tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağdağa kavuşmaz insan insana » kayakcı » ucuncu » kiremitcilik » kosele suratlı » vidanjor » uzum pekmezi » ucayak » sabahcı » gunlerden bir gun » astığıastık kestiği kestik » sozunun eri olmak » ayrac » yanal yuzey » ozenticilik » duşunceli » gozu gonlu acılmak » murettiphane » sukût hakkı » yuzunu gozunu acmak » kotumserleşme » kustahlık etmek » ulfet » kibrit cakmak » deprem bolgesi » carkıfelek » a veya e gelince » dupeduz » iskorbut » asansor » koltukcu » caba harcamak » cevrinti » calgın » cercevesiz » kucuk tovbe ayı » comlekleme » cakıştırmak » reasurans » gecer » durumlemek » cıkışyapmak » yer ozekcilik » numayişkâr » calkalanmak » kukla » altınıcizmek » kup gibi » gomleksiz » gonul hoşluğu »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.