tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutedavil sermaye » supurulmek » yeni dunya aslanı » guven beslemek » kandırıcı İnandırıcı » gosterişe kacmak » dokum » hızınıkaybetmek veya yitirmek » fırsat beklemek veya aramak » in » kunefe » odemli » cumle » ferula assa foetida » dorduz » koşebent » kokteştumlec » câk câk olmak » muzayede » belli bir noktayıaltınıcizerek » bey mi yaman el mi yaman » gulhatmi » cocuk » calkalatma » munkesir » iyi gun » munasebetsiz » teferrut » kapakcık » cat » genişacı » gununu gostermek » cağırtı » entelektualizm » santrifuj » dipciklemek » soğulme » yolgecen » sucustu mahkemesi » tutun » cakmak cakmak » cipura » im » cıkış » rantcı » alcaklık » acıklık » fennini almak veya kapmak » cgs » bunların taklidi olan madde »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.