tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakıl kuşu » levazım boluğu » şarapcı » uretim ilişkileri » durulmek » tevil goturmek » yalcınlaşmak » rekonstruksiyon » karşısına gecmek » avurt satmak veya avurt zavurt » azınlık hukûmeti » goz bilimi » coğunmek » semturreis » gozleri parlamak » cumbur cemaat » cok katlıotopark » ortulmek » kamışatmak veya koymak » oncel duzen » deniz ucağı » ahdicedit » ozumleme dokusu » gulumseyiş » saati calmak » belâ cıkarmak » yurutmek » yuz » donmek » lâckalaşmak » bolme işareti » cobanpuskulu » dort gozle beklemek veya bakma » on denetim » ceyreklenme » kacırılma » yelolcer » corapcı » kadının yuzunun karasıerkeğin » tapu kutuğu » lâkırdıyıezip buzmek » allah icin » duru » analizor » ufurme » cağlayış » kulhanbeylik » tumlenme » cocuklaştırmak » duşkurmak »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.