tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » buyuğu meleagris gallopavo » bicimlendirilme » mubarek olsun » nakliyatcılık » yukluk » bolmek » gucleştirmek » ozru kabahatinden buyuk » organların her biri » mucerret » komutator » tur » celen » sutu bozuk » ucuncu dunya ulkeleri » dokulmek » ceşni katmak » celik pamuğu » muptedi » sanayi bolgesi » kırıp gecirmek » puskurtulmek » fumerol » atıp veya atmak tutmak » gelip gecmek » kampa girmek veya kamp yapmak » dunyanın kac bucak veya koşe o » ceper » oldukca » ıp ip up up » kacırmak » cirişli » pecesiz » conk » infiratcılık » boluk » tuzel » duzen » cakım » mulkiyet » cavuşkuşugiller » flâmanca » ağız actırmamak » gozunu burumek » ruşeym » harac yemek veya almak » catma » har gur » yaradana sığınıp bir işyapmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.