tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guncelleştirme » karikaturize etmek » elhamdulillah » carliston biber » silindir prizma vb bicimindek » kumeleme » cayırlaşmak » papara veya zılgıt yemek » acık kalp ameliyatı » barokcu » yuk vagonu » baltık » ozdeşlemek » teşbih etmek veya yapmak » karakeci » koku kazınmak » magnezyum sulfat » cocuktan al haberi » gucleştirmek » kitap acacağı » gozune batmak » olum doşeği » gozlemek » kok » gozu dumanlanmak » yuksunme » istenc yitimi » bugunden yarına » cil » cam sakızı » taharruşetmek » gorev almak » koylu » buyuk baba » duşunceli » arada cıkarmak » um » corten gibi » oz kardeş » chamaeleon » gurultusuzce » suruden ayrılmak » tutun » ruhu bile duymamak » yarım kure » sokulme » capacullaştırmak » civili » cocukluğu tutmak » gozyaşıbezleri »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.