tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuzluya mal olmak oturmak veya » moblesiz » kac parca olayım » temelli senator » lâfıgecmek » inci sacmak » soze son vermek » gudum bilimi » nubuvvet » alâminut » gun gune uymaz » delikli taştekne » patron cıkarmak » acılmak » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » taklip bi » inmek » duduklu tencere » izine duşmek » virus » bohca » sacına başına bakmadan » guruldemek » gelgec » fazla gelmek veya gitmek kacm » oksitler veren madde maden » gorenekcilik » ciğil » bukulgen » cağırıcı » cerezlenmek » saik » kacamak » nervur » bir hucreli » almanlaştırma » cağ » kurtcuk » cabuklaşmak » soz dizimsel » cilesi dolmak » allah taksimi » den yana » soyundan olan kimse » nogay » kasık catlağı » comertlik » kokcu » ve burada gorevli kimselerin t » boburlenmek »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.