tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok doğan » taşısıksa suyunu cıkarır » gumuşsuz » putursuzluk » duzgun » camuka » fince » susengiller » mantar ozu » goz nuru » ekmek carpsın » silgic » gobeği biriyle bağlıveya berab » marunî » hicap duymak veya etmek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » ncı nci ncu ncu » rontgen cekmek » fener cekmek » sulunluk » cıktı » bebek olumu » basma alım satımı » bolumunden her biri sezon » durtuşmek » sulfitleme » beden hareketlerinin tumu » hanuman » curuk » cerkez peyniri » secimlik » kırk yılın başıveya başında » mumin » tel kuf » gozlenme » gelen birini karşılamaya cıkan » pic » cemberlenme » cuha ciceğigiller » acmak » tesadufen » tuylenme » kosnul » bobrek yağı » ozgecil » deli kızın ceyizi gibi » kuspe » canının derdine duşmek » hukûmet etmek » mak mek »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.