tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki arada bir derede kalmak » gokyolu » duşku » butun » bir kararda bir allah » yanlışkapıcalmak » coğullaştırma » cercevesiz » kalmak » mutevelli » cağlayık » kucuk minder » acık kalp ameliyatı » eşbicim » paracol » darvincilik » mutercim » acıklaştırmak » cok eşli » ickili » kartca » yasak bolge » kopekleniş » cubuklamak » gencleşmek » sakatatcılık » bicimini alır hidrojenle oksi » işi ileri goturmek » serdumen » kurutac » dumen evi » cakşırlı » koşe vuruşu » ele gune karşı » guvenlik borusu » yuksek » ustune » sıfırıtuketmek » dişeti unsuzu » uzak gocuşme » bolumlenme » kahpe dolu » yardakcılık » facasınıalmak veya al aşağıetm » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » kalcalı » soylemek » cicek aşısı » istismar etmek » olu »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.