tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cift cinsellik » cırpmacı » tuy gibi » allah tan kork » sene » kul kesilmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » domuz gibi yemek veya tıkınmak » kepce » doşetilmek » kepce » cur etkârlık » dovuşme » olcek » istim ustunde olmak » hâli uzere » guvence akcesi » rukû » kırmızıkart gormek » un » kasetci » etut » cakmaklaşma » ic guveysi » guzel » cakmak » daki deki taki teki » kafayıtutsulemek » olu deniz » muteşebbis » lâtin dilleri » cobantuzluğu » buzul cağı » citi yapmak » cocukcu » etmediğini bırakmamak veya kom » mundemic » yureğine inmek » urpertme » takas veya takas tukas etmek » macasına mecesine » gucluğu veya guclukleri yenme » bozyuruk » caprazvari » kotek » cakmaklı » emen bir bitki dionaea muscica » belirtmek icin kullanılır » cıkmak » kadayıfcılık »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.