tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir baba dokuz evlâdıbesler d » ucurtmak » tok gozlu » sutcu » kockar » maya veya meye gorsun ve » kulyuc » icsiz » koşe dolabı » neyce » cozdurmek » govde » keceleşmek » gule gule » elini belli etmek veya gosterm » calınmak » envaiceşitli » konduktorluk » soz sahibi » cevrelik » zıpcıktı » boburlenmek » surmesiz » cuhcuh » şeytan gorsun yuzunu » inc » citi yapmak » toplu calışma » gozu veya gozleri kararmak » takla atmak veya kılmak » curuk » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » serguzeşt » suflorluk » uckâğıt » selâmunaleykum kor kadı » olcmek hesaplamak hesap etme » somikok » carptırmak » cakıldama » koken » cıfıtlık » juglans regia » donuş » kusur » goz » fart furt farta furta etmek » sansurculuk » hancere » ici cız etmek »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.