tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mufrez » gucuk » yağma hasan ın boreği » lektorluk » semiyoloji semiyotik » ısıolcer » tekst » oz » bicki yapmak » mulkiye memuru » hukmu olmak veya olmamak » al gulum ver gulum » gece » ağaclık » şuphelendirme » carpıcı » tel in » cenesini dağıtmak » inakcılık » surgit yapmak » gumuşlenmek » gudum » musebbip » uyandırmak » tekeline veya tekellerine alma » toplum ekonomi din kan veya » hukûmet gibi » orgutlenmek » acık kredi » takallus » adınıanmak veya anmamak » uretim evi » ozne » obur » derdini deşmek veya depreştirm » hayal duzeyi » somurgenlik » ciğerinin icini bilmek » sozlu » pacavralaşma » pacalık » coğaltma makinesi » cıfıtlık » unca » orgutleme » papirus » ici yağbağlamak » bitumlu » subjektiflik » borc yiyen kesesinden yer »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.