tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hapishane kackını » durtuş » ışık gocum » boşnaklık » cayırlamak » ağzından duşmemek veya duşurme » karikaturist » aktuel » purceksiz » ım » mehter muziği » cıkmak » cullandırmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » olum allah ın emri » centmek » ust geciş » uckur cozmek » bir gunden bir gune » elle tutulur gozle gorulur vey » ateşparcası » duşleme » kıvanclı » cok uzun uzun sure uzun olar » kutukleşmek » ispenc horozu » fırıldak cevirmek veya dondurm » muslukculuk » kukla hukûmet » tadıgitmek veya kacmak » gostermek » gunaydın » oğuzca » secmeli yemek » tanrı ya şukur » canak anten » ileri goturmek » garpcılık » bonce » sevda cekmek » şarapcı » ekşili corba » ateşolmayan yerden duman cıkma » gun balığı » cırpmak » gorunuş » arap » seckin » on denetim » su kure »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.