tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
japon gulu » gulumser » pat kut » hukûmeti kurmak » politikaların genel adı ferdi » baktıkca alır » tuhafiye dukkânı » ucuk » ha hoca ali ha ali hoca » bir cuval inciri berbat etmek » sulus » guzel duyusal » insanicincilik » başına kan cıkmak » ceşnicibaşı » buve » calıidi cırpıidi evim idi ya » hemzemin gecit » muvafık bulmamak » kume calışması » oğleustu » acmak » plutokrasi » ummetce » korku duşmek veya korkuya kapı » duşku » oru » bîcare olmak » cevirmen » cağırıcı » kacırmak » spekulâsyon » baraj yapmak veya kurmak » bir koyundan iki post cıkmaz » rb » duyek » yandıgulum keten helva » ucleme » gozetim » pekiştirmek » kıkır kıkır gulmek » bicimsel » muşkul » sure » kok salmak » catkı » guzellik salonu » uzengilenmek » picleşme » ust deri »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.