tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coven » aba altından değnek sopa goste » oluşturduğu demet » gul gibi bakmak » lâmbayıacmak » kopek balığı » yoluna cıkmak » pabuc » cimen » dilmaclık » cozelti » acıklık » teferruc » selâmunkavlen » kaca kac » sondurulmek » yolgecen » dokulmek » girişim olcme » kullanılırdı » yakmac » zayıf duşmek » ciceksever » catlatmak » ufleyen alet » cimdik » oldukca » duğun pilâvı » acık bolge » kopru başı » kırcıl » cevre » gorev » aklının koşesinden gecmemek » cicekci esnafı » hoşca kal veya kalın » carptırmak » supuruş » kabuk bağlamak veya tutmak » ayva gobekli » maruz bulunmak veya olmak » gul ustune gul koklamamak » cennete cevirmek » carlık » gomleğinden veya gomlekten gec » oz oğrenim » cekilmek » kediye peynir veya ciğer ısma » gondertme » u donuşu »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.