tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gok bilimci » gezdirme kulağıtemizleme bici » bir turlu » yuz yuze bakmak » at » sunmek » ırakgorur » durdurmak » urpermek » yuz » ceyizlik » guluncleştirmek » notrleştirmek » kucuk şalgam » mechul » kuzugobeği » sarac » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » kutur kutur » cakmak » golleşmek » maden komuru » cık cik cuk cuk » efendime soyleyeyim » olmuş » cocuklu » karantina muddeti » sefa surmek » yuk » gocelge » başcevirtmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » muntesip » coğurcuk » girip cıkmak » cokuntu » deve doşlu » ceneksiz » gul gibi » şeylerden yapılarak icine su d » başıicin » cağdışı » ucmak » tetik ustunde beklemek » oksiyur » bağcubuğu » facasınıalmak veya al aşağıetm » suc işlemek » cimek » dort kaşlı »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.