tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorup goreceği rahmet bu » hangi akla hizmet ediyor » surungen » ucmak » dizginleri ele vermek » oğrenmek » kin gutmek » cekme » alt ust etmek » geciş » sunturlu kufur » yuzleme » kutle » gozu donmek » husnuniyet » copurlaşma » tumgeneral » icki sefası » busbutun ortadan kaldırmak ici » beşyuzluk » muteverrim » slavist » hicci » yaprak boceği » goturtmek » kor boğaz » kırmızıkart gormek » plâstikten arac » dunyanın yedi harikası » cekilmek » calkantı » camaşır ertesi olmak » icsel » gencleştirmek » ayakkabılarınıcevirmek » işini gormek » cuka » temerrut » oz odun » gecinmek » insanlıktan cıkmak » acınmak » korle yatan şaşıkalkar » alnından opmek » kopekkuyruğu » plâtonculuk » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » ustune duşmek » orfî idare » hungurdemek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.