tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nilufer » teşekkur etmek » ceşitlilik » paca gunu » oğurluk » icindeki en kucuk birlik » yuzu tutmamak » cakışmak » gun batımı » allah kahretsin » gonendirilme » polarma duzlemi » bac » calkanış » gecinmeye gonlu olmamak » gonyeleme » muracaat » catı » gormek » korlemeden » duşkun olma durumu iptilâ » işi uc nalla bir ata kaldı » lâckalaşmak » parcalara ayırmak » ciğkacmak veya duşmek » vekâlet ucreti » potansiyel suclu » luzucet » cırpışmak » kotu haber tez duyulur » ardına veya arkasına duşmek » su icinde kalmak » şarlatanlık ğı » ciftleştirmek » koklendirmek » romorkor » cemberlemek » satışsozleşmesi » kotek » ordovr » bec tavuğu » pısırıkca » carkcı » doğen » felekten bir gun veya gece cal » ak don kara don gecitte belli » amerika uzumu » etme bulma dunyası » capalanış » sevinc »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.