tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosemen » suryanî » cebi delik kimse » hancer » cene yarıştırma » gomlekcilik » ropdoşambr » tun tun kacmak » gun » sublime » surek » arac » cokca » japon » savaşcı » hukum » molekul » kokten » ve katımadde » cakıştırma » gok » gormemezlik » satışa cıkarmak » haber cıkmamak » pusur » alcak gonullu » gormek » suzulmek » cukur » koh » kotulukcu » kavmiyetci » ortmek » ors » gecirgen » popcu » itham etmek veya ithamda bulun » damak unsuzu » Şafiî kopeğine donmek » işe yaramak veya yaramamak » goz bilimi » aramîce » gin » tuzel kişilik » bulaşıkcılık » borclu » oteki aktarma oğelerine ileten » yaptıklarıgosteri » su kure » ateşboceği »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.