tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için urganın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olduruş » cevre bilimsel » imdatcı » ozel kesim » puruzsuz » durum » hukûmet » pec » musmir » arac ve gereclerle donatma » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » huzzam » goturmek » suruluş » mudiriyet » cb » ic guvey » yıva » beşdort » seckinleşmek » ussubay » guc » ozezer » icsiz » suluk » kirecsizleştirme » cağrı » tebeddulât » kuşumlenmek » dadacı » uvendire » ceşni katmak » hint fulu » kokleşme » dokmek » ackı » ucak alanı » cubbe gibi » ağzına bir şey veya bir cop ko » bir onerme sayılır cunku her » kukurtsuz » serbest olmayan » cıngı » dehşet sacmak » izin cıkmak » ceyizleme » cakıl kuşu » karşılaşmalarda sayıları uyar » koftelik » muddeiumumîlik »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.