tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acısınıcıkarmak » onayak olmak » bir cekirdek geri kalmamak » altlıustlu » şolen » odem » ofkelenmek » yonelmeli » guvey i » hangi taşıkaldırsan altından » muhre » taaccup » ınca ince unca unce » birey ustu » gormek » renk vermek veya rengini belli » sulfur » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » buyulemek » bicimsizleşme » muebbet » lupten » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » tostculuk » gorgu » akıl kethudası » kucukle kucuk buyukle buyuk o » korukleyici » soz duellosu » ordovr tabağı » kin gutmek » iceri » helenist » icin kullanılır » suflor » hukum surmek » başa gecmek » capkınlaşma » oğurluk » oğrenci bileti » gok bilimci » j j » duşut » cardak » amak » mitralyoz gibi konuşma icin » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yureğine inmek » kanat acmak » cizi »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.