tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
golge oyunu » dem cekmek » cizginmek » lâfımıolur » cifti bozmak » yangın cıkarmak icin kundak ko » oldu olacak kırıldınacak » yeni gercekcilik » guc gelmek » parcalanmak » goz suzmek » sağgorusuz » cokmek » cıngırağıcekmek » ılı ili ulu ulu » yem dokmek veya koymak » duruma gelmek » gor veya gorursun » dalga gecmek » oğurtme » noron » kılığına ceki duzen vermek » kosnul » bugun bana ise yarın sana » bukuntu » iki bucukluk » sofra ortusu » cekirdek » n » uzerine yaptırmak » gibi birtakım makinelerin işle » calkatma » cekmek » bocek » yetkili yargıc » cizme » bıyık burmak veya bukmek » sutsuzluk » mutekellim » sumter » butan » ciftcilik etmek » ornek » capalanış » topukdoven » mayın dokmek » dalgıc » ana avrat duz veya dumduz gitm » kacılmak » lulecilik »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.