tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uyum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yayla cayırı » bicimsizleşmek » gorev » zul saymak » hic mi hic » ic başkalaşım » cıkış » arabanın on tekerleği nereden » cakıldatmak » anasının ipini satmışveya paza » kohneleşme » parkcı » usteğmenlik » duzenek » arasında den başka anlamıyl » kabahati birine veya bir şeye » bilincsizlik » canak anten » âşığın gozu kordur » sahneye cıkmak » yulume » akrobat » eu » alcılamak » takallus etmek » kulceleşmek » ı i u u » kızıgonlune bırakırsan ya davu » cadır ağırşağı » buro » kundeye getirilmek » diz cokmek » izazuikram » az değil » mufredat » cevikleşme » pusur » zubde » cıkrıkcı » gostermelik » ciğe » permece » corap » uc beyi » gusulhane » sacı » tevellut » da de ta te » ulkesellik » gecirmek »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.