tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
seyran etmek veya eylemek » mef ul » yoruk » yer yarılıp icine girmek veya » duşes » uleşmek » tur » dik ucgen » vazife » arslanın adıcıkmış cakallar b » goruşsahibi » varlıkta darlık cekmek » gonendirmek » kafasında şimşek cakmak » gayrimusavî » babıâli » dort » dokuk » oz dışı » gomme » surduruş » lâcka etmek » muruvvetini gormek » ile beraber » kakac » soğutmac » perdahcılık » icat cıkarmak » rağbet etmek veya gostermek » hafifletici sebep bi » caycı » kıptî » oz itme » bukum » birbiri ustune gelmek » terbiyeli kofte » saray ciceği » kafa kocanı » gulunmek » olumlu » ustunkoru » pabuc kadar dili olmak » karikaturist » in misin cin misin » bitki sutu » makyavelcilik » uvez » ortopedi uzmanı » madik atmak etmek veya oynamak » caylaklık »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.