tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
crocodilus » doğunme » uzerine almak » haraccılık » midesi almamak kaldırmamak ka » ız » yureğinden gecmek » d d » ote gun » amber ciceği » garaz veya garez bağlamak » cavlanmak » acem halayı » kurşungecirmez » gozdağıvermek » ucretlendirme » sutleğen » muferrih » odunu koparmak veya patlatmak » bahcemsi » belirsiz gecmiş » nebuloz » peşinde veya peşinden koşmak » daha bircok şeylerin yapımında » nervurlu » dortkenar » acısal yol » şuphecilik » başının altından cıkmak » ducar olmak » buddhist » gozum veya gozumun nuru » suzulmek » celimsizlik » makedonca » kafasına soz girmemek » bunye » yukseltme » ayaklıkutuphane » lâfınıveya lâfınızı balla kest » tecrube yapmak » gecmek » hareketlerde bulunmak » kara cumle » semturreis » burnu buyuk » pacayıkurtarmak » cerceveli » belirlenen durum » yurutuluş »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.