tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sanatcı » başınıdondurmek » almanlaşmak » canak » kurtcul » sumuksu » olum kalım meselesi » cebinden cıkarmak » dalık delik » ciğerinin icini bilmek » govdelenme » devenin başıpapucu veya nalı » gotun gotun » veya metal bolum » kalvenizm » cırpış » uclemek » zıvanadan cıkmak » ucuş » citi yapmak » acığa alınmak » susmek » dekorator » ac ec » uc etek » uckur » eşeyli ureme » cıkmaz » civilenmek » golgede kalmak » muslumanlık » muteselsil » akıl var yakın var veya akıl » angıc » komşuluk etmek veya yapmak » muhurleme » celik » cevirim » Şafiî kopeği gibi titremek » altayca » yuk asansoru » umitlendirme » cağıra cağıra » belirtilen bolum » ortalığı almak » şuphe etmek » nankorleşmek » cemberi yarmak » kongovdeli » işin icinden cıkmak veya sıyrı »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.