tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutku kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte » acık kapamak » ustune toz kondurmamak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » olan kişilerin toplanıp toplum » gonlune doğmak » cağırış » kontrolcu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kut » pluton » gorev » camurlatma » mutculuk » yureği rahatlamak » seramikci » curuf » helme dokmek » deli saraylıgibi » devletcilik » cember » olcusuz » goğus kemiği » kısmeti cıkmak » uc » cekicilik » icini okumak » orucu » sağdan geri donmek veya sağdan » suc işlemek » butunluk » buzgulu » golge olaycılık » cayırlatmak » amerikanvarî » goz değmek » capraz kur » kacmak » got » oğrenmek » gıllugişli » organize suc » cayır kuşu » kalcın » cığırtı » treni kacırmak » ister misin » kacışma » cerez » sozu ağzında kalmak »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.