tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıskac gozluk » vucut » allah halil İbrahim bereketi v » mana cıkmak » ul » ağrı sancıgibi fiziksel veya » oz » detektor » okuzun altında buzağıaramak » yakasız gomlek » kulce » bayrak acmak » sur atlendirmek » kure kuşağı » dokuntu » cıkarmak » tefavut etmek » tutunu tepesinden cıkmak » onunu kesmek » iki rahmetten veya iyilikten b » kavmiyetcilik » bez tuyler » multezim » tan ağarmak veya atmak » capaculculuk » kokteştumlec » hatırlatmak » mucrim » techiz etmek » calgı » kopuklu » inceleyen bilim » cılgınlaşmak » yapılmışalet » kollarınıacmak » oru » a e » muhafaza etmek veya edilmek » suslenmek » hipotenus » ve bilinc merkezlerinin bulund » unsuzunu gosterir » notron » pelikul » dovdurme » aristotelescilik » citar » acıkcı » kumeleşim » oburku »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.