tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğuslemek » zambiyalı » tecerrut » duk » fucceten gitmek » cık » kulaclamak » cozgunluk » istihrac etmek » parca parca » m » uğur bocekleri » kona goce » ağzından lâkırdıveya lâf almak » suc aleti » gelgec » pencesiz » anasına bak kızınıal kenarın » cağrıştırmak » harman corman » kokoreccilik » yapılmışalet » yumurta hucresi » ekmeğine goz koymak veya dikme » cicekcilik » ozurlu » oğurtme » kızılelma » neme yonelim » gostermek » cerkez tavuğu » humanistleşmek » ağaclama » acık police » cevikce » duzen » sumuklu » gocerme » allah tan umut kesilmez » cekme » suslendirmek » canıyurekten » kucuklu buyuklu » kacık » gozlerinden okumak » bağ » kursu » acmak » hukumran » sansurlenme »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.