tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik kalemi » uşengeclik » somuruş » kucuk sesli uyumu » t » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » goturtmek » boşluk » gil » fulûs » kullukcu » surutme » yuzey veya cizgi kaide » seyreyle gumburtuyu » istavroz cıkarmak » tarafından arabacıicin armağan » vaadini tutmak veya vaadinde d » muzahrefat » boşa koysan dolmaz doluya koy » sacı » akma hancer » menu » gormuşluk » cebic » pantufla yapan veya satan kims » ciğneyiş » plâtoncu » sosyal guvenlik » gozetim » cimensiz » musamahakârlık » ondelik » beylikci » icine huzun cokmek » ortak carpan » cağ » ağac sansarı » mutetebbi » yere yonelim » koken bilimci » duşman » ozel radyo » ruşvet yemek » mudir » şeylerden her biri tabaka » oğutucu diş » kedi gibi dort ayak uzerine du » kayı » yuklem birliği » kongovdeli »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.