tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onermek » ozel teşebbus » kişilik tipi » temasa gecmek » gardıropcu » sayma işlemi » kılıc balığıgiller » taşcıl » dunku » levha » onune gecmek onune gecmek » carpmak » anlamıverir » tutunu tepesinden cıkmak » bicim » cıbanın başınıkoparmak » yer acmak » duğumsuz » mustehcen » silindirsel yuzey » koşe » cilek » cakma kapı » monitor » calıştırıcılık » uşutmek » oncu oyun » kuvveden fiile cıkarmak » dağıtım burosu » turku yakmak » gonul hoşluğu » tıkaclı » kork aprilin beşinden okuzu a » carpık » cakşır » rofle » korelmek » perdenin uzerinden oynatılan » soylemediğini bırakmamak » kıcına bakarak veya kıcına bak » ici vık vık fık fık veya pır p » sıralıcumle » ciğerimin koşesi » uretmek » bicmek » ceşnicibaşı » dost kara gunde belli olur » luks baskı » solpumek » yağlama yağı »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.