tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paramparca olmak » cıkrıkcı » bağ » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » onuruna vermek » butunsel » mutevellit » in cin top oynamak veya in cin » cift halka » gunahsızlık » cilek suyu » gosterim » plâstikcilik » gomlek » yuz yuze bakmak » ucum » guclu kuvvetli » gocen » uryan » turemek » vermek icin bir araya getirilm » cakılmak » ustat » hacet gormek » mutefekkir » secmeci » itilâfcı » cekici » himaye etmek » fars » otucu kuşlar » tokaclamak » guc » dovenci » cekiver kuyruğunu » oylemesine » kuyruklu yıldız sacı » ay orumceği » mesele cıkarmak » cirkinseme » ır ir ur ur » şovalyece » fr » cığır acmak » tecessum etmek » hayatınıbirine borclu olmak » calkalanmak » tutun rengi » olme eşeğim olme yaza yonca b » yılan cıyan »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.