tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bok boceği » immunoloji » ciğ » ic kapak » hac cıkarmak » subjektif » adamına gore » gumuşcun » yıldız ciceği » muteaddit » lâtin dilleri » duzeltici jimnastik » kelime turu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tahrikcilik » cipil » sovgu » inmek » gecer » malik » mechulât » duşurulme » cıbanbaşı » serdengectilik » carpmak » civilemek » kor şeytan » halic » cırpıştırmak » bicimdeki bolumler » yukarı goğe doğru olan yanı » alın damarıcatlamak » curukluk » cozulme » cokukluk » olumsuzleşmek » muhimsemezlik » ne gune duruyor » alcaltıcı » cuha ciceğigillerden tohumu k » mosyo » gunduzleri » su dokunmek » onculuk etmek » yuklemek » kırk yıllık yani olur mu kâni » umide kapılmak » ozdeştirmek » mesai yapmak veya mesaiye kalm » hurriyeti secmek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.