tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curcur » zac yağı » kiminin parası kiminin duası » paraşut ile atlama » celmek » gozleri acılmak » orfî » unvanı » beleşci » bicimi » guc » devam etmek veya ettirmek » serbest calışma » soz ehli » muhurlemek » sonuclamak » yucelik » kurek ayaklılar » ciftetelli » lık lik luk luk » uzme » eşgudum » gecinme » temerkuz etmek » oltu tozu » yabancısaymak veya tutmak » kibarlık duşkunu » aza sormuşlar nereye coğun » yer olcumu » golgeleyiş » evdeki pazar veya hesap carşıy » gecişustunluğu » kudumzen » ayının kırk turkusu var kırkı » ucara atmak » yekûn cekmek » kulturel antropoloji » bir calgı » cengellemek » bir elle verdiğini obur elle a » takipcilik » teressup » ickinlik » cifte » teehhul » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cozmek » kufur yemek » ustadane » suruculuk »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.