tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hoparlor » goksel » duğunsuz » sungu » şaşkına cevirmek » cozumlemeli » kostek » cay » gozunu kırpmadan » vucudunu ortadan kaldırmak » can cana başbaşa » kamcılatmak » cozmek » ozdeşleşme » alcak gerilim » kuzugobeği » gok » başına kakınc etmek » arşiduşes » eline ayağına uşenmemek » ozgur » guneşyılı » esir duşmek » durdurmak » olusunu opmek » b » keciye can kaygısı kasaba et » işgormek » camat » yuceltilme » sıcrama tahtası » buzdurmek » birbiri icin yaratılmışolmak » kâğıtcılık » tumen » uremsel » şerefe veya şerefinize » goz yummak » cizgi » aslanpencesi » iş arî » durme » kotulukcu » kuncu » cırpmak » yoruk » dekorator » kor olasıveya kor olasıca ols » gunu yetmek » arife gunu »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.