tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
girişimolcer » kırağıcalmak veya vurmak » buyukayı » somikok » pacoz » zumre » ayım eyim » her ne ise veya her neyse » cımkırma » cekememek » yuzunden okumak » yapmaya yarar » canak yalayıcı » denizcakısı » ustunuze afiyet veya sağlık » cayırlaşmak » paslanmaz celik » ors ve cekic arasında kalmak » cıldırış » derdini soylemeyen derman bula » koy imamı » işguderlik » altayist » olcer » acık taşıt » ziraatcı » gullâc » gudulenme » duşmek » troleybus » geri cekilmek » populerlik » butunlenmek » bol bulamac » hint kirazı » camurlatmak » ice donukluk » hayatınıbirine borclu olmak » gun durumu » su kure » kendiliğinden ureme » guneş » allah var veya allah ıvar » bayrak acmak » calgılıcağanaklı » cık cik cuk cuk » mes uliyetsiz » duzce » ahıra cekmek » comert »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.