tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğunme » futurist » hıckırık » formul » sıkca » cikolatacı » yenik duşmek » curuk para » ilâcsız » başakcı » celişmeli » ilgecli tumlec » notrleştirme » uzun yol şoforu » cığır » koşkerlik » olumsuzleşme » gecişme » tahakkum etmek » orgutleyiş » dallarınıkısaltmak » calkanma » sun î » surec » musaade etmek veya buyurmak » gelen gecen » bahcecilik » gozunde şimşek cakmak » becene » reduksiyon » bukuluş » yapmacık guluş » cemberden donmek » muşahede etmek » buyu » umit kapısı » semiyoloji semiyotik » lokma goz » uyelik aidatı » hanefî » ozenli » sonradan gormuşluk » it urur kervan yurur » yurutme » camur » percinleyiş » balıkcıl » cerezlik » itibar gormek » citileme »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.