tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuksekten ucmak » zamanıgecmek » calılık » portakal bahcesi » donuşturucu » donup dolaşmak veya done dolaş » elcilik etmek veya yapmak » boşa cıkarmak » kubbealtı » urkutmek » ağlayanın malıgulene hayretmez » polonez » cuk » kongovde » gosterişsiz » cekimli » duzenli » sozu cevirmek » spekulâsyon » cıplak » guven ışığı » humanizm » bacasıtutmek » kacmak » ceyizlik » butunlemeli » teemmul » uretim kooperatifi » tuy gibi » adama donmek veya benzemek » celenk » vukua gelmek veya vuku bulmak » duğum atmak » gırtlağına duşkun » kure kuşağı » tel orgu » bağlanan sert nesne » ozelleştirilmiş genellikle di » başa gureşmek » suzucu » cobancantası » ahlâkcılık » arık cekmek » boşinanc » n » cizge » kirada olmak veya oturmak » golge » sınıkcı » japon »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.