tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munazaa » bulbulun cektiği dili belâsı » gunleri sayılıolmak » dort dortluk » yemişcil » cağrışım yapmak » protezi » nakşîlik » cubuklama » cevirmek » acmak » hareketlerinde tutarlı sağlam » gayrimutecanis » ulkesellik » cingene pembesi » tumamirallik » başınıcatmak » bunların taklidi olan madde » sinuzoit » goreneksizlik » ustunluk derecesi » ozgurlukcu demokrasi » sepet havasıcalmak » gozle yemek » tulûatcılık » gumruklenmek » soylemesi ayıp » cevikleşme » duzensizlik » cırcırlamak » eski camlar bardak oldu » cıplanma » munafık » işin kolayına kacmak » cit » daha bircok şeylerin yapımında » eli ayağıolmak » oynakca » peşkeşcekmek » kaba turkcesi » kıratınıolcmek » mantıkcılık » sokmek » gonulden cıkarmak » bisikletci » tatarca » marmara cırasıgibi yanmak » icli dışlıolmak » dağarcığıyuklu » turkuleştirmek »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.