tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sacılıp dokulmek » gozyaşıbezleri » goz yıldırmak » sandıktan cıkmak » yoğurtcu » lâcka etmek » yoneltilmek » cangal » hoşgorusuzluk » boyu veya boyuna boyunca bera » inişli cıkışlı » ense cukuru » suve » a e » patlangıc » buryan pilâvı » gocer konar » derinlikolcer » bir abam var atarım nerede ol » ciğden vermek » sesini cıkarmamak » uc ceyrek » receteli » gosterişsiz » gocmek » cekimserlik » akşam ahıra sabah cayıra » inmek » kamışkalemleri acmak icin kull » duz baskı » cirişci canağı » gonlu bol » dunya kelâmı » başında değirmen cevirmek » ne gibi » başa gelen cekilir » sondurulmesine yardım eden kim » bocul bocul » orta cağ » İsvicreli » afrikalı » yengec gibi » muzevirlik etmek » merkezkac kuvvet » kacın kur ası » herkes gider mersin e biz gid » cukurunu kazmak » ulke acmak » zuhal » kunyesini okumak »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.