tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bakır calığı » yuzey veya cizgi kaide » coğul eki » inzivaya cekilmek » donuşturulmek » sinir kupu » tam ustune basmak » gozleri kararmak » guneybatı » hancer ciceği » işcilik » sarkaclamak » duşmanlaşma » yurukluk » moskof gâvuru » tunc kafiye » gozum gormesin » hesap acmak » copurluk » onuruna vermek » erendiz » canıağzına veya boğazına gelme » emek cekmek » kullanılır » bulanıkca » duğumunu cozmek » İzinli olma durumu » ustun olmak veya gelmek » kuturdeme » batınî » kontrolcu » zerduştî » ciselemek » olcumlu » sonme » cıraklık etmek » calkantı » dalyan corbası » şebekci » yuksek gerilim » envaiceşit » cevirmenlik » acıklaşmak » derdi gunu » yakın doğu » doşek » lokma ciğnenmeden yutulmaz » koc katımıfırtınası » yukselti » toresel »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.