tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıraklık etmek » acmak » eğitim arac ve gereclerinden d » dalgunduz » yaya gecidi » ozel » suhunet » uc beyaz » goz kesesi » alcıkalıp » organların her biri » strukturel » ceyizlik » calkalamak » inmek » eline elinize veya ellerinize » kuskun » cuvalcılık » sozu sohbeti yerinde » dili kılıctan keskin » tulbent » calgılıcağanaklı » sarnıc gemisi » gelecek zaman gorunumu » gozu dışarda » unlu catışması » celişiklik » teşekkul teşkilât » uremek » sıcankulağı » mercankoşk » geziye cıkmak » comertleşme » anasıturp veya sarımsak babas » gozune kestirmek » cozumsuzluk » eline cabuk » kukla » eltieltiyekustu » duz tumlec » sun » bugduz » itce » gecer » oyun » turt » tarihci » organizmaların oluşturduğu bir » muvesvis » gecimsiz »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.