tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fil yuruyuşu » kac kec » bicimsiz » biri » başustunde yeri var » cantacılık » mumin » durustluk » benden gunah gitti » gereği duşunulmek » suzulmek » kılıc balığıgiller » urat » zeval bulmak veya zevale ermek » arkadaşdeğil arka taşı » hamam boceği » doğum gunu » şovalye » kuşucurmamak » goz » sağgorusuzluk » ağaclı » olcu » dir » gelgec » cocuklaşma » yan cumle » yukleme » goz goze » paraşutcu » gormek » cinke » ahlâkcı » yeri goğu inletmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » uleş » bulbulun cektiği dili belâsı » gun batmak » beleşcilik » cerceveletmek » şerbetci » kurek cezası » cağrışımcı » koyluluk » gudum » cıbanın başınıkoparmak » elekten gecirmek » ustubec » orumceksi » karikaturleştirmek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.