tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kabuğu dışına cıkmak » ceremesini cekmek » genc irisi » filipinli » paytakca » gozene » gozleri kapanmak » yavaşca yavaşca » calkantı » murekkepci » oz kardeş » muphemlik » rusum » yuzleştirme » kargaşa cıkarmak » cekişmeli » ibrikci » kafa cekmek » serbest gureş » muzayede » ne denir veya ne dersin » luzucî » soğuntu » allah icin » goncu » cene calmak » gormuşluk duygusu » uckurutan » gullâc » iki bucukluk » yuzeyinin her noktasına basınc » gozu dumanlanmak » derc » oksuruk » gosterir » receteyi yaptırmak » dumtek tutmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » karısıkoylu » dil surcmesi » baha bicmek » norotik karakter » caba gostermek » peştuca » gul rengi » celmece » başına belâ acmak » kendi duşen ağlamaz » guce sarmak » cetin ceviz »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.