tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bakır calığı » biri cok olmak » yureği dayanmamak » puantor » oğretme » oncu » doşeme » supurgelik » tebelluğetmek » elinde bulunduran kimse » kalbini acmak » fark gozetmek » cıplak » ozezer » cop torbası » amacsız » depremcizer » yureği ezilmek » copten celebi » yeni gercekcilik » bazımadde fiyatlarının ustune » ucmak » hırcın » cerezlenme » cok yanlıveya yonlu » yakasız gomlek » surtunme » davranmak saygıgostermek soz » bakrac » hasekikupesi » kucukbaş » tokaclama » nefes tuketmek » koyungozu » musevî » cok katlıotopark » ceşitleme » gecmiş » bilincsizlik » kaleyi icinden fethetmek » derdini marko paşaya anlat » cekmek » copurlaşmak » gosteri » caresine bakmak » cıpır » cokca » kosteklenmek » capacılık » comezlik »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.