tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
defasında bir sayıyukselterek » maddelerden oluşan varlığın he » e kuvvet » kılcıklı » ruya » catışmak » dovdurtulme » tecrit izolasyon » eziyet cekmek » kendini toparlamak veya toplam » cocuk oyuncağıhâline getirmek » cekmeli » baklava borek » goğuslemek » cabuk ol veya cabuk » kullanılır » koşegen » ibrikci » on secim » turetmek » sozculuk » nohut oda bakla sofa » bitki equisetum arvense » muzic » eşgudumcu » canak » luzucet » ara acmak » gozlerini alamamak » secenek » teamul hukuku » rezede ciceği » oteki aktarma oğelerine ileten » tefeyyuz » koseği » kızılağac » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » orumceklenmek » komur » muşterek bahis » nesnelerin butunu » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yapı sebilhane » huseynî » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » kultur sarayı » kavis cizmek » sonumleme » tufekcilik » yaya civisi »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.