tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici icini yemek » baklayıağzından cıkarmak » eğik duzlem » meslek ici eğitim » la » beklenmediği umulmadığıveya c » son gorev » cırptırmak » muterakim » takdir etmek veya eylemek » lâgun » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » sacıkılmak veya sacıatmak » cıtlatılmak » teşerruf etmek » tartışma goturmemek » cemberli » dolambac » kor bağırsak » camur kalemi » cay takımı » cıkmak » bir tatlı » yuz binlik » duğmelemek » ust tabaka » tapan cekmek » turlu » bahceci » stand by » cinkografi » mustesna » boku cıkmak » orulu olmak » cam balı » donuşturucu » kokteştumlec » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » man men » mucahit » ciğerimin koşesi » yoğurtcu » ucar kefal » ucuncu cağ » boşnak guzeli » fıstığıda denilen bir ağac pis » caresine bakmak » paraşut ile atlama » yoneltmek » evvelâ can sonra canan »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.