tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulkuculuk » olarak yurutulduğu siyasî duze » odobenus rosmarus » cicek tacı » yumuşak yuzlu » acık » buyuk harf » lâckalaşma » kucumsenme » hancerlemek » ru » as yon » santrifuj » cevrelenmiştahta ağırşak » olcekli » ordovr tabağı » sıcma » lok gibi oturmak veya cokmek » sırca koşkte oturan komşusuna » şuphelenme » başka işi yok mu » gocmenleştirme » zekâ bolumu » tekefful » caplamak » suzulmek » elektrikcilik » maca mece » tek kurekle mehtaba cıkmak » şipşakcılık » cağrıcı » deneyustuculuk » eşgudum » cekirge kuşu » ermeni » gil » kavlukarar » sen bilirsin veya siz bilirsin » oluşturduğu donme eğrim cevr » kapanmak ortulmek » nacizane » frenkce » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ac ec » salur » uretkenlik » gunlerce » alt tarafıveya yanı » dordul » kosteksiz »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.