tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeytanın bacağınıveya ayağını » gok delinmek » kumuk » omur torpusu » yorgan yuzu » cağıldamak » gozetici » kofteci » lâf lâfıacar » işi başından aşmak veya aşkın » cocukluk » gorev » kırmız boceği » ihaleye cıkarılmak » goruntu » oldurucu » acıklanan » parmakla gosterilmek » yuru ya kulum demiş » tumsekleşmek » cavlanmak » munasebette bulunmak » piyango vurmak veya cıkmak » gibi birtakım makinelerin işle » fare deliğe sığmamış bir de k » bonleşmek » değer duşurumu » coban aldıbağa gitti kurt ald » inmek » zuppelik » acma » mirascı » icermek » kadehcik » bolumlerden her biri kolon » capcak » şuphelendirmek » cak cek cak cek » fitne fucur » hurdaya cevirmek » ic işleri » can ciceği » iki buklum » yupurmek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » sevgi » karikaturleştirmek » kat cıkmak » olu zaman » cekiştirmek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.