tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucmak » dubbuekber » nisaiye » mez » sinus » bıkıldığıbildirilir » tac yaprağı » acık konuşmak » capsız » kopurme » cıtlatmak » gozdağı » muzelik » sel gibi akmak » mulâki olmak » deklânşor » suntırac » pencesine duşmek » ii murat a yolladığıbir haber » dırıltıcıkarmak » on teker » goz demiri » cıtlatmak » kur anıkerim » davranış misal » ayak ayak ustune atmak » cakmakcı » baston gibi veya baston yutmuş » gecmişolsun » lık lik luk luk » sonuc » dehşete duşurmek » temize cıkmak » nufus bilimi » soz getirmek » cimentocu » bocek » doşemek » hıckıra hıckıra » barut fıcısıgibi » yoğurt ciceği » gelsin veya gelsin gitsi » bahcemsi » muntesip » allah dort gozden ayırmasın » başyarılır kırılır bork fes ic » ucu cengelli ağır demir arac » kuskunu duşuk » hakikî » cilingir »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.