tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk oynamak » kos dinlemiş » tam maaşla tekaut veya emekli » ceşnici » avurdu avurduna gecmek » inmek » akcıllık » icten » sebep olan fiziksel enerji ha » sunnet etmek veya yapmak » cakır » kongovdeli » cıplak » catal aşı » carıklık » olcu almak » nufus kaydı » okul cocuğu » toprak cekmek » camlık » guzelce » alt cene » kabakcı » kuflu » selâmunkavlen » cene calmak » acmak » ucar kefal » bocekhane » amasya nın bardağı biri olmaz » capanoğlunun abdest suyu gibi » tuyleri urpermek » senyor » uste vermek » kafasından cıkarmak » orseleme » duğurcuk » kahır yuzunden lutfa uğramak » butunletmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » ne şeytanıgor ne salavat getir » hareket » bilinc akışı » koy koruculuğu » guluncleştirmek » roportajcılık » eyleme gecmek » ici kararmak » cil » sacmalık »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.