tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cardaklı » emekci » karşıtı » aclıktan gozu veya gozleri kar » soz » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » gozlerini veya gozunu oymak » olağanustuluk » dubel » bocek kabuğu » pişpirikci » cengel iğnesi » atom cağı » muhurletme » catlak » hulle » sıcan yolu » gurlek » ozdeşlik » cepecevre » musamahalı » recine kanalı » orumcek » na » rebiyulâhır » yangın cıkarmak icin kundak ko » urumek » bekcilik » cırpınmak » cağ » tabana kuvvet kacmak » catık yuz » surumek » taahhutname » soz dalaşı » bir don bir gomlek » yuzu kalmamak » başınıdondurmek » icsiz » notrleştirme » kirec ocağı » durulmek » uzerine yaptırmak » yurutmek » gıybetci » kokleşme » kopcalamak » bicici » gomu » davar gutmek »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.