tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vulgarize » golge balığı » suvarilik » celimli » huzun » imzayıbasmak veya cakmak » tiftik kecisi » oğutucu » munakaşalı » guclu » ustune ustluk » dokme demirden yapılmış uclar » cevgen » duşuk » orme » sıcan kırı » yugoslav » acık soylemek » suclandırmak » tanrı nın gunu » harclı » subut » yıkılmayacak bir bicimde duzg » amerikalılaşmak » cakışık » sun » yer yarılıp icine girmek veya » cağırtmak » tıkaclanmak » kostekleme » gozu kesmek » duz » buyutme » turdeş » durumunda meyvesinden kokusuz » lâkırdıcıkarmak » orf » kucukleşme » teyel yapmak veya atmak » guzellik » cevrelemek » ustelik » gozu gibi sevmek » yay ayrac » duldul » mumarese » butceleme » umit kapısı » yukarı goğe doğru olan yanı » yayılmasınısağlayan cihaz »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.