tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz duellosu » parayıaraya değil paraya verm » direkci » ic salgıbezi » munakaşa etmek » oclenme » juglans regia » kutuk » sunmek » davul dovmek » cevrelenmiştahta ağırşak » hucum » cizgi cekmek » nobet » yurekler acısı » karikaturluk » karalâhana corbası » İskocyalı » surmeli » it ite buyurur it de kuyruğun » marmara cırasıgibi yanmak » surduruş » cekim » goruşmek » calımsız » eli dar veya eli darda olmak » acık police » ici gecmek » denkci » toren duzeni » bu gozle » cicek biti » icinde kaybolmak » araclı » kunyesi bozuk » iyiye cekmek » balıksırtı balık kılcığıbicim » omur » kulâh kapmak » herkesin gonlunde bir aslan ya » yureği kanamak » yuzey veya cizgi kaide » doşemecilik » mutenekkiren » organların her biri » fizikci » acık bolge » oru » kara kara duşunmek » bolum »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.