tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
balıksırtı balık kılcığıbicim » unite » vucuda getirilmek » yoneltmek » percinlemek » tahakkum etmek » suve » golfcu » sureğen » dostlar şehit biz gazi » acıklık » şark cıbanı » her telden calmak » izdivac etmek » cingeneleşmek » pastişci » kureyve » sacıkılmak veya sacıatmak » cıfıtlık » elma cayı » mızıkcılık etmek » kulağıkirişte veya tetikte olm » cakma » kıvanclı » gubreli » kacakcı » musevvit » le » imalâtcı » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » yuzgec ayaklılar » cırpınış » başınıkaşımaya vakti olmamak v » kasketci » butun butune » soyleniş » mubarek » guve » konstruktivizm » gosterişsiz » acık bono vermek » donuşlu zamir » donenme » bulunan bolum kafa ser » teşekkul etmek » muellefat » uretmek zihnî yetiler oluştur » dert kupu » şeref kıt ası » ufunet »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.