tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
supruntucu » allah omurler versin » corba » husran » cıkışbelgesi » muradif » techiz » icin » yorgan yuzu » onleyiş » kalıplarla desen yapılmışbez » munteha » kaynakca » iskele kelepcesi » fluoresans » minder curutmek » odunu koparmak veya patlatmak » t » lop lop » guclukle » verilen unvan » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cingeneleşmek » cep harclığınıcıkarmak » kuzu cevirmek » sumuksel » zaman oldurmek » kamburu cıkmak » kuvet » kilitsiz kureksiz » surcmek » cokelti » tevettur » otumsuz » duğun hamamı » carşafsız » huvelbaki » buzlar cozulmek » numayişci » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » dil surcmesi » omursuz » arada cıkarmak » al gulum ver gulum » musakkafat » surgun » kol kanat olmak veya germek » sureksiz unsuz » ackılatmak » cukur »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.