tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yoluna can vermek veya yoluna » gozlerine inanamamak » aykırıduşmek » gok gozlu » kıc » eşit cenetli » ay ey y » lugatce » bulbul gibi soylemek » atom cekirdeği » dortkenar » buyuk sesli uyumu » corak » oportunist » cinnet gecirmek » capraz kur » yemeden icmeden kesilmek » hucumbot » susen » kacıklık » cinli » konsensus » avurt unsuzu » kotu kadın » zumrut » orumcek kafalı » yıldızıveya yıldızları barışma » sozleşme » cinleri başına toplanmak veya » kuşcu » cintiyan » muthiş » kore » neşvunema » kışdonemi » simitci » nârına veya nâra yanmak » ucu cengelli ağır demir arac » oksuzluk » ilgi gormek » cobandağarcığı » koruk gibi » yol acmak » kona goce » boluk » kedigozu » pacasından tutup atmak » corbaya sinek duşmek » gonc » tutsulemek »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.