tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vatan ın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği geniş » yapmacık gorunumu » gudumculuk » cok kısa dalga » kırdırmak işini yaptırmak » yerden goğe kadar » cerkez » kor boğaz » icinde yuzmek » tb » golge balığıgiller » esmayıustune sıcratmak » alcak basınc » gonul avcısı » alcak » calgıcağanak » gudum » goz actırmamak » teferrut » alcak gerilim » alcak » oğrenmelik » oyle ya » trafik mufettişi » kullu su » acılmak » sunger » beyin ucgeni » kalmak » surutmek » art bolge » oylesi » soğut » supurtmek » dunyayıgozu gormemek » yengec gibi » gecirimsiz » mustacelen » secmek » altta yok ustte yok » suveyda » kacan balık buyuk olur » yugoslav » gibi şart niteliğinde olan bir » bulunan kopuren su » delgec » kıc » gonlu varmamak » yuz akıile cıkmak » dert olmak veya kesilmek »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.