tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hoşmerim » mulâhaza yapmak » cizdirme » kufletmek » tumselmek » ciğerini sokmek » muhre » anglikanizm » falcata » gerekceli » dişozu » dunya malı » oğrenmek » goz bağcılık » kuskunluk » goveriş » bohcalama » guler yuzlu » alman » bulunan kimse » gunahıveya vebali boynuna » şirazeden cıkmak » ek kok » cizgi cekmek » gozluk » yurume » olu fiyatına » tuk » solungac » dokumleme » oran » giysi » allah mustahakınıversin » ustune » celişiklik ilkesi » yukte hafif pahada ağır » gok fiziği » kok sokturmek » pecesiz » mezar kackını » rahat yuzu gormemek » sokel » hintce » cımacılık » boy gostermek » tesadufen » imalâtcılık » on oda » notrleme » samanlıgubre »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.