tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
izine duşmek » donmek » petrolcu » despotca » kısıtlayan kısıt altına alan » kılıctan gecirmek » devam etmek veya ettirmek » allah allah » İlk cağ » olmez » cevre bilimci » fırıldak cevirmek veya dondurm » ayağına veya ayaklarına kapanm » paramparca olmak » maddelerden oluşan varlığın he » kıvanc duymak » elden gel » gumuşu » iktidardan duşmek » denir » bolge » lâtin cicekleri » ne o » kem goz » anaclık » kor ucuş » sozu gecmek » duo » oncecilik » turk aksağı » wistaria sinensis » deş teş » uvey evlât » maskaraya cevirmek » sevinmek sev in sevdirmek se » ac gozlu » muftehir » orman gulu » mustesna » catma » cakşırlı » dokmeci » bukum » guzel » hereklemek » tek kurekle mehtaba cıkmak » yapma » cat pat » lâfımıolur » mubah gormek »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.