tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozu bağlamak » gecirgenlik » soğuk cıkmak » acmak » yazı tebliğ tebligat » goğsunu kabartmak » kutuphanecilik » cevrinmek » acık duşme » mitralyoz gibi konuşma icin » tesetturlu » gecersiz » yuksunme » carşı » allah » cenek » yuksuk » ortak ozne » cekimli fiil » allah ın belâsı » capraz kafiye » cıkmaza girmek » gozleri cakmak cakmak olmak » ortulu odenek » cimlemek » cakıntı » kecesini sudan cıkarmak » ku » sudan gecirmek » daire parcası » cadırlı » iclem » cığralık » of » soz misali » isim cekimi » hayatınıbirine borclu olmak » kafasıcatlak » burnundan duşen bin parca olma » dağsıcanı » goncluk » saygıgostermek » cimenlik » gamaglobulin » acık vermek » bozguna uğramak veya vermek » gun gune uymaz » buyuk mevlit ayı » ordekgiller » sutlu »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.