tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kat iyen » ac » dorduz yumrucuklar » yuruk » pabucsuz » teşhis etmek veya koymak » ağza alınmaz veya ağza alınmay » xe » camurcuk » duzecleme » acıklamalı » bulunmak nezretmek » sungulenme » ayak cekmek » ceşit » calâk » comertleşme » madenî yun » olumcul » sırtustu » itibar gormek » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » asal sayılar » gunu » gonul avcısı » gozunden kıskanmak » ceviriş » carşamba karısı » dolmuşucak » bıckıcı » gupegunduz » muttehiden » gorev almak » eşbicim » mutebahhir » rolântiye almak » pişmişarmut gibi birinin eline » kaşının altında gozun var deme » ciftleşmek » ne denir veya ne dersin » goz ile hedef arasında aynıciz » olusu kandilli » kılıc kuşanma » ozdeşlik » once » yonelmek » uluscu » yiyim yeri etmek veya yapmak » bildim bileli veya bildik bile » hışırıcıkmak »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.