tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
maca » cift capraz denir » bulbulleşme » camurlamak » kıyakcı » soğuşmek » cıkış » canıyurekten » gensoru onergesi » ciğ » araplaştırmak » icini yakmak » gocum » orgut » kurkculuk » tezayut » kedi gibi dort ayak uzerine du » canın isterse » picleşme » tranca » kuşgibi ucup gitmek » gecirilme » kutle » sonuc vermek » gonlu kalmak » fare deliğe sığmamış bir de k » sublime » buyuk » şurekâ » suc aleti » yurek carpıntısı » dovdurme » oldum bittim oldum olasıveya o » balkar » yurek karası » curuf » gumuşlenme » can gozdesi » cozuntu » kolacan etmek » rutbeli » sade birimler boluğu » gununu gostermek » cıkışyolu » ozden » copur » kavurmak işi yapılmak » eski dunya » carpışmak » tunclaştırmak »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.