tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eziyet cekmek » vietnamlı » kethuda » cingene parası » umum mudur » kapcıklı » gelecekci » maniheizm » cozulum » olum olum de hırlamaya ne bor » celikleştirmek » duz » hatırından veya hatır ve hayal » ornek olmak » gulculuk » buyulenmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » koşe bucak kacmak » gudumleme » cok » partizan olma durumu veya part » sutculuk » huzzam beşlisi » pire icin veya pireye kızıp yo » gec veya gec efendim » it » cok şukur » gozu kara » kurban olayım » bisikletci » ikili kok » bilinc dışı » kuluckahane » soylenme » şolen » ciğnemlik » catanacı » dışyarıcap » cevrinti » cenesi kitlenmek » duz baskı » cephe acmak » acmak » gocurtmek » bıcaklama » kusur » metal parca » bezi herkesin arşınına gore ve » coğun » aylakcılık »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.