tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cillenmek » mulevves » centik » kucuk oynamak » demir gibi cok sağlam » busbutun ortadan kaldırmak ici » cipilleşme » kıptî » hayrulhalef » bir yana dunya bir yana » gomlek » on deyiş » gecirme » ardından veya arkasından atlık » oğretim bilgisi » kalvencilik » onluklu » şarap canağı » temizlikci kadın » koşe kadısı » yukumlu » dişini sokmek » ozluk » tebaruz » yuksek tahsil » kulâhımsı » guven » goz ucuyla suzmek » hava iyi veya fena esmek » cobanaldatan » okka her yerde dort yuz dirhem » cırpınma » palet » salcalama » tek yonlu yol » catkınlık » musveddelik kâğıt » gurbet cekmek » cicekleme » omur boyunca » micel » cargâh » gozleri cakmak cakmak olmak » gormemişlik » icerik » iki soz bir pazar » akaclatmak » cekinti » dunya gormuş » tereddutsuz »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.