tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut sözcüğünün eş anlamlısı

umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umut sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecme » antep fıstığı » dunya » ustunu veya ustune gormek » yol acmak » coksamak » teessur etmek » odetmek » ihtilâfa duşmek » kulte » dil oğretimi » coğaltmak » taşkomuru » bicimcilik » ic tureme » icin » canına duşkun » ciftelenmek » hakkısukût » hintli » toplu calışma » duduk » olum var dirim var » ozumseme » politika gutmek » nakliyatcı » cekiye gelmez » yuz yazmak » geciliş » oldubittiye veya olupbittiye g » mal kapital » acıkcası » yureği yanmak » gunahlı » arasında den başka anlamıyl » ozellik başkalık ayrım » grev sozcusu » sonuc karşılaşması » gumuşlemek » şukur etmek » subap » gecişsiz » miktar ile indirimden sonraki » kirli cıkın » buyutulmek » yuvaya donuş » guzel » guvenoyu vermek » curukluk » gozlerini kacırmak »

umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umut_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.