tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune yatmak » dol almak » odenek » gulgiller » kecisağan » donmeli » eyyam gormuşveya surmuş » cırpmak » diz ustu cokmek » rumlaştırmak » cokel » an en » hoşgoru » provokator » gorumcelik yapmak veya etmek » hasatcılık » gozlerinin ici gulmek » inmek » guzelim » zayice » kamcılaşmak » icinde » gozunun yaşına bakmamak » cilemek » duğun pilâvı » guneydoğu » etuv » parcalarıkaynaştırma işi veya » ozellik » cin anasonu » gunah kecisi » dinim hakkıicin veya dinim aşk » oburu » bal ozu bezi » kanadıaltına almak veya birini » kabuk bağlamak veya tutmak » hareket » calkanmak » bahşişveya beleş atın dişine b » dondurac » başlangıc » an ane » gozu dışarda » ozne grubu » cakmak » biyokatalizor » donuşum » felemenkce » gozu dunyayıgormemek » ayağına uşenmemek »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.