tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durum » yureğini pek tutmak » soz kesimi » ustune veya altına eklenen ayı » guvem eriği » kanıkanla yumazlar kanısuyla » allah hayırlıetsin » ticanî » yardakcı » carkıfelekgiller » seyrana cıkmak » cur et » tuketmek » buyukken daha kucuk duruma get » ic odun » ruznamce » duruma gelmek » ors » anglikanizm » ictinap » ağac morus » candır » tecrube etmek » ekmek carpsın » golcul » doğru durust » denizkopuğu » kumultu » ust kume » ikametgâh ilmuhaberi » koyuvermek » dol doş » suzgunluk » tecessum » zihnini celmek » mutedeyyin » tanıdık cıkmak » ahzuita » tiftik kecisi » yureği şişmek » bicimlenme » cocuk işi » cozulum » yurekli » aldangıc » kaşgoz etmek » l al el » teverrum etmek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » işsiz gucsuz »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.