tdk sözlük TDK Sözlük

 

uzak kelimesinin eş anlamlısı

uzak kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • uzak kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz uzak kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük uzak kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turumculuk » mudir » ın » peygamber ciceği » dolek » cupra balığı » kıyakcı » insan musveddesi » koşelemek » cıkmak » kumukca » calımından gecilmemek » cuha ciceği » ucurma » coreklik » camurlama » dikkat cekmek veya dikkati cek » oluşmuşmotorlu arac » eksiltmeye cıkarılmak » şohret sahibi » tifus » kopek gibi » murtesem » pilic gibi » oykunmek » gonul cekmek » av avlanmış tav tavlanmış » bicim » kenarlık » yukseklikolcer » koclanma » kara gun dostu » capul » sumuk » secmek » hurmetli » dağveya dağları devirmek » bahce » cizikli » gorunurde » dalkılıc » kirec cimento gibi şeyleri su » goktırmalayıcı » gomlekci » bir suru » hareket » duvesime » mulâyemet » figuranlık » nane likoru »

uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve uzak_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.