tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercekcilik » kundak sokmak veya koymak » zuğurt » başıdonmek » kacmak » yeni gumuş » xviii yuzyıl sonunda başlayan » bir derece veya bir dereceye k » rontgenleme » departman » masal okumak veya anlatmak » cevikleşmek » kor faregiller » cıkma durumu » ture » kok bacaklılar » icin kullandıkları ozel olara » carpma » zuğurtlemek » teamul hukuku » icine tukurmek » cileden cıkmak » dolgun ucret » mertce » postekiyi kurtarmak » kirecsileme » inanılan iyilik kaynağı » major » gecirmek » fondoten » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » ucleşmek » guneşalmak veya guneşgormek » koruk luferi » taayyun etmek » goğus » bolme » ciceklenme » ustunuze afiyet veya sağlık » oto parkcılık » luks baskı » surundurulme » calışılmak » cakıntısız » kulube » durtulme » sonumlemek » buk » turşusu cıkmak » borcluluk »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.