tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
universal » sapıkca » duzenleşim » kan govdeyi goturmek » duzenli ordu » hayvan koklaşa koklaşa insan » surme » cekme » bağlayıcıunlu » ilk once » korkusuz iyi dovuşen kendine » uleştirim » ucu » murekkepli » kafatascılık » gecmişzaman sıfat fiili » uleştirim » olu fiyatına » gorevsel » dovuşme » cevirmek » cember » buyuk elcilik » gozlem evi » muşareket etmek » rezil rusva olmak veya rezil k » cıkışyapmak » purmelâl » caca balığı » harala gurele » damdan duşer gibi duşercesine » bobur » uşengeclik » mahallî secim » ve dengeyi sağlayan organ » gobeğini kesmek » nakışcı » cıkma » goreyim seni » cuka » cekmek » yetişmeyesi » ozlu un » onculuk » acem lâlesi » pic etmek » cumhuriyet bayramı » yedek akce » cekiliş » te »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.