tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
telgraf cekmek » yuzuculuk » ucmak » olmez oğlu » ve katımadde » suru sepet » ote » yalın kılıc » insan bicimcilik » duzenli » aktualizm » allah ın belâsı » koken bilimsel » selâmunkavlen » mısır daki sağır sultan bile d » aba vakti yaba yaba vakti aba » celme » cığduşmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » arasında den başka anlamıyl » arasıveya araları acılmak acık » kullanılan yapma yuz » sacına başına bakmadan » tuketici » yukculuk » eyleme gecmek » ic gobek » gunberi » İki veya daha cok maddeyi birb » gemisini yurutmek » ağzından kacırmak » luterci » ors » bukunmek » acındırmak » kacımsama » baştan cıkarmak » metafizik » yaya koprusu » canak tutmak veya acmak » taşınabilir arac » gecilmemek » cumlecik » kopuklenmek » dolabı frijider » ozenilme » otobus » abakus » ağaclaşma » mulhakat »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.