tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citmik » şipşakcı » karşıtı » citilemek » fevc » gozaltı » umide duşmek » mukavemet gostermek » sır tutmak veya saklamak » allah ın evi » ruslaşma » vatanî gorev » yoneltmek » denkci » boduc » duzgun » muflis » uleştirim » etmek » nufus sayımı » ic asalak » carşaflanmak » c » papirus » tecessum » beyin ucgeni » cec » ayca » capraz ateş » on parmağında on huner veya ma » icine sinmek veya sinmemek » belirtir » teselsul etmek » duşundaş » turkcu » figuran » yufka acmak » tatarsı » duşurmek » gudumluluk » ic guveyi » celik kasa » muttehit » zanaatcılık » hint armudu » karamusal veya karamursel sepe » bicimsellik » doşemesiz » cetinleşmek » bilişcıkmak »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.