tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » muhliye » soz olmak » buyulenmek » ucmak » goreneksel » hacamat etmek veya yapmak » ligden duşmek » celik » icin » dunyalar biri in oldu » sana vereyim bir oğut kendi u » sağgozunu sol gozunden sakınma » oğunme » parfumeri » ceper » donuşturum » yukarı goğe doğru olan yanı » fransızlık » uğur boceği » kılıc bacak » soz » sırtustu yatmak » perdenin uzerinden oynatılan » otoparkcı » camurlaşma » bulunan bolum kafa ser » harclı » onune dikilmek » oğrek » boyu bacadan mıaştı » dışgucler » gulculuk » eğri bakmak veya eğri gozle ba » vektor » soz » kurama » cıtlatmak » coban boreği » cıbanın başınıkoparmak » mutebasbıs » anız bicmek » kelepce vurmak takmak veya kel » dokulgen » işini gormek » icraatcı » yahudi tapınağı » ustunde toplayamayan gafil » yusufcuk » aleyhinde veya aleyhine soylem »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.