tdk sözlük TDK Sözlük

 

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı

umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • umutlu sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için umutlu sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük umutlu sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guderi » ortak veya kuma gemisi yurumuş » kutletme » guc » bahcıvanlık » kriz gecirmek » cakmak » cehre zuğurdu » gunduz feneri » tanrıile şeytan arasında surek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » sutsuzluk » kıt a » kokcu » cokertme » boğurmek » gozunun bebeği gibi sevmek » cenesi kitlenmek » oğunmek » hakikî » yan pala zeydun » davranmak saygıgostermek soz » bilinclilik » bahcıvan » ak gun ağartır kara gun karar » ucu cengelli ağır demir arac » mutercimlik » fenikeli » tarcın » yağcekmek veya yapmak » sulukler » dirsek curutmek » eşbasınclı » dili bir karışdışarıcıkmak vey » caşıtlamak » subjektivizm » mumkun olmak » şakaya boğmak dokmek veya bozm » carıklıerkânıharp » ay cekirdeği » cemkiriş » ustluk » soz kesimi » rafızî » seyrusefer » kılık kıyafeti duzmek » dumen kırmak » kulube » dinclenmek » klorur »

umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve umutlu_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.