tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vucuda vermek aşıyapmak » bileşik onerme » hoparlorsuz » kucak acmak » allah yazdıise bozsun » cobanpuskulu » anlam cıkarmak » ortak yonetim » cağrılık » copsuz uzum » gozden cıkarmak » dunyanın obur veya bir ucu » oğutme » ic gezegen » kepce kuyruk » tutsu gozu » oclu » catallaşma » muheyya » icraata gecmek » kosele taşı » canıcekilmek » uc kat » hesabınıgormek » kıyamet gibi veya kıyamet kada » ellerin dert gormesin » calık » yat kulubu » ictihat » iştahıacılmak » cise » uretmek » redaktor » yalın ayak başıkabak » gozden kacırmak » orgu » gumbedek » tur » oğurleşmek » bukum » ofkesi burnunda » gı gi gu gu » aklının koşesinden gecmemek » gormuşluk » suclu olmak » cok yanlıveya yonlu » uzay ucuşu » suit » luk boyası » kafayıyere vurmak »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.