tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bize de mi lolo » benlikcilik » calkalanmak » fenike portakalı » kedi yetişemediği veya uzanama » formul » guneşlik » duz rakı » yonetmek » tuhafiye dukkânı » aslıcıkmak » yer acmak » tart sucu » olumune susamak veya olume koş » buyutme » gucsunme » esmayıhusnâ » gozum veya gozumun nuru » aktualitesini kaybetmek » kulhancı » soğuk calmak » surumek » ozru kabahatinden buyuk » davranmak saygıgostermek soz » dokmeci » ic dunya » flort » paldır kuldur » kabarcıklıduzec » konakcı » gozden uzak tutmak » kotuleştirmek » icin » catal ses » alkalolcer » bir yapının temeline konan taş » gonlu olmak » oncul » hareketli parca » surme » sarıcizmeli mehmet ağa » torel » dalgıc tupu » mururuzaman » muntehir » muhur mumu » e e » yuzeysel » dışbukeylik » gozyaşıbezeleri »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.