tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
birbirinin gozunu cıkarmak » ucuncu dunya ulkeleri » kaynakcı » bir şeyler veya bir şey olmak » capacullaştırma » kopek uzumu » dunya başına yıkılmak » olum » cucuk » gocucu » holluk » yureğini pek tutmak » orakcı » zucaciye » rolântide durmak veya calışmak » mujdeli » kemale ermek gelmek veya kemal » kabul kabul etme » gonderli » capacul » gorevlendirme » folk sanatcısı » gokten zembille mi indi » camaşırlık » uleştirme sıfatı » parcalayış » buyukluk » calkalatmak » erincli » duvel » duzenek » olusu ortada kalmak » suvari sınıfı » kirec » copluğu » zulcelâl » ay tutulması » zr » zerre kadar olsaydı » ordek » el ustunde tutmak » şeriatcı » icten pazarlıklı » roproduksiyon » uzatılabilir » cetrefilli » kampcı » sumsukgiller » yuzerlik » centik »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.