tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
venuscarığı » ustuvane » sondurmek » geri cekilme » rontgenci » gonul birliği » golet » ipci » taklitcilik ği » golgelemek » beytulmal » luk » bocekhane » oksitlenmeyen bir element kıs » tırnakcı » stereoskopik cift » kıt a » ici goturmemek » cekeceği olmak » şaşkına donmek » pay bicmek » ucuncu bir kavram anlatır » ahkâm yurutmek » teselsul etmek » buzme » teklif tekelluf » kemale ermek gelmek veya kemal » parca parca » alt tarafıveya yanı » hareketli parca » buyutme » ilâclı » kısa omurlu » cıtırdamak » kulkedisi » okuzun altında buzağıaramak » kokak ağac » ikiz unsuz » hareketini inceleyen bilim dal » cifte cubuğa gitmek » gercekcilik » konakcı » acıklanma » kucuk terim » geciştirilme » ateşi cıkmak veya yukselmek » acık » bucak bucak kacmak » ilâclanmak » canak yalayıcılık etmek »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.