tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teşkilâtcılık » cift pencere » şeytan orumceği » cıkık » bir elini bırakıp otekini opme » stokculuk » gurultuye getirmek veya boğmak » dortlu » turuncgillerden hindistan da » genel goruşme » vucuda vermek aşıyapmak » yonelme » donduruş » cakış » iz surmek » kacak » komurleşme » ahcı » kafasıduzelmek » tohmetli » ureticilik » orgulu » ekskavator » ceşit » bekcilik etmek » acılım » yonelim » cirkin » ipci » catırtılı » muşteri » inişcıkış » gece » citişmek » acıklık » sozcuk hazinesi » tilki uzumu » gozune sokmak » bukuntu » gecmek » taclı » alcılanmak » tumamirallik » kazanıkapalıkaynamak » cırcırlama » paraşutcu » suyu kesilmişdeğirmene donmek » multefit » kufran » gucluğu veya guclukleri yenme »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.