tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ım » ozlu » ozenme » saymakla bitmemek veya tukenme » mutenevvi » antrenorluk » yapı sebilhane » gok atlası » gece gunduz dememek » sudan gecirmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » allah cezasınıvermesin veya al » care » gule gule » muptelâ » durdurmak » cehreli » yuk asansoru » zimmetine gecirmek » sukûnetli » cıplaklaştırma » cıkı » bir ucu sivri olarak yapılan t » cenesi kuvvetli » plâtonculuk » goze yutarlığı » ickin » afrika menekşesi » suzulmek » pes perdeden konuşmak » kızıl otesi » ortunmek » mutehassis olmak » cağdaşlık » cağırtma » bolutlenme » makara cekmek » şolen » turdeş » cılgın » sozu kesmek » konduktor » koreltme » kahve dovucunun hınk deyicisi » carpıntısız » makedon » toz » kaca kac » kokenlenmek » yuzulmek »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.