tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karşıtı » ortmek » cizi » paca » cok seslilik » genclik » teadul » coccothraustes » koycu » oğurluk » kıt a » oncelik » gecmek » cığırtma » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » araclı » darbe vurmak veya indirmek » goz sevdası » buyuk şehir » bitkisi gossypium » guzel » edebiyatca » uzum şırası » lâkırdıağzından dokulmek » vadesi gelmek veya yetmek » ic » sumbule » sacalanma » gomme » cokertme » ihtimam etmek veya gostermek » goz aydına gelmek gitmek » ici yanmak » am em » icme » sepetci » yenene icilene bakılmamak » hic mi hic » kunyesini okumak » parcalı » futursuz » otlakcı » mukedder » etmek » işgostermek » portlemek » cıngırdak » gecmek » goturulme » kaleminden cıkmak »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.