tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on yargı » haybeye kurek cekmek » duvenci » kimin nesi » caycılık » durdurmak » ceper » anglosakson » canım » sanatı » bisikletcilik » cileli » cekicilik » bıcak gibi kesmek » bayrak acmak » meşru mudafaa » sacmacı » goz kuyruğu » camguzeli » golgeleyiş » karakılcık » tahammulsuzluk » camurluk » cıkarsama » dortcihar » gozunu toprak doyursun » ulah » uvey evlât » copsuz uzum » olumu goze almak » hesap ozeti » guc birliği » ekip bicmek » icini dokmek » snack bar » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » lokmasıağzında buyumek » nufuscu » verilen unvan » soz kesmek » olaylarıyorumlamaya veya inanc » olgun » uryanî » jimnastikci » kara duzen » korleşme » mukerreren » ateşpuskurmek » atmak muracaat etmek » ac bırakmak »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.