tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamallığınıetmek veya yapmak » super star » kundeye getirilmek » sunguleşme » calışma barışı » tekâmul etmek » calık » yaşıne başıne » şeref sozu » bilişcıkmak » olmayan bağımsız hur » uckur » ozelliklerine gore bu organlar » kuplu » kongolu » olumun soluğunu ensesinde duym » cağanak » cıtcıtlamak » kufur savurmak » davul calmak » yedi kat yerin dibine gecmek » tarhana corbası » cabucak » curum » guzergâh » bunye » puskurme » fesatcılık » ezinc » cece » ana baba gunu » cozucu » suzme » allah ım » acık sacık konuşmak » mubarek » icicilik » gonen » kılıc kuşanmak veya takmak » ciftetelli » cıkır cıkır » luk » yoneliş » hizmet ici eğitim » diz ustu cokmek » geciştirme » kılıclama kacmak » cekap » gonul yakmak » guven oylaması »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.