tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yahudi pazarlığı » egzotik corba » ısparmaca » yerel yonetim » bicim » icinin ateşi kullenmek » ac bîilâc » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » gundondu » mirac gecesi » tavukcu » akrobat » gosterim » gorunen koy kılavuz istemez » mizacgir » eline su dokemez » akıl yaşta değil baştadır » ordekbaşı » iz duşumlu » ramazan bayramı » yedekci » nasrettin hoca nın turbesi gib » etut » calarma » argaclamak » ağzınıhavaya veya poyraza acma » guneşlemek » cizgisel » soylence » doğal cevrelerini değiştirmele » cayırlama » sopa atmak veya cekmek » goncu » meslekleri belirten tek tip gi » cokluk eki » muvellidulhumuza » kacırmak » ici sızlamak » cok şey » olcum » ın » nitelikli işci » romanyalı » urokultur » camuru karnında ciceği burnun » pirinc unu » gozlerini acmak » kırc » cileli » yonlendirme işi »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.