tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz gelmek » filipinli » yuzune gozune bulaştırmak » mechulât » burokratik » akşam guneşi » sacma sapan konuşmak » guntun eşitliği » serbestce » ic acmak » kuplere binmek » odobenus rosmarus » gozleri bayılmak » danimarka kırmızısı » mandallı uzerinde mandal bulu » capaklanma » arasat » kullanılır » amaclılık » cıngı » dublorluk » cenesi atmak » tat » ağır ol » supruntu » kazan biri kepce » gucluluk » hele şukur » sozluk bilgisi » ust geciş » duzeltme » gununu gormek » suzgecgagalılar » mızıkcı » bir ayağıcukurda olmak » kopurmek » cıkak » buyutmek » serdengectilik » taklitci » norotik kişilik » kuvvet cifti » centiklenmek » uygurca » muhur kazmak » kungurdemek » tuyune dokunmamak » şohret kapısıacılmak » yonsuz » bordur »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.