tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cebi delik kimse » allah vermesin » sondurmek » olu acı » suslemeci » calkalama » mustemirren » zarar gormek » başına vur ağzından lokmasını » doş » yukunu almak » teller takmak veya tel takınma » sıcanımsılar » acık alınla » cok cok » karakeci » kacıklık » suru » cağırılmak » yonetsel » eyere de gelir semere de » temerrut » tel cekmek » sacmalamak » bukmek » hesap gunu » şumullendirme » alafranga muzik » kızağa cekmek » kutuphaneci » esi » bulunan kopuren su » kâğıda dokmek » cala kalem » onerme » cok eşli » gozu veya gozleri ustunde kalm » ozut » envaiceşitli » dansorluk » cırpılma » kul rengi » gudulmek » formul bulmak » kendi koşesinde yaşamak » cember » copra » uğur ola veya uğurlar olsun » icecek suyu olmak » cirkinleşme »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.