tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cığırtmacı » lokman hekimin ye dediği » uzunlukta bir yanıyivli yuva » cerge oba otağ » sun î bobrek » taşkure » acemce » doşetilmek » pencelenme » ağac » tutsu yapmak » yakıt gostergesi » uslûp » globulin » dişine gore » kimse » cevrinme » dudak cukuru » teyel yapmak veya atmak » frenklik » topluluğu » bobrek ustu bezi » transfuzyon » kimyasal yollarla elde edilen » aile bahcesi » koşeye atılmak » ciltci » ari » yuzeyleşme » yuksek tahsil » sevinmek sev in sevdirmek se » apacıklık » ruya gibi » tukenmez » mudurluk » koşede bucakta kalmak » babasıtutmak veya babalarıustu » allah taksimi » duzen bağı » t » cıt yok » benlik catışması » gozlerini acmak » portekizli » cıkarcılık » buzlar cozulmek » cuppe » buzulme » ustune yurumek » lâfımıolur »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.