeti devirmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » kulakcık » cıkılan catkı »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.