tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gostermek » cığırtmak » buyuk baba » helen » catışık » munasebet kurmak » yosun bağlamak veya tutmak » pilot koşku » lok » tumen » ciftlik » fuzen » cercilik » olcermek » ucleme » paca gunu » cokturme havuzu » gokce » mut a » buyutmek » hesap etmek kitap etmek » gumruklenmek » tumce » ağız actırmamak » icin » guvercinler » analizor » cektirici » utancından yere gecmek » guzluk » boşluk » gudumlu » cop torbası » barut fıcısıgibi » cirişci canağı » sıkıştırmaya yarayan alet men » ampirizm usculuk karşıtı » guderi » koyuvermek » ile beraber » acık imza » ilişkilerin butunu iktisat » ağız tutunu » sukût hakkı » sakla samanı gelir zamanı » piclik » sıfat fiil grubu » orman cayırı » tesanut » cabuk »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.