tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşareket » t » cocuk » on sezi » kıc » olumsuz » bonleşme » deve doşlu » ala ele » bronşcuk » odeşmek » sevinmek sev in sevdirmek se » ucretlendirme » husnutelâkki » calışma gezisi » kadastroya gecmek » nacar » fayans doşemek » hukme varmak » cırpınmak » şarkuteri » kirecsiz » tu » oldurmek » yureği ezilmek » umur gormuş » yapsatcı » ruslaştırma » gozu tutmak » komşu kapısına cevirmek » kelâmıkadim » ay donumu » cember gecirmek » başyarılır kırılır bork fes ic » boğurtme » dir » İslâm dininden olan kimse » dokumasıolan » nobetci » toprak cimento » hazırlıksız olmak veya bulunma » gunahsız » kesesine gore » zimmetine gecirmek » hititolog » acısınıcekmek » hoşca » dovdurtulmek » kopcalanmak » cırılcıplak »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.