tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurultuye veya patırtıya verme » kurek » cu » icim » arakcılık » soğuşlemek » durzu » mubrem » yakışık almak veya almamak » kacan balık buyuk olur » yukluce » ozendirmek » nobet beklemek veya tutmak » ciğkacmak veya duşmek » soylemsemek » cok şey » dokmek » dokunmek » celme atmak veya takmak » taammut » gorececilik » ote » beyanat vermek veya beyanatta » kemik parca » o » duğmelenmek » orgu » turunu miktarınıgosteren cize » cıngırak » oduncleşme » duşukluk » mevlevî » haber gecmek » supermarketci » iki geceli » gozlerine uyku girmemek veya g » acık kalplilik » mucehhez » sandıktan cıkmak » keyif surmek » kok kırmızısı » yuzune bakmaya kıyamamak veya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » almac » gokcul » absurt tiyatro » zac » ağza tat boğaza feryat » civilenme » uflemek »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.