tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ote gun » zamanıgecmek » sovuşturmek » olan kişilerin toplanıp toplum » maden yunu » caldırılmak » ustune olmamak » uzum turşusu » zihin acmak » gozlerini devirmek » koşe donmeci » duğmelenme » orgutleyiş » toprak doyursun gozunu » ici acılmak » vurma calgılar » macar biberi » puskul kuyruklular » oruc » ayrık kume » boy olcuşmek » onlemek » har gur » durt » buyutulme » ağaclıklı » gecmek » tıkırıyolunda olmak veya gitme » puruzlu » hayrette veya hayretler icinde » cıkış » yumuşak yuzlu » yureği oynamak » hancerlenme » gun atmak » gozu bulanmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » ca ce ca ce » nankorleşmek » cencen » cercevecilik » oğlen » uye tam sayısı » ortusuz » canavar duduğu » midesi ekşimek kaynamak veya y » candır » ozalitci » ipin ucunu kacırmak » arasında den başka anlamıyl »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.