tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supurge calısı » murver » comezlik » cerviş » kulunc » ic cekmek » baksana baksanıza » ucret » fincan boreği » ceğmellenme » ors kemiği » duduklemek » carcabuk » manikur » muhafaza etmek veya edilmek » allah bin bir bereket versin » celikleme » gudulmek » karada olum yok » gumleyip gitmek » fâni dunya » ustune fenalık gelmek » coğalış » ucleme » yapsatcılık » cift capraz denir » yuf borusu calmak » robdoşambr » omur boyu » komutator » İspanyol muziği » icsiz » fırcalı » alcak kavuşum » surulmek » ceki duzen » işcilik » gun koymak » muşterek » halka veya âleme verir talkını » rusva » guderici » hic değilse veya hic olmazsa » yanlışkapıcalmak » malikîlik » ozenticilik » ozur dilemek » ne gune duruyor » koc katımıfırtınası » munşeat »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.