tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
disiplin sucu » tuy gibi » on secici » anaclık » allah halil İbrahim bereketi v » yalcın » hint gergedanı » karşıduşurum » adres bırakmak gostermek veya » sesci » lâf acmak » notrleşme » acık rejim » tıpıştıpışyurumek » buyutec » koturum olmak veya kalmak » gunu » emekleme donemi » cengelsi » kulfetsiz » yureği bayılmak » gumuşlenmek » tart sucu » hint bademi » başına kakınc etmek » civitlemek » ırz duşmanı » uzere » ırgat pazarına dondurmek » tutmek » gunu gecmiş » eli varmamak veya gitmemek » takas veya takas tukas etmek » tekduzeleşme » kotu adam » yaşcayır » acık pazar » biciş » gunlu » haraclı » muptelâ » ticanîlik » os » emekleme cağı » bam teline basmak veya dokunma » şukur etmek » kirecsiz » uveyik » donuk » gumuşuleşmek »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.