tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bodur tavuk her gun veya her d » gubrelik » sovulme » guney » surtuşturme » sabah ola hayır ola » ortodoksluk » uremi » hukmetmek » bibliyotekci » anayasacı anayasayısavunan an » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » kumuk » gureşminderi » sahip cıkmak » kırdırmak işini yaptırmak » kacmak » yuk asansoru » yalancıcıkmak » cıkrıkcı » servisci » kusur » batırmak » cepcevre » kece » doş » karburleme » cetele » kuşku beslemek veya kuşku duym » roportajcı » muddet » rus » hiclik » cayırmelikesi » başdondurucu » duşmek » gercekleştirilmek » isparta halısı » maketci » kutuğe gecirmek » kendisini değiştiren calışma s » aslî nusha » baston gibi veya baston yutmuş » kapsul » cıngırdak » alışkılarının butunu » bakla dokmek veya atmak » calma » şefaatci » doğa otesi »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.