tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz bağcı » secilmek » gorumcelik yapmak veya etmek » amentu » haber salmak veya yollamak » soz gelimi » donen kenarıcepecevre oluklu » acmak » altta kalanın canıcıksın » tadilât etmek veya yapmak » pence penceye gelmek » surt allah surt » diyalektikci » beyaz renkte kolay işlenir ve » cıkmaza girmek » boşgozlerle bakmak » kulağıkirişte olmak » cakmak taşı » erincli » oz dikeni » gondertme » rutbeli » okul cocuğu » kulucka olmak » bahis acmak veya acılmak » carpıtılmak » baklayıağzından cıkarmak » gelmişgecmiş » gece gunduz dememek » husran » gonul hoşluğu » halk muziği » duzeysiz » ovme » ettiğini bulmak veya cekmek » hafta sekiz gun dokuz » teeddup etmek » kopuksuz » kurt kopeği » asker cıkarmak » camaşır ertesi olmak » dostluk kantarla alışverişmis » sacalamak » cay takımı » frenkce » icin kullanılır » istihrac » buyuk sozume tovbe » kulâh takmak » etmelerine kişiliklerini geli »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.