tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunahına girmek veya gunahınıa » gerekcelendirme » goreneksiz » gecen » calışma » kaucuklu » işaret yay ayrac » carmıh » kurek ayaklılar » surme » acemi caylak » icinde » okul oncesi » sivric » allah tan » gostermeci » hambelî » eli ayağıveya eli kolu bağlı » toresel » kutlu » bahriye cifte tellisi » nefesi kesilmek daralmak veya » huzunsuz » ufleyen alet » acığıcıkmak » tuberkuloz » raydan veya rayından cıkmak » coğu » orucu » sandvicci » uzum şırası » kor kandil » hıncsız » sevinmek sev in sevdirmek se » bir ucu sivri olarak yapılan t » butunletmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » gormemezlikten gelmek » gozu dunyayıgormemek » sız siz suz suz » benimseyip değişik bicimde anl » musteşar » yonelmeli » sokağa veya sokaklara duşmek » az değil » kose sakal » davar gutmek » tarikatcı » guvence vermek » cevrilmek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.