tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ustalık hüner tıklayınız. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulkuleştirilme » ay ey y » korpe » kokteştumlec » rotuşetmek veya yapmak » dayak cennetten cıkmıştır » verilen genel ad afsun sihir » baharatcılık » buyulu » cl » tohmetli » sokulme » bitki equisetum arvense » gunluk » gonlu akmak » cumbuşyapmak » dunya penceresi » elektrometalurji » omur surmek » gul yağcı » teneffus » duşkun » ıspanaklıborek » tabakcı » kuyruğunu tava sapına cevirmek » tab an » calgın » ipek boceği » kurduğu medeniyetleri kendi i » olmuşveya pişmiş armut gibi el » hayvanat bahcesi » nufus bilimsel » carşafsız » acıkok » kulube » desikator » hazır bulunmak veya olmak » buzuk » yoğurtcu » sozlukculuk » teminat akcesi » delikli taştekne » kara cumle » it ite buyurur it de kuyruğun » tesettur mağazası » od » balkanoloji » kurekci » suven » kazan biri kepce »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.