tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
enfusî » sonmek » bir cırpıda » hatırından veya hatır ve hayal » kurkculuk » copurlaştırma » terettup etmek » gosteren liste » dayanc » yunan » karaya duşmek » kotulenme » kul rengi et sineği » kedi veya eti ne budu ne » oldurucu » sozu mu olur » kinin sulfatı » yem dokmek veya koymak » kıs kıs gulmek » yuze gulucu » cekmek » koruyup iyilik getirdiğine ina » kovanın ucuna yerleştirilmişme » ozene bezene » kaca kac » cemkiriş » yonelik birbiri ile uyumlu am » kafayıyere vurmak » bicki dikişkursu » katıla katıla gulmek » sokağa dokulmek » veya bu anlamda birleşik isim » kılıc alayı » cevirmek » fırsatıkacırmamak » şer an » buyukken daha kucuk duruma get » ozgur » burukca » ihsanıhumayun » namutenahi » etek opmek » alt ust etmek » nankorleşmek » kulliye » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » cumbuşlu » tuyleri diken diken olmak » flore » munasip gormek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.