tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirişlenmek » sokuntu » yaşcayır » ustu başıdokulmek » okceli » ciftleşmek » yalancıcıkmak » duzlenme » ku » of » dalgıc » cunupluk » kor faregiller » ulûfe vermek veya dağıtmak » anuri » kul bağlamak » harp malûlu » kepce » cerez » lokman hekimin ye dediği » coğur » bir dirhem et bin ayıp orter » bolşeviklik » sonlu buyukluk » ciylemek » acmak » goz kırpmak » tum cahil » hesap vermek veya hesabınıverm » muşteri » anlamıverir » cağrıcihazı » camurlatma » mustevli » hunkâr » dizleriini dovmek » u » tadilât etmek veya yapmak » kemikcik » uzun oyku » biyokatalizor » zumre » yuz yuze kalmak » zayıf duşmek » ozellik başkalık fark » tezgâhcılık » cıngıraklı » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » oğreti » umuda duşmek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.