tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ulke » cengel iğnesi » meridyen duzlemi » catlasa da veya catlasa da pat » nufuz ticareti » goruşturme » diline dolamak virt etmek veya » şakşakcılık » icli » bir icim su gibi » klorurleştirmek » bircoğunu o metalin yuzeyine y » sigara boceği » imanım kısa soyleyişle » mahrec » yetkili yargıc » lâtince » msa mse » gonderli » cerkezce » afişci » kat î » denk duşmek » dupeduz » tatbik muhru » fındıkcı » ortopedi uzmanı » carşaflama » gunun adamı » capaklanma » bekâr kalmak veya yaşamak » figuratif » aralarından kara kedi gecmek v » şerc » cicek evi » akıl var yakın var veya akıl » cala » gozlemcilik » askıya cıkarmak veya cıkarılma » feleğin sillesine uğramak veya » tumlec » şuphesiz » borclanmak » amerikanvarî » rezil rusva olmak veya rezil k » kunye » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » toprak kolesi » modasıgecmek » sut kuzusu »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.