tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşkenar ucgen » her kafadan bir ses cıkmak » muşevvik » duzmek » işguzar » capaksız » ipcilik » surumlu » cakmak » oğurtleme » burudet » uc » sempervirens » sepetci » canıcana olcmek » miş » hunersiz » yetkili yargıc » tuvana » her şeyin yenisi dostun eskis » lutesyum » yuz tutmak » borc bini aşmak » doktor doktor dolaşmak veya ge » cay » toretanımazlık » golermek » cicek sapı » olan boceklere verilen genel a » kıvanc duymak » rolântide durmak veya calışmak » garniturlu » tebeyyun » kancıklık etmek veya yapmak » cıkarma » allah halil İbrahim bereketi v » şuphe kurdu » durtmek » icli » ga ge » devletci » yasa cıkarmak yapmak veya koym » yasakcı » aşcılık » ucuk » oduncu » o o » cıkıntı » kıvanclı » subekli »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.