tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dumbelekci » goz actırmamak » camurlaşmak » camur ığrıbı » ali kıran başkesen » aklınıbaşına almak veya toplam » cift direkli » ickicilik » ahlâkca » comce » ortak mulkiyet » uykusu bolunmek » methusena » istatistikci » yaban sumbulu » ictepi » onemsizce » dolmuşcu » bahşişveya beleş atın dişine b » ı i u u » afrikalılık » bir cicekle bahar veya yaz olm » yureği katılmak » kakac » colaklık » dayalıtahta kalas » formulleşmek » şaka goturmemek » davranış misal » faydasınıgormek » ozden » mucellâ » ic odun » bukulgenlik » yuruyuşyapmak » gobeğini kesmek » unsuzunu gosterir » uc gunluk omur » yem dokmek veya koymak » gecim zorluğu » tıngır sac elim hamur karnım » gumburdetmek » cok fazlı » kat cıkmak » doğrultmac » tedavulden kalkmak » kıskanclık » musait » hil at » gozune karasu inmek »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.