tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına taşduşmek veya yağmak » yun » adres bırakmak gostermek veya » cicek sapcığı » nikâh duşmek » kutle » icirilme » buryan pilâvı » populer » icerme » catal » turku » koselik » cekirdecik » guneşli » uretim kooperatifi » gozunu seveyim » muzik odası » boynunu bukmek » fransızlaşma » kapanice » soz bolukleri » catırdamak » gonul ferahlığı » durac » papazkactı » tahayyul etmek » bicimdeki bolumler » genel butce » tekme atmak veya tekme vurmak » gulhatmi » suruklemek » allah bir » olu gozunden yaşummak » da de ta te » belirsiz gecmiş » olcu » duzenleme işleri » olesiye » olan kimse » mandagozu » astığıastık kestiği kestik » butce yılı » tıpıştıpışyurumek » araplaştırma » yavaşca yavaşca » rağbet gormek veya kazanmak » organik kutle » calımlamak » gorevcilik »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.