tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgun » karakeci » berber dukkânı » kafa cıkışı » gorevsiz » yapılan yardım calışması » davranmak saygıgostermek soz » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » canınıcehenneme gondermek veya » ardında yuz kopek havlamayan k » sultan kethudası » fizik kondusyonu » solomlular » sıcan deliğe sığmamış bir de » koprucuk kemiği » cevirtmek » kufretmek » bicimde anlatılması edebikelâ » apacıklık » yuzuk » kavim » eften puften » atom reaktoru » guluk » cıtlatmak » bahcemsi » tavukculuk » buyuleniş » oğle uykusu » ec » cakırdiken » den yana » duzen vermek duzene koymak vey » zurafa » calkanmak » bakar mısınız » eline duşmek » oruc acmak » nukul etmek » gecirgenlik » gecer akce » ic işleri » carpıklaşmak » kıl cadır » bir orman ağacıcastanea sabva » zulum gormek » fırca » modulâsyon » od » cılk cıkmak »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.