tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » meydana cıkarmak » ic ses duşmesi » grizuolcer » kepce » buyuk aile » dunyayıtutmak » catlatmak » aracılığıyla duymak değmek e » ankara kecisi » icki masası » malc » duşundeş » kecileri kacırmak » gorevli kişiler » allah seni inandırsın » kursu » kotu » tatsızlık cıkarmak » desinator » alacaklıcıkmak » soyleşi » sonuc » malikîlik » bir catıaltında olmak veya bul » cılgına donmek » mutehammil » ye kurkum ye » kucuk » cekilme » acık vermek » muzaheret » gozunu sevdiğim » metafizik » cıkışbelgesi » halil İbrahim bereketi » dinamitcilik » akışkanın gecişini ayarlamaya » korukcu » timus » korkunclaştırma » afrikalılık » oylemesine » kırgız » butunletmek » dortnala » suc » kaldırım ciğnemek » kesmeden ustten gecmesini sağl » yuzu asık »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.