tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el etek opmek » goğuslemek » yuzuncu » burnu havada veya kaf dağında » gundem dışı » tb » bukuculuk » alt ust olmak » cırakma » nufus coğrafyası » cıra » badem gozlu » pirinc corbası » oğurmek » af buyurun » gonul ferman dinlemez » cakmak » bildirmek » uzgunluk » opup başına koymak » İki veya daha cok maddeyi birb » govde » donence yıl » potasyum sulfat » levazım boluğu » cok » goz kırpmak » acık » bir baştan veya uctan bir başa » monatcılık » hicten » cekmeceli » uzerine cullanmak » omrubillâh » cekişme » cevirim » kaşyapayım derken goz cıkartma » urunlu » şupheye duşmek » bi » enstrumantal » kufelik olmak » slavca » yuzsuzleşmek » sutluk » kalafatcılar » curume » lisan » kızılağac » genc »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.