tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
den bu yana » mezar kackını » başa gureşmek » pu » hukumluluk » suruşturme » kul tablası » duz » dalgaya duşmek veya gelmek » surerlik gorunumu » muşir » doğuşmek » yazıyıcıkarmak veya sokmek » cizge » guveyi girmek » tup gaz » topceker » kaldırıma duşmek » merak etme k kalın okunur » suzgec » camaşır takımı » kurutularak ufalanmışhamurdan » calgılıcağanaklı » kok boyası » huryemez » kurekcilik » ebulyoskop » gore » ispermecet » oğun » mufit » beklenmediği umulmadığıveya c » cokermek » suruşturmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ozerk » kamcıbaşı » direncsiz » cizgilenmek » şofor » romen » ruyasında gorememek » hukûmeti kurmak » tıpkıcekim » boşnaklık » salâ vermek veya okumak » sure daha surdurmek » kendini aşağıgormek » kecelemek » mal muduru »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.