tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok » dır dir dur dur tır » coğulcu » aldanc » cift capraz denir » geckin » utulenme » duz yazı » gun yapmak » pecenekce » sefa geldin veya geldiniz » gozlemcilik » yureği yanık » ulke » elcilik uzmanı » sanatcılık » sodyum sulfat » binin yarısıbeşyuz o da bizde » caktırmak » lâckalaşmak » gecer » kok » konsolide butce » okka her yerde dort yuz dirhem » koylu » manipulâtor » varakcı » gec » yurutulme » tutsu » zumre » inhisara almak veya inhisarına » kılınıbile kıpırdatmamak veya » patırtıya pabuc bırakmamak » akıllıduşununceye kadar deli c » sut calmak » promonat » rafa koymak veya kaldırmak » muhtac » kosnulluk » ruşt » album » dava gormek » hıncınıcıkarmak » yonetimsel » one duşmek » susme » puruzlenmek » cucukleşmek » inanclı »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.