tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ne yaparsın ki veya ne yapmalı » rencperlik » catak » capulacılık » mukâleme » sağeliyle sol kulağınıgosterme » re » bahtıacık » ak gozlu » kedi veya eti ne budu ne » dalga gecmek » curmumeşhut » cağ » haber gecmek » gobeği catlamak » oğlen » teamul » ulfet » uzerine gelen duvar ağırlıklar » başkıc vurmak » akortcu » cancı » olumsuzleştirmek » ters yuz veya ters yuzu geri d » butun » surukleniş » oluşturduğu demet » marşmarş » cakılmak » icini yakmak » aklından cıkarmamak » avrupalılık » tazıya donmek » inmek » ses duşmesi » suet » vazife » papaza donmek » ikiz unlu » ors kemiği » bağıtcı » cokca » ucurum » kılıc balığıgiller » midesi almamak kaldırmamak ka » yuruyuşduzenlemek » bolumlerine konulan ağırlık » dadaizm » kuvvetolcer » yığın kulturu »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.