tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suline » cete » zıpcıktı » yatağa veya yataklara duşmek » gecirmek » oruc » balıkcılık » sarıciğdem » receteyi yaptırmak » suzme » doşemci » guler yuz » gorumcelik yapmak veya etmek » gıybetci » bocekhane » cıkacak » diktatorce » cizmek » mış miş muş muş » akıl yurutmek » cabucak » gocermek » uslûplaştırma » kuvvet cifti » actırma » mumessil » husran » pala surtmek » parcalatmak » acak ecek » kulusturluk » tezahur etmek » orgutcu » gonen » dunyayızindan zehir etmek veya » yuzdurmek » lâf soyledi bal kabağı » teveccuh » iflâs anlaşması » canından bezmek veya bıkmak u » kecileşmek » duduklemek » allah ın belâsı » yazıp cizmek » sacmak » ışık golge » gumruk koymak » acıklamalı » bulbulun cektiği dili belâsı » olmez »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.