tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuka » turev » care » fermantasyon » cokertmek » tedavulden kalkmak » figur » cunupluk » gocebelik » receteli » ovulme » taaffun » cakırlaşmak » kerpic » tahtalıkoy » ulkuleştirilme » gosterişsiz » hayatınıbirine borclu olmak » cozum » ev acmak » kopurmek » agrostemmagithago » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » acılım » gecilmemek » isim govdesi » camuka » calkalamak » ağzının icine girmek » cok seslilik » marksist » purceklenme » yurumek » coğu » cavuş » ayağının veya ayaklarının altı » oğle paydosu » ozetlemek » can cana başbaşa » golge olaycılık » krepdoşin » atom cağı » konjonktur » caylıkek » yakacak » perdenin uzerinden oynatılan » rucu hakkı » cağnak » cocuk olmak » tb »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.