tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıctıcafer bez getir » kırk bir bucuk » camaşır » genleşmeolcer » ciğkacmak veya duşmek » ruştiye » kopruleniş » kufurbaz » mustakim » gozleri yaşarmak » un » gecici » u » yerinde su cıkmak » gonlu bol » sil » buyuk şehir » norolog » ozene bezene » bekcilik » ozgurce » dortlu » gurultu » ici kapanmak » kin » yuzsuzleştirme » carnacar » yoluna can vermek veya yoluna » husnuyusuf » onuruna vermek » hendek » ahıska turkleri » gecimli » gece silâhlıgunduz kulâhlı » gecmek » yer bakır gok demir » yakından bilmek veya tanımak » pacalı » teessuf ederim » elektrik carpması » muhurlenme » muhmel » can cekişmektense olmek yeğdir » yureği sıkışmak veya tıkanmak » bıcaklamak » dalgalıakım ureteci » kuşuzumu » gocer konar » bayram etmek veya yapmak » puskurtmek »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.