tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » suc işlemek » dirsek curutmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ortusuz » goyuk » gul suyu » peynirli borek » husnukabul » gucsunmek » kirecsiz » canlısı » kusurat » dun » coğu zarar azıkarar » orumcek kafalı » dondurmek » tefessuh etmek » divaneye donmek » cıkma » kursu » pencudu » antep baklavası » ateşolmayan yerden duman cıkma » ici goturmemek » korkulu ruya veya duş gormekte » cocuksuzluk » sozu kesmek » cocuk gibi » bicimini alır hidrojenle oksi » kosnul » orumcek » olum var dirim var » zebunkuş » halkcı » allah esirgesin veya saklasın » kor olasıveya kor olasıca ols » muteveccih » tırmanıcıbir bitki piper nigru » koltukcu » kuşsutunden başka her şey var » duşunme » parcalatmak » gozlerini dikmek » uclemek » kandırıcı İnandırıcı » calkanmak » sevincten ucmak » norotik » koy »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.