tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrışımlı » bilincsiz » nitelikler gosteren madde » canıcekmek » uygun bir bicimde takılarak on » tespih bocekleri » catal kuyruk » anglikanizm » eli dar veya eli darda olmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » yapma gubre » acıklanma » suzuk » nefesli calgı » dort bucak » orneklem » goz kulak olmak » olmezleştirme » puskurme » capullamak » cektiriş » mizacgirlik » zevzekce » bunakca » gonlunu duşurmek » beklenmediği umulmadığıveya c » dışcokgen » cimleme » İsvecce » selcuklu » gorme gozesi » rum » gercek varlığıinkâr eden aşırı » suc aleti » ihaleye cıkarılmak » soz ehli » kendi gobeğini kendi kesmek » cozumleme » yuzsuz » gece işciliği » yuz » cırakma » ors ve cekic arasında kalmak » rolâtivist » kapısıacık » cim » ballıborekli olmak » tecrubeli » ufleyen alet » koşe tutmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.