tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alacabalıkcıl » ustune » secmeci » denir » tartan arac » voli cevirmek » endustriyalizm » plâstikten arac » capmak » hâk ile yeksan etmek veya olma » pecelemek » beyaz renkte kolay işlenir ve » mutareke » babacko » ucmak » sumbul » su uyur duşman uyumaz » kacmak » dondurmek » yuzmek » cift cubuk » celişmezlik ilkesi » cizik » kavunici » anaclaşma » cağlayış » cimentocu » cıplak » calıcırpı » hamam boceği » beygir gucu » ağızdan burun yakın kardeşten » guneybatı » goz onune almak » ufurukcu » solpume » papara veya zılgıt yemek » gozsuz » su gosterdi » sunguleşme » munavebe ile » dereyi gormeden pacalarısıvama » hayata gozlerini yummak veya k » kaşıkcın » gozu su icmemek » şifayıbulmak veya kapmak » carpık curpuk » colleştirmek » gorgu tanığı » ilâclı »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.