tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul etmek » cakmağıolmayan » ağzına bir şey veya bir cop ko » halk yardakcısı » yola cıkmak » kucultme » gozeme » duşeş » ayağına celme takmak » suru » kok işareti » iki satır lâf etmek veya konuş » soz yitimi » tecrubelilik » matematikci » yuz yuze kalmak » başmakcılık » semturreis » ec » yuksek perdeden konuşmak » cakmaklaşmak » kılıcıkınına koymak » yazı » yurumek » tarcınî » macar » ihrac edilmek » boşluk » muzakere » arabist » gol ayağı » kazak » cağlayan » aralarında onceden kararlaştır » tenakuza duşmek » seruvencilik » uşutmek » gun dikilmesi » bornova misketi » koy koruculuğu » gozlerini veya gozunu oymak » benimseyip değişik bicimde anl » paytakca » doşenmek » onunu kesmek » cokeltmek » onun icin » lutfen » kutuphaneci » iyi gun dostu »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.