tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplak alev » ol » purtelâş » goreyim seni » kovanın ucuna yerleştirilmişme » uzumlu » bok yemenin arapcası » surdurumcu » milâttan once » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » oldu olacak kırıldınacak » cekirdekci » camıcerceveyi indirmek » işkembe corbası » bolme » gecirmek » gorevli kişiler » sumek » odun ozu » sozun kısası » değnekci » uzerine olu toprağıserpilmişgi » tecavuz etmek » hukum vermek » hurmeten » piknik tupu » cığırından cıkmak » topal eşekle kervana katılmak » hızolcer » bugduz » ortak tam bolen » bucak bucak kacmak » gomulduruk » kulâhınıters giydirmek » kurklu » bilincsiz » cevirgec » cakal yağmuru » guler yuzluluk » ciğde » ayağının veya ayaklar altında » kartezyen » kulağakacan » suratıkasap sungeriyle silinmi » guneşlenme » telhisci » huner gostermek » orumcekli » goturulme » denize acılmak »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.