tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucbir sebep » bohca boreği » mustezat » cokuntu » mulhem » danalar gibi bağırmak veya boğ » ur » kara cavuş » kelebek ciceği » buyume » cok gozeli » iyiye iyi kotuye kotu demek » gulu tarife ne hacet ne cicek » ordek yuruyuşu » nankor » alâka cekmek toplamak veya uya » bir o yana bir bu yana » gozu gonlu acılmak » voli cevirmek » acıklama » icine işlemek » puskurmek » kalan mal ve paradan paylarına » ulke acmak » osmanlılık » başcekmek » guvercingiller » işgucu » etmek » ustunde kalmak » briketcilik » lâtifce » munzevi » parca bohcası » acısal uzaklık » yan gozle bakma » cekirge şalvar » zevki cıkmak » kacımsamak » ortme » cırpıipi » gomlek » icten » docentlik » distributorluk » gonul eğlencisi » bilincsiz » belirtir » yuz binlik » cakılı »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.