tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurşungecirmez » olumsuzleştirme » subut bulmak » pecesiz » muptelâ olmak » fransızlaşmak » kacınganlık » urkek urkek » sozu mu olur » oğur » ra re » gormuşluk duygusu » aşağıyukarıyurumek » kucumsemek » dur » gumrukculuk » goturmek » godeş » muzakerat » bac » zuğurtleşmek » se » kendi gobeğini kendi kesmek » musbet ilimler » donenme » kadıngobeği » ortak tumlec » tahtacı » koşe vuruşu » eğri yuz » sacınıbaşınıyolmak » otturme » kukremek » uruşmek » gunuculuk » pabuc bırakmamak » parca parca etmek » catal bel » bitki alkanna tinctoria » koşe bucak kacmak » oğretilme » dibi kırmızımumla veya bal mum » biber salcası » l demiri » orf » goruş » cırpıştırma » hanya yıkonya yıgostermek veya » guz donemi » ustune koymak »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.