tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalancıcıkmak » iğneli soz » gocmenleştirme » yıldız akmak kaymak veya ucmak » uc boyutlu film » kulunc kırmak » zihin acmak » yurutmek » oz denetim » gecirmek » ec » eteği duşuk » yuz cevirmek » gecmek » yazı » sıfırıtuketmek » bac » konsantre etmek veya olmak » kedi gibi dort ayak uzerine du » ahlâkcılık » kapıalmak veya yapmak » otleğen » kırlangıc donumu » camaşır ertesi olmak » projektor » ciğnetmek » kasık catlağı » ducar » cap » kohneme » cıkış » arkaustu » cıkmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » duşman olmak » ezcumle » goruşacısı » celebi » tulbent » kusmek » alın teri dokmek » kamcılı » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » sundurme » yenene icilene bakılmamak » oğretim » ikinci cağ » buklum » cuzamlı » recete »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.