tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sorgucsuz » oyuncakcılık » yuklenilme » el emeği goz nuru » sozleşme » hesabınıkitabını bilmek » icinde kaybolmak » gudumlemek » belli belirli kesinleşmiş ş » levha » cok yanlıveya yonlu » kotumserlik » suzgun goz » buyruklarının İbranî felsefes » tu » gucendirmek » barut kesilmek veya olmak » kurt gibi kemirmek veya yemek » başından gecen olağan dışıola » soylemek » capraza sarmak » gecim » mustakil » muşir » uzunluğu » balıkcın » alaca duşmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » ceneli » sinirleri alt ust olmak » koklu aile » acılmış dikdortgen biciminde » onayak » altlıustlu » guneşbatmak » catmak » seckinleşme » sokmek » katoliklik » suryanî » insan konuşa konuşa hayvan ko » elektrik supurgesi » ateşci » begum » muzminlik » glâdyator » luk » gac gec kac kec » veren alet » kure »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.