tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celikhane » sacak kok » piknik tupu » gurultu cıkarmak etmek koparm » yerleşim yerinden başka bir ye » cifte kıskac » kerpicleşme » mucessem » cakışmak » dar goruşlu » magnezyum klorur » cay » oluyu guldurmek » hızla batmak » ayağının veya ayaklar altında » cift ayaklılar » duzayak » bahcıvan » ondulâtor » taraf gozetmek » mulâkat » kokak ağac » temize cıkmak » pekiştirmeli ozne » tutsu gozu » cıt yok » yakasına cokmek » bukulmek » cingoz » cıyan gozlu » kesip bicmek » el ile gelen duğun bayram » ackıcı » kackın » ustune olu toprağıserpilmişgib » gormemezliğe gelmek » ya herru ya merru » işin icinden cıkmak veya sıyrı » agop un kazıgibi bakmak » tatarsı » toskurmek » yorungesine oturmak » cemrenmek » telefon kulubesi » cark » cinicilik » kirecsizleştirmek » kecelenmek » cam devirmek » studyo »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.