tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surutme » duzmek » allah rahmet eylesin » ustunkoru » gibi cok yonlu hizmetleri en a » bir icim su gibi » ışıl kuf » kocaya kacmak » museddes » adamın adıcıkacağına canıcıksı » gozu kaymak veya kacmak » gozlemleme » balıkgozu » purcuk » kostumlu » cay » porsukluk » hint irmiği » x x » dun bir bugun iki » ustunde hakkıolmak » gecersizleşmek » etmek » kamcılama » cevri » hic mi hic » cabalama kaptan ben gidemem » hizipcilik » granduk » ceşit ceşit » doşeme » sun » kimin nesi » tutunacak dalıolmak veya olmam » cekimserlik » yukseltme » akıntıolcer » uzerine titremek » gonul » gecmişi kınalı » sumbulî » nar ciceği » yarıgolge » hatır icin ciğtavuk yemek » kutletmek » yapılan resim ve bezeme işi » cin ifrit olmak veya kesilmek » surgulu » balcık levha fayans » deli gullâbicisi »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.