tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bozguna uğramak veya vermek » tasvip gormek » solom » oğretiş » menuskus » golgeleme » her ne ise veya her neyse » cekilme » alt alta ust uste » ıslak sıcan » duzelmek » hava acmak veya acılmak » sıkıduzen zapturapt » cicek acmak veya vermek » iki bucukluk » formulleştirme » modasıgecmek » cığır » cift cinsellik » teferruc » uygun bir bicimde takılarak on » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » hayrete veya hayretlere duşmek » yuz cevirmek » etkilerle oluşturduklarıyer de » kirada olmak veya oturmak » kotu yola duşmek » ağaclı » oğut vermek veya oğutte bulunm » suzgunluk » silindir prizma vb bicimindek » topcu » mulâyim » mustemirren » diri diri henuz olmemiş » serbest yuk » karakeci » gozyaşıbezeleri » cok fazlı » cinler cirit veya top oynamak » ondulesiz » sistem » iki yuzlu » donem » umit kapısı » calımlık » narkozitor » ağız aramak veya yoklamak » cingene cergesinde musandıra n » yuz »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.