tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakır pence » akım olcumu » kalp kazanmak veya fethetmek » ocakcı » koreli » kacıntı » allah vermesin » zenneye cıkmak » işaretle bir nezaket gosterisi » kap » balıkgozu » ortak veya kuma gemisi yurumuş » yuzuş » gulduru » ne cıkar » araplaşmak » kokertme » sarachane » gostermek » canak ağızlı » dikdortgensel » gosterici » dalkavukca » molekul » mumbit » bavyeralı » şenlik ve eğlence donemi » modulâsyon » sinekcil » gabonlu » ciftcilik etmek » cınlamalı » uretmek zihnî yetiler oluştur » yeni dunya aslanı » şakşakcı » usalize » tumsekli » cıkmak » etliye sutluye karışmamak » dokmek » malta taşı » tutac » tuketici » bezi herkesin arşınına gore ve » lâtin » kızağa cekmek » dişini sokmek » uzerine tuz biber ekmek » ureme » mustesna »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.