tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gutmek » tapi kalmak oyunlarda » ceza gormek » dışına cıkmak » goymek » talih oyunu » kurtcuk » suzulme » tukenmek » patlangıc » cıkartılma » nişanıatmak veya bozmak » dur » klikci » cap » polemikci » ele gune karşı » turkceleştirmek » arasında den başka anlamıyl » icinden cıkamamak » şerit » sokun » allah rızasıicin » bukulgenlik » dolambac » cehre etmek » yurutmek » duşun duşun boktur işin » sercegiller » yarayan cevresi oluklu kucuk » goreceği gelmek veya goresi ge » dağkoyu » hiclemek » acık yeşil » carpma kapı » ters yuzu » tarih oncesi » fumerol » kırılıp bukulmek » ti » başmurettiplik » muvafık bulmamak » ugandalı » şovalye yuzuğu » tehaluk » ulkesel » losemi » ha şoyle » moskofluk » testere caprazı »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.