tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fındıkcı » durac » cizgilik » oralıolmamak veya oralıbile ol » luzumsuz gormek » bohcasınıkoltuğuna almak » akce » yukletilme » parcası » masraftan cıkmak » kirecci » gozetlenme » dinclik » ozumlemek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » ikisi bir kapıya cıkmak » ici yanmak » luzucî » tutmek » kacan balık buyuk olur » kucuk tansiyon » orme » olcu » muze gibi » kor » komşuda pişer bize de duşer » cıkmak » tanrıaşkına » tur operatoru » cıkarmak » saptan oluşan ekin bicme aracı » cıkış » donuşlu catı » dediğim dedikci » cıkır cıkır » bohcalamak » tellur » ceşit ceşit » acılma » duşunme » sırplık » incir cekirdeğini doldurmamak » koyuvermek » curuk tahtaya basmak » devam etmek veya ettirmek » ucuş » gidişdonuş » nesli tukenmek » duver » odullendirme »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.