tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevza » gudumlu » ciftelenmek » ayrac acmak » ust uste » haber cıkmamak » ic tutmak veya ic bağlamak » olu yıkayıcı » postaya atmak veya vermek » gonendirilme » gozden nihan olmak » alıal moru mor » gorevlendirilmek » kaşjolesi » yumurta okce » gonen » parcacı » celmek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kumbet » umitsiz » ateşpuskurmek » merdane » olcmede kullanılan alet » olan ve genellikle ulkenin baş » muhre » hunerli » tatarsı » gunleme » kafasından gecirmek » ekşi yuz » kuf bağlamak veya tutmak » şerit » olcturme » cimen » kavlıc » bayram gunu » mustehcenleşme » fitne fesat cıkarmak » goğuslu » mueyyide » devenin başıpapucu veya nalı » ıska gecmek » kulyutmaz » dollu doşlu » işişten gecmek » bilinc » arac » olcum » zorunlu oğrenim »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.