tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olum » carpılış » dorduncu » camurlanma » acan asklımantar » yuzu gormek » su gecirmez » al elmaya taşatan cok olur » dede dedesi koruk yer torunun » sunger » sacaklanmak » ust diş » goğcek » pic » ust dudak » mayın dokmek » carptırma » avuc » ilerisini gerisini hesaplamama » usteğmenlik » pardosu » mudafi » kuskutuk » tilki uzumu » ust dudak » balcık levha fayans » tek erkci » cuz » kutuphaneci » atlas ciceği » zıvanadan cıkmak » gozunun onune gelmek » tuh » yapılan resim ve bezeme işi » inanc » ellerin dert gormesin » dikkat cekmek veya dikkati cek » cıkmaza sokmak » pic kurusu » zerduştî » ozengen » torba cay » ayağınıveya ayaklarını opeyim » film cekmek » mutehavvil » kandırıcı İnandırıcı » cukurlaşma » cayırlatma » arkasınıbir şeye vermek » cırpmacılık »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.