tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık » borcunu bilmek veya saymak » calkanmak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » işcevirmek » donmeli » cozmek » cumlenin ogeleri » guc » icten » uygulama » ay » oz itmeli » muzakerat » bir elini bırakıp otekini opme » altın yurekli olmak » oğretim » duzelti » dokmek » kacık » koşeye atılmak » kısmeti acılmak » serbest calışma » hortumlu bocekler » canının derdine duşmek » muderrislik » husnutelâkki » usculuk » bolukbaşı » brut » mavimtırak esmer renkte bir el » yuzune duramamak » gecirmek » gumuşîleşmek » flutcu » tekcilik » cokca » triportor » mes uliyetli » sarnıc » onerge vermek » değer duşurumu » avrupaî » canak uzengi » capraşma » armatur » gun ışığına cıkmak » uckardeş » yangın yerine donmek » belirtilen bolum »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.