tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tetikci » yengec gibi » murekkeplenme » oylece » cabalanma » neptunyum » gurultu patırtı » guluncluk » curuğe cıkarmak » celmelemek » guneşacmak » insanlıktan cıkmak » dil » surunuş » suslenmek » dokuman » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » birbirinin ağzına tukurmek » nur ol » hırcınlaşma » gucun » guruldemek » ustune evlenmek » veya orulen dikey duzlem » gozetleyici » salon camı » kamcıbaşı » duşman başına » sunmek » calma » cocukluk » vazgecmek » kopurtme » hiclemek » fotoğrafcı » cobanın gonlu olursa tekeden y » kanırtmac » ciğnemek » teveccuh etmek » bîgunah » ciğlik » pratik kuramsal karşıtı » cekirdekli » ozellik başkalık fark » muzik corner » hic » gonul acmak » iclene iclene » ust kume » capacılık »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.