tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pence » bunların taklidi olan madde » alım calım » kırlangıcgiller » şerbetci » murdumuk » her boyaya girip cıkmak » fitne fucur » osurgan boceği » gondermek » kolektor » t cetveli » top surmek » ici cıfıt carşısı » cırpıgibi » ecza cantası » gecimlilik » mecus » fayanscı » yuzunu gozunu acmak » sutlu » koklu » veya metal bolum » kullanılırdı » cırpıntılı » toplumsal butunleşme » gun » gonlu kara » alcarak » kesip bicmek » camura taşatmak » dalkavukca » adetce » kukremek » tutamac » cıkmak » calım » ozensiz » somurgesi olan veya somurge el » erinc » mandallı uzerinde mandal bulu » calkanmak » cizge » asıl nusha » kurduğu medeniyetleri kendi i » paraşutcu » duğum » ideal » cozuluş » acık tohumlular »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.