tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırağ » patates koftesi » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cokgen » biciminde duzenlenen ulusal ve » one surmek » dağıstanlı » sut şekeri » cekmeceli » tahakkum etmek » elden vefa zehirden şifa » ağır soz » cekilmek » bosmek » duşkun » ayağının bağınıcozmek » ışıl kuf » olu nokta » uretme » markscılık » gubrelik » komurleştirilmek » gosterdiği yetenek veya guc » rolânti » utu » donuşturulmek » kuf bağlamak veya tutmak » yuk olmak » nefes cekmek » ozlu un » tamir gormek » portor » cozuluş » cift gormek » ağacsız » surtuşme » aracı » cok şişmiş » munasebet kurmak » elinde var » işi ileri goturmek » tuylendirme » davranmak saygıgostermek soz » pencesine duşmek » uscene » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tatarsı » puskurtulme » olculu » trampetcilik »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.