tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nakşîlik » gureşci » gelmişgecmiş » vakitce » boburlenmek » yedekci » bahriye cifte tellisi » mes uliyet almak » muftu » cıkra » cıldırmak » goze gorunmemek » bulgar » formule » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » musadere etmek » ozellik başkalık fark » yere gecmek » acık kalpli » blofcu » organların her biri » her horoz kendi copluğunde ote » olarak belirtilmişbicimi sıyg » demir tavında dovulur » sağakce » tunc kafiye » boynuna gecirmek » putur putur » penceli » doşemecilik » pedavra gibi veya pedavrasıcık » ana sozleşme » temessul » uzerine almak » girdisi cıktısı » helâl sut emmiş » uşengec » gorevindeki kule » duzgusel » evrat cekmek » ebegumeci » yonsuz » cubuk odası » dovmecilik » ozden » rumî » harc » sacak bulut » insanoğlu ciğsut emmiş » suzgec »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.