tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakal yağmuru » curuksuz » ciğleşmek » ic pazar » arma ucurmak veya arma budatma » gorelik » ortmek » cocuksuluk » tuysuz » mısır puskulu » tarikatcılık » oykuleme » w » guceniş » vazgecmek » oz gecmiş » dilmaclık » n n » golge oyunu » kor sıcan » ici gitmek » başınıdondurmek » sutsuz » actıağzını yumdu gozunu » muhabbet ciceğigiller » taklip bi » cuzdan » ilkoğretim » cuvallanma » veya dokunmuşpamuktan yapılan » centilme » duğuncu » si » azerîce » şeytan durtmek » felemenkce » cakmağıolmayan » gecimsiz » ust tabaka » soz veya lâf duşmemek » bektaşîlik » diri ortu » taclı » demir sulfat » mudahale » guvenilme » figuran » kac parca olayım » gulhatmi » başmakcılık »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.