tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic salgıbezi » kampcı » gunsuler » x x » gomulmek » munasebete girmek » yalıngoz » eşgudum » sercin » cevrelemek » doşek » ateş » urkuntu vermek » muddeiumumî » bicimdeki bolumler » kerem buyurun veya eyleyin » kalp akce » fabrikatorluk » ayağınısurumek » şohretli » yapakcı » kopurmek » kulturfizik » minder curutmek » sutun » lâf soyledi bal kabağı » olu » uzun lâfın veya sozun kısası » yaygara koparmak veya yaygaray » durum » ve bu koldan olan kimse » turkuculuk » kose sakal » catlak » dunya kadar » roproduksiyon » ahlâkcılık » cermen » akıl kethudası » buğru » cıngırakcı » fon muziği » guguk gibi kalmak veya oturmak » soğukca » durumundaki bileşkenin uygulam » şeylerden her biri tabaka » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » turbe eriği » surukleniş » yargıc »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.