tdk sözlük TDK Sözlük

 

tutsak zıt anlamlısı nedir

tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tutsak zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tutsak zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tutsak zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaca kac » okceci » yontem » pusatcı » harman dovmek » ozgeci » başına dert etmek veya acmak » mancuca » nur ol » gok kuşağı » bulbul gibi konuşmak veya okum » cıkık » serbest yuk » duzenleyici » cimdiklemek » yolun acık olsun » mulkî » suyukculuk » yerleşim yerinden başka bir ye » duruşt » beyaz etmek veya beyaza cekmek » ic » etmek icin uzerlerine konulan » gorelik » malzemeden yapılmışyarıotomati » golcu » moskofluk » cıtır pıtır » pusurlu » ciftteker » yassısolungaclılar » cotuk » slovenyalı » yalancıod ağacı » tanrı nın gunu » ana baba gunu » anlayış mutealiye transandan » eline yuzune bulaştırmak » haymana okuzu » sacınısupurge etmek » kalem cekmek » surmedan » gonderici » muzayede » sakatatcı » ortuşmek » macar biberi » boyu bosu devrilsin veya devri » zurafa gibi » tart sucu »

tutsak_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tutsak_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tutsak_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.