tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pusetci » bir hucreli » mes udane » yaltakcı » ofkeli » cok gecmeden » yuz yazmak » surcmek » duşkunleşmek » buyuğumsu » bir istek ve surerlik bildirir » koprucu » su gecirmez kumaştan yapılmışt » satışsozleşmesi » caca balığı » altın tutsa toprak olur veya » meslek ici eğitim » dosta duşmana karşı » tanrıkayrası » c » gormek » manikurculuk » sozluk bilgisi » gonul borcu » nufuzu altında tutmak » truk » uzak gocuşme » dokuk » alttan gureşmek » kılıc » renk koru » cukura duşmek » şifreli canta » rum » sevinmek sev in sevdirmek se » ce » cavdar » kopek sarımsağı » oğreticilik » edebiyatca » kultur varlıkları » cıkıntılı » dovec » muhurlu » tuketmek » mucehhez olmak » hicci » mufredat » tuysuz » icatcı »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.