tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mortoyu cekmek » hıckırma » kalafatcı » fıcıbalığı » lig » kalsa veya kalırsa » gorunum » goz kapağı » secim bolgesi » duşuş » gonderilme » eşek sudan gelinceye kadar dov » cay ocağı » cık » ozdek » gosterme hakkı » acık liman » uleştirme » catışma » bal ozuluk » karagoz oynatmak » nuans » duz baskı » soğuk vurmak veya yakmak » cemberletmek » olmayan bağımsız hur » canıltı » bildik cıkmak » yangın cıkışı » guvencesiz » dipcik » efendime soyleyeyim » gorunuş » tadıgitmek veya kacmak » hırvat » gun gunden » dort bir taraf veya yan » akca pakca » cırpmak » nam vermek veya salmak » gorumluk » futur getirmek » cekme » elinden kan cıkmak » caşıtlama » vaktini almak veya yemek » sacına sakalına kar yağmak » soz varlığı » buyulenmek » ucan kale »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.