tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surrealite » duzmek » kem goz » ibrikci » yuksek oğretim » bayramustu » korkunclaşma » teslimiyetci » copluğu » ulke coğrafyası » sağdıc » saati saatine veya dakikasıdak » kapamac » tufek catmak » gur » bayat » minibuscu » tarafsız bolge » fiil cekimi » gorevselcilik » eroscu » gumruklenme » utopyacı » gomulmek » ruslaşmak » dovmek » icimlik » z » tutsu » dondurmek » su boreği » ozenli » cıkarına bakmak » işe bak » uye tam sayısı » cukurlanmak » bobrek yağı » gelip gecmek » ukraynalı » kulliyetli » centiklenmek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » guvercingoğsu » cember » kendinde kullanım hakkıolan e » mahrec » ackıcı » fırca cekmek » okuzdili » aklından gecirmek »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.