tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafasıorumcekli » cift motorlu » zumre toplantısı » babakoş » boşkume » ciğden vermek » hukum » leke etmek veya yapmak » tup gecit » pislik boceği » recete » damdan cardağa atlamak » ulkucu » soz veya lâf altında kalmamak » eğen » goğusluce » ozdeş » turnagecidi » onerme » bir parca » mutelezziz olmak » sazlısozlu » oyun cıkarmak » comez » tepesine veya başına binmek ve » deneyustuculuk » kucukleşmek » acık işletme » ciğneme » tahammulfersa » kırcıllık » onluk » muteselli olmak » elektrik ureteci » sozu gecmek » goz demiri » icerik » gun almak » operken ısırır » darvincilik » gurcu » işi gucu bırakmak » goz onunde tutmak veya bulundu » koşe taşı » umide kapılmak » oksuzdoyuran » yanlışınıcıkarmak » inatcı » surgit yapmak » kuculmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.