tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için uzak kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuklemek » oz su » gonlu kararmak » yalova misketi » sut asidi » sunger » kafasına soz girmemek » atladıgecti genc osman » kıvanclanma » okse cubuğu » kece kulâh olmak » cıkartı » ciceklik » şukran » capasız » kundakcılık » yıllık ve otsu bir bitki convo » curuk veya curuğe cıkmak » acık » ebussuut efendinin gelini gibi » cerez » duşurmek » cozuluş » asitolcer » lisan » icine etmek » bukulmek » icecek » ciceklenme » olmez » al kiraz ustune kar yağmış » hırcın » sublime » atasozu » calkalayış » badem ici » flore » tenakuza duşmek » ceğmellenmek » bildim bileli veya bildik bile » huzunlenme » ust » mes ul tutmak » bulunan bolum kafa ser » cemberletme » kopcalama » ruslaştırma » bektaşî sırrı » gun bugun » İcra ve İflâs hukuku »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.