tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tanzimatcı » kopeğe hoşt kediye pişt demem » tagallup » kafaya cıkmak » ozeni » ictimaiyatcı » cağmak » purtuklenme » bicmek » yasama gucu » melul melul » cıkrıksız » fesatcılık » salon ciceği » hatim surmek » oren » oğutuş » benlikci » toz kondurmak veya kondurmamak » kucu kucu » kopekleniş » kapalıyuzme havuzu » bonleşme » sulus » buzgulu » culluk » tunuslu » ovuntu » cicekleniş » otumlu » den eylemek » kulceleşmek » ata et ite ot vermek » catlatmak » elektrikci » duruma gelmek » mucerret » zuhal » burnu buyumek » gunah cıkarmak » tadıgitmek veya kacmak » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » tendurust » ovgu » fuzeatar » kıc attırmak » taşboceği » cağırtma » ay ey y » gozlerini veya gozunu oymak »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.