tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygunun karşıt anlamı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karda yuruyup gezip izini bell » modulâsyon » oğurtu » serdumen » japon armudu » alman » olcuşturmek » iki eli kanda veya kızıl kanda » garaz veya garez bağlamak » iliğine işlemek veya gecmek » boyun bukmek » soku otu » vantuz cekmek » cekmek » arpa ektim darıcıktı » kıskanclık etmek » bağrışcağrış » gozetlenme » boluşmek » buzme » mantıkca » suzgu » ip » utcu » lisan » ihtimam etmek veya gostermek » afişcilik » canak » arafatta soyulmuşhacıya donmek » demirperde » cihat acmak » kutuphanecilik » catırtı » sumsuk » korluk » muvafık bulmamak » yuklemek » kuheylân » habeş » gok bilimci » insanlıktan cıkmak » ucurum » cumle âlem » mal mudurluğu » kullanılır » alacabalıkcıl » gumuşlemek » dağcayırı » tutsulemek » muzayede »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.