tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc » kızılelma » sutlu kengel » cepin » ayva tuyu » ad cekilmek » rezil rusva olmak veya rezil k » gosterir » gecirici » zangocluk » beli bukulmek » yedi gobek » rofle » kendi kendine gelin guvey olma » bağırıp cağırmak » tatar corbası » iki eli şakaklarında duşunmek » goz » cağrısız » manikurcu » yanlışcıkmak » kısa goruşlu » mantık oncesi » elden cıkmak » kuyruklu yıldız sacı » gozlerini kapamak » suyunu cekmek » kopek gibi » gecerli » caşıtlamak » boşta olarak yapılan ortu » birbiri ustune gelmek » kuşayiş » hazırlık donemi » tukurme » cırakma » aşırıtepki » uzumculuk » gumruklemek » hakkıicin » civisiz » bu yuvacıklar topluluğunun bal » devir acmak » munzevi » damak unsuzu » hicleştirme » takallus » ruya » geciş » ve dağıtımınısağlamak amacıyla »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.