tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarıcap » cıkmak » kombe » lâfıkıcından dinlemek veya anl » muşahede etmek » arnavut biberi » dokuman » ustun » kağnıgibi gitmek » fincancıkatırlarınıurkutmek » hareket » kultivator » canta ciceği » suolcer » kulağınıcekmek » bukulmek » duşunce » dalga cukuru » oğut » duzeltmen » tahassus » furs » pacalı » mez » aclıktan imanıgevremek » oz kesit » temel tumce » yuzlenmek » menşeviklik » blof » operatorleşmek » merhem » sus pus » yuceltmek » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » musveddelik kâğıt » salcalanmak » yalıngac » cekirdek aile » guveni sarsılmak » gucendirmek » muruvvet » goz dikeği » zebunkuşluk » zeytin guvesi » hic » sultan boreği » sacıtopuklarınıdovmek » catkı » kulak asma »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.