tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gın gin gun gun » kalbura donmek » burc » ciseme » teknokratcılık » gumuşsu » dukluk » trafikci » ileri geri surulebilen sistem » ovunmek gibi olmasın » cok eşlilik » bitki alkanna tinctoria » e » cekirdeksel » cıkıntılı » guveni olmak » yoneltilme » uzunlukta bir yanıyivli yuva » kalanlıbolme » cari ucret » yuk hayvanı » uclu » kucuk minder » olgun » ayağınısurumek » calınmak » salcalama » felemenkce » deli cıkmak » tavukgotu » olumsuzleşme » guclu » munasebete girmek » lı li lu lu » fitci » on sozleşme » fucur » mucessem » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » kulhanî » ciğerini sokmek » eğmec » altından capanoğlu cıkmak » dunya başına dar olmak veya ge » koşelik » koşkerlik » capraşmak » cılgınlaşma » acık » sinekten yağcıkarmak »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.