tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici kan ağlamak » duruluş » muracaat » oz kesit » yonetiş » cevre » sonum » ortmek » goz » namus sozu » mujde » temizlemek » onerge » departman » odu kopmak veya patlamak » malûlluk » iclilik » işcilik » gecmek » mubeşşir » cetrefilli » bukulgen » kac kec » komşu kapısına cevirmek » en kucuk birliği goze » plâstikten arac » yakutca » bir postum var atarım nerede » yeri goğu tırmalamak » ceyrek » guz ciğdemi » normalustu » starta gecmek » acınım » guz donemi » yurekli » jeofizikci » zıddına basmak veya bir şey bi » ganalı » turşucu dukkânı » calmadan oynamak » operator » acık fikirlilik » kuru oksuruk » sigara boceği » oğurtlemek » şimdiye kadar veya şimdiye dek » doğme » unvanı » goruşsahibi »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.