tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cancı » uzun omurlu » karagul » salcalı » İzinli olma durumu » tibet okuzu » koza cekmek » okse otu » guc » sempati duymak veya beslemek » hukmetmek » gomme dolap » calmadan oynamak » icinden cıkmak » cakırcı » duğmelemek » mustevli » halep cıbanı » cam balı » butunler » surukletmek » mutesanit » tereddutsuz » belirsiz gecmiş » orakcı » surcme » mucehhez » demek ki demek oluyor ki » calkantılı » hint safranı » bak bak » fiyat veya değer bicmek » cince » yem istemez su istemez » homoseksuellik » icine cekmek » kaba duzen » konclu » cevre sağlığı » kucuk » penceleşme » lâstikci » belirten liste fihrist » nukte » yangın cıkışı » saatci » ustlenmek » pancar gibi olmak veya pancar » soğuk duşmek veya kacmak » kancıklık etmek veya yapmak »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.