tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musavat » ceviriş » pacal » recine yağı » caplama » kacıntı » oyun » gurultusuz » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » kalafatcılık » uretim kooperatifi » bohca » ure » hararet kesmek veya sondurmek » duzenek » korluk » olum » oluşturduğu tuzel varlık » duve » notrleşme » onların temsilcileri arasındak » yuze duramamak » tesaduf » duzey » teşhis etmek veya koymak » karım koylu » cekmek » seciliş » dip balıkcılığı » police » ustunde durmak » turkuaz yeşili » cicekli bitkiler » duşuncellik » dunyanın dort bucağı » se » gozetmek » mel un » soz konusu olmak veya soz konu » kuculuş » colleşme » duz » duşundurmek » yukseltgemek » kotuluk » buzuluş » sundurme » ictima » seyrana cıkmak » ğ Ğ »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.