tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici rahat etmek » mubahase » tekci » iyi gozle bakmamak » tup » mutehavvil » cıtkırıldımlık » bicimselleştirme » altından capanoğlu cıkmak » almancılık » iyilik gormek » elinden hicbir şey kurtulmamak » hic kimse » hukûmet konağı » turşucu dukkânı » culsuz » kavis cizmek » usulsuz » kuvvetolcer » ustun zekâlılık » buyutmek » yapısı » okseye basmak » zuppeleşmek » kıvanclı » turlu » tecrube » nukul » kalmalıtumlec » dalga gecmek » ucuncu cağ » dili olsa da soylese veya anla » cevrelemek » calık » ustune alınmak » merkepci » iyi kotu » koşe bucak » allah aşkına » meslekleri belirten tek tip gi » himaye gormek » kenara cekilmek » etmek icin uzerlerine konulan » icinde » canıcekilmek » tenisci » cıtcıt » gol olmak » allah cezasınıvermesin veya al » cekmeceli »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.