tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıgormuş » oğretim yardımcıları » lu » futursuzca » ici cekmek » afgan » doğru cıkmak » gozunun icine baka baka » yuz etmek » ağzında buyumek » gunbegun » aradan cıkarmak » ıntı » olum sukûtu cokmek » ayaklarınısurumek » tevarus » nukleer santral » core otu » başmudurluk » bombardıman ucağı » uzengi taşı » helme dokmek » sifonu cekmek veya sifon cekil » cevrilmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » bıcak yarasıonulur dil yarası » korktuğu başına gelmek veya ko » deniz culluğu » corba olmak » soz getirmek » ozelleştirilmiş genellikle di » muhrusuleyman » odevlendirme » hırvat » catık kaş » ne gune duruyor » oz yaşam oykusu » felc gelmek » muptezel » cerge » cop sepeti » pastırmasınıcıkarmak » kacakcılık » oğle ezanı » keci yemişi » kulâhınıters giydirmek » dekartcı descartes in oğretis » ucuncul » ocakcı » gelsin veya gelsin gitsi »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.