tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahkeme kadıya mulk değil » yuruyuşkolu » gurbetcilik » lisan » ickinlik » koturumleşme » acem kılıcıgibi » gonendirtme » tutme » oksuruk » hayat mucadelesi » kor kostebek » cok sesli » ne bicim » roproduksiyon » ansiklopedik sozluk » beli bukuk » fabrikator » dilinin cezasınıveya belâsını » kumeleşmek » kopekli » mukerrer » donum » gozunu kırpmadan » umitleniş » cekilmek » guneşyılı » insanın adıcıkacağına canıcıks » nabzınıyoklamak veya nabız yok » y » zor alıma carpmak » yosun kulu » ozbek » kaleyi icinden fethetmek » eli cabuk » onem vermek » vay sen misin » civili » cuceleşmek » celmik » bıckıtozu » eski dunya » surgune gondermek » son bulmak veya sona ermek » oncu » cardaklı » civit rengi » karamusal veya karamursel sepe » oturu » ciğtoprak »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.