tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ardışık goruntu » ceyiz cemen » selulozik » ortaya dokmek » mureffeh » organizmaların oluşturduğu bir » dan den tan ten » gozu kalmak » gunahıkadar sevmemek » calkanmak » cak cek cak cek » goz yummamak » sıralıcumle » gokyolu » cift pencere » sozlendirmek » duşmanlık » yuzeyleşme » unleme » parcalayış » fil yuruyuşu » kuyruk cekmek » camaşır sepeti » tavukcu » yukculuk » cınlatma » yuceltme » hindistan cevizi » yıldız akmak kaymak veya ucmak » guvensizce » dost ağlatır duşman guldurur » bahcesi » ezgic » gevrekcilik » nazi » duşuruş » tutturac » eli boğrunde veya koynunda kal » buyuklerin ellerinden kucukle » teşekkur » taşcıl » kına yakmak koymak surmek vu » cilek suyu » evc » yaka bir tarafta paca bir tar » oykunmeci » cirişci canağı » hırlımıdır hırsız mıdır » cur et etmek » ozetleme »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.