tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
terakki gostermek » işcığrından cıkmak » purcek » cağırmak » oran » uşenme » kotuye cekmek » suslenmek » mac mec » surtukleşmek » sure » olukcuk » dişfırcası » hucum etmek » İsvecce » dere tepe duz gitmek » dorduncu » oncu » caker » koydunsa bul » zihnini celmek » caca » yurume » kekec » kok » kelepcelenme » yan gozle veya yan gozle bakma » yurutucu » işkembeden atmak veya soylemek » veya orulen dikey duzlem » eğir koku » koturum » cekiştirmek » tefessuh » suzulmek » başısıkılmak veya sıkışmak » kemenceci » kulâh » rafızî » cıktı » nasır bağlamak veya tutmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » kırkağac kavunu » turev » sırp » cevrimli » tefeul » cınsabah » hukmu gecmek veya hukum yurutm » japon elması »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.