tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oyle » tutun icmek » alanlarıolan surekli veya gec » icinde kaybolmak » koşebent » sumbule » bir gozeliler » ruzgârlanmak » cenevizli » bir ben bir de allah bilir » orulu olmak » icini ezmek » uzerine duşmek » inmek » sungulenme » kacamak yapmak » sacın ak mıkara mı onune duşu » ilce » vatanî gorev » cekmek » bacak bacak ustune atmak » kulhanbeyi » tenezzul » urperti vermek » sefasınısurmek » girişik cumle » arpcı » guclu » cince » carpık » susmek » sucunu bağışlamak veya birinin » mal mudurluğu » goru » meskût gecmek » mef ul » numayişci » karada olum yok » pic etmek » zararına kazanc sağlamak » goce » gecit toreni » ana yureği » amaclama » doşem » kuculuş » murc » kostebekgiller » komunikasyon » gobek »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.