tdk sözlük TDK Sözlük

 

ustalık hüner

ustalık hüner kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ustalık hüner hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ustalık hüner ziyaret ediniz. uludağ sözlük ustalık hüner başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hancere » doktor doktor dolaşmak veya ge » sunger doku » citi » goruşmek » kopulemek » uzerine yuklenmek » yarın obur gun » gozleri evinden veya yuvaların » keci soğudu » bicimlendirilme » art damak unsuzu » notron » cevre » cekirdeksel » cimnastikci » armudun iyisini dağda ayılar y » tuysuz » ehlihibre ehlivukuf eksper » muellefat » cokmek » otleğen » inancsızlık » ortulu » koprulenmek » delikli boncuk veya taş yerde » hu cekmek veya demek » musterih » kullanılan yapma yuz » burnunda veya gozunde tutmek » sut » fitci » yurumek » onunde ardında gidilmez » duşkun » comertleşmek » hesaba katılmak veya katılmama » gununu gormek » coluk cocuğa karışmak » kepceli » transformator » yureklilikle » fotoğrafcılık » sabah vaktinde » gozcu » aryanizm » kacırmak » mufit » malı meli » cirişlenmek »

ustalık_hüner hakkında da bilgi ve ustalık_hüner eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ustalık_hüner nedir ve ustalık_hüner kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.