tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okce » cizdirme » gozetilmek » sozde » bilinc » cırpıştırma » dunden bugune » osmanlıca » baha bicmek » oznel » doş » hatırıicin » buyuyuş » bıcağın keskin olmayan ters ya » neptun » cıkmak » yureğini dağlamak » ucluk » doneklik » ummî » takaddum » carpılı » doner sermaye » cakışık » ofkesini cıkarmak veya almak » harekete gecirmek » hamallığınıetmek veya yapmak » suvari boluğu » dovuşken » acıcekmek veya duymak » duşmanlık » gozden gonulden cıkarmak » gecit resmi » muslumanlaştırma » adamına catmak » gelmeyen veya gelip de kıtalar » arac » sekendiz » oksitler veren madde maden » karagozluk » celme atmak veya takmak » supurtmek » ayağıveya ayakları dolaşmak » oğrenmelik » gudumlu » urume » tumlec » coban merhemi » teessur » sonuclanış »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.