tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mesket turkleri » acık olmak » rumence » kotuluk etmek veya yapmak » kemikcik » acılmak » diri diri henuz olmemiş » goğus kemiği » tatlısu frengi » ca ce » goturmek » gorevden almak » acmak » cıkmak » uzerine » turkmen » zeytinyağı sirke dokulerek ya » ciseleme » dostlar alışverişte gorsun diy » opup başına koymak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » ununu elemiş eleğini asmış » vasatî sur at » guluşulme » millî mudafaa » muz » oneri » ayıgordum yıldıza itibarım ve » teslimiyetci » yeniceri ocağı » cok karılılık » gecgec » element kısaltmasıal » tıkaclanma » nacar kalmak » uzunclu » koru korune » cırptırmak » ackılı » bulunan iri govdeli hayvan ur » trompetci » politika gutmek » bocekler » meydanıbirine veya bir şeye bı » dalgıc » marketci » yureği yerinden oynamak » lâtin » zihin acmak » suclanma »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.