tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamı

tutsak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubarek olsun » iclem » dovunmek » surtup durmak » cozulmek » cıkarmak » ozetlenme » kim kime dum duma » borcunu bilmek veya saymak » cardak » onerme » yuz kızartıcısuc » bu yuvacıklar topluluğunun bal » coğunluk » calışma » hristiyan » duğmeci » obur » oğreti » capulcu » dev kopek balığıgiller » kangal kopeği » yorgan gitti kavga bitti » tabakcı » dovmek » hatır icin ciğtavuk yemek » goğus bağır acık olmak » imtizac » jole » bostan bekcisi » azap cekmek » umit serpmek » sokuntu » katalizor » ağac kurdu » surekli unsuz » gumleyip gitmek » imparatorice » golalası » bıcak atmak » başlangıc noktası » suslu uslûp » hacamat etmek veya yapmak » yurumek » host » cukura duşmek » gulumseyiş » yalıcapkınıgiller » yıkamaya yarar cukur yer veya » yarıgocebelik »

tutsak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamı nedir ve tutsak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.