tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzum cekirdeği » ağırlık basmak veya cokmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » sozune sahip » element kısaltmasıal » koturumluk » kumesi » gosterdiği yetenek veya guc » duşuş » pestilini cıkarmak » duşurulmek » citmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » yumurta kapıya dayanmak veya g » gokyolu » govek » cakşırlı » dur » acık » şansolyelik » bilinclenme » odevcil » bitmek tukenmek bilmemek » belirli muayyen » uckâğıda bağlamak veya getirme » pic etmek » utanc » usera » bazıbitkilerin turlu organları » allah ıcok insanıaz bir yer » yıldız kumesi » gecti bor un pazarı sur eşeği » icin » karanlıkta goz kırpmak » ic başkalaşım » puskurtmek » amerikanist » gec » gostermek » iz duşumu » cekmek » tutun icmek » acılmak » dikişci » dişcekimi » gonul rızası » matrak gecmek » bulunan bolum kafa ser » pahaya cıkmak » mukâfatlandırma »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.