tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uçurumun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yokuşcu » kumeleniş » yalan dunya » şark cıbanı » cacık cecik » icinde kaybolmak » duğmelenme » gudumcu » cupra balığı » ım » da var ki anlamlarında kullan » maatteessuf » kutleşme » yuklu » hava carpmak » akla ekle » giysi » yaşta kalmış kavat pabucu gib » uzerine varmak » gozde » temel cumle » dokuntu » arka veya sırt cevirmek » araplaştırmak » hukmolunma » kepce » secme » acıolcum » gunbegun » ayağının veya ayaklarının altı » tarikatcı » kapalıcarşı » stand by » gozu sulu » cıplak resim » secmek » kacımsamak » mutecessis » macasına mecesine » bulunan bolum kafa ser » incelenmesi muşahede » yanışolcer » boğurmek » arakcı » carşıağası » itibardan duşmek » sıcan deliği bin akce » sapsarıkesilmek veya olmak » fitne fesat cıkarmak » okse kuşu »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.