tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulunan mobilya » buzulup oturmak kalmak » fırca cekmek » gucumsemek » fransız » ozel teşebbus » cıkma durumu » yuz yuze kalmak » umitsizlik » turanlı » fekul » caplı » acı » cektirme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » taşınabilir arac » akraba cıkmak » bitumleme » yurek selânik » selcuklu » tuk » goz yummamak » icine huzun cokmek » dublor » mesai yapmak veya mesaiye kalm » oykunmeci » berber cırağı » secenek » kara yuzlu » gufteci » cift kapı » ayakcı » genclik » gozune hicbir şey gorunmemek » yarayan kuru ince yaprak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » catı » bocekbaşı » cavuş » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » gunu dolmak » cantada keklik » olcu » melul melul » bok yemek duşmek » dini butun » uzerine almak » kavunici ile pembe arasıbir re » hırgur cıkarmak » soz atmak »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.