tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava calmak » acılış » buyuk aile » elden duşme » gozleri suzulmek » zaman » insanicincilik » maraza cıkarmak » ucteker » tek kurekle mehtaba cıkmak » nazarıdikkatini cekmek » ses vermek veya vermemek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » ayağına celme takmak » durumunda olan saklıolan guc » buharlıutu » banco » cotuk » ayağıyuruten baştır » su carpmak » rafızî » kubist » sıcangiller » ucunu kacırmak » gerekcesiz » ucmak » acığa cıkmak » talih oyunu » havaya ucmak » atlar tepişir arada eşekler e » sune » coplenmek » subye » yureği carpmak » ne soyluyorsun » yeri » agrandisor » gudumlemek » kara yuzlu » değer bicmek » bitlis koftesi » dort kaşlı » uclu » kamcılatma » kafatascılık » paratuberkuloz » coluk cocuk elinde kalmak » oğreticilik » ic » onleme »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.