tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camurlaşmak » cozuluş » gozleri cukura gitmek veya kac » hint keneviri » ici yanmak » arkasında veya sırtında yumurt » emlâkcilik » koktencilik » cillenmek » yeme de yanında yat » got » ustelik » suruklenme » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » kullanılırdı » kopuk » acemkurdi » letce » başdondurucu » baltasıkutukten cıkmak » durum » garaz veya garez bağlamak » etci » tekessur » cirkinseme » umur gormek » kaca kac » surdurmek » keceleştirmek » gozenekli » doşeme » kendini duşunmek » yumurtayıcalkamak » gormek » gecirim » muze » tezahur » bulbul gibi bilmek » tokac » renkci » siktir et » kel olur sırma saclıolur kor » gostermelik » tekme atmak veya tekme vurmak » viyaduk » oğle vakti » doğmelik » puskurme benli » tanıdık cıkmak » calkanma »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.