tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygar zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icecek » gelgec » dalgıc elbisesi » ustume iyilik sağlık ustune u » trenckotlu » cıkıntılı » acım » dalavere cevirmek veya dondurm » doğuşmek » sacmak » turk aksağı » cekiştirmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » metal parca » yiğitliğe leke bok surmemek » calkalamak » kan cekmek » dunya » celik pamuğu » başına kakınc etmek » mangalda kul bırakmamak » aynıtelden calmak » vokabuler » utu » is at etmek » kutle » yuze soğurma » bicimini alır hidrojenle oksi » ac gozluluk » kâğıt yapraklarından her biri » carpıcı » donmek » bir tarafa bırakmak veya koyma » klâkson » dondurulan ince uzun ışık ara » korletmek » gozu gormemek » abliyi kacırmak veya bırakmak » alay gecmek » soz duşurmek » sevinc » ruh gocu » balıkcı » ordekgiller » yonlu doğru » bukme » kosnulluk » deniz ordeği » oylece » sonmek »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.