tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mahfazasıolan » gostermek » secenek » tovbe ayları » ecel teri dokmek » ucmak » cınar » karidesci » ıslık calmak » kulucka donemi » capar » gozunu bağlamak » uykusu kacmak » soylem » hesaba dokmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » nikaragualı » urkusuz » carka vermek veya carka cektir » guzellik salonu » hamam bohcası » kâğıt acmak » guveniş » etut etmek » tup gecit » coğumsamak » gonul hoşluğu » gosterir » tansiyon duşurucu » major » mubarek » gozune dizine dursun » hakkıgecmek » lık lik luk luk » şobiyet » kıl kecisi » glikozuri » gecgeclemek » izinden yurumek » dokumhane » yoresellik » yureğini dağlamak » mustahzarat » olu salı » arkadan soylemek » cangırtı » calmak » uzum suyu » butunu hars ekin » armutun sapıvar uzumun veya k »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.