tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vilayetin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgu » iltimas etmek veya gecmek » serbest bolge » cabuklaştırma » başyemek başınıyemek » toplum ekonomi din kan veya » corek » cekim » uygulama » başbaşa veya kafa kafaya verme » cepecevre » cıngırdak » guvence » sırasına gore » el bebek gul bebek » hukumler ve izlenecek yollar » konsantre etmek veya olmak » cakmak » calkalanma » ala gun » yabanî gul » kavanoz dipli dunya » taraca » olcucu » uzumu tilki uzumu » ucret » cıkışalmak » maraba » daruleytam » orneğin » gollenmek » yuregir » erkec » kulac atmak » nogayca » gazların toplanması belirli b » ultraviyole » calışma masası » hoşgorusuz » ayağıyuruten baştır » hava koprusu » acısıicine veya yureğine cokme » yaşıyerde veya toprakta sayıla » metafizikcilik » suc olmak » cehre etmek » goreneksel » ucurulma » tel fırca » cinke »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.