tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anasıturp veya sarımsak babas » surucu » guzel guzel » aleyhinde veya aleyhine soylem » huda » muhafaza etmek veya edilmek » orme » calışma barışı » cekilmek » son pişmanlık fayda vermez vey » kahkahayıbasmak koparmak veya » fetvayişerife cıkarmak » dikec » boburlenmek » acıktan » icirilme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » urkutmek » izin cıkmak » cor cop » ic guvey » İcine karışan demir hidroksit » duşes » granul » muftehir » gumruklenmek » cıkma durumu » buyrukcu » sağlık gorevlisi » cıralı » keloğlan » cılgınca » bulunmaz hint kumaşı » gosterge » izzetuikbal » kotuluk etmek veya yapmak » kunde » dovunuş » acısınıgormek » somurmek » gol ayağı » comertce » ozendirme » grek » kabul toreni » arac » gonyelemek » gobeğini kesmek » bayındur » ateşten gomlek »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.