tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kova » basketci » cok » cem » kopcalamak » kılıchane » nadasa bırakmak veya nadasa ya » calarmak » cıtır pıtır » dem dokmek » celmelenmek » anglikanizm » nuktesiz » ruzgârlık » yukseklik » sacma » şovalyece » bolumlendirmek » serdumen » cinke » duruma gelmek » buyulenme » operatorleşmek » muşkulâtlı » cağırtmac » başıicin » rengi atmak kacmak veya ucmak » anglikan » ardışık goruntu » ağzından cıkmak » acımlama » oncu » tam gun » kosteklemek » nefis mudafaası » musaade » veya giysinin uzerine konulan » goze » cift pencere » acıklık » bulunduğu yer basamak » kemale ermek gelmek veya kemal » sozu ağzında bırakmak veya soz » anormal » bereket ki veya bereket versin » mahşer gunu » catmak » beyni sıcramak » gomme balkon » davranış misal »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.