tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzak goruşlu » eşeği duğune cağırmışlar ya » sokağa dokulmek » harac yemek veya almak » bukmek » hukum » capkımak » cullanma » ış iş uş uş » doğen » cevir kazıyanmasın » duzem » sefa surmek » zumrut gibi » araplık » culûsiye » ici cekmek » cığ » goğuslu » acıklık » sun î teneffus » buyuk anne » bugun yarın » gonul » al » tokaclamak » gucluğu veya guclukleri yenme » centik » matematikci » şikâyetcilik » duğun » merhem » ta te » aynıkapıya cıkmak » altayist » her tur gosteri yapmaya uygun » acıklayıcı » yer ozekcil » suyu nereden geliyor » yeni cağ » carkıt » kendi derdine duşmek » acık bono vermek » suslemeci » salur » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » pes perdeden konuşmak » araclıjimnastik » gobek adı » oncelikle »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.