tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerci » ev acmak » kulağına soylemek » surucul » allah bir » goturtmek » cocuk duşurmek » tekemmul » surekli olarak gidip gelmek » sarac » kuflenmek » cozundurmek » goz » calkalamak » ağustos bocekleri » musakkafat » bitki equisetum arvense » carpıtılmak » cevre acı » kepce kuyruk » donmek » keyfi kacmak » garniturlu » beşuc » dunyanın ucu uzundur » tek acıklık bulunan ocak » gozetlenme » macar salamı » şoyle » ağac arısı » bektaşîlik » cul » grev gozcusu » methiye duzmek » koy imamı » hidrur » buyuklerin ellerinden kucukle » carşaf gibi » cıkartma » guzellik » cırpınış » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » sutleğen » ant icmek veya etmek » perdelerini acmak » nesne » goğusleme » kabarcıklıduzec » uleştirimli tuze » irade beyanlarıyla gercekleşen »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.