tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
formul » mustear » zift yesin veya ziftin pekini » musterih olmak » tumen tumen » gozcu » ciğ » onemseyiş » turbulâns » inmek » koylu » taaffun » ana bir baba ayrı » balıkcıyaka » kustere » kalıpcı » ucuk » eşbicimlilik » ağaclama » ic zar » kumeleşmek » ciğnemlik » sokağa veya sokaklara duşmek » carnacar » cıkma » duşman » yureği yaralı » tek acıklık bulunan ocak » mozaikci » yazıyıcıkarmak veya sokmek » ul » kesir olcek » buddhizm » rab » cıtırtı » sutlâc » dort yuzlu » mantıkcılık » yuzuncu » donuşturmek » revacta olmak » bir kapıya cıkmak » gormemezlik » kacak » işaretci » sozu sohbeti yerinde » ceki » oteyi beriyi » bıckı » luks »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.