tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korkakca » kor nişancılık » ağzınıopeyim veya seveyim » sorguclanmak » keyfinden bayılmak veya dort k » boreklik » cokluk » cekinmek » muttefik » boğaya cekmek » gun ortası » brove » yuksek atlama » goynumek » muhre » gorevlilik » mıhsıctı » kostek vurmak » cığırtma » lâtifce » goz gore gore » kapkac » bicki dikişkursu » buk » ropdoşambr » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » aba vakti yaba yaba vakti aba » muderris » fıcıcılık » tarakcı » oldurmek » kalafatcı » boğur » el bebek gul bebek » ağırlık basmak veya cokmek » rehine koymak veya vermek » formulleştirme » para sızdırmak veya koparmak » carkcılık » sozu cevirmek » hesaba katılmak veya katılmama » cevrelenmiştahta ağırşak » narkozitor » citilmek » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » popularite kazanmak » tahrikcilik » yalın ayak başıkabak » plâckacı » bir sanat eserinin yapının ve »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.