tdk sözlük TDK Sözlük

 

vaadetmek nasıl yazılır

vaadetmek nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vaadetmek nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vaadetmek nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük vaadetmek nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umranlı » muteheyyic » lâfımıolur » duşcu » cayır yulafı » mumeyyiz » yakıtcı » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » tuvit » aracı » cevre » dukkân » capacılık » kunhune varmak » yureği kabarmak » gozu akmak » cakmaksız » dost ağlatır duşman guldurur » fırsatcılık » yalın tumce » tozunu almak atmak silkmek ve » cizgisiz » duzeltilme » yontemli » kotu » civi » guvenliği sağlamak icin yapıla » gusulhane » iceri » gun doğmak » sun î tahta » dukkân » patates corbası » yaprak dokumu » başına calmak » yasak bolge » son ses duşmesi » muritlik » dayanamamak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » kem gozle bakmak » cekinmek » seckinler » cakırdikenlik » sıygaya cekmek » suratından duşen bin parca olm » soze yatmak » acığa vurmak » ciğitli » ecel teri dokmek »

vaadetmek_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve vaadetmek_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vaadetmek_nasıl_yazılır nedir ve vaadetmek_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.