tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak yaylak » taşıma veya dokme su ile değir » hacet gormek » ultrason » olumlu » başol da istersen soğan başıo » kulağına carpmak » munasebette bulunmak » bahce domatesi » dokmecilik » cekemezlik » cirozlaşmak » tevellut » cokculuk » kume kume » gucuk » bukulmek » duzguncu » gunah kecisi » candı » paşmakcı » cizgi film » carcabuk » ummetcilik » size veya sizlere omur » inmek » gozluklu » caylak fırtınası » kacmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » koşeyi donmek » kafasına vur ekmeğini elinden » kılukal » celmek » yan gozle veya yan gozle bakma » lâckalaşmak » heple hic ilkesi » yureği katı » girip cıkmak » imzayıbasmak veya cakmak » goz aydına gelmek gitmek » tek cekirdekliler » mutecaviz » cıkınlama » kotek yemek » yer acmak » oluşturduğu demet » muhursuz » aspirator » kabarcıklıduzec »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.