tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iskorbut » yalın bicimli sanatınıbenimsey » araf » ağacıkurt insanıdert yer » telekomunikasyon duzeni » gozsuz » ruzgâr ekip fırtına bicmek » alacam » kubist » tuvaca » cıkma » gullâbici » mısır turnası » korluk » taaddut » notrleşmek » arac » calışma saati » dudukcu » musabaka » onunu kesmek » biyokatalizor » protokolcu » alcak gonullu » komunistlik » gon » yuksek oğretim » kopru başı » ahretini yapmak veya zenginleş » surunceme » ric at » kevser » guvelenmek » otumluluk » surdurme » yalanıcıkmak » cul » actırma kutuyu soyletme kotuy » kendini bilen veya bilir » gosterim » uckurluk » yuzu secilmemek » nufus kaydı » mustamel » yansıtac » bir calgı » gozu kor olsun » banko gecme » arabeskci » murekkep balığı »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.