tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tagayyur etmek » kahrolsun » inmek » dışıkalaylı ici alaylı » ma me » acıklanma » dokulmek » cocuk oyuncağı » perdenin uzerinden oynatılan » gozunu yummak » tezayut etmek » veya orulen dikey duzlem » uckuruna gevşek olmak » insanicincilik » gurultulu patırtılı » inmek » melul » kapkaccılık » gun koymak » ucaksavar » amerikanca » ucretli » cetin » dokumanter » hayvanın sebep olduğu hastalık » cekmecesiz » mine ciceğigiller » cırpmak » bocekkapan » kucak acmak » alcaltıcı » haybeye kurek cekmek » gumruk kanunu » gonlu kırılmak » catınma » usdudak » gocer konar » alev bacayıveya sacağı sarmak » cıktı » mısır turnası » ruşt » yonelme durumu » cd » tahammulfersa » kuyudan adam cıkarmak » starta gecmek » cift dalma » golluk » İsvicreli » arapsacı »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.