tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirişleme » cıldırasıya » sırtcı » cuz î » dağgolu » soyletmek » ondelik » yedi kat yerin dibine gecmek » oz » umitlenmek » ruh kazandırmak veya vermek » hancer » eşekci » gobek » manipulâsyon » allah bana ben de sana » yollara sokaklara dokulmek » cayır yulafı » ustelemek » elaman cekmek » ofkelenme » bobur » kurek cezası » bukuculuk » lâtin cicekleri » suruklenmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » coraklık » gordurmek » cokuntu » karantina suresi » akumulâtor » ahreti veya obur dunyayı boyla » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » sellemehusselâm » cozumleme » mercimek koftesi » corak » dunur gezmek » cilekcilik » portenin başına konulan işaret » ahde vefa etmek » mutercim » veya metal bolum » ad koymak adlandırmak tesmiy » kap » ciklet » gostermelik » mustakbel » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.