tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıl kadar kalmak » sacmalamak » mudahil » cillenmek » kirec kuyusu » catal don » multeci » ciceksimek » dolmuşcu » cek valf » topaccı » hesabınıgormek » ac gozluluk etmek » cingene duğunu » sunnetlik » dortluk » gecmek » cılgın » ceğmel » ordekbaşı » kakınc » asansorcu » durtuşturme » gozu olmamak » mecus » tepesine veya başına binmek ve » po » mangal yurekli » kucuk koyun buyuk ağası » ciğnem » sutlendirmek » mustezat » dava gormek » hakka erenler » kukreme » iğne atsan yere duşmez » carpmak » derc » duzelti » gumleyip gitmek » ustelik » soylenilmek » tehaluf » destekli butce » cevirme » kotucul » allah ın emri » icmek » gonlu kırılmak » gutmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.