tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suregelmek » koşeye cekilmek » destan duzmek » iyi işdoğrusu » cıvdırma » cırpmacı » dur » uc katlı » kambriyen oncesi » bayram değil seyran değil en » ic salgı » sonmek » ut » buyuk kalori » ruslaşmak » sen ben davasıveya kavgası » sungulu » kaya ucmazsa dere dolmaz » gozunu hırs burumek » toprak doyursun gozunu » koltukcu » muşahit » guduk » duzen » yonelme durumu » sutten ağzıyanmak » okleme » keceli » dişdudak unsuzu » calma » bıcaklatmak » telgrafcılık » gunce » gostermek » mulhak butce » bir olcude » carptırma » cıkarmak » allah canınıalsın » putursuzluk » potifur » mudebbir » cekmek » s » trockicilik » dokulmek » cayırmelikesi » cekişken » hıfza calışmak » tl »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.