tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir değer karşılığında birinin » yuzunden kan damlamak » cevrelenmiştahta ağırşak » kızılyoruk » akaclama » carpma kapı » pratik kuramsal karşıtı » oldurmek » on sezili » an anevi » kucuk hindistan cevizi » işguderlik » uye » gecmiş » lisan » cirkin » tacikce » sumerce » sumuksu » cam balı » gubre boceği » obus » alım satım burosu » cepel » duşculuk » kirec cimento gibi şeyleri su » şolen » mutemmim » canak yalamak » bayramustu » nuans » susleme » puturlu » cırpınmak » karagozluk » olum » hungurtu » cerez » guvercin » ıcı ici ucu ucu » her tur gosteri yapmaya uygun » akımolcer » cakmak » koskoturum » dort ayak » olcusuz » film muziği » cakılı » olumlu cumle » karşıcıkmak »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.