tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alkalolcer » troleybus » hamur corbası » icine kapanmak veya icine ceki » şumul » fırtına cıkmak » yukseklik » uzmek » doğma buyume » gayrimusmir » kırcıllanma » toprak kolesi » kotumserleşme » cumlenin ogeleri » yureği burkulmak » genel olcek » un » sozde kalmak » ince gul yağı » yazdığıad veya işaret » hava koprusu » cemkirmek » rolcu » secim yasağı » ağzınıaramak veya yoklamak » kabuğu dışına cıkmak » cop sepeti » kustahlaşmak » cetele cekmek veya tutmak » zubde » coban salatası » şukur » gobek odunu » sulus » set cekmek » berhudar ol » cevirmen » şomizye » zulfikar » muminlik » ibretiâlem icin » şenlik ve eğlence donemi » karikaturize etmek » olu yemeği » soylenmek » top surme » kacakcı » dallarından her biri » civili » yuzer »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.