tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortusuz » teşehhut miktarı » puskurtu » cıkarınıtepmek » tokac » kız boceği » guclu » capaksız » duzenleyen ve genel olarak ilg » eşelemek işi yapılmak » kenarda koşede » tırnakcı » cığırtmacı » dık dik duk duk tık » cırpınıcırpını » emdiği helâl sut haram olmak » gomme dolap » duygusal duşunme » flort » sidik sokturucu » allah yuru ya kulum demiş » acılıp sacılmak » vucuttan duşmek » cıtkırıldımlık » ici kararmak » yuz yazmak » ozdenlik » kuyruklu yıldız sacı » acılmak » civilemek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » daloğle » lufer » urkek » gozu tok » elden duşme » yuzup yuzup kuyruna gelmek » c » mutecessis » âlemin ağzıtorba değil ki buze » gozetmen » fak fuk fonu » yureği yerinden oynamak » komurleştirilmek » mutculuk » şantor » su boreği » ittihatcı » pt » gozu yememek »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.