tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzun » tencere yuvarlanmış kapağınıb » mulkiye » toprak koleliği » kılıc oynatmak » neşesi kacmak » demec » onermek » suluğen » serceden korkan darıekmez » cayır teresi » capullamak » ultimatom vermek » cimlenmek » ımtırak » roportajcılık » isyan bayrağınıacmak » uclanma » indukleme » ağzının icine baktırmak » gunluk guneşlik gorunmek » uc » dort » calvinci » ağaccılık » helen » gocurulme » guneşlenme » yoneticilik » gormuşgecirmiş » taclanma » pırnal komuru » cingenelik » iyi gun » donencel » ic mimarî » kaşıkcıkuşu » munasebetini getirmek » temizlikcilik » maz mez » dodurga » ayağının bağınıcozmek » murettebat » fuzyometre » olum tazminatı » gureşetmek veya tutmak » yalımıalcak » kostere » abliyi kacırmak veya bırakmak » muracaat »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.