tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşetmek » gulkurusu » ramazan bayramı » mercekten oluşan optik alet » arkadan soylemek » su cekmek » catıklaşmak » ustubec » ec » ozel tiyatro » zir » mukâfatınıgormek » kaldırıma duşmek » ağan eğen » sustalıcakı » ici cekmek » acım » cıkma » korktuğu başına gelmek veya ko » acılmak » cekişmek » soylemek » yarayan celik disk » olcekli » mudana » ic yarıcap » araccılık » hızla batmak » duğum ustune duğum vurmak atma » gece gunduz » ustencilik » camurlukcu » para dokmek » takarrup » burnu yere duşse almaz » oluşan cok duzlemli cisim men » gomgok » goz kırpmamak » muteessir olmak » taşınmaz varlıklarıile bunları » yer demir gok bakır » ağzının icine girmek » cekmek » esmer kuf » catal bıcak takımı » on ek » yan odeme » dili başka bir dile calmak » ciğin » silip supurmek »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.