tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cabucak » goz boyamacılık » rolu olmak » imalâtcı » soz etmek » değişkene gore hesaplanan sayı » goturme » kıvanc duymak » coluk cocuk » ozellik başkalık ayrım » nazarıdikkatini cekmek » okultizm » gozu olmamak » celebi » uzre » guvec » kos dinlemiş » ozel hayat » tecennun etmek » catapat » ovungen » yolu » yuksuk kına » şarapcılık » ustune oturmak » yapay dollenme » sondurme » yureği kaynamak » sahabetci » orta cağfelsefesi » işini gormek » munşeat » ceyreklenmek » gecilmek » af buyurun » huzunsuzluk » duz yuzeylerden her biri » docent » corbaya sinek duşmek » cekimlemek » cevre » cıplaklık » colleştirme » temize cekmek » sulungiller » dunden olmuş » suzgec » ciğnemek » oteden beri » coğu »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.