tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huve » ciğerini sokmek » ağırlık basmak veya cokmek » gozunu acmak » icin icin gulmek veya gulumsem » allah var veya allah ıvar » goğuslu » renkli element kısaltmasıcu » gelini ata bindirmişler ya na » cin gulu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » kulâh takmak » tum kirpikliler » mesai yapmak veya mesaiye kalm » kan ter icinde kalmak » suruklemek » duzgusel » ahreti veya obur dunyayı boyla » cıraklık » reomur » cehre » cokuşmek » palyacoluk » isli kuf » calıp cırpmak » sabahın korunde » oyle veya boyle » kalburdan gecirmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » dunden hazır veya razı » gorevli kişiler » gulunmek » oz bağışıklık » yucelme » ozenc » nacar kalmak » munakalât » oldurmek » dortnala kaldırmak » buyuk elci » bakrac » erik receli » cekinilmek » uzun cizgi » pabucluk » botanikci » duzulmek » gorunuş » cok partili » deniz altında bulunan »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.