tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kume » hurmetli » at gozluğu » koşelik » uzerinde » koy imamı » okse otu » yardakcı » ceşmibulbul » yetişen bir ağaccık corylus av » dirsek curutmek » orneklenmek » yureği yanmak » su altıfotoğrafcılığı » at var meydan yok » celtiklik » torpulemek » tos » calkar » hayvan lama glama pacos » yayla cayırı » butunsel » gozunu doyurmak » demir gibi cok sağlam » acılma » gun veya belirli zaman aralıkl » alt cene » tenasuh » kacmaktan kovalamaya vakit olm » comaklamak » can boğazdan gelir veya gecer » bilinc » muruvvet » cakmaklaşma » cevirici dili » goturmek » etut » kılıchane » menşeviklik » akupunktur » sacma » aclıktan olmeyecek kadar » lokma ciğnenmeden yutulmaz » bakışacısı » fenike portakalı » kacış » luzucet » cizmecilik » amerikan » yuz cevirmek »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.