tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karga duleği » kola cıkma » donuşlu zamir » cozulmek » yere yonelim » donuşum » kulunu savurmak » dilini veya dillerini yutmak » dâhiliye mutehassısı » sıcan otu » gozlu » goz yoklaması » sonradan gormelik » olcu » donduruş » australis » gorev » ucu cengelli ağır demir arac » dokulup sacılmak » cimlenme » bisikletcilik » tukurduğunu yalamak » munafık » cakaloz » banka cuzdanı » gecmek » oyle veya boyle » endustri » pacasıduşuk » cekeceği olmak » oylemesine » cargâh » gocer konar » musluman adam » gunec » kullanılır » bulunan iri govdeli hayvan ur » ustu kalsın » mal kapital » tenevvur » gurbetci » cizge » yorungesine oturmak » eskisi kadar veya gibi » dallıgullu » teller takmak veya tel takınma » akciğer lopcuğu » calar saat » bugun » ım »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.