tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musademe » kuru yemiş » ulfet » yuzlu yuzlu » nın resmidir » olgunluk cağı » ceyizlenme » cenesini bağlamak » cırılcıplaklık » dovmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » catıklık » komurlu » colpa » yardakcı » gurleşme » beneklerle orten asklımantar » sacaklanmak » rutbesiz » ofke ile kalkan ziyanla zararl » eziyet cekmek » virgul » gecmiş » buyuk yemin etmek » uc duzlemli » munkesir » acılmak » purtuk » omur » bolumleme » calışkan » cinko » anac » durustluk » gozleri cekik » fumerol » lutfetmek » şomiz » ici cız etmek » protezi » tuyo » nicelikleri ve değerleriyle ay » cikletci » hataya duşmek » kuşade » calık » kavgaya girişmek veya tutuşmak » ayım eyim » başkoşeye kurulmak » gozden uzak tutmak »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.