tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekingen davranmak » sokturme » kuf bağlamak veya tutmak » ve daha başka ekonomik etkinli » değişiklik onergesi » flâman » ruzgâr tutmak veya tutmamak » kamu duzeni » cekik » borclu » tuplemek » pirupak olmak » mustevli » gecirmek » cocuk peydahlamak » miniskul » turanî » teessuf » transit gecmek » mucerret » gozunun icine bakmak » gorelik bağıllık izafet rol » cenekli » gunah » vucuda vermek aşıyapmak » papara veya zılgıt yemek » curuf » imlec » golge balığı » kuvoz » coğullaştırma » yıldızıduşuk » cıkmak » ulkeler arası » gorguculuk » uretim artığı » bir cift » konakcı » gozunu acmak » ic salgı » muctehit » sarachane » ozdek » ucmak » cıramoz » yureğine oturmak » cağanoz gibi » kadıngobeği » suluk » yelec »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.