tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustağni » cift ayaklılar » cizik cizik » kızılyoruk » oğreticilik » meşe komuru » koşe yazarı » bitkisi gossypium » urkek urkek » kul kesilmek » palavra savurmak atmak veya sı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » carktan cıkma » kume » tutuncu » goze batmak » museddes » vaktini almak veya yemek » celseyi acmak » bir don bir gomlek » safca » suit » camurlama » cıtlatış » sublimleştirme » catal kuyruk » muessif » yureklilikle » karun » sıralac » meslek ici eğitim » bolum » cabuklaştırma » yarasın » oğutulmek » gecmişi kandilli » molekul » acık hava tiyatrosu » ozel girişimcilik » eşbicimlilik » hamursuz bayramı » horoz evlenir tavuk tellenir » aluvyon » cini murekkebi » koklenmek » gozetleyici » kocancılık » cizmeli » cul » surulme »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.