tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surmedan » oksuruş » hoduk » tukuruklemek » sebayudu » kolelik » yer orumceği » acımlama » sevinmek sev in sevdirmek se » korpecik » kapucin » duduk gibi kalmak » tesettur modası » takti i » kucak acmak » cin carpmışa donmek » erkecsakalı » kepceburun » uşuntu kopekler mandayıparalar » indukleme akımı » ust cene » rotuş » arap » olumle oc alınmaz » tok evin ac kedisi » individualizm » normalustu » gobek » resim cekmek veya cıkarmak » istencsiz » curutulmek » yurek darlığı » başkurt » ayakcak » mezur » ceng » adımlarınıacmak » utopya » yureğine sinmek » cıkarılmak » oclenme » allah manda şifalığıversin » olusu ortada kalmak » tefeyyuz etmek » acısınıcıkarmak » canak yalayıcılık etmek » adıdeliye cıkmak » cozunme » oz indukleme » comak sokmak veya koymak »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.