tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uşengeclik » korkuncluk » muezzin » allah ziyade etsin » felc gelmek » aktuel » ayıgulu » uzmek » mustevi » ta ki ta uzun soylenir » yuzlerce » tıkacsız » etcik » cari ucret » umur gormek » capraz kur » memleha » oksuzsevindiren » teyemmum » duşup kalkmak » amator » fikstur » cocuk duşurmek » hic değilse veya hic olmazsa » organ » akca » kolan cekmek » kusuşmek » kamcılanma » el acmak » ic hastalıkları » borc odemekle veya vermekle y » cozumleme » kurşun dokmek » kulâhlı » jut » kumeleniş » on veya beş para etmez » sutsuzluk » ruyalarına girmek » goz koymak » gecirmek » gondertmek » gunu birlik » gin » dağda bağın var yureğinde dağ » kesmeden ustten gecmesini sağl » yuzu ak » uslûp » ozalitci »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.