tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arkasınıbirine vermek » moğol » korece » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cekeceği olmak » icli » cıkmak » tuylendirmek » balcıklı » cocuktan al haberi » yeniceri » taşısıksa suyunu cıkarır » ilişkilerin butunu iktisat » tuy sıklet » şovalyece » tam maaşla tekaut veya emekli » damlaya damlaya gol olur » cekmece » mavi boncuk kimde » buyuk amiral » ileri uc » tekefful » munteşir » acık » afrikalı » muessif » var gucuyle » unsuz » kuncu » ağzına geleni soylemek » cokek » calkanmak » kıskac » hor gormek » kucumseyiş » okun yanlarda gosterilmişağır » dunurluk » orukleme » rabbena hakkıicin » icin » sublimleşmek » gulleci » dert edinmek veya etmek » tek tuk » lâmadan oluşmuş arasına yerle » turel » olan biten veya olup biten » kucuk duşmek » cokuntu » bayramî »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.