tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayalinden gecirmek » goğus kovuğu » iftira etmek veya atmak » hasatcılık » ozendirmek » icine sokacağıgelmek » asker cıkarmak » felcli » allah dort gozden ayırmasın » catmak » yapma cicek » munasebetli munasebetsiz » urfa cıbanı » hukûmet etmek » carliston marka kereste » cayır kuşu » kucumsemek » yaşakıtmak veya dokmek » frenklik » ele gecmek » mucavir » konuk koşesi » unletme » civilemek » hatırından cıkmamak » donem » sevinmek sev in sevdirmek se » uzumsu » cember » tuhafiye dukkânı » cullanmak » hopurtulu » coreklenmek » pacalık » sedefcilik » coğaltmak » yukarı goğe doğru olan yanı » bolumleme » kıskanc » tutunluk » moto » istencli » boşluk » etmek » hint horozu » barışcıl » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tarlada izi olmayanın harmanda » vazife gormek » kullukcu »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.