tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suc yukleme » aşağıtukursem sakalım yukarıt » dunyadan gecmek veya el cekmek » polemiğe girmek veya girişmek » bahtına kusmek » şeytan orumceği » benzi kul gibi olmak » seckinlik » cemenli » dallarından her biri » ciftcilik etmek » iyilik guzellik » un » kedi veya eti ne budu ne » bohcacı » govdesizlik » gece gunduz dememek » dovdurulmek » yarım pabuclu » mosyo » şuphesiz » okculuk » orucsuz » cevre acı » kopuk » su yuzune cıkmak » em » mezardan cıkarmak » kok mantar » gunduzun » maraşdondurması » belirtir » calıkuşugiller » gulbeşeker » ortusuz » gorup gozetmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » sel seli goturmek » ağzının kokusunu cekmek » surumlu » muşerref » cubuk makarna » kutleşmek » turkceleşmek » cakıllı » cozgunluk » patlak goz » gonul eğlendirmek » hint ipeği » cok hucreli »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.