tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosteklemek » ıslak sıcan » ruhunda guneşacmak » corap » sozleşme tutanağı » surnaturalizm » cizme » yureğini hoplatmak oynatmak ve » catır catır catlamak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » zac yağı » gozu veya gozleri ustunde kalm » orneklendirme » kara borsaya duşmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » cifte vatandaşlık » bulbulkonağı » tırnakcı » cobanpuskulugiller » sonuc niteliğinde başka bir bi » yazıya dokmek » mucevher mahfazası » kara kullukcu » cargâh » toplandığıbolum » nukleer » sunnet » bicimi » kokertme » ustluk » aclıktan olmek » bir şeyler bir şeyler » ove ove » gecmek » kısa cizgi » dortlu » surerlik » ayrıduşmek » boynunu bukmek » yuzunun akıile cıkmak » bağlandığızincir arasına konul » formulleştirme » İcra ve İflâs hukuku » dublor » hakikî » tecrube etmek » sosyo » komşu kapısına cevirmek » ayakcı » suzgunleşme »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.