tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah manda şifalığıversin » ustunluk duygusu » cıralı » gorevlenmek » başınıcıkarmak » kirizma yapmak veya etmek » otcu » maca » tukuruk bezleri » ic gıcıklamak » calkalamak » okun yanlarda gosterilmişağır » kocsama » arayıp soranıbulunmamak veya o » ceviri dili » koyuvermek » cirkefe camura taşatmak veya c » golcu » uşumek » kopekayası » purdikkat » kurklu » malc » tuysuz » alnından opmek » kohne » kıcın kıcın gitmek » golgelenme » gokcul » oz » utulu » uslûplaştırma » vietnam halkından olan kimse » ortu » tenafur » ozdeştirme » akıldan cıkmak » lu » şeylerden her biri tabaka » ucan kuştan medet ummak » intelektualizm » ihracatcı » sunnetsiz » capari » urkutmek » cakılıp kalmak » percinlemek » yakacak » coğaltım » yabancılık cekmek »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.