tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuk bakıcı » hatırlatmak » fritoz » ce » sağdıc emeği » hızla batmak » muessir » takdir etmek veya eylemek » kucuk minder » benlikcilik » faaliyet gostermek » culcu » demirperde » papaz her gun pilâv yemez » vurdukca tozumak » paraya cevirmek » başına gecirmek » inmek » cıkmak » mutereddi » sukûtla geciştirmek » suvari boluğu » kulceleşmek » oğutme haznesi » usteğmenlik » başıcekmek » ciziktirme » gozunun icine bakmak » her tur gosteri yapmaya uygun » elekci » kriz gecirmek » keceleştirme » astar surmek veya vurmak cekm » şolen cekmek » tumleme » portfoy » oluşturduğu demet » ara konakcı » tes it etmek » ucuc boceği » hamlac » boğazıacılmak » supruntu » sulûk » onune gecmek » w w » belini bukmek » olu acı » gecme » da de »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.