tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz sevdası » ozenilme » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » hareket » incelenmesi muşahede » kuluckalık » inhisara almak veya inhisarına » doşeğe duşmek » posta koymak veya atmak » aleyhine donmek » durum » secmek » ureme organları » başlıkcı » husnuhâl » on sezili » taayyun » hristiyanlık » kucuk bey » gubrelemek » başkıc vurmak » gocmek » bağlac grubu » butunu » yureğine kurt duşmek » telli calgılar » pejmurdelik » alcaltış » icli kofte » gozunu kapamak » ici pır pır etmek » kupe » mumessil » multipleks » sakarozolcer » ir » cınlatmak » harput koftesi » uzak doğu » umran » ustune gitmek » buğday surmesi » calkalamak » ci » catal » cirozlaşma » surre alayı » kackın » arkada kalanlar veya arkadakil » mayalanabilen ve coğu tatlıola »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.