tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucuz » figur » olumsuz » buro » kopurtmek » goz doldurmak » kurban bayramı » sozun ardıboşa cıkmak » cicek biti » kuf bağlamak veya tutmak » halıdan yapılmışiki gozlu torb » kulluk » losemit » akıntıya kurek cekmek » orucsuz » vasıflıişci » carpışmak » duruma gelmek » balıkcılık » cay ocağı » ım » cerceveci » kucuk onerme » bahşişveya beleş atın dişine b » urperiş » calcenelik » cirişli » yaradana kurban olayım » pis pis duşunmek » tanesi » sonuc » sıcmak » cıplak gozle bakmak » donanım » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » suzulmek » cıt » takallus etmek » ucurum » alafranga muzik » cıvlama » bahcıvan » mujdelenme » cadırcılık » once can sonra canan » cemaatimuslimin » buyukce » uzerine cullanmak » doğrultmac » tahayyul etmek »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.