tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » durbunun tersiyle bakmak » ayağında donu yok fesleğen is » celik parca » kethudalık » tunguzca » ahıcıkmak » mercekten oluşan optik alet » muyesser olmak » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gorgu tanığı » cobansuzgeci » doner kapı » cakıştırma » cıngar cıkarmak » kostek vurmak » avcunun icine almak » one surmek » huzzam » sınava cekilmek » unsiyet » ses cıkarmamak veya etmemek » koşe yazarı » tenasuh » kutuk » baskın cıkmak veya gelmek » cerez » inec » kulhanbeyce » dişgecirmek » avcunun ici gibi bilmek » bonkor » cengelleme » fizik otesi » acısal cap » ikindiden sonra dukkân acmak » zumruduanka gibi » humayun » inada binmek veya bindirmek » gı gi gu gu » bicerbağlar » osmanî » kulturel antropoloji » şerc » cıkartma » gluten » tartan arac » xe » hırtlambasıcıkmak »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.