tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
davranmak saygıgostermek soz » rıza gostermek » cımkırma » parcası » duşey duzlem » ya ya » ruzgârlı » sinema endustrisi » karanlığa gomulmek » uşuntu » cirozlaşmak » surmeli » bocekler » İleri bir tarihte beklenen ge » kosele gibi » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » dalâlete duşmek » cılk cıkmak » suru » muessif » guneybalığı » kutuk » uşuşme » gereksinme duyduğu maddeler du » otobuscu » cağrı » gok evi » pekmezkopuğu » gomme » turna gozu gibi » yuruyen merdiven » sırpca » cgs » davulu biz caldık parsayıbaşk » sus » luks hayat » etuv » sefa veya sefalar bulduk » kullanılır » buzgen » ozne obeği » uzgulu » yavaşca yavaşca » hukmu var veya yok » cakışma » sutlendirmek » ucuk » pacavra » si » bolumlerden her biri kolon »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.