tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yeise burunmek » fıstıkcılık » butunu bel kemiği » cın tutmak » duvak duşkunu » tokac » şeytanın bacağınıveya ayağını » oz saygı » buğet » ozur dilemek » tek bicim » duğumlenebilir nesne » lup » suruden ayrılan koyunu veya ku » bicimci » gravurcu » akıkarasıgecitte belli olur » gobeği sokakta kesilmiş » kokteştumlec » karşıtı » soze atılmak » oturuk » yurekli » guzlemek » kirizma yapmak veya etmek » iz an » meram anlatmak veya meramınıan » zurafagiller » goturmek » ongoru » murdum eriği » pes perdeden konuşmak » lâtifce » ilâc yazmak » duşkun » su cekmek » oğlenci » turev » duyumolcer » keramet buyurdunuz veya kerame » malc » elinde var » meşe komuru » porsukluk » yaban ordeği » zodyak » veya giysinin uzerine konulan » cabuk » tupculuk » carıksız »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.