tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzine » parayıveren duduğu calar » sacıştırma » huviyet » yerine gecmek » ucurum » ickicilik » sukûnet » surmek » camaşır değiştirmek » surcme » aşcıbaşılık » copcatan » bok yemek duşmek » muselles » parcalıbohca gibi » sokuk dikmek » uruşme » sacmacı » kara gun » başcavuş astsubay başcavuş » olcmek hesaplamak hesap etme » sansurcu » mubarek gun » mudafaa etmek » alt tarafıveya yanı » nicin » biletci » aza coğa bakmamak » ın in un un » duşey duzlem » orumcek » mustait » yatak cekmek » tecavuz etmek » tarafından arabacıicin armağan » dışında kalan bir veya birden » işitmezliğe getirmek veya işit » aranjor » yukseklikolcer » başından gecen olağan dışıola » yetenek ve genel gidişdurumlar » araba devrilince yol gosteren » bolmec » kulturfizik » doşeli » elinle ver ayağınla ara » teselli mukâfatı » goturmek » ku »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.