tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onlem almak » sunnetlik » olcuşme » dovme yapmak » goden » operatorluk » koken bilimi » kutuphaneci » yer bicimleri » absurt » urun vb » ağzına geleni soylemek » guluşulmek » nevri donmek » karbur » ici geniş » gonullenmek » cereyan carpmak » durtuklemek » oturuk » iplikcilik » protezi » yuk olmak » sırca » gece » alternator » cengilik » oncelikli » mg » cekimser » gobeği duşmek » koltuk gozu » ozetlenmek » uryanî » kosemen » muruvvetli » corba kaşığı » lâyık gormek » yâruağyar » gosterilmesinin izne bağlıolma » curutulmek » yulgu » ac » mizacgirlik » teberruz » coğuncek » ezilip buzulmek » savaşcı » uzuntusuz » gomleğinden veya gomlekten gec »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.