tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sumbule » dili olsa da soylese veya anla » gozleri cukura gitmek veya kac » alım satım burosu » uc aylar » ağaclaşmak » sokmek » değişen arac » ortulu » dort duvar arasında kalmak » ağzıteneke kaplıolmak » trampetci » başına tac etmek » cam civisi » kufecilik » doviz » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » nitelikler gosteren madde » aracılığıyla duymak değmek e » yıkmak amacıyla cekmek » uflemeli calgı » usculuk » birinci gelmek veya cıkmak » duzine » arka kapıdan cıkmak » ut acıcılık » kan dokmek » taşıtcı » harama uckur cozmek » caktırmak » fakulte » du » selâmunaleykum » marksist » citmek » muhakeme usulu » işi resmiyete dokmek » sulfurleme » tartışma goturmek » alcak » okuzun altında buzağıaramak » baskın cıkmak veya gelmek » gabonlu » yuzlemek » seciliş » gosterge » buğday surmesi » bolumlerden her biri kolon » ne dese beğenirsin » yuzgec »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.