tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçak eş anlamlısı ne ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağlıuzun bir sapıbulunan arac » lufere cıkmak » amerikanvarî » icinden bir şeyler kopmak » andac » soğukca » kuskun » arkasında veya sırtında yumurt » işi e vurmak » caput » ickisiz » odenen prim karşılığında bu iş » otmek » krater golu » gok adası » eline gecmek » pey surmek » cerceveleme » munasebetli » yardım gormek » gumuşsağolsun altın gidekosun » tanrıkorusun » elini kalbine veya vicdanına k » on » sinir torpusu » yaştahtaya veya yere basmak » tuzuk » surunmek » dortnala kaldırmak » olmayan tortul kayac birimi » eşbasınc » nutasyon » cemberlemek » aracsız » ustunde kalmak » muleyyin » dışcizgiler durumu » guvenilir » carık » muselles » sucsuz » yayılmasınıonlemek icin kullan » ne gozle bakmak » surutme » kacıkca » centmek » sel gibi akmak » veya durduran parca komutator » dunyanın ucu uzundur » okka cekmek »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.