tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şantoz » elcek » cadır kurmak » beyninden vurulmuşa donmek » divanımuhasebat » gureşcilik » cıkıklık » munasebet » cekmek » yan urun » yontemsizlik » cember kayık » arlıarından huysuz huyundan v » kacmaz » kritik » kafasınıtaştan taşa carpmak » ırakgorur » sor » deveyi yardan ucuran bir tutam » utarit » icine kurt duşmek » mucahitlik » ucluk » ic guvey » inanc » kuturdemek » teselsul » calışkanlık » cok yavaşişyapan cevik olmaya » goz ucuyla bakmak » cul caput » madalyanın veya madalyonun ter » sacı » gun » yureği kabarmak » yabanî mercankoşk » yorgan gitti kavga bitti » bir goz gulmek » sunnetleme » tum sayı » ahi » gozunun yaşına bakmamak » vakit oldurmek » boluk » şıraolcer » cıkınlama » haber studyosu » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » catışmak » kralicelik »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.