tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
topluluğu » zarifce » yukseklerde dolaşmak » suzme yoğurt » dağılmak » formulleştirmek » hamle etmek veya yapmak » gecişim » komurcu cırağına donmek » gurultuye gelmek » fiyat veya değer bicmek » mustakar » hayalinden gecirmek » buyukten buyuğe » gorunmek » gelecek zaman gorunumu » gomme dolap » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » guneşsaati » mustehcen » gu » hıckırma » gure » cozmek » guneştakvimi » gocmek » japon denizi » benimseyip değişik bicimde anl » vantuz cekmek » sodyum sulfat » cevrinmek » yuceliş » guvenirlik » kalmalıtumlec » andac » oruk » acıktan » baklayıağzından cıkarmak » calıfasulyesi » monitor » basma alım satımı » cakın » donmek » mufredat programı » guz donemi » buzuşuk » gonlu celinmek » guzelavrat otu » icirtmek » ağza tat boğaza feryat »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.