tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
henuz » cıkıntı » uzerine yok » ozgur » gonder » cocuk bezi » kut » ceki » alev sacağısarmak » dekartcılık » muslim » arac ve gereclerle donatma » ad cekme » yuz kiri » granulin » ozden » cağ » it urur kervan yurur » cift ayaklılar » kadıkoy taşı » cift motorlu » mecus » aralarınıacmak » bunye » calgıc » docent » gosterişlilik » amentu » curuk » muessis » mulkiyeli » catışılma » sonmek » can cekişmek » gecmek » bilimlerinin ortak adı riyazi » icin yaptığıhazırlık calışma » ruhunda guneşacmak » tutunculuk » cekmek » uzatılabilir » bolmeli » akce » gosteriş » cekiştiricilik » dışa donukluk » faulsuz » ortturme » eşit cenetli » marmara cırasıgibi yanmak »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.