tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlunu serin tutmak » uzatılabilir » mutedeyyin » meşhut suc » sutbaba » yureksizlik » goğus » gelinlik cağı » kendi icine cekilmek » ağaclaşmak » olu » kopure kopure » mac yapmak » cağrım » premature » cakır pence » otuş » cekmek » ciğdem » lık lik luk luk » pustul » kefil gostermek » toprak kolesi » supermarketcilik » yuruyuş » duğun dernek hep bir ornek » utanc duymak » soğdurmek » yuzune hasret kalmak » goreyim seni » cınsabah » p p » tırmanıcıbir bitki piper nigru » yer demir gok bakır » cermik » guvenli » takallus etmek » kucuk ad » suruklemek » cığırtı » duzelmek » başarıdeğeri » genel gorunum » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bahisci » iki duzlemli » fritoz » dibi gorunmek » cengel iğnesi » uzum kurusu »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.