tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygunun karşıt anlamı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icler acısı » dun » harclı » duşme » oksuzluk » kireclik » kuremsi » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » cekimserlik » tevzi burosu » tutmek » unlu benzeşmesi » dokulmek » ciceksiz bitkiler » organize suc » perşembenin gelişi carşambadan » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » bıcak yemek » bu sıcağa kar mıdayanır » calmak » yalvac » bicem » işten gucten kalmak » fırıldakcılık » cozumlemek » guncek » garip kuşun yuvasınıallah yapa » devam etmek veya ettirmek » hancerlemek » ıska gecmek » yağcekmek veya yapmak » alacaklıcıkmak » yemenli » celik » dilekce » cıkmak » durdurmak » nevruz bayramı » guzelleşme » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » dudak ucuyla soylemek » ici icine gecmek » ozleştirmek » buzul donemi » borusu tutmak veya ustunde » umit kapısı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ya sabır cekmek » yumuşak ince kâğıt » yedigir »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.