tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust » mel un » usanc getirmek » amac gutmek » cicek pazarı » olcmek hesaplamak hesap etme » mumkun mertebe » mukâfat » tatlısu frengi » gozleri suzulmek » ustune gelmek » uste vurmak » kalensove » dunyanın birşey i » kanıkanla yumazlar kanısuyla » cabuk ol veya cabuk » ucer » bozukca » tenezzul » carpıştırma » duğun » oğretmek » parıltı » tadıgitmek veya kacmak » millî mudafaa » curmumeşhut hâlinde » golge balığı » ileri veya one surmek » kacmak » oksijen cadırı » bilimsel duşunce » başlangıc noktası » afişci » spotcu » yurumek » cekirdeksel » korluk » gondolcu » topculuk » ici dışına cıkmak » utopi » soya cekmek » ecişbucuş » tekme atmak veya tekme vurmak » cingene palamudu » başına taşduşmek veya yağmak » kıcın kıcın » buyuk elcilik » cozum yolu » sandvic »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.