tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtır cıtır konuşmak » matematikci » sacma » cıkıştırma » golgelemek » paşmakcı » toretanımazlık » buğday surmesi » gelip catmak veya gelip dayanm » hararet kesmek veya sondurmek » kapsul » yayla cayırı » futurist » kumes » recelci » kurneme » kılıclı » muteessir olmak » ahbap cıkmak » tenkitci » canının icine sokacağıgelmek » cok uzun uzun sure uzun olar » şovale » babaî » iki duzlemli » girdisi cıktısı » kazıma » istenc dışı » kuskun kuskun » sıfıra sıfır elde var sıfır » secmek » kundeye getirmek » corap ormek » flâman atı » helenizm » mustehcenleşmek » allah rahmet eylesin » goz gezdirmek » karadağlı » yutar hucre » kulucka devri » felcli » aday gostermek » menuskus » acık fikirli » serguzeştci » tutsu yapmak » yaya koprusu » nuruceşmim » suslu »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.