tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum tazminatı » urunlu » davranmak saygıgostermek soz » bugune bugun » madik atmak etmek veya oynamak » etci » borc » olmuş » catı » kazgıc » paralel iki yuzeyin sınırladığ » muhur kazmak » yapılmışarac damga kaşe » neon tupu » yazır » tuysuz » kok kurdu » hamam boceğigiller » pic olmak » iliğine veya iliklerine kadar » kurtun » icindeki en kucuk birlik » cıkmak » catlatmak » mufredat programı » kopurmek » gercekleşme » goz almak » akımolcer » surtuşmek » kustere » sucukcu » icli » kececi » telâşa duşurmek » ehlisunnet » askıya cıkmak » kor değneğini beller gibi » secicilik » esperanto » plânor » fırıldak yapan veya satan kims » anketor » is at etmek » cıpıl cıpıl » kok saplı » yalan cıkmak » oğretilmek » camurlamak » lubnanlı »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.