tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guclendirici » duşman catlatmak » cirkefce » kolacan etmek » melul » kosnulme » baba değil tırabzan babası » tekefful » işi resmiyete dokmek » balkar » calışkan » acısınıcıkarmak » taşcılık » buyuk » dizginini cekmek » eri » marmara cırası » dudukcu » beklenmediği umulmadığıveya c » sac » mes ut olmak » oyuncakcılık » karısıkoylu » cakıldamak » duşunce ozgurluğu » olum dirim » haric » olu » uzulmek » yarayan kuru ince yaprak » tekevvun » yemenli » aktuel » borclanılmak » fucceten gitmek » cıraklık etmek » eline ayağına uşenmemek » tahsil gormek » gelen birini karşılamaya cıkan » ikiyuzlu » celseyi acmak » mutehassis » boğazından gecmemek » etiketci » hurdasıcıkmak » yuze cıkmak » golge etmek » canınıdişine almak veya takmak » yuk vurmak » başının caresine bakmak »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.