tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzağın eş anlamlısı nedir

uzağın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzağın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzağın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzağın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eski pusku » bildim bileli veya bildik bile » şeylerden her biri tabaka » funda sıcanı » doşemek » luzucet » sefa surmek » keciye can kaygısı kasaba et » mechul » tetikte tetikte olmak beklem » redaktor » gume gitmek » şer an » cd » bal ozu » acığa cıkmak » goruşturulme » cember icine almak veya cember » buyur » ozdekci » sabanın tutağına yapışan el ac » canınıdişine almak veya takmak » yaltakcı » ozek ağacı » cingene » cıfıtlık » maskaraya cevirmek » futurizm » adetimurettep » uc bucuk atmak » kirada olmak veya oturmak » kılıclı » pacavra » duduklu » cozuluş » dışarıya saldıklarısıvımadde » omur adam » ceribaşı » esir duşmek » inci ciceği » ağzına verilmesini beklemek ve » ya ya » gun batımı » orumcek » element kısaltmasıal » kapıbir komşu » goncluk » universite » gonlunce » cabuklaştırılmak »

uzağın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzağın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve uzağın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.