tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genc irisi » bolmek » ceremesini cekmek » patlak goz » acığa vurmak » dorduzleme » cizgi » kulotlu corap » bektaşî » tutma satışıtek elden yonetme » dağsıcanı » servisi yapılan yemek » ne hâlde » mucellitlik » eli boşgelmek veya gitmek » civili » cok sozlu » kolemen » im » top atmak veya topu atmak » gozler onune sermek » catıpenceresi » nazikce » cevrimsel » eli ermez gucu yetmez » cıpır makinesi » civi gibi » ural altay » duztaban » dokuz ayın carşambasıbir araya » gobel » gecinmek » obur dunyayıboylamak » kokleştirmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » ana rahmine duşmek » oğretmek » yalınc » hesap kitap yapmak veya etmek » gozunu gozune dikmek » lu » bilgic » orgen » yalvac » arasında den başka anlamıyl » cirişlenmek » oğurluk » pacacılık » catma » ası esi »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.