tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acığıcıkmak » cekek » bir kulağından girip obur kula » at » torpu » acık olmak » gorev » kazın ayağıoyle değil » muhallebi cocuğu » cıkma durumu » altın anahtar her kapıyıacar » soğuşturmek » yonelim » tedavul » gecirmek » gittikce » kazanclı » ce » hacet gormek » gozunu acmak » odul » hangi taşpekse katıysa başını » butunleme » cepci » dutu rubus caesus » prusyalı » ordinaryus » umurumum teki ters soyleşiyle » harput koftesi » etut etmek » kaba turkcesi » basitce » portor » ozenilme » cıtlık » bilgic » cokluk » yuksek oğretim » eşeğini veya atını sağlam kazı » cırpınış » ihtiyac » kurduğu medeniyetleri kendi i » duzeltmek » arazi acma » sırasına getirmek veya sırasın » gencleşme » kor boğaz » tefe koymak veya tefe koyup ca » gozetleme » elinde buyumek »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.