tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğurtmek » cesaret almak veya bulmak » dalgaolcer » turna gozu gibi » yalancışohret » surgune gondermek » gul » kuşak dolama bağlama kemer » gonlunun dumeni bozuk » geyik bocekleri » gocmenleştirme » civileme » borusu tutmak veya ustunde » comaklama » erosculuk » acık hava » gozden ırak olan gonulden de ı » dokuntu » prescilik » sor » damdan cardağa atlamak » cekik » bitişik canak yapraklılar » cember » canısağolsun » acık mektup » yuruk semaî » cakmak » gorumluk » belini doğrultmak veya doğrult » duşkunu » ufurme » gozleri suzulmek » gok gozlu » itiyat etmek veya edinmek » kuyruğu kapana kısılmak veya s » butun butune » uzumun copu armudun sapıvar de » dağdağa kavuşmaz insan insana » şupheye duşmek » gozu tutmak » yukselti » cığırtma » eşbasınc » muştak » element kısaltmasıau » arayıp soranıbulunmamak veya o » potaslı sutlu tuz » gayret gostermek » ogelerin oluşturduğu butun pa »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.