tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulk » yuzune bakmamak » elinde buyumek » gorungu » medine kurdu » gec » muzminleştirmek » pecic » kendini gosteren ve bulaşıcıol » gerilimolcer » mulâyim » goğus boşluğu » kurklu » peşini bırakmak veya bırakmama » duşuncesini okumak » her şeye aklıeren zeki akıll » capa » at pazarında eşek osurtmuyoruz » kokenli » suhulet » hak yerini bulur veya hak yerd » toyga corbası » İzmir kofte » buyuklenme » kuflenme » dort » hristiyanlık » beyninden vurulmuşa donmek » oykulemek » yuzu yumuşak » durdurmak » azınlık hukûmeti » kececi » buyuk tovbe ayı » ruhunda guneşacmak » kullenmek » kopek gibi » yurek vermek » acmak » kuculmek » gunluk » ilâclamak » ciğiplik » recine » gozunden kacmamak » sakal bırakmak koyuvermek sal » tecrit izolasyon » balkopuğu » anasıturp veya sarımsak babas » durumu »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.