tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
afyon cekmek » ho » allah manda şifalığıversin » garpcı » notrleşmek » haber bulteni » arac » mac mac » catal kuyruk » ardıc otu » cift cinsellik » fare deliğe sığmamış bir de k » tekaut ikramiyesi » uvez » dağlıc » musteniden » hâline kopekler guluyor » iz duşumu » calma » cop atlamaz » alcak » camaşırcı » tac beyit » muslumanlaştırma » ili » bıcak » yukseliş » olculu bicili » kocan » donum » dağda bağın var yureğinde dağ » karşıtı » muptezel » ustu başıdokulmek » kacamak » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » mumteni » cok fazlı » zaman » icin icin kaynamak » kuşa benzemek veya donmek » vucutlu » portor » masor » gecme » fitci » dunden olmuş » geciştirilmek » sorma kişinin aslını sohbetin » işi bir şeye vurmak »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.