tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ufunetsiz » modulâsyon » munhasır » sağlık gorevlisi » ağacdelen » ceper » yarım gun » oru » ote » yuzune kan gelmek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » mış miş muş muş » core otu » bıcak atmak » doşemek » kumultu » yuzulmek » iki bucukluk » sozum yabana veya sozum meclis » durumuna gelmesi gerilme karş » calık » sukût » umera » kan emebilen halk arasında ba » mızıkcı » uscu » dilmaclık » aklınıkacırmak » gelip gecmek » lâfcı » susme » mektep medrese gormuş » ozelleşme » dumtek tutmak » geri cevirmek » dortleme » diri ortu » hesapca » kacıkca » iki duzlemli » ecen » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kalvencilik » partoner » incelenmesi muşahede » surmek » caycı » iki eli boğrunde kalmak » calışma » taşkomuru »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.