tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başka işi yok mu » mudafi » ihrac etmek » kamcılamak » bicme » ucgul » spotcu » kabine cekilmek » yoruk » cay » bulaşıkcılık » kopeklenme » karman corman olmak » hukûmet erkânı » ustune ustune gitmek » sonuc oyuncusu » isyan bayrağınıacmak » mustemlekeci » goğusluce » yukseltmek » tacsız kral » teessurat » orucu » cıtlatmak » gonlunu celmek » lık lik luk luk » taban duzeyi » gonenc » ali cengiz oyunu » kultur » yere yonelim » ara kazanc » gorev » taşıtcı » ortuşme » almancı » kor ağac » akce » guveyi olmadık ama kapıdışınd » yağma etmek veya edilmek » kotu » halat cekme » kacırmak » muellefat » can cekişmektense olmek yeğdir » muşabehet » calkalatma » niyetcilik » iz duşumsel » gozu acıklık »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.