tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaput gitmek veya olmak » sur atli » kureme » kakınc » kırlangıc balığıgiller » kacmak » fırsatcı » ağzından baklayıcıkarmak » percinleşmek » govdesiz » sonuc yarışması » sansurlu » aklından gecmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » kasketcilik » gundeliğe gitmek » lece » utopyacı » tavus tuyu » camurlamak » gerekcelendirme » arka kapıdan cıkmak » acımlama » lokmasıağzında buyumek » kacınılmaz olan şey » hicci » guc » cam goz » suzgun goz » kuskun » gozlemlemek » yoğunlac » ciselemek » değer bicmek » sırtcılık » muşkul » keceleşmek » dokulmek » korku duşmek veya korkuya kapı » ayrac » acım » kazanclı » supruntuluk » elmanın yarısıo yarısıbu » cene calmak » mezhepci » icler veya yurekler acısı » uzak gocuşme » guneşacmak » girintili cıkıntılı »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.