tdk sözlük TDK Sözlük

 

ulus eş anlamlısı

ulus eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ulus eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ulus eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ulus eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzmek » tecessum » akşam guneşi » cekmek » bazıbitkilerin turlu organları » kıyıda koşede » muştehi » okuz gibi bakmak » saati saatine veya dakikasıdak » carpmak » cağrısız » gonderici » kokleştiriş » bir suru » ozursuz » ruslaşmak » gozleri kapanmak » celtek » sutlâc » uzunclu » hazır bulunmak veya olmak » sulûk etmek » cinko » yemişcil » duşman başına » kullanılır » sac baş » munasip » gutmek » kırlangıc » candan gecmek » yukculuk » ustume iyilik sağlık ustune u » maymuna donmek » olu doğum » surundurulme » ne âlemde » kokleştirmek » civi civiyi soker » utangac » herhangi bir doğal nesne veya » gucu gucune yetmek veya yetmem » urkusuz » cifte standart » tutturmek » goveri » karşıtı » işin icinden cıkmak veya sıyrı » kullenmek » talaşboreği »

ulus_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ulus_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ulus_eş_anlamlısı nedir ve ulus_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.