tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gubre boceği » acık » dort bir » yayılmasınıonlemek icin kullan » ıt it ut ut » ciharıdu » arkasına duşmek veya takılmak » kuşcu » boyle » aclığıoldurmek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » hesapcı » gun ağarmak » guneşsel » yakasına cokmek » dokuz koyden kovulmuş » ictinap » soz başı » lu » gorevselcilik » tur ağac cember » iz ac etmek » guzellik » sutlendirme » butunu hars ekin » luzum yok » kayışcı » puskulsuz » purtuklenmek » cehresi bozulmak » ve katımadde » doneleme » xviii yuzyıl sonunda başlayan » olduresiye » suzulmek » kureselleşme » acıklaştırma » ırakca » yuzunden » provokator » temiz kanıda vucuda dağıtan or » turunu miktarınıgosteren cize » carpınma » belirten kural » nakışcılık » kulâh » gecme » muteveccih » entelektuel » opucuk kondurmak »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.