tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bucuk » ucucu » ev sahibi mulk sahibi hani bu » ay » parca » kıskac » » sozu uzatmak » cıngıl » bicim » civili » soz yitimi » yuksuk kına » elden vefa zehirden şifa » doşeyici » mukellef » kulak civisi » turbe eriği » kunhune varmak » koyuvermek » luzumlu » ofkeli » vaz ıhamil » kultur sarayı » calım » alman » yoneltmek » parcacı » acıkgozluk » donem » soz dalaşı » gayrimuslim » muhur gozlu » davranmak saygıgostermek soz » katısoz » otmek » ustenmek » gunebakan » yahudi » teneffus etmek » cilekeş » kanlıbıcaklı » odeniş » capa » ters turs » oy vermek veya oyunu kullanmak » muyesser » genel goruşluluk » gecimsiz » borclu »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.