tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırtustu yatmak » goğus hastalığı » unlu » tecerrut etmek » redaktor » corap ormek » bir değer karşılığında birinin » sacıştırmak » yere yonelim » narkozitor » yat kulubu » teessurat » delikli taştekne » urkmek » ozdekcilik » literatur » ahcıbaşı » ses cıkmamak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kimin nesi » gocmek » manikur » dugâh » ağzınıbıcak acmamak » canım » elektronik muzik » suflîleşme » goz acıp kapayıncaya kadar » işcilik » eline duşmek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » hızolcer » acık artırma » cangırtı » başıdinc » vekilharclık » sevap kazanmak veya işlemek » carpmak » duşut » curuk » bosme » acık hece » nakliyatcılık » sutannelik » soğulme » sacıp savurmak » kuskut » iki kulak bir dil icin » ustune olu toprağıserpilmişgib » kurduğu medeniyetleri kendi i »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.