tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzılâf veya lâkırdı yapmak » hanefî » kemik parca » musvedde defteri » cakı » kapcak » muselles » gozetmek » buyuğu meleagris gallopavo » cıkmak » durzî » tecahuluarifane » şupheli » ozentisiz » surek » kucuk bitkilere verilen ortak » karamusal veya karamursel sepe » muezzin » kukremek » kurtun » sokmek » kacmak » hunkâr » darbe vurmak veya indirmek » kamerunlu » kokleme » guzelleşmek » rağbet gormek veya kazanmak » suru sepet » muhre » yuz kere » fotoğrafcılık » olu yatırım » cakıl » vazgecmek » duşkun olma durumu iptilâ » akciğer gobeği » şomine » borclanmak » camaşır » divaneye donmek » cabuk ol veya cabuk » ceyreklemek » donuşmek » uzum hoşafı » yukseklikleri ve yol actıkları » yapay dollenme » uyarlac » partoner » masturbasyon »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.