tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşekci » hint keneviri » lisan » uc kat » kıt alar arası » alp eren » bunalıma duşmek » karagoz » unlu benzeşmesi » ustune sevmek » petek guvesi » surme cekmek » ceşitkenar ucgen » muslukculuk » ayağınısurumek » canıcekmek » sağlayan parca » bıcak » acem halayı » yakınlık gormek » gorevden uzaklaştırmak » loşca » duven surmek veya dovmek » us » van kedisi » tufekci » civili » gonlu olmak » zul saymak » yuksek lisans » dun » muruvvet » selâm cakmak » mulkiye mektebi » ordek » dokmek » soylem » tecrube etmek » dunur duşmek » cobantuzluğu » sıcramak » şupheci » cinko » kargabuken » deli raziye gibi » kurkculuk » turlu » goverme » kosele taşı » gonderilmek »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.