tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hint avrupa » seramikcilik » tu » Şeker bayramı » neyce » nobet beklemek veya tutmak » bozyuruk » ışıkcı » cala kalem » acık oy » ozek ağacı » butun » cekişmeli » duzmece » kendini toparlamak veya toplam » olcu » uzgunluk » burnu surtulmek veya burnu sur » birleşikgillerden kok sapları » cengellemek » tuzel » odunlu » corbaya donmek » ozgun » gok gurlemesi » coğdurme » bağrışa cağrışa » peynirli borek » keyfinden bayılmak veya dort k » ciy » kupe ciceğigiller » kesenin ağzınıacmak » cebi para gormek » yukletme » fakir duşmek » ustune kuşkondurmak » gozu arkada kalmak » ceviricilik » inmek » kanun sozcusu » secmeli ders » cayırlatmak » gondermek » toplanmışbulunan bir sus bitki » tohuma kacmak » dollemek » guneşcavmak » camurlaşmak » yolsuz yontemsiz » anormal »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.