tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yıldırak » sakalım yok ki sozum dinlensin » dortlu » benimseyip değişik bicimde anl » kostumlu » kaktus » ciftleşmek » goz onune getirmek » gun doğmak » album » gozemek » merkez acı » celik » zevc » hataya duşmek » hurmet etmek » muşrik » portenin başına konulan işaret » troleybus » kopurmek » ortaya surulmek » kulfetli » yuzu kızarmak » yukseğe cıkmak » belediye cavuşu » mumkun olmak » guvence » capsız » İsvicreli » arışların arasından gecirmeye » cifteli » koşeli parantez » rovanş » hunnapgiller » direksiyona gecmek » ceşnici » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » turku » renginde sapıdort koşeli olan » sı si su su » midibuscu » gunu dolmak » aba gureşi » kor sıcan » nasrettin hoca nın turbesi gib » muşebbeh » ustune titremek » gor veya gorursun » dışdunya » kacmak »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.