tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort bir taraf veya yan » uretmek zihnî yetiler oluştur » kıvanclanma » kopurtuş » vicdan azabıcekmek veya duymak » icinde » goruntu » demec vermek » cakırkeyf » mıknatısıolan » beşpence » vererek yansıtma yoluyla oynat » surgun » teslimiyet gostermek » fumerol » ozon olcum » goz onune almak » ciğlik » eskimo » cam civisi » oglena » cizim » calıgibi » burunmek » koruksuz » ezgi » arap » ciğnemlik » centiklemek » şupheye duşurmek » duziko » dunya » surme mantarları » okyanus cukuru » goverme » cok buyumek irileşmek » acıklaştırmak » capacul » gomulu » mudafaa etmek » gonlu tok » gorkemli » umidi boşa cıkmak » oleyazmak » acılama » kucultme eki » uruşme » karşıduşurum » toskurmek » acık duruşma »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.