tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teessuf etmek » meraktan catlamak » rahat kıcına batmak » ileri uc » tuketim » ormek » yurutum » peşine duşmek veya gitmek » yorunge » kırac » ozumlenmek » yolu acmak » suru » keli koru toplamak » kunde » pis pis duşunmek » pompalıtufek » tum kirpikliler » kucultmek » hypogaea » ışıl kufluce » okuzgozu » hizmetci » cıkarmak » kufletmek » somurulmek » carşıağası » konstruksiyon » gecişim » dur » hukumsuzluk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » mes ul » cumleten » coreklenmek » icine oturmak » olum » surmek » bize de mi lolo » takla atmak veya kılmak » civi kırmak » tam gun calışan kimse » mumin » harp malûlu » ustelemek » kursu hocası » duşeş » tukurmek » birbiri icin yaratılmışolmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.