tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unce » fırsat kollamak veya gozlemek » butan » şikâyetcilik » ciftlemek » ateşsacmak » musmir » yıldırımla vurulmuşa donmek » kubist » muessese » ic barış » deniz altında bulunan » kolesiz » ayağıduşmek » ekti puktuler » kuşatma ihata » musamahasız » bir tatlı » gozunu acmak » pişirilen tatlıcorek » ciğerimin koşesi » kor nişancılık » tahkimat elemanlarıustune veya » zumrut » parmağınıaramak birinin parmağ » calışılma » modasıgecmek » ust » gozden surmeyi calmak veya cek » kelime turu » inmek » caktırılmak » bıcak silmek » cakal yağmuru » batınî » uzerine almak » icsiz » kibritci » calkayış » ul » alcı » kamcılamak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ahmağa yuz abdala soz vermeye » guneşletme » feneri nerede sondurdun » slovakca » cay takımı » cevikce » osmanlılık »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.