tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıraclık » sulfurimetre » cana minnet saymak veya bilmek » allah tan » geciştirilme » mustakbel » otesi berisi » guc » sarıcizmeli mehmet ağa » mevsimi » beni sokmayan yılan bin yıl ya » oğur » danscı » orneklendirmek » tumeller » bunye » otme » cumle » ışıkcılık » boyu bacadan mıaştı » ozel » gundondu » arasında den başka anlamıyl » teknik oğretim » unsuzunu gosterir » kirecsileme » cirkin kacmak » hareket » musluman adam » mahkemeye duşmek » malta humması » mucellitlik » emekliye ayrılmak veya cıkmak » yuzukoyun » edeptir soylemesi » husnuteveccuh » sozluk » su orumceğigiller » pence » gozden gecirmek » gormediğe donmek veya gormemiş » buyutmek » elden kacmak » yer tutmak veya tutmamak » gravurculuk » fener cekmek » oyle olsun » guncelik » hıfza calışmak » culcu »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.