tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
transit gecmek » suyu nereden geliyor » koylu » muhreleme » zırhlıguc » failimechul » kalıba dokmek » il » guzergâh » suzme yoğurt » didik didik etmek veya olmak » limon kufu » bir el bir eli yıkar iki el b » mazur gormek » fikir veya birinin fikrini alm » yalıngoz » ağac kurbağası » yuz » mantıkca » ovur » ayrıcalık tanınmak veya goster » acık » organı » bolunme » dostca » bugunluk yarınlık » renkolcer » coğunluk » studyo » yuze duramamak » moduler » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sonme » icki sefası » geciş » ovgucu » ağac cileği » cakır cukur » talaşboreği » kuşatma ihata » guzel » şukreylemek » cukur » ıt » guneşdil teorisi » coraklık » kayakcılık » mumessil » başgoz olmak » koy yeri »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.