tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keyif benim koy mehmet ağanın » mes uliyet » traktor » karidesci » orta şark » somurmek » capkımak » sorguya cekmek » capa » paraşut birlikleri » sayac takımı » duz » kucuk bey » cıraklık » gonderli » toskurmek » cozuntu » koklemek » bukum » olu mevsim » otucu » catlatmak » tam gun » ozleyiş » kepce gibi » oruk » parca » takti i » cocuk yuvası » az tamah cok ziyan getirir » urperiş » gorelilik » goze goz » tahakkum » genc » dutturu » cekmek » gormek » urkuş » kotu yola suruklemek veya sapt » ilâclı » pazara cıkarmak » olmez cicek » mart kapıdan baktırır kazma k » muslim » varsa yoksa » buyuk lokma ye buyuk soyleme » iştirakci » matematikci » buyucu »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.