tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapıcuhadarı » sinirleri alt ust olmak » guven mektubu » her gun papaz pilâv yemez » te » dokulmek » mesih » kafa yok » aşağıyukarıyurumek » durdurmak » korle yatan şaşıkalkar » şupheye kapılmak » canakcılık » kırlangıc » nuhuft » namzet gostermek » yuzu gormemek » comlek kebabı » feleğe kusmek » koşegen » nasihat etmek vermek veya nasi » allah bana ben de sana » zamanıgecirmek » cıkınlamak » doşemeci » sonumleme » kurban bayramı » ruzgârlamak » caldırılmak » surguleme » cıraklık » uvendire » yuklenmek » cingene duğunu » birbirine surtunmek » ilâcsızlık » kucuk capta » araplaştırmak » dağkecisi » icini sarmak » gelen paşam giden ağam » dumenine bakmak » hıncahınc » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » m m » ozek » ay » vazgecilme » gunebakan » on yaylak »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.