tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaya guvercini » japon hurması » setlic » ciğyemedim ki karnım ağrısın » rolântide durmak veya calışmak » cevirmek » buğe » lehce » celikleştirme » bocekhane » onune dikilmek » kacıngan » celenk koymak » yuğruk » moduler » yanay duzlemi » geciştirmek » kundeye getirilmek » notunu veya numarasını vermek » pufur pufur » oz beslenme » cıkmak » sunepe » olarak tespit edilmiştir » tevettur » ağzına veya diline kira isteme » olculen » keceli » uye » on veya beş para etmez » politika gutmek » yetiş veya yetişin » ust » ay gun takvimi » gonder » unlu » dokmek » beklenmediği umulmadığıveya c » aktor » temessul » guc beğenir » cıplak mulkiyet » arada cıkarmak » bicimci » sırtından cıkarmak » tel cekmek » yoğunlac » oğrenmek » ma me » canımın ici »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.