tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bukulmek » dalgıc » cevir kazıyanmasın » munacat » dovunme » bolmeli » kulucka devri » kendini duşunmek » puskurtec » recelcilik » rastık cekmek » maoculuk » kulfetli » icin kullanılan boru oluk vey » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gozleri suzulmek » kotu » bir catıaltında olmak veya bul » goğsunu yırtmak » tuketim » alnıacık yuzu ak » etkin oğretim » dudukcu » mundericat » gorunmek » ağaclama » hendek » surtuşme » uruguaylı » olağanustu » perdrix » kendisini değiştiren calışma s » camaşır » odlekce » ulûhiyet » kirec » ciftcilik » cabalama » ti » kotuluk » isparta gulu » orf » ac kalmak » alumina » teşekkul teşkilât » somurgesi olan veya somurge el » ducar olmak » plâstikten arac » soylevci » nufuzlu »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.