tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sekiz yuzlu » kostek » inci ciceği » mustevi » ozentisiz » ağzınıopeyim veya seveyim » calkayış » ucuncu bir kavram anlatır » olmez oğlu » ors ve cekic arasında kalmak » ruh gocu » gereklerine uyacak duruma soka » icerleyiş » doğme » sırat koprusunden gecmek » mutemayil » civileme » kap » ince karton parcası kartvizit » ucarı » değiştirgec » sulfurlemek » ay ey y » sel goturmek » cark » aslanım » alıcıyonetmeni » melengic » australis » umit serpmek » işduşmek » yureklilik » surunceme » ad cekilmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » calıştırılmak » tukenmek » şukur » pulverizator » ikiyuzluluk » durumuna duşmek » sovuş » sunnet etmek veya yapmak » yuk » duşe kalka » cağırtmac » ihaleye cıkarılmak » şap gibi donmak veya kalmak » lehinde soylemek veya bulunmak » konclu »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.