tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
balık kavağa cıkınca » ununu elemiş eleğini asmış » tukeniş » mantık oncesi » duşman » kutle » tuydurmek » cekingenlik » mosyo » alt yanıcıkmaz sokak » kelepce vurmak takmak veya kel » sozu sohbeti yerinde » tukenmek » golgesine sığınmak » dovmecilik » capullama » oykuleştirmek » goz gozu gormemek » sozunu veya sozunuzu balla kes » surmek » bektaşî uzumu » cok yetiştirilen bir bitki hor » mentollu » nuve » sloven » uzun parca » ilişkilerin butunu iktisat » garaz veya garez bağlamak » oncu » koşeleme » ahlatın veya armudun iyisini d » hizmet gormek veya etmek » sozcu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bocekcil » muzik salonu » destek gormek » beşyuzluk » helenistik » cokum » keciyi yardan ucuran bir tutam » tunclaştırma » koruk » avar » piclik » mucadeleci » yuksekten atmak » kostebek illeti » gorunmek » erkecsakalı »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.