tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dolapcı » azıcoğa saymak veya tutmak » gecinmek » cıplak resim » ecel şerbeti icmek » aşinalık gostermek » kılcık » hancerlenme » başka bir gune zamana erteley » azerîce » eku » cıbanlaşma » suit » olum » toplumu tek başına belirleyen » cimdik » pek cok » on calışma » umitlendirme » kupe » duzmek » kapalıgecmek » dışıkalaylı ici alaylı » ozgun » bulunan iri govdeli hayvan ur » burokratik » gozu cıkmak » lehceci » goğuslu » parcalı » ırkcı » tezkiyesini duzeltmek » şaka goturmemek » muctehit » bir koyundan iki post cıkmaz » dun » ağac kurdu » yer altıdunyası » derdini marko paşaya anlat » duşman » modullu » karayca » gururlanmak » izazuikram » hatırıicin » goz » kusurlu » corten » izlenim uyanmak » buyulu »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.