tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doğaustuculuk » zuluf » duşman duşmana gazel veya yasi » pencuyek » kadir gecesi » govek » yenicerilik » ufunetsiz » iki cenekliler » armatorluk » cimdik » cark etmek » muteferrik » guzellik kralicesi » şeyhulislâm kapısı » uretme » soylemesi ayıp » kunyesi gelmek » yanlışhesap bağdad dan doner » yureği tukenmek veya yurek tuk » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » malın gozu » dondurulan ince uzun ışık ara » tac atışı » kireclik » gun » oldurmek » kulhanbeylik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » catal ağız » gocum » etme bulma dunyası » icki sofrası » kafa cıkışı » dunyayıanlamak » sarachane » presci » kılıc cekmek » catallık » gamaglobulin » korpe » suslemek » pirinc pilâvı » luleci camuru » mekanikci » gunah » elekci » hukûmet konağı » avustralyalı » gelişmiş ilkel bitkilerin gen »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.