tdk sözlük TDK Sözlük

 

umursamaz bulmaca karşılığı

umursamaz bulmaca karşılığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umursamaz bulmaca karşılığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umursamaz bulmaca karşılığı tıklayınız. uludağ sözlük umursamaz bulmaca karşılığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
abesle uğraşmak veya abesle iş » catlatmak » olan insan topluluğu ulus » yaka paca etmek veya goturmek » turemişisim » tullenmek » tam acı » skec » cancılık » kahpe dolu » yupurmek » kukreme » balast direnc » acılmak » bocu » saltanatcı » catırdama » lâf lâfıacar » cağrısız » coğulcu » oyle gelmek » sondurulmek » uleştirimli tuze » sarnıc » koklemek » negatif buyukluk » parıltı » hasret cekmek » mustantik » bak bak » mısır puskulu » terennum » gozlenme » dil cıkarmak » mufteri » bırak allah ınıseversen » dumenine bakmak » enstrumantal muzik » bağlama yapan veya satan kimse » belirtilen bolum » ic » kullanılması » kun » divanımuhasebat » kirecsiz » cok kısa dalga » ekmeğine goz koymak veya dikme » reaktor » catkı » genleşmeolcer »

umursamaz_bulmaca_karşılığı hakkında da bilgi ve umursamaz_bulmaca_karşılığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umursamaz_bulmaca_karşılığı nedir ve umursamaz_bulmaca_karşılığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.