tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mahşer gunu » cıkmak » tenasup » onune cıkmak » oduncleşme » duzenleyici » figuranlık » nacar » seluloit » bağa bak uzum olsun yemeye y » catıpenceresi » butunu » borclanılmak » iltibasa yol acmak » dunyayıtoz pembe gormek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » albumin » tatar ağası posta gorevi yapan » ziyanıyok » gecmek » husnutelâkki » cıngıraklıyılan » olcuşturmek » ekmek duşmanı » koyculuk » duşundurme » postaya atmak veya vermek » sukût ikrardan gelir » suntırac » sorguya cekmek » ız » yapılmışince ve uzun şerit » mutenakız » caşıt » uc boyutlu film » gok kubbe » ozerklik » başcevirtmek » alışverişe cıkmak » bam teline basmak veya dokunma » fart furt farta furta etmek » arka kapıdan cıkmak » mal mulk » temessul » madalyanın veya madalyonun ter » gorenek » surculisan » muddet » girişimolcer » icecek »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.