tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevgi » man men » uvez » golgelemek » lok gibi oturmak veya cokmek » surgune gondermek » İleri bir tarihte beklenen ge » inci ciceği » tersi donmek » cop atlamaz » mujde » aralarında boluşmek pay etmek » yuzlerce » sumter » veya dokunmuşpamuktan yapılan » goğus » orumcek » uzum şekeri » muft » uşenmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » torpu » yavaşca yavaşca » fiske fiske kabarmak veya olma » ciğyemedim ki karnım ağrısın » goreneksizlik » aşcıbaşı » yarayan cevresi oluklu kucuk » okuz » guvenme dostuna saman dolduru » duşurtmek » alay gecmek » dondurmek » hukûmet konağı » dunyada » dikec » ikbali sonmek » ozumsenmek » lâm elif cevirmek veya cizmek » mirascı » icerik » tandır boreği » mutetebbi » redaktor » maketci » bağlandığızincir arasına konul » sancmak » yer yarılıp icine girmek veya » ustun olmak veya gelmek » hizipci »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.