tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtlatmak » calkalamak » tozunu almak atmak silkmek ve » keder cekmek » ordek » gureştirmek » hayatınıbirine borclu olmak » murdesenk » gunaydın » mızıkcılık » arac » lisan » sungulenmek » ummî » gorucuye cıkmak » suresiz » cope donmek » ic kapak » koşelemek » uctan uca » smac » eline fırsat gecmek » yazı » belirtilen bolum » tefeyyuz » catlayış » icli dışlıolmak » bahce nanesi » candı » mahrec » hesap acmak » genel olcek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kul ufak olmak » nakliyatcılık » k » şeylerden yapılarak icine su d » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » sağgorulu » kopuklenme » sefa geldin veya geldiniz » sutculuk » yol acmak » oğunme » uz » mudekkik » cap » istenc yitimi » tunc » işkembe corbası »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.