tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cumbuşyapmak » somurgeleştirmek » gozden gecirmek » ara secim » odeşmek » gurbete cıkmak » gecmez akce » huzunlenme » dile veya dillere destan » muracaat » yonetmen yardımcısı » carpmak » enduksiyon » ustunde kalmak » ickici » literatur » flâman » haklıcıkmak » gozune sokmak » kendiliğinden ureme » kızılyoruk » gundem » oz » kok komuru » la le » ticanî » kanada geyiği » surcmek » on sezi » uzak doğu » durumunda olmak veya bulunmak » cehre » recineli » ermeni » munhal » duşurtmek » parcalarıkaynaştırma işi veya » poker cevirmek » demediğini bırakmamak veya kom » stokcu » kıvanclı » dir » panslavizm » icerik » başortusu » yukselme » cozundurmek » kureleme » başıdinc » termonukleer »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.