tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ovunme » gerek gormek » işi duşmek » duşurum » cıngıraklı » oyuna cıkmak » dalkılıc » gecinme endeksi » ayın on dordu » donme ekseni » gecerletme » sonuc niteliğinde başka bir bi » cakın » cıkmak » bitki asparagus officinalis » akce » kecisedefi » donercilik » eline ayağına uşenmemek » cozumleme » yuz surat davul derisi yuz sur » dutturu » gecinip gitmek » sevincli » hatırlatmak » yurume » cil » halay cekmek veya tepmek » yoluna cıkmak » cakşırlı » sublimleşme » duzenbazlık » argaclama » arabî » ayran gonullu » pacayıkaptırmak » ucu cengelli ağır demir arac » buyucu » bilincsiz » bronşcuk » hristiyanlaşma » faulsuz » uflemeli calgı » tavukgotu » kat cıkmak » kara yuzlu » kırbaclamak » cer cop » bolunebilme » ok gibi yerinden fırlamak »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.