tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başa cıkmak » ocağıkor kalmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » bu abdestle daha cok namaz kıl » ozensizlik » dostlar şehit biz gazi » acık devre » uşurmek » tel in » cıplaklık » verilen liste » lisan » yukun » tumeller » al birini vur otekine veya bi » aktualizm » potasyum sulfat » nuzul » guldur guldur » gucune koşmak » can cekişmek » calışma saatleri » kirli camaşırlarınıortaya dokm » iplikcilik » goz goz » redaktor » durmek » kor » cekmece » olumlu » parca » camur atmak veya sıcratmak » vazgecmek » tasvip gormek » dovmek » gumbur gumbur » paylaşmış benzer odevlerle yu » muzakere » mucerret » komurluk » japon armudu » fransızlaştırmak » kavmiyetci » leşini cıkarmak » dunya kelâmı » portekizce » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » ağzınıkapamak veya kilitlemek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » ozen »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.