tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıdama » guneşgozluğu » cıkrıklı » mel un » vay anam vay anasını veya va » gumuşgrisi » huzzam beşlisi » mudavi » gerceğin doğaya uygun bicimde » duet » ekmek carpsın » maydanozlu soğan » oncesizlik » rufaîlik » cekmecesiz » gorme » dokum » dunya kelâmı » calgıcalmak » uckurluk » » donmek » osurgan boceği » sel goturmek » pusatcı » gosterici » şer an » turemiş » koy koruculuğu » carıklıerkânıharp » cişetmek » oğretim bilgisi » gomme » gonulden cıkarmamak » olumle burun buruna gelmek » konakcı » soz gelmek » sefa geldin veya geldiniz » muş » amator » mukâfat » prelut » kahpenin dolu » nalca » kucuk martı » paspascılık » yumurta kufesi yok ya » vergi kacakcısı » cokuşme » luks hayat »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.