tdk sözlük TDK Sözlük

 

umut zıt anlamı

umut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük umut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başına gecmek » doğru parcası » gurultusuz » cerceve anlaşma » gundeliğe gitmek » tekâmul » cakıştırma » buz ustune yazıyazmak » kopuk » bicimdeki bolumler » duzgusuz » minibuscu » gerekli gormek » cussesiz » onsellik » gorevindeki kule » t » dedektor » kurek cekmek » hırsızlık etmek veya yapmak » şovalyelik » zihnini celmek » iki rahmetten veya iyilikten b » kunde » fiske fiske kabarmak veya olma » ibrikci » enstrumantalizm » soğuşturmek » kumeleme » goğsu kabarmak » cağınıaşmak » boy gostermek » tarh etmek » ezogelin corbası » sayıp dokmek » santrifuj » gorunguculuk » ncı nci ncu ncu » kalcalı » ağrılarda goz ağrısı her kişi » tukenmek » ca ce ca ce » işguc sahibi » maketci » guruh » gosterme » uflemek » suzuluş » oksurtmek » yun »

umut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve umut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umut_zıt_anlamı nedir ve umut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.