tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acma » dunyadan haberi olmamak » rektorluk » duşunceye dalmak » beraberlik muziği » ahıra cevirmek » surahi » kazak » cılgın » bicme » mucessem » tir » elekten gecirmek » terettup etmek » surrealite » yahudi » yalayıp gecmek » hurmetli » carkcıbaşı » selâmete cıkmak » olağanustu » ciseleme » bilinclendirmek » alnına kara surmek » iki gozum iki gozumun nuru » şerit » cur etli » kepceleme » devletlerin uyrukları » goz » pecesiz » aklından cıkmak » inancsızlık » kaşıkcın » cuvallanmak » it surusu kadar » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bir kararda bir allah » tuy atmak » ulkuleştirilmek » dizginleri ele vermek » tespit etmek » acık sozluluk » yuksek fiyat » cesaret gostermek » surdurum » parfumeri » bir veya tek başına » imanım kısa soyleyişle » sağlayan şartların butunu »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.