tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can gozdesi » cerkezlik » boşgozlerle bakmak » cekilmek » frenk uzumu » gensoru onergesi » kavmiyetci » ansiklopedik sozluk » yureği kararmak » revacta olmak » goz sevdası » dokuntusuz » kupelik » cizgileme » hiccilik » kilitsiz kureksiz » muzeyyen » ducar » soylemek » sozleşmek » cekmek » kılıclı » canlılara yaşama ortamısağlaya » cercevelemek » duş » davranmak saygıgostermek soz » pirupak olmak » ic bolge » diskur gecmek veya cekmek » guneştakvimi » moritanyalı » boldurme » ağzınıhayra ac » ac kalmak » carpıcılık » cemberi yarmak » moğol » kacan balık buyuk olur » bolşevizm » belediye cavuşu » hangi taşpekse katıysa başını » korunma gormek » ay ey y » silâhcı » cıtak » ustun tutmak » iki eli birinin yakasında olma » mavimtırak esmer renkte bir el » uc duzlemli » buyuksemek »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.