tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vesika eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumen bedeni » gulec » iskele kelepcesi » fırca » fekul » yontma taşdevri » zanaatcılık » tek bicim » sungerleşme » yeni dunya aslanı » mudahil » murekkepci » avantur » kok » ulke » uzulme » olcusuz » soz acmak » cığlık cığlığa » in hali » motivasyon » cırcır » lâgun » zulcelâl » koruma unsuzu » soğukca » gumruklendirmek » acıktan » şar şer » yoluna can vermek veya yoluna » muptelâ olmak » subekli » tecerrut » yuzunden okumak » sokme » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » capaksız » ne şeytanıgor ne salavat getir » boylesine » ağzının tadıbozulmak veya kacm » sayıgostergesi » sakıt » cember sakal » orumceğimsiler » keciboynuzu gibi » goze zarı » ayağınısurumek » hf » kuruluşlar butunu » kul kole veya kul kurban olmak »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.