tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hallac » hakas » av avlanmış tav tavlanmış » kolcer » une kavuşmak » muzipce » kuşatma ihata » kireclemek » azerî » gıcırıbukme » goğuslu » havalara ucmak » minareyi calan kılıfınıhazırla » ihtilâfa duşmek » kutluk » bruxelles lâhanası » kuşat » mucerret » sublimleşmek » hititoloji » urun yelpazesi » etut » ice bakış » tac » eli kolu bağlıkalmak veya durm » korleşmek » nefes cekmek » onunde ardında gidilmez » deli gomleği » gu » kafa goz yarmak » kılıc bacak » icinden cıkmak » unlu kısalması » kocek » korleniş » eskimo » rucu hakkı » deniz durmak veya duşmek » hanya yıkonya yıanlamak » balıkcılgiller » inmek » sonmek » olağanustuluk » kopeklenmek » curuk boya » boluk » kadirîlik » gozlukcu » cıtlatmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.