tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokuntu » luzum » cağrışım » zimmetine gecirmek » coğmek » yuk » dışıeli yakar ici beni yakar » tutma satışıtek elden yonetme » zaman » işitmezliğe getirmek veya işit » kostebek illeti » kuyudan adam cıkarmak » arguman » pop muzik » cıtırdayış » icerlek » ice donuk » kazanmak » kuram mutasyonizm » muge » camcak camcak » mantık oncesi » canak anten » ağzınıacmak » pastırmasınıcıkarmak » bicimini alır hidrojenle oksi » gec » patırtıya pabuc bırakmamak » muşkul » hoykurmek » cerceveleme » bulunan bolum kafa ser » kacıntı » cuhadarlık » kirecsiz » mudur » olum olum de hırlamaya ne bor » ustesinden gelmek » yukseklik » boşkume » kıs kıs gulmek » duşundurmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gurecilik » cekmek » soğuşmek » goc etmek veya eylemek » ağac sakızı » kuşne » doşetmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.