tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıckıevi » kâğıda dokmek » cakırlaşma » ustunde » ada cayı » bir olcude » kucukbaş » kusuşme » gozden gecirmek » muslukculuk » soylenmek » ışıkcılık » yondeşacılar » captan duşmek » bolme » ortak tumlec » kuskunu duşuk » sıygaya cekmek » anasıturp veya sarımsak babas » cesaret gostermek » kredi sozleşmesi » paskalya coreği » celmelenmek » kul gibi » ondalıkcı » uzgoren » cekmek » fırcalatmak » mulâhaza » gorevsizlik » tamir gormek » tuy atmak » boşa koysan dolmaz doluya koy » yurumek » duzluk » verilen unvan » cartır » mulkiye » boğurmek » ağzından girip burnundan cıkma » ulkuleştirilmek » kanun hukmunde kararname » kuflu » gravurculuk » goz bağcı » organı » yoğurtcu » sovgucu » plutokrasi » karşıtı »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.