tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesaba katılmak veya katılmama » paca gunu » yuzucu » nazar değmek veya nazara gelme » el cırpmak » sungulu » korukcu » mudrik » ispenc » dolayısıyla verilen ortak ad » lâtin halkları » lw » duşeslik » set cekmek » teselsul » tarakcılık » pırpıtcı » gonlunu yaralamak » toz kondurmak veya kondurmamak » kilidi kureği olmamak » davranma » yureklilik » bolungu » duğumsuz » dolapcı » onceleme » bayrak acmak » mulevves » portekizli » kucuk dağlarıben yarattım deme » acıklaştırmak » kimse » uzengi » kalıtcı » ezik buzuk » İcine karışan demir hidroksit » yonetmenlik » tukuruk hokkası » sayma işlemi » cd » surmek » anız bicmek » ciseleme » gecit » carşafsız » gonenme » muhurletme » cağa » kufuru basmak » yaprak cay »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.