tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seckincilik » ağzısut kokmak » zihni bulanmak veya karışmak » sokmek » gozler onune sermek » ozellik başkalık fark » devam etmek veya ettirmek » cabuk parlayan cabuk soner » cağırmak » suru » mal mudurluğu » koşe tutmak » oğle » mukerrer » cığa » bıcaklama » rolyef » kavanco » acık duşme » uvey evlât » kazak » rucu etmek » senegalli » recinesi hekimlikte kullanılan » tur ağac cember » sakalıele vermek veya sakalıka » parcacı » tifus » işcıkarmak » vazife gormek » ruhunda guneşacmak » bezekci » bıcakcılık » cağcıllaştırmak » lâtince » poc » ağzıteneke kaplıolmak » yer cekirdeği » kanıkanla yumazlar kanısuyla » cakılı » buyukce » actırmak » opuşmek » tebesum etmek » pes perdeden konuşmak » karburator » eşekci » arkasına duşmek veya takılmak » cayırlı » cepin »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.