tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nara atmak veya basmak » habbesi kalmadıveya habbesi yo » teşekkur etmek » hanefî » kabak cıkmak karpuz kavun vb » başyemek başınıyemek » gudek » kuremsi » direktorluk » olum kalım meselesi » uykusu başına sıcramak » karacalılık » coğulculuk » uzunlukta bir yanıyivli yuva » yuzu yere gelmek gecmek veya y » ustu kalsın » hur » gozunun yaşına bakmamak » icermek » yalancışohret » kılıckuyruk » ağzınıopeyim veya seveyim » ucuklaşma » doğma buyume » eğik duzlem » satışa cıkarmak » soz temsili » ile beraber » donen kenarıcepecevre oluklu » asıda olmak veya asıda kalmak » sunnet etmek veya yapmak » ozellik başkalık fark » tarihsel ozdekci » yuzlu » makascı » hindistan cevizi » yureği carpmak » guya » gumuşlemek » malc » ortalığı almak » yerleşim yerinden başka bir ye » salca » bilincli » golgelenmek » olculu » yuzunden » dovdurtulme » posta koymak veya atmak » goz »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.