tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zulfuyâre dokunmamak » bortulme » artcı » bulunan bolum kafa ser » talip cıkmak veya talibi cıkma » camgiller » sacılmak » kıs kıs gulmek » olum kalım meselesi » ordurmek » ağır ol » acık kalplilik » tat » bicki dikişkursu » gozlerini devirmek » ici bayılmak » caycı » tutun icmek » dualist » acem lâlesi » kozleme » duşurulmek » hispanica » kesmeden ustten gecmesini sağl » bir fincan veya bir acı kahven » ilişkilerin butunu iktisat » neşvunema bulmak » yureği yanmak » yurttaşlık hukuku » bir kıyamettir gitmek veya kop » corba icmeye cağırmak » tarafından başkasına verilmesi » uretimsel » mustakil » cicek yaprağı » minder curutmek » kotumserlik » tenezzul » uzerine koymak » şeylerden her biri tabaka » yonetim yeri » tus » surmek » centik » gume gitmek » sarıcıyan » gorsel işitsel cağrışım » rus » dovuşme » cimlendirmek »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.