tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicime sokmak veya bicim verme » cokelek » gezercalar » sacak bulut » gozunu yummak » egzotik corba » govdeli » kahrından olmek » uye » kıc » yugoslavyalı » cıban başvermek » kılıc calmak » temizlemek » frenkce » uzerine yatmak » civici » gun ortası » hesabınıgormek » horguclu » ciş » gecmek » surgunlerinde kokulu yağbuluna » deli divane âşık olmak » kimya gocumu » tart etmek veya eylemek » ut » remil atmak veya dokmek » cok hucreli » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » ustalık gerektiren iş sınaat » ım » atmak muracaat etmek » otesi berisi » alıc » ne munasebet » kopekgiller » belirtmek icin kullanılır » organizmaların oluşturduğu bir » curutme » dunya goruşu » ciftleştirmek » oğrenmek » canıburnuna veya burnundan gel » kendini gosteren ve bulaşıcıol » oluşturduğu tuzel varlık » umit » işgostermek » ozumlemek » mutalâada bulunmak »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.