tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mustakim » eşyukselti eğrisi » amerikalı » malın gozu » statu » yoneltmek » gozetmenlik » dır dir dur dur tır » yan odeme » pirogravur » mehter yuruyuşu » duğun dernek hep bir ornek » eklemek karıştırmak ilâve et » hızolcer » renk koru » roportaj » aracılığıyla duymak değmek e » guduk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » at var meydan yok » tentur » yureği carpmak » değer duşurumu » coğaltma » dayayıp doşemek » hurmeten » purceksiz » puturlenme » muzevirlemek » guvenlik vanası » altlıustlu » mısır baklası » sumuk doku » cıktı » lutfeyleme » mutecessis » orseleme » kanıkanla yumazlar kanısuyla » cultarı » ozumleme dokusu » sağlayan şartların butunu » calıştırma » kılıc cekmek » cop arabası » aman derim » tanrıile şeytan arasında surek » tumlenme » carpan » vukelâ » memleha »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.