tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gravur » techil etmek » yolu duşmek » boyunun olcusunu almak » eti ne budu ne » gozler onune serilmek » İzinli olma durumu » tun tun kacmak » gozleri yaşarmak » uzak goruş » fucceten » cuhcuh » ağız yer yuz utanır » muşirlik » icine cekilmek » notrleştirme » cuvalcı » kabahat samur kurk olsa kimse » suya gostermek » ikinci cağ » hayvanın sebep olduğu hastalık » cekmeli » parcalara verilen ad » afyon cekmek » sutcu » ciftlik » carşaflanma » hint ciceği » kopek soyu » yağlımuşteri » cağdışılık » curum » luk » urkuntu » yetişen bir ağaccık corylus av » boşatıp dolu tutmak vurmak » camura bulaşmak veya batmak » kulte » politika gutmek » humanist » tezahur » tişort » kirecsizleştirme » arbutus uneda » gecirimsiz » elaman cekmek » cağrılış » yasak bolge » rontgencilik » duşuk »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.