tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz vermek » burgu » uclemek » kucuk karyola » munasebette bulunmak » gozu onunde » cetele cekmek veya tutmak » mubalâğa » kuskunu duşuk » cocuk yuvası » regaip gecesi » yaltakcılık » olcuşmek » dovenci » muttehit » doşemelik » bıcılgan » umit serpmek » golge » cengilik » daha neler » hoduk » musrif » namertce » sessizliğe gomulmek » cıkış » kaucuk » penceletmek » kac » bir turlu » muzakere » celik yelek » yureği bayılmak » guc » nankorluk gormek » cevirmek » kılıc kınınıkesmez » oğmac » yuzu yerde » yakıtcı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cağnak » mış miş muş muş » cıkıntı » veya bu anlamda birleşik isim » acısıicine veya yureğine cokme » uc uca gelmek » dunurleşme » urkutmek » plâtonizm »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.