tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turna gozu gibi » cullamak » diktatorluk etmek » meniskus » dunurluk » amerikalılaşma » amber ciceği » vermemişveya vermeyince mabut » duşunceli » guvenirlik » yuz yuze » calıkuşu » inisiyatifi ele almak veya gec » cok sağlam dayanıklı sert » muzikhol » goturmek » kahkahayıbasmak koparmak veya » rektorluk » kancılarlık » yuruyuş » ayakcak » cevir kazıyanmasın » baharatcı » polonez » cıplak ucret » uzengisiz » cirişci canağı » tehacum » gitsin » cozunme » nuktecilik » yarıgocebelik » tureyiş » ava cıkmak » patlak goz » avarca » kamburu cıkmak » felâketlerin acılıetkilerini d » koyu duruma getirmek » cicek yaprağı » gez goz arpacık » gibi birtakım makinelerin işle » kulusturluk » oğlak donencesi » ucurtma » gagavuz » on tasım » gulunme » kırbac kurtları » pelur »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.