tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geciştirici » yanlışcıkmak » cıkmak » ici cıfıt carşısı » su goturur yeri olmamak » ahbaplığa dokmek » torpulu » tumen » yer ucmak ii » oruc bozmak » embriyon » kor faregiller » goruşacısı » eflâke ser cekmek » cavuş » bulbulyuvası » sefasınısurmek » gorunuşalmak » olumle oc alınmaz » şerc » cekimlemek » hamaratca » ac ec » sur atlenmek » kopru altıcocuğu » parcalara ayırmak » kıcınıyırtmak » gok guvercin » guvensizlik onergesi » ceng » musamahasızlık » zir » siyanur » en kucuk birliği goze » puskurtme » surum surum surunmek » izduşuren » hic » kendi derdine duşmek » yuze soğurma » bolumleme » darasınıduşmek » yureği oynamak » dulger balığı » ağzıacık » munasebetli » bicmek » allah ın binasınıyıkmak » cozulmek » gore »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.