tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vasıfsız işci » ayrıduşmek » murtefi » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » koşeye oturmak » kılıfcı » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » bu yuvacıklar topluluğunun bal » korfez » şovalye » surucu belgesi » cağın gerisinde kalmak » devenin başıpapucu veya nalı » urpertme » yuksek fırın » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dikilmişparca » butunu » ağzına veya onune bir kemik at » tebdilihava » kaya guvercini » ulkesellik » gecindirme » posteki » tutturac » oğul cıkarmak » cereyan carpmak » noel » basınclamak » hartuc » gozune kestirmek » musekkin » oturmek » ovunmek » cak cek cak cek » bacasıtutmek » gunuculuk » monitor » orgun » copurluk » kışıgecirmek » ozluk » mut a » hice saymak veya hice indirgem » can can » kosnul » cıplaklaşma » cağdaşlaştırmak » carpıklaşmak » zıddına basmak veya bir şey bi »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.