tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uygunun karşıt anlamı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karagozcu » vazife » altın anahtar her kapıyıacar » tarla acmak » goz acamamak » her gun papaz pilâv yemez » sudan gecirmek » golluk » rejisor » goz gore gore » mulevves » kehkeşan » taş » kaptan koşku » geyik boceği » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » yerle bir veya yeksan etmek » takallus etmek » demirkazık » kuru oksuruk » cekmek » buyulu » sarıgoz » ihrac edilmek » guvercinler » suntırac » copten celebi » nefesi kesilmek daralmak veya » siyanurik » muteessif olmak » gozyaşıbezeleri » diktator » duz » duğumlenebilir nesne » vurac » krepdoşin » avurt unsuzu » durdurmak » bolice » almac » uretim kooperatifi » buyuk baba » yurumek » uslu durmak veya oturmak » » hortumlu bocekler » capkın » techiz » icme » sır tutmak veya saklamak »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.