tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ilham etmek veya vermek » zubde » hayrette veya hayretler icinde » avcunun icine almak » nazınıcekmek » cicek aşısı » ruslaştırma » karikaturist » sabah vaktinde » azrail in elinden kurtulmak » ustune yaptırmak » ak ek » oğunmek » cekmek » ustun yapım » kullanılan boya » cansız duşmek » ırakgorur » icli » gecerleme » cimlemek » catkı » cıngırdama » gelsin veya gelsin gitsi » goz gormeyince gonul katlanır » literatur » sove » can alacak nokta veya yer » yuzleştirmek » hıckırtma » goz bankası » duz » cekmek » toplu calışım » gucuk ay » havanda su dovmek » cıkmak » yuruyuş » kestane kabuğundan cıkmışda ka » civili » sonuclama » unlu uyumu » icten evlilik » yakayıele vermek veya vermemek » dortnala kalkmak » taraf tutmak cıkmak veya olmak » utuleme » olcunlu » guvey i » arkadan soylemek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.