tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
makine veya bir kuruluşu plân » muzaheret etmek » ekmeğine goz koymak veya dikme » erdiğine erer ermediğine taşa » yuregir » yurek karası » oldurmek » soylenme » kamanco » ceviz ici » bolunen » think tank » cimlenmek » goruşsahibi » telekomunikasyon » zuluf » kesmeden ustten gecmesini sağl » catra patra » kapıkethudası » siluryen » nifakcı » dustur » vucuda vermek aşıyapmak » durum durum » buvelek » literatur » gokten zembille mi indi » duşkun olmak » gurultu cıkmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » salcalık » cizgi cekmek » kok » bir suru » her telden calmak » tekelluf » monitor » hatime cekmek » yeni eflâtuncu » evlenmelerinde yasa bakımından » muntahabat » cikolatacı » zararına kazanc sağlamak » yuzyıl » fabrikatorluk » kuşat » işine bak » zamanıgecmek » ozdek » iki cifte »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.