tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sure aşımı » dokunmek » camurluk » kepceburun » sansurculuk » gozleri sulanmak » balcak » yerine kullanılır » tecavuz etmek » sempati duymak veya beslemek » inkisar etmek veya inkisarda b » anak enek » aracla yakmak » cırpıntılı » gelişiguzel » sumer » odemek » soylevci » keci yemişi » yumru kok » oncel belirleme » oğrenimli » kosemen » cicekleniş » anlamlandırma » kontrolor » soz ayağa duşmek » mutevehhim » bicimlendirmek » butunsellik » karşıtı » bir soyle on dinle » durumleme » ceşni katmak » tir » hık demişanasının babasının b » telâşa duşmek » gonlu kalmak » bağlanan sert nesne » kıs kıs gulmek » coğumsama » yardımcıyargıc » gorev » tuydurmek » know how » sopa atmak veya cekmek » borc odemekle veya vermekle y » tufekci » gozle yemek » yonetici »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.