tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koku » memleha » meyve bahcesi » buyukce » okyanus cukuru » acmak » ciftcilik etmek » otucu kuşlar » boğurmek » on damak » yalanıcıkmak » ic » kultursuz » gurleşmek » oncu oyun » donencel » yonlendirme işi » sucustu yakalama » dy » luks » cal » destan duzmek » cıkın » can gozdesi » cok anlamlılık » yonetmen yardımcısı » pestilini cıkarmak » bedcehre » sabahıbulmak veya etmek » bukmek » bolme » muselsel » belini doğrultmak veya doğrult » sureyazar » yaprak tutun » un » hercumerc etmek » uye » ipi curuk » sutuncuk » caprazlama » yargıusulu » musamaha » soyleşmek » produksiyon » kooperatifci » of cekmek » bicerbağlar » koleli » imtihana cekmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.