tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sazlısozlu » surucu » sal sel » ışıl kufler » hindistan cevizi » gumrukten mal kacırır gibi » parcacı » mulâhazat » kul etmek » bunye » dondurmek » ağaccık » yuk treni » toplandığıbolum » vakit oldurmek » gunleri gece olmak » ovunc » kulağıters taraftan gostermek » mutevakkıf » tostculuk » cur etlenme » gon » cevrelik » icindeki en kucuk birlik » olcum » hareket » koşac » gonul ferahlığı » muhurlenme » torel » icicilik » neon tupu » yerleşim yerinden başka bir ye » gibi cok yonlu hizmetleri en a » gozu yolda veya yollarda kalma » rezili cıkmak » boğazına bir yumruk tıkanmak v » yazlıkcı » nu » başcevirtmek » tanrıkorusun » dikce » yuzu soğuk » duztaban » solomlular » ne bicim » donekce » lâf cıkarmak » banliyo » tunc bilekli »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.