tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğun pilâvıyla dost ağırlamak » umitli » candı » gibi işler icin beslenen memel » yayla gulu » ucer » faca » tahtalıguvercin » gil » andac » papirus » omruhayat » goz » carpmak » kucuk bitkilere verilen ortak » ters turs » bıckı » coban aldıbağa gitti kurt ald » dağkoyu » sokuk dikmek » yonetilmek » vido cekmek » nemse » ozveri » sulu gozlu » hancer » kacımsama » ust uste » dokumlemek » plâkcılık » allah ın veya tanrı nın gunu » kestiği veya attığı tırnak ola » suveyda » gun gormuş » kırbaclanma » kulube » cıta » anlaşmazlık cıkmak » lop » man men » karşıtcı » coluk cocuk » mufessir » iştah kapamak veya kesmek » tesettur mağazası » carşaflamak » durdurmak » cirozlaşmak » cırcır » muşavir »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.