tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurt gibi kemirmek veya yemek » icin » boncukcu » efradınıcami ağyarınımani » bir istek ve surerlik bildirir » arap gibi olmak » calım atmak veya yapmak » oğurmek » en kotusu » gorev » salkım soğut » purmelâl » copsuz uzum » duzguncu » parcalara ayırmak » duğumlenmek » alp yıldızı » cıvmak » otesi berisi » rutbeli » cıkmak » korelmek » uc aylık » başına işcıkmak » kilimci ile kor hacı » lule » cıngırdatma » tavşan yurekli » boya koku » begum » bir eli yağda bir eli balda ol » eziyet cekmek » mustefit etmek » neci oluyor » goz kulak olmak » kasınc » başdumeni » tes it etmek » hukumsuz » muşkulât » koşe bucak » kok » yeme de yanında yat » beklenmediği umulmadığıveya c » kulfetsiz » cozumsuzluk » kuşgibi cırpınmak » buyultmek » sonradan gormuşluk » ruhu bile duymamak »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.