tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arada cıkarmak » eşolcum » cıkmalı » cekilmek » sungerleşme » teknikci » bitki organizmaları » cıplak » corba tabağı » silgic » cift direkli » amaclanmak » ic acmak » gozunun onunden gecmek » oyle gelmek » cok tanrıcılık » onemsemek » v v » bicki yurdu » desinator » ceyizlenme » evc » kambersiz duğun olmaz » guneşgozluğu » hunersiz » bahriye cifte tellisi » suzgun bakış » surtunme » caldırmak » kazgıc » iyi yurekli » uclu » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » duşmanlaşma » kafasıorumcekli » ibretiâlem icin » kılıc pabucu » peşini bırakmak veya bırakmama » boncukculuk » şeytanın kıc bacağıveya art ay » sumbule » kacış » acmak » yuzlemek » doviz kacırmak » cingene kavgası » goz bağcılık » ağız aramak veya yoklamak » ıstırap » yureği tukenmek veya yurek tuk »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.