tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parca » ucu kıvrık uzunca başlık » yeise burunmek » kabuk bağlamak veya tutmak » koseyle alay edenin top sakalı » avarca » dut yemişbulbule donmek » capkınlık » unsuz duşmesi » lugat paralamak » dili varmak veya varmamak » cıngı » deliye donmek » teşkilâtıesasiye kanunu » gozum veya gozumun nuru » arafat » lupculuk » ure » para cıkarmak » ciğ » uzak goruşluluk » ic ters acı » bir yapının temeline konan taş » calınmak » ustupulemek » âşığın gozu kordur » uretim evi » canak » ardıc rakısı » tekduze » copluğu » mulâkat vermek » yonetmenlik » secimlik ders » yukunu cekmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » yere calmak » mine ciceğigiller » vakit gecirmek » civileme » dolapcı » coğalış » husran » carpınma » onceleme » kultur sitesi » munakalât » hır cıkarmak » muhur kazmak » civit mavisi »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.