tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iplik cekmek » nufus » acık kapısiyaseti » gecmişi olmak » orgutlenme » ağız tufeği » bukuntu » faaliyet gostermek » gosterme hakkı » pic » beyninde şimşekler cakmak » duğun evi gibi » bayramuzeri » kutle » kırcıllaşma » govdesizlik » bolum » cekiş » sur atlenme » sokum » bilinclendirme » durtuşturmek » ortulme » acıklaştırma » sap cekmek » işmar etmek veya gecmek » cıkarmak » germanistik » bir avuc » duşkun olma durumu iptilâ » yuzme » curum » kopru kurmak » konveyor » bildim bileli veya bildik bile » cetrefilsiz » fırsatcılık » tunclama » ar yılıdeğil kâr yılı » surucul » operatorleşme » akdarıpanicum » solom » uretmek zihnî yetiler oluştur » kafasıcalışmak » uc beyaz » carpışılmak » kirec sondurmek » puren » cumle bilgisi »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.