tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağlamak » cekingenlik » zemberekci » tuzakcı » cıkık » entelektuel » cıkarma birliği » su yurumek » kulyutmaz » cadır ağırşağı » camaşır ipeği » kırc » gormemezlik » guzun » bir koyundan iki post cıkmaz » cevza » civi yukarı » İlk cağ » virus » devir acmak » ecel geldi cihana başağrısıba » unlu » ozlu » goruşme » vokabuler » hurriyetsizlik » keramet buyurdunuz veya kerame » munakale » suje » ici kapanmak » fiyat veya değer bicmek » cokmek » sıkıntıcekmek » aliyyulâlâ » onune gecmek onune gecmek » eşolcum » yurek darlığı » luks baskı » kıt a » icini parcalamak veya parca pa » etkinliğin buyuk olcude azaldı » akıkarasıgecitte belli olur » play back » luks » cavuldur » soz anlayan beri gelsin » elimi sallasam ellisi başımıs » gozunu burumek » olmez » kıc »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.