tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonullu » gozunu seveyim » bitmek tukenmek bilmemek » gunucu » lubnanlı » sırca » mulâyemet » calmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » tedhişcilik » sutsuz » kirec sondurmek » lâkırdısımıolur » lutfen » eşitci » uzlaşma sağlayan » ağız tamburasıcalmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » durbunlu » alp yıldızı » ceşitli » acıklaştırmak » talip cıkmak veya talibi cıkma » koksuz » ozellikle celik dokum ve alaş » kukremek » kacak » sucuğunu cıkarmak » ucmak » soz getirmek » icin » kılık kıyafet duşkunu » dukkân » buyuk atardamar » aslî nusha » oksurtucu » bulunan bolum kafa ser » cevreleyiş » cılgınca » catal kundak » partoner » kıctankara » kirişci » dunya malı » caktırış » ağzından cıt cıkmamak » ufuruk » bictirmek » cekirge kuşu » gecirimsiz »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.