tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ovunc » bırakılmışkimse » tedhişcilik » uzunlamasına acılan oyuk » bibliyotekci » kopruden veya kopruyu gecincey » ustelemek » tufeklik » icki » hıncsız » buyruklarının İbranî felsefes » kazıma » ozel kesim » civilemek » ek butce » guzellik enstitusu » su kucuğun soz buyuğun » saman altından su yurutmek » sungersi » gerceklik » karşılıklıbirbirini dovmek » olcu » imtırak » koprucu » yukum » toplumsal butunleşme » pacarız » corak » burcak » cok cok » teşerruf » dalgalıakım ureteci » sozunu geri almak » kasavet cekmek » ne gune duruyor » yalcın » rufeka » tuysuz » kızılcık receli » cıfıtlık » i » uşuntu » hatıra veya hatır ve hayale ge » buyulu » mubalâğalı » hurufîlik » koreltmek » daraya atmak veya cıkarmak » kalafata cekmek » cırpıntı »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.