tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalıplarla desen yapılmışbez » unlu uyumu » donmeli » bolukbaşı » parasınıcıkarmak » surutme » cıtlatmak » gucleştirmek » lâhavle cekmek veya okumak » onerti » dunyalığıdoğrultmak » bugunluk » hukumdarlık » banyo kuveti » tepeli kostebek » abesle uğraşmak veya abesle iş » rekonstruksiyon » uretim araclarınıozel mulkiyet » celtik tarlası » icirilme » verilen liste » ic » karagul » icsiz » munhal » amerikanca » cirkin kacmak » mahrut » mercankoşk » kazanıkapalıkaynamak » calkalamak » parcası » sokak cocuğu » odenti » zodyak » zihni bulanmak veya karışmak » buzuluş » celimsiz » leyin » elinde bulunduran kimse » dili pabuc kadar » pusur » gevrek gevrek gulmek » yureği urpermek » sozcuk vurgusu » ses seda cıkmamak » icin surulen kimyasal madde » su gosterdi » cırpıştırılmak » on »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.