tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutmek » kafasısersem sepet olmak » cekinme » kucuk dalga » canıcekilmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » dorduncu cağ » olmez » goz yummak » carkacı » cıkma » ozdeşlik » uc » soyleyiş » catana » gecinme endeksi » gum » ust cene » bayındır olma durumu umran » celmek » dalkılıc » cek arabanıveya yalnız cek » tok evin ac kedisi » utulenmek » carıkcı » gormek » cıkmak » alacağıolsun » koruksuz » karacalı » kırlangıckuyruğu » butunleme » gerekce » duzlemek » oksuzluk » olumle burun buruna gelmek » boşaltac » uretme » tuzakcı » işim işkaşığım gumuş » dert kupu » kendi derdine duşmek » ağız tamburasıcalmak » cekirdek » musaade etmek veya buyurmak » cığralık » cağ » hapcılık » eşeyli ureme » mektupustu »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.