tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokmek » gozu cıkasıca » kucuk bitkilere verilen ortak » cevrinme » ırakgorur » tes it » optikci » cobandeğneği » camgoz » pay cıkarmak » inanc » vurgun veya vurgunu vurmak » ayağınısurumek » duygularıacığa vurmak » kadının fendi erkeği yendi » tecrube tahtasına donmek veya » ruzgâr ekip fırtına bicmek » cay ocağı » olu yıkayıcı » yağmur olsa kimsenin tarlasına » civici » umuda duşmek » camurdan cekip cıkarmak » de » kemalizm » surtmek » kopek uzumu » ustelenme » acık » yon zarfı » başmudurluk » rekabetci » kesenin dibi gorunmek » gecirmek » postekini sermek » dilini eşek arısısoksun » uzmek » vucuda gelmek » orgensel » bitki ortusu » abdestinden şuphesi olmamak » haber burosu » ta kendisi ta kısa soylenir » kuplu » ornekseme » acem lâlesi » carpmak » ucret » kapılarıacık tutmak » yureği kararmak »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.