tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muslim » talip cıkmak veya talibi cıkma » ucleme » masa ustu yayıncılık » ustune yuklenmek » ayca » recete » mosyo » gozlerini belertmek » citlemek » tetik ustunde beklemek » uzuntu » ust deri altı » ic salgıbezi » diktatorluk » kantcı » formulleşmek » cerceve anlaşma » ceşit ceşit » gunah olmak » ciceksimek » leke surmek » balkarca » despotca » sudanlı » suzme yoğurt » ulûfe vermek veya dağıtmak » dekorator » işguderlik » ciftleştirmek » beti bereketi kalmamak veya ka » cırak cıkarmak » murekkep » gorsel işitsel eğitim » olu nokta » ciğdem » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » genc irisi » studyo » hece olcusu » ozellik başkalık ayrım » duğu » cekirge şalvar » buyu » pencelenmek » arkada kalanlar veya arkadakil » gozune girmek » elini kalbine veya vicdanına k » muhendishane » catallaşma »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.