tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağız actırmamak » hanya yıkonya yıoğrenmek » rencper » yuf borusu calmak » butunletme » m » duşman » luzumlu luzumsuz » koturumluk » durulmek » posasınıcıkarmak » eski camlar bardak oldu » kenarlık » satranccı » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » karikaturluk » calışılmak » ilenc » butunu » goce » gulhatmi » yan cizmek » icinde » cıfıt » vokal muzik » uzerine koymak » guzel duyu » kefaretini odemek » sonuclama » kacırmak » bir araya getirilerek divan du » yabancıgelmek veya gelmemek » goden bağırsağı » keci » beleşcilik » doşemek » cırpınmak » cakırdiken » porsuk » goz aşinalığı » lâckalık » kibritci » lâtin yelkeni » ilâc » icini karartmak » ust » yeni gercekcilik » bal dok de yala » guvenme dostuna saman dolduru » cicek »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.