tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eşbicimlilik » tuk » plâtonculuk » ce demeye mi geldin » takipcilik » tovbe » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » kirli camaşırlarınıortaya dokm » butunleşme » usulsuz » kıc atmak » kıctankara » donulmek » maraşdondurması » ust » mustefit » arasına veya aralarına karışma » neşvunema bulmak » butunler acı » epikurosculuk » uzunlukta bir yanıyivli yuva » koy imamı » cat pat » mubrem » duşuruş » ağzının icine girmek » cizgilenme » gonenc » ac ec » sır vermek veya sızdırmak » ust dudak » hesabınıkitabını bilmek » suruklenme » yonetmelik » tur ağac cember » okelik » dert kupu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » yunanistanlı » fotoğrafcı » duz rakı » kuheylân » mujde koşturmak » inatcı » ceyizli » taşa cekmek » cozgunluk » vukua gelmek veya vuku bulmak » okuzdili » orneğini almak »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.