tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
od kanalı » hoparlor » haric » bukturme » yunanca » burnunun dikine veya doğrusuna » metanet gostermek » mutebeddil » acıkcı » gelin ciceği » ilâclanmak » ozerklik » golge » ultraviyole » ak arap » kan emebilen halk arasında ba » it » kayakcı » mineral » suclu sayılmak » yalımıalcak » surfile makinesi » duzayak » uzerine titremek » karnıac » gelmelerine gore taşilerletere » caplamak » oz kedi balığıgiller » ortmek » traktorcu » yontem » ağzıacık ayran delisi veya bud » ispenc horozu » karahanlı » soğuk bufe » zaman oldurmek » acındırmak » sahneye cıkmak » yuk odası » ahdicedit » buyuk elcilik » bata cıka » bıcakcılık » hunkârbeğendi » teşehhut miktarı » kuşucuşu » guler yuzluluk » butan » telekomunikasyon duzeni » donebilecek bicimde yapılan şa »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.