tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olu nokta » buken » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » ici gitmek » mıknatısıolan » balkanlılık » guneştutulması » bıcağın keskin olmayan ters ya » fıcıgibi » ici titremek veya titrememek » felc gelmek » gozenekli » dort donmek » yuzune bakmamak » oğle paydosu » gunlerce » durdurmak » gucuk » mutevazi » ilâc yazmak » taklip bi » kaca kac » isli kuf » yengecvari » tecrube » kopcalama » kavunici » ayciceği » duşuk » korkudan cıldırmak » yuzu kara » mustemleke » ruh kazandırmak veya vermek » İzinli olma durumu » muthiş » gobel » cok yanlıveya yonlu » se » sofra veya sofrayı kaldırmak v » huzunlendirme » uleştirmek » tuyleri diken diken olmak » gozu kaymak veya kacmak » kur anıkerim » ucu herhangi birine dokunmak » murettiplik » cekme » dovenci » gumruk » anasından emdiği sut burnundan »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.