tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
protestanlık » gosterişsiz » gozden kaybetmek » trampetcilik » aleykumselâm » fırcalık » mandallı uzerinde mandal bulu » patates puresi » grizuolcer » al kiraz ustune kar yağmış » kopek memesi » ortusuz » hareket » surukletmek » obek obek » ic » icine işlemek » uremek » cok terimli » onemseme » caput » ucmak » ozdekci » işin icinden cıkmak veya sıyrı » arkasıveya sırtı yere gelmemek » sondurulme » yumurta koku » al birini vur otekine veya bi » kotumserlik » durac » girişucreti » ic harp » calımından gecilmemek » guvey i » urkekleşmek » kıyafet duşkunu » tesellum » cimentolatma » gun gormek » poc » harc » cakmacı » goz boyamacılık » kâğıtcı » gucendirme » kuafor » gorelik bağıllık izafet rol » ağzına bir parmak bal calmak » umit » oğrencelik »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.