tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
benicinci » icsiz » oğle paydosu » curuğe cıkarmak » benimseyip değişik bicimde anl » ic ses duşmesi » muhur pensi » tek acıklık bulunan ocak » bektaşîlik » cilekci » dağınıkca » paca kasnak » butunu » şap gibi donmak veya kalmak » bilgili » tevarus etmek » cozum » saban surmek » ı i u u » maket bıcağı » kıskanclık etmek » zul saymak » vaktini almak veya yemek » donulmek » catal civi » duşunce » catılmışkirişsistemi » hırsızlık etmek veya yapmak » kahpenin dolu » avrupalılık » cuvallı » kul bağlamak » mukellef » duz » arabî » sut danası » meydan acmak » cığırmak » bulamac » yukum » kacıncı » korkulu ruya veya duş gormekte » neme yonelim » gabardıc » sancmak » coplenmek » uzaktan işitilecek nitelikte s » babîlik » soz sırası » ciğnemek »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.