tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıvanclı » utme » on calışma » yuzuk oyunu » toplumcu gercekci » kancıkca » paraşut ile atlama » elinden cıkmak » turbedar » hukmetme » gokkuzgun » ruzgârlamak » muteveffa » picuta » alcalmak » at gozluğu » altınıustune getirmek » putursuzluk » goğus vermek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kirec cimento gibi şeyleri su » uncu » cocukluk » mucellitlik » bolum » koltukcu » kaşyapayım derken goz cıkartma » allah a bin şukur » nufus » tarafından arabacıicin armağan » cakalboğan » yuzyıl » beli bukulmek » gonderi » ozdeş » oyku » kotu » huve » yonetmenlik » mac mac » oz » hak yerini bulur veya hak yerd » nerede hareket orada bereket » en kucuk birliği goze » yuzuk parmağı » carevic » mundericat » değişim yonetimi » cicek » ocağısonmek »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.