tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuluckalık » dorduzleme » acılmış dikdortgen biciminde » arkasında dolaşmak veya gezmek » supruntu » ictimaî » dişcekimi » kızılcık receli » cıvlama » aksiliği ustunde » avcıucağı » taşınmaz varlıklarıile bunları » muessif » alacağıolsun » olum tazminatı » tenturdiyot » tefavut etmek » top atmak veya topu atmak » kuru hasır veya kilim ustunde » hasetci » turşucu dukkânı » ahıcıkmak » kopukleniş » uniformalı » kırk yılın başıveya başında » cağcıl » sulun » uzerinde » yeniceri ocağı » sel gibi akmak » kopya cekmek veya yapmak » acık kredi » captan duşmek » mutelezziz olmak » temerrut » iz duşumlu » sarnıc » cokel » hollândalı » tuzel kişi » uvey cocuk » izine duşmek » hayat mucadelesi » sırma sac » uvertur » gorunurde » yufka acmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » catır catır sokmek » surukleme »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.