tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dili bir karışdışarıcıkmak vey » gece işi korler işi » gunahına girmek veya gunahınıa » kuvveden fiile cıkarmak » pacavra gibi » bir kızıbin kişi ister bir ki » cavdar ekmeği » akce » kopeğe atsan yemez » juglans regia » acıklanma » tat » luzucet » dışında kalan bir veya birden » boşcıkmamak » rotar » uslûpsuzluk » dilenci canağı » murdum eriği » ok gibi yerinden fırlamak » sel gider kum kalır » yuz beşlik » parasınıcıkarmak » deklânşor » diliyle tutulmak veya yakalanm » sidik sokturucu » yalıbulbulu » ors kemiği » lâfcılık » mechul » ayakcak » ici kalkmak veya kabarmak » corba icmeye cağırmak » bulunan bolum kafa ser » bulunan bolum kafa ser » inc » coplu » cerezlenme » moskof camı » carıklıerkânıharp » sabahıbulmak veya etmek » dordun » el cektirmek veya cektirilmek » mubaşirlik » nazariyatcı » duşman olmak » genellikle orduda veya yatılıo » soylemediğini bırakmamak » sakalına gulmek » eli ayağıolmak »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.