tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirecsilemek » ozne » buyuk kan dolaşımı » ozemek » kucumsemek » cicer arietinum » curuk » icini cekmek ic cekmek veya ic » avuclama » cokmek » ozet » gundelik » oncel » kalıba dokmek » cıraklık » kusur » sutune havale etmek » ananın orekesi » ucukluk » ciğden vermek » işguzar » habeşî » yararlanarak yasalar cıkarmaya » subyan » puskurtmek » dem tem » ceker » dı di du du tı ti t » tenisci » evrat cekmek » bulbul gibi konuşturmak veya s » cekim » ilginclik » bilimlerinin ortak adı riyazi » cakal » tevarus » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » calımlı » acalya » genel mudur » harekete gecirmek » cağrışımsal » cekelez » tetikte tetikte olmak beklem » gâvura kızıp oruc yemek veya b » kor kandil » baygın duşmek » guzide » demediğini bırakmamak veya kom » osmanlıca »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.