tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı

uzağın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yan tumce » medet allah » dunyalığıdoğrultmak » uğuru acık » allah ziyade etsin » cenesi kitlenmek » bahcıvan » cala kılıc » tagayyur etmek » sut tozu » geri cekilmek » citar » yeri goğu tırmalamak » murekkep » ust alize » ust uste » cıkarmak » ulke » camura yatmak » cirkef » taharruşetmek » carlık » uslenmek » gomec » sonuc niteliğinde başka bir bi » harala gurele » duğmeci » kok » zurafagiller » bocek bilimci » acık eksiltme » corten » uzmek » gun gibi acık » turkculuk » calkalamak » lâfınıveya lâfınızı balla kest » genclik » belirten kural » ateşalmaya mıgeldin » orselenmek » surtunme » eyleme gecmek » ozdeştirmek » uniforma » got » ışıkcı » ozensiz » biskuvi » yumuşak unsuz »

uzağın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı nedir ve uzağın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.