tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ol dediği yerde olmek kal ded » goreli » icin icin » kulak asmak veya asmamak » başınıcıkarmak » zevki cıkmak » nakliyatcı » suline » bir gomlek aşağı » orospu bohcası » olumlu cumle » lokleme » tutamac » cope donmek » cardak » uyku vermek veya getirmek » tuylenmek » curuk para karşıtı » rek » gozlerine inanamamak » kucuk bey » cevrelenmiştahta ağırşak » calkantı » kuluckahane » boşa cıkarmak » harcamak » parfumeri » ickisiz » secimlik » ciğden vermek » gosterdiği yetenek veya guc » tekefful etmek » cengelleme » calımlı » sonum » kecelenme » ciftelemek » tahtalıkoyu boylamak » eline yuzune bulaştırmak » helenistik » seslendirmek işi veya bicimi » kazak comelmesi » mef ul » elektrik duğmesi » buyuklenme » icinde duymak » bortu bocek » ukalâ dumbeleği » sınamak tecrube etmek » rontgencilik »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.