tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cır cır » bok ustun bok » cok duzlemli » celik cember » gormezlikten gelmek » ne gozle bakmak » ciğneme » duduk » ağız unlusu » belirtilen bolum » kerteriz almak veya etmek » sefa geldin veya geldiniz » sarıcalı » deniz durmak veya duşmek » oğunme » gormuşluk duygusu » verkac » rezili cıkmak » harclı » gormez » itibardan duşmek » ışık olcumu » ucuncu » mutareke » uretici » mutemmim » surum surum surunmek » tumbek » ozel » turkleştirme » ciftlemek » ric at etmek » cok ortaklı » pencere acmak » cecen » tutun » cemrenmek » ikiyuzluluk » guvenoyu almak » iclenme » yureğinin yağıveya yağları eri » kafa cıkışı » başbıcağı » cok sesli » bolutlenme » pozitif bilimler » guc » mutecaviz » urkeklik » luzumsuz gormek »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.