tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzum cekirdeği » uk » suc » kulis calışması » tekduze » arif olan anlasın veya anlar » ucurum » utu tahtası » bortu bocek » her biri mesame » carşılı » on » yolgecen hanı » cıkma » ozenmek » gezercalar » tagayyur » cezayirli » cimdiklemek » hıfza calışmak » onderlik » gokkuzgunumsular » duz » makara cekmek » icin » algıbıcağı » duğmelemek » sokak supurgesi » akıntıcağanozu » yuksek oğretim » filvaki ama » catlaklık » kanadıaltına almak veya birini » ittihatcılık » ek gorev » muslukcu » fransızlaşma » suyu veya cayı gormeden pacala » cocuk yapmak » parcalara ayırmak » ihtilâfa duşmek » ici dar » formulleşme » calkantısız » not duşmek » metal parca » el bebek gul bebek » turuncgiller » bitkisel veya hayvansal madde » yalın uslûp »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.