tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz verince astar istemek » cinke » duz » sur atli » ana sayac » gozleri cakmak cakmak olmak » fikir yurutmek » ultimatom » corba etmek » gonlu bulanmak » yureği kanamak » surgit yapmak » trenckot » lık lik luk luk » indirme bindirme » gozdağıvermek » suregelen » tanrıvergisi » ciğeri veya yureği sızlamak » turkiye turkcesi » sumbul » doğaclama » gecimsizleşme » utopist » centik » genel goruşme » ust » oksuzluk » karagozcu » konc » ustune başına etmek » encumen » zumre edebiyatı » kufeci » lâf yok » cağrım » boluş » falakaya cekmek yatırmak vurm » deneyustuculuk » tırtıllıbıcak » kılık kıyafeti duzmek » buzdurmek » yun » oncesizlik » kopcalama » hayalifenere donmek » puslu » kavmiyetci » kıc » cekilmek »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.