tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paraşutculuk » cekimci » kacamak yol » calımına gelmek veya getirmek » lule » kopekoğlu » sapcık » sabah ola hayır ola » herkesin arşınına gore bez ver » rofle » tebessum » dokuntu » dunur gezmek » metal veya plâstik arac » buğemek » guneşyağı » gonlunu serin tutmak » başustune » iz ansız » uzerinde pas oluşmak » acısal cap » akıntıolcer » cingenece » sarnıclı » aracılığıyla duymak değmek e » calınmak » ulûhiyet » soylevci » ortbas » koclanmak » donumluk » sure olcen » on secim » ay ey y » alcakca » cozumleme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » alın teri dokmek » suyu nereden geliyor » icinden okumak » mangalda kul bırakmamak » conk » kunye » uzuntulu » cirkin » kok kurdu » guncellik » acık celse » ofkeli » sinoloji »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.