tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vişnecuruğu » acmak » cevirtme » gonderiş » teyemmum » tekabul » melul » cekiver kuyruğunu » korkudan cıldırmak » yukseltilmek » dol vermek » donum » kucuk bitkilere verilen ortak » cıkmak » allah gecinden versin » ortak olculmez sayılar » duşuk » uslenmek » percinleştirme » mubarek » ilgilenen mahallî yonetim » patlak goz » gur gur » gormek » guzluk » beduk » kufretmek » sokmek » kavukcu » anketci » adama donmek veya benzemek » dumen bedeni » cimek » ardında yuz kopek havlamayan k » uzun yol surucusu » es gecmek » gobekli » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » temel onerme » gunahınıvermez » fluor » gecmek » sacınısupurge etmek » acısınıcıkarmak » hic kimse » bîcare olmak » amputasyon » kırdırmak işini yaptırmak » cekoslovak » vandal »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.