tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nedamet duymak veya getirmek » acık » ote » yeri opmek » camura taşatmak » suluk vurmak » ozel ulak » akac » bıckıtozu » yucelme » gurcuce » mahagoni » alt ust etmek » oğutucu diş » suvari boluğu » gecek » oğun » cozum » yon gosterme eki » mustezat » tukuruk » kokertmek » yahudilik » teşerruf etmek » murai » surdurmek » muteşebbis » orneklik etmek » gommek » icecek » acık mektup » mubarek » yuze gulucu » calmak » kılıc cekmek » culha » duşurum » ak kopek kara kopek gecit başı » yuzucu » goce » hiclik » al veya kanlı gomlek gizleneme » kuşucuşu » kakac » ış iş uş uş » dalgıc gozluğu » askıya cıkmak » yabanî mercankoşk » cakma » suyu kesilmişdeğirmene donmek »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.