tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
flort » duzenleşim » uzuntulu » yureği dolu » huruc » yemin olarak kullanılır » goz sevdası » koktencilik » buyuleyici ozellik » goresime » toprak cimento » ara yon » kacırma » ici kararmak » dulgerlik » sozu ağzında bırakmak veya soz » ici gecmek » boncukculuk » koprulenmek » cicek suyu » kafayıcalıştırmak » oyle » pek cok » yumurta kufesi yok ya » uzak goruşlu » carşaflı » sel gibi akmak » var varın varsın varsınlar » oyle veya boyle » kutle » olumune susamak veya olume koş » mutenebbih » doğal cevrelerini değiştirmele » suzek » utopya » nutasyon » kaba turkcesi » c c » ağız acmak » meyve receli » cevirici » istencli » kirecsizleştirme » gelişiguzel » kılıctan gecirmek » cıplak » başıbutun » yumruğuna guvenmek » cık cik cuk cuk » yontemlilik »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.