tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tek bicim » uc catal » cevrelenmek » pic sinek » cart cart otmek » mumanaat » cevre kirliliği » capar » utuculuk » cıldırasıya » takayyut » dovmeci » noron » gonulsuzce » fransızlaşma » ciğerini sokmek » ejektor » dokumlu » duz yuzeylerden her biri » utu makinesi » gonul yakmak » mulâkat vermek » odenekli » duşeyazmak » haricten gazel okumak veya atm » kulhancı » koklu aile » kırlangıckuyruğu » izletmek » acık oturum » gecirilmek » ic hat » tefessuh etmek » sercin » fıstık camı » seylân taşı » ayak cekmek » acıkcı » gecer akce » mubayenet » cekichane » gun balı » gozunu bağlamak » ac susuz kalmak » iki dirhem bir cekirdek » gozu kor olsun » ağrı sancıgibi fiziksel veya » biz kırk kişiyiz birbirimizi » lâcka » gorevli kişiler »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.