tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paraşutcu » haberin olsun » granulin » gozunu kan burumek » alcıtaşı » ceşnilik » dinamitcilik » ca ce » canak comlek » yukselim » gumruk » ıskarca » telekomunikasyon duzeni » rotuş » sumuklu » civit otu » cul tutmaz » yanardoner » kufur yemek » gonenmek » kıptî » uzun omurlu » gonlunu hoşetmek » kuflenme » vezir vuzera » gocurtmek » cizmeli » tac giymek » kavurmac » yağlıkomur » dostluk başka alışverişbaşka » ısparmaca » kopya etmek yapmak veya kopyas » isimden tureme fiil » calvincilik » tayyor » yuh cekmek » secmenlik » kac parca olayım » doşeğe duşmek » nankorluk » yol yurumek » gecirmek » vermek » sınava cekilmek » yureği delik » kurutularak ufalanmışhamurdan » dovmek » kundeye getirilmek » kuresel valf »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.