tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonme » zukâm » donuşturucu » gozlemeci » sandık duzmek » pey surmek » sut dişi » zevkinde olmak veya zevkine ba » bir fincan veya bir acı kahven » kurum kurum kurumlanmak veya k » art damak unsuzu » tevekkul » ahkâm yurutmek » koalisyon hukûmeti » aglutinasyon » iliğine işlemek veya gecmek » uvez » gozunun bebeği gibi sevmek » boduc » kılıccı » nicin » emekleme cağı » boşcıkmak » i tutmak » citlemek » gume » kancılarya » ozelliklerine gore bu organlar » yugoslavyalı » ciğerinin icini bilmek » tel kufluce » ne altınıbırakmak ne ustunu » goz atmak » dalgıc bocekler » tarikatcı » yerleştirmek teşhir etmek » bilinclenmek » carşamba karısı » ozenc » olmayan bağımsız hur » su gibi olmak » inmek » bir yana dunya bir yana » sırca » mutehassis olmak » ticaret hukuku » eksi uc » eti senin kemiği benim » hol » hava carpmak »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.