tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muneccimlik » cekic makinesi » gozde » kamburunu cıkarmak » ahlatın veya armudun iyisini d » kız bocekleri » maslahatguzarlık » kostumluk » bozuk calmak » pence atmak » peşine duşmek veya gitmek » vergi kacakcısı » darulâceze » ucgen prizma » su culluğu » centilme » gosterişsiz » ceteleşmek » sutanne » cetrefilleşme » seckinleşme » donuna yapmak veya doldurmak » sakla samanı gelir zamanı » cotira » butun sıra » kosele taşı » hesap kitap yapmak veya etmek » kotu » kişiye ozel » u donuşu » cakılmak » korluk » duşey cember » hintli » şeyhulislâmlık » uvendire » ordovr arabası » dalga cukuru » gunluk » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » goynuk » ol dediği yerde olmek kal ded » dur » ayağıyuruten baştır » butunculluk » cicek acmak veya vermek » gununu beklemek » parca parca » ciğerimin koşesi »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.