tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doşeme » parcalarıgibi şeylerin tumu » celikhane » arnavut ciğeri » zararına kazanc sağlamak » icindekiler » başulke » muspet » maraz esenlik karşıtı » buyuk anne » takdir etmek veya eylemek » mecusî » ikiz unsuz » dağveya dağlar gibi kadar » goz bağcılık » cemreme » cini » cerceveli » mel un » yureğini hoplatmak oynatmak ve » vermek icin bir araya getirilm » ipcilik » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » bayramî » cağrışımcılık » buyukten buyuğe » muzahrefat » dışacı » kenara cekilmek » ardıc » camurluk » uremi » yukarı goğe doğru olan yanı » gece gunduz dememek » can duşmanı » duşurmek » sağic » sağlayan parca » tahayyul » kuru gurultuye pabuc bırakmama » acmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » uvertur yapmak » cicek bozuğu » major » bilemedin veya bilemediniz » coğaltım » caylıkek » yuzlemece » puritenlik »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.