tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suslendirmek » buyukayı » gobek » aile butcesi » tapi kalmak oyunlarda » olum emri » cember sakal » kazık kok » dingo nun ahırı » ucurtmak » cekişmeli » coluk cocuk » suret almak veya cıkarmak » ile beraber » kafa yok » pirinc orgu » ceşni » tulûatcılık » kok boyasıgiller » ruslaşmak » yakıacmak » ici bayılmak » onemsiz » badem gozlu » camur gibi » hindistan cevizi » dunya başına dar olmak veya ge » manisa kebabı » gumuşîleşme » tuzakcı » o duvar senin bu duvar benim » maskaraya cevirmek » cetrefilce » koy ağası » sıcan duşse başıyarılır » sozlendirme » abes kacmak » yakıt maddelerinin genel adı » oncelikle » dişozu » itibardan duşmek » hukmolunmak » oksuruk tıksırık » yaylar uzerinde hareket etmek » şipşakcı » budist » esrar cekmek » oykuculuk » tostcu » troleybus »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.