tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koy koy » koylu kentli » ırakgorur » alcacık » onduleli » cağdaşlaşmak » aklımda » kotucul » cıkış » uclu » noel » kontrolor » rolune cıkmak » elinden bir işveya şey gelmeme » başına belâ acmak » iyilikci » seluloz » lehce » ozlu un » orgut kurmak » gosterilme » temerrut » duzulme » şofor ağzı » duzlem geometri » voli cevirmek » koturum » uscavuş » yuksek » sovuşmek » formul » acık police » gudulme » dirsek cevirmek » suntırac » oteye beriye » acmak » ağır cekmek » arnavutlaştırma » turetme eki » kofteci » demirkazık » muessese » kedi veya eti ne budu ne » can cabası » vucuda gelmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » ana bir baba ayrı » yurutulme » ongorulmek »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.