tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durumuna duşmek » deyip de gecmek » icindekiler » kılıchane » ikindiustu » camaşır dolabı » oz yaşam » gulboceği » yuklemek » bir coplukte iki horoz otmez » carıkcı » goğus cerrahisi » dort ustu murat ustu » cokelme » cınlamak » coğalış » davetci » burumek » kır ciceği » ciğleşmek » iğne ustunde oturmak » tekduzeleşme » gurultu bastırmak » an en » koncsuz » yukseklikleri ve yol actıkları » icin icin gulmek veya gulumsem » ozgeci » ciğ » alacaklıcıkmak » album » karanlığıdeşmek veya yırtmak » kispet cıkarılması » yenilir veya yenir yutulur şey » ulker » elcek » unite » kulunc girmek » sonumlemek » tuysuz » sulfamit » yarıklardan her biri » ağaclama » bugun bana ise yarın sana » tetikte tetikte olmak beklem » acık yurekli » mine ciceği » suruklenmek » captan duşmek » guneşacmak »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.