tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dudak cukuru » duzen » suruklendirmek » muteverrim » amaclamak » sahneye cıkmak » pişmişarmut gibi birinin eline » somurgeci » capkımak » iki satır lâf etmek veya konuş » koktenci » gunduz kulâhlı gece silâhlı » fitne fesat cıkarmak » gereksinme duyduğu maddeler du » vadesi gelmek veya yetmek » gozu gonlu acılmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » duğumlenmek » centme » uvez » eski koye yeni âdet » mujdeli » gondermek » colleşmek » sayıp dokmek » moskof toprağı » gunaşırı » zul saymak » olcmek hesaplamak hesap etme » etmek » gupegunduz » alafranga muzik » diyalektikci » gor bak » ra » olcusuzluk » docentlik » cırpı » oncel duzen » yulunmek » super lise » semturreis » soylemek » kaucuk » arkasınıbirine vermek » ust » termoelektrik cifti » mel un » gunleme » portorluk »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.