tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ala gun » bolumlerden her biri kolon » catık » mineral » kışve yaz arasındaki mevsim i » ciftlik kâhyası » soğutlu » portlemek » yaygara koparmak veya yaygaray » cekirdek » tecrubesiz » metal parca » ileri geri soz etmek veya soyl » can can » ummetcilik » orseleyiş » ibliscilik » meşakkat cekmek » malta taşı » cabalayış » dumen neferi » ustune gecirmek » batıturkcesi » guzellik » bolivyalı » cerezci » arap tavşanı » balcık levha fayans » fakulteli » cerezlenme » cenkci » yuzluk » catal » darac » ı i u u » biletcilik » boşveya boşta gezmek veya gezi » kan cekmek » cam devirmek » araclı » gufte » ciş » kopurmek » ozsever » guvenoyu vermek » citari » allah a bir can borcu var » picleşme » recete gibi » gecme »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.