tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosteklenmek » yukluluk » fare deliğe sığmamış bir de k » zuluf » guluncleştirmek » goturmek » kibarlık duşkunu » parmağınıaramak birinin parmağ » bicimini alır hidrojenle oksi » lektorluk » İki veya daha cok maddeyi birb » kuturdeme » gonulluce » işaretci » moto » kaşıkcın » gecmesi » mudafaa etmek » turan » işacmak » cağırtma » bilim » camca » faulsuz » turkleşmek » kamcılamak » muştereken » lâf soyledi bal kabağı » markscılık » icre » ozgurleşmek » başol da istersen soğan başıo » ozgun » caylak » tegaful » muyesser olmak » cilekcilik » kamcılama » cıfıt » coğurcu » olcer » uvertur » buzlar cozulmek » yankıuyandırmak veya yapmak » hucum » soluk almadan dinlemek izleme » komur » demokles in kılıcı » boğure boğure » kuru kofte »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.