tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civi gibi » yukluce » buyuyuş » bolumlendirmek » gok gurultusu » oncel duzen » molotof kokteyli » cıra » ozensiz » cınarlık » kalburdan gecirmek » gecirgen » gordurmek » yerote » ozenme » kulaclamak » meyan koku » goruntu » kacıklık » herkesin gectiği kopruden sen » tul » oz gecmiş » yenene icilene bakılmamak » aralarında boluşmek pay etmek » arapsacı » darac » kostek vurmak » recetesiz » meşrubatcı » kukremek » gozleri buğulanmak veya bulutl » damarına cekmek » sutculuk » duasınıveya dua almak » ic merkez » ruzgârlanma » cığ » kotuluk » teneffus etmek » musamere » yerleştirmek teşhir etmek » doşetmek » altından capanoğlu cıkmak » darulfunun » nufusunu cıkarmak » rolu olmak » dadacı » facalı » sol ic » turku yakmak »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.