tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celikhane » cıkmaz sokak » ustume iyilik sağlık ustune u » cırnık » veya kazanc payıolarak belirli » leşini cıkarmak » parfumeri » kacınılmaz » acak ecek » kaclı » kuluckaya oturmak veya yatmak » maddelerden oluşan varlığın he » varlık gostermek » meskût gecmek » şoyle boyle » nobetci » boğurtu » kısa cizgi » protesto cekmek » kollarınıacmak » gun yağmuru » muşteri hizmeti » goz boncuğu » can başustune » astar surmek veya vurmak cekm » madalya toreni » koruksuz » gonul borcu » gondertme » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » mustehlik » sağlık olsun » kusmek » cemic » mukâfat » buyukluk satmak » az değil » şıralık uzum » taaddut » yurumek » cocuklaşma » bisulfur » sozleşme tutanağı » ulaşabilen yatay uzaklık » kocsamak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » cakmak » m2 » tabiatustuculuk » calıştırılmak »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.