tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kusur » ipekcilik » gobek otu » duvesime » anlayış mutealiye transandan » hayvan derisi » umide duşmek » studyo » kul bağlamak » muttefikan » calım » yalan cıkmak » camura taşatmak » goz koymak » yıldız boceği » donec » doğma buyume » yaltakcılık » tamamen veya kısmen durması » girdisi cıktısı » ense koku » camaşırlık » mahalle capkını » dunyanın obur veya bir ucu » guruldemek » wistaria sinensis » kuvvetten duşmek » kopekoğlu kopek » caldırmak » dumeni eğri » oğuruş » catal » cırpmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » istenc » aba vakti yaba yaba vakti aba » pure » dar goruşlu » umitlendirme » ustun » hunerli » hititolog » kacan kacana » f » denk duşmek » duzelmek » şimşek cakmak » uşumek » intac » duşmanca »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.