tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokunca gormek » luk » afrika domuzu » arkebuz » anormal » pek yuzlu » elini sallasa ellisi başınısal » işguc » catı » bicimde saplı obur ucu yassıo » sanatcılık » gunu gecmiş » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yıldırak » uzak gocuşme » reasurans » endazeyi kacırmak » oncel duzen » gunleri sayılıolmak » cubuk odası » terbiyeli corba » olmez otu » suc » vermek » comezlik » alt cene oynamak » guvercin » ulkuculuk » sunguleşme » yonetim yeri » kabir azabıcekmek » boyu bosu devrilsin veya devri » gonlu bulanmak » kucuk » cekmek » gudu » bicim » yuzuk » kalensove » duğumleme » pr » nacar » yengec donencesi » yarıgecirgen » gozu gormemek » kurt » ir » istihrac » olur şey veya olur değil » goturmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.