tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzuşmek » takma sac » bana da demesinler » cıkılan catkı » guluk » gokyolu » buyuk şehir » dehşete kapılmak veya duşmek » kol boreği » gok bilimsel » arkaya bırakmak veya koymak » kapalıcarşı » nukleer enerji » kor ağac » nifakcı » cığa » nobet » şuphelenme » kantarlıkufur » calkalatmak » olculu » surme mantarları » capanoğlu » once » duğun yahnisi » hızla birdenbire » ucurum » dem cekmek » tahrikci » girişim olcme » saygıduymak veya beslemek » individualist » nazi » guduk kalmak » ceki » aksiliği ustunde » curutmek » bolumunden her biri sezon » uzun parca » olu helvası » cumle âlem » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gunu gunune » kucuk abdest » sovuşme » urkek » olcuşme » saatci » koylu kentli » goturumsuz »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.