tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumbulî » dipdinc » curmumeşhut » ustune olu toprağıserpilmişgib » klikci » anlamıverir » temizlemek » kokleştiriş » bicimdeki bolumler » copten celebi » catı » erosculuk » eksik cıkmak » imtizac » yuz olcumu » tab an » millî mucadele » yeri goğu birbirine katmak » ter dokmek » sonuclama » tartışma yapılan » birinin canına ot tıkmak tıkam » icirme » caput » catlak zurna » munfail » icmeler » un corbası » cocuk oyunu » spinosum » sut gibi » sanatcı » obekleşme » cenaze toreni » carliston marka kereste » kırbaclanma » tume varım » corbacı » murevvic » temeddun » koc » olme eşeğim olme yaza yonca b » cavmak » bulunan bolum kafa ser » kokenli » gozun aydın » renk koru » koltukcu » cağla » mulâkat »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.