tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekimsiz » gunuculuk » ıl » yuk hayvanı » sansurlemek » yaydığıgozle gorulen ışıma » muge » noel ağacı » sacak kok » birkac » dol yatağı » dunya nimeti » onlenmek » cevir sinyali » nuve » avcunun icinde tutmak » aklına tukurmek » gozune bakmak » kalite cemberleri » ufurme » korun taşı » suluk » actırma kutuyu soyletme kotuy » şarkiyatcı » cekmeli » golgede kalmak » acılıp sacılmak » gozu tutmak » akıldan cıkmamak » mes ul » gonlu bol » hristiyan » curuk boya » gecim zorluğu » kelle kulak yerinde olmak » uleşmek » suspansiyon » parcasıbağlıbulunan catal » ziyanıyok » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » tumorlenmek » usculuk » sırtustu yatmak » teknokratcılık » coğunluk » mustacel » cukurluk » capasız » suc olmak » aza coğa bakmamak »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.