tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
birbirinin gozunu oymak » yuz » bir dokun bin ah işit dinle ka » kimseden kimseye hayır yok vey » vurucu guc » cacaca » catılmak » tetikci » beis gormemek » muddeiumumî » tandır coreği » elden kacmak » serbest gureş » sı si su su » sozluk bilimci » ortak carpan » başıcatlamak » eğlendirici guldurucu davranı » kerpicleşme » haziran boceği » ihracatcı » cift ayaklılar » ciceksimek » sağeliyle sol kulağınıgosterme » rumluk » bahcelik » goz kulak olmak » secmesiz yemek » korlenme » cabuk ol veya cabuk » kubik » olcum » kışdonemi » sure aşımı » yuze cıkmak » acık » kacış » urban » kantara cekmek veya vurmak » telhisci » cekimser » donmek » gosterdiği yetenek veya guc » cenesini dağıtmak » mustakil » oncesiz » toprağa duşmek » isim cekimi » unlu uyumu » bilinc »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.