tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muziklendirmek » viola tricolor » kaldırım ciğnemek » oldurmek » ic guveyinden hâllice » mustağni » nufuscu » ornek almak » somak rhus coriafia » muzeyyen » ha babam veya ha babam ha » tel cekmek » bir cift » kulluk » şansıdonmek » selcukî » fluoresans » marmara cırasıgibi yakmak veya » miktar ile indirimden sonraki » beti benzi kirec kesilmek beti » bulgar » gomlek » teşbih etmek veya yapmak » cicek pazarı » paha bicilmez » koyculuk » catlak ses » sun î solunum » selâmunaleykum kor kadı » catılma » mustahsil » ayaklıkutuphane » rafinator » muhurletmek » cocuk peydahlamak » brahmanlık » kum colu » cokkun » karekok » goz atmak » orge » aralarında boluşmek pay etmek » cıkrıkcı » doğum gunu » bir madde » kafa işcisi » ac gozluluk » yakutca » murettep » al takke ver kulâh »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.