tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayakcın » duğun alayı » tur ağac cember » cağırılma » cobanduduğu » duşurulmek » uzere » cicek » sağgorulu » vergi mukellefi » işcığrından cıkmak » li » gercek dışı » cıkmak » gocurtmek » caycı » boşluk » lizoz » yonelme hâli » gok atlası » une kavuşmak » polonyalı » duz » net ucret » gozu gibi sakınmak saklamak ve » kavlıc » cakşırlı » gecirici » dan den tan ten » masraf kapısıacmak » kapsamıolan » cocuksuz » bağlaclıtamlama » başak bağlamak veya tutmak » beyni sıcramak » boyacıkupune girmişgibi » orgun » gun balı » gok doğan » hıckırtmak » kacamak yol » ruchan » ustune evlenmek » bolumsel » zuhrevî » oteki » cerre cıkmak » cırılcıplak » catal aşı » kacak »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.