tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokuntu » hukum » portfoy » doğuşken » kirec cimento gibi şeyleri su » fırtına kopmak veya patlamak » alt ust etmek » cekirge şalvar » merkezî ulke » bucur » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » boya cekmek » biri veya bir şey icin olumsuz » tekelluf » tazıo tazıama culu değişmiş » calışılmak » yakasıacılmadık » coğu kez icinde yapıkalıntılar » elden gel » dağda buyumuş » tombala cekmek » dalgaya duşmek veya gelmek » curutulmek » avustralya kara tavuğu » cakıcı » ceşnicibaşı » bîcare olmak » mulâkat » pek yurekli » motamot ceviri » hoşduruma gelmek » oncu » cipilleşme » sodyum sulfat » ordek » darulbedayi » calkalanma » acık oğretim » hukumdarlık » yukseltmek » uzerinde » boşinanc » kuskun » ceyiz cemen » almanlaştırma » esmer kufler » cizin cizin » soz » kucukbaş » tekevvun »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.