tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
var gucuyle » soğuşluk » golge duşmek » dır dir dur dur tır » yola veya yollara duşmek » bilimsel duşunce » cembersiz » pt » gozu gibi sakınmak saklamak ve » doktor doktor dolaşmak veya ge » buyu bozulmak » gozlemecilik » gun doğmadan kimliği soylenmez » buyuye kapılmak veya tutulmak » sus pus » gokce » folk sanatcısı » aylıkcı » fetvayişerife cıkarmak » sultan kethudası » kulağakacan » zıpcıktı » el emeği goz nuru » batakcıl » cicek suyu » yoğurt ciceği » dokmeci » tekefful » oğur » duşurme » vurut » torensel » optikci » dip balıkcılığı » ilkguz » durumunda olan saklıolan guc » acık pazar » dokuntu » buğemek » cevre » deyip de gecmek » luzucî » koşe » cadır ağırşağı » ders gormek » teyemmum » hidr hidro » muhliye » duğun bayram etmek » ucucu »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.