tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imtizacsız » goğus gecirmek » icine ateşduşmek » bicimlerde tutturmalık » i » cozumsel » olcumlu » avcıucağı » kuyudan adam cıkarmak » kamcıcalmak veya vurmak » dışarıcıkmak » fulûsuahmere muhtac » yaradana sığınıp bir işyapmak » molekul » kan emebilen halk arasında ba » şekerim » başmakcılık » murekkep » duşurulmek » dostlar alışverişte gorsun diy » buyuculuk » gepegenc » kotuye cekmek » mulâyim » koşe » muslim » allah buyuktur » panamalı » biri cok olmak » kamcılanış » fener cekmek » acık kahverengi » duve » imtizac etmek » turnagozu » cakıldak » surme cekmek » baştan kalmışveya kalma » goz merceği » gecerlik » cağrı » turkluk » kucuk » hukûmet kurmak » dokuntu » gonderilme » gormek » istintac » dokulmek » suzuluş »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.