tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretim kooperatifi » bıcak sırtı » kotumsemek » yuceltilme » kaleyi icinden fethetmek » deliye donmek » kalıplarla desen yapılmışbez » indukleme » muk » calım » bir araya getirilerek divan du » icinden gecirmek » katışmac » işkembeden atmak veya soylemek » muteessir olmak » oğutucu diş » dovunmek » cıraklık » matematikci » korkusuz iyi dovuşen kendine » konveyor » gecişustunluğu » cubuğunu tutturmek » kulâh » yuzmek » olcek cizgisi » buzgusuz » ustencilik » cekinme » paca » dutturu » cercilik » boşluk » goz » tuvana » ort ki olem » olarak tespit edilmiştir » ecişbucuş » avrupalılaşmak » ahu parcası » cumbuş » maymuna donmek » kaplanmasına yol acan ilkel ma » cekirge şalvar » tutsulu » mustahak » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » huzzam » bicimini alır hidrojenle oksi » ek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.