tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıngar kopmak » cemkirmek » şıraolcer » uranus » tepkili ucak » goz yuvarı » gerekcesiz » otuşmek » kul » fazla mal goz cıkarmaz » surmek » gonlunce » putur putur » cırpışma » ıskatcı » catal » catır catır » tarla acmak » sinirleri alt ust olmak » kılıc oyunu » gece işi korler işi » parcası » bakrac » mucahit » guclu » luzumlu luzumsuz » ses cıkarmamak veya etmemek » ana yureği » yayılmasınısağlayan cihaz » cok yavaşişyapan cevik olmaya » utu altlığı » oru » bazımadde fiyatlarının ustune » ceng » yuzeyinin her noktasına basınc » cırpma » kolelik » gecerleme » duşun » gokturkce » cağırtmak » sozlukculuk » filistinli » olup olup dirilmek » değiştirmemek veya yanılmamak » kalpakcı » sozu kesmek » onluk » ayağının bağınıcozmek » cığ »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.