tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komurleştirmek » paragoz » acıklamalı » cevre kirliliği » ense cukuru » coğdurmek » cevrelenmiştahta ağırşak » teslimiyet gostermek » acınsama » koşe başınıtutmak » muzekker » tereddutsuz » gecirgenlik » adıgecmek » hafta ici » bıcak kınınıkesmez » yuklem » kangal kopeği » hallaclık » mufrez » veren alet » koreli » yuzbaşılık » yeni gercekcilik » omruhayat » cenaze toreni » ay gun yılı » zuppeleşmek » cok seslilik » yetişen bir ağaccık corylus av » cıtıpıtı » beylikci » kopru altıcocuğu » lâf soyledi bal kabağı » gumuşcu » uzulmek » tekâsuf etmek » koltukcu » bolu » tamam mı » kamcıbaşı » kul etmek » kor kor parmağım gozune » capkın » guneştakvimi » gundelikci kadın » ozgurlukcu demokrasi » soğan ciceği » comertleşme » ari »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.