tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşağıfalan yukarı » guveniş » kılıccı » kukla » suzuk » carpılma » inekci » boya koku » kukremek » hititce » m » başıbutun » tenkitci » gurultu cıkarmak etmek koparm » kupe ciceği » goz yummamak » duzmek » allah taksiratınıaffetsin » kostum » cabalama kaptan ben gidemem » okuz » ic yarıcap » fazla kacırmak » onu sıra » başustune » alufte » yureğine inmek » dunya gozu ile gormek » cekilmek » ırgat gibi calışmak » cıkmak » gerekce » gozunde buyumek » gucsuz » carşı » yetişen bir ağaccık corylus av » halic » hızolcer » davranma » kozleme » mec » cizme » para peşin kırmızımeşin » gonder » gayrimutecanis » dağveya dağlar gibi kadar » ayağıalışmak veya alışmamak » kılcık » bukulmek » yerine kullanılır »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.