tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iktisatcılık » kok boyasıgiller » rahat bırakmamak veya vermemek » aklına şaşayım veya şaşarım » omur boyu » kapalıtribun » ceyizlemek » pusur » cevrelemek » yeni dunya » fizik kondusyonu » soğuş » gerceklik » hucum etmek » buyumuşde kuculmuş » ovec » palet » zararına kazanc sağlamak » yureği yerinden oynamak » cevre » cok yavaşişyapan cevik olmaya » cemrenme » dokunca gormek » cıraklık » zerduştî » başına gecmek » kendinden gecmek » yularıele vermek veya yularıka » mudrir » oylemesine » kronikci » gecindirmek » buyuk harf » muzahir » toplu calışım » gosterim » gol ayağı » ici kapanmak » koyu koyu duşunmek » cucuklenmek » cocukca » ağzının icine baktırmak » burudet » ucunu kacırmak » kullu » fırıldakcı » ne mal olduğunu bilmek veya an » cerge » dayanabilen sağlam guclu mu » sokel »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.