tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koken » korlemeden » cefa cekmek veya gormek » ustune titremek » subut bulmak » bağdad ıtamir etmek » yoneylem araştırması » ahıra cevirmek » cevir sinyali » germanofil » ozru kabahatinden buyuk » geckinlik » teleut » veya durduran parca komutator » ul » secme suresi » cıtlatmak » suzulmek » tercumanlık » cizgi cekmek » kupunu doldurmak » taşcıkartmak » konjonktur » iki cenetli » taclanma » gorunmez » mudurluk » alman » yalıbulbulu » basma alım satımı » işten bile değil » unc » doş » it ite buyurur it de kuyruğun » urpertili » goruş » mundemic » alcaltış » mucamaa » cevreleme » icindekiler » uleştirmek » musveddelik » kozleme » bir gozeliler » donmek » yukselim » dokulmek » konektor » hint mandası »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.