tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemen » ici cız etmek » cak cek cak cek » İleri bir tarihte beklenen ge » gozu bağlıolmak » mortoyu cekmek » uscene » iyiye cekmek » bir cift soz » su gecirmez kumaştan yapılmışt » lule » mahşer gunu » başlık atmak veya koymak » oğurluk » dollu doşlu » guneşcarpmak » peşine duşmek veya gitmek » bac » oyle » afşar » gonul rızası » kor bağırsak » ovulmek » metal kap » icine atmak » icli dışlıolmak » gecerletmek » akşamdan kalmışveya kalma » kopya etmek yapmak veya kopyas » ciğneniş » tuy » sacak opmek » galebe calmak » abazaca » kucumsenme » muhlet » donuşturulme » alaca duşmek » yuzer » mutezayit » ozgun » beyanat vermek veya beyanatta » cokertme » hakkın rahmetine kavuşmak veya » mubarek ay » bulunmalarınısağlamak amacıyla » hatırlatmak » kopru yol » civi gibi » pomakca »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.