tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
resmiyete dokmek » cıngır cıngır » tumce » ağzısut kokmak » gurultulu patırtılı » buro » capraşıklaşmak » donu » butunler acı » musait » soz arasında » ucleme » yuzsuz » kırılgan ve katıbir element k » acımlamak » caylık » ağzına veya diline kira isteme » ciceklendirmek » duzenek » cıvdırmak » araplaşma » hanım boceği » yuz yuze » yurumek » kızılderili » eşbicimlilik » orneksemek » guvelenme » kostumlu » yuzeyinin her noktasına basınc » ucum » allaha ısmarladık » silip supurmek » uzerinden dokulmek giysi icin » muslukcu » cuvallama » il » az cok » guzelce » goz kulak olmak » ses cıkmamak » kucuk » civanım » faaliyete gecmek » od » cıl cil » sağeliyle sol kulağınıgosterme » duzmecilik » cetin » sut otu »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.