tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuğruk » korletme » yuzu yerde » cıyan gibi » mucerrep » cekme » ucak » buzuk » borcsuz » uzuntulu » gunberi » terekkup tarzı » sacak opmek » gecce » cuhcuh » turku tutturmak » edilmesi » x ışınlarından yararlanılarak » karşıtı » huccet » kimseden kimseye hayır yok vey » ha şoyle » ciceğe kesmek » comert » surmedan » yerin dibine gecmek batmak vey » puturlenme » ıskarca » arafatta soyulmuşhacıya donmek » cakmak yapan veya satan kimse » gucsuz duşmek » cifte kumrular » ad cekmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » ağzıtorba değil ki buzesin » tukuruk hokkası » bilinc kaybı » cardaklı » hurriyetci » sebep olan fiziksel enerji ha » atlangıc » otede beride » başcevirtmek » acık sayım » kurtun » şuyu » tanesi » sıkıduzen zapturapt » sesini yukseltmek » kufeci »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.