tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tecessum » mac yapmak » timus » projektor » cağdışılık » ileri uc » şakşakcılık » mutereddit » maca beyi gibi kurulmak » musavat » cekiştirici » tumler » camaşır suyu » cirkin » daraya atmak veya cıkarmak » cerviş » ciğsut emmiş » muzevirlik » kaşık duşmanı » acık bilet » olumlu cumle » oğle ezanı » un almak kazanmak salmak veya » arife gunu » ust perdeden » kesesine guvenmek » uc » ablakca » ne denir veya ne dersin » dar goruşlu » cekeleme » kucuk » dunya varmış » aşağıduşmek » ust dudak » hu cekmek veya demek » seckinler » arnavutlaştırma » işine gelmek veya gelmemek » ilk goz ağrısı » cevirmek » davul dengi dengine diye calar » kacakcılık » abbasî » seruvensiz » duşuncel » aksulâmel » kız boceği » cocuk » cukurlaşmak »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.