tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sesi ayyuka cıkmak » cevirmek » cıkmak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » buyuk yemin etmek » gurultu patırtı » culha » suclandırılma » kotu » yer gecidi » hırsız kelepce » dunurleşme » yuksekten konuşmak » cıplak » temerrut etmek » tırtıllıbıcak » gozune hicbir şey gorunmemek » emanet bırakmak veya vermek » sundurme » asurca » cirkinsemek » perdahcılık » duz yuzeylerden her biri » vantilâtor » aramak » otmek » cark » ucuşmak » butunu hars ekin » gelin ciceği » cetecilik » nazariyatcı » muşteri » kotu haber tez duyulur » la le » turşu kurmak veya yapmak » sadistce » tohmetlendirmek » kor » etiketci » yıldız akmak kaymak veya ucmak » calısız » avuc » hicleme » surgit » gomme dolap » diskcilik » sukûnet » cırpmacı » duşuncel »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.