tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıngıraklı » cıkıntılı » yuce » onune arkasına bakmadan » cınarlı » ve katımadde » cakıldak » vazgecilmek » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » oğle tatili » duğmelenme » duz yuzeylerden her biri » cift yıldız » tm » yuzsuzleşmek » icindeki en kucuk birlik » mektep kacağı » koşe donucu » fitne fesat cıkarmak » duşme » tukenmek » cay takımı » kul etmek » sandıktan cıkmak » soz ebesi » t » saksıguzeli » guneşlekeleri » dokturme » yuzu yere gelmek gecmek veya y » indikator » cilingirlik » ostaki borusu » cıkmak » akşamuzeri » gozu acık gitmek » bin yaşa » kızamıkcık » tanzanyalı » ev acmak » bilmunasebe » kucuk oynamak » cekingenlik » oz indukleme » tukuruğunu yutmak » metafizik » gun » dokmek » dokumantasyon » aracı »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.