tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovmelik » gocer » dipdinc » etmek » cinko » olu acı » sutculuk » ında inde değil » dokmek » ciğde » ekmek opmek » acmaza duşmek » okul kacağı » sozu kesmek » turemek » gonder » tehevvur etmek » akaclamak » gonlu kalmak » gobeğini kesmek » kızamıkcık » usanc getirmek » cekmek » copsuz » suzuntu » hoyratca » goruşme » muhurlemek » fındık sıcanı » cekce » bilgi şoleni » kirli camaşır » kok komuru » cenesi kuvvetli » cıplak ucret » kepce » cabuk parlayan cabuk soner » danalar gibi bağırmak veya boğ » mes ut » ozel teşebbus » uc dort » hem kacar hem davul calar » astarıyuzunden pahalıolmak » top gibi gurlemek » cepic » tertibe duşurulmek » işcilik » kuyruksuren » yol cizmek » dokme »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.