tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vermek » turkuaz » ar damarıcatlamış » yarım kure » tuketim » den yana » metal veya plâstik arac » haraccı » mesele yok » yukarı goğe doğru olan yanı » cirişli » cocuk gibi sevinmek » tozunu almak atmak silkmek ve » cullamak » baba koruk veya erik yer oğlu » ciziş » uckurluk » dı di du du tı ti t » duru » secim sandığı » yukseltmek » comlekci » ucuncu dunya ulkeleri » mico » catma » gonlunu sondurmek » cevirmek » adamın iyisi alışverişte veya » iskorbut » goyuk » buzgulu » fare duşse başıyarılır » orgutlemek » karahanlı » yoneticilik » dokuntu » calacak » oluşmuşmotorlu arac » dalınc » olağanustu » hıncahınc » kibarlık duşkunu » amputasyon » ses cıkarmamak veya etmemek » taşcılık » ayağının bağınıcozmek » gecerlilik » muhurculuk » paralel iki yuzeyin sınırladığ » afişcilik »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.