tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışma » piyango cekmek » broşur » yağlıkcı » ucar » nufuz ticareti » hakir gormek » olu » ofkelendirme » herkesin gectiği kopruden sen » işdayıya duştu » kaypakca » yontma taşcağı » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » halisuddem » mahmuz ciceği » cizdirmek » usalize » cengi takımı » işi gucu bırakmak » acık » cengel iğnesi » cabalanmak » tekaut ikramiyesi » capraza almak » tavuk kumesi » acmak » uflemek » sıcan deliğe sığmamış bir de » kilit kurek olmak » sırtustu » coban boreği » celtikcilik » kacamak yolu » anlayışgostermek » kabak ciceği gibi acılmak » bulunduğu yer basamak » doşeme » spekulâtor » kendini toparlamak veya toplam » yuksek okul » muzahrefat » şoyle bir » kumuk » tespih boceği » cok guzel kadın » ipek boceği kelebeği » obekleşme » tufekci » gosterir »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.