tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic guveyi girmek » acıklamak » hava kure » kafasıduzelmek » uvey » olum sigortası » cicek » acıklayan » tohuma kacmak » yuzgec ayaklılar » nasip etmek veya etmemek » iceri girmek » soz zinciri » tufek atmak » on damak » tukurmek » ali kıran başkesen » tunc bilekli » tokat atmak aşk etmek veya pat » in hali » bugunku tavuk yarınki kazdan i » cevrinme » uykusu acılmak veya dağılmak » kırıp gecirmek » yangına korukle gitmek » hasetci » guzel olmak » ak gun ağartır kara gun karar » cevriyazı » uzengi taşı » munteşir » ahbap cıkmak » piknikci » elden duşme » yuksek » minyaturculuk » umranlı » duşuncesizlik » omur boyu » elinde buyumek » belirtmek icin kullanılır » omruhayat » başağac » tohmet » ana kralice » cil » duygularıacığa vurmak » batırmak » dalga gecmek » parcası »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.