tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukuntu » gozle yemek » gobek odunu » bulbulleşmek » kirec cimento gibi şeyleri su » uzak goruşlu » utanc duygusu » inmek » izletmek » ateşi duşmek » cığ » merhem » deniz cıkmak » cermen dilleri » dişeti dudak unsuzu » cakmağıolmayan » tespit etmek » govermek » cumbuşcu » olumsuzleştirme » duello » ruh olcumu » ceşnili » ummîlik » muşahit » kazgıc » meydana cıkarmak » toplu goruşme acık oturum » ucurumlaşma » oğleuzeri » acıolcer » kor faregiller » ekmekci » var gucuyle » bitlis koftesi » ustunuze afiyet veya sağlık » yondeş » hâk ile yeksan etmek veya olma » yurek yarası » kopru kurmak » sevinmek sev in sevdirmek se » hesap acmak » cehre » kapkaccı belli etmeden para v » putursuz » eksik cıkmak » cebinden cıkarmak » duduk » ışık kure » sizin »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.