tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sandıktan cıkmak » zararına kazanc sağlamak » etanol etil alkol » sepetci soğudu » ansiklopedik sozluk » keder cekmek » puskurgec » siyanur » phlebotomus » sacmalık » guc » hava duzenleyicisi » lâtin ciceğigiller » munasebet duşmek » gecinilmek » donbaba » yureği boğazına tıkanmak » pirinc unu » bicimini alır hidrojenle oksi » ac » cıplaklaşma » ordovr tabağı » aracla yakmak » sozu edilmek » birbirine duşmek » kullî » arnavut ciğeri » yayılmasınısağlayan cihaz » sondurulme » karşıtcıllık » hanbelî » cıkmak » duzgun » gluten » uzerinde » gozunu yummak » kırlangıc » yangın cıkarmak icin kundak ko » mutekâsif » İskambil destesinde maca dizis » kucukle kucuk buyukle buyuk o » rotuş » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » başdumeni » duzenlenmek » yeri goğu ben yarattım demek » icine sinmek veya sinmemek » catal ses » deniz veya hava savaşınıyonetm » hesap gormek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.