tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakmaklı » gozlerini kan burumek » banliyo » dupeduz » gecmek » mez » duşgormek » guler yuzlu » kuresel ucgen » etcik » icki » suluk vurmak » temayuz » pestile cevirmek » yontemli » unlenmek » multezim » berber cırağı » uzerine yok » humanizm » goruşulmek » yan cumle » cukur » sokulme » soz zinciri » mel un » cizgi » yurume » orumcekler » gozu gitmek » mulâhham » kure » sokağa veya sokaklara duşmek » on bilgi » farklılaşma » edebiyatcı » teminat akcesi » nazileştirmek » koreliş » rotuşcu » koşeli ayrac » koşe rafı » murur » acmak » duğuncubaşı » mangal gibi yureği olmak » ahmakca » şeyhulislâmlık » donen kenarıcepecevre oluklu » dunur duşmek »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.