tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hırsıza yol gostermek » sunger » virtuozluk » barutculuk » mueyyide » calgıcı » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » suflîleşmek » kan ter icinde kalmak » ovunc duymak » tecavuz etmek » ust yapı » ust alize » altayistik » surunme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » boynuna gecirmek » tecrube yapmak » lisan » genişzaman gorunumu » korktuğu başına gelmek veya ko » işaretinin iki yanındaki anlat » catıklık » iltimascılık » borclandırılma » tahtadan yapılmışinsan veya ha » flâman » sıcan deliğe sığmamış bir de » gerekce » ortakcılık » donum » amac edinmek » sonuc almak » cağırmak » telekomunikasyon duzeni » utu masası » buyur » bana da demesinler » oz » endustri » savaşcı » karşılıksız cek » istifci » cok anlamlılık » yukseklik » uflec » duşkun » it gibi calışmak » gok » inmek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.