tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iciş » gozetmenlik » telâşa duşurmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » gelin boceği » surmesiz » cevre » koşe bucak kacmak » banko gecme » caktırma » kapıdan cevirmek » cevrinti » mayalanabilen ve coğu tatlıola » girintisiz cıkıntısız » urpertili » uvey evlât gibi tutmak veya sa » buyuyuş » ustunden gecmek » elini belli etmek veya gosterm » dağyurumezse abdal yurur » mubadele » koşeli parantez » dort cifte » celmeleme » surpriz » muşterek » davetci » cokuş » soz kesimi » aza sormuşlar nereye coğun » rotuşlu » cedene » senatorluk » saban surmek » goktırmalayan » kostekli » hurluk » catıkatı » gunindi » ın in un un » sokağa veya sokaklara duşmek » naturalist » vucudunu ortadan kaldırmak » cağrışımsal » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » donencel ay » muteselli » alt ust olmak » herkes gider mersin e biz gid » coğul ekleri »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.