tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mustemleke » oncecilik » ceki duzen vermek » sırtından para kazanmak » tekâsuf etmek » calısupurgesi » ne munasebet » meniskus » sucukcu » muteessif olmak » gocmenleştirme » ii murat a yolladığıbir haber » comlekleme » hoşca kal veya kalın » cekim ekleri » ciftleştirmek » duduklu » tepegoz » oğle tatili » karluk » turkluk bilgisi » yuzeyinin her noktasına basınc » koklendirmek » buyulemek » goruşme yapmak » dunya kelâmıetmek » daha bircok şeylerin yapımında » devletle » kupleği » buyuk » gorunuşte » icine atmak » cağrışımsız » cerkez » rafinator » uzerine » kuflendirmek » ictensiz » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » kusurat » dovmek » ıp ip up up » dur durak veya dur dinlen dur » umit bağlamak » tuk » caresine bakmak » frenk uzumu » doşek » duk » soğuk ter dokmek veya soğuk te »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.