tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duk » tenkitci » gomulduruk » catma » kebapcılık » pancar gibi olmak veya pancar » istihrac etmek » goruntusel » kacamak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » olağanustu » muterakki » ozek ağacı » coğumsama » goz kulak olmak » orumcekler » kulturlenmek » cırptırma » goz » koklendirmek » duzen » okselemek » uleştirim » tıkaclanma » lâfıkıcından dinlemek veya anl » cocuk » police » carpılmak » tuyo » harezmî yolu » gozetim » fıcıcılık » maatteessuf » gecek » omurler olsun » keceyi suya atmak » arkasınıbir şeye vermek » demir gibi cok sağlam » koturumleşme » cil » cadırlı » yuksekten ucmak » arayıacmak » sun » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cubuk odası » mıhsıctı » gecgec yapmak » bu veya şu kadar » duşkun »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.