tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bugun » alacağına şahin vereceğine ka » kopru başınıveya kopru başları » tebellur » aylığa gecmek » urik asit » od » cok sesli » bir araya getirilerek divan du » bir madde » patlangac » canıyok mu » eski goz ağrısı » gormediğe donmek veya gormemiş » dovdurme » burnunun dikine veya doğrusuna » kurelenme » camaşırhane » nişan yuzuğu » corapcılık » havanın gozu yaşlı » ciğde » cifte kavrulmuş » taşcıtarağı » copra balığı » oğurmek » oğurluk » kohnemek » kuturdetmek » suslu » soyleşme » gunu gunune uymaz » gozleri kararmak » guneşcavmak » gok » oğul cıkarmak » imza sirkuleri » tebellur » tuyo » el ile elle tutulur » gozene » donme » mufit » yon vermek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » literatur » cer cop » surtulmek » işi e dokmek » adıkotuye cıkmak »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.