tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
okse » kucukleşmek » ortadan kaldırılmasısiyaseti » mukellef » takallus etmek » ucuculuk » kulâh giydirmek » ad koku » salca » hakka erenler » cizicilik » ici alaylı dışıkalaylı » duşurulmek » gurbuzleşme » tur ağac cember » kırılıp bukulmek » duruluş » surukletme » allah allah » yufka boreği » cadır uşağı » kendine yedirememek veya onuru » ceşit » uzulme » rıza gostermek » davul calsan işitmez » duşsuz » peygamber uzumu » mutevazin » cerden copten » akıl yaşta değil baştadır » soz varlığı » sellemehusselâm » malın gozu » ustunde » kulturel antropoloji » duşmanlık » boşluk » posasınıcıkarmak » soyleşme » cecen » cekmek » yonetmek » goruşulme » cıngar kopmak » cengel sakızı » gumrukculuk » elcek » tayf olcumu » gul gibi »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.