tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyarının eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
golgeli » cetin ceviz » cıpıl cıpıl » korkunclaştırma » barokcu » full time » acıklaşmak » şeytan tuyu olmak » ustune olmamak » tacsız kral » bir veya tek başına » acığa alma » oykunce » cok buyumek irileşmek » yon » yeşille lâcivert arasırenk el » boluntuler » yuklemek » suflîleşme » acıklamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cember kayık » tehaluk » cavmak » inmek » yapılan fıcıvb » ez de suyunu ic » uyur goz » kurt kopeği » babaî » guruldeme » kuşa benzemek veya donmek » cıkrıkcı » ateşine veya nârına yanmak » komşu acı » cağanoz gibi » tarhana corbası » suve » kunyesi gelmek » bazen doğrudan doğruya yere da » buddhist » gun doğmadan kimliği soylenmez » kucuk oynamak » patlayıcıunsuz » cumle kapısı » gureşmek » gucun » bitişik tac yapraklılar » yurumek » cift direkli »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.