tdk sözlük TDK Sözlük

 

vardiyapruva

vardiyapruva kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vardiyapruva hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vardiyapruva ziyaret ediniz. uludağ sözlük vardiyapruva başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hesaptan duşmek » yuzmek » barışcıl » temizlemek veya parlatmak icin » daire parcası » ozenli » citmek » cekmece » uc bir » hırsız kelepce » gun bugun » onleyen eğik bolum » kesip bicmek » hukmunde olmak » iyi soylemek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » da de ta te » buddhizm » yemek cıkarmak » halvetî » gırtlak unsuzu » sınıfta caktırmak » alcak kabartma » bilcumle » furumaye » kuflu » odu kopmak veya patlamak » insan ayağıdeğmemişveya basmam » olan biten veya olup biten » otmek » susleniş » tırtıllıbıcak » ote gun » keramet buyurdunuz veya kerame » ağzına bir şey veya bir cop ko » kanun hukmunde kararname » urperiş » araplaşmak » istimzac etmek » cıldırtma » imtırak » ucuncul » batak culluğu » cıkarına bakmak » yazdığıad veya işaret » uk » gecer » biletcilik » bocekhane » ondulesiz »

vardiyapruva hakkında da bilgi ve vardiyapruva eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vardiyapruva nedir ve vardiyapruva kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.