tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulaşmak surekli gorunur duru » ihsan etmek veya buyurmak » icimli » sektor » bağcubuğu » duzem » oğreti » gun doğusu » pacoz » bucurleşme » yangın sondurucu » enstrumantalizm » oru » ya deve ya deveci ya deve ust » samî » buyukluk gostermek » medine kurdu » arakcılık » kıvanc » yavaşgel veya ol » munfail » merhem » ust deri » yasakcı » ta » cekirdeksel » uzerine bir iki guneşdoğmak » esperantocu » gorkemli » cakmak » yuzlu yuzlu » başıcatlamak » gokcul » cozuşmek » kac » kul etmek » yapılmışince ve uzun şerit » ukalâ dumbeleği » sokmek » ayağıuzengide » uvertur yapmak » gozune hicbir şey gorunmemek » cozmek » kucuk unlu uyumu » konseptualizm » garniturlu » gun ağarmak » gitsin » surum » eline ayağına kapanmak sarılma »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.