tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koruyucu unsuz » İspanyol muziği » tukuruklenme » allah iyiliğini veya lâyığını » donmek » gurultuye veya patırtıya pabuc » goruştarzı » acmak » soylemek » uc bucuk » gudum » dongu » yerine gecmek » kimse » cinli » ciftcilik » alttan veya aşağıdan almak » temizlemek veya parlatmak icin » yılan gomleği » koseyle alay edenin top sakalı » iki eli boğrunde kalmak » ce » ruh gocu » ufleyen alet » kur an veya ekmek carpsın » durme » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » surgun olmak » burgac » başına guneşgecmek » surfile » muhresenk » calgıcı » koksuz » kitap acacağı » yıldız akmak kaymak veya ucmak » tagayyur » gumburdetmek » sansurlenmek » candır » bıcaklama » buyuk cember » hoşgorurluk » turap » muleyyin » icinde » mustakar » curuk tahtaya basmak » civilenmek » comez »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.