tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eğik duzlem » yuz » akıl erdirememek veya ermemek » şar şer » sırat koprusu » purceksiz » cağırmak » tava boreği » le » bir elin sesi cıkmaz » alcak » kuşsutu ile beslemek » aktualizm » baskca » muşkulpesent » cakşırlı » kureme » zevkinde olmak veya zevkine ba » ceşitleme » yalın tumce » goz merceği » mut a » kaptan koprusu » gecirimsizlik » gok gurlemesi » zam gormek » ay donumu » ve katımadde » ust cene » acıklama » ovungen » gobeklenmek » dilinden duşurmemek » frenkleşmek » dumduz » muhakeme yurutmek » helen » vermemişveya vermeyince mabut » yukarı goğe doğru olan yanı » ozel mulkiyet » duşunce » hayırlıveya hayırlısı olsun » tıkaclanmak » culsuz » kulyuc » somurulme » kokorecci » korletme » gobelek » ustune yormak »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.