tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suclayış » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » teslim bayrağıcekmek » iktidardan duşmek » kuresel valf » manipulâsyon » sıfat fiil » cocukluk etmek » tumen tumen » menfaat gutmek veya gutmemek » yer tutmak veya tutmamak » meslek secmek » secmeli » tutun balığı » gozu gonlu acılmak » dişunsuzu » kireclenmek » yazı tebliğ tebligat » yaprak tutun » cilek receli » tok sozluluk » uzuntu vermek » ciğde » cabucak » ic » sutcu » tersine cevirmek » ucuncu cağ » futuroloji » acından olmek » metalurjik » gecirmek » l » carşaflı » guc belâ » populer » kimya gocumu » onluk » son gorev » marmara cırasıgibi yanmak » sağlayan parca » suruklenmek » bal alacak ciceği bilmek veya » dalınc » cekilmek » munakalât » icine tukurmek » bugun » rotuşlama » akşamıbulmak veya akşamıetmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.