tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puskurtme makinesi » olumluk » kakac » cıkmak » guvez » guveylik » oğleuzeri » guya » yuz akıile cıkmak » gurultu bastırmak » soylenilmek » icat cıkarmak » anac » koturum olmak veya kalmak » celâlî » mucadele vermek » sublime » gozu kalmak » itilâfcılık » bahcıvanlı » » ruslaştırma » lâponyalı » guz » turkleşme » koşelik » acılmak » mektep medrese gormuş » calım satmak » surdurumcu » vazgecme » yureği kalkmak » b » ozellik başkalık ayrım » gozleri kan canağına donmek ve » koşe yastığı » yere bakan yurek yakan » tam adamınıbulmak veya tam ada » millî mucadele » mukâfatınıgormek » dışyuz » gonlune gore » acık alınla » allah bilir » kumeden duşme » birinci cağ » capkınlık » kongovde » rezili cıkmak » marmara cırasıgibi yakmak veya »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.