tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bocek bilimi » yurutmek » erkec » iyiye iyi kotuye kotu demek » ucretsiz » gormuşluk duygusu » akıllıduşununceye kadar deli c » tekcilik » bicki dikişkursu » cumlesi » an anevi » tahrikci » cehennemin bucağıveya dibi » kırmızıkart gormek » dışacı » muzikci » tatar » surme » otobuscu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » likor bardağı » donum » calışma hayatı » gozune karasu inmek » zumrudî » erendiz » rek » gonlunu etmek veya yapmak » az cok » istintac » mirascı » oteden beriden » ordek yuruyuşu » cektirme » acık ağızlı » kırdırmak işini yaptırmak » gecinmek » lule » goğsu daralmak veya tıkanmak » duz kanatlılar » norotik karakter » turemişfiil » başcevirtmek » guvercinlik » ikram gormek » ucuz halkcılık » algıbıcağı » iyilik gormek » literatur » omur surmek »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.