tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sabahlar hayrolsun » başına işcıkmak » cekme » gonlunu duşurmek » vucuda vermek aşıyapmak » coplenmek » alım elim » paylaşmış benzer odevlerle yu » vucutlu » lâz » kalemiyle yaşamak veya gecinme » tevarus » olu sezon » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » gozu dumanlanmak » buyuk elci » cırpmak » kusmek » rontgen cekmek » tacsızlar » ozgulemek » cekmek » cayhanecilik » dun bir bugun iki » cile » ciftcilik etmek » cemrek » gulme » secim bolgesi » cekmek » acındırma » parıltı » danıştay » diktator » candan yurekten » kume » sodyum sulfat » tekemmul » ağac kaplama » gozleri fıldır fıldır etmek » buzul cağı » cıraklık » kalp akce » tukurmek » ucuklaşmak » celişmezlik » ay orumceği » ucuk » ilgecli tumlec » ağac kurdu »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.