tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumsuz » supermarketci » tunclaştırma » kuşa benzemek veya donmek » keciboynuzu » kumanca » bak » gecimli » diplomatca » mudellel » canak » gullâbicilik etmek » birbirine duşmek » bol paca » picleşmek » nerede nerede » kopekleşiş » kore » değişkene gore hesaplanan sayı » acık maaşı » guneştakvimi » garc gurc » gibi cok yonlu hizmetleri en a » inmek » gunâşık » yaydığıgozle gorulen ışıma » uzun yol surucusu » helâluhoşolsun » kişiye ozel » cıkarış » imparatoricelik » gobeğini kesmek » mis uzumu » deprem bolgesi » carpıkca » fayans doşemek » ses seda cıkmamak » kulaclayış » polarolcer » manuel » turlu » muessese » benlik catışması » camlık » antik cağ » cerezlik » toplumsal butunleşme » cıkmak » yetimi okşamışlar vay sırtım » lehce bilimi »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.