tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gulutcu » ipek ciceği » helenizm » kuculmek » doğuşculuk » kışıgecirmek » done done » işi ileri goturmek » fırca » oz dikeni » icinden cıkamamak » hukmetme » takdir etmek veya eylemek » benimseyip değişik bicimde anl » soz karışıklığı » tupleme » cıkartma » kor baca » ce » kavanoz dipli dunya » kullî » haymana okuzu » yukseltgenme » cingeneleşmek » luzumundan fazla » akumulâtor » donulme » jole » acıkcası » kitapcılık » gomme » gabonlu » bardağın konulduğu yeri kirlet » dokturmek » duşurmek » cılgınlaşma » yuha cekmek » tepesine veya başına binmek ve » golge gibi » tostcu » istifcilik » fakul » ozdeşleşmek » cırpıntı » gobek taşı » gun doğmadan kimliği soylenmez » parcalı » cıkmaklık » garpcı » surerlik fiili »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.