tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gezdirme kulağıtemizleme bici » yayılmasınısağlayan cihaz » gocmenleşme » guzelleştirmek » ustluk » at gozluğu » dalgaolcer » ortakcı » camurlama » kemalist » acıklayan » acma » soz goturmez » koruk » kustum otu » kulhan makinesi » ad » kokak ağac » bal ozuluk » rahat doşeği » sonuclamak » nispet vermek veya yapmak » karikatur » gozu toprağa bakmak » bıcak atmak » gozu kaymak veya kacmak » ilgi gormek » donuşlu » kırbaclama » yarayan duzen » muessese » carşafcı » goz actırmamak » elinde buyumek » kukurt » yurukluk » hucum oyuncusu » kufur » kırılıp dokulmek » odunsuz » uc bucuk » etmelerine kişiliklerini geli » doğaustu » dostca » otumluluk » allah ne verdiyse » mineral » cırpıntılı » cacık cecik » guneşsutu »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.