tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakışmak » corapcılık » koşe bucak » gozden surmeyi calmak veya cek » icici » yuksek » hizmet gormek veya etmek » dil surcmesi » turap » lokma dokmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » hallac pamuğu gibi atmak » yonlendirme işi » dalgaolcer » cadır tiyatrosu » mukellefiyet » ic pazar » at cevirmek » uslûpsuzluk » ağız ağıza vermek veya konuşma » tul » arabî » kalorifer doşeyen veya onaran » hukûmeti kurmak » guzel » benimseyip değişik bicimde anl » ictensizlik » iyi veya temiz işaltıayda cıka » hiclik » bal ozlu » kacmak » hint domuzu » gaz detektoru » şerit » kufe » kulunc kırmak » sultan boreği » cevirmek » altın yurekli olmak » akaclatma » karagoz » tecrubesiz » duzmek » ozdeşleştirme » cem » tel in mitingi » murebbiye » goğus sesi » ortadan soylemek » okse »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.