tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işdayıya duştu » alka evli » bohcasınıkoltuğuna vermek » curuk gaz » taksit odemek veya taksit verm » hukûmeti kurmak » bıyık altından gulmek » guzelleşmek » kuşgibi ucup gitmek » tuylenmek » tahassur » felc gelmek » abdulleziz » dili başka bir dile calmak » bıcak gibi kesmek » kirizma yapmak veya etmek » cokertmek » kolacan » yarışcılık » dışa donuk » toskurtme » oğurtme » cıktı » sungulemek » muesseseleşme » madde » japon elması » sut asidi » etek opmek » vucuttan duşmek » muslumanlık » » ust tarafı » kuncu » golgecil » kıptîlik » husnutelâkki » gumruksuz » canımın ici » yuzu gormemek » basınclama » ustunseme » cerezci » carpık » gozu alışmak » uretici » nankorluk gormek » guc » nufuzu altında tutmak » rufaîlik »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.