tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyu yapmak » mubaşirlik » gorunur » torpulemek » ay modulu » suclamak » kurutularak ufalanmışhamurdan » guneyli » elinden işcıkmamak » korkak bezirgan ne kâr eder ne » agrostemmagithago » altın anahtar her kapıyıacar » ozenmek » gununu gormek » kopoğlu » coban kulubesinde padişah ruya » ortmek » suyu ısınmak veya kaynamak » roportajcılık » ufurmek » dağılmak » la le » girip cıkmak » munkir » uckurluk » ici veya midesi kazınmak veya » cingenece » cokuk » cekimli fiil » can cekişmek » jubile » ucurmak » pm » bicimselleştirme » operatorleşmek » cantasız » curuyuş » olumsek » fırca cekmek » keci sakal » acılmak » madde » hal etmek » afşar » donumluk » sonuc niteliğinde başka bir bi » ileri goruş » bir şeyler bir şeyler » gozunu seveyim » muptelâ »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.