tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilmem hangi veya bilmem kac » sokağa cıkmak » dallarınıkısaltmak » cakır cukur » gunah » acmak » olmez cicek » gumele » ayırmac » cağrılış » istintac » penceli » calyaka » hukumler ve izlenecek yollar » gocuk » aralarından kara kedi gecmek v » ufuruk » şer an » gozleme » tuy sıklet » ateşbocekleri » akıl akıldan ustundur » guzel » baharatcı » camurlaşmak » aslan yurekli » pabucunu dama atmak veya pabuc » oncel » cozuk » melengic » tekerrur » gozu kor olsun » ozdek » fuzesavar » lisan » acmak » surgune gondermek » ic ısıtıcı » ana kralice » karagul » camurlu » kıptîlik » tıraşıgelmek veya uzamak » malta taşı » oksuruk tıksırık » şerc » altayist » pic » arnavutlaştırmak » iyilikcilik »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.