tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukme varmak » dik ruzgâr » akşam guneşi » revac bulmak » ipliği pazara cıkmak » allah herkesin gonlune gore ve » bir arpa boyu gitmek veya yol » hareketini inceleyen bilim dal » eşgudumlu » cubukcu » duzmek » cıkmalıtumlec » tabansızlık tabansız olma duru » tan sokmek » tenezzul etmek » kazan kaldırmak veya devirmek » tetikcilik » gomlek » kurdan » ovungen » ozeme » yakalıkamcılılar » subek » yurutme kurulu » copra » utulemek » tuy sıklet » orseleme » yuzuculuk » cevirici » zırhlıarac » hacamat etmek veya yapmak » moskofluk » botanik bahcesi » başının gozunun sadakası » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » olumlu dunya » gorevselcilik » x x » kul kesilmek » alcaklaşmak » cokek » munhasıran » cırpmak » kusturmek » bulbul gibi şakımak » suluk gibi » iceren genel kavram » kara kara duşunmek » yonetmelik »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.