tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cisemek » tazallum temek » umitli » calkanmak » pabuc eskitmek veya paralamak » ruh olcumu » pulucluk » bolgecilik » cakmak » rum ateşi » muşteki olmak » noktalıvirgul » loklemek » kotek » ilgec » sondurulmesine yardım eden kim » muzevirleme » evic » donebilecek bicimde yapılan şa » kuresel » oc almak veya ocunu almak » gul suyu » gozlerine uyku girmemek veya g » ilginclik » ev acmak » tepeden tırnağa suzmek » bakar kor » unsuzunu gosterir » insan icine cıkmak » ciğer kebapcısı » hristiyan » nusayrî » tencere yuvarlanmış kapağınıb » gurbetcilik » gonul indirmek » candı » horguclu » su turbini » tevarus » gozu donmek » gozune bakmak » guneştakvimi » bulbulyuvası » cığırtı » kubik » kaval tufek » oğretiş » alt guverte » yureği dolu » apacıklık »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.