tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğun alayı » gunluk » sudan cıkmışbalığa donmek » ic asalak » muhtedi » dışa donukluk » gecit toreni » penceleşmek » kendi kendini yemek veya kendi » yurutmek » balıkcı » cizgi » pislik parmağından veya pacala » cıngı » altın tutsa toprak olur veya » surum surum surunmek » ziyafet cekmek veya vermek » yaban sumbulu » mutehassıs » karesel bolge » olmayan bağımsız hur » diplomatca » şumul » yalova kaymakamı » icinden cıkamamak » busbutun ortadan kaldırmak ici » carpıklaştırma » hindistan cevizi » otoparkcı » huviyet cuzdanı » cıkrık » başdondurucu » itham etmek veya ithamda bulun » gorevli kişiler » gormuşluk duygusu » kornişcilik » nara atmak veya basmak » yurutucu » mucehhez » oluruna bırakmak veya bağlamak » halat cekme » tatarsı » icin » carıklıerkânıharp » pestilini cıkarmak » entelektualizm » hic yoktan » guluncleşmek » coraklık » İskoc »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.