tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aktualite » derisini yuzmek » benicincilik » cap » actıağzını yumdu gozunu » ilâclamak » daki deki taki teki » kona goce » eşbicimlilik » gonlu bol » govem » cil cil » ge » ilâclık » cığrışma » alcalma » taharruşetmek » teselsul » etut » kureyve » acık bilet » olcu » goturmek » ozunlu » yuk vagonu » nufus kalemi » resmigecit » kafasıkuflu » gecmişlerini karıştırmak » suyu gorunce teyemmum bozulur » kullanılır » sivric » cita » kopekleniş » ucmak » gozden duşmek veya duşurmek » kurekci » cin anasonu » gostermek » cıkarma » ek odenek » ongorulme » munhal » sırt cevirmek cevirmemek » sıygaya cekmek » cipilti » şeytanın bacağınıveya ayağını » ciğeri veya yureği sızlamak » cumle kapısı » buyuk oynamak »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.