tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik halat » cingeneleşmek » surtulmek » ovunmek gibi olmasın » durumleme » koşegen » deliye donmek » fare duşse başıyarılır » catıkatı » kolay işlenebilen yumuşak bir » surme mantarları » olu gozu gibi » şansolye » avuclamak » patron cıkarmak » gamaglobulin » ipekci » kap » işsozleşmesi » hâlden anlamak veya bilmek » surcturme » su yurumek » odlek » surgun olmak » yurunmek » maraz esenlik karşıtı » yuzuk takmak » el emeği goz nuru » dumtek » jeofizikci » uzay ussu » gozlerini kan burumek » gucenilmek » hayatınıbirine borclu olmak » guzel duyu » farklılaşma » kız bocekleri » somurgesi olan veya somurge el » doldurulmuşcam seramik veya c » gozetleme deliği » bugun yarın » lutfen » calımlık » kultur bitkileri » cerkez peyniri » carliston » cok yavaşişyapan cevik olmaya » mucehhez » cekmek » ceki duzen »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.