tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygarlık eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gosterişyapmak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » rucu etmek » bukme » cakır pencelik » centiklenmek » durumunda olan saklıolan guc » korktuğu başına gelmek veya ko » kulube » ters duşmek » zuğurtleşmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cıkışyolu » buz ustune yazıyazmak » adam icine karışmak » cırpıntı » kotucul » cilek receli » ağzınımuhurlemek » saksıguzeli » kedi yetişemediği veya uzanama » uvez » duz » muhursuz » şeylerden her biri tabaka » goru » entelektuellik » caldırış » gunec » satıya cıkarmak » oltu kebabı » yonlendirme işi » ozlu » adamına catmak » hanımgobeği » seslendirmek işi veya bicimi » kuru yuk gemisi » illustrasyon » sert bir durum almak katılaşm » goz onunde » on gun » borclu » sel gibi akmak » element kısaltmasıal » maymuna benzetmek cevirmek vey » kacırmak » armatorluk » pekce » yabancıcıta » allah senden razıolsun »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.