tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşufte » cicekleniş » koftelik » uretkenlik » mubalâğasız » alın catısı » ciftehane » kızılelma » karnından konuşmak veya soylem » gozetleme deliği » boynunu bukmek » catak bayrak » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » menekşe gozlu » gulle atma » sırtcılık » yahudi almancası » vermek » uzerlik » para donmek » calma » capkınlaşmak » aldangıc » toskurmek » hıckıra hıckıra » estetikcilik » rusvalık » orf » cok şişmiş » mudahale » kose sakal » cifte » paraşutcu » luzumsuz adam » gecer » cıkarım » mış miş muş muş » dol yolu » elekten gecirmek » yanay duzlemi » cıkmalıtamlama » domates corbası » on kol » acındırma » organ » ıntı » kopuksuz » indukleme » koklendirmek » haftalıkcı »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.