tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğurcuk » nazar değmek veya nazara gelme » kut kut » huda » bas veya bas git » yalavac » satın alınan erkek kul esir » şovale » icinden bir şeyler kopmak » goz kadehi » gurlek » başyarılır kırılır bork fes ic » yuzucu » markscılık » ustuvanî » sıcan » ozleşmek » on oluş » işcatallanmak » ikram gormek » allah sonunu hayır etsin » sokmek » cınlayış » parca almak » duzmek » şifreli canta » cengelleyiş » kılıclama » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » kabuğundan kinin cıkarılan bir » cok buyumek irileşmek » dili damağına yapışmak veya di » hasetci » başına corap ormek » temulentum » korfezcik » ic salgıbezi » govde » calıştırıcılık » ile beraber » işbaşında eğitim gormek veya y » izzetuikbal » muruvvetini gormek » mutenebbih » avuc avuc » duz yuzeylerden her biri » yaban ordeği » bahsi gecmek » cıplaklar kampı » vesveseye duşmek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.