tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capkınlık » demetcik » lvendula staechas » adınıkirletmek veya lekelemek » sundurmek » secme » yuzdelik » ictinap etmek » pt » departman » ıt it ut ut » dol yolu » taktir etmek » olumluk dirimlik » goruşulmek » burokratik » bilinc » gluten » gonenme » kosteklenme » yuklu » kunye » toprak koleliği » calcenelik » paracol » goden » uremek » butunler acı » ucuşmak » kutup yıldızı » olum » cıkmak » şeref uyesi » uzak doğu » satranc tahtası » iplik cekmek » cavlanmak » pufkurme » boylece » kuresel » yoneltim » cıbanlaşma » yukumlenmek » kopek yese kudurur » goz aşinalığı » gonul eğlencisi » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » gol ayağı » ozelliklerine gore bu organlar » olan boceklere verilen genel a »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.