tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcak yuz gostermek » umide duşmek » kıptî » duzencilik » curutulmek » yakayıele vermek veya vermemek » ocakcılık » carliston biber » govdeli » tutsulemek » butunletme » cer cop » akıllıgecinmek » icin » soydur ceker boktur kokar » uleştirme sıfatı » lâkırdıağzından dokulmek » cevirmen » uc durum yasası » dalgıc » kutleme » ayağına duşmek » zaman tuneli » hava kure » doşemcilik » duşunulmek » muhre » iceriye duşmek » duzen kurmak » cağlamak » fâni dunya » sungercilik » tecavuz etmek » ucuk » cağrılmak » partoner » bukunmek » helâluhoşolsun » haricten gazel okumak veya atm » kuyruğu kapana kısılmak veya s » secim yapmak » cekoslovakyalı » kucumsemek » bir istek ve surerlik bildirir » endazeyi kacırmak » gocmen » uzerine tuz biber ekmek » tuylenmek » kacırmak » muştehi »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.