tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıvanclanma » azrail » şeylerden yapılarak icine su d » onune bakmak » durtuşlemek » ortakcılık » kırlangıc donumu » ozumleme » ozurlu » acılış » subekli » duz » kovanın ucuna yerleştirilmişme » avcunun ici gibi bilmek » gocuşme » cobanpuskulugiller » tarafından arabacıicin armağan » guğum » sodyum hiposulfit » her tur gosteri yapmaya uygun » karda yuruyup gezip izini bell » gumuşlenme » gozu hicbir şey gormemek » calılandırma » tebessumlu » pacalı » doşemesiz » varakcı » kan başına sıcramak veya beyni » gondolcu » ictimaiyat » donme » cıkmak » yer tutmak veya tutmamak » duşuncelilik » kucuk dil » arac » yabancıgelmek veya gelmemek » sonuclanma » cam fıstığı » guzelim » olcuş » sığırodu » cabuklaştırılma » usulsuz » run » tevarus etmek » cıkrıklı » kulhanbeyce » şuphe »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.