tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunaydın » mertce » iler tutar yeri olmamak veya k » yarın obur gun » kancıkca » bohcalamak » kucuk unlu uyumu » gule gule » merih » ne hesaba gelmek ne de kantar » universalizm » opuşmek » not duşmek » coban » şeyin ayrıcalığınıanlatır » tozunu almak atmak silkmek ve » ciceksimek » kacı » buryancı » kacılmak » sungusu duşuk » zayıf duşmek » edep yahu » mufteri » tuy » catal » yuz kaplama » arışların arasından gecirmeye » ehlisunnet » olmez » cağrışım » pazarlıkcı » kusmek » yakın doğu » afrika domuzu » kafa utulemek » tesalup » nispet vermek veya yapmak » carpışmak » kalan mal ve paradan paylarına » cuvallatma » yonelim » gozleri ışık icinde veya ışıkl » koy odası » kavrac » sozune gelmek » kibritci » tuzuk » mutehassis » kulturel »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.