tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kavurmac » goz kulak olmak » dik ucgen » catıortusu » icini okumak » ıskaca » orgutsuz » acıktan » bukulu » cumle kapısı » gumuşuleşmek » catısız » duzmecilik » surtme » munhani » tir » acısıicine veya yureğine cokme » buyuk atardamar » lehce bilimi » dortgen » carliston » cıngırtı » cenesi atmak » pacayıkaptırmak » sucluluk duygusu » icin » catlak ses » balkarca » organizmaların oluşturduğu bir » golgeli » hurriyeti secmek » kalıpcı » guc » donuşumlu » umit bağlamak » ağac olmak » gocen » soyleniş » dolmuşucak » onlem almak » cift » kulluk ağzı » akac » yukseltme » refakatci » cizme » dort işlem » kol kanat olmak veya germek » carcur etmek » şeyleri genel olarak anlatmaya »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.