tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carliston biber » cabuk ol veya cabuk » hafta sekiz gun dokuz » cubuk ağacı » pastişci » uretken » kulturlenmek » cabuk cabuk » tutun » ceşnili » santrifuj » kostek » davar gutmek » k » parcalara ayırmak » traktor » cabuk kolay heyecanlanan kims » goz kulak olmak » cakaralmaz » pahalıya oturmak veya pahalıya » tuyleri diken diken olmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » tatarsı » haricten gazel okumak veya atm » gozeler arası » munteşir » mubalâğacı » ustun zekâlılık » donmek » arma ucurmak veya arma budatma » icinden cıkmak » munşeat » arak erek » buzme » fazla gelmek veya gitmek kacm » mısır daki sağır sultan bile d » kursu şeyhi » şarapcı » at var meydan yok » tunclamak » soz kesmek » halil İbrahim bereketi » ahbaplığa dokmek » aklından gecmek » olu dalga » onerge » salcalımakarna » kantcılık » mızıkcı » percin tabancası »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.