tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc beyliği » ceyiz cemen » cozum » dunku » buyutulme » muneccim » parayıveren duduğu calar » cekmek » nefsini korletmek » usanc getirmek » goze batmak » uygulama » beyin ucgeni » biciminde alınan onlem » munakaşa goturmemek » kuheylân » kantarlıkufur » muteessir » buğelek » bugunku gunde » gururlanmak » muteharrik » tel civi » muessif » suz » aclık grevi » duz yuzeylerden her biri » kotuleşmek » konukculuk » cevrim » ve bilinc merkezlerinin bulund » i hâli » İzinli olma durumu » aramak » ulker » tevzi burosu » ruya » cizginmek » goğus darlığı » kırıp gecirmek » kendine yedirememek veya onuru » dumbelek » iclene iclene » ek » tekefful » navcağan » tahammul etmek » merkezî ulke » maddelerden oluşan varlığın he » munasebet almak veya almamak »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.