tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uclu » gozunun capağınısilmeden » balıksırtı balık kılcığıbicim » lup » gozenekli » para sızdırmak veya koparmak » ozendirme » el ile elle tutulur » duzluk » hoşgorucu » burc » eti budu yerinde veya etine do » kepekci » super benzin » mesafe bırakmak veya koymak » duşuntulu » mufit » calma » oz » cevre » cakmak » dumen suyundan gitmek » goruntu » dunyanın yedi harikası » sivric » mahmuz ciceği » cırptırmak » gercekcilik » uckâğıtcı » perşembenin gelişi carşambadan » duru » kirec fabrikası » balcak » duz kap » antrenor » goruntulemek » ahkâm cıkarmak » sonsuz kucuk » komunist » catıkaplayıcı » cekmek » carpmak » uclemek » canak yalamak » lâm elif cevirmek veya cizmek » at » kuffar » onduleli » yurek darlığı » tumamirallik »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.