tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kireclemek » soz birliği » denize duşen yılana sarılır » plânorculuk » celik » adamına catmak » kutlu » envaiceşit » su urunleri » ne soyluyorsun » tutunluk » gagavuz » sonucunda ortaya cıkan ustun y » civit rengi » eline fırsat gecmek » şarkuteri » dunyayıharam etmek » hasanpaşa koftesi » yukselmek » tovbekâr » alacam » cozulmek » gobeğini kesmek » zatulcenp » kendini dev aynasında gormek » muzeyyen » tuk » hareketin yeniden kurulmasıyla » carnacar » ust kat » ruhiyatcılık » kalp carpıntısı » huzunlenme » kor kandil » cağcıl » ayaklarınısurumek » kin beslemek veya tutmak » klorurlendirmek » carık » kandil ciceği » sosyal duzen » soruşturma acmak » ucgensel bolge » minyaturcu » olağanustu » bukum » mefruşatcı » şumullendirmek » tavukcu » w »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.