tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carklı » anasınısat veya satayım » korkusuz iyi dovuşen kendine » makaralarıkoyuvermek zapt edem » cilehane » toprak cimento » kopulemek » şoyle boyle » alkışcı » calkatma » duşman duşmana gazel veya yasi » muracaat etmek veya muracatta » oğrenim » kulâh » gunu dolmak » profesorluk » dort işlem » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ur » kırılıp dokulmek » ağac oyma » akaclamak » tahtalıguvercin » yahudi » ciğciğyemek » kale cizgisi » ust » kilise canı » arasıveya araları acılmak acık » yeni gineli » cakıl » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » piyango vurmak veya cıkmak » gunluk » cubbe gibi » suyu gorunce teyemmum bozulur » goruşmek » camur » oldurtmek » sozde ozne » şifayıbulmak veya kapmak » ozgurleştirmek » ne oluyor » uretici alan » dustur » ozen » kostekleyiş » cok anlamlı » boşluk » hoşca »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.