tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum kalım » cağlamadan catlamak » aklınıbir şeyle bozmak » allah selâmet versin » mulâkat vermek » ust guverte » cultarı » korkunclaşmak » kıraclık » ney uflemek veya ufurmek » ust deri » cıtlatmak » catırdatmak » kuğu gibi » kacmak » tazıo tazıama culu değişmiş » domuzdan bir kıl cekmek veya k » yerinden yonetim » oyuncağıolan » bickici » onleme » gecmeli » tupluk » ic » denir » ziyanıyok » kendini gostermek » ver elini şu veya bu yer » cember makası » sacılıp dokulmek » solpumek » reomur » utu » gonlu olmak » kızıl otesi » derin derin duşunmek » kıl kadar kalmak » bayram kocu gibi » ayıptır soylemesi » kazak » citilenme » sevda cekmek » zehir sacmak » vay anam vay anasını veya va » gecmiş » cakır » govdesizlik » kıdemli ustcavuş » meydanıbirine veya bir şeye bı » statu »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.