tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lule taşı » alcaklaştırmak » sperma ana hucresi » dilenci canağı » bıckıcı » centmek » cakışmak » kokcuk » hayatınıbirine borclu olmak » fabrikator » arasında den başka anlamıyl » cıngırakcılık » ikiyuzlu » care » bir hucreli » gorenekci » para cıkarmak » duşey » olcu bilimi » cok sozlu » mektupcu » cabuk kolay heyecanlanan kims » eli dar veya eli darda olmak » sinirine dokunmak » duşunuş » ci » yağma hasan ın boreği » mubalâğasız » zevale yuz tutmak » » butunu hars ekin » elekci » pişirilen tatlıcorek » kutletme » cok eşli » bicim » cıngırdamak » dokturme » tadıgitmek veya kacmak » puan almak veya kazanmak » pic olmak » bak » kustahlık etmek » olcmede kullanılan alet » kılığına ceki duzen vermek » bicem » acığa alınmak » kurtaj » ince karton parcası kartvizit » mucellâ »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.