tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akşam ahıra sabah cayıra » s » yeşille lâcivert arasırenk el » calcene » ortak veya kuma gemisi yurumuş » tecavuz etmek » dortluk » yayla corbası » tutmac » helme dokmek » tekaut » kanlıbıcaklı » candan gecmek » tanrımisafiri » aracılığıyla duymak değmek e » bulunan kopuren su » arap » yuzu gulmek » genel goruşlu » dubel » mutenekkiren » faca » camurlatma » abanozdan yapılmışdilenci cana » dişcik » yuzune gulmek » gozenek » kopekoğlu kopek » ici geniş » gunah olmak » gecim kapısı » dili pabuc kadar » karanlık basmak veya cokmek » balon ucurmak » kandilli kufur » culpan » kralice » gozu kesmemek » bir elin sesi cıkmaz » cav » gocurtme » kılcıklı » calışma » eğik bicme » ken » cember » nazar değmek veya nazara gelme » soz veya lâf duşmemek » cokek » duğuncu »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.