tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakacak » hoparlorsuz » gomut » gurultu » dokum » bitkisi thuya » ara yon » puslu » ız iz uz uz » duzen kurmak » elimi sallasam ellisi başımıs » recine » bufe » goz » olu deniz » duşeslik » sondurulmesine yardım eden kim » kaynakcılık » tek acıklık bulunan ocak » fiske kondurmamak veya dokundu » portlemek » basmak » yuz » koşede bucakta kalmak » şomiz » sukûtîlik » hint keneviri » ruzgârlamak » koken » tatlısulumen » olcu » keciboynuzu » maraba » demir tavında dovulur » davranmak saygıgostermek soz » zambiyalı » gurultu cıkarmak etmek koparm » oluruna bırakmak veya bağlamak » capak » bicim » mulâkat yapmak » duğmelemek » biciminde duzenlenen ulusal ve » surtuşturmek » ge » kuney » malta eriği » sucunu bağışlamak veya birinin » yuz » carşafsızlık »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.