tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toyga corbası » hemzemin gecit » cilemek » yeri goğu ben yarattım demek » butunu hars ekin » gerekce gostermek » işbirine kalmak » cu » musevîlik » mufteri » duzelme » cini murekkebi » sırtustu yatmak » allah tekrarına erdirsin » ortme » yayla cayırı » anglikan » cekirdekci » maket bıcağı » kocek » lâtin » corlu » ciğindirik » etmek » karikaturluk » alay gecmek » tuh » havuc » cingeneleşme » ilâc » cezayir menekşesi » gorevlenmek » sinuzit » capraza almak » cokturme » ilâcsız » okse » koreltmek » girdisi cıktısı » cektirme » rastık cekmek » cakal » sozu kesmek » gulumsemek » cığlık cığlığa » kacılmak » zimmetine gecirmek » naldoken » halk muziği » allah belâsınıversin »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.