tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıyığıyeni terleyen delikanlı » bayram kocu gibi » carpıştırmak » icecek » organizmaların oluşturduğu bir » ağaclandırılmak » acıkgoz » tel cekmek » at var meydan yok » yurek acısı » koruk » almanlaştırmak » ruzgâr » hesap etmek kitap etmek » cılgınca » akupunktur » oynakca » kecilik etmek » on parmağında on huner veya ma » meden » yuzune bağırmak » muzminleştirmek » ceşitlendirmek » orneklendirme » cırpmak » acmazlık » dekorator » agop un kazıgibi bakmak » kufurbazlık » mutluluk cubuğu » balıkcılgiller » para cıkarmak » kucuk » surduruş » salcalanma » gercekcilik » olusunu opmek » derme catma » dokmek » bıcak altına yatmak » cıngırdama » munavebe ile » gormek » icinde pişirilmesi ve limon su » yuğruk » guzellik yarışması » meydancı avlu bahce gibi yerl » yururlukte olmak » kokenlenme » koksel »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.