tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tehacum » baltık » izdivac etmek » muştak » onceden » katresi kalmadıveya katresi yo » nufus » panislâmizm » soz konusu » başına gecirmek » can cana başbaşa » dalgıc tupu » ma me » yargıcevresi » yalınc » guclukle » ciğlik etmek » goğcek » kostek olmak » yerleştirilen demir parcası » suclamak » başkonakcı » alt tarafıveya yanı » kargabuken » cabalanma » calıkakıcı » mucadele » yontemsiz » tibetce » gorumsetme » ustune koymak » gucu » kaba duzen » suslu puslu » gozleri ışık icinde veya ışıkl » istim ustunde olmak » koyunyunu » kirecci » muhre » cepecevre » daha bircok şeylerin yapımında » camurluk » bilincli » gozetilme » kufretme » yer bakır gok demir » kunyesi gelmek » damarına cekmek » perdrix » karacalı »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.