tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yola duzulmek duzelmek veya ko » şebekci » partikul » it » okuzluk » ıtlak uzre » sicilyalı » acıciğdem » ilâc » bugune bugun » tek ornek » korlenmek » gordek » tefeyyuz » turnagecidi » boşaltac » subekli » gozu cıkasıca » pedikurcu » kuru yuk gemisi » ister misin » yontemlilik » işaret yay ayrac » carpılı » nuruceşmim » gureşci » musluman mahallesinde salyango » gorgulu » kafasıcalışmak » cıkmak » duzeltme » yararlanarak yasalar cıkarmaya » akca pakca » gun batmak » pazarlıkcı » bi » mağribî » cevrinti » citilenme » imanım kısa soyleyişle » andac » durtuş » badi badi yurumek veya gitmek » mart iceri pire dışarı » ay tutulması » tam bolen » ağacdelen » gonul » goz alabildiğine » ders calışmak »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.