tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
defteri durulmek » buyucu » melul » dil surcmek » duğuncu » ırakgorur » oğretmek » anıtkabir » malik » gozu kaymak veya kacmak » oldurulmek » ucan kale » maymuna donmek » ovunmek » folk muziği » himaye etmek » arkasına duşmek veya takılmak » bulbul kesilmek » maocu » murşit » altayca » pustul » kosele suratlı » bilincsizce yapılan işve etkin » oğrenci » yarışcı » kan başına sıcramak veya beyni » uzunlamasına acılan oyuk » lâf yok » surec » coğaltma » tabiatustu » munhal » yay » yoneltmek » ikiz unsuz » cakmak » ust » acmaz » duşkunluk » sağelinin verdiğini sol elin g » olayı » tutun » goze yutarlığı » musteşarlık » cılgınca » horguc » kediye peynir veya ciğer ısma » cf » ir »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.