tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcunlu » goreyim seni » kıyıda koşede » soz kesmek » kulceleşme » aşağıtukursem sakalım yukarıt » parcalı » kâğıt yapraklarından her biri » mitralyoz » pedavra gibi veya pedavrasıcık » sutlenmek » olmek » gum gum » buyrukcu » cağıra cağıra » numarasıolan » gunu yetmek » yuk katarı » bukum » cizgi » kruvazor » gerci » suyundan yararlanılan cukur » gun » celişki » genel mudurluk » copten celebi » ihtilâc etmek » arac » eşekce » spekulâtif » acık rejim » uclanmak » tereddutsuz » gomulmek » mes uliyet » konvektor » tuccarlaşma » kumulus » daraya atmak veya cıkarmak » istencci » sempervirens » on yaylak » bocek » azotolcer » kirec cimento gibi şeyleri su » kalafatcılık » iki gozum iki gozumun nuru » fiil cumlesi » soya cekim »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.