tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cullanış » al gulum ver gulum » hesap vermek veya hesabınıverm » sumuklu » dama cıkmak » icitim » bulunan kopuren su » ulke » urkmek » tore » ici gitmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » boburtu » ucan kale » ust sınıf » kapılarıacık tutmak » levha » lâckalaşmak » ne buyrulur » olayı » okce » yuz yazmak » gozleme » kostere » camura bulaşmak veya batmak » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » el mi yaman bey mi yaman el ya » mustakil » muhliye » fındıkcılık » korukculuk » ırkcı » gorgusuz » olum » uzumun copu armudun sapıvar de » anahtar yapan satan veya onar » su duzeyi » ecel geldi cihana başağrısıba » mudurluk » oz eleştiri » sukûnet » bak » mutemekkin » gecmek » calgılı » iki duzlemli » gok ada » koturum olmak veya kalmak » odullendirme » olcu bilimi »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.