tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bas veya bas git » cınsabah » anlıkcılık » odullendirmek » guduk » olcmede kullanılan alet » yugoslavyalı » cizme » golge olaycılık » cakşır » goceri » iyi gun dostu » muneccimlik » carpışma » butunleyen » duzeni feodalite » soyutculuk » cebi para gormek » koncerto » dulger » yuzuk » ciğde » iz anlı » uclanmak » anan yahşi baban yahşi » başak bağlamak veya tutmak » ustune gecirmek » gonul hoşluğu » sumbulteber » başmufettiş » odu bokuna karışmak » cakal » cıralık » iğne deliğinden hindistan ısey » boncukculuk » kr » muselles » duşurmek » tohuma kacmak » corek mantarı » coplukcu » kopru altıcocuğu » allaha ısmarladık » capak » başından gecen olağan dışıola » dem cekmek » kopuk gibi » besi oru » arnavutlaşma » c »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.