tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyarının eş anlamlısı

uyarının eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyarının eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyarının eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uyarının eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vurgun veya vurgunu vurmak » gocmenleştirmek » hancere » malkoc » oncel » gocmenlik » mulâyemet » carpınma » hareketli parca » cocukcu » cirozlaşma » alcacık dağlarıben yarattım de » oz ışın » fluoresan » halebî ordaysa arşın burada » gozu kapalı » borc yiyen kesesinden yer » gocu » hatırlatmak » kurban bayramı » hunnap » lece » gozune uyku girmemek » ustune alınmak » muminlik » aylığa gecmek » potibor » duz yuzeylerden her biri » punduna getirmek veya pundunu » celmelenmek » hor gormek » yuzgec ayaklılar » muhur » dispec » işguzar » tek cenekli » konferanscılık » tespih boceği » cingene duğunu » cekiş » kahrıcekilir » kanavice » midibuscu » muştereken » yangın cıkarmak icin kundak ko » mucavir » kara kullukcu » sutoğul » yaz donemi » duldul »

uyarının_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uyarının_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyarının_eş_anlamlısı nedir ve uyarının_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.