tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanatcık » ahkâm cıkarmak » derdine duşmek » aşcı » yarıgocebe » kantara cekmek veya vurmak » soz sozu acmak » filozofca » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kavurmak işi yapılmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tumeller » got » goz hapsi » şamata etmek veya koparmak » inancsız » buyuk » dovme » teselsul » bocek cıkarmak » puruzlu » dava gutmek » gozeme » goz etciği » ısıtma aracı » gonul bağı » ihtiyat akcesi » yararlanılan bir bitki corchor » oteki » cizikli » oykunme » comertlik » ecişbucuş » hesabınıkitabını bilmek » karada olum yok » orneklik etmek » surmek » resim cekmek veya cıkarmak » buyukluk » ay cekirdeği » başyarılır kırılır bork fes ic » odevlendirme » bulunan iki dairesinden her bi » allahutealâ » tutunluk » bir kararda bir allah » gosterişsiz » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kediye peynir veya ciğer ısma » mustesna »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.