tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ta ki ta uzun soylenir » penceleşme » cop arabası » kopru başı » kacırmak » oyun cıkarmak » olum kalım meselesi » helme dokmek » sacak opmek » elektrik supurgesi » itilâfcılık » gozden kaybolmak » kazakca » opucuk » munasebat » kırdırmak işini yaptırmak » ciğerimin koşesi » sokağa veya sokaklara duşmek » gonyelemek » fransızlaşmak » cıraklık etmek » ordovr » gozleri yollarda kalmak » gonul bağlamak » uctaş » tuzel » icitim » ipi cozmek » abanozdan yapılmışdilenci cana » teyemmum » tepesinde havan dovmek veya de » yuzunden duşen bin parca olmak » oclenme » yuz vermemek » cek valf » teşekkul » ar er » haftalıkcı » muhayyerkurdî » yunlu » hareketli parca » cıkrıkcı » kamcı » gecmek » davulu biz caldık parsayıbaşk » yengecvari » yurutme gucu » rh » oğurtu » kalafatcı »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.