tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendi kabuğuna cekilmek » goden bağırsağı » candı » mektep medrese gormuş » ay modulu » urik asit » sozlukcu » cultarı » cubuklu » ciziktirme » kotu » cıkmak » dovuluş » yuklemek » ağzınıburnunu carşamba canağın » duzenlenmek » dernekci » carpan » kirecsilemek » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » n » donercilik » harclık » sutten kesmek » suzmek » beli bukuk » hunersiz » los » mestci » cıngırdak » maden komuru » otumlu » yureğim yanmaz veya yanmazdı » arap olayım » ozu sozu bir » avrupalı avrupa da yaşayan a » sırma sac » elekci » sozculuk » sulûk etmek » venus » bayramîlik » herhangi bir doğal nesne veya » muhit yapmak veya edinmek » teslim tesellum » calımlı » parca » havaya ucmak » ileriyi gormek » tahkimat elemanlarıustune veya »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.