tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu korkmak » kurekci » buyukle buyuk kucukle kucuk o » acmak » he » goğus eti » elmanın yarısıo yarısıbu » sacak kok » ca » takarrur » yeni eflâtunculuk » kureselleşmek » bıcak kemiğe dayanmak » nuzullu » kapısıacık » cocuğu olmak » dikce » ic » sansur » gonenmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıkartılma » acmak » yumurta kapıya dayanmak veya g » hırdavatcı » sacma » rektor » utanc » conk » saltanat surmek » tac yaprağı » kostekleniş » da de ta te » uc » dunit » mustehzi » teyemmum » gun batımı » cinakop » capaklanmak » allah eksik etmesin » yasak bolge » carşaflama » tarcınî » sozleşmeli » jonpromiye » huzunlu » tuy » capak » gok adası »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.