tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catışma » parca boluk » reasurans » ag » acımlamak » mudur yardımcısı » muessese » lutufkârlık » pancar gibi olmak veya pancar » oto parkcılık » tenasup » berbat etmek veya eylemek » koknar » uzulmek » balığa cıkmak » musakkafat » ustu kalsın » gobeği biriyle bağlıveya berab » duşunceye varmak » acıklar livasıolmak » cukurluk » copcu » hızla batmak » gunu gecmiş » analizor » direnc » dunyayıanlamak » sızıcıunsuz » celme atmak veya takmak » elhamdulillah » fenalık gecirmek veya gelmek » sacına sakalına kar yağmak » dokmek » hamdusena » liman cuzdanı » allah tan kork » hukumdarlık » seruvencilik » para sızdırmak veya koparmak » yakasıacılmadık » dernekci » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cokelmek » guvenlik vanası » harman etmek veya yapmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » garazıveya garezi olmak » gibi birtakım makinelerin işle » cekimsenmek » gozaydın etmek »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.