tdk sözlük TDK Sözlük

 

uyum eş anlamı

uyum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uyum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uyum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük uyum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulunan kimse » yapmaya yarar » catırtılı » yukselme » bok ustun bok » boynuz kulağıgecmek » hınclı » cırpıgibi » coraklaşma » arabî » işi resmiyete dokmek » yaban gulu » jole » koktencilik » sundurme » goz yummak » kuştuyu gibi » kapıdan kovsan bacadan duşer » sevda cekmek » kuşuzumu » hava iyi veya fena esmek » art avurt unsuzu » acık duruşma » yoneltmek » cevirmek » anam » kantarlıkufur » el openlerin cok olsun » hafriyatcı » cıkma » komec » duzlemsel » turkleştirme » ceyrek » yasama gucu » duşurmek » edi » fin ugor » enfarktus » on soruşturma » cıkmak » koşede bucakta kalmak » boğurtmek » kuşsutu ile beslemek » uretim ilişkileri » ozlu » gul » ağız acmak » kok kırmızısı » tovbeler olsun tovbeler tovbes »

uyum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve uyum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uyum_eş_anlamı nedir ve uyum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.