tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğru acı » niyet cekmek » gozle yemek » gok kutbu » tutun » fitne fesat cıkarmak » acığa vurmak » utcu » elekten gecirmek » kamışatmak veya koymak » kostekli » citen » mutebahhir » kupur » gecen » yukluce » portekizce » cocuk kalmak » ciyleme » kopru başı » kup » cıplak tohumlular » kerpicci » oho » kosnulmek » calıdikeni » fizikci » boynu altında kalsın » sacaklanmak » cırpıgibi » devletcilik » oyle » bitki organizmaları » posasınıcıkarmak » acık » can başına sıcramak » cifte dalmak » boru ciceği » subjektivite » kızılcık receli » duğun yahnisi » gutmek » sıcratma » oyle » muhur » gecmişi kandilli » terlikcilik » cevrelenmiştahta ağırşak » carka » el cektirmek veya cektirilmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.