tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçağın eş anlamlısı

uçağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kona goce » kucukucu » tutturme » cıkmak » bektaşî uzumu » kacma » kırıp gecirmek » cakırlaşmak » turk kupası » yazlıkcı » ozalitci » uyelik » kızıl otesi » yuksek bir yerden aşağıya doğr » gencleştirilme » inekcilik » cekmek » kostumluk » icirilmek » olcu » tevessu etmek » kulture alma » surgu » ayakkabılarınıcevirmek » ana sozleşme » cırpmak » cekiştirme » boluntuler » yaşyetmiş işbitmiş » adamına gore » coğalış » bir yapının temeline konan taş » kamcılanma » bolum » capari » ikili catı » dunyayıanlamak » ruchan » etmek » soz birliği » kırk bir bucuk maşallah » ici titremek veya titrememek » kumulâtif » alaturka bilen alaturka eser » yuzeyinin her noktasına basınc » ve burada gorevli kimselerin t » değirmenin suyu nereden geliyo » muhafız olma durumu » mesket turkleri » mac satmak »

uçağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçağın_eş_anlamlısı nedir ve uçağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.