tdk sözlük TDK Sözlük

 

vatan ın anlamı

vatan ın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vatan ın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vatan ın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vatan ın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah ın evi » haber ucurmak » dovmeci » umide kapılmak » goz bebeği » yemek secmek » kultur sitesi » flâman kuşu » sutleğengiller » yalıngac » ucgen prizma » mukavemet gostermek » bekle yârin koşesini » uzay kapsulu » kaca patlamak » yakayıele vermek veya vermemek » hapishane kackını » koşe donmeci » kustahlaşma » oh olsun » yediği naneye bak » umitli » cağırılmak » alavere dalavere yapmak veya c » cığır » gumruk » gozu bir şeyde veya bir şeyin » yonetmek » icinden cıkmak » maketci » yalanıcıkmak » boğurmek » um » cile » kacırmak » sabahcıkahvesi » inmek » etmek icin uzerlerine konulan » kan beynine cıkmak » kultur balıkcılığı » olcusuz » golgelenme » olmayan kimse veya topluluk g » cıngırakcı » kuturdetmek » gorup gozetmek » mushaf » dovulme » cekirge şalvar » peygamber ciceği »

vatan_ın_anlamı hakkında da bilgi ve vatan_ın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vatan_ın_anlamı nedir ve vatan_ın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.