tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altın tutsa toprak olur veya » atolye » dehşete duşurmek » ata et ite ot vermek » diğer ceşitli hizmetlerin butu » icli dışlıolmak » orgulu pilâv » temel onerme » yukseğe cıkmak » mumas » gozunu alamamak » cobanpuskulu » anlamıverir » cekimsenmek » yureklilikle » cekirdekci » ozel okul » baştan kalmışveya kalma » yeri goğu inletmek » terorculuk » plâstikcilik » toz » surme » tecavuzkâr » cuzdan » zarar cekmek » kılıckuyruk » gobek otu » arıtma unitesi » cepheden hucuma gecmek » gorev almak » kancılarlık » şarap canağı » ele gecirmek » bordur » kunguldemek » papara veya zılgıt yemek » ilgi gostermek » soluğu kesilmek veya tutulmak » ilişkilerin butunu iktisat » grejuva » cunupluk » cevikce » şuyu bulmak » goden » carşamba » kuskun kuskun » carcur olmak » yalvaclık » hucumbot »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.