tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alkollu » gormek » koalisyon hukûmeti » yayla gulu » eroscu » mur » midibus » yuzuk oyunu » yureğine od veya ateş duşmek » kolaylık gostermek » gerektirir » hint avrupa » yaya koprusu » ardışık goruntu » sut cekmek » anıtkabir » kulte » icgudusel » aluminyum » kızıgonlune bırakırsan ya davu » gobelek » gobel » kucumseyiş » fişacmak » pacasınıcekecek veya toplayaca » vucudunu ortadan kaldırmak » kacmak » kalp carpıntısı » uykusu kacmak » sut calmak » col » tırtıllıbıcak » ustunluk derecesi » camurlamak » acığa cıkmak » romen » duğumlu » şirpence » selcuklu » akompanyator » kralicelik » ozellik başkalık fark » kırılıp dokulmek » kaktus » super benzin » fırcacı » coluk cocuk elinde kalmak » musveddelik kâğıt » dol » calarmak »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.