tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenirlik » ipek boceği » kundeleme » ihtiyac » humayun » kulağınıacmak » uc kat » gok kutbu » fırcalanmak » uşutmek » cozumsuz » toreli » suluk » dumduz » vazgecilme » mulkiye » bektaşî uzumu » yer cekimi » terekkup etmek » tefessuh » tohmetli » surunmek » katılmasıya yapılan secim » tasasısana mıduştu » yuksek bir yerden aşağıya doğr » cıkmak » cekim ekleri » kulağınıcekmek » coban merhemi » balıkgozu » guc » yulume » yukseklerde dolaşmak » kılıclama kacmak » cuvallatmak » dokulmek » tutun » izzetuikram » katmerli katmerli gulmek » onarım gormek » carcabuk » yuzunden akmak » dostluk kantarla alışverişmis » dip balıkcılığı » dorduzleme » oruk » mantar corbası » kacık oz » tevil goturmek » bolumleme »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.