tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koftelik » cat » ne dese beğenirsin » cırpıntı » sukût ikrardan gelir » bir cift soz » kufur » otuşme » aptal yerine koymak veya koyul » cardak » boşluk » buyuk turk İmparatorluğunun uy » cıralık » ciftleştiriş » satranccı » koprucu » geciştirmek » calımlamak » ceddine rahmet » milliyetci » cehre etmek » rabbena » dort ayak ustune duşmek » oğrencelik » olcumlemek » başısıkılmak veya sıkışmak » ikbal duşkunluğu » portekizli » doşeyici » catışılma » ucretlerine gore duzenlenmişye » cemrenmek » sevincten ucmak » ongorulme » abdal » mutalâa » bilincsizce yapılan işve etkin » muesseseleşme » idareimaslahatcı » başak bağlamak veya tutmak » calmac » hava iyi veya fena esmek » kucultmek » kamışatmak veya koymak » silip supurmek » minder curutmek » ında inde değil » erkeklik oldu mu » kacık » buyuk mevlit ayı »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.