tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğine inmek » aza sormuşlar nereye coğun » anasının ipini satmışveya paza » iftihara gecmek » bahis acmak veya acılmak » ovmek » kumeleme » şumullendirmek » olukcuk » gostermeci » surtmek » eğimolcer » kullanılır » donmek » terakum etmek » cemaziyulevvelini bilmek » emekleme cağı » kıyakcı » sutuncuk » parcalamak » alak elek » uckuruna gevşek olmak » canısağolsun » dunurculuk » carpıştırma » goruntu » gobek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » catal kuyruk » cetrefilli » orta doğu » yonlu doğru » daha bircok şeylerin yapımında » goğuslu » tavır almak veya takınmak » izine duşmek » testere caprazı » el emeği goz nuru » munazara » haric » deniz orumceği » aştaşınca kepceye paha olmaz » paşacadırı » sozel » bekci kalmak » mesih » cevre » yer cucesi » buyrukcu » tekefful »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.