tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz nuru dokmek » yoneylem araştırması » kulturluluk » dorder » ezinc » cervişli » cevre » boşduşmek » musait » kapamac » icini yemek » alıal moru mor » calışmak yapmaya kalkışmak » cabuklaştırma » ice kapanıklık » kucuk capta » dolambacsız » norotik » belediye sucları » ust sınıf » gecilmek » bir kıyamettir gitmek veya kop » hristiyan » duşleme » kullanılan arac buat » fulûsuahmere muhtac » cengel sakızı » ucmak » kapcık meyve » ortmece » icli » gubrelenmek » tersi donmek » recine » gormediğe donmek veya gormemiş » celikli » faktor » kalanlıbolme » duzen kurmak » ay gun takvimi » sarsakca » kor » zararına kazanc sağlamak » ucurumlaşmak » calvincilik » donen kenarıcepecevre oluklu » doğaclama » oksijen cadırı » noroloji » cevrim »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.