tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calpara » vus at » anasınıeşek kovalasın » işkence etmek veya yapmak » yureklendirmek » gorelilik » su uyur duşman uyumaz » cıt » ahdiatik » vasıflıişci » cıkak » cınlamalı » mısır puskulu » donum » hodukluk etmek » bicme » kalvenizm » veya orulen dikey duzlem » buzulmek » terennum » duşuncesiz » bisikletcilik » mizaclı » olcusuz » nankorluk gormek » celikli » her şeye aklıeren zeki akıll » musveddelik kâğıt » guzellik yarışması » suclu » baklayıağzından cıkarmak » kapıbaca acık veya kilitli » ad cekmeye girmek » cigan muziği » takla atmak veya kılmak » cırpmak » ozursuz » cancı » mutedavil » rehavet cokmek veya basmak » ruyasında gorememek » hamam bohcası » celişiklik » zartayıcekmek » ve dengeyi sağlayan organ » hic » capacul » kıcına bakarak veya kıcına bak » dordul » puf noktası »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.