tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok karılı » ciceklenmek » luterci » yuzlenme » kecesini sudan cıkarmak » esmayıustune sıcratmak » zihnini celmek » romorkor » yonetim » muttefikan » gozlerini dikmek » bak » musteşarlık » yuze cıkmak » orgutculuk » an en » fizikci » martaval atmak veya okumak » kusku » İsvecce » calıştırmak » doviz » doğru parcası » sonucunda ortaya cıkan ustun y » canak yalamak » frenkleşmek » derinlik kayacları » hangi dağda kurt oldu » gonlu gani » oyle veya oyle yağma yok » tecrube » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » temizlemek » cakırkeyif » doşemeci civisi » seci » kulfetli » altmışdortluk » buğru » camaşır suyu » cığırtkan » karantina suresi » kıc » kucuk » acık dolaşım sistemi » susleme » nc » isteyeninin bir yuzu vermeyen » bir turlu » yan gelip oturmak veya yatmak »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.