tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bugunku tavuk yarınki kazdan i » dadaist » goz ucu » horozu cok olan koyde sabah ge » ac bîilâc » masallarda gecen dişi dev » muhimsemek » pazara cıkarmak » cimdik » aracılığıyla duymak değmek e » kufur » kestane kabuğundan cıkmışda ka » dunurcu » tukeniş » dovuşturmek » kuyruklu yıldız sacı » bocek kabuğu » supurge calısı » kolcak » kurduğu medeniyetleri kendi i » buvet » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » yoğurt calmak » elekci » klorurlendirme » tukenmek » coban kopeği » ickisiz » icinde » tutsuluk » turnayıgozunden vurmak » kınık » guttuğum domuzu bana oğretme » a a » ad cekilmek » basıncından yararlanarak kum p » dongel » hindu » elden gel » kızılyoruk » biri cok olmak » gorevli » cakış » yureği geniş » buyuksemek » allah herkesin gonlune gore ve » yazıyıcıkarmak veya sokmek » makascı » sac » gorucu gitmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.