tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
produksiyon » une kavuşmak » ucmak » acık kredi » dağdağa kavuşmaz insan insana » ga » curutulme » lâğım su yolu vb nin gereken » duşeyazma » ciğkofte » namibyalı » kece » at calındıktan sonra ahırın ka » mesih » acık alınla » cekek » okseme » fluor » plâstikci » etuv » ettiği yanına kâr kalmak » pratik kuramsal karşıtı » muritlik » ne oluyor » tumlec » tarlanın taşlısı karının veya » kafa yok » yolu acık » satranc taşı » deniz ussu » cayır guzeli » ruhiyatcılık » acmak » tabansızlık tabansız olma duru » yan urun » ezbere işgormek » dovmek » circirci » munavebe » mısır daki sağır sultan bile d » ruzgâr gibi » kireccil » icinde » dunyalı » kostumcu » tıkaclı » dur » goz » ozendirme » askıya cıkarmak veya cıkarılma »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.