tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteveccih » on deyiş » cektirme » butunu bel kemiği » kor boğaz » kuyudan adam cıkarmak » cift yıldız » paraşut ile atlama » cıngıl » sonuk » uzunclu » bozordek » camurlukcu » ekip bicmek » durumlemek » arnavut kaldırımı » murekkep » şupheci » guldurme » kotucul » tekessur » cık cik cuk cuk » şimşekleri ustune cekmek » izine donmek » cepellenme » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » el bebek gul bebek » gozlem evi » hanya » duzeltim » para ile değil sıra ile » dunyanın tadınıcıkarmak » ruzgâr tutmak veya tutmamak » telli calgılar » capulcu » ciseme » kampa girmek veya kamp yapmak » ozetlemek » cimentolama » uc beyaz » işmi » gozu cıkmak » kemane cekme » percinleyiş » moduler sistem » zuhal » cevrelenmek » kıvanc » gonul rızası » hakir gormek »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.