tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozmek » tuk » kunguldeme » duğumleme » camaşır mandalı » fent cevirmek » kandilli kufur » dollenme » hesaptan duşmek » donmeli » menu » tasar cizim » duzme » orgucu » uc aylık » benliğinden cıkmak » zanaatcılık » ek kok » astsubay kıdemli cavuş » catallaştırma » para cantası » cektirmek » uyudu cocuk sevildi cocuk he » uz » rukuşluk » karım koylu » ozgurleşmek » gozle yemek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kulunc » dil veya diller dokmek » burnu buyumek » duz yuzeylerden her biri » boğaya cekmek » hodukluk » başına dunyanın belâsınısarmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kostekli » ağzına veya diline sağlık » acısıcıkmak » ozendirmek » onune bakmak » hakas » orgutlendirme » kılıc sallamak » muellif » tespit etmek » acılmak » gorumsetme » gubre gazı »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.