tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alacam » capkınlaşma » musvedde » uzum sirkesi » bir ucu sivri olarak yapılan t » nufuzlu » duz yuzeylerden her biri » cimentosuz » oldurucu » cıvdırmak » dernekci » cise » uzerinde kalmak » duğumlenmek » gurlemek » brıcka » ogesi » hayrette veya hayretler icinde » mumas » daha da geliştirmek amacıyla b » kılıc balığıgiller » kopcalama » acık kalpli » kampana calmak » catak » kucuk sesli uyumu » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » bazlamac » lehce » sığırtmac » cozulmek » supurge otu » aşcıbaşı » boya cekmek » ne buyrulur » gozlem evi » şofor muavini » curuk sakız » gozune dizine dursun » olduruş » yoğurtculuk » ayım eyim » sivric » yuceliş » eşbasınclı » huzurunu kacırmak » asansorcu » buyuk para » vals yapmak veya etmek » bicimini alır hidrojenle oksi »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.