tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kışdonencesi » dervişce » teselsul etmek » biri veya bir şey icin olumsuz » olculmek » tırtıkcılık » bicim » gozyaşı » dokum » surme » ozgunleştirmek » kovuşturma acmak » cermik » davranma » allah taksimi » orgutleniş » sovuntu » guzel » duşurmek » civilemek » sosyal statu » parti cevirmek » dokulup sacılmak » kırk veya bin dereden su getir » nuksetmek » hukûmet kapısı » catıştırmak » konjonktur » urkuntulu » yalcınlaşma » kacırmak » allah taksimi » sırca » kufur kufur » guneşsel » gipur » ozel girişim » bitkisi thuya » yaz somestri » nuzul inmek veya gelmek » simultane » kosemen » yumruğuna guvenmek » yuze cıkmak » kâğıtcılık » icine cekmek » ozleme » kooperatifci » muhabbet ciceğigiller » siyasetcilik »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.