tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yonetilmek » kabuk bocekleri » muflis » karakılcık » kılcık atmak » cam civisi » aramak » dalgıc kuşugiller » karman corman etmek » mesket turkleri » panislâmizm » orumcek sarmak » dili donmemek veya donmek » kacmak » buyuk abdesti gelmek » onların temsilcileri arasındak » guvenceye bağlamak » gercekleşmek » gosterge » ho » dunyalığıdoğrultmak » linc » yukseltmek » cifte atmak » cakmacı » coğunlukla » musadere etmek » ozentisiz » sıcratmak » celtikli » catlaklık » yaprak doner » yuz surat davul derisi yuz sur » babaîlik » ava cıkmak » bayram cocuğu » kulağına soylemek » fizik gucu » mustahsil » absurt tiyatro » bağlar » percem » corba kaşığı » armut pişağzıma duş » coreklenmek » obur dunyayıboylamak » tume varım » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » cırnık » kuşumlenmek »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.