tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parcalara verilen ad » keşkul » direksiyona gecmek » alman usulu » meydan acmak » gul yağcılık » beduk » ya ya » ac gozlu » caktırmak » ozgurleşme » cozumcu » goden bağırsağı » iz ansız » tefessuh etmek » kacakcı » civit rengi » camurlanmak » bukulgen » canım » sıcan » cıkarmak » rivayet olunmak veya edilmek » balıksırtı balık kılcığıbicim » gun ağarmak » acık oturum » kendini kapıp koyuvermek » cocuk oyuncağı » dili cozulmek » olum » keyfini cıkarmak » albumin » kollarından birinin başında bu » makta mekte » hakkıicin » rezil rusva olmak veya rezil k » multezim » kunye » uzum kompostosu » bufe » gozunde olmamak » santrifuj » hoşca » gırtlak unsuzu » işbaşa duşmek » akıl var yakın var veya akıl » mustahak » sel goturmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » kendi kabuğuna cekilmek »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.