tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taşıdığıodev yetki ve sorumlu » doşeme » kacırmak » boşgezmekten bedava calışmak y » gidişdonuş » yureğine işlemek veya yureğe i » cubuklu » hindu » dovmeci » coreklenme » calyaka » tuplemek » tuy tus » eroscu » icinden okumak » cifte dikiş » tuzağa duşmek » buyrukcu » ayakcak » parcası » aracılığıyla duymak değmek e » gıcıkca » on alım » cağcıllaşma » karaman ın koyunu sonra cıkar » kan ken » metafizikcilik » on teker » basıncolcer » el elden ustundur ta arşa kada » dava gormek » halka veya âleme verir talkını » gozlerinden okumak » uc beş » gozu donmek » kıratın yanında duran ya huyun » ucleşmek » olculmek » guvenme » kitaplık gorevlisi » işe bak » ağzınıkapamak veya kilitlemek » hidr hidro » ust » kucuk » iskeleti cıkmak » mani duzmek veya yakmak » cıngar cıkarmak » uzum » cocuk oyuncağı »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.