tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşe taşı » catak » gocurtme » rucu etmek » buyuk anne » icin » duz » suruklendirme » kuşgomu » norotik » civit mavisi » buryan pilâvı » hititolog » uşengen » penceleme » saat başıgaliba » centme » kotu gozle bakmak » cop arabası » ordekgagası » ote beri » ozel televizyon » acından olmek » koşe kadısı » soz yarışı » cınayaz » yasa gomulmek » alp yıldızı » cevrelenmiştahta ağırşak » bitli veya kurtlu baklanın da » cumhuriyetci » gozu ilişmek » oru » molekul » yaşakıtmak veya dokmek » ceyizsiz » bukmek » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » cıkmak » paraya cevirmek » levanten » karaimce » kurek ayaklılar » ozne obeği » gokce » ahbapca » korlenmek » icindeki en kucuk birlik » yer » kıyıbalıkcılığı »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.