tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rotuşcu » gecim derdi » doşeyiş » cağın gerisinde kalmak » onun icin » batırılmasıyla yapılan sucuk » babî » cifteli » olu gozunden yaşummak » cicek soğanı » tumen » on bilgi » cember » allah versin » kulâhınıters giydirmek » anaclaşmak » isim cumlesi » skoc » cok şukur » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hareket » başının derdine duşmek » guc birliği » duz baskı » goden » cuhcuh » catlama » lu » elinde var » bicimine getirmek » duşuş » guzelleşme » pergelleri acmak » olarak belirtilmişbicimi sıyg » yureğinden gecmek » mureffehen » ust baş » arasında den başka anlamıyl » taclanma » gece gunduz » kırkağac kavunu » gozden surmeyi calmak veya cek » yoneltme » cubuğunu tutturmek » cırpıgibi » bakır calmak » capaculluk » capar » gecmiş » ciharıdu »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.