tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kiraz receli » ustadane » sıfırıtuketmek » sıfat fiil grubu » gercekleşmesi imkânsız » varlık gostermek » mercimek kofte » zirve veya doruk toplantısıvey » tutununu tutturmek » dir » kamcılaşmak » mustecir » u » secmeci » tuzel kişilik » yuzeyinin her noktasına basınc » koprulenmek » curuk para » gocen » boyacıkupune girmişgibi » bulunduğu yer basamak » kontrolcu » araştırılabilen olculebilen » yol cizmek » ici yanmak » gece gunduz dememek » ustu başıdokulmek » od dışı » tuylu » supurtmek » boburlenmek » fume » supruntucu » haber ucurmak » deyip de gecmek » acık hava » tecrubelilik » el surmemek » yosun kulu » celişiklik » cağdaşlaştırmak » carşaflama » deveyi yardan ucuran bir tutam » arasındaki ekonomik ilişkilere » vur abalıya » guneşdoğmak » karagozcu » dalyan koftesi » kanada kavağı » salt coğunluk »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.