tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzsuzleştirmek » davranış misal » duzen » uşutmek » husnutelâkki » kademli olsun » urokultur » sureklilik gosteren » kopek » cirkinsemek » ozenip bezenmek » cırpıştırmak » ortu » kamanco etmek veya edilmek » ocbe » nabzınıyoklamak veya nabız yok » tuzakcı » mil cekmek » calıp cırpmak » yuzdurulme » isyan bayrağınıacmak » cevrelerine saldıklarıkendiler » u » oyun » yun » cıkış » kulâh » calgın » kirecsilemek » cevre yolu » uc adım » sanatcı » dort » gubresiz » cekirdek » hukmetme » uzeri » oksuzsevindiren » tezahur » govdelenmek » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » surerlik fiili » guneşcarpmak » şefaatcilik » bilgiclik satmak veya taslamak » ceşmibulbul » ortaya cıkmak » ondelik » futuvvet » muzik odası »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.