tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne oluyor » care » orulme » cini » edebiyatcılık » calımlamak » cırak » ancuez » dert kupu » buyulemek » ne hikmetse hikmettir » gece silâhlıgunduz kulâhlı » tahaccur etmek » bakır calığı » yarım gun » gok gozlu » duz yuzeylerden her biri » lâğım cukuru » catlak » şeylerden her biri tabaka » dunku » ozenilme » ozdeşleştirmek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » gucleştirmek » cıban işlemek » sacınıbaşınıyolmak » yağmurdan kacarken doluya tutu » cergici » teselsul » coğul ekleri » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gorevden almak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cemenli » utu » davranış misal » başıacık » koşe rafı » yaşuzum » ucuş » fenalık gecirmek veya gelmek » gulme komşuna gelir başına » mustevi » calkama » caresizlik » gobekli » zuğurtleşmek » masraf kapısıacmak » gozu dumanlanmak »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.