tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
utu » baltık » cıkır cıkır » pacacı » ay ey » cinler cirit veya top oynamak » ici titremek veya titrememek » mufit » ayağına veya ayaklarına kapanm » dovuş » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » fonetikci » cerezlenmek » kılık kıyafet duşkunu » gozene » eser rolyef » sarı cok sarı » goz atmak » unsuz gocuşmesi » ihtilâfa duşmek » beşyuzluk » hasret cekmek » methiye duzmek » yer olcumu » tecrube » kamcılatmak » selâm soylemek » yuksek oğretim » icerlek » coğullama » cağırım » gecmek » ortakcı » cıkarma » dollenme » kornişci » cil » fennini almak veya kapmak » gece » sebep olan fiziksel enerji ha » ici erimek » ağaclaşma » buyuk onerme » celik cember » rontgenleme » cam goz » kuşum » gelen gecen » mutekâmil » subjektiflik »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.