tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kul » yuruyuşe gecmek » mal kapital » cevirmek » cınsabah » doğmeci » iki cenetliler » oğurtu gelmek » munhal » temeyyuz etmek » yanından bile gecmemiş » cıralık » suruklemek » gostermek » armator » hic de » duduk makarnası » lutufkârane » alı eli » acınım » umit bağlamak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » her boyaya girip cıkmak » muzekkere » urun vb » cipilleşme » alnıacık yuzu ak » o o » kullanılan tadıacıve bir yıll » zorun ne » minyaturcu » ku » kacacak delik aramak » aşcıbaltası » goz acamamak » civi » mudavim » olu deniz » koklu aile » ağır işitmek veya duymak » kopekleşme » vaz ıhamil » yemek secmek » comert davranmak » ozumlenme » mutareke » bileğine kadar veya bileklerin » levanten » olunmek » samanlıgubre »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.