tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mutareke » kırağıcalmak veya vurmak » carkcılık » gumruksuz » yuzsuz yuzsuz » urpertme » hava duzenleyicisi » guneyli » soz gumuşse sukût altındır » borclu » lugatci » percinleme » akıl erdirememek veya ermemek » paldır kuldur » catma » ne olacak » parcalara ayırmak » mudebbir » haber bulteni » tezekkur » duzenek » kasık catlağı » duşkun » cucuklenme » arasında den başka anlamıyl » acısıicine veya yureğine cokme » gumbedek » mef ul » elini ayağınıkesmek veya cekme » musluman adam » armatur » duzenleyen ve genel olarak ilg » meduz » baskca » cer cop » monsenyor » duğumlu » gozluklu yılan » tumlenmek » munkir » fındıkcı » copra » cakaralmaz » catma » cocuksu » medreseye duşmek » bir iki demeden demeye kalmada » utuculuk » kaya orumceği » usteleme »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.