tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calım » kadayıfcı » badem kurk » ic cep » alufte » mine ciceği » urkmek » mutenakıs » pacasınıcekecek veya toplayaca » aclık » kulağınıcekmek » yureği yaralı » gordurmek » evlenmelerinde yasa bakımından » calkağı » top tufek » falakaya cekmek yatırmak vurm » metal tutturmalık fermejup k » cırağ » ceyrek » dovmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » duş » ozne grubu » cancılık » nufus kalemi » yaydığıgozle gorulen ışıma » gurbuzluk » goz sevdası » şerefe veya şerefinize » dolleniş » ostaki borusu » masor » icat cıkarmak » carıklık » slavistik » boyle » capalama » cek arabanıveya yalnız cek » feleğin sillesine uğramak veya » kusursuz » gok gurlemesi » boşaltac » icleniş » cepni » capalatmak » hataya duşmek » hoşgorurluk » dort » donenme »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.