tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıcustu oturmak » guneşyılı » parcalarıgibi şeylerin tumu » başağac » kokteş » yalıngac » paracol » durdu durdu turnayıgozunden » ağzının tadıbozulmak veya kacm » ilginclik » ozel » kacırmak » bir gosteride yer alan kimse » Şeker bayramı » cemreme » duşkunler yurdu » taşkomuru » el surmemek » burnu surtulmek veya burnu sur » balcak » dort » gosterge » zamanıgecirmek » cenesi oynamak » coğaltıcı » ruzgârlık » uretim kooperatifi » pabuc pahalı » makro » yeise burunmek » okuz trene baktığıgibi bakmak » cokeltmek » anasına avradına sovmek » yahudilik » popularite kazanmak » duşurtmek » amator » kor değneğini beller gibi » secal » ucar » banliyo » dağarcığı » eşkenar dortgen » kuskunu duşuk » moskofluk » şolen » kalıpcı » buyuk terim » cıvlamak » kolcak »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.