tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gobek bağlamak veya salıvermek » zıvanadan cıkmak » kronikci » gosteri » yazı » dalkılıc » kemiklerden biri » yansıtan veya yansıyan » hurya » boburlenmek » cift dirsek » termonukleer » olu mevsim » surukleyici » cadır canağı » nifakcı » yonetim yeri » usteleme » oğretim » neye uğradığınıbilememek veya » tevessul » paldır kuldur » acık hava tiyatrosu » promiyer » aklınıkacırmak » emanetcilik » gostermek » copcatanlık » cakaralmaz » hedonizm » ipi birinin eline gecmek » oğrenci » an en » colluk » korlenmek » yucelik » gosterir » onune dikilmek » ocakcılık » dışında kalan bir veya birden » gonul eri » cirozlaşmak » bucuk » deli bayrağıacmak » purceklenme » ceyizlik » resim yapmada kullanılan komur » ciğkofte » yuzdelik » kutuk gibi »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.