tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etanol etil alkol » kufurbazlık » soğuş » alım calım » fincan boreği » un » mesele cıkarmak » yumurta hucresi » pusurlu » cıkmak » cengi kolu » karikaturleştirme » temerrut etmek » fotr » emeği gecmek » ustun olmak veya gelmek » gun balı » cift camlı » saltanat surmek » turlu » butunletme » soğuşlemek » hakcası » kacırmak » civili » yukunu cekmek » eli boğrunde » eşekcilik » kurum kurum kurumlanmak veya k » bu yuzden » suzuntu » menuskus » kacıngan » işaret yay ayrac » kup şeker » temizlemek » insan gonlunun artığınısoyler » kuskunleşme » olu » oncul » kostekleniş » muşahit » ejder ejderha gibi » dondurulan ince uzun ışık ara » canlısı » cember sakal » bolumunden her biri sezon » un » yatcı » cıra »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.