tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muneccimlik » yoğunlac » haziran boceği » cayırlamak » yuzu soğuk » uckurluk » ve sorumluluğunu taşıyan birim » cay servisi » takla bocekleri » catlak » carktan cıkma » delikli taştekne » oyle olsun » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ickiyi bırakmak » gumuşyağmurcun » orulmek » mubarek gun » mohs olceği » gumuşlu » tuvaletci » hotanto » duğumunu cozmek » kriz gecirmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » yureği katı » cop tenekesi » kopek balıkları » acem kılıcıgibi » şaka goturmemek » şeylerden her biri tabaka » fin hamamı » kulağına carpmak » yuksek » serdumen » vazgecmek » gradosu duşmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » gok bilimsel » vasıfsız işci » etkinliğin buyuk olcude azaldı » zararlıcıkmak » seslikci » bohca boreği » acısal » kun » onem vermek » ıt it ut ut » moduler sistem » guveniş »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.