tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ay » yarıklardan her biri » kecisakalı » bicimlendirme » soz veya lâf duşmemek » oğle uykusu » calkalamak » vak anuvislik » yağkupu » calgıcalmak » siz » ne munasebet » icerme » horoz dovuşu » yaşam duzeyi » mehtaba cıkmak » başkurt » abakus » birbiri icin yaratılmışolmak » boluşme » yatcı » muslumanlık » farsca » gereklerine uyacak duruma soka » donmek » yakmac » ustune yaptırmak » cokuk » bacasıtutmez olmak » emlâk burosu » gunu » umtırak » mukavemetci » kulkedisi » catallaşma » parca parca » lupletmek » puturlenme » kap » icin » fucur » dışında kalan bir veya birden » istencli » parca purcuk » gunduz yırtıcıları » ilginc » duğurcuk » esir duşmek » tezkiyesini duzeltmek » filvaki ama »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.