tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calışma belgesi » kufe » oğreniş » ukalâ dumbeleği » tovbe etmek » urun » cengel iğnesi » kursu şeyhi » carpıcılık » u u » kabahat samur kurk olsa kimse » on » stereoskopik cift » başcevirtmek » turkceleştirmek » cokrama » zuğurtlemek » uc aşağıbeşyukarı » şuphe bırakmamak » kulyutmaz » alacam » iki satır lâf etmek veya konuş » muzecilik » toz » dort koşe olmak » uğrum » kor boğaz » gozune bakmak » cekince » kacırmak » gocurucu » doşem » lâfcı » album » işcıkarmak » kul bağlamak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » art damak unsuzu » ustune fenalık gelmek » cırnık » kimse » goynuk » elden cıkarmak » cuceleşme » taşınabilir arac » akcaağacgiller » cemenli » kulube » setlic » hırsızlık etmek veya yapmak »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.