tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lugatce » gunun adamı » susleyip puslemek » kohnelik » calışma masası » daire parcası » başmufettiş » icine kurt duşmek » buryan » ove ove » kepce » kotu olmak » dolambac » ic ters acı » yedi duvel » cinko » cengel » halebî ordaysa arşın burada » basıncolcum » corapcılık » aza coğa bakmamak » allah ın adamı » tan ten » golgelenmek » kacımsama » saydam veya donuk vernik » dunyayıtoz pembe gormek » pekiştirmek » oralıolmamak veya oralıbile ol » acıklayıcı » ornekleme » citişmek » komurleştirilmek » ceviz ici » gorme hucresi » beyni sıcramak » pek yuzlu » haclılar » golgesinden korkmak » kacı » dunya gozu ile gormek » masa ustu yayıncılık » yon zarfı » koyleşme » bilim » afrika domuzu » benimseyip değişik bicimde anl » şomiz » soylemek » yureğine dokunmak »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.