tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
urkutmek » undeş » tarafından arabacıicin armağan » bulunan kopuren su » gozeneklilik » kokten cicekli » usanc getirmek » kandil ciceği » alıcıyonetmeni » otumluluk » aktor » gozetilmek » yuzlenme » hoduk » genişce » govel » durumuna gelmesi gerilme karş » ul » kopure kopure » koku kazınmak » goz » caktırılmak » komur kalem » başa cıkmak » cıtlatılmak » surutme » rolâns » kurekcilik » okuz soğuğu » kulube » gonlunu karartmak » arabistan defnesi » ucmak » dun bir bugun iki » buyuk peder » dorduzleme » bir cicekle bahar veya yaz olm » damgasınıvurmak » yarayan kuru ince yaprak » odev » nevruz bayramı » acık imza » kilidi kureği olmamak » durt » hoşgormek veya karşılamak » sel goturmek » gorevcilik » demir uzerinde » hastalıklarının genel adı » cıkışmak »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.