tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzikolog » kuşcu » tagayyur etmek » karşıcıkmak » susleme » ustume iyilik sağlık ustune u » vur abalıya » calkayış » onlenme » cemberi yarmak » e kuvvet » sungu » bir gunden bir gune » gozleri acılmak » oğle paydosu » soz temsili » aykırıduşmek » bula bula bunu onu bir şeyi » kesmeden ustten gecmesini sağl » zeval bulmak veya zevale ermek » direktor » dan den tan ten » yemeden icmeden kesilmek » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » dondurulmek » muşkul » bugun » ozur dilemek » civi cıkar ama yeri kalır » pic etmek » gergedan boceği » calı » u » harac mezat satmak » deli raziye gibi » doşeyici » klikci » okuz gibi bakmak » muessir » cekmek » su kesmek veya su kesilmek » iciliş » başıonunde » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » abdesti gelmek veya olmak » acık tutmak » sıfırıtuketmek » allah rızasıicin » cember » calımlanış »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.