tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâf veya soz altında kalmamak » camuka » burulu » tuz ekmek duşmanı » yeğenim » hiclemek » elektrik duğmesi » cağrıştırmak » harp acmak » goru » oluşturduğu donme eğrim cevr » olcuşme » iki ucu acık boru biciminde it » başına cıkmak » surmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » cıktı » uzum şekeri » altından capanoğlu cıkmak » cinko » cizilme » işim işkaşığım gumuş » iki eli şakaklarında duşunmek » centikli » pastorize etmek » calıştırış » karşıtı » guven kazanmak » buyultme » orgulu » gonul yakmak » oncul » gotlar » catallı » taclı » dortnal » coğulluk » percin » murur » kendini gostermek » icerlemek » dincleşme » hak yerini bulur veya hak yerd » ormek » lunet » zorun ne » ruya » tutmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » başmuhendislik »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.