tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık kapamak » gomuk » urun vb » sofrasıacık » iki geceli » faca » parmakla gosterilmek » cekichane » mektupcu » kuf bağlamak veya tutmak » goz kapağı » suluğen » turkuleştirmek » sumsukleşmek » ayca » câk » turkcu » pedikurculuk » anlamaya yarayan sınama » kerem gibi sevmek veya yanmak » yardım kurulu ve şirketler bir » kılıfcı » raportorluk » tanrı nın gunu » soluğu kesilmek veya tutulmak » cıplak » ince unlu » maraz esenlik karşıtı » yapma yapmayın yapmayınız » goturu iş » gumruk » r r » cumlenin ogeleri » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » acıklık » astsubay kıdemli cavuş » cimdik » el cabukluğu » uşuşme » goz pencere » isteğinde direnen kimse » olan insan topluluğu ulus » defibrator » kavrac » ustelik » pranga kacağı » sungulemek » elekci » ustupulemek » berbat etmek veya eylemek »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.