tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hiclik » duzelti » mucehhez olmak » catırdama » gobel » gozunun capağınısilmeden » elcilik uzmanı » percinlenmek » allah canınıalsın » yukluluk » ağacıkurt insanıdert yer » bicimini alır hidrojenle oksi » amerika armudu » cıt cıkarmamak » kultur bitkileri » tecrube tahtasına donmek veya » diz cokmek » cıkmak » el elden ustundur taa arşa ka » başdumenci » fuze » ele gune veya ele gune karşı » değişen arac » kac para eder » ictihat » alt tarafıveya yanı » yarasın » bolumlemek » muşteri hizmeti » başustune » opuşmek » suresiz » topcu » allah taksimi » gozunun ustunde kaşın var deme » gorulme » acısozun yarattığıkırgınlık » tadınıcıkarmak » vus at » oteden beriden » goruştarzı » otlakcılık » japon sarmaşığı » kulucka olmak » nefis mudafaası » faaliyet gostermek » turşusu cıkmak » cirkinlik » turancı » duz kanatlılar »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.