tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteferrika » kâğıtcılık » servisci » affınıdilemek veya istemek » tenevvur » olu mevsim » al veya kanlı gomlek gizleneme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yuzunden akmak » mukedder » yapsatcı » kuafor » bıcak gibi kesmek » uzerine titremek » orneklik » ışıkolcer » sanat enstitusu » tezata duşmek » ne demek » obeklenmek » ne dese beğenirsin » midesi almamak kaldırmamak ka » cocuklar » umur gormek » baskın cıkmak veya gelmek » oğutmek » durmece » hafıza » solungac » it » kokcu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cark etmek » kırk bir bucuk » onemlice » canıyok mu » kockar » ruzgârlamak » cok ortaklı » hukûmet » yan yuzergiller » goyunme » huzunlendirme » figur » yuzu kızarmak » cırpıya getirmek » gorevdaşlık » oyle veya boyle » cıkmak » duşunuş »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.