tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozek » devletci » dadacılık » ozengenlik » şukur etmek » balkar » kavlukarar » ruyet » lokoz » kokenlenme » tevatur » carptırma » iyi soylemek » cekirdek » in misin cin misin » dumen suyundan gitmek » kopekleşiş » dortlemek » masoz » rahat doşeği » ileri gecmek » guneş » yelken acmak » yaygara koparmak veya yaygaray » brut » carlık » kopcasız » yalın cumle » calıbulbulu » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » li » tefeul » coğur » korku duşmek veya korkuya kapı » civileme » gormek » cekiştirme » meşru mudafaa » kok salmak » bir gozeliler » olumsuz » cenekli » cevirme » bicimlerini belirleyen ana oze » helenistik » faca » kara kedi gecmek » organik kutle » ca ce » ufurmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.