tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muslukculuk » inakcı » donuşum » koklu aile » gozu bağlıolmak » golgede kalmak » kutuk » on oda » golgeli » actırmak » canak yalayıcılık etmek » aşure gunu » tersane kethudası » tat » dirlik duzenlik » acısozun yarattığıkırgınlık » koknar » yer » gunâşık » sutre » onlem » neyce » cıkma » gonuldaş » kor satıcının kor alıcısıolur » bukturme » yuzer » duz yuzeylerden her biri » butunsellik » dovmek » ic savaş » temiz kanıda vucuda dağıtan or » allah a emanet » duz » altayca » gibi » suruşturmek » barbeku » murettiphane » muzikoloji » kıc » yukun » sun » dokulup sacılmak » dağdağustune olur ev ev ustun » denizgulu » catıarası » şeytanın bacağınıveya ayağını » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıfıtlık »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.