tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum allah ın emri » olur şey veya olur değil » cenesini bağlamak » meydana cıkarmak » erincsiz » zorunda kalmak veya olmak » acık mavi » u » cektirme » li » editor » alt ust olmak » dışında kalan bir veya birden » uzerinize afiyet » adamına gore » munasip » uzulme » tumel » monsenyor » gozluklu yılan » tek ornek » colleşmek » cekmek » tukuruklenme » pirinc » uslûp » vandal » bicimdeki bolumler » susu vermek » cıkışkapısı » bitli veya kurtlu baklanın da » kuyudan adam cıkarmak » lehce » kavlukarar etmek » cağlama » bolumlemek » olcumlu » cilek » ciftlenmek » topac gibi » dun bir bugun iki » luleli » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » akaclamak » spotcu » mızıkcı » burumek » carşaflı » sonradan gormelik » utarit »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.