tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciziktirmek » sut » recine » cabukluk » elhamdulillah » gunduz gozuyle » darulfunun » dol vermek » surtunmek » cavlanmak » muzikhol » yuzune tukurseler yağmur yağıy » bolutlu » yatak carşafı » surmek » şirpence » spinosa » gedik acmak » coğaltım » muşterek bahis » donanım » şişkofte » dol almak » gonul eğlencisi » korukcu » duşuk » sondurmek » allah ım » sonradan gormuşluk » hucre bilimi » hava kure » sacak » kumaş » gocebe » ictima etmek » ağac yaşiken eğilir » bicerbağlar » ta kendisi ta kısa soylenir » denize dokmek » coraklık » gocmenlik » yuf ervahına veya ervahına yuf » gunun adamı » maddelerden oluşan varlığın he » coğu zarar azıkarar » muteveccihen » gozunu bir şeye dikmek » işine gore » huzurunu kacırmak » boşluk »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.