tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mahzur gormek » uşuntu kopekler mandayıparalar » cıkma » hırcınlaşmak » felekten bir gun veya gece cal » koktencilik » beklenmediği umulmadığıveya c » orospu bohcası » carpanlara ayırma » tutun » utmek » soylemek » govde » iceren genel kavram » azerbaycanlı » konsolitci » terekkup tarzı » caşıtlama » sakatatcılık » koruk luferi » cimdik » urkek » ciftcilik » oluşturduğu tuzel varlık » hasbî gecmek » vekil vukelâ » başına belâ acmak » mış miş muş muş » ıssızlık cokmek » tuketmek » ağız ağıza vermek veya konuşma » goz hapsi » butan » cınarımsıisfendan » yahudi » sirkulâsyon » durtuklemek » bulunmak nezretmek » acan asklımantar » duğunsuz » bobur » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » cevreleniş » ice kapanıklık » kul » calkalanmak » komurcu » başcanağı » kopcalı » cok gelmek »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.