tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustun » pengo » cepellenmek » nufuscu » gozu ac » vezikul » şoyle » dokuk » minyaturcu » karısıkoylu » ustuvanî » muft » ustu savurmak » utulmek » metalurjik » tukuruk hokkası » ozellik başkalık ayrım » aktuel » gumletme » le » kumulâtif » kalmak » dışacı » kacırga » kırdırmak işini yaptırmak » işini gormek » guzel » vucut ısısı » coban kulubesinde padişah ruya » kor duman » uretme » koc yumurtası » ustel » cıkıntılı » oz » cıvma » vermek icin bir araya getirilm » goz nuru » pabucunu dama atmak veya pabuc » fenike portakalı » basınclamak » kafasıdonmek » ozezerlik » allah ın binasınıyıkmak » cıkılatmak » kokleştiriş » ettiği yanına kâr kalmak » arap uyandıveya arabın gozu ac » olum kalım » koklendiriş »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.