tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guldu gulecek » tuketmek harcamak » ağzından lâkırdıveya lâf almak » coban salatası » zumre » munhasır » yaprak oynamamak veya kıpırdam » tura cıkmak » kilitsiz kureksiz » somurmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » profesorluk » yerleştirmek teşhir etmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » gayret gostermek » ca » duru » kırıntıkulte » glâdyator » altın anahtar her kapıyıacar » munadi » celme » milfoy » muşir » gun doğmak » toplum ekonomi din kan veya » um » oz ışın » adamakla mal tukenmez » temayul » oncu oyun » haric » cok şey » evic » cakma » uzumu tilki uzumu » ihsan etmek veya buyurmak » gecmiş » gonenc » ici icini yemek » dorduz yumrucuklar » capaklanma » olu saat » oğur » sutune havale etmek » benliğinden cıkmak » arka kapıdan cıkmak » orta hizmetcisi » oğle yemeği » icine atmak »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.