tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolmec » gecirmek » anlamıverir » sacma » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » kontor » acar » yırtmac » dişgecirememek » verilen genel ad afsun sihir » hic » kokunden halletmek » başcevirtmek » suheyl » camaşır sabunu » sublimleştirmek » akcıl » pulverizator » olculmek » carşamba karısı » buten » toprağıcekmiş » gecirtilme » rencper » okultizm » iki ahbap cavuş » fabrikator » adana kebabı » kahpenin dolu » gosterici » korluk » ulen » tuzla buz veya tuz buz olmak » ic guveyi girmek » gureşetmek veya tutmak » eğri cehre » tureme unsuz » karşıduşurum » kurallara ve yontemlere gore k » yapmacıktan uzak duzgun anlat » kılıclamak » citişme » den yana » yuksunme » sutana » allah kahretsin » ic ters acı » cayırlanmak » takla bocekleri » muddeiumumîlik »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.