tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suspansiyon » butunlemeli » capraşık » kamışcık » fotoğraf cekmek » olculu » duvesime » dilli duduk » kultur balıkcılığı » okun yanlarda gosterilmişağır » gormuşluk duygusu » canak comlek » oteleme » kutuk » zurafa » gercekte » cumbuş » uzunluk olcusu » ona gore hava hoş » ovungen » otleğengiller » cok seslilik » isteğinde direnen kimse » kızılbaş » nusha » cilek suyu » kuheylân » cekinme » buro » cilesi dolmak » otumlu » duzenlemek » temedduh etmek » tamtakır kuru veya kırmızı bak » ayağıveya ayakları dolaşmak » yol cizmek » suluk » furu » cabalama kaptan ben gidemem » cayırlaşmak » ıntı » buğelek » cimleme » nadasa bırakmak veya nadasa ya » say beni sayayım seni » yetenek ve genel gidişdurumlar » suzgec » belediye sucları » se » cok hucreliler »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.