tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orneklik etmek » coccothraustes » koktencilik » yureklilik » hoşca kal veya kalın » donmek » maskaraya cevirmek » pis pis gulmek » iyilik guzellik » cekmece » vicdan azabıcekmek veya duymak » bocek gibi » denize dokmek » celenk koymak » gucluk » bolmeli » gormez » gesneriana » merkezkaclama » kaşla goz arası » guzelavrat otu » koşe yazısı » derleyip toplamak veya toparla » kopru başı » duz tumlec » cıl cil » culu duzmek veya duzeltmek » oda muziği » gomlekli » goz var izan var » cakırkeyf » şaka soylemek » kotu gozle bakmak » allah taksimi » calışma gezisi » album » kamcı » onune bir kemik atmak » kenarlık » gorunurluk » yuzuk parmağı » canak yalayıcılık » ırakca » duk » cavlan » guneşsel » olum kalım savaşı » halk muziği » got » 30 ağustos »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.