tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orulmek » bobur » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » sana vereyim bir oğut kendi u » topculuk » kıyakcı » cıkar yol » musvedde » yureğine dert olmak » kuyudan adam cıkarmak » ek odenek » cengel sakızı » cetinlik » inmek » bedcehre » dalkılıc » humanistleşme » cıplaklaştırmak » murtesem » tabak sevdiği deriyi taştan ta » geciş » turac » parkcı » tesisler butunu » gostermeci » unik » surekli olarak gidip gelmek » karalâhana corbası » guvence akcesi » on kol » herhangi bir doğal nesne veya » cok terimli » carliston » cift dikiş » al el » saltanat surmek » odenek » bulunan kimse » dizlerinin bağıcozulmek » duvar cekmek » coğurcuk » darulbedayi » temettu hissesi » kitaplık gorevlisi » tedahul » coğullaştırmak » yuruk aksak » ic » kulağıbir şeyde olmak » ağaclanma »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.