tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucuk » yuce » oncel » sokuntu » cıkartma » cepez » set cekmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » busbutun ortadan kaldırmak ici » ipekcilik » sefa veya sefalar bulduk » bolutlu » dunden hazır veya razı » surveyan » kahpe dolu » uleştirimli » amerikalı » guven kazanmak » duşurmek » yeryuzu » gevrek gevrek gulmek » yer tutmak veya tutmamak » mustakar » ayaklarınısurumek » metafizik » kece » bugunku tavuk yarınki kazdan i » erdiğine erer ermediğine taşa » capa » alcak gonullu » sıralıcumle » celebice » salca » cevrelik » cıkmak » oruk » buyulu » cerceveleme » gununu beklemek » yon gosterme eki » borusunu calmak » ust » calışmak » dedikodu etmek veya yapmak » gur gur » olum doşeği » olumu goze almak » trompetci » allah ın adamı » yureği yerinden oynamak »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.