tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mucellâ » kulturlenme » rum » capraşık » ic guveyi girmek » ic kuyu » baryum sulfat » kopuleme » oksuzler anası oksuzler babas » gul » surme » sorgu suale cekmek » hırs burumek » cuvallanma » suslendirmek » kan cıbanı » cemaziyulâhır » cekimli » olu » etuv » sonuc » dışgucler » goden » alcıya almak veya koymak » hungurdeme » yıllıkcı » yarıklardan her biri » kahrolsun » surdurmek » oyle ya » kutukleşmek » fındıkcı » yakalıkamcılılar » sozde kalmak » merak etmek k kalın okunur » muşterek bahis » sacı » tahammul » gozlenme » cıngırdak » doşenmek » iyiye cekmek » ustune guneşdoğmamak » allah rızasıicin » yukseğe cıkmak » şimşek cakmak » bolunme » cıtıpıtı » guzleme » pence penceye gelmek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.