tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arasına veya aralarına karışma » acığa alma » surtmek » guc » adınıkirletmek veya lekelemek » dunyayıanlamak » sokuntu » iltimascı » tekeline veya tekellerine alma » cıplak gozle bakmak » yuzune bakılmaz » munhasıran » gokte ararken yerde bulmak » ne haber » eksiltmeye cıkarılmak » gozu dunyayıgormemek » verim duşurmek » celme atmak veya takmak » kındırac » uyuz bocekleri » kırk yıllık yani olur mu kâni » penceli » kul rengi » posteki saydırmak » ah cekmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » suret almak veya cıkarmak » resulmal » icin surulen kimyasal madde » mueyyide » burnunda veya gozunde tutmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cebi para gormek » orakcılık » tarafından arabacıicin armağan » gocebeleşme » ust cene » pis pis duşunmek » kunyesi bozuk » ekim ihtilâlinde komunist kızı » yarayan celik disk » acılama » ne mumkun » tek erkci » cakır » cıkış » soğuşluk » ici yanmak » infiratcı » canakcı »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.