tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eskişehir taşı » corbalık » un » sudan cıkmışbalığa donmek » kufluce » şeytan gorsun yuzunu » kıvanc duymak » alt cene » duşunceli » mumeyyizlik » muneccim » olcturmek » ek odenek » muco » caldırılmak » allah yarattıdememek » otuş » ikiyuzlu » gozunun onunden gecmek » sumsukluk » ceyreklemek » muslukcu » ac doyurmak » oksuruklu tıksırıklı » sunturlu kufur » ileri goruşlu » gonc » kufelik » ciftlik » sel seli goturmek » uvey oğul » bicimselleştirmek » yan urun » uc birlik kuralı » putursuzluk » burokrat » dayak kackını » tıkaclanma » akıldan cıkmamak » gomutluk » mucerret » makedonca » bir şeyler bir şeyler » koyleşme » calımlama » hil at » kacı » huzunlendirmek » gozu bulanmak » lâpon »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.