tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokme » zuğurtleşmek » humayun » burokrat » mutecasir » gulluk gulistanlık » gurultu » uzunlamasına acılan oyuk » fiske kondurmamak veya dokundu » yuz yazısı » golerme » ukraynalı » surutme » dualist » kafasıdonmek » cocuk yapmak » kokusunu veya koku almak veya » minor » oksuzler anası oksuzler babas » unsuz » kalıpları » kunh » parca almak » somurgeleşme » guneşi uzerine doğdurmamak » cukurlatma » yayılmasınısağlayan cihaz » fuzen » azrail le burun buruna gelmek » yuzlu » kılcıksız » pas gecmek » goturmek » yururlukte kalmak » cavuş » ili » zorluk cıkarmak » yonlu doğru » erincli » boyu veya boyuna boyunca bera » ufunet » soz dağarcığı » marmara cırasıgibi yanmak » uretim ilişkileri » ruh kazandırmak veya vermek » kızılyoruk » buyuk kalori » beliren olumle sonuclanan has » gosterişli » sekiz yuzlu »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.