tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya goruşlu » yengec donencesi » tamtakır kuru veya kırmızı bak » calıştırılmak » surukleyiş » allah gostermesin » dağıstanlı » bahtıacık olmak » yolcu taşımakta kullanılan mot » yavaşcacık » akıl kethudası » bicimlerini belirleyen ana oze » sığırtmac » hızır gibi yetişmek » gosteren liste » calışma saatleri » acığa vurmak » camaşır sepeti » luknet » oturme » muhakeme usulu » oyle » trenckot » turşucu dukkânı » muhre » mustakar » rahatıkacmak » alıcıcıkmak » husnu kabul gostermek » dokumanter » koaptor » orcin » ecen » carşaflanmak » olum cezası » kocan » inanc » cocukcu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » acık oturum » acık vermek » konsul » hayvanın sebep olduğu hastalık » gerekceli » pişmanlık duymak veya getirmek » durumunda olan saklıolan guc » gul gibi gecinmek veya yaşamak » gormemezlikten gelmek » sun î solunum » hurmetsizlik »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.