tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can havli ile » sozcu » minibuscu » yontma taşcağı » antep işi » sunnetleme » yuksek okul » duşunuş » jut » gecerletme » tarihe gecmek » başmufettişlik » doşeğe duşmek » ustune basmak » diplomatca » gecirgen » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dokuntulu » yeniceri ağası » lopur » spiritualizm » nakliyatcılık » cadır devlet » yuzlu yuzlu » oykunme » mal mulk » gosterge bilimi » kap » doşeli » telgrafcı » cayır » dumeni eğri » ebussuut efendinin torunu » don cozulmek » mutenazır » koşe » sansurlemek » tohmet » unlem » obur dunya » burnunun ucunu gormemek » bir yandan yanda » dırıltıcıkarmak » âşığın gozu kordur » buro » başınıdondurmek » bir madde » cırpıştırma » uzerine varmak » goturu »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.