tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
penceli » cift dirsek » yavaşca yavaşca » cekmek » carpınmak » goğsunu gere gere » cozyağı » onunde perende atılmamak » cıngırdatma » allah a yalvar » kalbini calmak » ezinc » yaban kecisi » kızağa cekmek » mektep cocuğu » oleyazma » ikindiustu » yarayan kuru ince yaprak » santrifujor » cağcıllaşma » yeniceri ocağı » urkekce » enstruman » paraşut ile atlama » kesenekci » celişmeli » calma » donem » izahat vermek veya izahatta bu » olumsuzleşmek » hukumdar » gozunu acmak » gun gormez » ozentili » cığralık » ortmek » vucut » cevrili » cengi takımı » calgı » boşkume » cağma » beklenmediği umulmadığıveya c » cifteli » ağac biti » oturu » acınma » kuttedek » duğumlenme » hareket »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.