tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
musellim » putur putur » kolelik » panturkizm » gedik acılmak » tu » soven » nakşibendîlik » dilinde tuy bitmek » cemberlenmek » yuz olcumu » bugunden yarına » yonetici » eşkenar ucgen » sozsuz calınan parca » cocuk bezi » dollenmesiz ureme » cıkıt » yuklenmek » catal bel » kaşının altında gozun var deme » otelenme » coklarınca » dağardında olsun da yer altın » cur et etmek » barışcı » ozbek » kolacan etmek » maca beyi gibi kurulmak » mutefekkir » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » gardıropcu » orgensel » yazıp cizmek » ucuşma » yalıngac » pusur » utulenmek » kor boğaz » orucsuz » aba altından değnek sopa goste » cekem » reisulkuttap » bir icim su gibi » gok kutbu » burnu yere duşse almaz » allah yazdıise bozsun » celmelenme » odemek » gonul ferahlığı »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.