tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğlenci » zıvanadan cıkmak » uzak goruşluluk » kuspe » orgutlenmek » guruldemek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » ici kararmak » cizmeci » ruzgârlanmak » tespihcilik » komputer » esmer kufler » muphem » kusura bakmamak veya kalmamak » otobusculuk » ve bu koldan olan kimse » mutebeddil » ucluk » yukseltmek » ağaclaşmak » gevrekcilik » curuk » meydan bir şeye veya kimseye k » grek » calıkuşu » duşuk » mutekabiliyet » yureği parca parca olmak » guneşalmak veya guneşgormek » oduncleşme » keceleme » peşinden yurumek » cetrefilce » cıyanlık etmek » bonluk » borc yiğidin kamcısıdır » dumbelek » kepceleme » mahmur ciceği » pece » gudumcu » peygamberokuzu » koşe koltuğu » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kulluk kolelik » timus » percinli » duşmek » sucustu yakalama »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.