tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dere tepe duz gitmek » boyle » mohs olceği » cıkmak » yuz yuze bakmak » pazarlıkcı » arakcı » sıhhî tesisatcı » acık kredi » almanca » melâmî » colleşmek » yuz etmek » golcul » arşiduk » linc etmek » yedek akce » koruk luferi » cadır canağı » kendine gel » ustelik » cokuntu » curukluk » bukunmek » suolcer » gume gitmek » cil » ic başkalaşım » durbunlu » cokmek » ucuk » armut pişağzıma duş » urem » cizmek » ileri gecmek » dumenine bakmak » hem kacar hem davul calar » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » ezinc » şeref unvanı » bocek cıkarmak » durumlemek » her gun » ari dil » manzarasıolan » salakca » oburku » yonetici » luleli » izine donmek »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.