tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
horozdan kacmak » başa gureşmek » gonlu gani » sungerci » seluloz » muco » teslimiyet gostermek » cifteleme » kıptîlik » kotu kişi olmak » tutsulenmek » can alacak nokta veya yer » goğus eti » turt » akla karayısecmek » cocuk bilimci » uşengeclik » arkasına duşmek veya takılmak » bir bir veya bir de » sunguleşme » taklitci » ne hesaba gelmek ne de kantar » uc katlı » huzunsuz » bazıbitkilerin turlu organları » ağzınısıkıveya pek tutmak » bickici » kendini aşağıgormek » ceribaşı » vizon kurk » doke saca » bozguna uğramak veya vermek » goklere cıkarmak » zayıf duşmek » hulleci » yan gozle veya yan gozle bakma » pacalı » kufeci » gobek taşı » duasınıveya dua almak » uzum guneşi » bulunulan noktasının meridyen » cılgın » dokuntu » duzlem kure » musebbip » cop » gurultusuz » ne mal olduğunu bilmek veya an » soz bolukleri »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.