tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kervankıran » mutekabil » gelecekci » dişcekimi » herkesin yararlandığı » sozlendirme » allah var veya allah ıvar » olu yıkama » sağakce » caprazlaşma » hayvan salamandra » ahfeş in kecisi gibi başınısal » supermarketci » suruşturme » yarayan kuru ince yaprak » yureği oynamak » husrana uğramak » buyuk abdesti gelmek » capulcu » cakma kapı » sın sin sun sun » aptal yerine koymak veya koyul » davul dovmek » cift halka » protesto cekmek » kayda gecirmek » tulbentci » cıkmaz sokak » olcusuz » topluluktan olan kimse » hukûmet erkânı » koftecilik » klâsor » yaprak dokumu » atıp veya atmak tutmak » sokel » belâlar mubareği » cantadan yetişmek » vazgecmek » musaade » caresiz » olan ve genellikle ulkenin baş » catık » kopru yol » cişik » n » bir koşeye koymak » surtuşme » pergelleri acmak » kendine gel »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.