tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cubuklu » in » muzayede » derin derin duşunmek » catırtılı » siktir et » birbirinin gozunu cıkarmak » cenesi durmamak » ne bicim » ic bakla » gumruk koymak » pacayıkaptırmak » gozunu daldan budaktan veya co » yurutmek » hicci » keci soğudu » gozetlenmek » cocuk işi » cillenmek » normalustu » potasyum sulfur » ezile buzule » mercan avlayan kimse » hıckırtmak » yuzunu kızartmak » yuksek » ağzıvar dili yok » gecirici » corap » blof » bayındur » acısınıcıkarmak » muşabehet » patlak goz » banyo kuveti » allah rahmet eylesin » zihin acıklığı » sacmalık » cak » frenkce » pacarız » kırk bir bucuk maşallah » sokmek » utusuz » yaylıcalgılar » guclendirici » nefesi kesilmek daralmak veya » duşuk » hareket » anadan gorme »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.