tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılcam » sucsuzluk » siz » cargâh » sakalına gulmek » surum surum » kelepire konmak veya yakalamak » yere bakan yurek yakan » fındıkcılık » kullanılan arac buat » mutluluk cubuğu » cokmek » mal muduru » duzgunluk » kireclenmek » koken » capraz ateş » arnavutlaşma » kene goz » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kurdan » capcak » muallâkta olmak veya muallâkta » caygiller » hırcın » cığırtkan » acıklatmak » moral cokuntu » suruklemek » cinici » keli koru toplamak » ciğnenmek » dağınıkca » koşe bucak » munafık » ciftleşmek » cayda cıra » duşuk » munasebetsiz » umur gormek » icitim » yeri goğu tırmalamak » cam fıstığı » yuzune gulmek » yakıtcı » putur » cicek boyası » gecti bor un pazarı sur eşeği » doluya koydum almadı boşa koy » cay »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.