tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecimli » vak a » sacmak » ucuncunun olmazlığı » soyundan olan kimse » induksiyon » puan almak veya kazanmak » nuh » l demiri » cıkrık » uzun yol surucusu » gosterilmek » ortuşme » cok » art damak unsuzu » tok gozlu » ucu » guluncleştirme » kac para eder » adıkotuye cıkmak » koşe kapmaca oynamak » gucleniş » acıkgozluluk » cıplak » koşe başı » kışve yaz arasındaki mevsim i » subyan » olcuşturmek » guvenilme » kucuk koyun buyuk ağası » komurcu cırağına donmek » acık » hatırlatmak » geciştirmek » doşek » gomlek değiştirmek » acık » munhal » sofra veya sofrayı kaldırmak v » cıkıntı » sukse » uzum uzume baka baka kararır » dilenci canağı » yukluk » erkân kurku » kulağına kar suyu kacmak » parcalarıkaynaştırma işi veya » gozleri parlamak » aba vakti yaba yaba vakti aba » teessuf ederim »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.