tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için varsıl kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust sınıf » yedi gomlek uzak olmak » yahudi » dekorator » gurultulu » tat » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » ricada bulunmak veya birinden » ekmek elden su golden » kitaba veya kitabına uydurmak » turkluk bilgisi » iki ahbap cavuş » kafasınıtaştan taşa carpmak » mulk » turkmence » soz almak » kelepceli » kemiğine kemiklerine kadar » meydana cıkarmak » vurdukca tozumak » nasranîlik » yuz aklığıgostermek » camat » goturucu » torpulu » cizin cizin » ustadane » taşıtcı » etme bulma dunyası » ozumlenmek » kundeye getirilmek » uzerinden dokulmek giysi icin » senator » gosterilme » hurya » mustahdem » yıllıkcı » siper guneşlik » surtmek » koy ekmeği » etcik » cok gelmek » kocbaşı » cu » aynıkapıya cıkmak » maketcilik » zararına kazanc sağlamak » dokmek » mış miş muş muş » kendinden gecmek »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.