tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalıpcı » dunden hazır veya razı » yeni gineli » bıcaklanmak » donmek » gecmek » kullanılan yapma yuz » kıyıbalıkcılığı » goze batmak » şolen cekmek » cift pencere » tezkiyesini duzeltmek » mustear » corba icmeye cağırmak » soz duşurmek » gradosu duşmek » parcalanış » naturmort » sokturme » cenesini dağıtmak » hint ciceği » tumsekli » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cıkıntısız » iki gonul bir olunca samanlık » ilâcsızlık » gozu alışmak » ileri gitmek veya varmak » aramayı korumayımeslek edinen » mangalda kul bırakmamak » ne munasebet » gomlek değiştirmek » cunup » sacın ak mıkara mı onune duşu » İskocyalı » gozunu kapamak » ucu » cenet » ucmak » olculu » cavuşluk » opulmek » molotof kokteyli » utucu » cozumleme » ozumleme » haber burosu » colpalık » kemiğine kemiklerine kadar » duduklu »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.