tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz toplumsal paylaşım nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tanrı ya minnet duygusunu sunm » uzum cekirdeği » onun icin » nc » kokten cicekli » mutesanit » calkar » cağlayış » ciharıdu » allah cezasınıvermesin veya al » doğuş » catal ayak » şumul » resimlerin sesli veya sessiz k » nutasyon » peşinden suruklemek » gudukleşme » lufer » once » mehil muddeti » alt guverte » kurban bayramı » uşengen » elini cabuk tutmak » sıfırıtuketmek » guzelleştirmek » yuk hayvanı » ic » pulucluk » oğurtu » yaşama gucu » burnunun dikine veya doğrusuna » farisî » unlu benzeşmesi » bal ciceği » dağda buyumuş » cipura » ağıciceği » duyuustu » gozu gonlu tok » sureyya » mak mek » coban kebabı » kalp akce » ceteleşme » durdu durdu turnayıgozunden » allah rızasıicin » hurluk » feleğin sillesine uğramak veya » tuplu »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.