tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uretilmek » kulak asma » uretmek zihnî yetiler oluştur » sulukcu » doluya koydum almadı boşa koy » bildim bileli veya bildik bile » ici beni yakar dışıeli veya s » w » bağbahce » cevre bilimi » her biri mesame » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » sulukcu » secicilik » sağcıkarma » cevrelenme » kirada olmak veya oturmak » gul suyu » toplamak işleri icin ayrılan k » uzumsuz » ictensizlik » potibor » cıra » cağrışımcılık » cabucacık » icin kullanılan boru oluk vey » yıldız kumesi » ozlu camur » dingo nun ahırı » bahisci » gudumlemek » olum korkusu » ateşli silâh » oya ciceği » cozumleme » cıkmak » sulfurik asit » guzelleştirmek » muderris » gonlu celinmek » ulke » elde avucta ne varsa » mukâfatlandırmak » bitki equisetum arvense » uleştirimli » populer » belirten kural » nasihatcilik » yaygın oğretim » gorev »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.