tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diği eli beri inceye kadar » ceyizlenme » guguk gibi kalmak veya oturmak » it » son pişmanlık fayda vermez vey » şuphecilik » bocek kabuğu » buyuğu meleagris gallopavo » kuluckaya oturmak veya yatmak » catı » fiil cekimi » fındık sıcanı » yakıt maddelerinin genel adı » kol boreği » guzelleşmek » cıkmak » amac » gecindirme » eline su dokemez » ağustos bocekleri » tunel » olu saat » ortac » gidebilen sekiz kucuk taş piy » cıpır makinesi » koh » naturizm » taşlama işiyle uğraşan usta » kur an veya ekmek carpsın » notrlemek » rebiyulâhır » kotu » ozel sayı » sut corbası » figuratif sanat » cer cop » nefis mudafaası » suluk » kotu » şeşi beşgormek » oğurtu » guldu gulecek » bicimselleştirmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » hukmî » sur atlenme » nervurlu » onunu ardınıduşunmemek » okseme » muzebzep »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.