tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz kedi balığıgiller » goz memesi » mustehcenleşme » hristiyanlık » ağıt yakmak veya tutturmak » duşeş » rengi atmak kacmak veya ucmak » acmak » duşunme » x ışınlarından yararlanılarak » rengi atmak kacmak veya ucmak » mutehammil » ceyizci » cekic atma » sehpaya cekmek » soz karışıklığı » dokmek » cıyanlık etmek » tımarhane kackını » yapılmışince ve uzun şerit » cevirmek » bıcaklık » altayist » catallanmak » nervurlu » arada cıkarmak » mektepten cıkan eşek marsuvan » bakır calığı » demirperde » tarla acmak » cetrefil » yukleyiş » kok kaplama » guc kazanmak icin calışmaya ar » acıcekmek veya duymak » atcılık » bir ceşit sıkıştırıcıalet » piclik » bilgic bilgic » doldurdukları rengi beyazdan » yontma taşdevri » baltık » gozlenmek » goz demiri » kin gutmek » kulâhcı » cakıntı » ağzına veya diline kira isteme » okcesiz » sozum ona »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.