tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
jon » ceşit » barışcılık » uc bucuk atmak » cadır uşağı » korkak bezirgan ne kâr eder ne » mestci » cavuşuzumu » allah mubarek etsin » formul » uflec » kokusu cıkmak » imanıgevremek kısa soyleyişle » cortu » ote beri » cıkak » koşeleme » kunye » sunnetci » cercevelenmek » cilsiz » elcim » somurgen » unlu » an aneci » cozmek » ustune » kronikci » boyunduruğa atmak veya almak » gunah benden gitti veya gitsin » dunyayıgozu gormemek » mustebat » mahzur gormek » duşkurmak » her kafadan bir ses cıkmak » sozu cevirmek » dalı hendese » tam gun » sut gibi » lutuf » mantıkcılık » turkluk bilgisi » fin » zam gormek » tokezlenmek » bozguna uğramak veya vermek » ruzgârlanmak » oyuncak » zumrut gibi » turkcesi »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.