tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkarma harekâtı » ayva receli » şovalye » puskul » ustune fenalık gelmek » boburlenme » cinler cirit veya top oynamak » kopuleme » yemen ellerinde veysel karanî » kırbaclamak » turşusu cıkmak » cevgen » cekmek » flâman kuşu » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ceşnicibaşı » goz aydına gelmek gitmek » cavuş » ithalâtcılık » bize de mi lolo » huzun » ters turs » tavukcu » centiklenme » kup gibi » durust » ehlisunnet » sultan ahmet te dilenip ayasof » gozunde buyutmek » by pass » sm » akıllarıpazara cıkarmışlar he » oc almak veya ocunu almak » tecavuz » comaklamak » onceki » doğaclamak » surek » temizlemek » kornişcilik » duğmelemek » uretmek » ara cumle » faca etmek » muddetli » ic mimar » kalbi carpmak » avurdu avurduna gecmek » muesses » hukum vermek »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.