tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
susengiller » ust guverte » lufere cıkmak » kirec suyu » bir gozeli » ickisiz » gonullenmek » kırcıl » tukurukleme » kultivator » sur at katarı » kece kulâh etmek » gercekleşmesi imkânsız » helenizm » kısa gunun kârı » hacamat etmek veya yapmak » buk » tokatcı » utanc » saik » arasında den başka anlamıyl » yan cizmek » koylu kentli » one duşmek » kuafor » iyilik etmek veya yapmak » meyve ici » dokulmek » cirişlemek » para cekmek » vidanjor » yaprak boceği » aşık atmak veya aşık oynamak » fırsat beklemek veya aramak » aracılığıyla duymak değmek e » guvelenmek » duduk » beniz gecmek » kuvet » turkuleşme » nuh nebiden kalma » cevrelik » puf boreği » koklemek » kadife ciceği » ge » pirinc orgu » ust deri » ardından veya arkasından atlık » ağzının muhru ile »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.