tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pirinc unu » salca » haraccılık » amerikanvarî » parcalarıgibi şeylerin tumu » sakınılan goze cop batar » cingoz » cokkunleşme » toplum ekonomi din kan veya » tokatcı » ağac yaşiken eğilir » lâyık gormek » cekic makinesi » yuzucu » gonul dilencisi » beygir gucu » dokulmek » korduğum » nukul » flâman » bicim » kopoğlu » bukme » kraca » kaplıkapak » sefalet cekmek » mukâfat » » carpıştırmak » şohret bulmak veya kazanmak » ustune gul koklamamak » beyninde şimşekler cakmak » yorunge » diken ustunde oturmak veya olm » yumuşak unsuz » dunyaya kazık cakmak veya kakm » ışınolcer » elektronik calgılar » hamur corbası » başıyastığa duşmek » pamukcu » acık şehir » soz kesmek » oldurmek » tenevvur etmek » ardından veya arkasından atlık » yay » alkışcı » gozsuz » sonuc »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.