tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruşturmek » altıkardeş » golleşmek » rukun » icin yaptığıhazırlık calışma » ucmak » gorunmek » cadır catı » tesirini gostermek » cicim » durtmek » arazi acma » eteğine duşmek veya sarılmak » vazgecirme » punc » kotu yola suruklemek veya sapt » ust tabaka » cerden copten » yuz vermemek » acık eksiltme » acık » zıvanadan cıkarmak » beşikortusu » değişimli unsuzler » acık kapamak » capraz kur » od dışı » gureşci koprusu » onu sıra » cağırıcı » kukreyiş » foyasıcıkmak » icraatcı » cıvmak » başcevirtmek » gozleği » tekebbur » karşıcıkmak » solucan duşurucu » enduksiyon » lufer » mal kapital » akcakavak » cırılcıplaklık » sutu bozuk » goz yıldırmak » mefhum nosyon » inmek » ım » duşuncel »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.