tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tespih boceği » ağaclıklı » icini yakmak » kavis cizmek » midesi ekşimek kaynamak veya y » dipcikleme » goz » gunlerce » yururcalar » bulunan bolum kafa ser » uzerine cokmek » cevrileme » gun gibi acık » giderlerini tur ve ayrıntıları » dağarcığıyuklu » cepecevre » corbaya donmek » utulenmek » resmiyete dokmek » kepce gibi » devletci » civitleme » cocuk » gudek » ozbeoz » yağlıharc » kuskunleşme » nefesli calgı » cop atlamaz » cokkun » sureklilik » projektor ışığında olmak » koruma icgudusunun bir bicimi » goğus kovuğu » kuşcu » sacalanma » tarafından arabacıicin armağan » cekmek » turk » portekizce » kıvanclanma » ucurmak » monatcılık » gorunmez kaza » hayal duzeyi » lâtinlik » deplâsmana gitmek veya cıkmak » ac bîilâc » calımına gelmek veya getirmek » cın cın inletmek »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.