tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalcalı » renginde sapıdort koşeli olan » eşelemek işi yapılmak » cole donmek » lupten » corba » duduklu » isli kuf » masoz » gugu ciceği » ağac yaşiken eğilir » kotu gozle bakmak » cumle kapısı » altından capanoğlu cıkmak » pusuya duşmek » dedikodu etmek veya yapmak » cumbuşlu » muhre » ustesinden gelmek » pacalı » hıckırmak » gonul bulandırmak » sut corbası » hukûmet gibi » cılgın » cuzdan » sozlu » puturlu » cizi » gun gune uymaz » buyultme » cimlemek » calarma » ihaleye cıkarılmak » doğma buyume » gonlunden gecirmek veya gecmek » secme hakkı » somalili » ozel televizyon » dil veya diller dokmek » onluklu » hastahaneye kaldırmak veya yat » genellikle orduda veya yatılıo » macuna » sapcık » bugunluk yarınlık » yureğini eritmek veya sızlatma » cozmek » el bende » mastıciceği »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.