tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için unsur eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakir gormek » uzengi kayışı » produktor » kuskunleşme » vietnam halkından olan kimse » ust kume » kuşmu konduracak » major gam » yuzuk parmağı » oğutucu diş » osmanlıturkcesi » aclıktan nefesi kokmak » pislikcil » orucu » gonlu varmamak » buyuklu kucuklu » recete » catı » orneğin » ic » gurultucu » kacınma » afgan » kacımsar » cinici » kokune kibrit suyu dokmek veya » anlamıverir » dubel » um » ne arar veya onda ne gezer » ırgat pazarına dondurmek » gulle gibi » goceri » seyran etmek veya eylemek » korkunclaştırmak » kumulâtif » guvercinlik » kırk veya bin dereden su getir » citlemek » gecmek » kalem acmak » alman » yaydığıgozle gorulen ışıma » soz etmek » araştırılabilen olculebilen » iki duzlemli » parcalara ayırmak » butun » nuksetmek » guatemalâlı »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.