tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecim kapısı » gozeneksiz » mumeyyizlik » istifcilik » canakcılık » olumu goze almak » teberruz » cırpma » bağlık bahcelik ği » golerme » zarfcı » guc » gonul avutmak » ceviklik » kutuphaneci » ciftcilik » ahmakca » ay parcasıgibi » gulunmek » şurekâ » yaşuzum » guleclik » mukevvenat » olcerme » cemberlenmek » istenilen bicim elde edilen m » nufus kesafeti » calışma gunu » surfile yapmak » uveymek » kucuk sakarca » ustunc » gok » kullanılır » basıolcer » duzenek » muyesser » guluş » borcluluk dengesi » uste vurmak » gumruksuz » oz dışı » » saponaria officinalis » bıcak bıcağa gelmek » klikci » tıraşbıcağı » oğlen » davul birinin boynunda tokmak » arasında den başka anlamıyl »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.