tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puf noktası » tuccarlık » itibar gormek » paraşutculuk » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » basın dunyası » gurluk » duzen » kose » muhursuz » fırsatıkacırmamak » kunefe » carpan balığı » avuc avuc » oru » mudahale » keyif surmek » oz itme » kukurt ciceği » duduk » cağ » iki eli kanda veya kızıl kanda » guc » ceşitli » olmayan bağımsız hur » bolutlenme » gonullu » ayıbınıyuzune vurmak » goruşmek » haraccılık » yedikardeş » catırtı » cıkarmak » nabzına gore şerbet vermek » ağıt yakmak veya tutturmak » doşekli » tart sucu » olculendirme » harac mezat satmak » ne hesaba gelmek ne de kantar » okuz balığı » calım yemek » koşeli » kurtluca yer palamudu » iskele kelepcesi » kılıclama » yukum » calmak » yuze guluculuk » okka cekmek »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.