tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz turk dil kurumu nicin kurulmuştur ziyaret ediniz. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meydancı avlu bahce gibi yerl » buyuk gormek bilmek veya tutma » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ulkesel » endustriyel » kesip veya kestirip atmak » mefhum nosyon » gıllugiş » guc birliği » tıpıştıpışyurumek » karburator » sonuc niteliğinde başka bir bi » gozetmek » cağlar » orgutsuz » uste vermek » kopru başı » gozlemci » ozellik başkalık fark » m » gonul avlamak » duşunce » oncel belirleme » katılmasıya yapılan secim » butunletmek » kukremek » icini cekmek ic cekmek veya ic » carıkcı » saray ciceği » nukleoprotein » icine dert olmak » gusul » plâstikten arac » ust cene » cağlama » jonpromiye » kendini toparlamak veya toplam » koyuvermek » dollenmesiz » karşılıksız cek » borcsuz harcsız » alumina » cakır pence » kokleştirme » duzenlemek » dokulup sacılmak » bi » adamkoku » odenen prim karşılığında bu iş » kalafata cekmek »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.