tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suret almak veya cıkarmak » kabul toreni » ufleyici » catılmışkirişsistemi » caylıkek » el acmak » dol almak » al bayrak veya sancak » cıkışmak » muleyyin » coğu kez » top surme » acık yeşil » obur dunya » başınıdondurmek » tarla sıcanı » adamına gore » suzuluş » ici goturmemek » yon zarfı » illuzyon » evlerden ırak veya uzak » derdini deşmek veya depreştirm » gecişim » multefit » icerik » cekicilik » calmadan oynamak » surmedan » caktırılma » odunlemek » amerika tavşanı » yuzmek » orum » tirşe gozlu » cifte kavrulmuş » ayrık kume » korletmek » yapılan resim ve bezeme işi » coğaltmak » cıvgın » dar unlu » bahriye cifte tellisi » gecmek » iz duşumu » cıkmalıtumlec » duma » polemikci » dikişcilik » gecmişola »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.