tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komutator » ustune guneşdoğmamak » omre bedel » koturumleşme » ustune fenalık gelmek » camgobeği » cakırlaşmak » ampirizm usculuk karşıtı » olumcul » kenara cekilmek » suet » kuzu cevirmek » inmek » cok seslilik » muthiş » bitumlu » buyukken daha kucuk duruma get » yuze cıkmak » cayır mantarı » icin » hukumdar » diline dolamak virt etmek veya » yayla ciceği » cepel » yosun kulu » lâckalık » yuklenmek » comertleşmek » sacmalaşma » sırasıduşmek » sonuc » kus kus » turemişkelime » hayvanın sebep olduğu hastalık » carpılı » cop sepeti » cilek uzumu » ıslık calmak » boşduşmek » caplamak » zuyuf » ucucu » eski koye yeni âdet » cene yarıştırma » hintce » muslumanlık » cakılı » kazak comelmesi » dupeduz » oldurmek »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.