tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
biz kırk kişiyiz birbirimizi » catısız » ciftelenme » kacıklık » bicimi » viyaduk » paraşut ile atlama » odunlu » meyve receli » oneri » parcalatmak » gorunmek » goturmek » acıktan » kılıc pabucu » siktir et » rab » anketor » top gibi gurlemek » agrostemmagithago » civi kesmek » istintac » etmek » tuyo » hancerlenme » patır kutur » kapanmak ortulmek » bir soyle on dinle » orucu » haric olmak » gumleyip gitmek » sap yiyip saman sıcmak » ozelik » anasınıeşek kovalasın » canıltı » cimentocu » gozlemci » burunmek » » kutuk gibi » carpma » olduruş » yağhucresi » arkaya bırakmak veya koymak » duzmek » buryan » calıştırmak » aklının koşesinden gecmemek » hamel » merkepci »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.