tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yanık ruzgâr » istavroz cıkarmak » cil » panturkizm » redaktor » ic tuzuk » alkollu » hint darısı » cevrelik » doşemeli » turbe » ozdeşleştirme » gungormez » subjektivite » gozunun onunde olmak » merak etme k kalın okunur » guvez » kasketcilik » yuzunden duşen bin parca olmak » teslim tesellum » ustune varmak » inayet etmek veya eylemek » gumuşletmek » bicimini alır hidrojenle oksi » cizici » ay » uşuntu etmek » parfum » bankada veya aracısında actırı » donuşlu catı » gormek » nalcasız » kerpicleşmek » cıngırakcı » sozlendirici » murtefi » metal kap » virus » allah taksimi » ağzından duşmemek veya duşurme » mefhum nosyon » balcık » eline duşmek » oldurmek » ayca » bula bula bunu onu bir şeyi » kopuk » doşekli » ciğnenmek » mahrec »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.