tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oru » potibor » kumesi » cecen » ciftleşmek » gucleşmek » calkalanmak » buryan » goz goz » cala kamcı » capar » kutuk » dualizm » cıkmak » belirli gecmiş » guvenlik borusu » dostluk kantarla alışverişmis » » denizden veya denizi gecip cay » cocukluğu tutmak » iştah kapamak veya kesmek » donence yıl » yurutme » inayet etmek veya eylemek » kustahlık etmek » gun doğmak » son bulmak veya sona ermek » kustere » nalca » surmek » pusur » surmek » basın dunyası » bortturme » ciftlik kâhyası » yureğini kemirmek » kosnulmek » uc » etmek » keciboynuzu » tuyleri urpermek » alacık » yuzluk » kotuleşmek » otesi var mı » suluğen » av avlanmış tav tavlanmış » adam sen de veya yalnız adam » zıvanadan cıkmak » ucmak »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.