tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luzumsuz adam » sonuclama » sun î » fakir duşmek » frenk asması » t cetveli » sloven » cetrefilleşmek » guc » sevap kazanmak veya işlemek » bakır calığı » granul » suzgecgagalılar » yararlanarak yasalar cıkarmaya » tarafından arabacıicin armağan » koy korucusu » uşutuk » oykuleme » koksuzluk » bedcehre » bahaî » uzak goruş » ca ce » aydınlıkolcer » cakılmak » gayrimumbit » coklarınca » bıcak gibi kesmek » cenet » geciştirme » gonlunde kalmak » yonlu doğru » pacalık » cıkır cıkır » tuy » gumruklendirme » eri » kedigozu » patlıcan boreği » etrafında dort donmek » muteşekkil » gozu yılmak » tevessul etmek » hesap gormek » kolcak » kacta » boyle » mulevves » koc » ici almamak »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.