tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacın ak mıkara mı onune duşu » konsul » etinden et koparmak veya kesme » gorunmez » deke duşmek » kırkgecit » percinleniş » oncu » mutekait » durtukleme » alcıcı » arakcılık » gozu dunyayıgormemek » ortbas » ayva receli » lehce » huccet » calpara » pis soz » hint kestanesi » uc » alt ust etmek » holluk » allah ın hikmeti » gorulmek » eski koye yeni âdet » olcmek hesaplamak hesap etme » şuphelenme » guttuğum domuzu bana oğretme » lu » gecmişleri » etmek » ufurmek » yapılmışarac damga kaşe » muşkilât cıkarmak » nuksetme » hurmet » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » adındaki asker ocağının kurulm » ara tumce » acık teşekkur » dışarıcıkmak » minder curutmek » yayla ciceği » cevre kirliliği » hizipci » ters acı » batınî » dunya evine girmek » duvar cekmek »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.