tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişcilik » catık yuz » cekmek » cıkma » cekilme » pic etmek » m » mukavemet gostermek » losemit » salakca » parcalanma » goz yıldırmak » dost başa duşman ayağa bakar » icinin veya yureğinin yağıerim » motorkroscu » butunleşmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » serguzeşt » yoneltilmek » kamışkalemleri acmak icin kull » serdengectilik » cırpmak » metal kap » olu saat » pacalı » kopurme » duzeltici » kargılık » potifur » gommek » turşusu cıkmak » cubuklamak » yağlıharc » ruzgâr altı » durmek » kalmak » cıl » bozuk duzen » lutesyum » sofra veya sofrayı kurmak » inmek » tokuc » tum başlılar » bilinc » parti cevirmek » kilit kurek olmak » gic » kacırmak » akcaağac » gosterişsizce »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.