tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cuvalcı » cakalboğan » yulunme » tevessu » kırlangıc donumu » element kısaltmasıau » sutanalık » mıhsıctı » alım elim » başakcık » armator » allah yapısı » cakıl taşı » koklenme » donuş » dun » veya rejimi değiştirecek bicim » sutlu » dağveya dağlar gibi kadar » iş arî oy » tup gaz » muhtedi » cizgi olcek » altayist » murebbiyelik » dovdurmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » turlu » gozu buyukte olmak » yureği serinlemek » kor talih » muzik koşesi » duyuustu » yedi duvel » cukurlaşmak » edinmek hissetmek » yerleri supurmek » kamburu cıkmak » cevher » yurek ağrısı » odevli » boylece » bez tuyler » cotuk » cozumleyici » dışbukey » omur surmek » oğutme haznesi » suruden ayrılmak » paydos borusu calmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.