tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelmelerine gore taşilerletere » ahmağa yuz abdala soz vermeye » sonuclanış » duşunceye bağlayarak yorumlaya » culûsiye » mg » dama cıkmak » arnavutlaşmak » bocekciller » halkalıgozler » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gır gecmek » yasama donemi » gorelilik » âlemi var mı » yoneltilmek » oğurleşmek » kalite cemberleri » gomulemek » nufus plânlaması » direncli » juglans regia » secmen » duztaban » muslukcu » şeref sozu » cozulmek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » super cimento » mortoyu cekmek » goz nuru » ufleyen alet » gozden kacırmak » beytulmal » cekinme » ecele care bulunmaz » surunuş » cocuğumsu » icirtmek » yağma etmek veya edilmek » sabahıbulmak veya etmek » kıt alar arası » duşuncesiz » yahudi baklası » muteharrik » ikinci dizeleri birinci beyitl » olu deniz » yeşilcekirge » karşıtı » cizikli »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.