tdk sözlük TDK Sözlük

 

urganın eş anlamı

urganın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • urganın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz urganın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük urganın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğretmen » alt tarafıveya yanı » zumre edebiyatı » turkcesi » sutlâc » gozetmek » sakalına gulmek » pic » cıkarmak » bicimde saplı obur ucu yassıo » stereoskopik cift » plâtoncu » pabuc » carpıtmak » portlemek » demetcik » kusuf » gozunde buyumek » kanırtmac » duzenli ordu » universiteler arası » doner ayna » arayıp soranıbulunmamak veya o » doğaustu » alcaltış » golgesinden korkmak » cil » kafa goz yarmak » cılgınlık » yururluk » başulke » işsiz gucsuz kalmak » acık yurekle » bir gomlek fazla eskitmişolmak » meyve ici » elimi sallasam ellisi başımıs » utopi » catışma » turev » facuna » ledun » allah omurler versin » burclar kuşağı » yerleştirilmişcift camdan oluş » oğretmek » a veya e gelince » rotuşcu » orumcek kafalı » cımacı » devam etmek veya ettirmek »

urganın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve urganın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. urganın_eş_anlamı nedir ve urganın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.