tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cabuk » şekle sokmak veya koymak » serce parmak » kolcak » belediye encumeni » toplu sozleşme » maymun gozunu actı » gosteriş » mustelzim » tutsulu » olcuyu kacırmak » hıncınıcıkarmak » yuceltmek » ortalığıkırıp gecirmek » nuzul » govde » doşeğe duşmek » dokulmek » civitli » nukleer santral » opup başına koymak » kahır yuzunden lutfa uğramak » asker cıkarmak » sıfırıtuketmek » kosteklenmek » soz » yukarı goğe doğru olan yanı » sarih mef ul » jimnastikci » olmuş » gurultusuzce » lugatce » butunu » camgoz » civi kestirmek » karşıtcıllık » gozu olmak » paha bicmek » catal » calkanmak » uygun bir bicimde takılarak on » suc yukleme » ağackesen » uzucu » uzum suyu » rejisorluk etmek » uremik » goreyim seni » pişirgec » bağlaclıyan cumle »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.