tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift cubuk » sutannelik » pr » azrail in elinden kurtulmak » mubarek » cep harclığı » urfa cıbanı » aracsızlık » işin icinden cıkamamak » kok işareti » icmek » yuzey veya cizgi kaide » başıustunde yeri olmak » notunu veya numarasını vermek » anasına bak kızınıal kenarın » komurleştiriş » gozleri acılmak » papazkactı » yarayan cevresi oluklu kucuk » nefis mucadelesi » buzdurmek » sacılmak » cift dişliler » dumen evi » cevreleniş » bocekli » amac » goğuslu » el mi yaman bey mi yaman el ya » sacıntı » lâfımıolur » kor kurşun » cavuşluk » mutekabil » civicilik » dik ucgen » kut » temizlemek » carpıntı » tevekkul » gumuşcun » muntehir » yuzu asık » her dem taze olmak » coğurcuk » tekerrur » basıolcer » afşar » caltı » bukme »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.