tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk » puskul » cağırış » dert dokmek » hucum » mustakim » veya ozel kuruluşlarca odenen » mustelzim » resti gormek » yanından bile gecmemiş » muddeiumumîlik » kumulâtif » kelepire konmak veya yakalamak » cağlamak » temessul » pusur » ciğlik etmek » acık » capmak » nur ol » gecirmek » ozdekci » uleştirmek » ureme » onsellik » capkın » muzipce » ayağına veya ayaklarına kapanm » gozluklu » şeşuse » avuc dolusu » ondule » kumulus » bıcağın keskin olmayan ters ya » suhulet » buzuk » kalsiyum klorur » cakmaksız » cay şekeri » cıkrık » cucuk » mubaşirlik » acem » tume varım » durulme » gecilmemek » gocurmek » lisan » hint darısı » goz actırmamak »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.