tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
istenilen bicim elde edilen m » kona goce » kucak cocuğu » kamcılamak » belirtec » bolum » yaka bir tarafta paca bir tar » anaclaşmak » on deyi » direksiyona gecmek » nasranî » akrobat » hungurdeme » avunc » canak » pacacılık » okuyup uflemek » kulağıveya kulaktan cınlasın » kotu haber tez duyulur » yorgun duşmek » yenilir veya yenir yutulur şey » kafasıorumcekli » dublorluk » başdumenci » sacmalama » ediyorum demek ya da hasmını » dipdinc » caylı » selâmunkavlen » oğutme haznesi » gorsel sanatlar » allah taksimi » mucamaa » hıfza calışmak » kulağıbir şeyde olmak » germanist » tufeklik » kireccil » cetrefilsiz » olcu » guvenliği sağlamak icin yapıla » haşatıcıkmak » ses turemesi » gozaltına almak » yureği parca parca olmak » inmek » kumulus » mulkiye mufettişi » kurdî » kul coreği »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.