tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aşırıtepki » cıplak ucret » denetcilik » kosteklenmek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » kaptan koşku » olcumlu » şolen » donuşumlu » ayağıuzengide » cerezlik » surunmek » havuc suyu » yapılan yardım calışması » celişkisiz » ickin » yosun bağlamak veya tutmak » descartes cı » katıyurekli » kenara cekilmek » cozuntu » munakaşa goturmemek » epikuroscu » mutevakkıf » ağır ol » ozumlemek » beliren olumle sonuclanan has » guatemalâlı » eşkenar dortgen » gokcek » bahceci » cermence » istencli » catlama » bok yemek duşmek » aryanizm » gozu pek » kafasısersem sepet olmak » sağic » rehavet cokmek veya basmak » gozeler arası » başıdonmek » hayvan derisi » aramak taramak veya arayıp tar » doşeme » sinuzoit » bir goz gulmek » oylesine » gorevden uzaklaştırmak » tranca »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.