tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalınc » k » menu » olan bir taş » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » sut otu » teeyyut » duşman » ozelleştirilmiş genellikle di » boreklik » gurcu » dovmeci » şukur etmek » kocu » goz » kruvazor » ors ve cekic arasında kalmak » civitli » odleklik » capak » ciftlemek » paranın yuzu sıcaktır » pas gecmek » cello » pacalık » gozlerini fal taşıgibi acmak » oksitlenmeyen bir element kıs » kıl cadır » ağzına geleni soylemek » duğun bayram etmek » antep baklavası » calma » duzguncu » ecel şerbeti icmek » alâka cekmek toplamak veya uya » tehyic etmek » cocuk bilimci » ilişkilerin butunu iktisat » eskimo » yaradan tanrı rab mevlâ » inci sacmak » alev sacağısarmak » yuz yapmak » hamle etmek veya yapmak » denize cıkmak » kumaşcı » cemberleme » icsiz » dordul » davranış misal »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.