tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sut kuzusu » coğunlukla » imza toreni » penceleşmek » etci » ici dar » ekli puklu » yuz yazmak » avuc » gozle gorulur elle tutulur hâ » cıkıntılarıolan organ » duşman olmak » sapsarıkesilmek veya olmak » sut » cekmek » ustune cekmek » sert bir durum almak katılaşm » onceden » ışık olcumu » aslıastarıveya aslıaslı olmama » summettedarik » dy » calıştırış » mecusî » camaşırcılık » suruklendirme » munezzeh » yuzu gormek » ic tumce » tadata cıkmak » berguzar » peluş » yapay dolleme » goncluk » cevgen » silâh catmak » cark etmek » muhur basmak » tanzimatcı » olu » sol ic » sutsuzluk » lokun » konuk koşesi » pat kut » ne dağda bağım var ne cakalda » camaşırlık » yahudilik » oğutmek » k »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.