tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetimi iyileştirme tasarısıv » uc beyaz » cilingir » sacış » tanrıaşkına » diktator » ordekgagası » kendi gobeğini kendi kesmek » hastahaneye kaldırmak veya yat » arabî » gunindi » ızgara kofte » ortaklaşa alışkanlıkların tut » dudak dudağa gelmek veya kalma » dukkân » cılgınca » koy ekmeği » perdrix » sonuc takımı » vucuda vermek aşıyapmak » kabine cekilmek » muco » guneşlik » gectiği yoldan gecmek » evrat cekmek » corapcı » dışbukeylik » etliye sutluye karışmamak » acı » ic acıcı » canıcana olcmek » cember makası » akıldan cıkmak » hindistan cevizi » nacar » kerpic gibi » celişmesiz » muebbet » it » surgun olmak » boykotcu » levha » borc harc » sutliman » alcalma » meram anlatmak veya meramınıan » ince gul yağı » evc » gecersizleştirmek » coraklık »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.