tdk sözlük TDK Sözlük

 

vefalı zıt anlamı

vefalı zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vefalı zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vefalı zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vefalı zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacavra hastalığı » manipulâsyon » hoparlor » ilkguz » tumor » turkmence » av avlanmış tav tavlanmış » acık şehir » keyif benim koy mehmet ağanın » hesaba almak veya hesaba katma » aracla yakmak » oğle namazı » gunah cıkarmak » um » akrobat » şomuz » eşiğine yuz surmek » yapılan resim ve bezeme işi » uc boyutlu film » adamına gore » cehresi bozulmak » inmek » servisci » doşemek » şukretmek » televizyon bandrolu » utcu » gluten tutkalı » cit sarmaşığı » cakıştırmak » tutturmek » benzi kul gibi olmak » torbada veya cantada keklik » yuzune kapanmak » duzeltici » bir don bir gomlek » surmek » gecirilme » sonucunda veya birden su yuzun » mudire » kulfetsiz » acısınıcıkarmak » oz eleştiri » kotu adam » yureği daralmak » korukcu » iki buklum olmak » bukme » bir derece veya bir dereceye k » mucevhercilik »

vefalı_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve vefalı_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vefalı_zıt_anlamı nedir ve vefalı_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.