tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemenlemek » zikri gecmek » uzengi » dokumasıolan » dolut » muscardinus avellanarius » pa » parayıveren duduğu calar » sokup atmak » sutlu » munasip bulmak » erik receli » uzerine koymak » kukla hukûmet » yalvac » cimdik » kulot pantolon » hasta ol benim icin oleyim se » yonseme » ceyiz duzmek » surtme » yararlanılan bir bitki corchor » allah ın adamı » mes ut » cartır » sanatcı » kohneme » av kopeği » ileri goruş » suzek » urkmek » duşundurmek » sinirleri alt ust olmak » gulleci » hapcılık » carpmak » ayaza cekmek » motivasyon » antik cağ » sen ben davasıveya kavgası » muntesip » hucum » tokat atmak aşk etmek veya pat » uzumsuz » alaya cıkmak » boyunduruğa atmak veya almak » alcılama » yurutulmesini ve bunlara dayan » tecerrut etmek » cap »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.