tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dadacı » başınıucurmak » orumcek bağlamak » alman usulu » lunet » mandallı uzerinde mandal bulu » koklemek » canak » goz ardıetmek » avuc avuc » kalaydan cıkmak » huzun » aklının koşesinden gecmemek » bicim birimi » uzerine cokmek » ezbere işgormek » hatırlatmak » utu makinesi » ucretlendirmek » almanlaşmak » goze batmak » tefekkur » beyninden vurulmuşa donmek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » yuz verince astar istemek » meksikalı » yaprakcıl » bırakılmışkimse » cekilmek » uzunluğu » havuclu kek » cırpıştırmak » borulce » besi oru » olmez » ozbekce » dokmek » huner gostermek » cumle bilgisi » bicimlerini belirleyen ana oze » celtik tarlası » caycılık » golluk » ihrac edilmek » kendini naza cekmek » muhre » akıldan cıkmak » yuksek perdeden » bronşcuk » kaldırım işcisi »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.