tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalgaolcer » motorkroscu » cizici » rahat kıcına batmak » dokum » ağız acmak » ummetci » duzeltici » kimsenin eski saygınlığının ka » cepcilik » yuruyuşe gecmek » slovenyalı » ors kemiği » sal » kultursuz » pişmişarmut gibi birinin eline » asyalılık » vokabuler » kucuk » gercekleşme » gorulme » hoparlorsuz » kuşsutunden başka her şey var » bîilâc » duğu » gecit » kuşculuk » ozlenmek » surgun olmak » bocekkapan » durdurmak » soz » gudumleme » ocakcı » iz ansızlık » surcmek » camurlama » acıkgozluk » sucluluk » cırpınmak » tek ornek » koyuvermek » kurek kurek » ahi » mahkeme kadıya mulk değil » as » lâcka olmak » boşluk » gonder » ortodoksluk »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.