tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
habeşî » kok » ilişkilerin butunu iktisat » cayırsedefi » coban yıldızı » kayac » aklıcıkmak » cigan » makascılık » cuvallatma » mulhem » icsiz » ciziktirme » buyutme » ruyasıcıkmak » yırtmac » ciriş » kontrolor » kakıc » kelepce » dışa donuk » yıkmak amacıyla cekmek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » duşukluk » ovunek » goce » otre » uc bucuk atmak » formul » arac ve gereclerle donatma » oksurme » nubuvvet » karikaturluk » sinekcil » yoneltilmek » album » tanrı nın gunu » uyku durak yok veya uyku nedir » aclıktan nefesi kokmak » yureği goz goz olmak » ucretlendirme makinesi » gecimlik » coğurcuk » garc gurc » lâtin » fırıldakcılık » rehavet cokmek veya basmak » guzellik enstitusu » kutle » gelgecci »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.