tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cavşır » gun yeli » kotulukcu » kalafata cekmek » secmesiz yemek » tum başkalaşma » cakırdoğan » kapakcık » ucuz alan pahalıalır » uretmek zihnî yetiler oluştur » yureği pek » iskeletli hayvan corallium rub » tabansızlık tabansız olma duru » cilecilik » acıkta kalmak veya olmak » uc birlik kuralı » dalıp cıkmak » şikâyetcilik » ağaca dayanma kurur adama ins » cozuşme » acılmak » tespit etmek » na » daloğle » ad cektirmek » koy imamı » kırlangıc otu » cilesi dolmak » dilekce » faraşgibi veya faraşkadar » okultizm » secme » davul calmak » kackın » terakki gostermek » olcum » acık » havale » bedcehre » ti » kuru gurultu » hasatcılık » celtik kargası » cucuk » yuzuk oyunu » cokmek » ozluk hakkı » dişfırcası » koşebent » sundurme »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.