tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taammut » cemrenmek » şeylerden her biri tabaka » yakınlık gormek » dinamitcilik » sonradan gormuş » tezayut etmek » puskuruk taş » renk vermek veya katmak » kaşgoz etmek » kuğu gibi » in misin cin misin » ic cep » gomlek » fazla gelmek veya gitmek kacm » korleşmek » gozunde buyutmek » camgobeği » mayalanabilen ve coğu tatlıola » dokmek » sakla samanı gelir zamanı » gecirilme » kucuk » olan ve genellikle ulkenin baş » takallus etmek » dansozluk » inatcı » icine su almak » pulverizator » dorduzleme » parmakla gosterilmek » caresiz » ozelleştirilmiş genellikle di » elle tutulacak tarafıyanı kalm » soz varlığı » ve katımadde » gozunu seveyim » lâkırdıyıezip buzmek » ic politika » davul calmak » ici yağbağlamak » c c » catma kaş » cevirmek » fransız » silindir prizma vb bicimindek » uygun gormek » yuruyuşyapmak » inişcıkış » acık artırma »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.