tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tenezzul etmek » toplumsal butunleşme » siyasetci » luleci camuru » hırgur cıkarmak » acık zaman » klâkson » facasınıalmak veya al aşağıetm » ilâclı » zaman oldurmek » icki » olumle burun buruna gelmek » ti » cok cok » tek cenekliler » percinlenme » konsul » juri » cinler cirit veya top oynamak » nesne » muminlik » hint bademi » butuncul » asyalılık » gun » yiğitliğe leke bok surmemek » mujdeleme » onemli » yaka paca etmek veya goturmek » mumas » penceli » sucunu bağışlamak veya birinin » duzenleyen ve genel olarak ilg » super fostat » varidatcı » gumrukcu » buyuk anne » carpık » yakut » kalafatcılar » acmaz » usbitken » albumin » mantıkca » cozmek » mec » secmecilik » cekmek » cap » usteğmen »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.