tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygarlık eş anlamı

uygarlık eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygarlık eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygarlık eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygarlık eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hafızıkutup » kultur » memleketcilik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » dokme » ki » ic » kol boreği » cevreci » fırıldakcılık » onlemek » tumlenmek » l » gerekce » gucsuzce » gozukmek » carşafa dolanmak » ulke » gudumcu » muesses » yer cucesi » methini işitmek veya duymak » yapmacık guluş » duşuk » pacayıkaptırmak » olcu bilimci » gok kuşağı » kıyıya cıkmak » tedahul » şikâyetci » muptelâ » lâf ola beri gele » musamahalı » gurbuzleşme » ıslahatcı » sonuclamak » dişleri dokulmek » madde » akca pakca » icin icin gulmek veya gulumsem » musadere » onune getirilir » fume » butun sıra » teferruc » ozlu » balıkcılık » uclu » kafdağı » ayaklarına veya ayağına kara s »

uygarlık_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uygarlık_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygarlık_eş_anlamı nedir ve uygarlık_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.