tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutana » zarifce » uc katlı » mulkî idare amiri » avurt satmak veya avurt zavurt » tahta goğuslu » ice kapanıklık » cıkışyapmak » civi gibi » cok tanrıcılık » kucurek » carksız » yerleştirmek teşhir etmek » yuzunuze guller » kerpic » monsenyor » zulum » kampa girmek veya kamp yapmak » mutealiye » fransızlaştırmak » carşıağası » ak mıkara mıonune duşunce goru » ustalık gerektiren iş sınaat » kusulu » tecrube » copra balığı » kurallıcumle » cul » kocak » toplu olarak oğretimin yapıldı » yucelmek » gulmek » mukerrer » vur patlasın cal oynasın » ote » polarma duzlemi » sakal bırakmak koyuvermek sal » butun malların ortaklaşa kulla » bize de mi lolo » eser rolyef » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cirişlemek » orumcek bağlamak » tanıdık cıkmak » ozel sektor » mercimek corbası » toplu goruşme acık oturum » ickin » oruclu » kepce »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.