tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hapishane kackını » icki sefası » supurge » komurleştiriş » mustahzar » catra patra » ozbek pilâvı » zevkini cıkarmak » buyuk sozume tovbe » koşe yazarı » azerîce » korelmek » cepci » ormek » usderi » induklec » kosele » cil » tumce » civi cıkar ama yeri kalır » hukmu gecmek veya hukum yurutm » durtmek » tepesi veya beyni atmak » dunya » naldoken » uc etek » cokturme » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » mıknatısıolan » oğutmeye yarayan dişlerin orta » parca purcuk » mulkî » arife gunu » yulunme » surme mantarıgiller » coplenmek » civit mavisi » gudum » yonelmeli tumlec » kazık kok » ondulâtor » obeklenmek » duşuncellik » ozluk » durmek » calıbulbulu » dık dik duk duk tık » kapıkethudası » turkulemek » cizgilenme »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.