tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
centiklemek » oyle » oğutme haznesi » dolmuşucak » bir elin sesi cıkmaz » cin carpmak » cihannuma » doşemci » sut dişi » catallı » cıkıklık » rik a » hangi taşpekse katıysa başını » yuksek ses » suzuk » sondurucu » amaclanmak » gundelikli » sağgorusuz » ucluk » ozletme » bocek bilimci » ilikci » otuş » cıkıntılarıolan organ » uygurca » cakır cukur » tuymek » vişnecuruğu » bunakca » dağayısı dağlarda yaşayan yab » kulhan makinesi » genişunlu » kimin arabasına binerse onun t » tahayyul » civicilik » ucayak » diskcilik » mac mec » catlak ses » cd » ceşitli kavimlerinin toplandığ » diline dolamak virt etmek veya » fransızca » allah yapısı » ca ce ca ce » kucuk parmak » rencper » cuzam » nârına veya nâra yanmak »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.