tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
traktorcu » sut kuzusu » koklemek » cevirmek » tavukpencesi » kin gutmek » guneşe karşıişemek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » ciziktirmek » emniyet muduru » ortadan soylemek » catlatma » tahkimat elemanlarıustune veya » lehce » derinlik olcumu » oylamaya gecmek » oğurtlemek » urpertili » hallac » uzgun balığı » calkantılı » nusayrî » celik parca » acıklıkolcer » gudulmek » ciğnemek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » donumluk » ulku » salcalı » bıcaklatma » kulotlu corap » cıkılmak » cın cın inletmek » karaardıc » susleme sanatları » mestci » borulce » keci soğudu » bitki ortusu » yanıltmac » uzuntulu » ışıkcılık » gecirme » hayal gucu » yonetmek » cobandağarcığı » muzahir » gluten » guclendirilmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.