tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hunkârbeğendi » oldurucu » cekcek » sahip cıkmak » kafatascı » uvey oğul » literatur » odev bilmek veya saymak » slovence » badana etmek veya vurmak » muteveffa » geciş » durum » zartayıcekmek » cınlamak » ağzınıacıp gozunu yummak » ordek » gunahına girmek veya gunahınıa » yangın yerine donmek » okka her yerde dort yuz dirhem » kapamac » torpulu » kaclı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » celmek » a e » goruntulemek » kayda gecirmek » canıcekilmek » cekmek » koşe bucak kacmak » perdrix » hava suzgeci » buzme » buyukayı » yuzdurulme » tahtacı » kokleştirme » soz ustası » cekiştiricilik » sepet havasıcalmak » oğelerin tumu » odun komuru » catlatış » sevinmek sev in sevdirmek se » gorev » katıla katıla gulmek » cıngar kopmak » tufeklik » cerge »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.