tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lugat » cav » gulecen » tahtalıkoyu boylamak » ozemek » aclıktan olmeyecek kadar » ayakkabılarınıcevirmek » slovak » rusumat » muzakere etmek veya yapmak » muvesvis » cifte atmak » tevessul » canına tukurduğumun veya ufurd » navcağan » mef ul » ustune sevmek » ofkesiz » on şart » mustağni » kac » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » mahalle capkını » ne bicim » ağzıtorba değil ki buzesin » beşeriyetcilik » câk » cıkak » guzelim » bulaşıkcılık » calyaka » ustune cekmek » tesisatcılık » bulgaristanlı » dovuşkenlik » cocukluğu tutmak » percinsiz » ozelleşme » ustsubay » komurleşme » tersine cevirmek » lodosa cevirmek veya donmek » falcata » hesap acmak » deniz uzumu » bildik cıkmak » turbin » korler mahallesinde ayna satma » yer acmak » yuz geri etmek »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.