tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ipek boceği » cozumsuzluk » beşyuzluk » sol acık » iskele kelepcesi » kuşsutunden başka her şey var » ince eleyip veya eğirip sık do » guneşdoğmak » anasına avradına sovmek » ibaret olmak veya kalmak » soz olmak » biri veya bir şey icin olumsuz » mustahzarat » surmek » ruya » dunya evi » elma cayı » kapkaccı belli etmeden para v » pacavra » şovale » kılıc alayı » paha bicmek » emekcilik » mutekait » ezik buzuk » gosteri » gonul indirmek » ceki » tenasup » oburu » iclendirme » mutehassis » suzme » tac » armudun iyisini dağda ayılar y » cakır » iliğine işlemek veya gecmek » us » goncluk » surukleyici » muft » buyutulmek » gun » guneşsel » bakır calmak » kılık kıyafet duşkunu » kıraclaşma » şekle sokmak veya koymak » dunyanın birşey i » dışborc »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.