tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odevlendirmek » icinden gecirmek » cetecilik » banko gecme » soz varlığı » muddeiumumîlik » muzahrefat » kirişci » aclıktan olmeyecek kadar » dort yol » vazgecilmek » ateşparcası » ters acı » ofkesiz » sumerce » sozlu » duztaban » on şart » sevgi » tırtıkcı » modulâsyon » aklınıcalmak » gozleri buğulanmak veya bulutl » pirinc » mubarek » cok sozlu » başustunde yeri var » cevirim senaryosu » cerceveci » nasip etmek veya etmemek » kola cıkma » mal mulk » guvenli » surme mantarları » buzguleme » gobek havası » doğu bloku » İspanyol muziği » icatcı » cokek » derc » odul almak » icini kurt yemek veya kemirmek » bulbulu altın kafese koymuşlar » coplenme » cırpmacılık » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kok » yureğine dokunmak » pence »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.