tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz yazmak » para ile değil sıra ile » urkuntu vermek » kacamak » kosnulme » cıraklık » turuncgillerden hindistan da » bilmunasebe » cencen » salur » duruk » mukellef » gıllugiş » ucuzlu » kohnemek » facuna etmek » muhim » uzak goruşluluk » koyuvermek » goz » gorev » gercekleştirme » aptal yerine koymak veya koyul » mutebeddil » dikec » bitkisel veya hayvansal madde » yuzune gozune bulaştırmak » tahtalıkoy » iclik » kalcasız » cekimleme » yerleştirilen demir parcası » sun î tahta » cakıştırma » ne arar veya onda ne gezer » acıklaştırma » cekmek » kopek balığı » gormezlikten gelmek » sumbul » gonul borclusu » cokelekli » muthiş » ozenci » kult » nefis mudafaası » hristiyanlık » cıkarmak » puan almak veya kazanmak » goruşmek »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.