tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotuleştiriş » rukû » orgu » cebi para gormek » kurevî » olu yıkayıcı » distributorluk » cavlağıcekmek » zuyuf akce » yuklu » basınclama » gozu kapalı » tezekkur » ayıyuruyuşu » gonullenmek » lutfetmek » gecim dunyası » ekmekci » oğrenci kartı » ici goturmemek » kundak sokmak veya koymak » destek gormek » sıhhî tesisatcılık » mulevves » ataturkcu » cıkarış » ceşitli kavimlerinin toplandığ » ozleştirmecilik » karakılcık » tel in mitingi » sakalım yok ki sozum dinlensin » yukseltgenme » oldurmek » sakın ha » gol ayağı » kun » bolumlerden her biri kolon » portlek » cizmek » sun » ozerkleşme » icerik » otmek » fin » cabalayış » genclik » sonra yalnız balistik kanunlar » bahcıvanlı » surek » hazır bulunmak veya olmak »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.