tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suhulet » doşemeci » bir iddianın gercekliğini inkâ » puskulcuk » bickici » kırılıp dokulmek » duğum » cın cın » sabun kopuğu gibi sonmek » tarafsız bîtaraf » korlenmek » cıralı » uzerine » yukseltgemek » goz kulak olmak » muptezel » ic mimarî » sokukcu » duzen kurmak » uyarlac » acından olmek » induklec » buyucu » ciftlemek » kup » koken bilimsel » cevri » âşığa bağdad sorulmaz » ruchan hakkı » kukurtsuz » tekâsuf » koşe donucu » rontgenleme » niyaz etmek veya eylemek » hele şukur » guluncluk » bağlantıunsuzu » hazır bulunmak veya olmak » at binenin veya işbilenin kıl » yere hızlıca surtulduğunde haf » ozden » figuran » umit bırakmak » yuz yuze gelmek » caydan gecip derede boğulmak » buyuculuk » gesneriana » sakalına gulmek » gunduz » catılmışkirişsistemi »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.