tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ondelik » dereyi gormeden pacalarısıvama » nacar » selâm soylemek veya yollamak » aracılığıyla duymak değmek e » buyuk » tukuruk bezleri » başlıkcı » kupunu doldurmak » yalama ucuş » donuşme » sonuc niteliğinde başka bir bi » kuşmu konduracak » piclik » projektor » gec olsun da guc olmasın » mulâzım » gorevlendirme » ofkesini yenmek » tuylu dalak otu » hanımgobeği » sendikacılık yapan kimse » ce » lutfen » duzecleme » tecrube yapmak » tarafsız bolge » gumrukculuk » yıllık ve otsu bir bitki convo » gururlanmak » dumanıdoğru cıksın » mustear » cevabıdikmek veya dayamak yap » gecimlilik » el ustunde tutmak » cıngar » cedik » gecim sıkıntısı » halk yardakcısı » cingoz » şekle sokmak veya koymak » cinke » oğul balı oğul arılarının yap » nufus bilimi » urku » z » arap olayım » tesettur mağazası » irilerine kanal izmariti denir » yakın cağ »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.