tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yetişen bir ağaccık corylus av » gorelik bağıllık izafet rol » ic ısıtıcı » onsel » paraşut kulesi » beklenmediği umulmadığıveya c » slovenyalı » kızık » hesap vermek veya hesabınıverm » burgac » yurutulme » satılık ziftin olsun selânik » hatırlatmak » terlikcilik » gubreleme » olum kalım » surgunlerinde kokulu yağbuluna » yoresel » hor gormek » hareketlerinde tutarlı sağlam » kotuluk » muteaddit » dort ayaklılar » nufus memurluğu » yenik duşmek » mulkiye mufettişi » kafa kocanı » yargıclık » onleme » ciseleme » sağdıc emeği » buyutec » cembalo » temize cıkmak » cekişmek » tek ornek » faydasınıgormek » calıhorozu » soze karışmak » murekkep olmak » duşuntulu » cimek » cağmak » cıngıraklıyılan » gonlu celinmek » parmakla gosterilmek » dur » urperiş » cok eşlilik » ıcığınıcıcığınıcıkarmak »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.