tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boyacıkupu » duğuncu » elini sallasa ellisi başınısal » ic ters acı » gure » veya dokunmuşpamuktan yapılan » istihrac etmek » koksu » varakcı » ucteker » holluk » kalorifer doşeyen veya onaran » arayıp soranıbulunmamak veya o » allah hakkıicin » cerkez » oho » uc » dokulmek » tencere yuvarlanmış kapağınıb » eskişehir taşı » teslimatcı » deniz ucağı » sozu gecmek » gun dikilmesi » ust dudak » bicimleme » cakma kapı » hollândalı » zorunda kalmak veya olmak » tepegoz » ı i u u » muteveccih » beklenmediği umulmadığıveya c » bukme » suren goruş indeterminizm » uleştirim » ozel » bukuş » avurt satmak veya avurt zavurt » gosteri adamı » cuvallamak » cağlayış » gozunu hırs burumek » mulkiye idadîsi » temeyyuz » ozetlemek » hint baklası » takke duştu kel gorundu » gecmek » korebe »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.