tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
van kedisi » sacmalaşmak » catılmışkirişsistemi » dikilmişparca » tac » bohcasınıtoplamak » coğaltma » ic işleri » ataturkcu » ezogelin corbası » oğrenci belgesi » tupleme » buyruklarının İbranî felsefes » gorungu bilimi » uvertur yapmak » yeni cağ » uzatmalıcavuş » acıklama cumlesi » boynuz kulağıgecmek » kafayıcalıştırmak » vazgecirme » zor alıma carpmak » cavun » fazla gelmek veya gitmek kacm » muessir » cullanış » gun veya belirli zaman aralıkl » camura bulaşmak veya batmak » mer i » iple cekmek » kolayına bakmak veya kolayına » kumeleşim » yonseme » derecedeki yol yan yol » acık kalp ameliyatı » gosterme sıfatı » keci yemişi » izzetuikbal » donmek » parca » uyuz boceği » olum doşeği » ictenlikli » muze gibi » bir guzel » caykara » allah dokuzda verdiğini sekizd » cevirmen » muft » sus pus »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.