tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz altıkremi » şarkiyatcı » cekinik » uc adım » madan meden » orgucu » karalâhana corbası » doktor doktor dolaşmak veya ge » tukenmek » dublor » tankcı » petek guvesi » bir ben bir de allah bilir » camaşır ipeği » lugatci » tuyo » goz bağı » kana boyamak veya bulamak » maoculuk » gunah » guzel sanatlar » alacık » boyle » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » yuzunden duşen bin parca olmak » harac » kasnakcı » munakasa » sacık » gozden gecirmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » hakkıodenmez » carka vermek veya carka cektir » karikaturleştirmek » i » ortakcılık » acıklamak » aksi tesaduf » kirecli » zihnini kurcalamak veya tırmal » organların her biri » korlemeden » yıldırak » cul caput » sacıntı » sunnet olmak » komadan cıkmak » uşumek » kucuk martı » sokturme »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.