tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celik » yahudice » sokukcu » boyle boyle » sandıkcılık » refuj » ağır arac » cıkmalı » catal kundak » f » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » icin yaptığıhazırlık calışma » avrupalılaşmak » gunu gecmiş » gonul ferahlığı » potasyum klorur » veya orulen dikey duzlem » turlu şeylerden yaptıklarıve t » taşınabilir arac » tukuruk bezleri » yaya koprusu » hint armudu » boşta olarak yapılan ortu » lâstikci » sağlayan şartların butunu » sofra ortusu » donercilik » resimlerin sesli veya sessiz k » kol boreği » ocağıkor kalmak » copurlaştırma » havaya ucmak » cokuş » yarayan cevresi oluklu kucuk » capkın » kapısınıcalmak » âşığa bağdad sorulmaz » yureği ferahlamak veya hafifle » her şeyin yenisi dostun eskis » duşurmek » odobenus rosmarus » durtuşmek » actırma » ot » cakısız » buğday surmesi » slovence » tepeustu » gozyaşımemesi » kor kurttan bile vazgecmemek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.