tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruşbirliği » gozune girmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » uydurukcu » koruklenme » cicek » formul » kor ağac » oğrenilmek » mercimek kofte » faaliyet gostermek » tenasupsuz » xviii yuzyıl sonunda başlayan » fluoresan lâmba » gecit toreni » sodyum klorur » kurk » gecinmek » pacayıkaptırmak » cizgili » gormuşluk duygusu » rotuşcu » kıt a » inanılan iyilik kaynağı » cıtak » inhibitor » deniz altında bulunan » dalavere cevirmek veya dondurm » capraşıklık » yureği carpmak » fakulte » icilme » gır gıra almak veya getirmek » yureği oynamak » hukumsuz kılmak » yaştahtaya veya yere basmak » ordurme » kulucka makinesi » ucuncu kişi » gonderiliş » pir ol » duasınıveya dua almak » gulme komşuna gelir başına » cevre » keyfi bilmek biri » oksurtmek » değer duşurumu » ne dese beğenirsin » hizmetcilik » ozleşmek »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.