tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duduk makarnası » iz surmek » birey ustu » kavanoz dipli dunya » cevirme » gerceğe aykırılık » boşboğur » erkekce » olup olup dirilmek » duzenleşik » zodyak » gosterici » otucu kuşlar » cok eşlilik » korelmek » kirec sondurmek » granul » cırpışma » aracı » pirinci cok su kaldırmamak vey » dunur duşmek » cangal » dansozluk » harman dovmek » kuşcu » acık hava sineması » gulut » paydos borusu calmak » golleşme » işdayıya duştu » komuren » elden gel » guclu » » tezayut » toyga corbası » uful » suspansiyon » ihrac etmek » sozleşmeli » gucleşme » comertce » tuketme » uleştirimli tuze » catıcı » olmuş » vizon kurk » gecirmek » cıkmak » luzumlu luzumsuz »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.