tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuysuz » hancer ciceği » guven oylaması » ozel girişimcilik » ibaret olmak veya kalmak » katolik » duğun evi gibi » olu gozunden yaşummak » korun taşı » carmıh » karesel bolge » tarla sıcanı » salur » cerceveletmek » aklınıcelmek » elden kacmak » badi badi yurumek veya gitmek » sudan gecirmek » birimler boluğu » odemek » mal kapital » gipur » suyum » surtulmek » cokmek » dovme » iki gozum iki gozumun nuru » cer cop » kuc » icerik » vaadini tutmak veya vaadinde d » buyuk mevlit ayı » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cayır yulafı » duş » tartışma goturmek » monitor » corek » tavukpencesi » akıllıgecinmek » yoğunlukolcer » defteri durulmek » tenturdiyot » munasebetli » mulâhham » durumuna gelmesi gerilme karş » konvektor » rafızîlik » ak don kara don gecitte belli » hukmetmek »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.