tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cepellenmek » it ite buyurur it de kuyruğun » sahip cıkmak » cehrece » aba altından değnek sopa goste » cıkılanmak » gozden surmeyi calmak veya cek » goğus cerrahisi » utmek » otesi berisi » gucenilme » kurutmac » cekmek » oldubittiye veya olupbittiye g » kuflenmek » takdir etmek veya eylemek » yucelme » cifttekerci » barokculuk » ağcekmek » potasyum sulfur » ukraynalı » yuzuk parmağı » gecirmek » azrail e bir can borcu olmak v » sacmalamak » n » gormediğe donmek veya gormemiş » yoluna cıkmak » kuşatma ihata » acıklamak » cekirdek » halk şiiri » gorevli kuruluş » us » cıtırdata cıtırdata » yapılan resim ve bezeme işi » gumuşgrisi » kultur » huccet » geciş » coğu kez icinde yapıkalıntılar » yureği geniş » gecim zorluğu » bukuk » surutme » gorevselcilik » acmacı » bust » mutekellim »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.