tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bromurlu » cağ » cumleten » ar er » makine gucu » oğurtmek » yıldızıduşuk » kufletme » kor ağac » kutleştirme » şakaya boğmak dokmek veya bozm » nakışcılık » dere tepe duz gitmek » dumanıdoğru cıksın » silindir prizma vb bicimindek » coreklenmek » secenek » uretmek zihnî yetiler oluştur » goz akı » tokatcılık » komputer » olum doşeği » cıtlatmak » ayyuka cıkmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » acıkgoz » muzik koşesi » iki hırtı bir pırtı » obus » celmek » boru calmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tepetakla gitmek veya yuvarlan » duzmek » taşkomuru » duğum » icerlek » guc birliği » dolaylıozne » u » rukuş » rengi atmak kacmak veya ucmak » bildirmek » arkebuz » men » pecete » lâckalaşma » comlek » raportorluk » olcturme »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.