tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orneklenme » ulkusel » cocukca » temizlikcilik » kuplu » sor » brahmanlık » cayırlanma » ceper » muhit yapmak veya edinmek » kulâhıma anlat » başcevirtmek » orgu » goz boyamacılık » alt ust olmak » recete gibi » gozden duşmek veya duşurmek » kalıpcılık » durum » guvec » halk yardakcısı » gonul almak veya gonlunu almak » kırık dokuk » ateşi cıkmak veya yukselmek » bir madde » paha bicmek » esmer kufler » kolcer » rotuş » comertleşme » capaklanmak » p » kokleşme » barut fıcısı » kaşla goz arası » ha hoca ali ha ali hoca » iki cami arasında kalmışbeynam » puskurtme » olum » başkomak koymak » sozlukce » rek » cubuklu » durdu durdu turnayıgozunden » cizici » play back » punduna getirmek veya pundunu » dustur » naciz » cekişmek »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.