tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iktisatcı » rotatifci » acık hece » hor gormek » pufkurme » mal da yalan mulk de yalan va » cıtlık » harac mezat satmak » bıckı » rotuşetmek veya yapmak » hukmu parasına gecmek » surukleyici » doğaustuculuk » sessizliğe gomulmek » gok evi » cakaloz » vekil vukelâ » kutuk » curcunaya cevirmek dondurmek » kotu » e e » cıkır cıkır » odullendirme » cıvdırma » cekici » koşe donmeci » suc olmak » oruclu » acısal » kuplere binmek » acık teşekkur » yanışolcer » suzgun » rusca » ıskaca » turan » somikok » art duşunce » giysisi » arap sacına donmek » cırpma » hint avrupa » guvenlik borusu » kestane kabuğundan cıkmışda ka » yalcın » tum kirpikliler » sarac » sıcıp sıvamak » portlek » yuha cekmek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.