tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenaze toreni » musluman mahallesinde salyango » kosemen » tekerrur etmek » gecirmek » ilcebay » kavlıc » ciftelemek » hasbî gecmek » catlamak » kopru yol » gudu » catıyıalmak » kopuleme » elin veya âlemin ağzıtorba değ » koklenmek » ne gune duruyor » yuzu secilmemek » serbest calışma » bolucu » pilic » acık zaman » hereklemek » kume » kurklu » saclarıiki turlu olmak » mumkun » karşıtı » geniz unlusu » amperolcer » kacık » dutturu » gecirtilmek » imparatoricelik » celik metre » lehce » zir » suriyeli » hafriyatcılık » tarhana corbası » santra cizgisi » catışılma » cubbe » cokertmek » burnundan duşen bin parca olma » arap » kendini gostermek » siktir et » dolambac » kırdırmak işini yaptırmak »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.