tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
spekulâtif » centilme » cağcıllaştırmak » cılgınlaşmak » kucuk burjuva » kuvvetini gosterir » borc bini aşmak » ncı nci ncu ncu » dikce » icine cekilmek » percinsiz » bezekci » durumunda dişi cicekleri yapr » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » lâyık gormek » urkunc » vazgecmek » ticanîlik » baraj yapmak veya kurmak » nasip etmek veya etmemek » acısal hız » pişpirikci » ruşvetci » gulumser » calcenelik » butunletmek » altınıustune getirmek » olumune susamak veya olume koş » kınık » du » itiyat etmek veya edinmek » dovdurtulmek » angstrom » mal muduru » ozgurluk » calkalamak » teehhur » fuzyon » hanya yıkonya yıoğrenmek » onluk » allah ın evi » dortlu » yuruk » yarıklardan her biri » secim sandığı » bicimlerini belirleyen ana oze » başarıgostermek veya kazanmak » civit rengi » dunyadan elini eteğini cekmek » bukuntu »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.