tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustume iyilik sağlık ustune u » kahve dovucunun hınk deyicisi » levazım boluğu » dovdurtulme » ust » raportorluk » gonlunden gecirmek veya gecmek » nârına veya nâra yanmak » ayva gobekli » cevirme ağı » genişgonullu » tezelzul » kopru yol » oteye beriye » aracılığıyla duymak değmek e » cıban ağırşağı » gonderiliş » barutculuk » acmak » kulkedisi » entelektuel » uc etek » goz almak » beklenmediği umulmadığıveya c » yedi duvelle barışık » goz yummak » notrleştirmek » kusturme » yavaşgel veya ol » goz ucu » gorevcilik » catılma » arık cekmek » ozgul ağırlık » malzeme » fransız » muziksiz » cevikleşme » urkek urkek » suclu » yuz karası » kuf » deniz uzumu » duzeltilmek » cenek » kayıkcılık » iclendirmek » golge » yumurta koku » ustune oturmak »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.