tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korukleme » otorite sağlamak veya temin et » canaksı » kapak bıckısı » gormuşluk duygusu » ustunden atmak » yoğurtcu » cıldırtıcılık » cumlecik » kafasına soz girmemek » hint tavuğu » yuze soğurma » dukkân » cıkar budak » ele gecmek » bayat » raportorluk » mudrir » aile butcesi » ile beraber » keciler » koruma icgudusunun bir bicimi » aklızıvanadan cıkmak » gozunu hırs burumek » calıp cırpmak » albuminli » yuzleştirme » sul » bahcesiz » ici kalkmak veya kabarmak » suregelen » gorucuye cıkmak » nusayrî » gecim derdi » anadolulu » turbe eriği » yuzeyinin her noktasına basınc » minyaturcu » yandan carklı » yorgunu yokuşa surmek » şın » veya bu anlamda birleşik isim » taşıma veya dokme su ile değir » neşvunema bulmak » kurek cezası » bicmek » kaynakcı » utuculuk » gelecek zaman gorunumu » kullanılan mutfak âleti »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.