tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz yaşam » i » gore » mudrir » gozetim » kel olur sırma saclıolur kor » gonlu takılmak » temizlemek » salkım kupe » ozgurlukculuk » hayal duzeyi » duşuruş » boğurtlen » cil » boy gostermek » techiz etmek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » cemkirmek » cıkma » gecim zorluğu » um » musaade etmek veya buyurmak » el sozluğu » cengi takımı » kışgunu » teşbihte hata olmaz veya olmas » yıkılmayacak bir bicimde duzg » sultan kethudası » gucleşmek » yapmak » tespihci » cabuklaştırılma » mubareze » kurelemek » ortac » keyif catmak » buvet » butunlemek » mucellâ » satın alınan erkek kul esir » guttuğum domuzu bana oğretme » pencelenme » olcu » sudanlı » muncer » kufuru basmak » nakliyatcılık » durzu » dorduzleme » alt ust »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.