tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenesinin bağıcozulmek » dalgacımahmut » gun » cıt etmek » ayakcın » puruzalır » bağışcı » mektep cocuğu » kucuk » muteşekkil » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » bukun » kohnelik » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » alnac » camaşır » bir kalem gecmek » goz » alt ust olmak » anglofil » komşuluk etmek veya yapmak » levazımatcı » gumrah » recine yağı » oğureceği gelmek » ic guveyinden hâllice » kostekleyiş » cevikleşmek » şumul » carpım tablosu » on oda » hanefî » suc işlemek » podosuet » yuksek » veya krom kaplanmışcember bici » meşhut curumler mahkemesi » sıcan deliğine paha bicilmez o » bahtıacılmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » lektor » ın in un un » saat ciceği » İskoc » acığa vurmak » hartuc » maraza cıkarmak » ozun erosluk » gunah » oksuruklu »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.