tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
formul » profesorluk » jon » anak enek » cokelti » toplumcu gercekci » urunsuz » lutfeylemek » full time » cıkra » poğacacı » kulot » gercekleştirme » bana dokunmayan veya beni sokm » belirtmek icin kullanılır » pece » yolustu » hatırından veya hatır ve hayal » duzemek » soz getirmek » biletci » ağlamayan cocuğa meme vermezle » altın anahtar her kapıyıacar » teamul hukuku » posteki » cordek » her dem taze olmak » İnebolu kutuğu » yuzunu yere getirmek » ic salgıbilimi » cok şişmiş » sudan gecirmek » yarım kure » kağnıgibi gitmek » suet » capsız » guvencesiz » dava etmek veya acmak » uruguaylı » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » cakmaklaşma » boylece » ozumsenme » konsultasyon yapmak » yunanlı » ictensizlik » gorucuye cıkmak » tuylu dalak otu » şeriatcılık » yukarı goğe doğru olan yanı »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.