tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor talih » yuksek sosyete » cekiştirmek » ağzından cıt cıkmamak » orgutsuz » kulucka » pabuc pahalı » goze bilimi » nakışcılık » tevrat » sucsuzluk » ruzgâr ustu » kılıc kınınıkesmez » sıcan deliğine paha bicilmez o » ogesi » cağrışım » iltibasa yol acmak » ici acılmak » kumuc » muessese » cağrıştırmak » utarit » perlon fırca » saatcilik » cozulmek » munasebetini getirmek » gocurulme » kutuphaneci » cember » komurcu » ceneksiz » muhurlu » pısırıkca » eğilimli ortu » anlamıverir » soz vermek » portleme » yuzuk parmağı » dizustu » caycılık » buyutken doku » gulunc » kuluckalık » canım » tamam mı » muhre » sır tutmak veya saklamak » sayıgostergesi » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » gecici »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.