tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fit vermek veya fit sokmak » kucuk tovbe ayı » cennete cevirmek » papazkactı » care » şartlıbirleşik cumle » bunların taklidi olan madde » hafta arasında veya icinde » hem nalına hem mıhına vurmak » onel » el elin eşeğini turku cağırara » cınsabah » yuksuk kına » boğurtme » eğimolcer » hint hurması » hunnap » ufurukculuk » roportaj » alev bacayıveya sacağı sarmak » bulunan bolum kafa ser » ucteker » rus salatası » diliyle tutulmak veya yakalanm » meş ale » sevinc » gondertme » neşesi kacmak » olmezoğlu » cayhaneci » ters acı » bir yerde kullanılan bir yere » istenilen bicim elde edilen m » erkek fatma veya ayşe » sokak supurgesi » bir şeyler veya bir şey olmak » ışık golge » yuzluk » gozettirmek » hızlıhucum » duru » başınıgozunu yarmak » hınc » munakaşalı » toprak doyursun gozunu » sert unsuz » esmayıustune sıcratmak » catırtı » goz ucu » yonelik »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.