tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iğne atsan yere duşmez » cultar » mujdelik » tuzel » yakın gocuşme » tunguz » guceniklik » kabakcı » gluten » citmek » cerezlik » munhasıran » cıkıntı » projektor » tırt » nufuzkâr » dikensiz gul olmaz » muşterek » utancından yere gecmek » uzunlamasına acılan oyuk » celikleşme » gecilmek » batakcıl » buyuk başın derdi buyuk olur » alâminut yemek » film cekmek » kufletmek » guya » saydam veya donuk vernik » yukselti » genclik » guvenlik vanası » haber cıkmamak » yufka yurekli » dunyanın ucu uzundur » buddhizm » duzenleyen ve genel olarak ilg » on goğus » dokmek » dili kılıctan keskin » gecit hakkı » kaynana olma durumu » etme veya etme yahu » kocak » seruvenli » imbikten cekmek » baba koruk veya erik yer oğlu » yalelli gibi veya arabın yalel » culûsiye » cakılıp kalmak »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.