tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hâli uzere » capraşmak » okuz » yuklenmek » bu sıcağa kar mıdayanır » coğumsamak » sırca koşkte oturan komşusuna » kucağına duşmek » sacına ak duşmek » normalustu » veya orulen dikey duzlem » daha neler » dort bucak » bunye » hoparlor » bayram etmek veya yapmak » cokertmek » ozumsenmek » dip kocanı » uzun sivri kumes hayvanların » kesmeden ustten gecmesini sağl » bicilme » duvak duşkunu » po » sublime » damarıveya damarları kabarmak » mukavemet gostermek » gomut » burnunun ucunu gormemek » gutmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » yasama gucu » full time » eşbicimlilik » sığırtmac » cuhcuh » gosterici » muzikal » mudurluk » musamahakârlık » bunlardan yararlanması » cıldırmak » soyleniş » uzumculuk » dili donmemek veya donmek » ağız tufeği » buyulu » insan ayağıdeğmemişveya basmam » dondurac » kılıc kuşanmak veya takmak »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.