tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dizleri kesilmek veya tutmamak » gecmek » mulâki » duğum noktası » envaiturlu » goz dikmek » metal kap » dama cıkmak » cok şişmiş » temasa gecmek » buruşukca » acmaza duşmek » akıl kethudası » oğrencelik » calgıorağı » iğrenc » haric » uclu bahis » amacsız » olum hak miras helâl » sacmalık » mulâhazat » cıralı » oru » cingene pembesi » kompresor » tuberkuloz » zulfaris » fırsatcılık » arasındaki ekonomik ilişkilere » butun » acık liman » mustağni » şarkuteri » tarafından arabacıicin armağan » cıkışyolu » duşun duşun boktur işin » yerleştirilmişcift camdan oluş » fesat karıştırmak veya fesat c » ona gore hava hoş » kucuk parmak » olcusuz » saymakla bitmemek veya tukenme » duşurtme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cirkin » keceleme » uzluk » ici hop etmek » cuvallamak »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.