tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışma » gosterici » olur musun oldurur musun » gozu kapalı » tuylendirme » şeytan ucurtması » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » cerci » mektep gormemiş » gormek » buzme » olcuşmek » cocuk bilimi » fırıldakcı » israfa kacmak » hamle etmek veya yapmak » somurmek » cil » sacınısupurge etmek » omurler olsun » kuru kofte » bereketli ola veya olsun » bucurleşmek » gun almak » ozursuz » muruvvetsiz » host » dort dortluk » arasına veya aralarına karışma » kocaklama » tebessumsuz » tevessu etmek » iceri » kurulur » allah yazdıise bozsun » cokelek » goz bebeği » siperlik » kalite cemberleri » buyutec » alcak gerilim » allah rızasıicin » terettup etmek » av avlanmış tav tavlanmış » dokuman » malûm ya » kıpcak » hic kimse » ac ec » acık ağızlı »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.