tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eu » es gecmek » suruklemek » olmayan bağımsız hur » anlam cıkarmak » taklitci » unlenmek » anadan gorme » tuğra cekmek » uc » utucu » rb » mayıs boceği » tahassur » yetki kanunu » calmak » cuha » koylu » canınıdişine almak veya takmak » kopoğlu » soya cekmek » hilesi hurdasıyok » gozlemci » cavuş » tokaclanma » icin icin yanmak » acısıicine veya yureğine cokme » nın resmidir » ic guveylik » cemrek » gonulden cıkarmamak » kor » kulfetsiz » saklambac » deniz ucağı » eşekce » recine kanalı » kırmızıgomlek » karşıcıkmak » fındık sıcanı » gurultuye gitmek » yuzune gozune bulaştırmak » kireclemek » kursu başkanı » orumceksi zar » tedavul » kapıyıacmak » okse » coğu » al bayrak veya sancak »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.