tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kufretmek » ormek » ordekgiller » ara secim » katıla katıla gulmek » duzen » gonlunden gecirmek veya gecmek » gulluk gulistanlık » goz » hoşgorucu » ustune fenalık gelmek » cor » aldanc » teberruz » yaylar uzerinde hareket etmek » ustat » enstrumantalizm » buyukce » muhurlu » sutculuk » mucellitlik » tat » kurban bayramı » bulbul canağı » curcur » ala ele » oleyazmak » somuruş » suc olmak » umidi suya duşmek » keleye cekmek » sunnetsiz » gunahınıvermez » bolme işareti » hazır bulunmak veya olmak » unsuz » kullanılır » ic yarıcap » duşunsel » yureği yerinden oynamak » flort » mangalda kul bırakmamak » bıcılgan » uretilme » notron » sunnet duğunu » goze zarı » mundemic » ciğil » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.