tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
balkanlı » hasatcılık » nitelikli işci » saptayıcı saptayan sabit kıl » iltimascılık » utopi » olmayan bağımsız hur » nufuzlu » taşcatlasa » musteşar » kostek » muessir » surt allah surt » surme » formul » kambersiz duğun olmaz » utanc duymak » guveniş » cimentolanma » sacına sakalına kar yağmak » uremsel » ezrail » bağırışcağırış » almanlaştırmak » acık mektup » benimseyip değişik bicimde anl » cevrelemek » temerrut etmek » esprituel » kotuleyiş » carşaflatma » futursuz » alman usulu » dem dokmek » yuzunun akıile cıkmak » hamallığınıetmek veya yapmak » dumenci » bekci kalmak » golge » yuzsuz yuzsuz » gradosu duşmek » acıklaşmak » sebep olan fiziksel enerji ha » mef ul » ic salgı » umit uyanmak » goturu pazarlık » bitkisi gossypium » araplaşma » tenasup »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.