tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafesci » avuc ici » hesaba katılmak veya katılmama » orgu » soz ustası » caktırmadan » sunnî » surunmek » sacıntı » uzay ucuşu » boşluk » linumusitatissimum » toz kondurmak veya kondurmamak » gozu bağlı » kostebek » yol acmak » buyuk terim » ozursuz » rejisor » yalavac » ilâc yazmak » temedduh etmek » gunah kecisi » canından bezmek veya bıkmak u » uniforma » sefa surmek » kalıpları » kustahlık » corbalık » kotu » hucum » borclu » secme » cobanaldatan » dunden olmuş » cifte atmak » trolcu » cekişmesiz » cakmağıolmayan » goğus cerrahisi » yuzleştirmek » yetiştirilen bir bitki lycoper » ofke topuklarına cıkmak » cepci » cok sesli » kuşucurmamak » ileri gecmek » boyle » basıp gecmek » hesaptan duşmek »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.