tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz umutlu sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gul yağcı » unletme » pelur » virtuozluk » dokunmek » sozde ozne » nefes cekmek » parmakla gosterilmek » cuvallamak » rufaî » gubre » malikî » acıkta bırakmak » gozu ilişmek » gunu » ocağısonmek » ders ici » samî » tekercalarcı » boya fırcası » ici » son pişmanlık fayda vermez vey » hasatcı » sozleşmek » alcak » gobek » kantcı » biciminde cıkan eser » goruntulemek » rejisor » elekcilik » ors ve cekic arasında kalmak » zekâ bolumu » kelle goturmek » bıraktığım bıraktığı bağladığ » kabul gunu » hint safranı » utulmek » dokuz ayın carşambasıbir araya » guzellik » gorungu bilimi » romanoloji » olumle oc alınmaz » ciğeri veya yureği sızlamak » citlemek » yağma etmek veya edilmek » pastişci » gozu almamak » zevki cıkmak » cebirsel formul »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.