tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
saik » cuceleşme » mumasil » keyfini kacırmak veya bozmak » opulmek » hukum » notunu veya numarasını vermek » zuğurt » oz itmeli » salcalımakarna » borulce » kor yılangiller » cu » cakma » vechişebeh » karman corman » gozemek » hristiyanlık » acmak » kotu kişi olmak » veren alet » yureğini acmak » kimse » curuk boya » yoluna cıkmak » ozerkleştirmek » munzevi » surgu » dortnala kaldırmak » ictihat » guvenliği sağlamak icin yapıla » it urur kervan yurur » araplaştırmak » azınlık hukûmeti » yanardoner » cinko » hanya yıkonya yıanlamak » hakkısukût » dağlara duşmek » butunu hars ekin » ağızdan burun yakın kardeşten » tahammulsuzluk » kapının ipini cekmek » gozu almamak » yuruyuşduzenlemek » goz yummamak » dumen boğazı » cacık cecik » boşluk » al veya alın »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.