tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ledun » nervur » acmak » t » ok gibi yerinden fırlamak » gunah olmak » korpelik » olmuşveya pişmiş armut gibi el » muzik » ic gıcıklamak » boşol veya olsun » durdurmak » bağ » cıtırdama » markscı » kopekleme » duşkurmak » ozellik başkalık fark » sumuklu bocek » duven surmek veya dovmek » icinde yuzmek » tanzimatcı » dil surcmesi » aklımda » başcavuş astsubay başcavuş » cocuk yapmak » korlenmek » bir cenetli » ulu » cıkışma » dumen kullanmak » andac » bohca boreği » civi yukarı » cicek » cekimlemek » carpışma » boşluk » un » olumsuzluk » percinlemek » duşunur » orta uc » golgeli » carpıkca » kombe » ağız ağıza vermek veya konuşma » ad koymak adlandırmak tesmiy » sormak veya sorması ayıp olmas » cizgi »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.