tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mantıkcılık » babam » kılcık atmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » guc » murekkepli » edebiyatcı » acıklaşma » ruping sistemi » elektronik muzik » desinator » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gomultu » turkuleşmek » dudak ucuyla soylemek » emekleme donemi » gozunde şimşek cakmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » omru oldukca » yaka paca goturmek » bicimini alır hidrojenle oksi » gaz olcumu » butunu » capalanmak » carşaflanmak » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » duzleşme » cok uzun uzun sure uzun olar » doksan veya kırk seksen kapın » lule » ici kan ağlamak » gostermek » catlamak » suratından duşen bin parca olm » tur ağac cember » komurlu » namerde muhtac olmak veya name » kakac » perdenin uzerinden oynatılan » yuruk » bazlamac » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » vus at » borclanılmak » tehaluk etmek » ic ters acı » canak anten » inhibitor » tazallum temek » teslimiyet gostermek »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.