tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saatci » musluman mahallesinde salyango » australis » mes udane » soz etmek » değişkene gore hesaplanan sayı » ağacsız » direnc » havuc suyu » acıklamak » bıcaklı » danscı » ziyafeti cekmek » gonlune dokunmak » yuzde yuz » kullî » dokmek » gozden surmeyi calmak veya cek » tunaydın » gol kacırmak » goturmek » bir yakadan başcıkarmak » uskure » başlangıc noktası » bıcak silmek » devaluasyon » turetme eki » kacışılma » yureği yufka » formul » duşkun » gozune hicbir şey gorunmemek » ureme » ordekgagası » mustahzar » koy ekmeği » tereddut etmek » cekişmek » demetcik » altından capanoğlu cıkmak » benlikci » popcu » acık » olmuş » acıkcası » olum sukûtu cokmek » aklınıbaşına almak veya toplam » ucup gitmek » kotek yemek » canıcıksın »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.