tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayıyuruyuşu » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » icat cıkarmak » dort yuzlu » allah kısmet ederse » cepellenme » orneğini almak » utulenme » doğuşken » olan kişilerin toplanıp toplum » cerci » sıcankuyruğu » hık demişanasının babasının b » mujdelik » cilek receli » ses seda kesilmek veya kalmama » kok » guttuğum domuzu bana oğretme » sağdan geri donmek veya sağdan » sıygaya cekmek » işguderlik » spekulâsyon » mineral » yun » oğul cıkarmak » hasretini cekmek » gosterilen » alıc » suvari » sokmek » nazileştirmek » kılık kıyafet duşkunu » turemişfiil » on yargı » şut cekmek » kuculmek » ayağınıyorganına gore uzatmak » eşit cenetli » orgulu pilâv » afrika domuzu » tatarsı » suzme bal » kontak acmak » gıc gic guc guc » ciftci » muennes » tovbe » catılı » atma recep din kardeşiyiz » sacısakalıakar gibi »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.