tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başıustunde yeri olmak » harman etmek veya yapmak » acı » figuratif » gonlunu duşurmek » manuel » ickili » fart furt farta furta etmek » ters veya sol tarafından kalkm » tatbik muhru » tufeklik » antep fıstığıgiller » bolucu » calkantı » molekul » gundelik » allah ın cezası » unsuz duşmesi » damarına cekmek » porcus babyrussa » murebbiye » hayvanat bahcesi » yol gostermek » alcılanmak » mutehassıs » deklânşor » mesafe bırakmak veya koymak » hucuma kalkmak » seni gidi seni veya seni seni » induklec » acar » hint tavuğu » berbat etmek veya eylemek » kor kuyu » kulhanî » kethudalık » koşede bucakta kalmak » boşnak » duşkunluk » kırlangıc otu » tonsuz unsuz » cekme kat » yunlu » parfumeri » okuz arabasıgibi » cocuk bilimi » surcmek » turlu » goturu pazarlık » sertleşmek katılaşmak »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.