tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saydam veya donuk vernik » bir şeyler veya bir şey olmak » veya belli bir yukseklikten aş » ciziktirme » yıldırımlarıustune cekmek » faaliyet gostermek » olcu » dil » uckurutan » aracılığıyla duymak değmek e » tasar cizimci » coban kulubesinde padişah ruya » kalcalı » deniz veya hava savaşınıyonetm » amac » arapcalaştırma » halat cekme » mangal gibi yureği olmak » guvensizlik onergesi » levazımatcı » iyilik etmek veya yapmak » dizginleri ele vermek » kazancsız » gule gule » tuzel kişi » derleyip toplamak veya toparla » tam maaşla tekaut veya emekli » muhendis » zatulkursî » civitleme » muvellidulma » goz bebeği » yeniceri » acıt » sahip cıkmak » ağız acmamak » comert » mahrut » bol kepce » delikli taştekne » gec veya gec efendim » ultimatom vermek » teşerruf » dokumlu » yakutca » elci » bayındur » ic turizm » ortak tam bolen » kırkgecit »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.