tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yıldırımlarıustune cekmek » boğumlanma bolgesi » ackılı » kopru kurmak » nuh der peygamber demez » bobreksi » sunnet ehli » sen bilirsin veya siz bilirsin » surt allah surt » rak rek » hafıza » kokleşmek » zamanıgecmek » ucmak » başınıcatmak » munafık » halat cekme » cekmek » sandıktaki sırtında ambardaki » caktırılmak » sığırtmac » kullanılan tadıacıve bir yıll » yıl donumu » sacıbitmedik yetim » butun sıra » cevikleşmek » desinator » donenmek » gozleri donmek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » arapsacı » oru » fucur » rektorluk » gundelikli » kuturdeme » kıpcak » ceteleşmek » bahar donemi » zebunkuş » su cekmek » amaclanma » orkleme » ozdeşleşme » muzakerat » ucretlerine gore duzenlenmişye » yerleştirmek teşhir etmek » rontgen cekmek » ceşni tutmak » boşluk »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.