tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicmek » yolsuz yontemsiz » calmak » capalatmak » lr » kortizonlu ilâc » soğuşluk » yonlendirmek » yuklem » carşılı » notr » dunden bugune » reproduksiyon » soğme » konsolide butce » tutsulenme » cevir sinyali » mine ciceğigiller » n » bıcaklamak » muhur kimde ise suleyman odur » nargile tutunu » yuzler » a e » boğurme » gercekci » cıkmak » monitor » yerleşim yerinden başka bir ye » boşluk » surre emini » baltık » kaşık atmak veya calmak » tervic » can boğazdan gelir veya gecer » mal kapital » urkuş » gayrimunasip » dokum » guc » ozgunleştirme » tumorlenmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tum sayı » halebî » cene yarıştırma » kulhan » uste » celtik kargası » kız bocekleri »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.