tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalıpcı » sozleşmeli » ulahca » ve katımadde » dokmek » arap sacına donmek » sultan kethudası » boru kelepcesi » buyulenme » spotcu » şaibe altında tutulmak » gecer » subjektiflik » zevk icin » mudahil » kirec kuyusu » gurbuzleşme » aralarınıacmak » ilgec » yaşıyerde veya toprakta sayıla » catıeteği » allah duşmanıma vermesin » cenet » bec tavuğu » maltız kecisi » kolayına bakmak veya kolayına » y y » cumbuş » ucmak » kacamak » cat pat » tovbeler olsun tovbeler tovbes » cimdikleme » cileden cıkmak » sonuc » yuzucu » sacılma » surundurulmek » munhezim » uruşme » acık kalplilik » ne munasebet » kulustur » guneşyılı » altın anahtar her kapıyıacar » yuksek » kendine yedirememek veya onuru » yediği onunde yemediği ardınd » tanrı nın gunu » cağrıcılık »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.