tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karşıtı » sunepe » şumullu » rektorluk » İzmir kofte » beklenmediği umulmadığıveya c » kosnul » ciğil » olusu ortada kalmak » eyyam gormuşveya surmuş » iki el bir başicin » alıal moru mor » olum cezası » centik atmak » coraklaştırmak » nobetci » gorme gozesi » duşuk » kayakcılık » emekliye ayrılmak veya cıkmak » cırpışma » cağdışılık » olmuşveya pişmiş armut gibi el » guneşbalcıkla sıvanmaz » mutebeddil » kucağına duşmek » konsantre etmek veya olmak » gecmek » olcuşmek » ic salgıbilimi » frenk maydanozu » ustten » usanc vermek » el ile elle tutulur » ceşitlendirme » rontgenci » ağzına bir zeytin verir altın » tedahul » cingenelik » utopik » cuha ciceğigillerden tohumu k » kıcın kıcın gitmek » yasa gomulmek » cenesi kuvvetli » kirec sutu » ucuklamak » fluorit » emeklilik cağı » guc » alcıcı »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.