tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otobus » onemseyiş » hur teşebbus » dort dortluk » supermarketcilik » yarım kure » yuzuk » goturmek » ayağınısurumek » coğaltma » yuzlemece » mer iyet » sublime » bucuklu » duzen » musbet ilimler » gocermek » yureğinin başısızlamak » kavim » gece gunduz » catlamak » endustrileşmek » etrafında dort donmek » konnektor pensi » bir deli kuyuya bir taşatar k » tepesi veya beyni atmak » hangi akla hizmet ediyor » camurlaşma » guğum » element kısaltmasıau » kıskac » roportaj » lodosa cevirmek veya donmek » got » gozlemci » guneşcavmak » dispecci » basubadelmevt » kıptî » pabucu buyuğe okutmak » kuşade » hırvat » yetişen bir ağaccık corylus av » allah kahretsin » uzumsuz » kursu şeyhi » cevre » kap » kıskaclama » paylaşmış benzer odevlerle yu »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.