tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecerletmek » trenckot » arasıgecmeden » ile beraber » kelepce » arnavut » muhresenk » huzunlendirme » tikel onerme » gayrimunasip » kor kuyu » muzmin » geri cevirmek » erkek fatma veya ayşe » basıp gecmek » koşe bucak kacmak » iki eli şakaklarında duşunmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » kotumserleşmek » utulenmek » cok gormek » oyle » dovuşme » guzel duyu » buro » terazi » koftecilik » sokmek » calınmak » rumî » karman corman olmak » papara veya zılgıt yemek » yanıbaşında veya yanıbaşına » elci » cızıktırmak » minuskul » etrafında dort donmek » tam gun » iclendirmek » gordurmek » gundem » nebuloz » ustume iyilik sağlık ustune u » ele gecirmek » nemceker » kulucka makinesi » ay cekirdeği » tufek atmak » uzum kompostosu » kancılar »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.