tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tepesi veya beyni atmak » gecmek » ic » bildim bileli veya bildik bile » benzine kan gelmek veya benzi » cimdirme » kişilik tipi » diktatorluk » hangi taşıkaldırsan altından » cozmek » mustahdem » duğu » inkılâpcılık » mutalâa » duzenlik » cak cek cak cek » urperiş » aracılığıyla duymak değmek e » her gun » urun » cifte yemek » koy yeri » soz dağarcığı » buyuk elcilik » lâmbayıacmak » koşe vuruşu » acılmak » uykusu başına sıcramak » corek otu » celtikci » zuluflu » ucucu » uckuruna gevşek olmak » hava kure » gudumlu » burokrasi » cekip gitmek » capacullaştırmak » cok partili » kıc » durulmek » uc bucuk atmak » urun vb » on sezi » govde gosterisi » haberleşme komunikasyon » denizcakısı » bir veya sağ elinin verdiğini » gule gule » gunlu »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.