tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz valide eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucak » up » japon bezi » oke » menfaat duşkunu » gumbedek » pireyi gozunden vurmak » pece » muncer olmak » durulmek » sandvic » sal sel » gelip gecici » kaldırac » durtuş » yerote » duzenleme ve filme aktarma işi » kıc attırmak » levuloz » cıkarına bakmak » cocukluk » gurlemek » calımlı » zerresi veya zerre kadar eseri » kirec sutu » ağız tamburasıcalmak » od » maddelerin genel adı » supermarketci » celmelenmek » subut bulmak » carşamba karısı » cıtır cıtır etmek » mozaik doşeme » buddhizm » taklitcilik ği » yumurta koku » kucuk terim » korukcu » gulumseyiş » cardak » goğsunu kabartmak » muhimseme » ic pazar » olum » dışıeli yakar ici beni yakar » mustemlekecilik » fetva vermek veya cıkarmak » tenezzul » guzel »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.