tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
organ » kızılcık receli » cok kocalı » tekduzeleşme » yeri goğu ben yarattım demek » beti benzi kirec kesilmek beti » celmelenmek » celikleştirmek » kosele suratlı » sureyya » olcu » kulucka donemi » musevî » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » alcak » evc » eşeği duğune cağırmışlar ya » suzulmek » başkurtca » ateşparcası » endonezyalı » mış miş muş muş » ucuzleme » gun gormez » cuminum cyminum » govde gosterisi » lık lik luk luk » temizlemek veya parlatmak icin » norotik » duduklemek » cıra » kokenli » koku » cekiştirici » nasihatcilik » parca boluk » burume » uvey kız » asyalılık » gulluk gulistanlık » duzce » cıkmak » cıkışlı » ortulu odenek » kuşkuya duşmek » dev aynasında gormek » ackı » sucut » puskurtme » cıkıntı »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.