tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulbul gibi konuşmak veya okum » acıkca » ne o » dunya başına dar olmak veya ge » olu yatırım » kosteklenme » mudevven » tahrikcilik » dudak ucuyla soylemek » ağıtcılık » taaffun » f k b » endustriyalizm » tumel » fırcalanmak » alaca duşmek » koşek » it » ayağıalışmak veya alışmamak » etkin oğretim » kargaşa cıkarmak » dediğinden dışarı cıkmak » kelepcelemek » katır tepmişe donmek » yangın yerine donmek » orgutleniş » cuval » olcekli » stokculuk » uzulmek » surveyan » celmek » doşeme » centilme » surfile makası » ofkelenmek » lule » ozdek » ozel girişimci » mosyo » sodyum sulfat » duzguncu » vişne receli » lecek » unlem » saltcılık » gun » hut » memleha » ağzına surmemek »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.