tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karşıcıkmak » calışmak » gunluk » parca » sarayda veya zengin konakların » ici dışıbir » cemenlemek » uykusu başına sıcramak » nufuzlu » sudremek » deliye donmek » korleşme » spekulâtor » fâni dunya » yalıngac » duzenleyen ve genel olarak ilg » zararına kazanc sağlamak » catıkirişi » ogelerin oluşturduğu butun pa » bortturme » azıcoğa saymak veya tutmak » oğurtmek » yuz gorumluğu » acık » musadif » almancı » copur » cıkarmak » on sozleşme » sozsuz oyun » kırlangıc » yuceltmek » mandallı uzerinde mandal bulu » salkım sacak » adaptor » cizgi » darac » cekingen davranmak » mustefit » kırk kapının ipini cekmek » cil yavrusu gibi dağılmak » guneşyılı » bilinc akışı » ciftelemek » jeton gec duşmek » uykusu acılmak veya dağılmak » yureği yaralı » cennet okuzu » kamu duzeni » coğaltmak »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.