tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kostek vurmak » dokumculuk » sutcu » mustahak olmak » kulakcık » kuturdetmek » yeregecen » lutfen » ac ec » bu yuzden » cirkince » gumruk » tenevvur » mek » orman gulu » katranıkaynatsan olur mu şeker » kalbi carpmak » gurgen » gozden uzak tutmak » cok sağlam dayanıklı sert » gozleri donmek » bukulmek » yuklu » kucultme eki » oclenmek » duruluş » keciboynuzu gibi » orumcek kafalı » mustesna » bolgecilik » am em » turac » akcopleme » vekilharc » bazice » aramak » cekicilik » gozde » tespit etmek » tokatcılık » techil etmek » gencleşme » kohne » arpa guvesi » malkoc » ateşpuskurmek » gun gormek » tok evin ac kedisi » kandilli kufur » erkekcil »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.