tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tutsak zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surutmek » musvedde defteri » uzak goruşlu » ceviri » cilsiz » ufleyici » silindir prizma vb bicimindek » sevsinler » ici kalkmak veya kabarmak » kucuk sesli uyumu » futur » coğaltma makinesi » osmanlıcılık » cullama » sıkıntıya duşmek » yuze duramamak » kanat acmak » armator » oynakca » al takke ver kulâh » kemalist » yerleştirilen demir parcası » biri nusha » kocboynuzu » sevdasına duşmek » minder curutmek » comar » cok fazlı » cicek durumu » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » tesalup » ciğer kebapcısı » dışbukeylik » carpım tablosu » dışcevre » on sezili » cıpır » sucuğunu cıkarmak » tanzimat » caktırmak » ulser » cerci » ote beri » abliyi kacırmak veya bırakmak » cember icine almak veya cember » hint hurması » soğurme » mustafi » uslu durmak veya oturmak » karda yuruyup gezip izini bell »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.