tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygar zit anlami

uygar zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygar zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygar zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygar zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcıvan » tac » iplikcilik » surmek » yerleşim yerinden başka bir ye » olumsuzleştirmek » bahce kekiği » karikaturluk » yırtmac » ayım eyim » hatıra veya hatır ve hayale ge » perde arkasında veya arkasında » namaz ortusu » imalâtcı » bileğine kadar veya bileklerin » bacasıtutmez olmak » guvercinlik » gozu kesmemek » ruhiyatcı » mico » allah taksimi » sacsız » dumenci » utanc duygusu » canak yalayıcı » celmek » uretimlik » hesaba almamak veya katmamak » eller yukarı » deprem bolgesi » gurgengiller » iyiye iyi kotuye kotu demek » andac » teessuf ederim » olcum » kılıctan gecirmek » yuzer » gumul » kume » hindistan cevizi » uc uca gelmek » yuzuk takmak » hispanica » gozunu yıldırmak » capraşıklaşmak » kucuksemek » acacak » calım yemek » şarjor » duve »

uygar_zit_anlami hakkında da bilgi ve uygar_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygar_zit_anlami nedir ve uygar_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.