tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bazılarıveya bazısı » muftu » pic olmak » sutun acmak » goz boyamacılık » yuzde yuz » kecisağan » cinici » ağacsı » hint domuzu » durum » duven dişi » boyunca cocuğu olmak » mutenebbih » kıptî » cekme » havanda su dovmek » kopru başınıveya kopru başları » cetinleştirmek » icin kullanılan boru oluk vey » guvenilme » celik » bilincli » duztaban » pek cok » camursuz » gur » dalgalıakım ureteci » rucu hakkı » supruntu » endustriyalizm » gor bak » ense cukuru » puskurtme » gozyaşımemesi » gibi şart niteliğinde olan bir » dişgostermek » almac » oncesi donem » basıp gecmek » olum hak miras helâl » bağrışa cağrışa » gunleri gece olmak » domates corbası » parasınıcıkarmak » ummîlik » otumsuzleşmek » yosun kulu » uleştirmek » guvenilir »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.