tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmişzaman » pece » cınarlık » t » kukre » kutle » boceklik » carşaflık » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » mulâkat vermek » koşeye sinmek » berhudar ol » kotek » acıktan acığa » suzulmek » kurban bayramı » gommek » tam gun » surgun olmak » gumrukten mal kacırır gibi » ışık gocum » merakına dokunmak veya merakın » mukâfat » fenalık gecirmek veya gelmek » ya ya » buyuk elcilik » suyu mu cıktı » guzellik » akdarıpanicum » doygun olma durumu veya gonul » ici alaylı dışıkalaylı » suzgu » ayağına cabuk » akıl erdirememek veya ermemek » itibar gormek » muzisyen » gonlu kalmak » fare duşse başıyarılır » huzunlenme » cam civisi » tuzlayayım da kokmayasın veya » duvenci » buyutulmek » calıntı » cıkrıkcın » başıyastığa duşmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cağırtı » aktorluk » saik »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.