tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pur » mine ciceği » kubik » olan insan topluluğu ulus » ses vermek veya vermemek » eşbasınclı » yuceliş » insanustu » urtiker » bir bicimine getirmek » canıcıksın » ac kalmak » kedigozu » nasip etmek veya etmemek » coplenmek » mulâyim » muteaffin » pacayıkaptırmak » lizoz » muhre » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » dona cekmek » icini sıkmak » ciceksimek » coğunluk » guneşlemek » doğuşcu » yukseltec » kavim » gozunu cıkarmak » fikir veya birinin fikrini alm » duzayak » sulus » kısmeti acılmak » acılmak » cıkış » duzenli » yuksek » zarfcı » onlemek » tuzsuz durgun su ortusu » her horoz kendi copluğunde ote » canınıdişine almak veya takmak » sus pus » gostermelik » coplenmek » getirilir » edebiyatla uğraşan kimse » ofkelenme » gorevden almak »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.