tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mec » coğul ekleri » korpe » biskuvi » cizgi » aracı » icin icin gulmek veya gulumsem » donup dolaşmak veya done dolaş » hint bezelyesi » it » th » suzulme » gozu dalmak » tepesi veya beyni atmak » tecessum » kuşgibi cırpınmak » munazaa » cıldır cıldır » calımlamak » anasınısat veya satayım » olmezleştirme » cı ci cu cu » bahce » surtulmek » hukmu parasına gecmek » capaculcu » ortmek » acıkok » cift surmek » sistem » omru vefa etmemek » tura cıkmak » calmadan oynamak » kılıc pabucu » cile cıkarmak veya doldurmak » cozum » renk olcme » yureğini tuketmek » ayrıseci yapmak » yuz kızartıcı » satranc taşı » orakcı » sucustu mahkemesi » etuv » sırca » yuzler » katıla katıla gulmek » cakmak » kustere » ayağıveya ayakları suya ermek »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.