tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
comez » zırnık bile koklatmamak » ceyizleme » namzet gostermek » kor kurşun » iki eli birinin yakasında olma » surfile yapmak » cıkıştakozu » sıkmac » murebbi » tufeklik » cınlama » fırcalık » dortluk » once » kokensiz » boru ciceği » cepecevre » iz » otre » inmek » bahcesi » gollenme » allah ın binasınıyıkmak » yuzluk » pece » cımacılık » ledun ilmi » gomut » yem dokmek veya koymak » orselenme » yarıklardan her biri » hurufî » ayırac » cık cik cuk cuk » işaret yay ayrac » super lise » fusunkâr » koseyle alay edenin top sakalı » vak anuvislik » cemaziyulevvelini bilmek » cicekleşme » peşini bırakmak veya bırakmama » kukurtlemek » hukûmet merkezi » iz an etmek » duz yuzeylerden her biri » gecerletmek » dovulmek » altına etmek veya kacırmak »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.