tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iftira etmek veya atmak » tecennun etmek » mis uzumu » ağzından girip burnundan cıkma » 30 ağustos » başoğretmen » ipe cekmek » golek » gommek » mueddep » ucleme » renk vermek veya rengini belli » sumuksu » terbiyeli kofte » kırgız » kure » yorungesine oturmak » bir catıaltında olmak veya bul » turumculuk » gobek odunu » edinc » amaclılık » soylemek » sunger taşı » guduk » bektaşî » bilgiclik » cakıştırmak » dır dir dur dur tır » sabun kopuğu gibi sonmek » makine veya bir kuruluşu plân » tanrıkorusun » tilki uzumu » el elin eşeğini turku cağırara » cıldırasıya » kafadan gayri musellâh » el surmemek » onluk » nankorce » guney » aşcıbaşı » bîtap duşmek » şuphesiz » celişik » uyelik aidatı » al el » tumamiral » mustacel » yureklilik » kelle kulak yerinde olmak »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.