tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durum durum » sır kupu » amasımamasıyok » soz veya lâf aramızda » macar » sağgozunu sol gozunden sakınma » yumuk gozlu » olan biten veya olup biten » selâmunkavlen » meyve ici » duvesimek » cılgın » yuzune bakılacak gibi veya yuz » munasebette bulunmak » ikbali sonmek » namzet gostermek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mucize gostermek » şişe cekmek veya vurmak » organların her biri » serbest gureş » ucan top » yon » acmak » yavaşgel veya ol » cevirmek » secim sandığı » davranmaya sebep olan sevgi du » acığa alma » bocek bilimci » soyletme » camguzeli » capak » ileriyi gormek » ağzına veya onune bir kemik at » ozleşmek » otleğengiller » ziyaretci » duzguncu » duğumlu » yureğim yanmaz veya yanmazdı » turunc » fare deliğe sığmamış bir de k » başım gozum ustune » akımolcer » golgelik » sinema sanatcısı » ilâcsız » sonradan gormelik » gok »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.