tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iktisatcılık » huner » yonlendirmek » cay kenarında kuyu kazmak » salcalanma » luks hayat » mef ul » cirkinleşme » goz onune getirmek » somurgeleşme » grek » kucultme » imtizac etmek » pacalarından akmak » gullâbicilik etmek » yurumek » bicim » badem kurk » popculuk » arak erek » turkluk bilgisi » bukulmek » cırpıştırmak » silâh catmak » armut pişağzıma duş » kalmak » kargılık » ne care » tehevvur » erkek fatma veya ayşe » karşılığında cinsel ilişkide b » camur banyosu » amerikanca » ceşnilemek » yontem » cılgın » kutlemek » gecit hakkı » nufuz etmek » hesap gormek » bictirmek » zerduştculuk » işmar etmek veya gecmek » otmek » hava duzenleyicisi » oksijen cadırı » fetva vermek veya cıkarmak » kafayıyere vurmak » sungu » suveyda »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.