tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifttekercilik » buyuk hanım » icli dışlıolmak » cizi » sabun kopuğu gibi sonmek » cık cik cuk cuk » mutedavil sermaye » işi gucu bırakmak » sarıcicek » kalkan bocekleri » guclendirilme » mustait » muruvvet » yoneltilme » kucuk » cekmek » cizelge » ussubay » spekulâsyon » kerpic » calpara » gorevlilik » ve bilinc merkezlerinin bulund » dort başımamur » diktator » ışık olcumu » romanyalı » tepe acısı » zuppeleşme » bric » kusuşme » gorunur » gobek dansı » cıl cil » acısınıcıkarmak » gumuşlenmek » koleci » muşahede » yuksek okul » yapsatcı » cıkıntılarıolan organ » sultan ahmet te dilenip ayasof » surduruş » cimlemek » kutuphanecilik » eğri soz » bilişcıkmak » yuklu » kulturlenmek » tesisatcılık »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.