tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırcalamak » goz ile hedef arasında aynıciz » cıkmaklık » bugun yarın » cuvallama » defter acmak » bac » cukurlu » iz duşumu » cocukluk » ordurmek » musteşrik » huner » anketor » metalurji » alcıkalıp » gurleyiş » hat cekmek » aşcıbaşılık » cağıldama » cokturme » dokulup sacılmak » hoyuk » statu » alcalış » caldırılmak » yalınc » centik » ağrılarda goz ağrısı her kişi » kapıdan kovsan bacadan duşer » cokuş » paha bicmek » sungerleşme » bolşevik » soz kaldırmamak » korkudan cıldırmak » donme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bu veya şu kadar » cene yarışı » boğaya cekmek » cekyat » bilgiclik satmak veya taslamak » gol olmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » pastorize » hasta olmak veya duşmek » cocukluk » şeytan orumceği » cumhuriyetci »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.