tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleme » baygınlık gecirmek » taşıtcı » yoneylem araştırması » kostek » akıl yurutmek » truk » kulâhıma anlat » ustlenim » turban » ayağıduşmek » ayca » soz birliği » norotik karakter » rayic fiyat » ayrıc » rolâtivist » ve bilinc merkezlerinin bulund » kusursuz » tuketmek » kul etmek » dun » koturum » fenalık gecirmek veya gelmek » gozetletme » govdeli » gun yapmak » goyuk » suit » goz yummamak » sıcan » koruklu » hazır bulunmak veya olmak » glâdyator » yıkamaya yarar cukur yer veya » camaşır » pacalık » tacsız » beyaz sıvı » duzec » soze atılmak » kararmışve sertleşmişinsan der » otleğengiller » mes udane » gocebelik » ici ısınmak » ustunden gecmek » bir deri bir kemik kalmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » cukurluk »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.