tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munasebette bulunmak » cennete donmek » gulboceği » hippocastanum » soya cekim » nazım turu » ust » kultur gocu » candı » azrail » acılım » sağlayan şartların butunu » orulme » yağmurdan kacarken doluya tutu » temayuz » kimseden kimseye hayır yok vey » nefesli calgı » gormediğe donmek veya gormemiş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bicimlerini belirleyen ana oze » turbedar » yuzlemek » urperiş » inkılâpcı » cap » gormek » alumina » yağmur yağarken kupunu doldurm » gulup gecmek » juri » allah tan umut kesilmez » koc » un » olumluk » duduk » maddelerden oluşan varlığın he » gozlerini acmak » midesi almamak kaldırmamak ka » karamusal veya karamursel sepe » sozu mu olur » emanetci » muteveffa » naza cekmek » goverti » cozyağı » ağaclandırmak » cember » taaffun etmek » koleleşme » ga »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.