tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durdurmak » pedikurculuk » avarca » bıckın » kusturme » kucuk ay » ucuşmak » ozgurleşme » donercilik » goturmek » cam fıstığı » surmenaj » tukurmek » meşakkat cekmek » yere goğe koymamak veya koyama » hah şoyle » cıkarmak » melâmîlik » takdir etmek veya eylemek » kamyonetcilik » hesaba dokmek » macarlık » kopurme » golleşme » eğitim enstitusu » limon kufu » ote » gecmişi olmak » turkî » cetince » şupheli » muteyakkız » utcu » yuzu sıcak » ozveri » calmak » lâcka » sıcaklıkolcer » babaîlik » haklıcıkmak » başnereye giderse ayak da ora » torba cay » reseptor » butunu hars ekin » tufek patlamaksızın » gesneriana » catışkı » soz karışıklığı » butun » cifte »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.