tdk sözlük TDK Sözlük

 

vakitin eş anlamlısı

vakitin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vakitin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vakitin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vakitin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic acmak » luks mevki » geldiklerini belirtmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » onuruna vermek » orman sıcanı » mukedder olmak » colleştirme » burcak » tanrıyarattıdememek » sureğenleşme » cermen dilleri » acemilik cekmek » doşemeci » olum doşeği » gıybetci » cızıktırmak » cuhcuh » mektupustu » capraşmak » cav » tenezzul » amerikanist » butunletmek » yok etmek » oylelikle » kostum » dil surcmek » soz almak » sozunu veya sozunuzu balla kes » surveyan » işaretinin iki yanındaki anlat » 30 ağustos » icim » oc » gorevlilik » ayaklarınısurumek » cıtırtı » lutfen » pek yuzlu » madde » calkalamak » un » sonucunda ortaya cıkan ustun y » goklere cıkmak » ah cekmek » kızılağac » buyuk amiral » ciceklendirmek » burc »

vakitin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vakitin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vakitin_eş_anlamlısı nedir ve vakitin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.