tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orfî idare » gorgusuzce » hık demişanasının babasının b » tepesi veya beyni atmak » cirozluk » yazlığa cıkmak » hafıza » ozur » culha kuşu » olum kalım savaşı » oksuruklu tıksırıklı » yarım gun » derisini yuzmek » cift ayaklılar » yore » mutercim » capaksız » omnibus » lugat » sungerler » kızılcam » buyuk kan dolaşımı » gibi şart niteliğinde olan bir » gulunc » duz yuzeylerden her biri » koy yeri » kufur » dublor » kucuk sesli uyumu » cırak » devletci » calgı » ovunc » hakkıgecmek » koşe demiri » ortuşmek » bulbul gibi konuşturmak veya s » cebi delik kimse » ote » temizlemek » ne hikmetse hikmettir » guneşdil teorisi » başdondurucu » ustunde kalmak » caplı » karşılığında cinsel ilişkide b » culûs » edebiyatcılık » kusurat » şohret bulmak veya kazanmak »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.