tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vus at » bicimli » fin » vefat ilmuhaberi » ovundurucu » guzelleştirme » sesi ayyuka cıkmak » puriten » calkanmak » cıkmak » goz kuyruğu » acemkurdi » celme » cıkışmak » gonul ferahlığı » kafa ici » ici cekmek » yatak yorgan veya yatak doşek » oportunizm » cuka » cakal » yaydığıgozle gorulen ışıma » duzenleşim » gecmek » gayrimumbit » icli » bağbıcağı » duzguncu » guc beğenir » tır » orgun » mehil muddeti » kuşsutunden başka her şey var » ote » otekisi » taşattın da kolun mu yoruldu v » ilâclamak » salcalama » cozulmek » catlama » capraz » celik halat » aktuel » barışcı » surmelenme » gecerlik » cağdaşlaştırmak » benden gunah gitti » gonullenme » lizoz »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.