tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ne altınıbırakmak ne ustunu » bulunduğu yer basamak » ilaclanma » dem dokmek » cimleyiş » acıortay » cıkınlamak » oylelikle » lutuf » buk » mercekten oluşan optik alet » durdurmak » celik » tefahur » dokumlu » kahrından olmek » cekirdeklenme » kulot » hukûmet erkânı » kenarlık » dalı hendese » gomulmek » kotuye cekmek » gunleri gece olmak » kılıckuyruk » elden kacmak » fizik gucu » pestilini cıkarmak » alcıpan » musemma » sebat etmek veya gostermek » nufus coğrafyası » acıktan para almak » organik kutle » muzeyyen » capla » acık police » menşeviklik » un » gozu gitmek » odenekli » koklenmek » ahıra cekmek » eskimo » catıklaşmak » calıştırılmak » cavelâ » gok fiziği » roportaj » catlatmak »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.