tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cizgi bicimindeki gecici ışık » bordur » desinator » porsukluk » kacıncı » sıfırıtuketmek » gecmek » omur gecirmek » cıplak » icindeki en kucuk birlik » kofte » hacvari » cekemez » makro » ucurum » cerceveleme » beniz gecmek » yuceliş » icini yemek » karesel bolge » civi civiyi soker » millî mucadele » ne gune duruyor » kopuk gibi » pekiştirmek » iceri » ad cekmek » ruzgâr ustu » gozu veya gozleri ustunde kalm » tatlısu frengi » cayırlama » muheyya » capraşıklaşma » odobenus rosmarus » mumeyyiz » calgı » ovur » ek » ceteleşme » cengucegane » secme hakkı » yemek secmek » gunlu » amac dışı » cıkarcılık » durum » cift surmek » calmak » arka muziği » gonc »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.