tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşık atmak veya aşık oynamak » yapısının işleyişinin ve geli » pis pis duşunmek » aracla yakmak » durust » elinden bir kaza veya sakatlık » gomleğinden veya gomlekten gec » alcak » kimus » iki gonul bir olunca samanlık » ekmeğine yağsurmek » cobandeğneği » aslî nusha » sır vermek veya sızdırmak » komuş » orta şark » yureğini tuketmek » yuzsuzleştirmek » koprucu » monitor » yuz surat davul derisi yuz sur » surungen » unsuz benzeşmesi » yaptıklarıgosteri » başmusevvit » uyelik aidatı » camuru karnında ciceği burnun » ureme organları » al veya alın » lugatce » cıkarmak » nezaket gostermek » sozleşme » kazgıc » birleşikgillerden kok sapları » uvey oğul » kocek » ic kavuz » torba cay » bocul bocul » buyuk terim » cubuklama » ust dudak » tuyu bozuk » buyukten buyuğe » kispet cıkarılması » acmaz » gol olmak » fulûs » guneştutulması »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.