tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oruk » havaya pala veya kılıc sallama » rontgencilik » sut danası » donum » murekkep » kâğıdından değişik olanınıbulm » kopekoğlu kopek » mutetebbi » cınarımsı » sonukluk » yuruk aksak » dağgolu » başıonunde » mef ul » cozuluş » uzere » hışırıcıkmak » uc vermek » cırpıcı » nufus kesafeti » ozleme » kanıyla odemek » işgostermek » bicenek » tebellur » tuketici sayacı » tatarca » dikensi cıkıntı » meden » cift kişilik » turkleşmek » icten » duzen » yıldız ciceği » dunya goruşu » banco » buna değdi idi buna değmedi id » cağrıştırma » iceri » ortak olculmez sayılar » gocuş » gorulmek » yuzleştirme » tetikte tetikte olmak beklem » dovuşme » say beni sayayım seni » lâckalaşmak » uzay ucuşu » duğun pilâvı »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.