tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oncu » cuzdan » cotra » başınıcıkarmak » programıolan » pahaya gecmek » seyrusefer » bildirmek » zihni alt ust etmek » ispermecet » ağıt yakmak veya tutturmak » puskurtuş » işe bak » başa gecmek » hatıra veya hatır ve hayale ge » rektorluk » cortu » kucuk » yapmacık guluş » gozunun icine bakmak » cıkrık » difuzyon » duztaban » mucehhez » altınıustune getirmek » tahkimat elemanlarıustune veya » tavşana kac tazıya tut demek » zuppe » cığduşmek » pişmişaşa soğuk su katmak » muhresenk » kohneme » gurbuzleşmek » denkcilik ği » olum » okul oncesi » yemen ellerinde veysel karanî » tabutuvan » birey ustu » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » kıblenuma » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » tırnakcı » pes perdeden konuşmak » sovgucu » capanoğlu » dovuş » kralice » dunden » yetişen bir ağaccık corylus av »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.