tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşaflı » cember sakal » bodur tavuk her gun veya her d » muzekkere » oğrenci » geriye donmek » meşhut curumler mahkemesi » halebî » duğun alayı » fizikci » fırsat kollamak veya gozlemek » juri » cumle bilgisi » ciğnemek » kopya murekkebi » celtek » muzahrefat » kalburustune gelmek veya kalbu » cozmek » sonumleme » acık » cam yunu » kabuğundan kinin cıkarılan bir » dayayıp doşemek » hesapcı » gereklerine uyacak duruma soka » parcalı » boluculuk » ustune titremek » yurutulme » muttehit » aktor » muessese » inmek » işguzarlık » tahta goğus » ce » ruşdunu isbat etmek » sozleşme » gayrimuslim » duzine » kotu » trampetcilik » adıveya ismi gibi bilmek » sungusu duşuk » gormek » kancıklık etmek veya yapmak » ağzınıhavaya veya poyraza acma » gozune dizine dursun » on alım hakkı »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.