tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşgozluğu » inmek » cift desimetre » hal etme » calısupurgesi » kusuf » gerekce » pof » kutleşme » edat tumleci » mağribî » sinekcil » işbolumu » utanc duygusu » cingen » iz ansız » koşe taşı » sel » catır catır sokmek » nasır bağlamak veya tutmak » supruntucu » gelip gecmek » farisî » dol almak » arapca » calmak » metal veya plâstik arac » direkci » cığalanmak » catkılı » gecmek » calkantısız » acık kalp ameliyatı » allah tan » gucsunme » sut gibi » anasınıeşek kovalasın » yuzey veya cizgi kaide » kosteklenme » vermek icin bir araya getirilm » mac satmak » allah cezasınıvermesin veya al » sıra savmak veya sırasınısavma » bicim » baskul » bal ciceği » karşıtı » olumsuz tumce » hint domuzu » kraldan cok kralcıolmak »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.