tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yılan cıyan » birbirine surtunmek » değişen arac » kuyu acmak » ruşvet yemek » ağackakan » rek » cılgın » koşeli parantez » ozden » oksuz » gulbahar » civilenme » karnızil calmak » nijeryalı » ucuncul » kucuk mevlit ayı » yer altıdunyası » kulucka devri » camurlaşmak » temeyyuz etmek » kulak kepcesi » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » » azrail le burun buruna gelmek » bictirme » muzelik » kor kor parmağım gozune » her biri mesame » gomlek » doşeli » onune gecmek » kundak sokmak veya koymak » secilme » goruşturulme » oruculuk » fluorışıl » yara acmak » tulyum » nârına veya nâra yanmak » cuvaşca » gocmenlik » icine almak » geciştirmek » kelepcelenmek » dık dik duk duk tık » otonomi » bilinc » dort koşe » ruzgârlamak »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.