tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
imza gunu » cimdik » duğme » suslu » imparatorice » uflenme » bordur » buyucek » potansiyel suclu » varlık gostermek » kalmak » acıgormuş » gunlukcu » gonul uğrusu » dans etmek veya yapmak » partikul » nobet » pusur » mutebaki » tek erkcilik » ozel » akma hancer » goğus cerrahisi » cehreli » hepcil » supruntuluk » acılmak » kopoğlu » mısır fulu » ici yanmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » tecavuz etmek » promonat » gucendirme » hatırından veya hatır ve hayal » sercegiller » inekci » icin » yurumek » perdenin uzerinden oynatılan » guzergâh » kaymakcı » can boğazdan gelir veya gecer » brut » teressup etmek » gununu gostermek » guncek » dunya gozune zindan olmak goru » ateşparcası » goz kararı »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.