tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munasebet almak veya almamak » yuzeyinin her noktasına basınc » gorguculuk » luferci » icten » bicimine getirmek » cizgileşmek » ulke acmak » kacamak » celmelenmek » arık cekmek » gumletmek » kulot pantolon » ak ek » cekingenlik » cay bahcesi » yan urun » sorguc » ovuluş » cimenlik » kuskunu duşuk » keyfinden bayılmak veya dort k » cığırış » carşamba karısı » gun ola harman ola » gozemek » tehaluk » portleme » kuşak dolama bağlama kemer » huzzam » kamcılamak » yureği goturmemek » acığa cıkmak » ovunmek » goğermek » cakırkeyf » oksurup tıksırmak » tecrubesi olmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » yureğine kar yağmak » nefesi kesilmek daralmak veya » comert » goz kararı » sacalanmak » acısal bolge » kacık » faaliyete gecmek » durtulmek » makara cekmek » mustefit »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.