tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceyrek son » elini belli etmek veya gosterm » coğunlukla » ceneli » gozu bulanmak » cala paca » utmek » istizan etmek veya eylemek » konektor » korluk » tekaut » goz boncuğu » cekimsenme » butun » icim » duşuncesiz » şekle sokmak veya koymak » oho » cıtcıtlama » palamarıkoparmak veya cozmek » azerî » uzuntulu » kurk » cene kavafı » dumencilik » şenlik ve eğlence donemi » kacımsar » ele gecirmek » ickicilik » kanun sozcusu » gunduz feneri » kucuk » kor nişancı » tenevvu » ictenliksizlik » uzunluğu » ustune perde cekmek » yonsuz » suvari » duk » imtizac » hızır » kan başına sıcramak veya beyni » insan gonlunun artığınısoyler » uretken » kurulur » mueccel » butun malların ortaklaşa kulla » soğme » onem »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.