tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hazırlıklıolmak veya bulunmak » kırk bir bucuk » super » gozlem evi » kukurtlemek » afrikalılık » ucuz » panel kopru » goğem » iğne atsan yere duşmez » gayrimusmir » muteveccih » citmik » gocebe » kotek yemek » yalancıcıkarmak » mubaşeret » umranlı » fırcalanmak » bayındır olma durumu umran » doğactan » penceleme » aynıkapıya cıkmak » tukeniş » gumruklendirme » kıc atmak » sozu edilmek » gercekleşmesi imkânsız » yukseklik » yureği yağbağlamak » terettup etmek » bıcaklanmak » olu gozu gibi » duşman kesilmek » dualist » davranmak saygıgostermek soz » cağrıcı » gecen » kimya gocumu » kosemen » hazarca » allah versin » cinici » bahcıvan » cifttekercilik » bicim » curum » yuksek tahsil » acık deniz » terennum etmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.