tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caresine bakmak » ozleşme » ne olur veya ne olursun ne ol » sacıbitmedik yetim » hukmî şahsiyet » tuzel » aksoğut » carmıha germek » yanıltmac » cekirdeklenme » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » ağzınıacıp gozunu yummak » coktan veya coktandır » sıcramak » ileri geri surulebilen sistem » cileli » olu gibi » kacmaklık » ordekgagası » mudiriyet » gonlunu yaralamak » icli dışlılık » koroğlu » uclemek » ahretini yapmak veya zenginleş » uzağıgormek » nukteli » cunha » hukûmet darbesi » hat bekcisi » ustunuze afiyet veya sağlık » celikleşmek » gonenmek » boğurmek » colpalık » aşufte » kavga cıkmak » rumî » cantalı » yontemsizlik » spekulâtif » cirişlemek » cullamak » oz dikeni » kuvvetten duşmek » olumlu » cetin » muhayyersumbule » akıl var yakın var veya akıl » eline cabuk »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.