tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
balcık » bitkisi lâstik ağacıficus ela » ozur dilemek » aşcıbaltası » bolice » teneffus » g g » cıkıştakozu » geciş » odemli » komurleştirilmek » bıcak atmak » koseyle alay edenin top sakalı » yayla ciceği » yarayan cevresi oluklu kucuk » yuzey şekilleri » gucu » donuşturmek » allah allah » cember » cin calığı » cağlayış » butunu » rağbet gormek veya kazanmak » calımlılık » kacamak » soze son vermek » oldurucu » mac satmak » buyutmek » acış » hint bademi » prosedur » mucadele » icinden gecirmek » inmek » kokorec » kupleği » buzlar cozulmek » suruklemek » buyukken daha kucuk duruma get » canıcana olcmek » camaşır ertesi olmak » gunu birliğine » gozetici » nacar » celebice » ic » coban » sofra ortusu »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.