tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz kırpmak » uvertur » durumlemek » musterih olmak » cakıl » sutbaba » halay cekmek veya tepmek » kıyamet mi kopar » icinden gecirmek » kulağına soylemek » bunyece » buzme » cermen » akıl icin yol veya tarik birdi » mosyo » emir cumlesi » surumek » gercekustu » vucudunu ortadan kaldırmak » duello » suciceği » allahuâlem » kun » cicim » sulfurlemek » tarhana corbası » yurek » mustelzim » duldul » kacmak » veren madde » kafdağı » acık sacık » rahat doşeği » cığır » yıldızıveya yıldızları barışma » fulûsuahmere muhtac » tatsızlık cıkarmak » sanayi ulkesi » yuruyuşe cıkmak » tepesine veya başına binmek ve » destekli butce » donencel ay » zuyuf » olu acı » gorelik bağıllık izafet rol » kokten » dağgolu » umit serpmek » darbe vurmak veya indirmek »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.