tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koklemek » yuzucu » kimsenin eski saygınlığının ka » camaşır değiştirmek » cozmek » esmer kuf » yumuşakcalar » yan cizmek » topluluğu » konferans cekmek » donelme » mumteni » gokkuzgunumsular » gudukleşmek » allah dokuzda verdiğini sekizd » yonetmelik » uzunclu » satranc taşı » rencperlik » golge duşmek » icinde kaybolmak » dona cekmek » turbe » icin surulen kimyasal madde » tecavuz » kara cumle » coğumsama » başım gozum ustune » suven » kırdırmak işini yaptırmak » turancılık » ciğlik etmek » cırılcıplak » surgun olmak » ırkcılık » cıtcıtlama » başa cıkmak » orek » bahcesi » madik atmak etmek veya oynamak » pursıhhat » avuc ici kadar » ruşvetcilik » kılıc oyuncusu » kırcıllık » cin sacı » bacasıtutmek » cekirge şalvar » doşemelik » gonderme »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.