tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dallarınıkısaltmak » tahammul » carnacar » hazar » cakmağıolmayan » sac orgusu » kavukcu » dokuntu » yuzbaşı » cekme » irade beyanlarıyla gercekleşen » tabakcı » gormek » boğurtmek » sunnetci » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cıkmak » cizimci » civit mavisi » murdumuk » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » uzengisiz » musabakaya girmek » ucer beşer » teşehhut » ici titremek veya titrememek » ve burada gorevli kimselerin t » cifte kıskac » torpulenmek » ickisiz » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » acıcı » ic ters acı » koturum » fikir işcisi » yalcın » ustunde dokulmek » munafık » paramparca olmak » fransızlaştırma » yakınlık gormek » carliston marka kereste » acık yureklilik » ucuz alan pahalıalır » dayanıklıbir orman ağacıquercu » dert kupu » işi duşmek » balıkcı » hora gecmek » cemaziyulevvelini bilmek »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.