tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borclandırma » balcak » camlık » holoturitler » değişkene gore hesaplanan sayı » ava cıkmak » tu kaka etmek veya edilmek » sumuklu bocek » duz » bir avuc » bolumlerine konulan ağırlık » orucu » gecgec yapmak » cayırlaşmak » odlekce » boru değil veya boru mu bu » koyunun bulunmadığıyerde keciy » yuz yuze yaşamak » gozleri donmek » kan cekmek » ocağına duşmek » sozcu » ozunlu » yureği burkulmak » omur boyu » gazolcer » gorecilik » cember » hırtlambasıcıkmak » turap » tırtıkcılık » kelin merhemi olsa başına sure » goruntuleyici » sutyen » salkım kupe » yakmac » kole » kok » icin » salon camı » buyuleme » cerceveletmek » borc odemekle veya vermekle y » patlakca » malın gozu » munasebetsizlik » tumden gelim » gok doğan » soz boluğu » yırtıkca »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.