tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum » cekememe » catlamak » benzi kul gibi olmak » caktırış » aramca » gucenilme » fare deliğe sığmamış bir de k » yuze cıkmak » kaldırım ciğnemek » mukemmel » soğuk cıkmak » comlek » korkulu ruya veya duş gormekte » diği eli beri inceye kadar » puruzlenmek » olan biten veya olup biten » karakeci » dovulgenlik » cangal » suyunu cekmek » hizipcilik » gun almak » cevre kirliliği » mucamaa » peşine duşmek veya gitmek » kıskac » orgu » guzelhatun ciceği » mujde vermek veya goturmek » kopekoğlu » geciştirmek » tahammulfersa » yontuk duz » dirlik duzenlik » ağac ebegumeci » guzel » aklına tukurmek » got » tirşe gozlu » tehacum » icine sokacağıgelmek » gonlu olmak » duşunuş » ozgeci » bicimdeki bolumler » tebellur » duşeslik » gum gum atmak » bir atımlık barutu olmak veya »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.