tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ışıl kufler » panturkizm » kuney » İslâm dininden olan kimse » izaleişuyu » saltanat surmek » maslahatguzarlık » tuzakcı » dekorator » gozleği » buzuk » tu » işcıkarmak » başyarılır kırılır bork fes ic » calılandırma » eşgudumcu » yer demir gok bakır » iceride olmak » surgu » absurt tiyatro » nur ol » yeni eflâtuncu » av donemi » yureği ağzında » yumuşak yuzluluk » sahabetci » cevrim » guzluk » gobeklenme » acıklaşmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » gobelez » belirtir » hic değilse veya hic olmazsa » baldırıcıplak » başdondurucu » takla atmak veya kılmak » dokmek » teveccuh » kokusunu veya koku almak veya » ihracatcı » barışcı » koken » korun istediği bir goz allah » bicimli » dortlu » veya orulen dikey duzlem » cakmak » cevirici » almanlaşmak »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.