tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » fesat karıştırmak veya fesat c » davranmak saygıgostermek soz » kancılarlık » goğus bağır acık olmak » etmek icin uzerlerine konulan » ortodoksluk » sefalet cekmek » oyuna cıkmak » cam sakızı » hucre bilimi » spinosa » lâpcın » cakmaklaşmak » yontemsizlik » alıp yurumek » boluk » ruh otesi » kendini dev aynasında gormek » olan insan topluluğu ulus » ordurme » borclandırılma » allah bir yastıkta kocatsın » surumek » kuşat » zengin arabasınıdağdan aşırır » hot demek » dala cıka » kırıp dokmek » cırpmak » gurultucu » notr » camaşır leğeni » bayraklarıacmak » gonlu takılmak » oparlor » cayırlamak » biri » uc beyaz » macar ineği » eli para gormek » keceli » oy vermek veya oyunu kullanmak » secmen » kanıkanla yumazlar kanısuyla » selâmunkavlen » afrikalı » mezhepci » baltık dilleri » macar »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.