tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırsatıkacırmamak » buddhizm » iceren genel kavram » ıskaca » kume » cenen tutulsun » muhrelemek » muduriyet » dilinin cezasınıveya belâsını » inkılâpcılık » kedi ciğere bakar gibi bakmak » ozlu » oz gecmiş » teleksci » mızıkcılık » camaşır » marksizm » akumulâtor » cimdiklemek » duduk gibi » ticanîlik » cuda etmek » ncı nci ncu ncu » oz devim » erendiz » e hâli » dort ustu murat ustu » kultur varlıkları » eline fırsat gecmek » buyuk » tokaclama » bicimsizlik » hangi taşpekse katıysa başını » başına işcıkmak » surmek » donmek » yuz kiri » prosedur » bir soyledi pir soyledi » sokmek » futuroloji » ustupulemek » şeyhulislâmlık » civici » suhunet » kul olmak » gorme » kadukluk » paracol » şeytan durtmek »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.