tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
paranın yuzu sıcaktır » meşhut curumler mahkemesi » hınclı » cırpılma » tulum cıkmak » yakasına cokmek » el ustunde tutmak » dikiz etmek veya gecmek » yuğruk » mustahak » goruşbirliği » amerikan » barutculuk » arnavut bacası » taclanma » beleşci » turkceleşme » sumuk » ne o » cizgi » kıskac » harbiye nezareti » koreltme » bulunmak nezretmek » başına işcıkarmak » gore » yukac » baltık dilleri » hoşca » pohpohcu » cıkmak » son dort » guzelavrat otu » ateşler icinde » imalâtcı » boynu armut sapına donmek » ayrıbaşcekmek » dirlik yuzu gormemek » cıdamak » kapamac » mudahale » celik kasa » şeytan durtmek » mustakar » işkilli buzuk dingilder » suzgec » yalova kaymakamı » tapıncakcılık » şoyle » sur atle »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.