tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eden felsefe ve din doktrini » himaye etmek » armutun sapıvar uzumun veya k » buyuksemek » isteri nobeti » amara » otesi var mı » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » sigara boceği » koken belgesi » bir abam var atarım nerede ol » arapcalaştırma » musamaha » sakatatcılık » organların her biri » gokce » hoşgoru » tufek atmak » almancı » calcenelik » yalancıdunya » sonumlemek » linumusitatissimum » koz » cocuk » bitum » macuna » kalpakcı » nal cakmak » bakılmadan secilen şey » coğu » bekci kalmak » reva gormek veya gormemek » koltukculuk » celikli » sonuc niteliğinde başka bir bi » terutaze » yureğine su serpmek » usanc getirmek » haberleşme komunikasyon » uc nalla bir ata kaldı » mudrike » cubuklama » karalâhana corbası » rontgenci » soze atılmak » kâğıt yapraklarından her biri » amerikanca » fuzesavar » ucuzlu »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.