tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamcılamak » huzzam beşlisi » siyaseti ve oğretisi » don yağı bayağısıcaklıkta kat » yenene icilene bakılmamak » kacmak » eşyukselti eğrisi » surmek » umitsizlik » marketci » aşık atmak veya aşık oynamak » cozmek » hesap vermek veya hesabınıverm » yuksek » mece » cil » derin derin duşunmek » sut ağacı » ve katımadde » penceletmek » ut » altayistik » asansorcu » duşuncesini acmak » kacmak » cığrışma » buğeme » ic guvey » carşıekmeği » takti i » belirten kural » yumruk atmak veya indirmek » akcıllık » olenle olunmez » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » moskof » cumle » ahi » acık teşekkur » dokuntusuz » mudur yardımcısı » silâh cekmek » cekme kat » boşnak » bolivyalı » icinin veya yureğinin yağıerim » tıkaclamak » pozitif bilimler » cevirme » doşeyiş »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.