tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzikal » parıltı » kamcılı » hırdavatcılık » ust bitken » yangın cıkarmak icin kundak ko » capa » canıcıksın » ha bugun ha yarın » tuylendirmek » acıklar livası » her boyaya girip cıkmak » ustunleşme » yukarı goğe doğru olan yanı » acara » surc » sureklilik ilkesi » kur an veya ekmek carpsın » yerle gok bir olsa » gozlemeci » luks mevki » gozunun onunde olmak » kosinus » kucuk martı » aşırıuc » dişeti dudak unsuzu » kabahat etmek veya işlemek » curuk tahtaya basmak » orumceğimsiler » karacayca » gunden gune » buyuk » koc » coccothraustes » ınca ince unca unce » kursu hocası » gosterişsiz » ust cene » yureğinin başısızlamak » dokuntu » kavurmak işi yapılmak » eli ermek veya ermemek » arnavut » buk » altınıustune getirmek » ok gibi yerinden fırlamak » calkanmak » dunden olmuş » tropikal bolge » kor »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.