tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokluk » yuzeyleşmek » kılıclama » bir araya getirilerek divan du » lâcivert di » yaygın oğretim » soluğu kesilmek veya tutulmak » fare deliğe sığmamış bir de k » ikametgâh ilmuhaberi » evire cevire » eku » usulsuz » gecerletme » potansiyel suclu » tamam mı » orneklik » papaza kızıp oruc veya perhiz » gosterişyapmak » durtulme » kan cıkmak » la le » utanc » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » bulaşıkcılık » boynu armut sapına donmek » denkci » etekleri zil calmak » pence » kaşıkcıkuşu » bircoğunu o metalin yuzeyine y » duzeltilme » gecmek » ataturkcu » cubuklu » ecza cantası » gokten zembille mi indi » gece gozu kor gozu » pirinc orgu » portfoy » yureği parlamak » kanıyla odemek » calmak » gonlune doğmak » cağırılmak » kızağa cekmek » bukulgenlik » goturme » nusha » cepni » iştirakci »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.