tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzağın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curuk sakız » eliyle koymuşgibi bulmak » gonul cekmek » cağırtmak » tasar cizimci » yuz goz » tenasup » hangisinde bulunduklarınıbelir » goğusleme » tevellutlu » rutbeli » korelmek » dost başa duşman ayağa bakar » bolşevik » tukenmez » luleli » ozel ad » ciğnemlik » sonme » yazılan yazıveya yapılan resim » ustel » ayağının bağınıcozmek » iceri » denize duşen yılana sarılır » inmek » arac » cimlendirmek » boşveya boşta gezmek veya gezi » dokulmek » duğun pilâvı » yer cekirdeği » haberleşme komunikasyon » kosnu » cağırmak » dallarınıkısaltmak » bon bon bakmak » yoresellik » gonlunce » dovenci » gotun gotun » hışırıcıkmak » cehre » centiklenmek » ucmak » sovuşturme » karalâhana corbası » butunletmek » habeşî » yulume » aspirator »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.