tdk sözlük TDK Sözlük

 

varsıl kelimesinin zıt anlamı

varsıl kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • varsıl kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz varsıl kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük varsıl kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akca pakca » dağcayırı » yururlukten kaldırmak » sız siz suz suz » aramak » seksuel » palet » bulbulun cektiği dili belâsı » gucu gucune yetmek veya yetmem » uzum kompostosu » klorurleştirmek » oclenmek » cağdaşlaşmak » evli evine koylu koyune » yuzunden » mucevhercilik » golge etmek » somak rhus coriafia » işmar etmek veya gecmek » cucuklenmek » antrenorluk » duldul » bilgi şoleni » şofor okulu » orgucu » goturumsuz » mefruşatcılık » cıkmak » cıdam » hakasca » acıklaştırmak » curlatma » gonlu ile oynamak » kamcılılar » torel » kotu kotu duşunmek » ciğden vermek » acıklar livası » gullâbici » şekle sokmak veya koymak » gecmek » calma » daloğle » elinin koru » m » sozun kısası » kufur » cirişotu » fransızlaştırmak » şansolyelik »

varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve varsıl_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.