tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onune cıkmak » cıngırdatma » kirecyeren » ağzınıaramak veya yoklamak » luzum » gozun aydın » oyun » alımlıcalımlı » cuhacılık » borusu otmek » odul » kurume » âlemi var mı » sıkıyonetim » mineral » uckuruna sağlam » celişken » donuşturmek » yurutuluş » bukuntu » rolâtivizm » alım calım » celik » icin kullanılan boru oluk vey » gondertmek » ucurmak » urkutmek » kucuk » azrail e bir can borcu olmak v » karşılaşmalarda sayıları uyar » rustik » ekle » aslî duşunce » korelmek » duşmanlık » ustune yıkmak veya yıkılmak » cizicilik » mulâkat yapmak » zihnini celmek » harman cevirmek » gecit toreni » cemkirme » kavlukarar etmek » hindoloji » bol paca » perde cekmek » bicimlendirme » bir arpa boyu gitmek veya yol » kralice gibi » comak »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.