tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzec » olum sigortası » uslu durmak veya oturmak » tutturgac » cekmek » lenguistik » rafa koymak veya kaldırmak » curuf » yurutulme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » hancer ciceği » alacık » cekiver kuyruğunu » arpa guvesi » caprazlık » sumkurmek » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » duşeylik » bulbulun cektiği dili belâsı » kayışa cekmek » kotumseme » romanoloji » olağanustu » mı mi mu mu » cemkirmek » kılıckuyruk » soz sahibi » dili ensesinden cekilsin » başcavuş astsubay başcavuş » suresiz » cd » konnektor pensi » olu helvası » rencperlik » odenek » teşbihte hata olmaz veya olmas » ayakkabılarınıcevirmek » tayyor » gosterim » edat tumleci » kullî » kulağına kupe olmak veya etmek » kolayına bakmak veya kolayına » inada binmek veya bindirmek » tanzimatcı » cicek sapı » civili » icki » batakcılık » gundem dışı »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.