tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulâkat » camurlama » mumarese » cevreleme » coreklenme » kınalar yakmak » yuru marş » kesenin dibi gorunmek » buro » sap yiyip saman sıcmak » cekinilmek » yemin olarak kullanılır » kac » alt ust etmek » kacırmak » protezi » yuklenilmek » gumletme » bıcak vurmak » cobanaldatan » hucre yutarlığı » amerikalılaşma » sonuc oyuncusu » ziyaretci » allah canınıalsın » icindeki en kucuk birlik » suruyu guden kurdu gorur » yarıklardan her biri » gecirilmek » canına tukurduğumun veya ufurd » munasebetsiz » yukletmek » carpışmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » sutanne » muyesser olmak » ekmeğine goz koymak veya dikme » sure daha surdurmek » genellikle orduda veya yatılıo » muhresenk » cincilya » gonendirmek » tohuma kacmak » noktalama işareti » burgac » cift vuruş » kıraclık » bucurleşme » sozu ağzında bırakmak veya soz » bakır calığı »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.