tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bazen doğrudan doğruya yere da » kacmak » ici gecmek » gam cekmek » şaşkına cevirmek » durtuklemek » gozlemleme » cişetmek » ruyalarına girmek » tedafuî » kalcalı » tevil goturmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » kamerunlu » yuzlemece » hint irmiği » ustunluk kompleksi » kulhanbeylik » yangın cıkarmak icin kundak ko » boya kızıl kok flubia tinctor » gayrimunasip » buyuk lâf etmek » goturmek » zulum » kalburustu » omru vefa etmemek » cakılıp kalmak » kok bacaklılar » catıekleri » gozu buyukte olmak » ceker » cakal » kosemenlik etmek » arac tığ » cicek acmak veya vermek » cevirgi » yularıele vermek veya yularıka » huseynî » bezekci » iplik cekmek » bicici » muhmel » cuvalcılık » onunde perende atılmamak » acıkok » aktor » tenasuh » suflî » allah herkesin gonlune gore ve » doğunme »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.