tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşayrılığı » pergelleri acmak » ucuncu kişi » yuze cıkmak » halka veya âleme verir talkını » cal » hıckıra hıckıra » aşırıuc » cepic » yuf ervahına veya ervahına yuf » kukre » ozne obeği » istizan etmek veya eylemek » sesi ayyuka cıkmak » canıcıkmak » uscene » buna değdi idi buna değmedi id » yeniceri ocağı » ceyizleme » muteferrika » donel » mustehcenlik » durtuşme » cimdik » korleniş » ermenice » acılım » bicmek » yuzunuze guller » icini bayıltmak veya kıymak » protokolcu » parca » arasında den başka anlamıyl » sudremek » redaktor » karısıkoylu » surtmek » ackı » cıkmak » ihtilâfa duşmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » tulûatcılık » nicin » hukum surmek » acıklaştırmak » yuruyuş » teselsul » sağlam kazığa veya sağlama bağ » tecrubesi olmak » tumsekli »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.