tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatanın eş anlamlısı

vatanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
borusu otmek » teressup » kepceli » cıkılanmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » goğuslu » neme yonelim » muzakere » gulumsemek » on uyum » manipulâtor » catır catır catlamak » sac orgusu » utu » mutalâa etmek » goruntuleyici » cit sarmaşığıgiller » tat » icgudulu » odemek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » ağzınıkapamak veya kilitlemek » lânet olsun » ucra » guleğen » cekmek » gorunuşu kurtarmak » zurafa » iyi hoşama » kiraz receli » envaiceşit » başyonetmen » umit kapısı » dinamitcilik » enayi dumbeleği » şeyler musavî » cerci » kavakcılık » duşkun olma durumu iptilâ » kapcık » gecişsiz » şifayıbulmak veya kapmak » cokrama » potasyum sulfur » dol doşsahibi olmak » korpe » gordurmek » olan kimse » hint bademi » kafesci »

vatanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vatanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatanın_eş_anlamlısı nedir ve vatanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.