tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bu sıcağa kar mıdayanır » japon » az cok » tum tanrıcılık » camur ığrıbı » gonlu kanmak » dy » cıfıtlık » sacına başına bakmadan » dişgostermek » cin sacı » hayvan lama glama pacos » cıt cıkmamak » cilek » gozden gecirmek » satışsozleşmesi » beylikci » tereddutlu » soz yazarı » ileri geri surulebilen sistem » orgutleme » yuz » carliston » başortu » cıkmak » orfî idare » sırat koprusu » sağacık » arının yuvasına kazık veya cop » ordinaryus » bir tatlı » one almak veya alınmak » uflemeli calgı » caylıkek » sac baş » surculisan » cam goz » kuyruklu yıldız sacı » yureği kan ağlamak » fetva vermek veya cıkarmak » mektep cocuğu » yıva » sumerce » arkalıc » ibretiâlem icin » beli bukuk » cengel sakızı » tenturdiyot » dunyayızindan zehir etmek veya » kesenin dibi gorunmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.