tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutebahhir » trockici » hava carpmak » goğsunu kabartmak » borc » duzgusel » bicimlendirme » ciğerini sokmek » cakşırlı » ters turs » tahrikci » sevinmek sev in sevdirmek se » kuşgomu » sovuşme » hızolcer » sil » otumlu » cayırlama » cok yıllık » domates salcası » perdenin uzerinden oynatılan » kalcete » capaklanmak » mustesna » oge » gunec » sansur » ilişkilerin butunu iktisat » ickisiz » sunger » meydan acmak » ana yureği » panislâmcılık » gok gurultusu » marunî » guzelhatun ciceği » soğutmac » menşeviklik » aklınıcalmak » acık alınla » oturmek » ovmac » af buyurun » cek vana » şoyle dursun » doğru cıkmak » guc » cangırdamak » sonuc vermek » bodur tavuk her gun veya her d »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.