tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağcileği » kure » odunsuz » yuksuk » cengi kolu » kuşcu » ad koymak adlandırmak tesmiy » dovmek » ana yon » emekleme donemi » acımlanma » cember » at binenin veya işbilenin kıl » zumre » on goğus » mukavemet gostermek » gonul eğlencisi » ya ya » camura bulaşmak veya batmak » colaklık » yabancısaymak veya tutmak » gomec » muntesip » kuvvet cifti » cekiclemek » civi kırmak » sublime » cıkmaza sokmak » fırdondu » ateşduştuğu yeri yakar » duzgulu » cıkartma » odullendirme » korleştiriş » ucurmak » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » cakşır » nane likoru » yuzlemece » kacırmak » ac bîilâc » yufka boreği » yurek carpıntısı » kralice » orulme » cocuğu olmak » turt » sonuk » İskocyalı » ayranıyok icmeye atla veya ta »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.