tdk sözlük TDK Sözlük

 

vesika eş anlamlısı

vesika eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vesika eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vesika eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük vesika eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kedi ile kopek gibi » nane likoru » ma me » empresyonizm » ağackakan » telâşe muduru » pabuclu » şolen » uzatılabilir » mutedavil » camaşır » surumsuzluk » gonul maskarası » ceyizsiz » danscı » rezalet cıkarmak » goruşulmek » cıldırış » ozveri » suzulmek » ad cektirmek » dadacılık » olculu » onune gecmek » buyuk başın derdi buyuk olur » muco » alumin » uretilme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dokunmek » muzaheret etmek » toprak sıcanı » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » yetişen bir ağaccık corylus av » avarca » sumsuk » am em » ince karton parcası kartvizit » vaz ıhamil » guvence vermek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » talihine kusmek » ilk gosteri » cıkılan catkı » bir elmanın yarısıo yarısıbu » yağmur yağarken kupunu doldurm » istenc » govem » koturum » ceşnilenmek »

vesika_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve vesika_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vesika_eş_anlamlısı nedir ve vesika_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.