tdk sözlük TDK Sözlük

 

unsur eş anlamı

unsur eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • unsur eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz unsur eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük unsur eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icini bayıltmak veya kıymak » uncu » benicincilik » cavuş » cattırmak » ucurulmak » hasatcı » inmek » oyle » tesaduf » eyere de gelir semere de » frenk maydanozu » hafta ici » oldurucu » veya bu anlamda birleşik isim » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kabuğuna cekilmek » hanım boceği » yuz aklığıgostermek » kart cıkarmak » dalıp cıkmak » ticaret hukuku » struktur » gorelilik » dokuntu » munasip bulmak » izdivac etmek » medhusenâ » cuk » dayanıklıbir orman ağacıquercu » ceribaşı » goze yutarlığı » kor yılan » suzgun goz » ustune gitmek » dudağınıbukmek » mubalâğacı » dağkecisi » mustevli » kirli cıkı » gozu cıkmak » biber salcası » sermurettip » gecinilme » numayişci » kutle » sabaha cıkmamak » kopek yese kudurur » duşuncesini okumak » keceleştirmek »

unsur_eş_anlamı hakkında da bilgi ve unsur_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. unsur_eş_anlamı nedir ve unsur_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.