tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » curuf » kotuluk » tenezzul » curcunaya cevirmek dondurmek » gonul birliği » pirinc pilâvı » gozunde şimşek cakmak » olcermek » cok yıllık » denize cıkmak » yetişme » cevre » catır catır catlamak » cenesinin bağıcozulmek » duzenleşik » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gun batmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » purtuk » soyletmek » oteki beriki » gocurmek » gorevli kuruluş » suluk vurmak » terazi » duz yazı » caldırmak » ag » dunya başına dar olmak veya ge » odevli » orta doğu » ağzıvar dili yok » tekduze » kecimemesi » surume » cadır bezi » gureşilmek » sucustu » cağ » bohcasınıkoltuğuna almak » oğretilmek » kopekleşme » horoz evlenir tavuk tellenir » hanya » korukcu » goden bağırsağı » kurkculuk » camgobeği » arkasınıbirine vermek »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.