tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tesalup » tutsuleme » uleştirmek » inatcılık » naza cekmek » tekme atmak veya tekme vurmak » mineral » pusur » cağ » ceneye kuvvet » yumruk atmak veya indirmek » ay » alcaklık » şupheye kapılmak » tume varım » yuz akı » mutenebbih » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cırpışma » gostermek » sondurucu » takla atmak veya kılmak » tecahuluarifaneden gelmek » gecme » kotuluk etmek veya yapmak » yuz kiri » cingene borcu » kedigozu » aristocu » kosemen » arasında den başka anlamıyl » kursu şeyhi » burundili » yuzuk takmak » coğaltma » puskurtu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kosnuk » celenk koymak » mahkemelik olmak biri başkasıy » acısınıgormek » merhem » sustalıcakı » yureksiz » mudellel » sacula » yola cıkmak » mutenazır » gumuşgoz » ki »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.