tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vakitin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nikâh duşmek » sel goturmek » capak » cavlanma » tup gecit » oruş » kedigozu » bortturme » buyutulme » yer orumceği » ustat » akla ekle » kutuk » dalgıc gozluğu » incir cekirdeğini doldurmamak » kabarmasınısağlamak kabarması » durdurmak » cecik » cekinme » ceşitkenar ucgen » gorklu » olmez » allah mubarek etsin » otobuscu » utme » ağzınıhayra ac » ağızdan burun yakın kardeşten » ikindiden sonra dukkân acmak » ağzıyla kuştutsa » kendini vermek vurmak veya cal » buvelek » avuc veya el acmak » boşluk » fiil cumlesi » suzeni » arkasınıbirine vermek » fikir işcisi » kalsa veya kalırsa » acıktan acığa » tanıdık cıkmak » gulle atma » gommek » kulhanbeyi ağzı » karikaturleştirme » evrak cantası » koşeli ayrac » peşkeşcekmek » cekilmek » furs » cadır direği »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.