tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
matematikci » pomak » tagayyur » pejmurde » kavakcılık » orgutleme » mutekait » dovulmek » kapak bıckıcısı » hızla birdenbire » kopurtme » yekvucut » kimse » frenk inciri » ağaccılık » pekiştirme unlusu » cemaatimuslimin » celik macunu » ceşitlilik » catlamak » calımsızlık » carşaf kadar » turkce » munasebetiyle » kıratın yanında duran ya huyun » cusse » gunah » cekişmek » copcatanlık » dunit » guneşe karşıişemek » ademimerkeziyetci » tup gaz » oteleme » mudara etmek » ambulâns » vucuda getirmek » etanol etil alkol » butun » guderici » putur putur » muzevirlik » pacoz » cark » tecahul » sprituel » dizi veya dizinin dibi » anaclık » konukculuk » boyunun olcusunu almak »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.