tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulgiller » norotik » kor şeytandan bulmak » değer duşurme » tutun » boncukcu » cırpılma » tıkaclı » akşamuzeri » kap » elinden hicbir şey kurtulmamak » keyfi bilmek biri » ozdeşleştirme » gunduzluk » coğunluk » ulak cıkarmak » tutun » lâzca » tup » etekleri zil calmak » midesi veya ici ezilmek veya k » ozbekce » kaptan koşku » parca parca » ic mimar » lizoz » şeytanın bacağınıveya ayağını » kâğıt yapraklarından her biri » guzelim » umuk » kireclik » anormal » uncu » koy ihtiyar meclisi » kusturmek » huzun cokmek veya icine bir hu » amac » bilincsiz » muzik » duzlenmek » mutebessim » okselemek » okul oncesi » soyleyiş » dağcamı » tuylendirme » yurek selânik » cokelmek » al elmaya taşatan cok olur » koleniz veya koleleri »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.