tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacamak » nitroseluloz » inmek » turkuleme » subap » kosteklenmek » kızıl otesi » ne ekersen onu bicersin » arpa guvesi » cap » ackılanma » gormek » cok karılı » sedefcilik » universiteler arası » cokeltmek » methiye duzmek » mektep medrese gormuş » golluk » soyletme » gec kalmak » gecersizlik » cimensiz » icki sefası » eline duşmek » bir şeyler bir şeyler » cekimci » parcalarıgibi şeylerin tumu » musevîlik » kacak » mutereddi » ozenci » luks » allah ıcok insanıaz bir yer » hristiyanlaşma » işaretle bir nezaket gosterisi » gecmek » peşine duşmek veya gitmek » bicim » hayvan elephas » cağ » koklemek » arapcalaştırma » otumsuz » oylemesine » ceper » cıl cil » keci soğudu » biri » destek gormek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.