tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonul avcısı » akumulâtor » bağlık bahcelik ği » surum surum surunmek » cokuş » yuk arabası » cağrıcılık » ikiz unlu » ik » purik » hinduizm » ansiklopedik sozluk » kuru gurultuye pabuc bırakmama » gozetleyici » işini gormek » gorumcelik » ne hâlde » mechul » asyalı » gozu veya gozleri kararmak » guler yuzluluk » kucuk karyola » ofkesi burnunda » granulit » ruhu şad olsun » husnuniyet » masraftan cıkmak » roportaj » murt olmak » tumlenme » uretmek zihnî yetiler oluştur » pastırmasınıcıkarmak » muessis » ceyizlenmek » er » bicimci » anlamaya yarayan sınama » dolek » urun » gurultulu » toprak koleliği » gumuşîleşmek » cotra » muteheyyic » calıp cırpmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » sutsuzluk » hareket » somurgeleşmek » ic deniz »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.