tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tecessum » parcacı » gumruk kanunu » tel fırca » haddi mi veya haddine mi duşmu » emekci » kompresor » munavebe » imdatcı » tefekkure dalmak » kurek ayaklılar » gıllugiş » rejisor » tecahuluarif » safca » heyheyleri tutmak veya heyheyl » capkınlaşmak » aynıkapıya cıkmak » olan boceklere verilen genel a » gozlerini fal taşıgibi acmak » buyukken daha kucuk duruma get » ekmeğine yağsurmek » şipşakcı » taahhutlu » mustenit » hint darısı » sağdan geri donmek veya sağdan » yahudi takvimi » golalası » yureğini acmak » maruz bulunmak veya olmak » yuzdurmek » kopcalanma » supurge darısı » organı » icsiz » cocuk yapmak » w » ekmekci » kıyıya cıkmak » muhre » japonca » sanatcılık » ağaclaşmak » kapıcuhadarı » ust kat » fume » fayanscılık » moduler » nabzına gore şerbet vermek »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.