tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceviri » yuzune bakılacak gibi veya yuz » cakıllık » ceğmel » gelmelerine gore taşilerletere » kireclemek » e » enfusî » sa se » comert davranmak » bohcacılık » gozeneksizlik » suruluş » gıllugişsiz » elini ayağınıopeyim » eşitci » sonuclamak » sahabetci » gun doğmadan kimliği soylenmez » cadırcı » uzerine evlenmek » yureği kan ağlamak » ac ec » ara konakcı » yuz suyu » gosterilmesinin izne bağlıolma » kokensel » koklemek » rağbet gormek veya kazanmak » gonulsuz » uste vermek » gluten » cayırlık » sovuşme » tutunu tepesinden cıkmak » acıklanmak » zir » gecim yolu » surumek » ozel radyo » cavuş » calcenelik » yonlu » gonul yıkmak » hungur hungur » takarrur » umit bağlamak » ateşcilik » cağrıcihazı » gecerletme »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.