tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâckalaşmak » uzgunluk » başının gozunun sadakası » cevirme » mukedder » ağkepce » kusturmek » helenizm » park etmek veya yapmak » tarafsız bolge » koşeye sinmek » yururlukte kalmak » sıtma nobeti » catınmak » gayrimutecanis » soğukca » başkomak koymak » surukleyiş » alt ust olmak » surme » ogesi » nusha » ozezerlik » husnuniyetle » soz » aristotelescilik » icten evlilik » pece » olarak belirtilmişbicimi sıyg » rontgen » cevirme » av kopeği » onem » bortmek » yureği kanamak » ickisiz » işbirinden bitmek » baba koruk veya erik yer oğlu » goz » yaka paca goturmek » kucukce » plâkcılık » tenasup » temel tumce » gocurmek » kopeklemek » pompalıtufek » toplantı konuşu bilimsel top » saptan oluşan ekin bicme aracı » den yana »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.