tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yetenek ve genel gidişdurumlar » kasnakcı » ilmuhaber » yuzu gormemek » ankara kecisi » toren duzeni » cekilmek » orneğini cıkarmak » sur at » alev sacağısarmak » nazizm » kuc » asurca » tuymek » gocuş » canıcıkmak » bicerdover » cıkı » skoc » konjonktur » elde avucta bir şey kalmamak » salkım sacak » bir bicimine getirmek » urumek » camaşır sepeti » bolumlerine konulan ağırlık » kacaklık » renk olcme » gosterme parmağı » elden gecirmek » hıckırık » durulmek » ozgurluk » onune bakmak » calımcı » kacırmak » suzme » calvincilik » zihni bulanmak veya karışmak » boburlenmek » uste vurmak » inmek » kosemen » âlemşumul » ofkesiz » acacak » dans etmek veya yapmak » toplandığıbolum » yerle bir veya yeksan etmek » surek avı »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.