tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşi uzerine doğdurmamak » luks » gormediğe donmek veya gormemiş » tufekcilik » duzenleyici » cıfıtlık » kusuf » kentcilik » pestile cevirmek » kulac atmak » elden kacmak » ne hikmetse hikmettir » tat kazanmak veya tadıgelmek » kokteştumlec » suslendirme » caldırılmak » peygamber uzumu » camaşırlık » araplaşma » tecavuz etmek » govdelenmek » dizleriini dovmek » calısupurgesi » uzerine cokmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ic barış » koselik » bicimlenmek » ciftteker » gonc » cunun » ulak cıkarmak » carlık » plâstikten arac » ne hâli varsa gorsun » omur boyu » hesap cıkarmak » aklından gecmek » yolunu beklemek veya gozlemek » mubalâğacı » sozde kalmak » başına corap ormek » icinden gecirmek » acık liman » dikec » duzenlenme » gelişmişcanlı » gorgu » nobet » yapılmışalet »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.