tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalnızca hikâye etmeye ağırlık » supurgeci » kahrıcekilmez » inmek » kac para eder » subyan koğuşu » sacmalama » kantara cekmek veya vurmak » zumruduanka » tum başkalaşma » gubre gazı » tedric » kese ciceği » yukluluk » nankorce » surumsuz » ovguculuk » cile » curuk iş » uclu » muhafazakâr » hafızıkutup » mustehcenleşme » ş Ş » sut corbası » duruma gelmek » kacın kur ası » adamına gore » alt tur » ust » iyi gozle bakmamak » mulkiye mektebi » gumruklu » cifte atmak » sokuntu » cağrışımsal » başınıkaldırmamak veya kaldıra » ce » vahdetivucut » cakırlaşma » surulme » cizimci » duğum » duzelti » bulbulu altın kafese koymuşlar » koceklik » kucumseme » okse otu » sudremek » cobanın gonlu olursa tekeden y »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.