tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » cıngırak » korlemeden » mutculuk » ihtilât etmek veya yapmak » spekulâtif » tepegoz » olu » kapıyıbuyuk acmak » cizmeleri cekmek » cat » uşurmek » acmak » cengelli » arışların arasından gecirmeye » calıştırış » siyanurlemek » kusur » av kopeği » smacor » ictinap » yankıuyandırmak veya yapmak » gokturk » plâstikten arac » kına ciceği » purtuk » muslim » rotuşcu » âlemi var mı » alcaltmak » pakistanlı » dokumcu » goz taşı » topluluktan olan kimse » kafasına soz girmemek » harman dovmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » karısıkoylu » soğut » yorgunu yokuşa surmek » nusha » gumuşcun » duz » ofkeye kapılmak » cıngırak taşıyan uzerinde cın » devlet duşkunu » armatorluk » alt yanıcıkmaz sokak » gozde » hukûmeti kurmak »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.