tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ney uflemek veya ufurmek » cıkmak » hic de » cevrelik » yukseklik korkusu » koşe » cıkartı » ak mıkara mıonune duşunce goru » cenesini actırmak » saltanat surmek » renk vermek veya katmak » kronikci » puturlenmek » sutu bozuk » catladın mı » hızla batmak » alcalma » raportorluk » goz nuru » ofke ile kalkan ziyanla zararl » yanaşık duzen » ne iyi » uleştirim » kotu olmak » kaşgoz etmek » toparlakca » cifteli » cizmek » entipuften » ustune » civit rengi » ul » sutbaşı » emici tuyler » dovuş » mutenevvi » ustunden şu kadar zaman gecmek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » kafadan gayri musellâh » anac » guc mevkide kalmak » gencleşmek » soyleşme » kosnul » kırk bir bucuk maşallah » mufreze » surtuşmek » pişpirikci » uzere » tibetli »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.