tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıckı » paraya duşkun » ekmeğine yağsurmek » metal parca » ki » zihnini kurcalamak veya tırmal » of cekmek » coriandrum sativum kara kimyo » yuruyuşkolu » uretim artığı » saklamak inkâr etmek » yuz kiri » surundurmek » kosnul » mustebit » mumessil » ağcekmek » icin » nufuz » polonez » yoluna cıkmak » ilâcsız » serguzeşt » uc hâl kanunu » tos » germanistik » kacın kur ası » pey akcesi » etmelerine kişiliklerini geli » cukundur » yuk » secmek » camurlatmak » cağrışmak » olcumlemek » yıldızıveya yıldızları barışma » carşaflı » ustune vazife olmamak veya değ » ucuzlu » yiyip icmek » sert bir durum almak katılaşm » secmek » dopiyes » kap » rumen » kaynakca » empresyonizm » inc » sevgi » tuba »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.