tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fluor » ucmak » olduğu soz » cınarımsı » ac ec » tartışma goturmemek » sacıbaşıağarmak » sucluluk duygusu » tekcilik » teşhis etmek veya koymak » gozunun icine baka baka » kırbac » paytakca » cifteleşme » carevic » sağlayan parca » tumden » pluralist » gonendirtme » koşe donuculuk » ici vık vık fık fık veya pır p » duğun dernek » cini » kacıkca » gulucuk » coklarınca » envaiceşitli » kufur yemek » kokunu veya kokunden kazımak » yukseltgemek » tek acıklık bulunan ocak » muşkulpesent » guc » allah ın işine bak » oğretmek » hulleci » sebayudu » muneccimlik » emlâkci » dort ayak ustune duşmek » u » cevirmek » on deyi » luzumsuz gormek » tat » lâtifce » supurulme » halebî ordaysa arşın burada » cicek durbunu » cetinleşmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.