tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hırlımıdır hırsız mıdır » altına etmek veya kacırmak » yapılmışiplik » gum gum atmak » işbaşa duşmek » cekiliş » mal muduru » buyuk baba » curuk para » bileşik onerme » hızınıkaybetmek veya yitirmek » getirilir » acmak » acık maaşı » kırımlı » ayak cekmek » mubarek » işine gore » korlemeden » uzerine evlenmek » ad cektirmek » her işin her şeyin başısağlık » yeni cağ » recine » yurek selânik » kirecsizlenme » lehce » kucuk karga » oruc tutmak » ardıc rakısı » inmek » tatlıdil guler yuz » bombardıman ucağı » ceneli » kecileri kacırmak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » sorgu suale cekmek » gecici » yonelmeli » tuze » aclıktan gozu veya gozleri kar » gullâc » cakal » tutmac » uzunlamasına acılan oyuk » acılıştoreni » torenli » calkama » ferdiyetcilik » catır catır »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.