tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukûmet » yapılmışince ve uzun şerit » comelme » oykuleştirmek » surerlik gorunumu » taammut » gelinlikci » tuylenmek » yuz vermemek » davranmak saygıgostermek soz » solungac » edilen sıvımadde » capraşmak » ayak surumek » cari ucret » tedafuî » corba etmek » gecmişzaman gorunumu » ahdiatik » kulube » oluk » kul kesilmek » anasına avradına sovmek » birleştirerek bir varlığıyenid » kıptî » pestilini cıkarmak » urunsuz » guvenlik » ciyleme » dediğinden dışarı cıkmak » cakıntı » merkezî ulke » mış miş muş muş » icindeki en kucuk birlik » taannut etmek » huner » kamcıbaşı » orgu » mulkiye mufettişi » oykulemek » canıcekilmek » cemberlenme » silip supurmek » rutbe » burokrasi » zıpcıktı » inmek » değnekcilik » oduncleşme » dava etmek veya acmak »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.