tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kusmek » canak ağızlı » şaka goturmemek » danalar gibi bağırmak veya boğ » catlasa da veya catlasa da pat » comert davranmak » gun almak » oho » oğrenimli » kucuk caplı » kecileri kacırmak » gercekleşmesi imkânsız » tarihsel ozdekci » gecmesi » bakılmadan secilen şey » afrikalı » koruksuz » kimse » gobeği sokakta kesilmiş » cekeleme » tercuman » duzlemek » duğumlenmek » doşeli » surekli cekiştirmek itmek ka » oğle » hint inciri » nakışcılık » abakus » kultur gocu » meslekleri belirten tek tip gi » rek » zn » basıncolcer » cene yormak » yukcu » ve katımadde » alınır ve başına bir ya geti » genişacı » pay bicmek » iki eli birinin yakasında olma » cıkmak » sansurlenme » butan » goğsunu kabartmak » icsiz » cemen » tekefful etmek » cırpınmak » koktencilik »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.