tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muteşekkir » sel gibi akmak » gencleşmek » mutemmim » selâmunkavlen » aracı » avanturiyer » telâşgostermek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » butunu hars ekin » mumanaat » ağzının tadınıkacırmak » ahkâm cıkarmak » hıfza calışmak » guncelleme » buyuk tovbe ayı » tefessuh » pozitif bilimler » arac » gecer akce » bir yakadan başcıkarmak » dondurulan ince uzun ışık ara » tenezzul » ı i u u » olcuşturmek » gun » duzgunluk » surme cekmek » acık yureklilik » cember » ustune titremek » goğus » sut dişi » temize cıkmak » tahammul etmek » anus » unsuzunu gosterir » el elden ustundur ta arşa kada » boksor » acık ciro » hicleştirme » perde arkasında veya arkasında » uc uca » irade beyanlarıyla gercekleşen » suzeni » gur gur » artcı » kusturme » ornekseme » tevrat »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.