tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık vermek » gunahıveya vebali boynuna » caprak » bohcasınıkoltuğuna vermek » eskimo » tefeyyuz etmek » pekiştirme unlusu » cayır kuşu » odemli » kızılyoruk » gan gen kan ken » gecişhakkı » mulâhazat hanesi » ilk dordun » kudum » inmek » yuz gostermek » ciharıdu » kayınco » guvence » imalâtcı » ermeni » gosterme hakkı » duğumlenebilir nesne » calıştırılmak » ıska gecmek » cıl » kul rengi et sineği » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » mertce » cıtlatmak » sefa veya sefalar bulduk » ha hoca ali ha ali hoca » bir dilin kelimeleriyle duşunc » celik » tahrikci » tam gun » mucerret » yalan cıkmak » saklamak inkâr etmek » yuz » celtik kargası » acık police » cıkılamak » gozenekli » icin » gobeğini kesmek » gormezden gelmek » regaip kandili » goz kırpmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.