tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaca kac » goğuslu » mucavir » omur boyu » gozyaşıbezeleri » cok şukur » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » turemişsıfat » su icinde » ic bukun » muteessir olmak » sansurlemek » selvice » surgun avı » acıklanmak » tekercalar » sondurme » susleme » calıcırpı » icinden yanmak » doşemci » şaşkına cevirmek » ustcavuşluk » ruşvetcilik » suzme yoğurt » koru korune » arap zamkı » yetenekleri gelişmemiş cocuk » kemane cekme » den yana » bu abdestle daha cok namaz kıl » supurgelik » kostumlu » korkak bezirgan ne kâr eder ne » tekautluk » magnezyum klorur » ahbap cıkmak » catal civi » falso cıkmak » girdisi cıktısı » duşmez kalkmaz bir allah » buz ustune yazıyazmak » cer cop » bicmek » boyle » buz » cehreli » cis » duşuncellik » huner »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.