tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inanclılık » pacalık » karşıtı » yonelmek » cenesi oynamak » akıl yaşta değil baştadır » papikci » kalsiyum klorur » burcak » cıkmak » sut cocuğu » parfumeri » cap » gorulmek » sancma » muhtac » trampetcilik » dovuşturmek » yer gecidi » ku » patates koftesi » cıkmaklık » minder curutmek » celme atmak veya takmak » mani duzmek veya yakmak » tat » minor » gosteri adamı » acık fikirlilik » bahtıacık olmak » babasının veya babalarının cif » kusur » cizinti » seyret » gorulme » kolen olayım » yıl donumu » calışılmak » gecirgen » lehce » gecirimlilik » olarak belirtilmişbicimi sıyg » caldırış » kedi gibi dort ayak uzerine du » gokturk » nefesi kesilmek daralmak veya » cekmek » cakma » duzeysizlik » yanaşık duzen »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.