tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tarafa olmak veya cıkmak » ciğde » adamına duşmek » deme veya değme gitsin » ezbere işgormek » olumcul » sungu » carşaf gibi » cimdiklemek » lugatci » cakıl yol » cift pencere » siperlik » cift direkli » guvec » cit sarmaşığı » at gozluğu » keloğlan » yuklenilme » pedikur » tuccar » siluryen » sıcankulağı » cu » canım » ısparmaca » ikili kok » golge gibi » cekimsizlik » homoseksuel » arasında den başka anlamıyl » ciğer kebap olmak » biletci » bir karıyla bir koca dırdır e » su dokunmek » kulak asmak veya asmamak » cift desimetre » t cetveli » capraşıklık » bıcak yarasıonulur dil yarası » olcuşturme » bunalım gecirmek » mutehevvir » mustahsil » su boceği » sinir torpusu » cift parmaklılar » davayıileri bir tarihe bırakma » başnereye giderse ayak da ora » icirtme »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.