tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk hanım » calışma gunu » şaka goturmemek » japon gulu » gurultuye veya patırtıya pabuc » cavşır » servise cıkmak » huzzam beşlisi » cıkmak » pompalıtufek » petrolcu » yuzer yuzer » um » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » gorelik bağıllık izafet rol » kullenmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » ağzınıburnunu carşamba canağın » davar gutmek » duzmek » murtesem » doşeme » cıtırdatma » cicek cıkarmak » koşe atışı » yıldırımlarıustune cekmek » guneşsizlik » gam cekmek » canıcana olcmek » kazak comelmesi » calışılma » ustten » oyle veya boyle » ulusculuk » gozu veya gozleri kararmak » muessis » gozeler arası » zuhal » koyuvermek » ic yuz » japon denizi » dudak ucuyla soylemek » vur dedimse veya dedikse oldur » cerge » organların her biri » oğut vermek veya oğutte bulunm » kuafor » nazınıcekmek » ortunmek » untu »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.