tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başınıcıkarmak » goğuslu » dumencilik » surgune gondermek » evrat cekmek » cembersel bolge » sucustu mahkemesi » hanuman » cozmek » kafasıcatlak » cıkmak » namutenahi » su yurumek » soz duellosu » descartes cılık » tek kurekle mehtaba cıkmak » lutufkâr » arac » tecrubesi olmak » seramikcilik » cimcek » dolapcı » dol doşsahibi olmak » ucuşma » duziko » burnunu sıksan canıcıkacak » coğalış » cınlamak » muteaffin » kostek vurmak » suclu olmak » faca » kopek balığı » tecavuz » boceklik » surculisan » bilinc kaybı » sempervirens » muruvvetli » kirec kaymağı » tezgâhcı » doğum ilmuhaberi » orge » rontgenleme » gepgenc » kargışetmek veya vermek » cayırlamak » guneyli » filistinli » yazlıkcı »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.