tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başında değirmen cevirmek » cekmek » derisini yuzmek » donme dolap » sacmalık » gozuyle gormek » gelişmişcanlı » bulbulun cektiği dili belâsı » ucuz halkcılık » doğum gunu » butunletme » kupur » uye » kuğu gibi » goklere cıkarmak » tukuruklemek » cağırmak » albumin işeme » hatırıicin » cizin cizin » dumduz » oksitlenmeyen bir element kıs » doşemcilik » konduktorluk » batoz » gercekleşmesi imkânsız » uzaktan bakmak veya seyirci ka » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » getirmek hazmetmek » minder curutmek » baklava borek » levanten » aku » tenevvur etmek » koltukcu » işcığrından cıkmak » yıllıkcı » guvenoyu » tutsulenmek » muşkul » ister misin » cıtlık » kokturkce » coğullamak » calımlı » kalvenci » formul » icin » hanya » kor ocak »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.