tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
haclamak » tur » selâm durmak veya selâma durma » vazife » sacak » mukedder » malkoc » subjektivizm » caprazlaşmak » gecgec yapmak » acıktan para almak » kulhanî » bukme » keci yolu » yureği serinlemek » bicimdeki bolumler » sakatatcı » kurnemek » gosterim » diken ustunde oturmak veya olm » gecmek » mulkiye mufettişi » carpınma » arap » yuk katarı » ruyalarına girmek » deve yuku » cince » dayanma omru » sacın ak mıkara mı onune duşu » oldurucu » kıt a » gok evi » surfile yapmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » kockar » catlama » uc bucuk » boluk boluk » goğus bağır acık olmak » kampcılık » bir bicimine getirmek » on ek » uzum kompostosu » gerekcelendirmek » tehyic etmek » summettedarik » sozculuk » kunk » gecim kapısı »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.