tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kohnelik » servisci » spekulâtif » jon » mutehassıs » sumsuk » boluk » terakum » yuzune kan gelmek » gonulsuzce » hicleştirmek » ahreti veya obur dunyayı boyla » amerika tavşanı » omur » ickin » yontem bilimsel » edebiyatla uğraşan kimse » sonumlemek » cemrenmek » cevrelemek » cokmek » haziran boceği » gevrekcilik » ku » suzme bal » coğu gitti azıkaldı » tasasısana mıduştu » mustakil » terbiyeli kofte » cekmecesiz » mulâzım » cığır » yureklendirmek » ciğduşmek » goruşme » ananın orekesi » puluc » cıkmak » guzellik yarışması » deli gomleği » yolgecen hanı » icine tukurmek » inkılâpcı » ateşcilik » demokles in kılıcı » puruz » ac gozlu » citlembik gibi » cirişlenme » sırtında veya arkasında yumurt »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.