tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk » atom reaktoru » mızıkcı » gamaglobulin » yer gecidi » pirinc » guneşe karşıişemek » jubile » dokumcu » oldurmek » gorgulenme » surgulu » cekirdek » nişangec » ebulyoskop » gercekustucu » ıska gecmek » duduklu » aracılığıyla duymak değmek e » yukarı goğe doğru olan yanı » yukleyiş » sansur etmek veya sansurden ge » tek hucreli » ustune » b » koklendirmek » ozel » kırbac kurtları » cavun » kutuk » hezaren orgu » olme eşeğim olme yaza yonca b » sayısınıallah bilir » cok » kabuğu dışına cıkmak » gozu acıklık » usdudak » ozdeş » okse kuşu » zift yesin veya ziftin pekini » surtuşturme » sın sin sun sun » muhimsemek » ic yarıcap » dili acılmak » bitkisi gossypium » programıolan » duzenleme ve filme aktarma işi » ucgen prizma » beleşci »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.