tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tac » sulûk etmek » kılıc pabucu » klârnetci » dışa donukluk » surek » duğuncubaşı » benzi kul gibi olmak » cilekci » muzakere » kan revan icinde » duşurtmek » gucumsemek » aclık » illustrasyon » reva gormek veya gormemek » el mi yaman bey mi yaman el ya » uzerine evlenmek » pusurlu » sunturlu kufur » uctaş » hurluk » burume » başınıdondurmek » cergici » sondurucu » arac tığ » otumsuz » cattırma » ornekseme » tecessum » geciş » sutcu » ictinap » gozetici » gocebelik » sucukcu » koken » dunyanın tadınıcıkarmak » koltukculuk » dutturu » gunden gune » sonuc niteliğinde başka bir bi » bocul bocul » sırma sac » kaymak bağlamak veya tutmak » kendine yedirememek veya onuru » su cekmek » duz yuzeylerden her biri » acıpatlıcanıkırağıcalmaz »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.