tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
recelci » turlu » cifte » cilingirlik » uzaktan işitilecek nitelikte s » turkî » gonul veya kalp kırmak veya yı » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » muşevvik » yonsuz » kendi koşesinde yaşamak » fluorur » ozluk » calışma saatleri » uzgoren » copur » canınıcıkarmak » goğus bağır acık olmak » tibetli » bazıbitkilerin turlu organları » gozun aydın » cocuklaşmak » cıkışlı » dı di du du tı ti t » gun doğusu » unlenmek » ac gozlu » bayramî » son ses duşmesi » teyel yapmak veya atmak » dolapcı » acık yureklilik » arabî » cemrenme » varakcı » cok şukur » yaşdonumu » cark » sanayi bolgesi » siparişci » uzengi kemiği » muzic » cığlık atmak koparmak veya bas » murtekip » beyninde şimşekler cakmak » nur icinde yatsın » sacınıbaşınıyolmak » surur » yerleşim yerinden başka bir ye » işguzarca »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.