tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tac yapraklı » yuceltilmek » işine bak » gobek calkamak veya calkalamak » hatır icin ciğtavuk yemek » dikenli yuzgecliler » is at etmek » kartezyenizm » goruşturme » cizgi cekmek » guvenli » dona cekmek » dişeti damak unsuzu » muennes » cılgınca » acık şehir » omrumun varı » emanetcilik » aklından cıkmak » puruzlenmek » kuşgibi veya kadar yemek » amaclı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gun gormuş » gozetlenme » dokme » cur et » sempervirens » hukmetmek » gubre boceği » allah sonunu hayır etsin » sumsuk » pestile cevirmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » durtmek » bukun » akıl yurutmek » yuruk » bulanıkca » kopcalamak » civilemek » bırakılan mulk veya para » cokuş » allah ın emri » konkasor » tarih oncesi » otuşmek » dinclenmek » goz kesilmek » yedi duvel »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.