tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu razıolmamak » subut » kazgıc » bıckıcı » ofke ile kalkan ziyanla zararl » kokunden halletmek » toplandığıbolum » tulum cıkarmak » uc » takipcilik » gumuşservi » cevirme » yureği ağzında » katıla katıla gulmek » duğumlemek » guvenoyu almak » mucerrep » bıcak gibi saplanmak » on sozleşme » parca » bulunan bolum kafa ser » kosele taşı » bulbul gibi konuşturmak veya s » ummî » kullanılır » ayyuka cıkmak » ver elini şu veya bu yer » dalgıc » sune » ic politika » hint darısı » dokulmek » toplumsal butunleşme » gonendirmek » boksorluk » surgu » cilsiz » poliuretan » tekemmul » literatur » odenek » cıkmaz » bortmek » goturmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » uzerine yuklenmek » lâhavle cekmek veya okumak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » keyif surmek » yumurta kufesi yok ya »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.