tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icat cıkarmak » ciğleşme » kufuv » parca » sumuk » ust perdeden » oğurme » ma me » duşunceli » terbiyeli kofte » bekle yârin koşesini » başarıdeğeri » cıkışma » teyemmum » odunc » meyve ici » yalıngoz » tumselme » yuk arabası » evvelâ can sonra canan » ust guverte » avrupalı avrupa da yaşayan a » copsuz uzum » olcuşmek » veya başka duzenlerle işletile » cekirdeklenmek » ruzgâr tutmak veya tutmamak » cekirdekli » acık » tecahul » koruksuz » sıcak basmak veya bastırmak » cıbanbaşı » cok sesli » hint keneviri » buyulu » yerle bir veya yeksan etmek » kıymalıborek » aracılığıyla duymak değmek e » cıkılatma » oyle » gomulu » sunnet ehli » bir goz ağlarken obur goz gulm » kulkedisi » mancu » nohut oda bakla sofa » uc bucuk atmak » zulfaruz » duz »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.