tdk sözlük TDK Sözlük

 

uçurumun eş anlamlısı

uçurumun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uçurumun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uçurumun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uçurumun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yardakcılık » butcelemek » uctu uctu » calkalamak » cevrili » kap » kırk bir kere maşallah » kurek ayaklılar » suciceği » kazdığıcukura veya kuyuya kend » gorev » cıkmak » celişmezlik ilkesi » kıskanclık » mezhepci » ozdekcilik » donencel » denetcilik » geciştirici » allah tan korkmaz » almac » ekti puktuler » dondurme » teşekkul » şolen cekmek » ozlu » cıkış » cekmece » kıptî » gerekce » pas gecmek » tutsuleme » dumen kırmak » curuksuz » boşluk » arapcalaştırmak » kaşının altında gozun var deme » gulut » cağıldamak » yuzune gulmek » gozleri yaşarmak » kalvenci » yore » torel » basma alım satımı » ufurmek » sundurmek » bin bir ayak bir ayak ustune » ceyizcilik » catkın »

uçurumun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uçurumun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uçurumun_eş_anlamlısı nedir ve uçurumun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.