tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrenilme » lâm elif cevirmek veya cizmek » duşkunler yurdu » sağdıclık » ek » muftu » gelini ata bindirmişler ya na » oruklemek » mez » kotu » umide duşmek » kapamac » nakzen gormek » dovmecilik » sulfurik » gumburdeme » zevkini cıkarmak » nasranîlik » gozu gormemek » yakınlık gostermek » suratından duşen bin parca olm » kutuk gibi » carkcılık » celenk koymak » cırpıştırma » kırık cizgi » işgucu » kustere » mutekabil » calkalayış » gurultuye veya patırtıya pabuc » mal kapital » goz aşinalığı » cirkinseme » dağarcığıyuklu » dunit » elcim » butun » vurucu guc » cavdarsız » sucut » bolgeci » temel oğretim » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » ortunmek » birleştirme montaj » aşırıuc » calma » midesi veya ici ezilmek veya k » taammut »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.