tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokelek » sun » baygın duşmek » civili » tur » uckurluk » kafasından cıkarmak » kostek vurmak » bir ayak ustunde bin yalan soy » otleğen » omrude » bayram kocu gibi » onculuk etmek » ari dil » ilikcilik » catık cehre » uzak duşmek » tahta goğuslu » kockar » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gozenek » cuvalsız » camcak camcak » urkmek » yakutca » cayır » kunk » cercevelenme » allah tamamına eriştirsin » paşmakcı » by pass » mutevellit » kampana calmak » İnebolu kutuğu » cavuşkuşugiller » kahrından olmek » abdulleziz » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » yaydığıgozle gorulen ışıma » celik comak » oneride bulunmak » cobantarağı » soylemek » tuketici sayacı » ceneli » yukte hafif pahada ağır » sokmek » cığırtmak » analiz » yenilir veya yenir yutulur şey »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.