tdk sözlük TDK Sözlük

 

utarit saati

utarit saati kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • utarit saati hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz utarit saati ziyaret ediniz. uludağ sözlük utarit saati başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacıngan » cileli » mechul » ozlu soz » tedahul » ışık canağı » bocelenmek » kocaya kacmak » catal civi » mobilya yapan veya satan kimse » ac acık kalmak » munharif » kutikul » ciğleşme » koku kazınmak » eli varmamak veya gitmemek » curumek » akım olcumu » doşemci » sacma » cay » soz gelişi » deklânşor » sırtustu » cekoslovak » sel gider kum kalır » ayağıduşmek » odul » mudafi » ural altay » zeval bulmak veya zevale ermek » yuzup yuzup kuyruna gelmek » hint keneviri » oznelcilik » markscılık » muz » saltanat surmek » sanatcı » taşıtcı » eğri yuz » gok kuşağı » odeme » ortodoks » acmak » uzengilenmek » oruc » canak tutmak veya acmak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » usteleme » butunu hars ekin »

utarit_saati hakkında da bilgi ve utarit_saati eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. utarit_saati nedir ve utarit_saati kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.