tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işi başından aşmak veya aşkın » guc belâ » serguzeşt » elektronikci » ince unlu » avaz avaz bağırmak » kardeşkardeşi atmış yar başın » tefessuh etmek » peluş » cağa » guneşsaati » cıkmak » cıngırdamak » acık » hayata kusmek » bir cicekle bahar veya yaz olm » ickicilik » zibelilina » cetene » edep yahu » uc vermek » kosele taşı » kul sıkılmayınca hızır yetişme » gozetmenlik » cuvalcı » yuklemek » hurriyet » sozunde durmak » boşluk » şenlik ve eğlence donemi » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » teverrum etmek » ortusuz » inci ciceği » tepegoz » ovmac » tekcilik » elinde bulunmak veya olmak » yuksek okul » olmama durumu serbestî » akşam guneşi » pislik boceği » altın tutsa toprak olur veya » halisuddem » sucuğunu cıkarmak » buyutme » yonetim gideri » cıngırdatma » ictihat » muşteki olmak »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.