tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eşeyli ureme » gozleri kararmak » yeni gercekci » olcumlu » soz goturmez » afgan » cıkrıksız » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » kambur ustune kambur veya kamb » lâf cıkmak » kırağıcalmak veya vurmak » kul tablası » ucayak » acık » oz » goğus bağır acık olmak » buyutme » boynu altında kalsın » sucut » fin ugor » gul gibi » turkusunu cağırmak » kuzu cevirmek » buzguleme » yuz tutmak » recineli » horasanlı » genel mudurluk » sel » gecer » tekabul » cadır » hırsızlık etmek veya yapmak » su icinde kalmak » percinleştirmek » tehacum » kıcınıyırtmak » geldiklerini belirtmek » yupurmek » absurt tiyatro » cığırından cıkmak » oncul » mars » ustune evlenmek » fermejup » burc » uckur » ici ezilmek » bolgeci » komunistlik »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.