tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rh » allah » kafayıyere vurmak » suruşturmek » ciceksimek » tukuruk otu » mulâyim » gudek » kulusturluk » suyu nereden geliyor » yargılama usulu » yosun bağlamak veya tutmak » nufus bilimsel » canın isterse » trost » kulunc girmek » gormek » koy ihtiyar heyeti » başıdonmek » tulbent » olay cıkarmak » dokumhane » cırpınmak » calık » maruz kalmak veya kalmamak » boşatıp dolu tutmak vurmak » luzucet » maslahatguzarlık » isparta halısı » tuzel kişilik » muhabbet ciceği » korfez » nesnelerin butunu » buyuk oynamak » gecgec yapmak » gutmek » kırbaclanmak » akşamuzeri » nuktecilik » duğun ciceğigiller » bon bon » ultrason » gorumsetme » engel cıkarmak » kor nişancı » duşuk » sonuk » ormek » pozitif bilimler » arıbal alacak ciceği bilir »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.