tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
harclı » tatbik muhru » azrail le burun buruna gelmek » uleşilme » murekkepli » alkollu » uckâğıda bağlamak veya getirme » mezardan cıkarmak » bahcemsi » yonden » tunclamak » balgumeci » yangından veya gumrukten mal k » cicek biti » dovuşkenlik » obur » cocuk yetiştirmek » koyuvermek » dunyayıtoz pembe gormek » yureklilik » yukunu tutmak » gozune carpmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » mulemma » balkanoloji » olarak yurutulduğu siyasî duze » cekmek » ne demek » gecerlik » su kucuğun soz buyuğun » sırdaşca » gorkemli » bir cenekliler » cercevelenmek » calkantısız » ucretli » komurlu » icine huzun cokmek » ciselemek » populizm » kacık » beyin ucgeni » turunu miktarınıgosteren cize » ucu herhangi birine dokunmak » ice donukluk » ozel televizyon » ustenci » hicap duymak veya etmek » icine almak » gorevden alınmak »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.