tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşitlemek » ucretli » sumsukluk » kaktus » icine ateşatmak » yılan cıyan » ongorulu » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » otturmek » gecersiz » kıl cadır » fesat karıştırmak veya fesat c » sacış » jon » cıkmak » yurutme gucu » değişkene gore hesaplanan sayı » cok hucreliler » bulunan iri govdeli hayvan ur » tuze » bolumlerine konulan ağırlık » kirec cimento gibi şeyleri su » cansız duşmek » kotuleniş » cıkartmak » ici yağbağlamak » cavlan » lâfcı » ez de suyunu ic » aclıktan nefesi kokmak » vay » bir cokları » fotoğrafcı » popularite » maskesi duşmek » nerede hareket orada bereket » munasebeti duşmek » goz bankası » bicim bilimi » yuruk at yemini artırır » vokal muzik » dağarcığı » muslukcu » danscı » coğu gitti azıkaldı » ustu kapalı » sureyazar » murtefi » cancılık » tarihcilik »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.