tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz yuze kalmak » camgobeği » kaclık » rontgenci » coğu kez icinde yapıkalıntılar » oburku » cuk » gozetleme » pusatcı » gurultu patırtı » buzgulu » guvensizlik » necef taşı » butceleme » dokmek » yandan carklı » gozlerinin icine kadar kızarma » uflenme » acalya » catal iğne » buklum » mustamel » şukreylemek » turkleşme » pejmurde » surtunmek » eşgudum » selektor » gorkemli » şipşakcı » dayanc » anca beraber kanca beraber » celik yelek » bıyık burmak veya bukmek » parcalara ayırmak » payına duşmek » el bende » burnunu cekmek » gonlu zengin » duzgun » zararına kazanc sağlamak » kat î » bickici » korlemeden » teselsul » uleştirilmek » cehre » şeylerden her biri tabaka » coğaltım » cekme »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.