tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bildik cıkmak » cokgen » herifcioğlu » telgraf ciceği » gozu hicbir şey gormemek » tekelluf » kacımsama » puskuruk » hazır bulunmak veya olmak » fırca gibi » gomulmek » arasında den başka anlamıyl » maslahatguzarlık » yahudice » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kırcıllaşma » dalgıclık » acıktan » kasınc » cıfıtlık » duşuntulu » kafasınıucurmak » radyator » bahcıvan » veya ozel kuruluşlarca odenen » goynuk » culûsiye » sozu ağzına tıkamak » ucan kuşa borcu olmak » cinisiz » kumaşcı » tukurme » tasvip gormek » yol gostermek » ucuşmak » yerleşme birimi » duşurulmek » hoşgorurluk » ciceksimek » şovalyelik » emek » sul » curum » karagozluk » ac ec » menuskus » olcum » bilânco » uctu uctu » catılmışkirişsistemi »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.