tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkma durumu » herkes gider mersin e biz gid » yol yurumek » suzmek » takipci » muzik » ustune ustune gitmek » dokmek » bahcıvanlı » dallarınıkısaltmak » gece bekcisi » ırzına gecmek » mesele cıkarmak » sumuklu » yonetilmek » gecim » gutme » yazı » yargıcevresi » omrude » tumden gelim » savaşacmak veya ilân etmek » cifti bozmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » sıcakca » potibor » surukleme » taksirli suc » yurume » kopekoğlu kopek » tam adamınıbulmak veya tam ada » şuphe bırakmamak » ulkeler arası » multefit » mulevven » ihrac » duzeltmen » guvey i » osmanlıcacılık » kulluk ağzı » calgıcalmak » balıkcı » gorkemli » can kaygısına duşmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » cakal » brahmanlık » gencleşmek » celme » en kotusu »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.