tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icli dışlı » ropdoşambr » ucuncu cağ » donmek » sahip cıkmak » natur » yakasız gomlek » gunindi » sayısınıallah bilir » dy » odullendirme » başmurettip » duğun alayı » yarışcı » sevinmek sev in sevdirmek se » kuşgibi ucup gitmek » notrluk » kufur » boyun bukmek » kuvvet cifti » van kedisi » direksiyona gecmek » yunlu » el ile elle tutulur » belediye cavuşu » yurutulme » gencten » guceniklik » uzucu » cocuk bakıcısı » buk » yapma yapmayın yapmayınız » yuz etmek » mustecir » kosemenlik etmek » gelecek zaman sıfat fiili » bulunan bolum kafa ser » atolye » transit gecmek » gozleri donmek » icin icin gulmek veya gulumsem » yayılmasınısağlayan cihaz » radyatorcu » lek » cıtlatmak » refuj » gozetim » cilingirlik » zaman tuneli » inmek »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.