tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donmek » onun icin » dumanıdoğru cıksın » satranc » duşkun olma durumu iptilâ » gozlerini acmak » ice donukluk » icim » korukcu » veya rejimi değiştirecek bicim » camurlama » acmak » yer altıdunyası » gibi cok yonlu hizmetleri en a » goz banyosu » icine ateşatmak » calkalanmak » acmazlık » jon » araba devrilince yol gosteren » lektorluk » cıl » hakir gormek » ey » affınıdilemek veya istemek » kirec sutu » kohneleşmek » evc » pohpohcu » cirişli » duzenlik » cekilmek » orgucu » yuzde » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » yuklenilmek » gorevselcilik » cecence » goze almak » kanadalı » yukselmek » ziraatcılık » m » ici kabul etmemek » ali kıran başkesen » ne ekersen onu bicersin » ayrıduşmek » dipcik » kaltakcı » kırmızıcizgi »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.