tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcak » ruzgâr altı » otostopcu » başetmek veya edememek » yaradan tanrı rab mevlâ » calmak » buyuk şehir » k k » barca » kampcılık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dik ruzgâr » goğem » ozlem » kurekci » eti ne budu ne » yuzu olmamak » caprazda surmek » guvence » durgunluk cokmek » hesabınıgormek » zayicesine bakmak » kur yapmak » yemek secmek » vaktini almak veya yemek » cevreleyiş » kotek » tebellur etmek » allah bir dediğinden başka soz » eşeyli ureme » işkilli buzuk dingilder » gorevli kişiler » sokağa cıkmak » gonul tokluğu » curuk veya curuğe cıkmak » vekilharclık » ciceğe kesmek » kol kanat olmak veya germek » benlikci » ustunden gecmek » cile » bugunden tezi yok » guney » sırpca » kervan culluğu » calkantı » cağcıllık » paraguaylı » perdah cekmek » ceşit »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.