tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul akıtmak » cingene palamudu » ozverili » sus pus » bıcak bıcağa gelmek » bahaîlik » gozleri velfecri okumak » induklec » yuzgec » kupe ciceğigiller » cozum » cekilmek » mustahzarat » cılbır » gorevlendirilme » odevcil » camaşır makinesi » dorduncu cağ » ust insan » bir madde » cenesi durmamak » sozunden cıkmamak » kurek ayaklılar » icini yakmak » otcul » gecişsiz » kavanco » politikaların genel adı ferdi » acığa cıkmak » luk » bir elini bırakıp otekini opme » acığa vurmak » tavşana kac tazıya tut demek » acısal » bolunme » cemkirmek » dikişci » yeryuzu » şohret kapısıacılmak » dokulmek » başdondurmek » donuşturum » ağac arac eğirmen kirmen » police » kuru yuk gemisi » boğ » kan beynine cıkmak » yalancıod ağacı » tufekhane » yuze guluculuk »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.