tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ejder ejderha gibi » gozu almamak » uc boyutlu film » kandırıcı İnandırıcı » duru » cekul » canakcılık » stand by » yalıngoz » cağınıaşmak » antik cağ » ozne » acelya » yağcekmek veya yapmak » merhem » balığa cıkmak » gozlemci » kundeye getirilmek » kafayıyere vurmak » sozu bağlamak » yanlışınıcıkarmak » gecmek » calkantı » unvanı » yasa sozcusu » dumencilik » ozelliklerin tumu » susleme » arap tavşanı » tecavuz » cumle » koklemek » suyu getiren de bir testiyi k » kopoğlu » cıkmak » cifter cifter » celişki » on veya beş para etmez » ramp ışığına cıkarmak » beşeriyetci » teslimiyet gostermek » cağlamak » murai » ister misin » goturulmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ilmuhaber » cam sakızıgibi » dumenine bakmak » icerleme »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.