tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dar goruşlu » başına gecmek » cetecilik » gozu olmamak » ustunkoru » top atmak veya topu atmak » kâğıtcı » ay tutulması » dortluk » cemrenme » hâli uzere » supruntu » mutealiye » catlak » ozge » tutun rengi » butunleşmek » gozune kestirmek » acar » capalama » surme » tecessum etmek » ipek bocekciliği » bir calgı » tırnak suruşturmek » yukseklik korkusu » gozden kacırmak » buzulmek » keceleşmek » katısoz » kotek » aracılığıyla duymak değmek e » bu yuvacıklar topluluğunun bal » dayanabilen sağlam guclu mu » gomlek » sundus » şukretmek » suzgunleşme » citi yapmak » gecinmek » karina etmek veya karinaya bas » turkmence » calmak » cobanpuskulugiller » gorulmek » gunleme » sunepe » cullamak » kalvencilik » bilinc »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.