tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuk altına girmek » anadan gorme » fare cıktığıdeliği bilir » ici vık vık fık fık veya pır p » elektromanyetik guc » gubrelenme » unluleşme » goruntuleyici » buğet » yedekci » secim » etmelerine kişiliklerini geli » salca » barokculuk » yakmac » gumuşuleşmek » kufeci » kesesine guvenmek » konduit » aba gureşi » goze girmek » kur anıkerim » dinclenmek » kaypakca » cevikleşme » oke » bolme » gecici » yuzu gormek » soylem » murettip » gorelilik » tepegoz » ickin » duzluk » gonul akıtmak » dışdunya » allah ın binasınıyıkmak » hakka erenler » cakırcı » allah derim » ağzından duşmemek veya duşurme » hukmetmek » icecek suyu olmak » eti ne budu ne » donmek » olcturme » cekmek » amaclanma » taklip bi »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.