tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katgut » umum mudurluk » berbat etmek veya eylemek » zerdecal » teknikci » incelenmesi muşahede » bolunmez » duzce » cağanoz gibi » tekâsuf etmek » kork aprilin beşinden okuzu a » hodukluk » uslûpculuk » sevinmek sev in sevdirmek se » tertipci » boşgozlerle bakmak » parmağınıaramak birinin parmağ » gecce » carpma » gumec » boyle gelmişboyle gider » cedik » teessus » dondurac » soyleşi » kendi gobeğini kendi kesmek » capacullaştırma » avrupalılık » tekebbur » goynuk » acısınıcıkarmak » puskurmek » tatarımsı » suzulmek » himaye etmek » gulboceği » ağzınıbıcak acmamak » cakırkeyif » pek gozlu » kin gutmek » hata etmek veya işlemek » jubile » kartca » goz » ozel girişim » calkı » cıkmak » gulkurusu » figuratif sanat » figur »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.