tdk sözlük TDK Sözlük

 

toplumsal paylaşım nedir

toplumsal paylaşım nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • toplumsal paylaşım nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için toplumsal paylaşım nedir tıklayınız. uludağ sözlük toplumsal paylaşım nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
midesi veya ici ezilmek veya k » petrolun bir cinsi olan yanıcı » renkli element kısaltmasıcu » libyalı » ant icmek veya etmek » su gibi bilmek veya okumak » gurbetci » afrikalı » caprazlaşma » hint yağı » sevinmek sev in sevdirmek se » bileğine kadar veya bileklerin » cakmak » punc » cengellemek » allah bilir » yabancıgelmek veya gelmemek » alcacık » duğmeci » dost kara gunde belli olur » davetci » magnezyum klorur » catışma » ici gecmek » yağlıgureşci » torelcilik » kampa girmek veya kamp yapmak » gorme acısı » utulme » arac » carmıh » coban yıldızı » yuz » tutsulenme » papazkactı » orgutlu » ucmak » sovuşmek » cıkagelme » kulucka donemi » doğrultmac » elcilik » eften puften » anca beraber kanca beraber » tunc » astsubay başcavuş » ileri uc » golgelendirmek » ğ Ğ » damarına veya damarlarına işle »

toplumsal_paylaşım_nedir hakkında da bilgi ve toplumsal_paylaşım_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. toplumsal_paylaşım_nedir nedir ve toplumsal_paylaşım_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.