tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunuleme » yay ayrac » hevesi kursağında veya icinde » yedi duvel » girişimolcer » malik » kambersiz duğun olmaz » lizoz » şaka iken kaka olmak veya şaka » yonlendirme » arguman » kılcıklı » carpıtma » yureğini dağlamak » almancılık » celimsizlik » zembereği boşalmak veya boşanm » bolme işareti » yonetmelik » ancuez » icine kurt duşmek » muteakiben » âşığa bağdad sorulmaz » başlangıc noktası » tekâsuf » ducar olmak » ağızdan burun yakın kardeşten » itce » ciğnemek » yuzeyinin her noktasına basınc » yukunu almak » kompresor » sirkulâsyon » gorev aldığıaskerî harekât » celik pamuğu » parmakla gosterilmek » urik asit » cevikce » man men » paraşutcu » cap » munderic » oğurtu » ust perdeden konuşmak » tunc » gocebe » kukla hukûmet » dunya kadar » eskişehir taşı » d »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.