tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faturasınıbirine cıkarmak veya » yaradana sığınıp bir işyapmak » borc yapmak » duzmek » bulgusal yontem » cubuk » odemek » olcusuz » boğaz acmak » cağırma » ruzgârlık » kılcık » kayışcı » cavşır » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » bukmek » ruşvet » yedekci » doner kebap » nutuk atmak veya cekmek » anlayışgostermek » tarikatcı » bahceci » şıraolcer » baskısız buyumek » ele verir talkını kendi yutar » anlaşmazlık cıkmak » armut pişağzıma duş » angolalı » cok şişmiş » ayağınısurumek » kufeci » yuzu tutmamak » levuloz » unlu turemesi » yer bicimleri » fıcı » donu » percinlenme » icini cekmek ic cekmek veya ic » alnıacık yuzu ak » murekkep olmak » klorolcer » du » soz birliği » cgs » kılıc oyunu » cem an yekûn » boğurtme » merih »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.