tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzıacık veya ağzıbir karışacı » olcusuz » gecici » ic harp » inanc » suzdurme » kılıccı » curuklu » caydanlık » kulceleşme » bosme » bağbahce » bakla ciceği » ulkesel » duzen » kurek cezası » yukselme » mudellel » dumbelek » tercume etmek » dustur » yeniceri » durbunun tersiyle bakmak » gule gule » strukturalizm » cekmek » ozluk » doke doke » oyuncak » organ » cile » el etek cekilmek » candı » carpış » dolambaclı » acmak » sır vermek veya sızdırmak » orgutlenmek » capraşık » gecimini doğrultmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » ırakgorur » bağa bak uzum olsun yemeye y » kıvanc duymak » puskuruk » kok sap » yureği cız etmek veya cızlamak » cipilleşme » yılan ciceği » kasetcalar »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.