tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşyağı » sıskasıcıkmak » tecrube tahtasına donmek veya » gomlek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » gecici » parcacı » kotucul » nufus » gun bugun » olcturme » kavis cizmek » cıngar cıkarmak » soz almak » gudum » başına calmak » renk koru » bolu » ahilik » gecilmek » hurmet » cansız duşmek » kultur akımı » onlem almak » durdurmak » donmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » aksiliği ustunde » kırıkcı » gozemek » nasip etmek veya etmemek » merhem » kalorifer doşeyen veya onaran » celebice » cıt cıkmamak » tufekcilik » ağaccık » eline gecmek » ozlenmek » piyango vurmak veya cıkmak » boşaltac » surre alayı » ters duşmek » tutac » cokelme » gozunu burumek » aklınıcelmek » olcum » mufrit » nar ciceği »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.