tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler

toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olarak belirtilmişbicimi sıyg » darvincilik » cıkacak » gurbetci » formul » buzul donemi » ayakustu » dol doşsahibi olmak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » alternator » kopurme » kotu yola suruklemek veya sapt » bid at » herkesin yararlandığı » cerezlenmek » gil » buyukluk » kacmak » icicilik » japon gulu » gorevcilik » cr » uc beyliği » bukulmek » ultrason » tuylu » korleştirmek » ağız tamburasıcalmak » gok kır » uykusu acılmak veya dağılmak » demetcik » ceşitlenme » parcalamak » gecmelik » balon ucurmak » geckin » pay bicmek » her işin her şeyin başısağlık » gobel » calgıcı » yemeden icmeden kesilmek » turemişkelime » berat kandili » capaklanmak » cucuk » altıkaval ustu şişhane » akşamustu » turkce » tulûatcılık » sutsuz »

toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler nedir ve toplumsal_paylaşım_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.