tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rotuşlama » resim yapmada kullanılan komur » carşafcı » taze ot gormuşeşek gibi » fındıkcı » sıcratma » dudağınıveya dudaklarını ısırm » gozlerini veya gozunu oymak » carkcı » suru suru » koksel » esmayıhusnâ » başısıkılmak veya sıkışmak » ceviren » mentollu » dun » kâğıtcı » mumtaz » aksiliği ustunde » boğurmek » yontemsizlik » mutenavip » ciftlenmek » butun sıra » tenceresi kaynarken maymunu o » urpermek » minder curutmek » sokel » omursuz » avrupalılık » baygınlık gecirmek » cozulmek » bocek bilimci » petrolcu » cokca » hukmu gecmek veya hukum yurutm » estetikcilik » şafak sokmek » alak elek » burcak » duzlem » alârma gecmek » vucut yapmak » ciyleme » ceteleştirme » vulgarize » goz kamaştırıcı » baklava acmak » cırpınmak » adamına gore »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.