tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aşağıtukursem sakalım yukarıt » yurutum » aylıkcı » diskur gecmek veya cekmek » kukurtleme » cucuklenme » kabına dokmek » kangal kopeği » yuluk » on sezi » acığa alma » uc aylar » sinirleri alt ust olmak » gepegenc » tebelluğetmek » carpış » tatarımsı » su gibi bilmek veya okumak » ateşli silâh » kulâhınıters giydirmek » goz kulak olmak » uzunluğu » sıralac » arap » yuz binlik » kustahlık » suruşturmek » soğulmek » doşenme » itilâfcı » oz guven » kesip veya kestirip atmak » tuneme » ay cekirdeği » marketcilik » sutolcer » buzlar cozulmek » baba koruk veya erik yer oğlu » namaz ortusu » muslukcu » guvenmek » ozleme » gozuyle gormek » kona goce » bolşevik » gosteren liste » oran » bilgi şoleni » ne oluyor » tefeul »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.