tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıckınlık » yağolcer » absurt tiyatro » yuzu ak olsun » ile beraber » alcak » topluluktan olan kimse » transit gecmek » taşdoşeme » cığrış » şerbetcilik » rontgen cekmek » sonuc takımı » tayini cıkmak » urfa kebabı » acmak » curuğe cıkarmak » goruşmeci » goz gore gore » cıtır pıtır » luksmetre » mulkiyeli » suzgun goz » merih » ickili » acısal yol » ustelenmek » ustun tutmak » uzerine tuz biber ekmek » cığırtkan » kullu » acılmak » fırcalanma » lâfuguzaf » kafesci » yukluluk » fırcalamak » t » guc » cetrefilleşmek » cit sarmaşığıgiller » guvem eriği » denir » duğmelenme » gecirgenlik » guzleme » kapsama icine alma icerme » tan sokmek » gitsin » fırcalanmak »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.