tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayıkcı » h h » buyutme » ucluk » kovanın ucuna yerleştirilmişme » dalyan koftesi » kuturdeme » disiplin sucu » gozu olmak » tozunu almak atmak silkmek ve » alman » dort goz bir evlât icin » cekilmek » yerkure » temizlikcilik » supurgelik » orgun eğitim » dort bucak » mes ut etmek » tutturmek » libyalı » goynume » gureştirmek » tespih bocekleri » capraza sarmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » duğumlenebilir nesne » tıpıştıpışyurumek » kok » cayırlaşmak » ileri gecmek » maz mez » boluk boluk » gozu ısırmak » gunahkâr » cepelli » kurt kopeği » tadilât etmek veya yapmak » dili cozulmek » bircoğu » ukalâ dumbeleği » arac » carpılı » oğreti » oldu olacak kırıldınacak » tufek atmak » duzme » kacık » canta » ameliyat gecirmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.