tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sumuksu zar » ortalamasına dayanan durumu » makaslıbocek » obus » donemec » okculuk » deniz culluğu » başıdinc » rol catışması » hukumler ve izlenecek yollar » bir sorunu gerekli acıklığa ka » sperma ana hucresi » tumamirallik » okse cubuğu » bilincsiz » yemin olarak kullanılır » cıngar » ceyrek son » uvey oğul » ustelemek » şeref sozu » etrafında dort donmek » hint darısı » dokulme » parca » yuk katarı » kızılkok » paracol » cinnet gecirmek » bahcıvan » ulûfe vermek veya dağıtmak » pb » koktencilik » duzenleyen ve genel olarak ilg » lâmbayıacmak » şolen » soğuk bufe » beşeriyetcilik » cakır » cembersiz » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » ucten dokuza » comezlik » catma » macun cekmek » ıtriyatcı » ic tuzuk » katalizor » gomme » sağyap »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.