tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şuphelendirmek » acıklığa kavuşturmak » kutle » gozu alışmak » her tur gosteri yapmaya uygun » uzumun copu armudun sapıvar de » camurlu » muslukculuk » cobanın gonlu olursa tekeden y » daha bircok şeylerin yapımında » bir yapının temeline konan taş » yardımcıyargıc » dumen kullanmak » cift kapı » oksuruş » uretim bicimi » adıustunde » okcesiz » kuskun » arkac » cıkartma » duğun hamamı » n » iplik cekmek » gumburtu » gecmek » omre bedel » sınır cekmek veya cizmek » cıvmak » kantara cekmek veya vurmak » ibliscilik » cığ » anuri » can derdine duşmek » cuval » sozunu tutmak » duzlem kure » cırak etmek » fesat karıştırmak veya fesat c » kara kedi gecmek » suyu ısınmak veya kaynamak » basınclamak » muft » tıngır sac elim hamur karnım » icinde yuzmek » ardıc rakısı » gureşmayosu » goz altıkremi » iflâs anlaşması » mız miz muz muz »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.