tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorunmez olmak » komşuluk etmek veya yapmak » catma » terzi kendi sokuğunu dikemez » para peşin kırmızımeşin » durulmek » yapılan fıcıvb » cangırtı » guc » cevza » us » uzumu tilki uzumu » munacat » gozu yememek » soz sahibi olmak » odyovizuel » ne imiş » pecete » gırtlak unsuzu » ellerin dert gormesin » kamcı » namertce » sunger gibi » dokumcu » ağzınıkapamak veya kilitlemek » dişleri dokulmek » gozlerini bitirmek » daha da geliştirmek amacıyla b » surgun » cemberletmek » pece » flâmanca » gok yakut » oylemesine » kokusunu veya koku almak veya » veya ağzının icine bakmak » sunnet duğunu » tarafından arabacıicin armağan » durtme » paraşut ile atlama » sarnıc vagonu » ince » kuf bağlamak veya tutmak » surungen » sacmak » civanım » araplaşma » ıkla ikle ukla ukle » kacamak » zaireli »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.