tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozgun » tesanut » gozlerini bayıltmak » recelci » pastişci » koşe » unsuzunu gosterir » tıraşıgelmek veya uzamak » iskorcina » korelmek » yararlanılan bir bitki corchor » torpu » rufaî » yarıklardan her biri » major » tart sucu » mulkiye idadîsi » cerceveletme » muşterek » incelenmesi muşahede » kusulu » goğus cerrahisi » yuzyıllık » mes uliyet almak » yerleştirilen demir parcası » gocuşme » saptan oluşan ekin bicme aracı » acar » zihin acıklığı » kulkedisi » uc dort » tarafsız bîtaraf » oglena » bicimine getirmek » kuskunleşme » cingene borcu » kustahlaşmak » kayıkcılık » yb » halıdan yapılmışiki gozlu torb » bicimlendirilme » enfarktus » başak » mandallı uzerinde mandal bulu » dokmek » ananın ak sutu gibi helâl olsu » dişdamak unsuzu » gunu » curuk gaz » subjektivist »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.