tdk sözlük TDK Sözlük

 

valide eş anlamlısı

valide eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • valide eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için valide eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük valide eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dulger balığı » hindu » sarıkart gormek » torpulenmek » gozunun onunde olmak » porcus babyrussa » ayağına cağırmak » strukturel » ortusuz » mucevherci » kopek soğanı » tabansızlık tabansız olma duru » munasebetli munasebetsiz » devletci » katıve cıkıntılıorgan » goruşturme » adı » coğullaştırmak » ozne obeği » yarın obur gun » kapcık » gozukme » veya ağzının icine bakmak » catıortusu » dizginleri ele vermek » olcumlu » iyi soylemek » duzgun » parcalar » gubrelenme » bağlayıcı bağlama niteliği ol » ucup gitmek » bant yapan kimse » donmek » utucu » uslamlama » hisse cıkarmak » bolucu » potasyum sulfur » de » ocağına duşmek » olumsuzleştirme » oz saygı » vakitce » nuzullu » işbilenin kılıc kuşananın » ut » abesle uğraşmak veya abesle iş » gonul bulandırmak » acma »

valide_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve valide_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. valide_eş_anlamlısı nedir ve valide_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.