tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağdan geri donmek veya sağdan » ustune varmak » lvendula staechas » ardında yuz kopek havlamayan k » dokulmek » olan insan topluluğu ulus » icit » acık zaman » akciğer lopcuğu » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » goturulme » ayıptır soylemesi » cizgilemek » dokumantasyon » gelgec » otobus » mukaddesatcı » destekli butce » duğurcuk » turemişzarf » lufere cıkmak » bakar kor » cokramak » guneşsizlik » boşta olarak yapılan ortu » hareket » cennet okuzu » ortalık duzelmek » tarcın » kocak » bukuk » hukmetmek » paha bicmek » yalancıcıkmak » astsubay kıdemli başcavuş » gosterme zarfı » yer cucesi » allah yuru ya kulum demiş » catış » yuzu acılmak » akac » bir cift » ağız tamburasıcalmak » kı ki » ozenmek » şohret sahibi » tecessus » cucukleşme » gurul gurul » beli bukuk »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.