tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guclendirilme » yuzmek » pastırmasınıcıkarmak » soz cambazı » surtuşme » sumkurme » dipcikleme » cek valf » arayıp soranıbulunmamak veya o » kalca kemiği » koşekleme » ozleştirme » teror » sırasına gecmek » yardım kurulu ve şirketler bir » tunclaştırmak » yonlu » ele gecmek » goz doldurmak » tanrıkorusun » turkuleşmek » u » yere gecmek » darulâceze » turbulâns » şohret kapısıacılmak » butuncu ekonomi » kıyıda koşede kalmak » gormek » boşatıp dolu tutmak vurmak » orcin » usanclık » iki satır lâf etmek veya konuş » savaşcı » entelektualizm » bir cırpıda » hesap etmek kitap etmek » gecer » parcacılık » badem ici » gluten tutkalı » kucuk caplı » yuzlemece » bolum » mustecir » ortadan soylemek » hasatcılık » kulhanbeyi » tunc » catıyıalmak »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.