tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
varakcı » gocum » yuz tutmak » kor nokta » bolunmezlik » ne gunlere kaldık » celebi » doşeli » ici ezilmek » catkısız » taklitci » coban » iliğine işlemek veya gecmek » gozetiş » ezogelin corbası » keleye cekmek » camura bulaşmak veya batmak » gonulden ırak olmak » korukcu » acık onerme » oznellik » cul » duzenbaz » humayun » bayram değil seyran değil en » kapıacmak » direnc » kucumseyiş » yan cizmek » guğum » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » cayır guzeli » otturmek » al kiraz ustune kar yağmış » kumelemek » yuz sabunu » surtuk » gurultulu patırtılı » pic sinek » istizan etmek veya eylemek » voli cevirmek » guney » mineral » acınma » cirişcilik » duzen » coluk cocuk » turk » barut fıcısıgibi » fare deliğe sığmamış bir de k »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.