tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umursamaz bulmaca karşılığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yedek veya yedekte cekmek » hesaptan duşmek » celmek » kancılarlık » stokculuk » sacsız » biokutle » otakcı » cocuk bakıcısı » tayf olcumu » gorumcelik » etmek » sozunu kesmek » oluşan cok duzlemli cisim men » ceyrek » cukundur » modul » ic guveyinden hâllice » toretanımaz » ceşitlenmek » duşkunluk » olu » lupten » surtmek » dallıgullu » secmek » gecimli » parcalamak » koruklemek » pacasıduşuk » ozgunleşmek » cağırı » goz banyosu » catapat » koşe rafı » alcacık dağlarıben yarattım de » colluk » kotuleşme » hesabınıgormek » mobleli » pacasınıcekecek veya toplayaca » yerleşme birimi » zıvanadan cıkarmak » ant icmek veya etmek » caprazlama » kat cıkmak » cicek acmak veya vermek » daruşşifa » timus » gorevselcilik »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.