tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde kalmak » gok kuşağı » ic barış » guncelleşmek » icini yakmak » duzlem » cemkirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » cok sesli » nazizm » borc yiyen kesesinden yer » sonuc almak » bulbulleşme » hatırlatmak » curuk iş » palavra savurmak atmak veya sı » surcmek » melul » acık duşme » hazır duruma getirildiği omurg » ile beraber » gumuşlenme » osmanlıcılık » gormek » kılıc » yuzulmek » uşenme » an en » anuri » uruguaylı » hukûmet » bağımlısıralıcumle » ıtlak uzre » benimseyip değişik bicimde anl » alacık » on lisans » yurek ağrısı » cınargiller » acık kapısiyaseti » dokmek » bekle yârin koşesini » ıtriyatcılık » gonul bağı » zerre kadar olsaydı » pacavra » gocebeleşmek » cıkmalıtamlama » dediğinden dışarı cıkmak » karagoz oynatmak » dışcizgiler durumu »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.