tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oykulemek » renkli element kısaltmasıcu » caygiller » kale cizgisi » olum » aday gostermek » mal » genc » zumrut » renk korluğu » bağlayıcıunlu » kez duz kabartılar » ğ Ğ » catışılmak » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » yurutme » kırlangıcgiller » icine su almak » lup » ici bayılmak » olu saat » ayağıalışmak veya alışmamak » yuksuk » dondurulan ince uzun ışık ara » catışmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gun gormemek » koruk » encumen » duse » cakmak » duzensiz » cozulmek » teşebbus » lutufkâr » dollenme » bayramî » belini bukmek » ustelemek » giysisi » surunme » koncerto » kireclenme » duello » pestili cıkmak » hukum » temas etmek veya biriyle temas » alkololcer » yahudi » guneybalığı »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.