tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ek gorev » malın gozu » mutehammil » İki veya daha cok maddeyi birb » mucerret » calışma karnesi » luzumundan fazla » simultane » bocelenmek » tupculuk » sungusu duşuk » cıkışvermek » kafayıyere vurmak » cekişmek » ferula assa foetida » k » cabukluk » turev » saik » kotu » gulup gecmek » acık yurekli » doğrultmac » tombeki » surunmek » satışa cıkarmak » devam etmek veya ettirmek » po » tecrube » ozdeşlik » masraf kapısıacmak » aklından cıkarmamak » elaman cekmek » cayır mantarı » bid at » unlenme » mutekait » loklemek » cember sakal » acısal cap » uvez » puritenlik » iki cıplak bir hamama yakışır » kin gutmek » cene calmak » daha bircok şeylerin yapımında » kıvrakca » sonmek » cırakman » cıvgın »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.