tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzsuz » sırtından cıkarmak » donuşumcu » belcikalı » ozdek » yuzsuzleştirme » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » envaiceşit » aktualizm » coğalış » her ne ise veya her neyse » yuzu karışmak allak bullak olm » konsultasyon yapmak » kendi kanatlarıyla ucmak » coplu » soz temsili » bilinc dışı » hakasca » sac baş » gercek » cok şukur » cozulme » ciğduşmek » sepet havasıcalmak » at calındıktan sonra ahırın ka » kıvanc » sukûtî » duğum » olu dalga » kir goturmek » cat kapı » cıkarmak » ne oluyor » cukur acmak » karantina suresi » goz pencere » cadır » camaşır sepeti » lâfcı » altından capanoğlu cıkmak » yapılmışince ve uzun şerit » icli kofte » polemikci » taaffun » acıklığa kavuşturmak » cılgına donmek » ateşci » parca parca » curume » surtuk »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.