tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cetinleşme » şeylerden her biri tabaka » yureğini dağlamak » tur ağac cember » gıyabî hukum » vişnecuruğu » temayul » ses vermek veya vermemek » hasatcı » kıskaclamak » bîilâc » kırmızıcuruk » etmek » ici vık vık fık fık veya pır p » turbin » cevreleyiş » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kult » asansorcu » ateşparcası » koktencilik » catırdamak » oykuleştirmek » damlaya damlaya gol olur » tac giyme toreni » ucucu » şuphelendirmek » karagozluk etmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » arapsacı » acık işletme » suz » durumu » sokmek » dalga cukuru » parcacık » ta te » cın cın inletmek » karikaturleştirme » sonuc niteliğinde başka bir bi » uşutuk » fırtına cıkmak » gonul avlamak » gecimsizleşme » korleniş » gok doğan » goz » plutonyum » kamu sektoru » muzekker »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.