tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ostaki borusu » boksorluk » hece olcusu » bufeci » afrika cekirgesi » ihrac » japon kaktusu » sureolcer » ve bilinc merkezlerinin bulund » germanofil » hunnap » gec veya gec efendim » kalp kazanmak veya fethetmek » cocuk oyuncağı » cayda cıra » urduca » cıyanlık etmek » tabansızlık tabansız olma duru » cizginmek » ustune yuklenmek » hercumerc etmek » gozu bağlıolmak » cıkarma » lufere cıkmak » seksen kapının ipini cekmek » organların her biri » gocebeleşme » kundeye getirilmek » uncu » zevale yuz tutmak » cıkartılma » duzen bağı » belediye encumeni » kostumlu » olum hak miras helâl » gozleri parlamak » goktırmalayan » fluor » yuzlemece » arkasınıbirine vermek » olu zaman » vatanî gorev » uretme » diliyle tutulmak veya yakalanm » copcatanlık » gunu birliğine » koken » pluralist » ortak olculmez sayılar » kamcılatma »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.