tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimentosuz » gozlerini bitirmek » yan gozle bakma » yazık gunah » tumler » kulube » kor bağırsak » yuksek fırın » yanıbaşında veya yanıbaşına » kimse » gorevlendirme » bicimi » torpulemek » vikaye etmek sıyanet etmek » kırmızıgomlek » yukletme » gozlemeci » kanlıbıcaklı » yuz kızartmak » cırcır » dedikodu etmek veya yapmak » kos kos » yuzer havuz » filozofca » kadının yuzunun karasıerkeğin » duzlem geometri » ustune guneşdoğmamak » satranc takımı » gok cismi » ordekgiller » tekerrur » duzenli » carpışılma » muhurlu » kuru yuk » yonetmek gorev ve sorumluluğun » at pazarında eşek osurtmuyoruz » keşkul » ic deri » alkalolcer » cakma » veya orulen dikey duzlem » ic cumle » kostek » puskuruk » kırbaclama » comleklemek » sumbul » nefsini korletmek » yeğenim »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.