tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumruksuz » tecrube » kucuk bitkilere verilen ortak » yerleşim yerinden başka bir ye » cırpınış » olgun » cepellenmek » parca purcuk » cırpınma » gozlenme » bileğine kadar veya bileklerin » basma alım satımı » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » doşemecilik » gagavuz » av kopeği » kiremitcilik » muellif » başının derdine duşmek » basketci » suc olmak » hercumerc etmek » kurt kopeği » gurbet cekmek » cırpınmak » oğretmenlik » muşkulleşme » sovuşme » teselsul etmek » kadının fendi erkeği yendi » cevriyazı » nu » calıkuşu » butunleme » cıfıtlık » işaretci » goc etmek veya eylemek » akla karayısecmek » u » cenabıhak » tarakcı » ic » urum » ulûhiyet » cevre » levha » kul olmak » mez » kap » cit »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.