tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icini dokmek » monsenyor » anlamlandırma » cın tutmak » ocakcı » molekul » aklına duşmek » sunnet cocuğu » duğumunu cozmek » es gecmek » cozulum » gundem dışı » gercek dışılık » mudafaa etmek » ucunu kacırmak » ateşboceği » rayic fiyat » benzine kan gelmek veya benzi » borclu » diplomatca » bey mi yaman el mi yaman » sudan cıkmışbalığa donmek » pek yurekli » goğsunu gere gere » gureşilme » al gulum ver gulum » uzum cekirdeği » canak uzengi » oksurmek » ufunetli » onlem almak » olcuşmek » mutemmim » şıralık uzum » tahta cıkmak » lâf soyledi bal kabağı » bula bula bunu onu bir şeyi » destekli butce » editor » cicek durumu » calmak » torel » cikolatalı » rufeka » orumceklenmek » muteselsil » korunu kırmak » dunyaya kazık cakmak veya kakm » sodyum fluorit » a e »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.