tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
selulozik » golcuk » goğus kemiği » elini ayağınıkesmek veya cekme » buyukbaş » parca » yanardoner » hu cekmek veya demek » cağıltılı » kacıklık » uğur boceği » bir iki demeden demeye kalmada » romorkor » tarihci » şovalye » hallaclık » goğuslu » sezu » ısıolcer » ruhu bile duymamak » gunlu » cizgisel » golgelenme » bilgic » doksan veya kırk seksen kapın » lehinde soylemek veya bulunmak » keloğlan » formulleştirmek » irade beyanlarıile gercekleşen » tarafından arabacıicin armağan » zuğurt » şolen » beyaz etmek veya beyaza cekmek » kuriyum » kadastroya gecmek » icine baygınlıklar cokmek » paratuberkuloz » uzengilenmek » yuksek lisans » tek hucreli » ustune basmak » kılcıklı » yureği hop etmek veya hoplamak » yeri goğu inletmek » goruştarzı » ickin » suflor » tuylendirmek » cakıl kuşu » mustafi »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.