tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unite » acık imza » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yureği oynamak » arkadan soylemek » yarışcılık » urunlu » bir gun evvel » para cekmek » gulleci » cıtırdamak » buğday guvesi » prelut » duzemek » basit cumle » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » sc » gormuşluk duygusu » diğer ceşitli hizmetlerin butu » altınıustune getirmek » kecileri kacırmak » mubaşirlik » bulunan bolum kafa ser » elden vefa zehirden şifa » tayini cıkmak » potifur » zuht » kacırılmak » gok ada » balina cubuğu » muteharrik » cebi para gormek » cark » tartışma goturmek » murdesenk » başlangıc tutmak » sozcuk vurgusu » cincilya » kardeşkardeşi atmış yar başın » sulûk » ahu gozlu » kuram mutasyonizm » kutuk » haraccılık » dort goz » kâğıt yapraklarından her biri » karanlığa gomulmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » mes uliyetli » fluoresan »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.