tdk sözlük TDK Sözlük

 

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı

uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uygunun karşıt anlamı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uygunun karşıt anlamı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uygunun karşıt anlamı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şerbetci otu » guzel duyuculuk » olu doğum » australis » tebdilihava » esmayıhusnâ » gok » goze bilimi » karşıtı » oğutuluş » avazıcıktığıkadar » anasının gozu » nakibuleşraf » işten bile değil » kirecsiz » cekilme » yuzukoyun » mutesanit » gece bekcisi » şanından olmak veya şanına yak » rolâns » basıolcer » genel goruşluluk » hukmunde olmak » uflemek » odev » bicimdeki bolumler » klârnetci » tanrıca » baha bicmek » metafizik » calgıhane » duzlem » gobek adı » kem gozle bakmak » ozenci » pufkurmek » govdelenmek » alcılamak » duruma gelmek » utcu » cusseli » carkcı » orospu bohcası » suzmek » hac cıkarmak » bufe » gecimlik » bolen » kıyamet gibi veya kıyamet kada »

uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı nedir ve uygunun_karşıt_anlamı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.