tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevlendirilmek » yuzuk oyunu » acık imza » mucehhez olmak » olumle oc alınmaz » tartışma goturmek » gozu kesmemek » dortnala kaldırmak » vadiye dokulmek » kalcete » unsuzunu gosterir » başmudur » şeyin ayrıcalığınıanlatır » bakar kor » gurleşmek » mutemayil » kralicelik » palyaco » ust alize » lok » bunlardan yararlanması » uclu » olcuşturmek » parcalıbohca » nesturî » rumen » kucuk ay » suzme » sonlu buyukluk » cavdarlı » kullanılması » kapıdan kovsan bacadan duşer » uzulme » olumsuzleştirmek » kukremek » mac mac » ozenti » umum mudur » soz tutmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » notrleşmek » kufletme » catal » calgıcılık » kaşık atmak veya calmak » terennum » cevre » carpı » burnunun ucunu gormemek » murtefi »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.