tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suyu hurmetine veya yuzu suyun » gok yakut » calgıcalmak » kutur kutur » ter dokmek » nufuz ticareti » ust tarafı » zararına kazanc sağlamak » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » sunger » guzel » muzakere » bulunan mobilya » ay » carklı » geciriş » sıcan duşse başıyarılır » alım elim » cağlayan » dipciklenme » cift surmek » mulga » k » hicleme » gozunu ağartmak » mayıs boceği » icini boşaltmak » koy koy » bicimsizleşmek » gozu veya gozleri kararmak » cırakma » kurek kemiği » coven » başgostermek » mehter yuruyuşu » odu bokuna karışmak » alcalma » kalp kazanmak veya fethetmek » dallarınıkısaltmak » ceviri dili » suzdurme » yarayan kuru ince yaprak » parcalamak » bir cenetli » yuzunu gozunu acmak » bilinc » ucu cengelli ağır demir arac » kulliyen » karacalı » cam goz »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.