tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpışmak » cevresel » ak sulumen » duşunceli » olgun » aşırıtepki » ulkuleştirme » gozleri kan canağına donmek ve » ici yanmak » sınava cekilmek » cek vana » guvenliği sağlamak icin yapıla » kazanc » gormek » dumen yapmak » gorevden almak » etmek » kuluckaya oturmak veya yatmak » inmek » ardından veya arkasından atlık » net ucret » gunden gune » lâmadan oluşmuş arasına yerle » koylu kentli » butun » hukumsuzluk » turemek » surme mantarları » tut kelin perceminden » kufur » parfumcu » cevirme » butun » zekeriya sofrası » sperma ana hucresi » uzerine olu toprağıserpilmişgi » azrail le burun buruna gelmek » surgu kolu » kimin nesi » cebirsel formul » yukleme hâli » bohcalamak » gez goz arpacık » catışılmak » musveddelik kâğıt » arasında den başka anlamıyl » hat cekmek » yaza cıkmak » ilişkilerin butunu iktisat » suvari polisi »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.