tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzer yuzer » yanık ruzgâr » kolcer » orumceksi zar » cıtlatılma » pic etmek » cağ » gecit resmi » ustelemek » pirinc » komşu acı » regulâtor » sonmek » cimcek » buklum » duzeltme » defteri durulmek » allah utandırmasın » uzgoren » dovme yapmak » oflicinalis » yuzmek » beylik fırın has cıkarır » har gur » toplumsal cozulme » tahammul etmek » birinci cağ » dovmeci » cicekci esnafı » monitor » cobanpuskulugiller » detektor » cılgın » utu tahtası » tuketmek » surunmek » sloven » coplu » ağızsıl unlu » acılmak » gumruk kanunu » kandilin yağıtukenmek » orta ve yuksek bolumlerini bit » sonucsuz » kısmî secim » gumruklendirme » dukkân » hareket ve davranış insiyak » ucuculuk » tatbik muhru »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.