tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecimlik » cakır pencelik » cift zamanı » okuzburnu » bir şeyler veya bir şey olmak » muaf tutmak veya tutulmak » sutlenmek » taammum » otede beride » cezayir menekşesi » bilâkayduşart » sağakce » kopekoğlu » iz duşumu » kıt alar arası » nevruz bayramı » goz kamaştırmak » değişen arac » rejisorluk » kollarınıacmak » kuflenmek » verilen liste » ve katımadde » ceşit » başsavcıolma durumu » cabalama » dunden bugune » gunluk guneşlik » gulabdan » takas veya takas tukas etmek » melul » umide kapılmak » cirişlemek » cırpı » gunlu » koklemek » gurleşmek » yabana soylemek » cor » duzlem geometri » nakşîlik » kucuk asya » kulâhlı » ahlâkcılık » sumuk doku » arıkovanı » nez etme » allah ın veya tanrı nın gunu » kacmaktan kovalamaya vakit olm » cırpınmak »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.