tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk para » nobetci » japon sarmaşığı » kacurga » kufletmek » coplenme » supurgelik » akcıllanmak » muessese » komutator » burunme » pekmezkopuğu » kuculmek » elek » muştak » duzgun » kapalıbolge » mutenevvi » yanıltmac » hayvanat bahcesi » muteakiben » sıkıysa » derisini yuzmek » taklip bi » yastağac » ultraviyole » bitki alkanna tinctoria » ağzınıacmamak » koreltmek » gercekci » dozunu kacırmak veya dozu kacm » cece » muptelâ » ciceklenme » yedi duvel » şarkiyatcı » cekilmek » gonlu olmak » van kedisi » işe bak » camur deryası » surundurmek » ettiğini bulmak veya cekmek » dipdinc » araplaşma » catal kargı » gobek odunu » tuy tus » donel » vurucu guc »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.