tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
haraccılık » ele » canına gecmek canına işlemek » ordek » gorevlendirmek » ic cokgen » unsuzunu gosterir » deş teş » potikare » icindeki en kucuk birlik » muzmin » tarh etmek » ice kapanık » pluviyometre » nuktecilik » ancuez » almanlaştırmak » muktesep » buhran gecirmek » zumre edebiyatı » ik » guderihane » hurmet » ateşpuskurmek » tufek catmak » bitkisi gossypium » malta eriği » calışıp cabalamak » oğrenim » koken belgesi » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » gozetmenlik » teşekkur etmek » gozuyle bakmak » urfa cıbanı » kriz yoneticisi » hamle etmek veya yapmak » teressup » arşiduşes » kirli cıkı » ananın ak sutu gibi helâl olsu » el sozluğu » umide kapılmak » guzel » cıpır » koleleştiriş » ustune yok » tava boreği » tebelluğetmek » orumceksi »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.