tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
punduna getirmek veya pundunu » yapılmışeğreti perde » nuzul inmek veya gelmek » uzerine cullanmak » gozetleniş » sut beygiri gibi ayakta uyumak » malûm ya » fotoğrafcı » gurul gurul » sululuk yapmak veya etmek » yonetmelik » olcu » cıkık » yuk » barcak » ceşnilik » uckâğıtcılık » yıldırak » adetimurettep » acılmak » guzluk » ozden » devenin başıpapucu veya nalı » ceri » gunu » guneşsistemi » yaşcayır » huruc » bir olayıileri surenle inkâr » mutercim » ciğlik » uclu ganyan » tuy dikmek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » dolapcı » mutedavil » vucuda vermek aşıyapmak » bağımsız sıralıcumle » uşume » ihrac » yurukluk » yuksuk » camur » gesneriana » borclu » dala cıka » ozentisiz » okuz » amperolcer » cıkışma »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.