tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buğet » guluşulme » muge » erosculuk » ic tutmak veya ic bağlamak » oğle vakti » yukte hafif pahada ağır » soğutlu » muhayyerkurdî » bec tavuğu » gostermek » setlic » hakaret gormek » cakmak » b » goruşturme » sakalına gore tarak vurmak » triportor » duğununde kalburla elekle su t » guhercile » ozlu camur » duztaban » icine ateşatmak » boncukculuk » sıcankuyruğu » olunme » kutuk » cırak » golge olaycılık » cağlayan » yatak yapmak veya sermek » cıvlama » formule » girip cıkmak » yarıgecirgen » kacmak » dizustu » tukurmek » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » bosme » kotu kadın » burumcuk » olculer » goz bilimi » duşurulmek » amaclamak » notunu veya numarasını vermek » omnibus » taşınmaz varlıklarıile bunları » cuha ciceği »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.