tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başbaşa veya kafa kafaya verme » capraz kur » goğem » sul » mumeyyizlik » fıstıkcılık » gulumser » hint armudu » takayyut » cokluk eki » ac kalmak » kinin sulfatı » makaralarıkoyuvermek zapt edem » basıp gecmek » alcıkalıp » cini » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » hak » sağic » tezgâhcılık » kasketci » duze » guguk gibi kalmak veya oturmak » ozendirme » munekkit » hukûmet » calmak » kohnemek » olcmede kullanılan alet » canaklık » kakırdak poğacası » tukenme » istenc dışı » yalıcapkınıgiller » aracla yakmak » parcası » gorgu fukarası » carpınma » tenevvur etmek » sebep olan fiziksel enerji ha » ciğin » mureccah » yufka boreği » gure » kılıclayış » gecmiş » pay bicmek » donmek » kabul toreni » sudreme »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.