tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kunde » alp eren » gonul belâsı » işi ne » gerekcelendirme » kıs kıs gulmek » teyel yapmak veya atmak » gozunu kin burumek » ciceksimek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » veya ağzının icine bakmak » uckurluk » gozlerini veya gozunu oymak » kalca » cıkmak » kutukleşmek » muflis » yuklenmek » şuphelendirme » sulûk etmek » yuklemek » beklenmediği umulmadığıveya c » cavuş » şovalyelik » cevre yolu » değişkene gore hesaplanan sayı » cayırlaşmak » ulfet etmek » induksiyon » kibritci » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » onune arkasına bakmadan » suclu » kullu su » bocul bocul » allah beterinden saklasın veya » carşaflamak » cıkışyapmak » husran » goğerti » gonlunden gecirmek veya gecmek » tepeustu » ecen » manikurcu » diskci » sineye cekmek » onune katmak » ırakca » masal okumak veya anlatmak » cakar »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.