tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksurmek » oduncleşme » daraya atmak veya cıkarmak » pişirilen tatlıcorek » dunya gozu ile gormek » oldurmek » oksuz kalmak » inmek » şoyle » mushaf » gercekustucu » bancolaşmak » allah mubarek etsin » madde » yuzu soğuk » cezaya carptırmak » dirsek cevirmek » tarafından arabacıicin armağan » tufek atmak » durust » ruşdunu isbat etmek » surek » brehmen » koc » ucar » avrupalılaşmak » sefasınısurmek » cıkılanma » pergelleri acmak » ekip bicmek » kufe » mufredat programı » oneze » parmağının ucuyla veya ucunda » terorcu » kargışetmek veya vermek » duz » musteşar » tayini cıkmak » duzeltilme » cuval » cavuşluk » başıustunde yeri olmak » hareket » buyultec » gununu beklemek » kaca kac » nefesi kesilmek daralmak veya » kelepcelenme » epikurculuk »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.