tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozlendirici » suikastci » oğretmen » gecirmek » cizgili » uk » ne olacak » badem ici » ne haber » it surusu kadar » kılukal » cumle kapısı » sınır cekmek veya cizmek » begdili » karman corman etmek » başrejisor » bicimdeki bolumler » gonenme » yaylar uzerinde hareket etmek » kuvet » tutun » gudek » kâğıtcı » koftelik » basıolcer » uc iki » yurt ici » guluk » ac goz » sebayudu » sıcan deliğe sığmamış bir de » kor ocak » sağacık » yahudi baklası » kotuleyici » kendi havasında gitmek veya ha » set cekmek » dışına cıkmak » catışma » kaplan bocekler » gepegenc » uzerine yuklenmek » acılmak » cekeceği olmak » ataturkcu » dili ensesinden cekilsin » husrana uğramak » birbirinin ağzına tukurmek » premature » arasında den başka anlamıyl »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.