tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahayyul » turlu şeylerden yaptıklarıve t » avanakca » cenet » sevinc » İki veya daha cok maddeyi birb » tıraşcı » komutator » şovalye yuzuğu » yugoslavyalı » mucehhez » operator » lâmadan oluşmuş arasına yerle » duğun değil bayram değil eni » gucluğu veya guclukleri yenme » olcusuz » yalancıcıkmak » acından olmek » kırk yılın başıveya başında » mukâfat almak » cıkıntılarıolan organ » duşup kalkmak » bolşeviklik » kulağınıacmak » surveyan » ic acıcı » kalsiyum klorur » oclu » almanlaşmak » dert olmak veya kesilmek » ustune titremek » organların her biri » otomatiğe gecmek » ornek » sur atle » bir ağac » urun » guclu » somurucu » kollarından birinin başında bu » deli cıkmak » kutletmek » iclenmek » cozum » curuksuz » tevrat » gecme » aslî nusha » serbest yuk » lâgun »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.