tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ocbe » cok sesli » gonlu takılmak » aspirator » icin » suruculuk » micel » bacasıtutmez olmak » bulunulan noktasının meridyen » hukumler ve izlenecek yollar » cangal » gerceğe aykırı » ruh olcumu » hucum oyuncusu » uretmek » lâfcı » malın gozu » inmek » ic bukun » subjektiflik » iki gozu iki ceşme ağlamak » arazi acma » ununu elemiş eleğini asmış » matrakcı » urkutmek » halay cekmek veya tepmek » cekmek » al takke ver kulâh » tabiatustu » mubahase » hollândaca » boykotculuk » salt coğunluk » koklemek » acım » iyi kotu » hesaptan duşmek » sel goturmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » balıkcı » kalafatcılar » coğu gitti azıkaldı » culsuz » işaretinin iki yanındaki anlat » yuzu soğuk » gonul borclusu » cımkırmak » boylecene » akıntıolcer » cozulme »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.