tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzul cağı » cucu » yargıc » kale cizgisi » kor nokta » parcası » uc nalla bir ata kaldı » gozlerini veya gozunu oymak » bitumlemek » tek acıklık bulunan ocak » piyasaya duşmek » sonra yalnız balistik kanunlar » guc » ikbal duşkunluğu » koken » ne hesaba gelmek ne de kantar » hol » usanclık getirmek » suveter » duyun » i » kolcak » doşetme » kancılarlık » incir cekirdeğini doldurmamak » vişnecuruğu » yunanca » antikomunizm » ustluk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » goturmek » ici tez » ciklet » luzumsuzca » muddeiumumîlik » madagaskarlı » mulk » bir cokları » yarıgecirgenlik » gonul almak veya gonlunu almak » cervişli » guneşlemek » cırak cıkarmak » ay » cıtırdamak » mulkiye » mutekait » ustubec » uyku durak yok veya uyku nedir » gibi birtakım makinelerin işle »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.