tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puskurtec » acık sacık » telefon etmek veya acmak » acıklık » tavukpencesi » cingene cergesi » duşundeş » olum allah ın emri » ici kalkmak veya kabarmak » değişkene gore hesaplanan sayı » katılmasıya yapılan secim » sunger doku » cimentolatmak » kelepire konmak veya yakalamak » mutegallibe » allah kuru iftiradan saklasın » cekirdekcilik » uzmek » elini surmemek » dalâlete duşmek » dosya acmak veya hazırlamak » gonlu razıolmamak » bir tatlı » p p » sal sel » babaî » munhal » catık cehre » gulu seven dikenine katlanır » kedi yavrusunu yerken sıcana b » oykunmeci » bayrak acmak » teller takmak veya tel takınma » ağız acmamak » donmek » bicim birimi » gonderli » caşıt » yetkili yargıc » ici kan ağlamak » nuh nebiden kalma » kor boğaz » curuf » sozu sohbeti yerinde » muncer olmak » secmenlik » kuzey yıldızı » lâhavle cekmek veya okumak » ciğnenme » grizuolcer »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.