tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğini acmak » kopurtuş » toprak sıcanı » cepel » odul vermek » olculu bicili » hidrokarbur » carka » cıkarılmak » calkalanma » hungurdemek » pic kurusu » carkına etmek veya okumak » oğurtu gelmek » goturmek » tıkaclanma » goze batmak » tanzimatcı » beyin gucu » cozuk » keceleşmek » tel in etmek » başına gecirmek » durumlemek » camaşır » golgeye yatmak » apacıklık » eşbasınc » muneccimlik » yunmuşarınmışveya yıkanmış » olmez cicek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » torun torba veya torun tosun s » duşkunluk » can başına sıcramak » tezelzul » govermek » yapılmışbağlantıparcası » deş teş » bilinclenmek » bilincsizlik » yağmur yağarken kupunu doldurm » sozleşmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » etmek » kavlukarar etmek » kacar » pufur pufur » leşini cıkarmak » allah omurler versin »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.