tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovuşmek » karalar bağlamak veya giymek » mes ut » a e » sureti haktan gorunmek » kotuye kullanmak » alcıpan » akıntıcağanozu » salkım sacak » başlangıc » goz onunde » merakına dokunmak veya merakın » puruzlu » icin icin gulmek veya gulumsem » cağırtkan » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kireclik » ozemek » koşe yazarı » taban tepmek veya patlatmak » ilikci » kavunici » dokuk » vur dedimse veya dedikse oldur » ufunetsiz » cukurlaşmak » buyuk » cozmek » oğretmen » cağırım » hazırlıklıolmak veya bulunmak » canına tak demek veya etmek » ozlemek » kalca kemiği » kan cekmek » bolum » nukleon » yararlanılan bir bitki corchor » canaksı » sahaca » surdurumcu » yuzuğu geriye cevirmek » gocme » beylikci » vergi kacakcılığı » sana vereyim bir oğut kendi u » gonyeleme » denizden veya denizi gecip cay » dovmeci » rufaî »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.