tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutku kelimesinin eş anlamlısı

tutku kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutku kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutku kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutku kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orukleme » guldurucu » bordur » yuklu » yuf ervahına veya ervahına yuf » karina etmek veya karinaya bas » acıklamak » korukcu » incelenmesi muşahede » orulmek » mes uliyet » yakıtcı » ummetci » bucurleşme » nakliyatcılık » yaprak cay » hayal gucu » mulâyimlik » surgune gondermek » yureği kabarmak » falso cıkmak » temel civisi » ceviriş » iceri girmek » yururluğe girmek » oklava veya baston yutmuşgibi » şerbetcilik » ciharıdu » aracsız » cekiye gelmez » kacamak yapmak » gocelge » arasında den başka anlamıyl » kirecci » suru suru » surtunme » yaka paca goturmek » slav » purtuklenmek » soz yok » tecavuz etmek » parmağınıaramak birinin parmağ » garnitur » cağanoz gibi » akımınısağlama işlemi » yuz beşlik » yuvarolcer » kotek » cit sarmaşığı » bağlanmışkıl veya kıla benzer »

tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tutku_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.