tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın cezası » yanışolcer » emen bir bitki dionaea muscica » muvezzi » iceri » ceviricilik » soğdca » cılgınca » goruntuleme » gocmenleşmek » aklızıvanadan cıkmak » etuv » dirlik yuzu gormemek » tukuruğunu yutmak » mukerreren » sonuc takımı » gumuşbalığı » kaleyi icinden fethetmek » gozden gecirmek » kostekleme » populer » avurt unsuzu » catak bayrak » kara cavuş » altın adıpul oldu kız adıdul » celme » ici titremek veya titrememek » ufleyen alet » caldırış » golgede bırakmak » ackılı » bektaşî uzumu » suzme » olan boceklere verilen genel a » sermurettip » sahil cizgisi » tahta goğuslu » cenesinin bağıcozulmek » yunmuşarınmışveya yıkanmış » ortac » gorkemli » kredi acmak » mantıkca » ardından veya arkasından atlık » cıban başvermek » buyukluk gostermek » matrak gecmek » gozunu daldan budaktan veya co » ciğnem » elden ayaktan duşmek veya kesi »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.