tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tum cahil » zumre edebiyatı » hurdasıcıkmak » kafasınıtutsulemek » duzenlenmek » cingenelik » nicin » comlekleme » rusvalık » bac » bicimselleştirmek » puskurtu » cadırlıordugâh » yargıcevresi » okculuk » duyek » acındırma » ciziktirmek » ayağınısurumek » akıcıunsuz » okuler » normal vucut sıcaklığı icinde » gozunu bağlamak » kucuk kan dolaşımı » musevîlik » kuplu » opturme » gunluk » ti » ezik buzuk » hem İsa yıhem de musa yımemnun » husnuniyetle » kopeğin ağzına kemik atmak » catlak » cıtpıt » uzengi kayışı » tecavuz » calılık » cifteli » z » karakacan » sure aşımı » besiye cekmek » boylemesine » tervic » geometrik cizim » eşeğini veya atını sağlam kazı » ucuklaşma » kubbealtı » kendini toparlamak veya toplam »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.