tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hucum » kırlangıc » hukum vermek » donekce » ara tumce » ozgun » orta cağfelsefesi » olumlu cumle » gaile acmak » calışma » gecek » kulak kepcesi » ı i u u » kocuşmak » yuzbaşılık » sukûnet » kacmak » az gormek » role » oğunmek » luzucet » gorunuş » hukum » ac doymam tok acıkmam sanır » lık lik luk luk » kopruleniş » gucenik » yurutucu » cağrışım » aklından gecmek » olcmede kullanılan alet » bromurlu » puruzlu » ulke » zihni alt ust etmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » muşareket » cumhuriyet bayramı » bolumlenme » surtmek » koklemek » cıktı » bal ozu bezi » geciş » imalâtcılık » sutune havale etmek » ic ek » cıma » tibet sığırı » dokmek »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.