tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşcu » carpılmak » duzey » ettiği yanına kâr kalmak » oğreti » korleniş » dollemek » kacmak » ayaklarınısurumek » cinko » mutedavil » ya deve ya deveci ya deve ust » pis pis duşunmek » pacarız » sumter » rucu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kacılmak » cicek acmak veya vermek » gozu bağlı » granduk » orumcek » leninizm » kulâh takmak » dort ayak » ozlu » romanoloji » yorungesine oturmak » doviz » calıidi cırpıidi evim idi ya » sove » barışcı » gudulmek » eltieltiyekustu » ihrac etmek » kurumek » bukunme » sıla ozlemi » sunturlu kufur » turkucu » gununu gostermek » cağrışım » gucleşme » savul savulun » icbukey » da var ki anlamlarında kullan » kuşum » cerezlenme » paraşutculuk » ust »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.