tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gumuşîleşmek » onune gecmek » dır dir dur dur tır » dovdurtme » gomlek » ekmek opmek » ın in un un » gormemezliğe gelmek » muteferrik » sacılmak » gobel » pratik kuramsal karşıtı » cakır » tac » al » ileri geri konuşmak lâflar etm » bulgusal yontem » gunlu » celme » bok yemenin arapcası » gudulenme » ortalığı almak » okceci » herkesin yararlandığı » cıbanlaşma » ortaya surulmek » kacmak » anasına avradına sovmek » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » kirec kuyusu » gozetmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » olu gozunden yaşummak » icinden cıkamamak » urun » akcalı » defasında bir sayıyukselterek » azerî » gulu tarife ne hacet ne cicek » sorguya cekmek » goynume » catışılmak » temerrut » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » olu » gelecekci » goğuslemek » tekercalarcı » uskure » ustune »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.