tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
enek » cığırtma » slavistik » cekoslovak » koşeye atılmak » he » ceyrek » tuyleri icin avlanan bir kuşso » uclu bahis » comaklamak » uslûplu » duşuncel » hayal duzeyi » catır catır » surmek » haclılar » ustlenim » gobeğini kesmek » dişdamak unsuzu » bulbul gibi şakımak » korlenme » mak mek » ipin ucunu kacırmak » sıkıysa » meydana duşmek » avrupalı avrupa da yaşayan a » ozellik başkalık ayrım » bayraklarıacmak » buyuleyiş » duşundurucu » godeş » kok salmak » puskul kuyruklular » carşıve pazar dolaşmak veya ge » golge oyunu » suruklemek » tenceresi veya tencereleri kay » mudavim olmak » angolalı » uretmek » amerikan salatası » cergici » gıcırıbukme » tavır almak veya takınmak » cayır kuşu » tercume etmek » cartır » kufeci » yakınlık gormek » cengelleyiş »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.