tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bakır calığı » hukûmeti devirmek » felekten bir gun veya gece cal » şaklaban » gozune batmak » ozerklik » suru » cırcır » mes uliyetli » dollenme » penceli » babakoş » gecirgen » kok sokmek » acığa alınmak » makro » deniz altında bulunan » goz kulak olmak » şarkısoylemek » taraca » bukumsuz » terbiyesizlik etmek veya yapma » tutmac » başmudurluk » duygularıacığa vurmak » muteahhitlik » mutehassis olmak » turemişzarf » uzerine duşmek » meyan koku » kopruleri atmak » penceletme » duşunce » carpmak » allah kahretsin » unlem » sonumlemek » kumes » fal acmak veya bakmak » rahat yuzu gormemek » kreator » okul oncesi » produksiyon » kufuru basmak » gozu ilişmek » soğmek » gormek » bir konuda duygularıbaşkasıile » gucumseme » arnavut bacası »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.