tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catır catır sokmek » poğacacı » huzunsuz » deli gullâbicisi » calgın » cağmak » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » borekcilik » duşeyazma » yıldız akmak kaymak veya ucmak » ilgilenen mahallî yonetim » acık » kervan culluğu » kollarınıacmak » mulhem » kireclemek » kruvazor » ucgen prizma » paraşut » musriflik » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ustunc » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » goyuk » cerceveletme » uc buutlu » etkin oğretim » x x » ozlu soz » korunma gormek » bekcilik » bilinc akışı » olum orucu » gozunun onunde olmak » iğneli fıcı » kocmak » lektor » kurt gibi kemirmek veya yemek » cala paca » turbedar » eşeğini veya atını sağlam kazı » ant icmek veya etmek » strukturalizm » musterih olmak » fitne fucur » kopek soğanı » kim oluyor » formul » aluftelik » ruyasında gorememek »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.