tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek oğretim » ayaklarına veya ayağına kara s » husran » n n » strukturel » on damak unsuzu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ayağına celme takmak » acıkağız » kan yurumek » tuhafiye dukkânı » altıalay ustu kalay » tagayyur » sosyolenguistik » kopeksiz » carkıfelek » cizgi cekmek » as » duşurulmek » lw » percem » cağıldamak » muziksiz » ortalıkcı » cinisiz » başına guneşgecmek » se » guncel » kayıttan duşmek veya birinin k » kopeğe hoşt kediye pişt demem » aku » gecerken boğazdan cıkan ve duz » allah emeklerini eline vermesi » tohmet » luk boyası » mujdeleme » nadasa bırakmak veya nadasa ya » eşiğine yuz surmek » şeşudu » odevlendirmek » ucurmak » şolen » mut a nikâhı » cağrıcılık » kulucka devri » keyif benim koy mehmet ağanın » gerilim olcumu » tu » kopru başı » nezaket gostermek »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.