tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunluk » kok kaplama » bıcakcılık » uleşmek » gucendirme » bahcıvan » kabuk yonetim » tuberkulin testi » ağacdelen » berbat etmek veya eylemek » kumbet » şerit » denizden cıkmışbalığa donmek » gunduz yırtıcıları » dunyaya kazık cakmak veya kakm » omrumun varı » guvenilir » malta palamudu » oksuz » hafızıkutup » gozunu oymak » panamalı » bunların arasınıdolduran ozek » eli varmamak veya gitmemek » multipleks » ozlemini cekmek » sumerce » n » luknet » tek acıklık bulunan ocak » cakırlaşmak » kılıccı » orgutsel » ucuncu bir kavram anlatır » boşinanc » donmek » bonce » yaylıcalgılar » ciftleşmek » lehce » ibrikci » cakır » cemaat ne kadar cok olsa veya » sarac » fırsat beklemek veya aramak » figuran » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » duzenleyen ve genel olarak ilg » sora sora bağdad veya kâbe bul » balon ucurmak »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.