tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeytan cekici » buyukce » seyret » dolek » muşavir » coktan veya coktandır » cevrinti » uremi » duduk » kırcıl » tecrube tahtasına donmek veya » tek adam gosterisi » ezcumle » kumesi » surutme » catışmak » geri cevirmek » juri » dama cıkmak » kilus » İspanyol muziği » kedi veya eti ne budu ne » gobek odunu » kutleme » teberruk » gorevden uzaklaştırmak » yukselme » dile veya dillere destan » kapıyıacmak » puskurme benli » yazdığıad veya işaret » mili » tefessuh etmek » cifte atmak » corekcilik » durumleme » cercevelemek » koc burunlu » ramazan bayramı » on kol kemiği » toplu goruşme acık oturum » kenarda koşede » duzgun » carkcıbaşı » dar goruşlu » mutercem » nazizm » ictimaî » cimlemek » catmak »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.