tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunluk » cukurlanmak » popculuk » berbat etmek veya eylemek » sonuc oyuncusu » bankadan cekmek veya almak » boburlenmek » dilli duduk » zuğurtleşme » cağatayca » onune gecmek » yururlukte kalmak » butunu bel kemiği » kene goz » tesaduf » guvenceye bağlamak » zulfikar » aklınıkacırmak » kokensel » ciğden vermek » gule oynaya » bocekbaşı » canak yalamak » tefekkur » keyif surmek » polonez » teptim kece oldu sivrilttim k » kacık » amortisor » bıyık burmak veya bukmek » tabiatustu » anormal » cucuk » zihni acılmak » tovbekâr » doğal ve saydam değerli taş » yezidîlik » hukmu var veya yok » ic su » hesap vermek veya hesabınıverm » mecbur kalmak veya olmak » bileğine kadar veya bileklerin » calgıcıotu » yurutmek » pur » olculendirme » kup » oksurme » mumtaz » tercumanlık »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.