tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harc » kırbaclama » kuşcu » u donuşu yapmak » cozumsuzluk » mumessil » dik ucgen » ucuculuk » aclık cekmek » calgıc » recine kanalı » buzuşuk » urun » anasından emdiği sut burnundan » direncli » citen » ayırmac » ocakcılık » cobanpuskulugiller » yedi gobek » ni » oğrenci kartı » ric at etmek » ceneli » guneştekeri » carşaflatma » gozu donesi » capacul » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » hava carpmak » duzlemsel » umutsuzluğa duşurmek » den yana » terbiyesizlik etmek veya yapma » cokmek » canım » surek » fiil koku » kac para eder » donuşlu » icin » cekic atma » ığrıp cekmek » guzel yazısanatı » cok hucreliler » yuz » toplu olarak oğretimin yapıldı » tezgâhcılık » abesle uğraşmak veya abesle iş » toplu calışım »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.