tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ordovr tabağı » mustantik » uygun gormek » kor topal » nufus » seyret » ermenice » munasebette bulunmak » muzik dolabı » cıkma » ceyrek finalist » tutmek » tarakcılık » gunah » yukumlu » hoparlor » kişiye ozel » yolgecen hanı » gunah kecisi » cektirmek » imanım kısa soyleyişle » calımlanış » akıl yaşta değil baştadır » cekimlemek » koyuvermek » yıldız akmak kaymak veya ucmak » kayışcı » huryemez » cıtcıtlamak » kufur » uc vermek » duzenli ordu » cevreleme » koken » coğaltım » ic guveyi girmek » ortalıkcı » nobetleşme » kolan cekmek » muzakerat » tebelluğ » dil » faca » calgı » govde gosterisi » araştırma gorevlisi » ağır soylemek » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yargıgucu » cisemek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.