tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duvakcılık » muzahir » falcata » malzemeden yapılmışyarıotomati » bicim » tutsulu » yaşıyerde veya toprakta sayıla » carpıştırmak » ayciceği yağı » başoğretmen » cetinleştirme » ure » dikdortgensel bolge » icimli » bilim kolu morfoloji » ceşnili » komurleştirme » coğul » ortme » pluralizm » gunah olmak » mirac kandili » sun î cayır » duğmecilik » bir şeyler bir şeyler » gul gibi » yan urun » rejisor » hakikî » eğlendirici guldurucu davranı » cağırtkan » gucluk cekmek » yuğruk » şovalye » gez goz arpacık » o duvar senin bu duvar benim » gonlu takılmak » kanarya ciceği » celenc » kirec suyu » tukenik » notrleşme » cabukluk » gozden kaybetmek » gecimli » allah omurler versin » duğuncu » kabuk yonetim » tuccar » ustun zekâlılık »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.