tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olay cıkarmak » goz doyurmak » telgraf ciceği » surgulenmek » istenc » başına gecmek » kirec fabrikası » cıkmak » mucessem » ovme » bir istek ve surerlik bildirir » capanoğlu » tutun rengi » papaza donmek » cirişci canağı » artırılan bir manyetik alanın » odunlu » ziraatcı » izahat vermek veya izahatta bu » kopurtuş » tecahuluarifaneden gelmek » goruşturulmek » cıkmak » universiteli » korelmek » yenidunya » bıcaklamak » gluten » icinden pazarlıklıveya icten p » capaklanmak » surgun gitmek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » cullamak » kısmî secim » ev acmak » sokmek » ciltci » yururlukte olmak » kusuşmek » guvence » yontemli » somurgecilik » kuskunu duşuk » cekmek » kokusu cıkmak » uslûpcu » gozu akmak » gondermek » cerkezce » nakliyatcılık »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.