tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bak » hint hurması » bu abdestle daha cok namaz kıl » ceşnilenme » genclik » goz memesi » etmelerine kişiliklerini geli » cankurtaran yok mu » cacaca » yanından bile gecmemiş » veya dokunmuşpamuktan yapılan » pu » senatorluk » cektiriş » ermeni » fare cıktığıdeliği bilir » boceklenme » gozune uyku girmemek » hızlıhucum » işin icinden cıkmak veya sıyrı » hititce » yuze duramamak » guntun eşitliği » sungercilik » luksmetre » calışmak » dili varmak veya varmamak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » sutculuk » yuksuk » goruşmek » acık bono vermek » yoneticilik » duğum » cift ayaklılar » cakırlaşma » uzlaşma sağlayan » mutealiye » kucuk bey » boceksiz » yağcubuğu » tenezzuh » kopuk » celmece » yer cekirdeği » yerine gecmek » cuvallanma » suclayış » yureği kalkmak » tam acı »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.