tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah icin » comar » acmak » verilen genel ad afsun sihir » renk vermek veya katmak » kursu » gozlerini devirmek » tarikatcı » salur » gozetleme » alt ust olmak » gozcu » zuppelik » cıplak » ağzına veya onune bir kemik at » cicek soğanı » vatandaşlıktan cıkarılmak » bukuş » canak tutmak veya acmak » yezidîlik » can calmak » dort dortluk » silgic » catışkı » komurleşmek » kıskac » enduksiyon » onune geleni kapar ardına gel » utu makinesi » olmek » cozulme » t cetveli » cemenli » lâfcılık » goz hakkı » duzenek » ağac nemi » soylenme » odemek » gozu goz değil » vals yapmak veya etmek » gure » sonuclandırma » meydana cıkarmak » cekmek » bunyece » el cabukluğu » yağma etmek veya edilmek » gore » cadır devlet »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.