tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boylecene » dutturu » onde gelmek » caprazlık » ruchan hakkı » cok hucreliler » hint yağıağacı » eğimolcer » ultimatom » kılıc kuşanmak veya takmak » istencci » itiyat etmek veya edinmek » habeş » cekmek » saltanatcı » sırca » munhal » meksikalı » hıncınıcıkarmak » ikiyuzlu » gercekcilik » set cekmek » gozu yolda veya yollarda kalma » duğu » kor oğlu » rusvalık » gec kalmak » gurultucu » bukluk » sun î cayır » bir ayağıcukurda olmak » guzlemek » cekmek » civisiz » panislâmcılık » gulut » tesisatcı » dovenci » keyfini kacırmak veya bozmak » cizgi roman » kalafatcılık » lugatci » acık fikirli » kız bocekleri » kucuk hanım » cubbeci » cekik » ol » surmek » mulemma »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.