tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mezatcı » komşuluk etmek veya yapmak » omrubillâh » yaradan tanrı rab mevlâ » duşuk » hurmetli » bakac » suzeni » lâz » ozezer » gac gec kac kec » bicimini alır hidrojenle oksi » horoz evlenir tavuk tellenir » sukûtla geciştirmek » nakşibendîlik » karagoz » anasıturp veya sarımsak babas » cekmek » uzum cekirdeği » şuphelenmek » gecirmek » cağın gerisinde kalmak » hınc veya hıncını almak » oho » komurleştiriş » tam bolen » mudrike » iplik cekmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » musevvit » bolgecilik » sesi ayyuka cıkmak » avaz avaz bağırmak » sut tozu » kac zamandır » ust » briketcilik » komunizm » omrumun varı » giysi » cift capraz denir » kopuklu » bolen » kopru » asitolcer » bağlamak icin yapılan toplantı » İcinde baklava bulunan » avrupalılık » yureği parca parca olmak » goz erimi »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.