tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elma cayı » zihnini celmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » bahcelik » birleşik cumle » kurumek » kutuk » gonul dilencisi » ozelik » cıvdırmak » duğun bayram etmek » hakkın rahmetine kavuşmak veya » kavanco » turkuleşme » teehhul etmek » koleci » hur » kuseğen » pantufla yapan veya satan kims » başgoz etmek » kulube » mulâyim » cevirme » davulu biz caldık parsayıbaşk » cevre » uzerine yok » ordovr arabası » batıl inanc » hasatcılık » munfesih » acze duşmek » kızılcam » celişki » torpulenme » yoneltme » ucleşmek » tecahuluarifaneden gelmek » mec » angstrom » kuraso » cozumcu » pekce » plâncete » cevrinti » burgu » surgu » perşembenin gelişi carşambadan » tuzağa duşmek » kullanılan yapma yuz » cırakman »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.