tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcalma » goz taşı » dollenmesiz ureme » artırılan bir manyetik alanın » ic donu » cay ocağı » duzletme » ic hat » izahat vermek veya izahatta bu » camgoz » buyuk aile » cağlamak » munakale » yuklenmek » hareketlerde bulunmak » kılıc oyunu » gecirme » acık oy » folk sanatcısı » kalite cemberleri » guvercingiller » uc » cıldır cıldır » gonlunce » fekul » kopeğin ağzına kemik atmak » davul calsan işitmez » olu gozu gibi » maca » bolme » hicbir » ortmek » tupcu » tekâmul etmek » cekmek » butunu bel kemiği » namibyalı » golge balığıgiller » işgormek » kazak » muessir » gorevli kişiler » durbunlu » bir madde » kostebek illeti » bahtıacık » zayıf duşmek » tutsuluk » tumden gelim » gumburdeyiş »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.