tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
feneri nerede sondurdun » kadayıfcı » bitki organizmaları » duzen » cıplaklığıyla » sac orgusu » kopuk » işbolumu » koy ağası » cozumleyiş » yargılama usulu » kıptî » gerilim olcumu » yuklu » civili » tecrubelilik » popularite » kısa omurlu » gonul yakmak » gelip catmak veya gelip dayanm » cavdarlı » bilimsel duşunce » ağrı sancıgibi fiziksel veya » dışters acı » hoyuk » kaduk olmak » sınır cekmek veya cizmek » ağzınıacmamak » koseği » cıkılamak » cocuğumsu » p p » hizmetci » mulkiyeli » mucellâ » dipcik » cıtır cıtır » duğun ciceğigiller » ceşitkenar » taşcılık » lâğım su yolu vb nin gereken » guclu kuvvetli » sen bilirsin veya siz bilirsin » iadeli taahhutlu » halvetî » fıstıkcılık » hamel » cimcek » infiratcılık » kafasıdonmek »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.