tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aylığa gecmek » duşunce » icler veya yurekler acısı » kulceleşmek » hoykurmek » golgelendirmek » dayanma omru » be » oksuzluk » orgutsuz » odemek » dağkecisi » cavuş » calışma barışı » ustune fenalık gelmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kekec » hilâfetci » acıkcı » sırasıduşmek » ağzıvar dili yok » goturum » kepce » mahrec » mustakil » cark cevirmek » bicimsizlik » harman corman » tokuc » pacal » torpulemek » sulus » konargocer » mangal yurekli » maddelerden oluşan varlığın he » japon denizi » mukemmelen » ufuruk » emanetci » goz dişi » mandallı uzerinde mandal bulu » ya deve ya deveci ya deve ust » sıcrama » cığduşmek » yuz cevirmek » duztaban » cirişlenme » kavim » cenesi durmamak » toreci »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.