tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorevlendirilmek » dışdunya » yukumlenmek » kopruculuk » murver » bir turlu » ceşitli kavimlerinin toplandığ » luks tarife » cop torbası » cekirdek kahve » eti » yokculuk » cekic » dunya malı » altıalay ustu kalay » formulleştirme » kirişci » inanılan iyilik kaynağı » kurek kurek » purneşe » yureği yanmak » kazgıc » ozel » carpmak » oruculuk » tehyic etmek » kapkaccı belli etmeden para v » govde » bohca boreği » sokmek » tuketmek » turkcesi » colpan » mustakar » gulucuk » uslûplu » kopekayası » cul caput » huzzam » yolgecen hanı » cekingen davranmak » mobilya yapan veya satan kimse » cepcevre » zanaatcı » gorulmek » oğleyin » başına belâ acmak » cakıntılı » i » goden »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.