tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğur » viola tricolor » bahceli » mustakil » aşure gunu » savaşacmak veya ilân etmek » calıştıran » anlamlandırma » cetrefilleşme » sondurucu » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » koruklemek » koreliş » insan eli değmemişveya dokunma » aclıktan imanıgevremek » ulkuleştirilme » podosuet » vucuda vermek aşıyapmak » yuz bulmak » ıl » ust diş » vergi yukumlusu » teeyyut » otobuscu » salepci » at binenin veya işbilenin kıl » palavra savurmak atmak veya sı » akdarıpanicum » cevriyazı » ele » surt allah surt » yuk olmak » atolye » un » kostek » uzerine varmak » ezcumle » kosnul » akcıllık » pabucluk » duş » carşamba karısı » ağzına veya diline kira isteme » gardıropcu » bal ozuluk » dama cıkmak » ardıc kuşu » cekme » ant icmek veya etmek » yuzustu »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.