tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donuşumcu » dokmek » mubadil » kılıckuyruk » diz cokmek » ır ir ur ur » cekilmek » nefis mucadelesi » cıyan » golcu » seramikcilik » kırk yıllık yani olur mu kâni » dumen suyu » ustunuze afiyet veya sağlık » gozune karasu inmek » duşunce » sıkıştırmaya yarayan alet men » yuzey şekilleri » kulağıkirişte veya tetikte olm » gozunu kin burumek » dilinden duşurmemek » tespit etmek » duğumlenebilir nesne » golgelendirmek » donumluk » başlangıc noktası » canısağolsun » ayrac » kuskunleşmek » koklemek » futuhatcı » akac » cınar » goz atmak » taşınabilir arac » kendi duşen ağlamaz » allah ıcok insanıaz bir yer » cıkma » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » muşkulât » mantık oncesi » sanskrit » sunguleme » cenesi atmak » hurmeten » bulgur corbası » teslim tesellum » lugatce » citmek » cocukluk »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.