tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zırhlıarac » turev » motamot ceviri » ile beraber » koyuvermek » uzumlu » curuklu » sacmak » eşyukselti » tenceresi veya tencereleri kay » imanıyok kısa soyleyişle » derisini yuzmek » amerikan salatası » gurultu » duzenleşim » vasatî sur at » yukarı goğe doğru olan yanı » golge etmek » calma » şoyle bir » oğle » lisan » curuksuz » hg » bulunan bolum kafa ser » cekişe cekişe pazarlık etmek » acılmış dikdortgen biciminde » dovdurtmek » ders calışmak » kan cıkmak » sut kuzusu » zambiyalı » maddelerden oluşan varlığın he » horguc » gorunum » cincilyagiller » kutlemek » ovundurucu » ıstırap » oncecilik » acığa vurmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » tac yapraklı » gulucuk » dokum » pacacılık » yavaşgel veya ol » cokuntu » goz doldurmak » hırkayıbaşına cekmek »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.