tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
denizcakısı » orneklendirme » gudericilik » donuşturmek » tesadufen » meden » yuzu secilmemek » guzellik » kantcılık » gic » gureşminderi » koyleşme » elini kalbine veya vicdanına k » başol da istersen soğan başıo » akaclamak » belli belirli kesinleşmiş ş » yedi duvelle barışık » para dokmek » cıplak mulkiyet » inhisara almak veya inhisarına » olcum » ciğin » culu duzmek veya duzeltmek » ozendirme » mahkemelik olmak biri başkasıy » ruhu bile duymamak » catma » ispenc » yuz kaplama » anlam cıkarmak » guc birliği » hispanica » ic » kuvet » rabbena » cadır direği » neyin nesi kimin fesi » garnizonlarına ve bu duzeydeki » oruc tutmak » ne diye » eku » kamyonetcilik » her tur gosteri yapmaya uygun » kılıclı » cıtkırıldım » sitteisevir kapıyıcevirir » surum » goz kırpmadan » sureksizlik » keceleştirme »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.