tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bobrek taşı » derme catma » calpara » bu veya şu kadar » ara cumle » cat pat » kabak cekirdeği » gosterişyapmak » yurutum » olcusuzluk » besiye cekmek » acıcekmek veya duymak » guncek » muşterek » bir avuc » belirtilen bolum » yiğitce » cincilya » taharruşetmek » rest cekmek » cektiriş » aracılığıyla duymak değmek e » madde » nicelikleri ve değerleriyle ay » gozleri kapanmak » acısal » kurekci » avşar » parantez acmak » ucuzleme » cimlenmek » jole » avuc avuc » organik kutle » sıkıştırmaya yarayan alet men » ağacsız » onerge » ti » borek acmak » catır cutur » cavuş » guvenceli » muhimseme » orta uc » muradif » etiyopyalı » ağzınıveya cenesini tutmak » gonderi » kolan cekmek » eşeğe gucu yetmeyip semerini d »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.