tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilgi gormek » kostek vurmak » hint gureşi » yerleşme birimi » tepesine veya başına binmek ve » guc » coğunmek » ozdeştirme » gunu gunune » gobeklenmek » tutun » renk vermek veya rengini belli » donu » bunlardan yararlanması » ortaklık sozleşmesi » muştehi » yuz aklığıgostermek » yonetmen » asma kopru » buyume » ay » muyesser olmak » gecim zorluğu » adı » muzaheret etmek » suclamak » gozleme » cozumlenme » umitli » cillenmek » bildik cıkmak » para cuzdanı » onemsemek » goz » dort bucak » başına belâ acmak » kaduk olmak » kavgaya girişmek veya tutuşmak » on oluşum » iclilik » narkozitor » turkusunu cağırmak » yuzbaşılık » insanın adıcıkacağına canıcıks » gobek » adama donmek veya benzemek » tersine cevirmek » endustriyel » surmek » mum ciceği »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.