tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yağlıgureşci » bicimde anlatılması edebikelâ » mubarek olsun » muşevvik » catlak zurna » ışık golge » cokal » cıkarma birliği » elcilik uzmanı » duğurcuk » omrune bereket » etmek » fıcıgibi » koklenme » cam » copsuz uzum » anonsor » boceksiz » cevirmek » omrumun varı » pecelemek » kopeğin ağzına kemik atmak » temas etmek veya biriyle temas » tefeyyuz etmek » beyninde şimşekler cakmak » gurbuzluk » tecennun etmek » gic » muşareket fiili » nufuz etmek » seslendirmek işi veya bicimi » ağız aramak veya yoklamak » cirozlaşmak » surek » catısız » kadirîlik » polonez » nobet beklemek veya tutmak » yunlu » sınır cekmek veya cizmek » bildirmek » gostermek » guc » kok işareti » ucuncunun olmazlığı » cevre » gunu yetmek » kulhanbeyce » başustu » yuzlemece »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.