tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmeceli » iz » camaşır » tuzel » dutturu leylâ » carpıklaşmak » meflûc » kağnıgibi gitmek » dehşete kapılmak veya duşmek » turkuleştirme » dağsıcanı » sukûnet » kamu sektoru » perde arkasında veya arkasında » guclendirmek » gerekce » alcıya almak veya koymak » faktor » sırtına gecirmek » gosterilmesinin izne bağlıolma » yuzunu yere getirmek » tadilât etmek veya yapmak » cokbilmişlik » teressup etmek » cekmek » umum mudur » hazır duruma getirildiği omurg » duşuncel » paraşutcu » goturmek » carpılma » uygun gormek » para cıkarmak » sevinmek sev in sevdirmek se » avrupalılaşma » brehmen » matrak gecmek » kı ki » ikinci plâna duşmek » iki cami arasında kalmışbeynam » solpume » bacak kadar boyu var turlu tu » ağzının ici yangın yerine donm » renk vermek veya katmak » ust uste » duz yazı » el surmemek » cepellilik » yonlendirme » civi gibi olmak »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.