tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust perdeden konuşmak » bobrek taşı » olunme » catıklaşmak » untu » yalova kaymakamı » donuş » ozguleme » dumtek » akcaağacgiller » dort ayak ustune duşmek » guzellik mustahzarları » mahkemelik olmak biri başkasıy » duğun » koklendirme » birleştirme montaj » komşu kapısına cevirmek » yabancılık cekmek » olumlu cumle » rolâtivizm » kemale ermek gelmek veya kemal » portfoy » gubrelenmek » yuklemek » muteneffir » onemlice » akşamıbulmak veya akşamıetmek » yureği geniş » vucudunu ortadan kaldırmak » işguzar » uretim gucleri » pec » zıvanadan cıkmak » hunkârbeğendi » bata cıka » ciceksime » gunu dolmak » molekul » sahneye cıkmak » gomlek » durum » kucukle kucuk buyukle buyuk o » guducu » soz » camur atmak veya sıcratmak » ipek ciceği » duzeltme » caresiz » kultursuz » okcu »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.