tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surumek » salcalanmak » gormek » hoparlorsuz » surtuşturme » koşe penceresi » dikişci » sucustu mahkemesi » yaradancılık » ayca » cakmaklı » hukme varmak » kucuk tansiyon » coban merhemi » gok kubbe » samî » goğem » kursu hocası » odenekli » topuk calmak » gonlunu celmek » ciğdem » icten evlilik » siyanurleme » kucu kucu » liyakat gostermek » ayrıc » cift dalma » yapılan fıcıvb » cifteleşmek » gozu kaymak veya kacmak » inmek » beygir gucu » yıva » gonencli » ustunluk duygusu » kosteklemek » secde etmek secdeye varmak vey » guducu » uzum şırası » koroğlu » tahammul » hırcınlık » baksana baksanıza » goz banyosu » hint avrupa » anlamaya yarayan sınama » sersem etmek veya serseme cevi » kıyamet gibi veya kıyamet kada » calık »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.