tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vefalı zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz banyosu » bobrek ustu bezi » yuzer yuzer » deve kuşu gibi yuke gelince ku » varlık icinde yaşamak » yardım gormek » cıban başvermek » gonlunu karartmak » tekabul » girişimolcer » sevinmek sev in sevdirmek se » negatif buyukluk » yuksek fırın » varidatcı » ağız tutunu » munazaa » hallac » soru cumlesi » mushaf » fırcalayış » tu » yeni eflâtunculuk » tepkili ucak » kucuk gormek » arasında den başka anlamıyl » cardaş » goklere cıkmak » calıidi cırpıidi evim idi ya » uc katlı » yer tutmak veya tutmamak » uzum asması » hatıra veya hatır ve hayale ge » tahayyul etmek » bolen » havalara ucmak » gostermelik » yukseklikleri ve yol actıkları » cıvdırma » sukûnet veya sukûnet bulmak » yahudilik » icin kullanılır » tukenik » kortizonlu ilâc » plânor » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » organların her biri » cekim » mustamel » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » kukurtatar »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.