tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzgec ayaklılar » uc uca » ici gecmek » ığrıp cekmek » dekorator » cemkirme » su dokunmek » lokoplâst » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » ciklet » bin bir ayak bir ayak ustune » sağlamak amacıyla birbirlerind » koru korune » eskisi kadar veya gibi » gozunde buyutmek » hukumler ve izlenecek yollar » caylı » eski defterleri karıştırmak ve » hoykurme » pacalık » hukûmeti kurmak » oğutme haznesi » kebapcılık » etrafında dort donmek » eski goz ağrısı » sokuntu » gectiği yoldan gecmek » linc etmek » gurultu cıkmak » cekirdek » boynunu bukmek » cicek yaprağı » kucuk » tevazun » madde » puskulsuz » parcası » eski cağ » ozcesi » corbada tuzu veya maydanozu bu » balıkcı » cini doşemek » susletme » pislik goturmek » kuzum » elci » kapcık » buyulemek » doğal ve saydam değerli taş » eşitci »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.