tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumor » terennum etmek » cizgi cekmek » aklından gecmek » gozlemecilik » suryanîce » coreklenme » cıtcıtlamak » horoz olur gozu coplukte kalı » yuksek yaylak » birbiri icin yaratılmışolmak » sut kuzusu » secmecilik » kulac » cangırdama » ne olur veya ne olursun ne ol » gok adası » tezevvuc » kusturme » tunclamak » bicem » uc birlik kuralı » recine yağı » istifcilik » mezhepcilik » yonelmeli tumlec » zuppece » taammut » roportajcı » kuyruğunu tava sapına cevirmek » coklukla » boğurtlen » allah bir » baskın cıkmak veya gelmek » soluğu bir yerde almak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » kur an veya ekmek carpsın » kutuk » can cekişmek » renkli element kısaltmasıcu » koyunyunu » kapana duşmek girmek kısılmak » abdestinden şuphesi olmamak » yarım gun » gozleme » belediye cavuşu » ağzısut kokmak » gudericilik » cuha ciceğigiller » yuz kızdırmak »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.