tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
radyatorcu » cevreleniş » cığa » muessif » bakrac » kotumseme » edep yahu » koksuzluk » kabak cekirdeği » işe yaramak veya yaramamak » ornek » sedefcilik » soz gelişi » soz konusu » suyundan yararlanılan cukur » yem istemez su istemez » himaye etmek » ustundeki ustunde başındaki b » cetrefilleşme » gardıropcu » pestilini cıkarmak » cenkci » edebiyatcı » uzengi » lektor » kucuk bey » akcalı » ceşitli eşya » can kaygısına duşmek » dustur » karacalılık » odunc alma » duzen kurmak » kopuklenme » beygir gucu » cirkef » yureğinden gecmek » ic donu » fin ugor » ateşci » kopekoğlu kopek » kulture alma » yayla cayırı » arap sabunu » boldurmek » başağac » kıcustu oturmak » kuflenmek » kulturlenme » bol kepce »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.