tdk sözlük TDK Sözlük

 

turk dil kurumu nicin kurulmuştur

turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • turk dil kurumu nicin kurulmuştur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için turk dil kurumu nicin kurulmuştur tıklayınız. uludağ sözlük turk dil kurumu nicin kurulmuştur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
trabzon hurması » okse otugiller » icinden gecirmek » viyaduk » yaydığıgozle gorulen ışıma » kutur kutur » kongolu » ezogelin corbası » cimdik atmak veya basmak » boyacıkupu » guncelleşme » tumorleşmek » olu » dağılmak » gabardıc » ipini cekmek » oyle oyle » guderileme » acmaza duşmek » yoklamak denemek tecrube etm » vukua gelmek veya vuku bulmak » banliyo » loca » el opmek » cekiş » cur etsiz » temeddun » tadilât etmek veya yapmak » cok koyu sarırenkli guclu bir » canavar duduğu » uc nalla bir ata kaldı » işine bak » orak boceği » muşkul » cevirim » boyunun olcusunu almak » gecgeclemek » feylesofca » calışılma » alt cene oynamak » ağız yer yuz utanır » odenek » gozu kalmak » cıkık » lokma gozlu » golge tiyatrosu » dolambacsız » matrakcı » guneşlenmek » zac »

turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur hakkında da bilgi ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur nedir ve turk_dil_kurumu_nicin_kurulmuştur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.