tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dik ucgen » tek adam gosterisi » w w » bulunmak nezretmek » gulme » yelken gonderi » anlamıverir » olaylarıyorumlamaya veya inanc » yağolcer » kim oluyor » kutukluk » hatırlatmak » tukuruğunu yutmak » hırsız kelepce » sapınc » gonlunden kopmak » mudavi » onluk » bicerdover » yorgan gitti kavga bitti » gubrelemek » suvari alayı » kurek kadar veya papuc kadar d » porcus babyrussa » olcmede kullanılan alet » harbiye nezareti » cobancantası » duzleme » yahudi ebegumeci » orgen » fransızca » obur dunyayıboylamak » seksen kapının ipini cekmek » kor yılan » cam sakızı » cizgilik » musmir » gecer » oğurmek » corak » tezekkur » bakla ciceği » ulfet » gostermek » okceci » efendim nerede ben nerede » ileri atılmak veya cıkmak » koruksuz » sokmek » buyuksu »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.