tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah bir dediğinden başka soz » gordek » tenturdiyot » goğus tahtası » patates puresi » ozleşmek » ahbapca » guneşe karşıişemek » sinir kupu » munasebetli » kitapca » urume » hristiyanlaşma » dokmek » ciceklenme » vergi kacakcılığı » gercekleşme » akıntıya kurek cekmek » işini gormek » uremik » adam kıtlığında veya yokluğund » donence yıl » ceki » sana taşla vurana sen aşla var » boğurme » duğum atmak » arasında den başka anlamıyl » anasının gozu » temerkuz kampı » cıkarmak » carliston » yureği ağzına gelmek » mustehcenleşmek » guncelik » ayaklarına veya ayağına kara s » muteferrika » korelme » para cıkışmamak » muteşebbis » yurutum » buzgusuz » imparatoricelik » surekli olarak gidip gelmek » bulaşıkcılık » konsul » buken » dizleriini dovmek » golge balığı » cıngırdatmak » cekingence »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.