tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calyaka » temeddun » sureğenleşme » kopek soğanı » tırtıkcı » ibadet de gizli kabahat de » musavatsızlık » iyiye iyi kotuye kotu demek » guvercinler » la le » oclu » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » yontem » acı » canınıdişine almak veya takmak » teşerruf etmek » guruh » carice » makyavelizm » gomutluk » tereddut etmek » yoğunlac » gevrekci » canlısı » sunmek » temettu hissesi » başlangıc noktası » beklenmediği umulmadığıveya c » ozgurlukculuk » pr » orgucu » hurriyet » komurleşme » agrostemmagithago » cakın » topaccı » cember » ruzgârsız » oduncu » teberruz ettirmek » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » ic barış » odemeli » yollara sokaklara dokulmek » duşunulme » havalara ucmak » murver » hakkıicin » kılıc alayı » oğur olmak »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.