tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurekten cağırmak » gonul gezdirmek » tadıgitmek veya kacmak » atıalan uskudar ıgecti » ovunme » tereyağından kıl ceker gibi » sıcan dişi » sesini cıkarmamak » sacılmak » dokumasıolan » sulbunden gelmek » gormek » gobek » calık » deveci ile goruşen kapısınıyuk » gorgulu » alcarak » yaka paca goturmek » resim » cillenme » doğaustuculuk » gorumluk » koşeye oturmak » dallanıp budaklanmak veya bir » nankorluk » allah taksiratınıaffetsin » soz başı » fitne fucur » ozel radyo » refakatci » cepellemek » şal orneği » ortakcılık » kole » molekul » guveniş » soylemesi ayıp » bağlayıcıunsuz » figuranlık » eli ayağıolmak » icinden yanmak » yurutec » gulbahar » nuans » dumen suyundan gitmek » setlic » z z » kucumsenmek » kopcalanma » ozentili »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.