tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gercek varlığıinkâr eden aşırı » başağac » kem goz » kudumzen » bir coplukte iki horoz otmez » gorelik bağıllık izafet rol » doğru durust » veya bu anlamda birleşik isim » bilincaltı » muzahir » miş » gubreleme » hesap cuzdanı » asgarî ucret » sigara boreği » ağzınıveya cenesini tutmak » hızla birdenbire » yondeşacılar » turkluk » cıtırdatış » cl » ucar kefal » cocukca » goc etmek veya eylemek » oldubittiye veya olupbittiye g » icsel » lisansustu eğitim » kalıpcılık » sulfat » cilek suyu » kucuk bitkilere verilen ortak » muzakereci » lâstikci » rumî » puturlenmek » cerceveleme » goruşme » gil » kotu haber tez duyulur » diskur gecmek veya cekmek » kıc » gumuşîleşme » goyunmek » puskurgec » kubizm » tamir etmek » ozendirme » olu » duzen vermek duzene koymak vey » ters yuz ters yuzune cevirmek »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.