tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok tanrıcılık » calvincilik » kumuk » medine kurdu » ozezer » duşundurme » dukkâncı » doğac » onceleri » acılmak » ic » bulunan bolum kafa ser » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kullanılan arac buat » goğus » kazan kaldırmak veya devirmek » cığralık » icin icin kaynamak » yer bakır gok demir » mektepten cıkan eşek marsuvan » dalgıc elbisesi » tumorlenmek » uzun oyku » goğus kovuğu » surme » celik kapı » yukarı goğe doğru olan yanı » barca » mutehassis olmak » tuccar » muneccimlik » tarla acmak » siyanurleme » sarsakca » kucuk tansiyon » keskin gozleriyle cok uzakları » cekiver kuyruğunu » oğretme » gozu yılmak » coraklaştırmak » fındıkcılık » polonez » yuzlenme » veya giysinin uzerine konulan » cf » catıeteği » tehevvur etmek » murtet » duzenlemek » dunya »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.