tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokulmek » somurgeleştirmek » sade birimler boluğu » aza sormuşlar nereye coğun » kızılbaş » tezevvuc » yağlama yağı » tunc » duşunuculuk » olsun olsun » arac » şaşıcakır demektense kor de de » ınca ince unca unce » muhendislik » gipur » cakmakcılık » işaretci » gozleri dolmak veya dolu dolu » calgılıcağanaklı » munafıklık » korfez » kuvvet cifti » zorun ne » golermek » bulunan bolum kafa ser » ayrac acmak » anac » dilinin altındaki baklayıcıkar » ortaya cıkarmak » catış » sa se » dokuluş » sancmak » musadere etmek » cırakman » gubreli » bicmek » onune gelen » sulunluk » hapır hapır hapır hupur » kos dinlemek » cekişmesiz » calım » beklenmediği umulmadığıveya c » icine su almak » pusuya duşmek » bana bak » sacak » yuz kızdırmak » lule lule »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.