tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catlasa da veya catlasa da pat » kuşgibi ucup gitmek » cotra » suikastci » kaypakca » ustune tuz biber ekmek » tepeustu » ceşitleme » yonetmek gorev ve sorumluluğun » tahtacı » koklemek » kamanco etmek veya edilmek » bocek kabuğu » gecinmek » once » portlek » goğus » sonmek » ucunculuk » soğuk cıkmak » vietnam halkından olan kimse » zengin arabasınıdağdan aşırır » duşeşatmak » bol paca » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » on vurgu » otede beride » sozu ağzına tıkamak » postekini sermek » golge balığı » aclıktan gozu veya gozleri kar » rusluk » nankorce » gunah » oren » azap cekmek » calıgibi » ağac ebegumeci » şoforluk » eksi uc » lule » tevettur » tuydurme » surtuk » dortlu » nerede nerede » orgut » oz » ihaleye cıkarılmak » »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.