tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
itibar gormek » turkceci » cocuğu olmak » nazıgecmek » catana » eşek sudan gelinceye kadar dov » istimzac » celişme » yaylıcalgılar » ozlu un » kullanılan arac buat » secmeli » ikiyuzluluk » suclu olmak » yarışcılık » azotolcer » donuna yapmak veya doldurmak » durgunluk cokmek » biciminde alınan onlem » cevri » goğusluk » luterci » yuzdurmek » oruc acmak » farklılaşma » gozu ilişmek » cekmek » icki âlemi » premature » modul » yururlukten kaldırmak » gozetici » spekulâsyon » canıcana olcmek » kulliye » caycı » eteğindeki taşıdokmek » sacıbaşıağarmak » gugu ciceği » ince unlu » aykırıduşmek » arada cıkarmak » gozlerini kapamak » gume gitmek » cok sozlu » x ışınlarından yararlanılarak » calımından gecilmemek » amerika elması » ayağına veya ayaklarına kapanm » koşac »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.