tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun » gunduz » bir kapıya cıkmak » cıkmak » altın yurekli olmak » tıpkıcekim » fransızlaştırmak » guzel » cıkmak » karadeniz de gemilerin mi batt » ek gorev » ulkuleştirilme » ustcavuşluk » yuruyuş » oncu » mucadele » goz bağcı » cavuşluk » istencci » gucendirme » jimnastikci » icine almak » patlıcan boreği » cussesiz » kopeklik » guvercinlik » cıldırmak » fikrini celmek » komadan cıkmak » cit » cekichane » kurekci » tuba » civili » tukenmez » uyuz boceği » tekduzeleşme » usulsuz » rivayet olunmak veya edilmek » bîtap duşmek » gormezlikten gelmek » hukûmet kapısı » ustubec macunu » ma me » namerde muhtac olmak veya name » dumdar » oncelik » duzen » gozune ilişmek » hint domuzu »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.