tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulağınıcekmek » cıkmak » oyle veya oyle yağma yok » borclu cıkmak » subye » oren » ustune alınmak » mineral » alevîlik » calıidi cırpıidi evim idi ya » anasının ipini satmışveya paza » helvacıkoku » l demiri » duzme » dalıp cıkmak » polemikci » el dokunulmak veya dokunulmama » calkalamak » doğme » kıvanc duymak » gozleri berraklaşmak » acılmış dikdortgen biciminde » gozetmenlik » uretilme » cukura duşmek » fırıldak ciceği » guneybatı » cello » ağır arac » cokmek » karakeci » gozu arkada kalmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » burcak » gozunu hırs burumek » arac » ciziliş » anıtkabir » yuzmek » kac para eder » emeği gecmek » cin gulu » cirozlaşmak » hınclı » yuzey veya cizgi kaide » cekmek » secde etmek secdeye varmak vey » donuşlu catı » ucmak » yuzune bakamaz olmak »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.