tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
can başustune » gozden cıkarmak » organik kutle » ala gun » yuzsuz » haybeye kurek cekmek » cıralı » tahtadan yapılmışinsan veya ha » etmediğini bırakmamak veya kom » girit kekiği » sacmalaşma » cokluk » parcalıbohca » cağrışımsız » carpım cetveli » cozuşmek » kosteklenmek » cat orada cat burada cat kapıa » dolaylıozne » catışık » kucuk » ordurme » veya metal kemer » ibliscilik » dolleniş » sinir torpusu » gunleri gece olmak » » yaşyetmiş işbitmiş » durumuna donuşmek » anasından emdiği sut burnundan » akrobat » onerme » portor » hunkârbeğendi » herkesin gectiği kopruden sen » uclu » it gibi calışmak » alcak yaylak » bobur » borclanmak » yuz kızartmak » kulakcık » yuzergezer » cuş » yuk treni » celenk » eski tufek » koşe yazarı » humayun »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.