tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurekler acısı » hanya yıkonya yıgostermek veya » vekâlet ucreti » onunu kesmek » teklif tekelluf » carpık » ayrılmışalan » ceşitli ogelerin perde aksesu » turkceleştirme » dayanma omru » gonlu kaymak » suzulmek » mef ul » cur etlenme » biletcilik » comertleşmek » cıkılanmak » yuze duramamak » ureticilik » aklınıcelmek » yapmacık guluş » gereklerine uyacak duruma soka » ve katımadde » gozukme » kepcelemek » ic gıcıklamak » gonul acmak » denkci » sinuzit » yoreselleşme » ve bilinc merkezlerinin bulund » bildiğinden şaşmamak veya kalm » universal » ortak veya kuma gemisi yurumuş » gecer akce » merkezkac » carpıntısıtutmak » tunuslu » supurmek » araf » kulak asmak veya asmamak » cıkıntısız » yedek parcacı » etmek » yuz karası » sacmacı » unlenmek » kult » yaltakcı » okuz soğuğu »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.