tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soğuş » kontrolorluk » temiz yureklilik » mısır puskulu » cağrışım » kac zamandır » allah herkesin gonlune gore ve » kacıklık » calısupurgesi » itilâfcı » cd » yataklık yapmak veya etmek » gozu onunde » bileğine guvenmek » profesor » sutuncuk » gerekce » em » kucuk hanım » mucerret » onemsizce » gıyabî hukum » cağcıl » kredi acmak » kurek ayaklılar » ayağınısurumek » budak ozu » ondulesiz » kilit kurek altına almak » yonetmen yardımcısı » ahretini yapmak veya zenginleş » ici icine sığmamak » kirecsizlenme » guveni sarsılmak » yerleşme birimi » biciş » iceri » carşafsız » suzulme » kemikcik » ortak ozne » korlenmek » goz kırpmadan » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » orgucu » doner » serde var » t » camura taşatmak » nişan yuzuğu »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.