tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeref kıt ası » anasının gozu » duşeş » ustunde » on tasar » n » bicimli » on ad » bin turlu » kor topal » arkasınıveya peşini bırakmak » surme mantarıgiller » rutbe » gobek » tezkiyesini duzeltmek » ic mimarî » gomulmek » dona cekmek » comert » beklenmediği umulmadığıveya c » sıkıduzen » ici gitmek » ciriş » kuskun » departman » denizden cıkmışbalığa donmek » guzlemek » operator » emniyet duğmesi » gormek » boyle gelmişboyle gider » cıkarmak » ustune » duğumlu » ucleme » civi yukarı » kumelenmek » icini okumak » koycu » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » ım » tahtadan yapılmışinsan veya ha » seksen kapının ipini cekmek » duşman » duduklu » denir » sonucsuz » goz onunde tutmak veya bulundu » gozleri cukura gitmek veya kac » cağırtmac »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.