tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tac » potlac » sureklilik » kusmek » gocebeleşme » gomlek » kalcıncı » başbıcağı » kılıchane » ukalâ dumbeleği » ucurum » sağgorusuzluk » matrakcı » onemlice » hukumranlık » orgu » oteye beriye » gule gule » mueyyide » kupur » bayrak acmak » ucuz alan pahalıalır » buyuk soz soylemek » kucuk hindistan cevizi » bulunduğu yer basamak » amerika uzumu » gozunun onunde olmak » etmek » duzeltilme » cağ » dışbukeylik » ote » kul coreği » mustakim » muhliye » beyninden vurulmuşa donmek » başlama » duzen » tutamaclı » bir gomlek fazla eskitmişolmak » kedi yetişemediği veya uzanama » dunyayıharam etmek » cirkince » sozu tartmak » ozlenme » odeşme » cekmek » cekichane » huzunsuz » tercume etmek »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.