tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk karyola » yoreselleşme » ağız acmak » kok sokturmek » soylenilmek » rivayet olunmak veya edilmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » atadan babadan gormek » feleğin cemberinden gecmiş » kambriyen oncesi » puritenlik » mal mulk » icme » dortluk » toreci » temiz kanıda vucuda dağıtan or » musait » parca parca etmek » kıcınıyırtmak » gockun » şukretmek » cıkmak » lâtinlik » cekiştirme » gonul almak veya gonlunu almak » yuruyuşyapmak » gok gurultusu » mubah gormek » salkım sacak » sunger » kuffar » boğurmek » sokun » cevirmek » su uyur duşman uyumaz » sus bitkisi » taşlama işiyle uğraşan usta » kapana duşmek girmek kısılmak » lâğım cukuru » oklava veya baston yutmuşgibi » etci » ulûhiyet » kalmak » zararına kazanc sağlamak » tup gecit » kıyafet duşkunu » onsel » işi ileri goturmek » ayaklıkutuphane » yol acmak »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.