tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
butunu hars ekin » cekme » odemek » cıfıt carşısı » cıtlatış » soyleşi » tevellut » armatorluk » basın dunyası » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gecirilme » cokertmek » kaygıcekmek » tıraşcı » palyaco » emekci » cividî » kok komuru » oldurmek » duzeltme işareti » mutecessis » gok ekseni » acısal sapma » doke doke » kukurtlenmek » pergelleri acmak » sublimleşme » subjektif » ayaklarının veya ayağının ucun » nemse » cılk cıkmak » catı » genel goruşlu » murekkep yalamak » gulunclu » ucsuz bucaksız » percin tabancası » ge » yediği onunde yemediği ardınd » goz hakkı » cavlan » yer bakır gok demir kesilmek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » azınlık hukûmeti » ispermecet balinası » surungen » cete » elden gel » cekinti » toplandığıbolum »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.