tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakozlamak » kopek yese kudurur » şuphe » alttan gureşmek » kovuşturma acmak » duğuncu » goktırmalayan » metafizik » carpık » gece » suslu uslûp » ovunek » denizguzeli » gureşetmek veya tutmak » koktencilik » sozu mu olur » ozdek » gozlerini alamamak » ibaret olmak veya kalmak » cıpır » yuk treni » tecrubî » suzuluş » gurluk » acık yurekli » ağza duşmek » ulkuleştirme » sevinc » iz duşumu » kooperatifci » meydancı avlu bahce gibi yerl » catlak » gencten » muteakiben » şikâyetci » olcuş » ağlamayan cocuğa meme vermezle » blof » yuz binlerce » golgelik » cenesi kuvvetli » dovmeci » yapmadığınıbırakmamak veya koy » İskitce » ceşni » acmak » gumuşîleşme » arac » domuzdan bir kıl cekmek veya k » yelengec »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.