tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vaadetmek nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ballıborekli olmak » gecindirmek » oflicinalis » omursuz » catlatmak » cekic atma » sabrıtaşmak veya tukenmek » yağma etmek veya edilmek » anıtkabir » guzelleşme » cukurunu kazmak » gozenekli » bağlık bahcelik ği » sut beyaz » gunu » savaşcı » gurlemek » haber salmak veya yollamak » calımlanma » comez » oturme » acmaza getirmek veya duşurmek » vurut » duzeltmen » başıdonmek » celme » kelepce vurmak takmak veya kel » cangal » gokcul » dizginleri ele vermek » oluk » para ile değil sıra ile » golcuk » ağzınıacıp gozunu yummak » rantcılık » tanzimatcı » gozu doymak » pantufla yapan veya satan kims » ekmek elden su golden » haram olsun » teşkilâtcılık » ic savaş » sellemehusselâm » elini sallasa ellisi başınısal » yorunge » kadife ciceği » tureyiş » turkuleşmek » hıncsız » buyrukcu »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.