tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolgun ucret » orgucu » uzatılabilir » vucuda vermek aşıyapmak » onunu ardınıduşunmemek » guveyi girmek » hazır duruma getirildiği omurg » golge duşmek » yuze guluculuk » ne alıp veremiyor » astar surmek veya vurmak cekm » fotoğrafcılık » cekelez » kıvanc duymak » konukculuk » mes ul olmak » yuğruk » koyluluk » orneksemek » ikisi bir kapıya cıkmak » guducu » kin beslemek veya tutmak » oncelikle » kavukcu » kavrac » bana bak » ayva tuyu » allah rızasıicin » komunizm » cırakma » huner » merkezî yonetim » aşağıtukursem sakalım yukarıt » ihracatcılık » tahassus » gokkuzgunlar » okse cubuğu » hint avrupa » bir ağac » golge gibi » kıc atmak » bocek gibi » meydana duşmek » carpı » tecrube yapmak » elci » musellem » cay şekeri » devre mulk » alıp yurumek »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.