tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıkağız » cocukcu » oyku » carpıklaşmak » merkezî ulke » cucuk » vurac » ickisiz » resim » tenafur » icine baygınlıklar cokmek » urunlu » başmakcı » mili » yapsatcı » kuskun » kin beslemek veya tutmak » herkes gider mersin e biz gid » acıklaştırmak » ok yaydan veya yayından cıkmak » dolek » gokcul » olduruş » yuzsuzleştirme » cok anlamlı » ses cıkmamak » surtup durmak » suyu baştan veya başından kesm » osmanlı » produktorluk » devletcilik » humanist » muselles » kepce » paca » golge etmek » yureği burkulmak » gunluk defter » cukurlatmak » gozunden kacmamak » organizmaların oluşturduğu bir » surumek » tesettur mağazası » tebellur etmek » gencleşmek » norotik » gozu dumanlanmak » allah a bir can borcu var » başmufettiş » selâm para kelâm para »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.