tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sınamak tecrube etmek » ultimatomsu » muska boreği » ciğin » fırtına kopmak veya patlamak » avusturyalı » ucmak » garanti vermek » mulâzım » loklemek » kucuk abdest » kalanlıbolme » tufeklik » gac gec kac kec » tertipci » koşe donmeci » yağkupu » alkışcılık » mısır daki sağır sultan bile d » acacak » at binenin veya işbilenin kıl » tanrıkayrası » muziksiz » gozde » dolaylıtumlec » gecirilmek » yoneltim » halacca » cıyan gozlu » cotira » gipur » unsuzunu gosterir » turbulâns » gozunu acmak » gonul okşayıcı » kulucka » badana etmek veya vurmak » umidi boşa cıkmak » ana rahmine duşmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » dolambac » cekişmeli » uygurca » korpe » grev sozcusu » oğutuluş » dolmuşcu » mudavim olmak » aşcıbaşı » sac saca başbaşa sac saca başb »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.