tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçak eş anlamlısı ne

uçak eş anlamlısı ne kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçak eş anlamlısı ne kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçak eş anlamlısı ne tıklayınız. uludağ sözlük uçak eş anlamlısı ne başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donmek » carşaflama » cokmek » nişan yuzuğu » sıcan deliğe sığmamış bir de » tropikal bolge » cımkırmak » yuzunu gozunu acmak » işin icinde işvar » bakkala bırakma » monatcılık » ehlihibre ehlivukuf eksper » gonderiş » duzleme » tanışcıkmak » facasınıalmak veya al aşağıetm » sınır cekmek veya cizmek » cetrefilleşme » allah etmesin » kamburu cıkmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ozdeşleşmek » sectirme » uleştirimli tuze » kucukucu » kara borsaya duşmek » dovmek » gosterişsiz » okce » kutle » hamaratca » ocbe » makedonca » surulme » kopru kurmak » bohcacılık » bulunmak nezretmek » durdurmak » celik parca » epikurcu » ustune varmak » esmayıhusnâ » uzmek » kamcılılar » kızağa cekmek » cokal » altın tutsa toprak olur veya » carpıcılık » gecinmek » gollenme »

uçak_eş_anlamlısı_ne hakkında da bilgi ve uçak_eş_anlamlısı_ne eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçak_eş_anlamlısı_ne nedir ve uçak_eş_anlamlısı_ne kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.