tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gipur » surme mantarıgiller » emniyet duğmesi » hıfza calışmak » sustalıcakı » kacmak » ahreti veya obur dunyayı boyla » acıktan » şoyle ki » akıl erdirememek veya ermemek » tekefful etmek » mo » dokulmek » kacırmak » değişkene gore hesaplanan sayı » grek » cise » cıkmak » cıplaklaşmak » kozleme » bokelik » guderilemek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cinkograf » od kesesi » kızıgonlune bırakırsan ya davu » pabucuna kum dolmak veya taşka » dolapcı » ucar » fransızlık » uz » gok kubbe » ut acıcılık » ışıl kufluce » cargâh » mayın dokmek » toyga corbası » police » gepgenc » kolcaklısandalye » it uzumu » yorgan carşafı » oyle veya oyle yağma yok » gormek » uc » ibrikci » kutin » coğaltma makinesi » cumbuşyapmak » iştah kapamak veya kesmek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.