tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek cıkarmak » acmak » gozlerini belertmek » munasebetsiz » babamın veya ustamın adıhıdır » mekanikcilik » carkıfelekgiller » setlic » mukellef » ıkla ikle ukla ukle » kıyamet gibi veya kıyamet kada » faaliyete gecmek » goverme » duk » barışcılık » gonul borcu » sove » başının derdine duşmek » oyuncak » harıgecmek » surtuk » odemek » cil » metalurjik » gozu gonlu acılmak » cizgilenmek » bir nesneye kece gecirmek » peşkeşcekmek » mukaddesatcı » taban duzeyi » gulunmek » ondalıkcı » guluncleşme » gozunu seveyim » kalıc » calyaka » gor veya gorursun » gun olur yılıbesler yıl olur » cıbanın başınıkoparmak » aramak » can gozdesi » gec » gulecen » tuy tus » orospu boreği » cok cok » suluk gibi » ceşni » amerikanca » gobel »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.