tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukuruklenmek » olum sessizliği » yumurta kufesi yok ya » corku » cağlama » surgu » etut » cubuksuz » akompanyator » oge » uzun sivri kumes hayvanların » hareket » uzerine tuz biber ekmek » cuz î » taammuden » israfa kacmak » ilaclanma » nobetci » capaksız » ulusculuk » geckin » omur torpusu » buyukken daha kucuk duruma get » sozlendirme » odem » yurek burkmak » dalyan koftesi » perdenin uzerinden oynatılan » daruşşifa » hint hıyarı » kişiye ozel » olcu vermek » bayramîlik » tesellum » gorevindeki kule » cubukcu » bicim » surtulmek » icli dışlıolmak » karmac » hemzemin gecit » cır cır » torpulu » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » omru vefa etmemek » muze » frenkleşme » kuplu » uzun yol surucusu » işci sigortası »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.