tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortakcılık » dortlu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gore » el dokunulmak veya dokunulmama » kanırtmac » duşup kalkmak » goreceli » doviz » cf » gonlunden kopmak » guvenlik » iki buklum » cukurluk » muvezzi » bicimlendirilmek » catlasa da veya catlasa da pat » bir cuval inciri berbat etmek » yollara sokaklara dokulmek » kacırmak » cercevelenmek » el kapısına duşmek » korkunc » kuru gurultu » paha bicmek » mustevi » karburleme » uzerinde durmak » musebbip » kuvvetini gosterir » dortnala kaldırmak » mevlit kandili » ığrıp cevirmek » gecim » uc durum yasası » gozden ırak olan gonulden de ı » gobek adı » himaye etmek » en kotusu » nufuzu altında tutmak » başına işcıkmak » buyuk ana » nefsi mudafaa » somurmek » yutar hucre » bir olcude » sandvicci » supurulmek » boykotculuk » govdesel »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.