tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekme » yakasıacılmadık » solpume » gozemek » gumuş » unsuz » supruntucu » kotek yemek » ecel geldi cihana başağrısıba » duşuncel » hakikî » curuk para karşıtı » koşe » tahayyul etmek » boyle gelmişboyle gider » cizmeci » uyelik dondurmak » mef ul » kucuk » cocukluk » icinden gecirmek » olcuş » ortulme » yuk » sacma » cizim » ceşnileme » başına cıkarmak » ihtiyac » universite » surme mantarıgiller » tufek atmak » goruntu » ameliyat gecirmek » cokuş » duşgucu » domates corbası » alcıcı » al gulum ver gulum » yolcu taşımakta kullanılan mot » lokma dokmek » altmışdortluk » cifte atmak » takayyut » oksiyur » borc yiyen kesesinden yer » başdumeni » buyuk boy » kucuk sesli uyumu » hoykurmek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.