tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
w » ateşduştuğu yeri yakar » tohmetlendirmek » cengelsi » gucsuzce » ozelleştirilmiş genellikle di » sutana » tecrube » nakşibendî » bir koroğlu bir ayvaz » civici » şurekâ » sodyum hiposulfit » kulube » dikce » sosyal guvenlik » ici ezilmek » govdesiz » zirzopca » gommek » cok yetiştirilen bir bitki hor » ucuşmak » el gun » cukundur » ak sulumen » duğuncu » cakılmak » kendini toparlamak veya toplam » kumeleme » fabrikator » muzminleştirmek » kapılar yuzune uzerine ustune » gocurmek » odenek » nufuz etmek » corapcı » işi e vurmak » muselles » tecrube » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » yufka boreği » guneşlenme » ucan kale » calıkuşu » aklına duşmek » malta eriği » bicim » murdesenk » bir şey icin gerekli en buyuk » bağlamak icin yapılan toplantı »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.