tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civi gibi » uzerinde » tozunu almak atmak silkmek ve » beslenme cantası » gok eşleği » corten » dokuntusuz » umitleniş » dokmek » mercan avlayan kimse » mutemayil » coban kebabı » cakmak » cift ayaklılar » tersine cevirmek » guzellik » ruzgâr tutmak veya tutmamak » bağbahce » guc kazanmak icin calışmaya ar » gulle » ağzına bir parmak bal calmak » ozur dilemek » pupa yelken ilerlemek gitmek » dunya » uzunclu » gormek » kahrından olmek » yeni eflâtuncu » iyi hoşama » ustune toz kondurmamak » su gosterdi » celmek » arabankurdî » el acmak » gecenek » cerez » mutecaviz » canak » rolântide durmak veya calışmak » turkistanlı » geciştirilmek » ciğ » sozun ardıboşa cıkmak » sersem etmek veya serseme cevi » kutleşme » yaşta kalmış kavat pabucu gib » corbaya sinek duşmek » mutehassıslık » uzere » yanardoner »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.