tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırgat pazarına dondurmek » cıkıntı » dumencilik » etmelerine kişiliklerini geli » gozaltı » boru calmak » cevrinmek » kuzugobeği » yuk » rumca » dort dortluk » oğlak donencesi » ici ezilmek » bolumlerine konulan ağırlık » orme kepenek » oğretilerin genel adı akliye » şoyle » kucumsenme » ortuk » s s » kalcalı » bıcaklık » kontor » kor ağac » carpıklaştırmak » govermek » capaklı » cicek » gelecek zaman sıfat fiili » kıskac gozluk » cicekli bitkiler » puskurme benli » guveylik » um » icinden konuşmak veya demek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kurduğu medeniyetleri kendi i » vulgarize » cok seslilik » kongovde » botanik bahcesi » ezrail » dekorator » bilimlerinin ortak adı riyazi » yuz binlik » bir kararda bir allah » muşahit » mısır turnası » goğuslu » buruşukca »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.