tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guclu » lok gibi oturmak veya cokmek » muhursuz » ortodoks » ihsanıhumayun » dekartcı descartes in oğretis » kirec sutu » irade beyanlarıile gercekleşen » dudak ucuyla soylemek » anlamında ikileme oluşturur » doğaustu » dışcokgen » butun malların ortaklaşa kulla » kafasıdonmek » caparız » colpa » kazık kok » boylece » miniskul » nur yuzlu » tel cekmek » el el ustunde oturmak » acan » bir yandan yanda » bugunluk yarınlık » taşınmaz varlıklarıile bunları » snack bar » ulker » tezevvuc » har gur » bitum » nuh der peygamber demez » karacayır » kahır yuzunden lutfa uğramak » calgıorağı » bağırışcağırış » gecmiş » hucreler arası » komunist » yuklu » oyle » pabucculuk » duğmeci » devletlerin uyrukları » onune gecmek onune gecmek » art avurt unsuzu » aristokrasi ekonomik toplumsa » sınır acı » gorevden alınmak » kesmeden ustten gecmesini sağl »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.