tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız acmak » ho » sağcıkarmak » hak dini » ibadet de gizli kabahat de » oylesi » bir derece veya bir dereceye k » komurleşme » cok yuksek ve otsu bir bitki z » belirten kural » supurtmek » otleğen » cucuklenmek » anasınısat veya satayım » tukurmek » yuklem » dalınc » luzum » ortuk » cemberlemek » gonlune dokunmak » kalcalık » gun dikilmesi » nemolcer » muhurdar » kok salmak » bir şey soylemek » canak anten » dorduncu cağ » ozveri » fare deliğe sığmamış bir de k » kazıkcı » başlama » gozden kacmak veya gozunden ka » dinden imandan cıkmak » yureği rahatlamak » ortaya dokmek » şomiz » calkalanmak » halisuddem » catal » sayac » fe » ustun bulunmak veya gormek » calgıcalmak » başının gozunun sadakası » golge » recelcilik » hristiyanlık » akşam guneşi »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.