tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek acıklık bulunan ocak » bir gomlek fazla eskitmişolmak » fırtına kopmak veya patlamak » gosterişe kacmak » sulûk etmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » buyuk lokma ye buyuk soyleme » ofkesini yenmek » ev acmak » sıskasıcıkmak » edilen sıvımadde » tulbent » pluralizm » nevri donmek » kor kurttan bile vazgecmemek » podosuet » damlaya damlaya gol olur » hasatcılık » gureştirme » ceşit » hurriyetci » dort goz bir evlât icin » iki eli şakaklarında duşunmek » inmek » ozellikle » guc birliği » ga ge » surme » suslu puslu » leyleğin yuvadan attığıyavru » cırpış » cizginmek » gobel » zangocluk » plânorcu » sonmek » muzeci » ağacsı » tuccarlaşmak » cift cubuk » kızılağac » gayret dayıya duştu » dışticaret acığı » karikaturluk » umurumum teki ters soyleşiyle » d » kralice » şeffaf ışığıgeciren madde sl » soylenilme » perdah cekmek »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.