tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozunu kapamak » yuzlemek » tup gaz » kemik parca » cokmek » sonsuz kucuk » kırılıp bukulmek » zorunlu oğrenim » pek cok » ayağınıyorganına gore uzatmak » dingo nun ahırı » ucuk » tebeyyun etmek » sulfatlama » guldeste » ikili unlu » okun yanlarda gosterilmişağır » catışmak » cemenleme » kullenmek » araclara takılıp cıkarılmasınd » katılmasıya yapılan secim » slovakca » bicim » aza coğa bakmamak » oz yaşam oykusu » yorunge » kult » soylemek » toprak koleliği » ağac » statu » gecimsizlik » hayvan sınıfı haşere » temiz yurekli » sur atlenme » acınım » yatak carşafı » icin surulen kimyasal madde » gozluklu yılan » ulfet » gubrelenmek » erincli » evlât gibi veya evlâdıgibi » duz yuzeylerden her biri » acmak » fıcıbalığı » gorunuş » think tank » akaclama »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.