tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygunun karşıt anlamı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
haclılar » uckurluk » cıkarma » uc adım » cozumlenmek » edinc » capaculluk » cifte kumrular » oclu » uzerine duşmek » citari » coğdurmek » gozenek » tevessu » başıgoğe ermek veya değmek » cekinmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » onermek » şeşudu » yarma corbası » olcu » ureyiş » nabzına gore şerbet vermek » donme dolap » er gec » yuze duramamak » tur » it surusu kadar » celtikli » gulleci » aylıkcı » ihtilâfa duşmek » ilgi gostermek » hazır bulunmak veya olmak » kırlangıc » kap » tenceresi kaynarken maymunu o » kulhan makinesi » orselemek » yalova kaymakamı » bol paca » hamaratca » bazen doğrudan doğruya yere da » değnekci » sofra veya sofrayı kurmak » parcalatmak » insanlıktan cıkmak » elden kacırmak » taze ot gormuşeşek gibi » citi »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.