tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava duzenleyicisi » uleştirme sıfatı » odunsuz » soylemediğini bırakmamak » gurbuzleşme » uvertur » elektrikli basac » mutenazır » kacıngan » vucuttan duşmek » sonmek » acık kapısiyaseti » işcilik » acık » ok yaydan veya yayından cıkmak » doner sermaye » bıcak » neyce » odobenus rosmarus » takas veya takas tukas etmek » dipcik » guvence akcesi » gozdağıvermek » muttehit » kap » cın tutmak » cubukcu » buna değdi idi buna değmedi id » sunnetlik » ters yuzu » bol paca » temize cıkarmak veya cıkartmak » ciğsut emmiş » duk » olcum » camurlukcu » gucuk » gercekustucu » cumle » kundakcılık » gubrelenme » gocurtme » sadistce » ayakcak » nobetleşe » koyuvermek » obekleşmek » cengellenmek » acık konuşmak » ovguculuk »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.