tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumduz » haddeden gecirmek » gıcırıbukme » celme » sutoğul » aktualite » tespit etmek » fırsat duşkunu » yokuşcu » gucun » kopek uzumu » cırpınmak » goz kulak olmak » gozunu dort acmak » su orumceği » ikisi bir kapıya cıkmak » robdoşambr » gozukme » kohneleşmek » ustun tutmak » modul » uşume » cinko » guclendirme » kucaktan kucağa dolaşmak veya » akıntıcağanozu » deli divane âşık olmak » cekmek » toplamak işleri icin ayrılan k » duşundurmek » sprituel » sutannelik » sun » ayrac » carşıekmeği » colluk » aşık atmak veya aşık oynamak » cerden copten » durtuşme » usteğmenlik » kıt alar arası » dunyayıharam etmek » gorevlendirmek » gumul » solucan duşurucu » sallanma » ciceklenme » kırdırmak işini yaptırmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » uclu »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.