tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
filistinli » cocukluğu tutmak » icin » rolu olmak » partizan olma durumu veya part » alacık » hamam bohcası » dalavere cevirmek veya dondurm » coplenmek » kacırmak » ustune kapanmak » kancıkca » dili pabuc kadar » yer orumceği » orgut kurmak » cok kocalı » salcalanma » tahakkum » suc duyurusunda bulunmak » ter dokmek » kılıcıkınına koymak » cok tasım » orospu bohcası » boynuna gecirmek » yuksek ses » kuskutuk » cabukca » kacma » one surmek » can gozdesi » ucmak » sulumen » kucuk koyun buyuk ağası » tanrı ya minnet duygusunu sunm » kurtluca yer palamudu » ahmakca » onune cıkmak » gecim kapısı » oy cokluğu » kutlesel » dol vermek » duzmece » kureme » tarihce » malkar » ucu cengelli ağır demir arac » yuz vermemek » acmak » şeritcilik » guzellik salonu »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.