tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rest cekmek » cıkarma harekâtı » yureği yaralı » goz yummamak » gozune bakmak » anglikan » surşarj » hak » puskullu belâ » ulûfe vermek veya dağıtmak » carpma » erkeklik sende kalsın » cift vuruş » hamam boceğigiller » cubuk ağacı » alcaklaşma » gudum bilimi » cıtcıt » hava calmak » ayranım budur yarısısudur » ozleşme » kostum » civi civiyi soker » ortac » cenesini bağlamak » keşkul » catkı » catışmak » alka evli » mahşer gunu » muhur gozlu » kapuşon » avurt satmak veya avurt zavurt » tampon bolge » gorgu tanığı » uzerine cullanmak » cağdışı » kotu kişi olmak » kıc atmak » cıkmak » musluman mahallesinde salyango » korukleme » nitelikler gosteren madde » celmek » uzerinde durmasıyla kazananıbe » ucma » omnibus » ucuk » cokmek » izine donmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.