tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulâhlı » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » geriye donmek » abdal » kupeli » medica » kuzey yıldızı » catallı » donuşlu zamir » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » bilek gureşi » sodyum sulfat » iyi işdoğrusu » ucuz alan pahalıalır » bedcehre » budak ozu » gic » baklayıağzından cıkarmak » korleniş » ruzgârlık » puskurtme » yem dokmek veya koymak » direnc » yavaş » juglans regia » gun doğmak » gozetiş » hodukleşmek » temize cıkmak » kapakcık » gorumce » sonuc » yatcı » selâm soylemek » selektor » avuc avuc » keyfi bilmek biri » cıvgın » taşlama işiyle uğraşan usta » denir » yamac » işten gucten kalmak » işbirlikci » genc » icitme » şaklaban » kıl kecisi » cirkin kacmak » urkunc »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.