tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıtkırıldım » icirik » catma » serdengecti » uşutmek » calarmak » her tur gosteri yapmaya uygun » bulaşmak surekli gorunur duru » hint avrupa » ruznamce » corbacı » cağrılı » cullanmak » obek » tatar boreği » borclu cıkmak » koc » oksuruklu » cıban başvermek » sobe » şaka goturmemek » bahceci » gozleği » cukurlatmak » kelepce vurmak takmak veya kel » cağırmak » suzgu » ofke topuklarına cıkmak » umitleniş » aristokrasi ekonomik toplumsa » ga » İki veya daha cok maddeyi birb » uclu » gravur » konsultasyon yapmak » carpılmak » anlamaya yarayan sınama » dalkılıc » ayıbınıyuzune vurmak » surulme » celik » capma » kostumluk » koşe donmeci » goknar » muhlik » teşekkul » ucretli » kerteriz almak veya etmek » uretici »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.