tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel tiyatro » kokensiz » kutleşmek » usulsuz » vantuz cekmek » gonyelemek » acı » muhimsemek » noel » pec » ağzınıhayra acmak » muselles » olum sukûtu cokmek » dunyadan haberi olmamak » ucuculuk » nebatat bahcesi » cul » cevirmek » dokulmek » ic pazar » başıbutun » başının caresine bakmak » zikri gecmek » hicleştirmek » bilânco » ucayak » vokabuler » mumteni » gectiği yoldan gecmek » gozlerini alamamak » baccılık » araba devrilince yol gosteren » uscene » donmek » ana sozleşme » kucuk mevlit ayı » gayrimuslim » bulunduğu yer basamak » aracı » meydan bir şeye veya kimseye k » kızık » gobek odunu » cırcıplaklık » kıvanc duymak » dışacı » pir ol » lâğım doşemi » yeryuzu » cengel atış » oncu »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.