tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araclıjimnastik » bocek bilimci » cifte cubuğa gitmek » midesi almamak kaldırmamak ka » tepesine veya başına binmek ve » aramak taramak veya arayıp tar » canlılara yaşama ortamısağlaya » rezili cıkmak » cığırış » duzgun » kıratınıolcmek » duşman » calımlılık » ortme » suzuk » celenk koymak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kuvvetolcer » suslenmek » kolemen » bir arpa boyu gitmek veya yol » astığıastık kestiği kestik » gunaha sokmak » pecete » toresel » sıcrayış » tokaclanma » sene » kethuda bey » cay » cizgileşmek » guluk » sokulme » ici sıkılmak » parca » kor kadı » ayağınısurumek » kı ki » ağzıvar dili yok » sozu sohbeti yerinde » coraklaşmak » butunu » iletişim aracları » gumuşlenmek » gozleri parlamak » kacışılma » pop muzik » bugun bana ise yarın sana » avurtlarıcokmek veya avurtları » tulyum »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.