tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozlerini devirmek » cakılmak » duduk » cevgen » korfez » centiklemek » cozmek » guc kazanmak icin calışmaya ar » kup » yarayan kuru ince yaprak » gudulmek » koy turkusu » pic sinek » insan eli değmemişveya dokunma » olup olup dirilmek » canıcıkasıca » sacaklı » yoldan cıkmak » tehaluf etmek » cedik » mudara etmek » kukurtatar » civitlenmek » cokel » iyi soylemek » calmadan oynamak » kuskutuk » yer cucesi » kılıc pabucu » yanıltmac » cilemek » koktenci » gucenilme » gumruk » milliyetcilik » cokuntu » pey surmek » kuseğen » catışmak » turkcu » gunaydın » gozleri kan canağına donmek ve » silâh catmak » canıcanına veya icine sığmamak » kalburustune gelmek veya kalbu » iğneli soz » alcak kavuşum » guvendiği dağlara kar yağmak v » frenkce » ziyafet cekmek veya vermek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.