tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucmak » ozel televizyon » bayramî » gozleri ışık icinde veya ışıkl » bulunan iri govdeli hayvan ur » seslikci » duzleme » acan asklımantar » catlamak » cubbeci » merih » tıkaclanmak » cuha ciceği » ucan kuştan medet ummak » gozu kaymak veya kacmak » madikci » fr » kamcılılar » kara cumle » sağdıclık » icler acısı » uzum » musemmen » duzenleme işleri » tıkaclama » gumuşrengi » durdurmak » kafayıcalıştırmak » temeyyuz etmek » canak » capcak » beklenmediği umulmadığıveya c » gecmişzaman sıfat fiili » coban kulubesinde padişah ruya » sarkac » dort işlem » haber salmak veya yollamak » babam » kulturlenme » kuflu » koşklu » afrika domuzu » mantıkca » gulduru » cok duzlemli » kulyuc » ici geniş » gonlunden gecirmek veya gecmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » ermenice »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.