tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
baccılık » tumlenme » hakaret gormek » bolungu » cangıl cungul » kufletme » buyuk oynamak » uclu » elini belli etmek veya gosterm » hamel » taşattın da kolun mu yoruldu v » kulluk » kara surmek » arpa ektim darıcıktı » dosta duşmana karşı » kozleşmek » ic acıcı » pabucluk » goynumek » boyle » muennes » puf desen ucacak » tahmisci » cicek biti » opup başına koymak » icine işlemek » ucgen » tavukculuk » suclamak » hukmen » gorev » huseynî » ferahnuma » bir ben bir de allah bilir » istatistikci » insan musveddesi » gecinme » cimdikleme » goruşturmek » anlamıverir » ecel şerbeti icmek » ustune kapanmak » gucleştirme » renkci » rb » pabuc pahalı » sıcrayıcı » saati saatine veya dakikasıdak » yatcı » olum doşeği »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.