tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başortulu » gonlu bulanmak » tam acı » kore » bu gozle » mucerret » alacık » merhem » gorup gozetmek » yangın sondurucu » ic guveyi girmek » duşmek » cekiniş » munderic » cirkin kacmak » kaya ucmazsa dere dolmaz » doviz » mahkemelerinin adı » kahır veya kahrını cekmek » sozleşme yapmak » furs » m2 » boğa gureşi » olusu kınalı » korler mahallesinde ayna satma » cevrelenmiştahta ağırşak » tekessur etmek » danışma burosu » olcut » kafasına soz girmemek » biri » kozleşme » tukuruk » uc vermek » icini parcalamak veya parca pa » itilâfcı » yukunu almak » cıban » kat cıkmak » nufuz etmek » cenesi duşmek » olmayan bağımsız hur » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » kac parca olayım » ıska gecilmek » vucudunu ortadan kaldırmak » cağırtkan » surfile » mutalâa »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.