tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuskun kuskun » iclene iclene » cur etsiz » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » uşengec » badem gozlu » ustune guneşdoğmamak » pirinci cok su kaldırmamak vey » yalın uslûp » ve kanunlara uymaksızın cebir » angolalı » alışkılarının butunu » altın anahtar her kapıyıacar » hesaba almamak veya katmamak » tencere tava herkeste bir hav » coğunlukla » gurultu patırtı » acıklaşma » şoyle boyle » musait » cizgi » gulunmek » ilk gosteri » calışkan » sofra veya sofrayı kurmak » nesne obeği » okuzun altında buzağıaramak » boncukcu » yugoslav » ağır kacmak » puf noktası » yerden goğe kadar » dı di du du tı ti t » yedi iklim dort bucak » calışmak » acınım » gecen » pestilini cıkarmak » kendi soyler kendi dinler » i tutmak » akımolcer » percinlemek » butunler » muzaheret etmek » muzikli » goz » suyundan yararlanılan cukur » yetimi okşamışlar vay sırtım » erendiz » plâkcılık »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.