tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anlayana sivri sinek saz anla » genel goruşluluk » verilen unvan » soluğu kesilmek veya tutulmak » koluk » cuval gibi » yurutum » altayist » kıratın yanında duran ya huyun » ucuncu kişi » kimyasal yollarla elde edilen » susme » cocukluk » ci » muhur » dibi gorunmek » belâya catmak girmek veya uğra » cavuş » dekoratorluk » ote beri » arasında den başka anlamıyl » borc » percinleniş » mezata cıkarmak veya koymak » toplac » cekim » iler tutar yeri olmamak veya k » borclu » duruşt » oyle » suluk vurmak » ruzgâr almak » kriz gecirmek » alaca duşmek » koprulenmek » oldurulmek » turkceci » cengelsi » uşenc » oz su » koşe » zahmet cekmek » cenesi oynamak » uzuntulu » gecmek » okuz gibi bakmak » kuflenmek » cucelik » kongovdeli » kona goce »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.