tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beliren olumle sonuclanan has » guguk gibi kalmak veya oturmak » bağlaclı » sumsuk » gomlekci » kıyıda koşede kalmak » hakikî » carpıklaşma » cıkarmak » gordurmek » ulser » ozelleştirilmiş genellikle di » sacaklanma » amaclı » kepce surat » cepni » golge gibi » kadayıfcı » tepegoz » tur ağac cember » temeddun » ekti puktuler » gozune kestirmek » arnavut » hukum » uc uca » icinden pazarlıklıveya icten p » kuafor » elma da alma da demesini bili » mukâfat » cıplak » inişli cıkışlı » vaadini tutmak veya vaadinde d » korluk » meydana dokmek » hint ciceği » vido cekmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » olcer » bir bir veya bir de » cankurtaran yok mu » uzun omurlu » bekci kalmak » yonetmelik » roproduksiyon » surgun gitmek » kuşade » duş » gecgec » analizor »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.