tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
benim oğlum bina okur doner d » cacaca » goz kırpmadan » cevreleniş » yalın kılıc » goz onune almak » guclu » soz boluğu » rubap » yuz aklığı » gudukluk » mukâfatlandırma » ve katımadde » gore » sumbule » celtikli » hristiyanlaşmak » kıskanclık » stereoskopik cift » gokcul » subek » rektor » kucuk duşmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » yureğine dert olmak » muhafaza etmek veya edilmek » koylu kentli » icinden gecirmek » ana sayac » yargıgucu » ruşeym » urun » bıyık altından gulmek » gulu seven dikenine katlanır » torenli » kırlangıc otu » dalgıc kuşu » başdondurucu » mızıkcı » soğukca » agrostemmagithago » gucsuzluk » cokum » canının derdine duşmek » kalcıncı » allah ın belâsı » elcilik » carmıh » dol » ağackakan »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.