tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzının tadıbozulmak veya kacm » gormek » bağrışa cağrışa » alman usulu » bayrak acmak » fırıldakcı » hukukcu » bicki » un » suriyeli » cozulmek » ciftleştiriş » gostermeci » mufrit » ağzının muhru ile » duşunce » kotuluk » olduğu soz » olu renk » amber ciceği » cardak » ağac kurbağası » duyuustu » hukumsuzluk » strukturalist » by pass » sut » cevirtme » mosyo » levha » dik ruzgâr » uleştirilme » alcaklaştırmak » icine tukurmek » yukseltec » cakmak cakmak » asurca » acmak » yurunmek » bin yaşa » cıngırdatmak » guderici » gerekce » capkınlaşmak » paldır kuldur » olumlu tumce » usturmaca » donme dolap » ciğnetmek » pacalık »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.