tdk sözlük TDK Sözlük

 

us eş anlamı

us eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • us eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz us eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük us eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ahlatın veya armudun iyisini d » hukumranlık » carcabuk » yuklemek » konsensus » arıkovanı » vektor » burnunun dikine veya doğrusuna » emanetci » derdine duşmek » cıncınlatmak » mudur muavini » tenezzul » epikurcu » her boyaya girip cıkmak » bolgesel » goruşsahibi » surmek » kırlangıc » pencgâh » değişkene gore hesaplanan sayı » pacasınıcekecek veya toplayaca » aralarınıacmak » arabankurdî » tumsekli » cağırıcı » ucretlerine gore duzenlenmişye » tel fırca » gurultu bastırmak » mucerret » acmak » aksoğut » zahmet etmek zahmete girmek ve » meskût gecmek » amerika elması » aracılığıyla duymak değmek e » patlıcan boreği » metafizikcilik » sokturme » ırgat pazarına dondurmek » helen » cavlan » calkanış » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kışgunu » miktar ile indirimden sonraki » dışdunya » borclandırma » cemberli » hazzınıcıkarmak »

us_eş_anlamı hakkında da bilgi ve us_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. us_eş_anlamı nedir ve us_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.