tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pic » ce » av avlanmış tav tavlanmış » şeyhulislâmlık » cağlamadan catlamak » amputasyon » urbanizm » umit serpmek » carpmak » el acmak » tetikte tetikte olmak beklem » muhreli » suruklenmek » tumden » bunlardan yararlanması » somurgeleşme » imbikten cekmek » eğmec » hint tavuğu » ciğleşmek » yerleri supurmek » şerit » acığa vurmak » cılkava » uzak gocuşme » kutuğu hayat ağacı » hint gureşi » kırpıntıbohcası » sırp » gostermek » meme sungeri » i » cakışmak » ayağının turabıolmak » gumuşcun » ballıborek » ne cicektir biliriz » başkurt » sonuc almak » orseleyiş » puskurtec » isimden tureme fiil » gun » dem tem » kolcak » konferanscı » olum sukûtu cokmek » catıcı » azrail le burun buruna gelmek » somurmek »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.