tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cigan muziği » baskul » ilkguz » sobe » yerleşme birimi » cikletci » ileri geri surulebilen sistem » munasebet almak veya almamak » dedikodu etmek veya yapmak » icme suyu » sosyal duzen » acık kapamak » celik parca » ahıra cekmek » donmek » zumrutlenme » ejektor » kundeye getirilmek » difuzyon » murekkeplenmek » kokertme » duru » dadaist » acmaz » cakıntısız » ahcı » ceşitleme » acak ecek » gozlenme » coplu » da de » am em » ahu gozlu » ağırlığınıortaya koymak » beklenmediği umulmadığıveya c » olumlu cumle » uzerine gelen duvar ağırlıklar » futur getirmek » cingenece » cırpıcı » lak lek » sansurlenme » şomizye » goz gozu gormemek » gozu kapalıolmak » yontemsizlik » cizili » carpma işareti » seramikcilik » ilâc yapmak veya hazırlamak »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.