tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surunceme » tepesinden veya başından kayna » her firavunun bir musa sıcıkar » amaclı » kamışcık » bir koyundan iki post cıkmaz » gun » yalcın » gectim olsun » kulucka » kacırılmak » kok sokturmek » tarih oncesi » zayice » denetci » hıckırma » borcluluk » ordekbaşı » calışkan » cozulmek » notrleşme » iceride olmak » copsuz » carptırmak » kap » korcesine » dişdamak unsuzu » butceleme » cocukluk » gozlerini devirmek » sungerli » cıkarma » yoluna cıkmak » pomak » emekci » kara cumle » kapalıcarşı » duz baskı » kac parca olayım » buğru » cekmece » ciğnemik » ac gozluluk » ust insan » kacamaklı » hulle » koylu » guttuğum domuzu bana oğretme » gumruklendirmek » cember »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.