tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozulum » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » corten » kotu olmak » carpık » pırnal komuru » cekirdek » trost » surundurme » tovbekâr » gozetiş » sutannelik » akıcılık olceği » değer duşurumu » rol catışması » uc nokta » gonderme » ici dar » buyuk elcilik » kolesiz » dondurulan ince uzun ışık ara » boğazıduğumlenmek » parcalıbohca » cağrıcı » rolântide durmak veya calışmak » dovmecilik » catıkaplayıcı » unsuzunu gosterir » cakırcılık » borclu » catal gormek » tadıgitmek veya kacmak » murekkep balığı » potasyum klorur » calıbulbulu » cil yavrusu gibi dağılmak » coğumsama » fransızlaştırma » mişli gecmiş » denizgulu » kokusunu veya koku almak veya » uc ceyrek » kılıclı » diz ustu cokmek » cetrefilsiz » koyungozu » kanlıyaşlar dokmek » carmıh » gecmek » sansurlemek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.