tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırca gibi » capraşmak » balıkcın » bir gun evvel » sutannelik » sokağa cıkmak » somak rhus coriafia » korpe » iki eli kanda veya kızıl kanda » kırk yıllık yani olur mu kâni » pek cok » bulbul » ders calışmak » pestilini cıkarmak » goğusluk » camurlamak » canıgonulden veya canıyurekten » goz yummak » gozunden kacmamak » koruma unsuzu » burgu » gorunmek » başa gureşmek » cepheden hucuma gecmek » caprazvari » tuy tus » yekvucut » giysi » yuzdurmek » gumuşservi » mustehcenlik » surtulme » coğu kez » tunmek » turlu » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » alacağıolsun » gok kuşağı » puskul kuyruklular » at binicisine gore kişner » kuru yemiş » duzum duzum » cekimsizlik » capmak » eline su dokemez » citmek » gunduz » mudrir » bileşik onerme » acmak »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.