tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şimşek cakmak » mucellitlik » kesmeden ustten gecmesini sağl » allah mustahakınıversin » gencleşmek » hint pirinci » muhayyerkurdî » takke duştu kel gorundu » hucre yutarlığı » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » beleşcilik » capalatma » boşluk » ucuk » oz su » oldurmek » cemberlenmek » milliyetcilik » buyuk şehir » sicilyalı » kulliyet » cekememezlik » untu » ic » kalmak » semiyoloji semiyotik » halkcılık » coğumsama » odemek » kuf bağlamak veya tutmak » surusune bereket » alaturka muzik » buyu bozmak » omca » karbon donemi » dunden » yonelme hâli » kurakcıl » dibi gorunmek » surfe » boyle » vazifesi mi » sukût » hey gidi hey » ağzınıacmak » dekartcılık » biciminde cıkan eser » vay sen misin » arkaya bırakmak veya koymak » opucuk »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.