tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuf » ehlisunnet » medreseye duşmek » rotuşetmek veya yapmak » duşunuculuk » midesi almamak kaldırmamak ka » icki masası » ortaya dokmek » coğur » aksoğut » panturanizm » surmek » ustlenim » turku tutturmak » kulac atmak » fusun » fıstığıda denilen bir ağac pis » odevlendirilme » vur abalıya » orgucu » manyakca » serbest yuk » lâtin halkları » kreator » dollemek » zimmetine gecirmek » cizgi film » yureği sıkılmak » kor » el cırpmak » mefruşatcılık » mal kapital » cevirtme » duzenlenmek » urpermek » oldurucu » etmek » ad cekme » coğullaştırmak » guvercinlik » cıl » meflûc » musluman adam » kutleşme » pecete » oğrenci yurdu » damlaya damlaya gol olur » ıskaca » gozden nihan olmak » duzen »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.