tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donencel ay » havaya pala veya kılıc sallama » kutuphaneci » oykuleme » golge » gun almak » yeri opmek » bin yaşa » seramikci » fluorit » kopurmek » cırpma » buzlar cozulmek » ustunluk karmaşası » ici tez » keci komureni » desinator » ust tabaka » yansıtac » burokrasi » soz veya lâf duşmemek » iktidardan duşmek » cala kalem » duztaban » mantar corbası » lâkırdısımıolur » kucumseme » sodyum hiposulfit » cemkirme » ustune yaptırmak » lokun » işine bak » kopru başınıveya kopru başları » suz » catır catır sokmek » odemeli » cekmek » calışma saati » acılma » kirec cimento gibi şeyleri su » numarasıolan » gorumluk » yarayan kuru ince yaprak » ey » cilemek » icermek » sozlendirmek » onunce veya onunden » aclıktan imanıgevremek » oykulemek »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.