tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic hastalıkları » ulku » parcası » endazeyi kacırmak » c c » akla sığmak veya sığmamak » cizik » tepe acısı » cağrısız » gozenekli » numayiş » değişkene gore hesaplanan sayı » eli ermek veya ermemek » cakıltı » kotuleyiş » uvey oğul » eğitim fakultesi » dortcihar » vucut » goz demiri » zatulkursî » oburu » tezevvuc etmek » suredurum » cıldırış » teşebbus etmek » inhisara almak veya inhisarına » mutebeddil » kaleminden cıkmak » ankara kedisi » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kor faregiller » goğuslemek » cıkmak » gun gecmek » cabuklaştırılma » sen sağ ben selâmet » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kurelenme » tefessuh » kulotlu corap » yuz yazmak » ava cıkmak » gonenmek » kılıctan gecirmek » renginde sapıdort koşeli olan » makedonyalı » zulcelâl » duzenek » cığlık atmak koparmak veya bas »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.