tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ışıkcı » iceri » kimin nesi » cekirdek » ozerkleştirmek » sıcak basmak veya bastırmak » burnunu cekmek » kucuk kap » duzgulu » guveniş » uzerinde durmak » bağrışa cağrışa » felc olmak » azap cekmek » atlas ciceğigiller » doşemcilik » kibritci » calmadan oynamak » cift kişilik » İskambil destesinde maca dizis » oğan » yamcısız » elinden cıkmak » capalanmak » ciceklik » munevver » cığrışma » su gecirmez kumaştan yapılmışt » icin icin yanmak » oyun cıkarmak » acar » cermen » el ustunde tutmak » ul » teşkilâtcı » celebi » mulâki » coğaltmak » gorev almak » armatorluk » haraccı » ovmek » sondurucu » munakaşalı » kendini gosteren ve bulaşıcıol » civi » suzulmek » gozluk » icyağı » uzağıgormek »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.