tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceperli » başka işi yok mu » tedhişci » urume » top cam » sescil yazım » catıştırma » teknik universite » cacaronluk » kok » muzik » calısız » tutsu gozu » kacar » tup bebek » gozu bağlıolmak » rezalet cıkarmak » karanlıkta goz kırpmak » gonderici » bulbul gibi soylemek » ust insan » balkanlar » caprazlamak » gomulduruk » tumbek » sm » celik » şupheli » gorum » cal » kıskac » kafasınıtaştan taşa carpmak » secilme » taaccup etmek » vus at » sozu veya lâfı ağzında gevelem » gulucuk » cumbuş » kestiği veya attığı tırnak ola » tunc » cevrelenmiştahta ağırşak » cizgi roman » tekeline veya tekellerine alma » akıntıolcer » teşekkur » durust » carptırış » dunyayıgozu gormemek » ucmak » doviz »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.