tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek oğretim » uckâğıt » tehyic etmek » gocken » produksiyon » kuskunluk » madde » kalcalı » tur » kolay işlenebilen yumuşak bir » lâfımıolur » metanet gostermek » uşutmek » yiğitce » su yuzu gormemiş » yolu duşmek » eğik cizgi » celişiklik ilkesi » culûsiye » nesneler icin guclu zorlayıcı » carşıekmeği » zulfuyâre dokunmamak » gozden kacmak veya gozunden ka » musbet ilimler » kapıyıacmak » tuketici sayacı » gormek » kara kedi gecmek » dışacı » olcu » gun doğmak » mutevakkıf » gormemiş » capraz kur » ozensiz » cırılcıplaklık » sublimleştirme » gonendirme » ateşci » almanlaşmak » fon muziği » unsuz gocuşmesi » olcekli » caba » cekiclemek » celik parca » ansiklopedik sozluk » acık bilet » efendim nerede ben nerede » uclu »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.