tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğurmek » sevinmek sev in sevdirmek se » asma bahce » goturuş » tembele işbuyur sana akıl oğr » tahta cıkmak » cıkrıkcı » cırpınmak » cağnak » gunluk » organların her biri » ortmek » tanrıyarattıdememek » corba kaşığı » olmez otu » muteferrik » suprulmek » luknet » ufurmek » uyku vermek veya getirmek » carpıntısıtutmak » kutlemek » durust » madan meden » cilekeş » ucuzlu » kedi veya eti ne budu ne » dulger balığı » koşeye oturmak » tibet okuzu » kufletmek » zn » cekişmek » surekli » icki sofrası » bancolaşmak » dokuz korun bir değneği » peygamber uzumu » fırcalanmak » cekme » urfa kebabı » nuktesiz » mubalâğasız » sokulmek » emir cumlesi » kepce » cakıldama » boluk » cimlenmek » kutuk gibi »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.