tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
semturreis » gelgecci » gumuş » cevirmek » tam maaşla tekaut veya emekli » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » ustune cevirmek » eli boğrunde veya koynunda kal » niyet cekmek » bornova misketi » su orumceğigiller » cividî » tutuşmak yanmaya başlamak » ciceksever » duzeltme » ozel teşebbus » icine tukurmek » eliyle koymuşgibi bulmak » gokyuzu mavisi » gol olmak » inatcı » ictimaî » horguclu » koyleştirmek » muşahit » paralel iki yuzeyin sınırladığ » yeterlik onergesi » calım atmak veya yapmak » tıraşkopuğu » sinema sanatcısı » uzum hoşafı » gozetleyici » bir elmanın yarısıo yarısıbu » maatteessuf » ozel radyo » soz yitimi » emek » carpmak » gurleme » kultur gocu » dukkân » ceyizleme » gobek » kıskac » comertleşmek » multezim » gedik acmak » munhat » doner kapı » yuzunden okumak »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.