tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşyanığı » gerekce » gommek » fransızlaşmak » revacta olmak » ic kavuz » cıncınlatmak » paraşut » cicek evi » aclıktan olmek » on alım hakkı » icli » mudrik » kundeleme » protestan » mel un » arasında den başka anlamıyl » camaşır ipi » subut bulmak » ultimatomsu » geckin » teveccuh » somalili » tekme atmak veya tekme vurmak » tesisatcı » orospu cocuğu » sovyet » silâhcı » otelenme » goğuslemek » uretmek zihnî yetiler oluştur » duzeltmek » ceşit ceşit » ors ve cekic arasında kalmak » kalbi parcalanmak » bin işci bir başcı » mubaşirlik » cene yarıştırma » yuzunu şeytan gorsun » burgu » cağdaşlık » gormemezliğe gelmek » gunduzcu » kesenin ağzınıacmak » ortulu » murebbiyelik » deniz veya hava savaşınıyonetm » goz » memleketci » bir cift soz »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.