tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacayıkurtarmak » koy ihtiyar meclisi » cantada keklik » ciğnetmek » av kopeği » centiklenmek » cevrinti » kul coreği » puskurtmek » cift ayaklılar » sulûk etmek » dokunmek » kalcete » surpriz » kebapcılık » gul yağcılık » kemiksi bolge » âdet gormek » vişnecuruğu » yer ozekcilik » başa gureşmek » munacat » cakmak » cevik » carlık » ucleme » ayciceği yağı » aramca » gun doğmadan neler doğar » dovec » onemseme » fırın ekmek yemesi lâzım » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » yun » o kapımahalle senin bu kapımah » uc nalla bir ata kaldı » gucenik » rum » tutmek » borulce » olcek » gozunu kan burumek » kadıkoy taşı » dortleme » arif olan anlasın veya anlar » kızamıkcık » feleğin cemberinden gecmiş » lu » yulunme » doner kule »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.