tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » sovme » uretmek zihnî yetiler oluştur » eşbicim » kıcınıyırtmak » musamahasızlık » uzgusuz » ocakcı » işmi » gecirmek » mukâfaten » cıtırdatış » onermek » iki cenetli » aklına duşmek » domivole » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » mutecasir » yardımcıhucre » inmek » acıklamak » yuzlu » şirazeden cıkmak » gucsuzluk » gorenekli » dovunmek » tel kuf » m » futurizm » kadiriye » yerleşim yerinden başka bir ye » kopekli » gosteren liste » marşmarş » habbesi kalmadıveya habbesi yo » bıcak gibi » turku yakmak » bocu » calışmak yapmaya kalkışmak » yoldan cevirmek » vucutca » kecimemesi » aktuel » secmek » otorite sağlamak veya temin et » oğretim yardımcıları » kacıncı » ciğneme » arka muziği » sigara boreği »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.