tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkmak » kac para eder » tilki uzumu » goruntu » gozetmen » parcalara verilen ad » kuru uzum » oz kedi balığıgiller » koturum » cokbilmiş » adıbatasıveya adıbatasıca » tuf » surmek » in misin cin misin » gulumsemek » ya sabır cekmek » ispenc » sutliman » statu » mana cıkmak » yureği cız etmek veya cızlamak » haric » cil » kamcılanma » yuklenilmek » gore » bictirme » acmaz halatı » akcaağacgiller » temizlikci » kalbine gore » askerî ruştiye » munşeat » acıcekmek veya duymak » cıkmak » koncsuz » munazaa » yureği kaldırmamak » calkanmak » delgec » selâmete cıkmak » dunyayıtoz pembe gormek » gecici » uretmek zihnî yetiler oluştur » goc » yanılgıya duşmek » kulakcı » muslumanlaştırmak » karikaturize etmek » gurultu cıkmak »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.