tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unc » ciğde » yuklenme » dillerde dolaşmak veya gezmek » sutoğul » kokten » serdumen » katolik » korunu oldurmek » inmek » redaktor » muft » koltukcu » gonul tokluğu » tac yapraklı » donuşumculuk » bir sure ayrılmamak » rontgen » onlukluk » askerî ruştiye » dişine gore » circirci » dol vermek » lutufkârlık » acısoz » cul caput » bacak bacak ustune atmak » donuşturucu » badem kurk » yerleştirilmişcift camdan oluş » celik gibi » mohs olceği » tanrı ya minnet duygusunu sunm » goz gezdirmek » gerek gormek » guneşgozluğu » kursu » suyu veya cayı gormeden pacala » turlu » durumleme » hakikî » gencleşme » guz ciğdemi » guc » kireclenmek » arefe gunu » gozleri yollarda kalmak » icini kemirmek » alcı » ulke acmak »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.