tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yanlışkapıcalmak » sac orgusu » pulverizator » ışıkcı » gevrekci » yukselti » evci cıkmak » tesaduf » şovalyece » frenk uzumu » elinden kan cıkmak » cilek suyu » gulhatmi » bilgili » alcaltmak » mahrut » amaclama » acıklaşmak » acık duruşma » cokuntu » parfum » pabuccu » cotanak » ufuk cizgisi » zuppeleşme » uretim aracları » vucut yapmak » konseptualizm » munavebe ile » duğun yahnisi » cermen » stereoskopik cift » etliye sutluye karışmamak » dışında kalan bir veya birden » ahmağa yuz abdala soz vermeye » ucuza cıkmak » işguzarlık etmek » tebeyyun » cuk » meyve ici » ulkeler coğrafyası » kalem acacağı » cok kısa dalga » duzen » duldul » kanırtmac » yoruk » en kucuk birliği goze » mezardan cıkarmak » gulboceği »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.