tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
batınî » buyuk elcilik » uc parmaklı » cembalo » suyu gorunce teyemmum bozulur » dunyanın birşey i » ic hastalıkları » gonlu varmamak » tekemmul » pestili cıkmak » gozleri kan canağına donmek ve » gumruk koymak » kuresel ucgen » senyor » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » gulmeceli » cevrim » ortunmek » ici tez » kıyıya cıkmak » el elden ustundur ta arşa kada » ayakkabıyapan satan kimse pa » guce sarmak » dernekci » ha bugun ha yarın » golgelendirmek » cerkez peyniri » oksurmek » vurdukca tozumak » top surmek » kunk » art damak unsuzu » boğa gureşi » cilemek » kursu » acık ağızlı » temulentum » dayayıp doşemek » yedi kat yerin dibine gecmek » sırtından gecinmek » cakılma » ev ev dolaşmak veya gezmek » ağzına verilmesini beklemek ve » arac » gonlu kalmak » munasip » vazgecilmek » İsvecce » belirtec » ondule »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.