tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utu makinesi » akışkanın gecişini ayarlamaya » otostopcu » gostere gostere » gedik acılmak » hoşduruma gelmek » cevirme » ortalığıkırıp gecirmek » munkir » enstrumantalizm » dumen suyundan gitmek » allah akıl fikir versin veya a » transit gecmek » hesap vermek veya hesabınıverm » ic hat » civit rengi » diğer ceşitli hizmetlerin butu » olculme » cakır cukur » karagozculuk » catallaştırmak » secilmek » doğaclamak » sıfırıtuketmek » odunu koparmak veya patlatmak » rusva » puflemek » iğneli soz » kopekayası » celik comak » cart cart otmek » kacgoc » mangal komuru » cehrece » sacış » olumsu » sinekcil » sorgucsuz » gokcul » konferanscılık » yarma corbası » gencleşmek » cotuk » yururlukten kaldırmak » alıal moru mor » yuksek oğretim » kotulenme » unluleşme » dutturu » kelepceli »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.