tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konveyor » duşkurmak » tenkitci » uvendire » giderlerini tur ve ayrıntıları » ozveren » can cekişmektense olmek yeğdir » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kepce » muptedi » ozelliği » guneşhayvancıkları » kanavice » caşıt » hat cekmek » um » gecerlik » gudeksiz » tezevvuc » oğuz » sunepe » acık mavi » mık mik muk muk » acılmak » acmak » suzmek » dortnal » iciş » zuppeleşmek » coraklaşmak » cıkış » yuzuk takmak » orta cağ » gecmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » gozunu sevdiğim » cakmacı » goze gorunmek » ipek boceği kelebeği » universite » munteha » acış » yeni eflâtuncu » mucevher » nişan yuzuğu » e mi » antep fıstığı » cecence » gozleri parlamak » coluk cocuk »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.