tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuklenmek » kalensove » yarma corbası » undeşlik » gomme » durumunda ayrılabilen parlak b » kırağıduşmek veya yağmak » surerlik » elma da alma da demesini bili » kamu sektoru » boceksiz » hayvan lama glama pacos » başından gecen olağan dışıola » dişcik » cicek suyu » ma me » orospu bohcası » ozel mulkiyet » duşman » acık bono vermek » ortakcı » tıkaclanma » keşkekci » cevre kirliliği » şuphe » muhendislik » unvanlarının başına getirilir » kucuk unlu uyumu » tum » ahi » icin kullanılır » imdada veya imdadına koşmak ve » ileri gitmek veya varmak » acınmak » cığgibi buyumek » bu gunlerde » tor » cavuş » su goturur yeri olmamak » dortleme » urpermek » gozlu » cık cik cuk cuk » ufuk cizgisi » davranmak saygıgostermek soz » cakozlamak » koklemek » tekabul » halka donuk » cobaniğnesi »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.