tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ulus eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guduk » ekskavator » dili olsa da soylese veya anla » hukûmet gibi » leke surmek » unlu » cilek » bolumlenme » cehre » bolşevik » taammuden » goz guclu bir ışık sebebiyle b » duğmeli » zerduştculuk » duzen kurmak » duzenek » ulku » pence » bulbul canağı » bekcilik etmek » toplamak işleri icin ayrılan k » cifte vatandaşlık » gupegunduz » acılmak » sacak kok » suzgu » ağzından baklayıcıkarmak » başlama » kucuk duşurmek » kocboynuzu » emekcilik » gonlu kırılmak » dev aynasında gormek » dokulme » lânet olsun » parcalara ayırmak » yalımıalcak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » kaptan koşku » umide kapılmak » amerikan » yuz bulmak » yondeş » urpertmek » olcu » cağcıl » deli saraylıgibi » başına gecmek » banliyo » tuy sıklet »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.