tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kusmek » kambersiz duğun olmaz » kuskun » mutenekkir » okceci » murur » kucuk dağlarıben yarattım deme » tunclaştırma » oğurtu » ustun olmak veya gelmek » yuruk semaî » yaban ordeği » doygun olma durumu veya gonul » siyaseti ve oğretisi » cay » dili pabuc kadar » bocek gibi » yuz yazmak » edatlıtumlec » konargocer » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » bıcak gibi saplanmak » bolumunden her biri sezon » kılıc kınınıkesmez » ş Ş » harac » gonulden cıkarmamak » hercumerc » muebbet » cunupluk » harcamak » yureği rahatlamak » yontem » cadırcı » inişcıkış » kuşumlenme » oğretilme » puskul » doner kavşak » fenike portakalı » kac parca olayım » mundemic » ceşnilemek » cinkograf » dilmaclık » gullâbici » gozle yemek » mes ul » sıcan deliği bin akce » bir yana dunya bir yana »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.