tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başıdonmek » karakeci » yok pahasına satmak almak vey » kacırmak » duzenlenme » ek odenek » ında inde değil » descartes cı » lokosit » ovunek » icin » olsun olsun » telâşe muduru » ustupulemek » pilot koşku » kacmak » guzlek » kılıc » gonlu razıolmamak » yurutulmesini ve bunlara dayan » sozunden cıkmamak » gommek » yureğini acmak » gormek » kuru ceşme » murt olmak » civi » suya goturup susuz getirir » bicimdeki bolumler » sakalım yok ki sozum dinlensin » cıkış » medine kurdu » yağma etmek veya edilmek » yerle bir veya yeksan etmek » duzleşmek » sergi acmak » bukuntu » dilinde tuy bitmek » dorduz yumrucuklar » câk » olduruş » cetince » tecerrut etmek » yuksekten ucmak » ir » cıkıt » hukûmet kurmak » erosculuk » munazaa » yonetmek »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.