tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuydurme » sıcramak » uranus » şolen cekmek » yer camı » guvenliği sağlamak icin yapıla » catallanmak » akıl icin yol veya tarik birdi » nobet beklemek veya tutmak » germanistik » goz bankası » zul saymak » aktualizm » amputasyon » capraza almak » undeş » kesesine guvenmek » curuk iş » ic » cok » calmak » kotumserlik » geri cevirmek » cemrenmek » doşeme » ihtilâc » yorgun duşmek » modasıgecmek » beli acılmak » butunsel » caktırmak » koktencilik » citilenmek » dı di du du tı ti t » ceneleşme » on alım » tezgâhcılık » bolşeviklik » teslim bayrağıcekmek » kabuk yonetim » muteveccih » tumamirallik » başmudur » hedonizm » icinden okumak » calar saat » cağrılış » teller takmak veya tel takınma » sırca » goreneksizlik »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.