tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sc » bicimdeki bolumler » oleyazma » duma » acımlama » ucan kuştan medet ummak » rayic » İskocca » olculendirme » sozunu bilmez » yakıacmak » dualist » orman gulu » gectiği yoldan gecmek » fincancıkatırlarınıurkutmek » parcacı » allah mustahakınıversin » yukarı goğe doğru olan yanı » capkınca » ortturmek » kacak » adıdeliye cıkmak » oğrenilmek » calımlanma » kaşgoz etmek » guldeste » oz ışın » tos » cocuk oyuncağı » ic donu » eline ayağına uşenmemek » fiil cekimi » capaculculuk » yanardoner » odun » derdini soylemeyen derman bula » sempervirens » pirogravur » timus » icapcı » cıkarmak » yururlukte bulunmak » kul kole veya kul kurban olmak » gercekleştirilmesi » gravurcu » buyultme » calışma » şantoz » İzinli olma durumu » golcul »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.