tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kutuphane » hoşduruma gelmek » mudevven » naturizm » imparatoricelik » hatime cekmek » on uyum » atsan atılmaz satsan satılmaz » tuylu meşe » hızolcer » donuşumcu » imanıyok kısa soyleyişle » aklıbaşından bir karışyukarıve » cevrelemek » sağlayan şartların butunu » analiz » duru » cıkarılmak » kaşile goz gerisi soz » tarcınî » calgılı » kafasınıtutsulemek » ipliği pazara cıkmak » potansiyel suclu » şolen » gumruklenmek » vakitce » bakır sulfat » emekleme cağı » kan akcesi » dizginini cekmek » ucuncu kişi » menfaat duşkunu » otorite sağlamak veya temin et » gecmiş » dualizm » dun » sağgorusuzluk » curuksuz » plânorcu » kok boyasıgiller » ayrıc » amerikanca » camurlama » an en » ozetlenmek » insan bicimcilik » kedi veya eti ne budu ne » sonucsuz » yuğruk »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.