tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capmak » boru ciceği » vukelâ » dunyaya kazık cakmak veya kakm » soğuntu » odunsuz » İcra ve İflâs hukuku » fena değil veya fena sayılmaz » kose » metre kup » acem » muthiş » dişdamak unsuzu » carpan balığı » duşeyazma » gabonlu » tufekcilik » comertlik » odemek » icinde kaybolmak » acık elli » plutokrasi » ı i u u » az gunun adamıolmamak » cıkık » dovulgen » yuzyıllık » kulak asma » dumenci » bukuntu » calgıhane » dunurcu » cirkin kacmak » bir deri bir kemik kalmak » guldu gulecek » muhlet vermek » birimler boluğu » candı » cağmak » uzuncalar » hungur hungur » sut gibi » gozluklu yılan » tıraşcı » enduksiyon » donmek » anketcilik » sacalanma » gercek varlığıinkâr eden aşırı » cıkışma »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.