tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icme » gozune ilişmek » on sezi » doşemesiz » aranjor » gecmez akce » kullanılan arac buat » gabonlu » gozu gormemek » bilinclenmek » suzgu » calışmak » onlenmek » supruntuluk » ormek » oflicinalis » gormek » cok partili » cift yıldız » pekce » paydos borusu calmak » lâckalaşmak » o duvar senin bu duvar benim » bir dirhem bal icin bir ceki k » dağveya dağları devirmek » el sozluğu » docentlik » puskullu belâ » ic turizm » kuzugobeği » uşenc » sa se » gocum » yureğini serinletmek » mundericat » uckâğıtcılık » belediye encumeni » ucretlendirme » tostculuk » bezekci » gormez » sene » yuklem » yedek veya yedekte cekmek » yer acmak » mutenavip » v v » kızılelma » idareimaslahatcı » oruc »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.