tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozetleme deliği » soz goturmez » dumanıustunde » gonderiliş » suruklendirme » guvenli » okuzgozu » donuşme » akıcılık olceği » kooperatifci » serce » mefruşatcılık » paraguaylı » girip cıkmak » altıkaval ustu şişhane » utopyacı » yurek vermek » kulhanbeyi ağzı » karikaturculuk » lâtin » mico » kufecilik » inci » donmek » koncerto » alcalış » calpara » numarasıolan » cekik » pacalık » sırtından cıkarmak » suyunu cekmek » gunaha sokmak » etcik » cabalanmak » starta gecmek » caktırmak » hazır mezarın olusu » cerre cıkmak » surtup durmak » dort goz » koaptor » yurutec » teknokratcılık » mulkiye mektebi » kamcılaşmak » cekmek » aramak » oğrenci belgesi » celim »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.