tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacasıduşuk » durumunda olan saklıolan guc » uretmek » ziyaretci » kutuphane » para ile değil sıra ile » guneşletmek » citişme » gepegenc » surrealite » doğen » onur uyesi » kuresel » başka işi yok mu » trafikci » akca » gozun aydın » buyuk elcilik » cay evi » da var ki anlamlarında kullan » kurk boceği » başarıgostermek veya kazanmak » mustahak olmak » ufak capta » icten ice » yuz aklığı » cicekci esnafı » guvec » akumulâtor » citen » palavra savurmak atmak veya sı » uzulme » cıkışma » dunyanın birşey i » canlılara yaşama ortamısağlaya » pabuc pahalı » yalvac » her tur gosteri yapmaya uygun » bulunan bolum kafa ser » sırtından cıkarmak » helâl sut emmiş » maz mez » delikli taştekne » cıkarılış » ammada yaptın ha » nakşibendî » cicim » arnavut biberi » mubalâğacı » sacıntı »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.