tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orneğini cıkarmak » gun gibi acık » suc duyurusunda bulunmak » civilemek » calışma dolabı » cıkışma » hedonizm » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » hayalinden gecirmek » muteveccihen » ciceklenmesine dolayısıyla me » cukurluk » şefaatci » duzme » allah ın işine bak » oğrenci » gelgecci » olgunluk cağı » gezdirme kulağıtemizleme bici » kamburu cıkmak » oğutucu » cekişe cekişe pazarlık etmek » kuldur » mubalâğacılık » sutculuk » odevcil » eğri soz » carşaflanmak » tanrı nın gunu » mutenakız » uskure » guneşsaati » koruyucu unsuz » guzelce » asgarî ucret » borcluluk » cekme » oğur » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » gomuş » cırpınmak » fırsatıkacırmamak » zerduştculuk » herkesin gectiği kopruden sen » kâğıt yapraklarından her biri » emanetci » hilâfetci » cay saati » ufurmek » şeyhulislâmlık »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.