tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durumunda olmak veya bulunmak » somuruculuk » cemrenme » adamın alacasıicinde hayvanın » uykusu başına sıcramak » seramikcilik » mucellithane » balıkcıkazağı » goz » muntesip » icki » gorulmek » murtefi » japonca » oyle » halkalıgozler » cene yarıştırmak » mezatcı » samî » ur » yuz » alcılı » olmuş » kur asıolmak » kullanılan mutfak âleti » nobetcilik » virgul » cokmek » civi yukarı » talip cıkmak veya talibi cıkma » arkebuz » calışmak » ozek doku » dunur » ust deri » sonuclanma » tuze » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ne olacak » trompetci » elekten gecirmek » masraf gormek » icsiz » cobanlama » uyeliği duşmek » tumor » izdivac » boyle » otlakcı » kusura bakmamak veya kalmamak »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.