tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pek yuzlu » koltuk gozu » pecenek » kacışma » ayakcak » ozelleşmek » koalisyon hukûmeti » yakasına cokmek » pacalarıveya kolları sıvamak » catlak zurna » kâğıtcı » başrejisorluk » donuşumcu » cımbar » kan gutmek » kıskac » orta elci » zıddına basmak veya bir şey bi » mutebessim » tutturme » oğlak » calkanmak » bacasıtutmez olmak » nufus patlaması » cabalayış » corba » genellikle orduda veya yatılıo » tavuk koftesi » ici ısınmak » coğunluk » ha babam veya ha babam ha » besi oru » yonetmelik » struktur » şapka cıkarmak » musvedde » ovunduruculuk » doğuşken » gormek » mal da yalan mulk de yalan va » tekebbur » arkadaşca » zerdecal » cayır otu » dovuşturmek » eşgudumlu » turkleştirme » duz duvara tırmanmak » duzenleme » cırakman »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.