tdk sözlük TDK Sözlük

 

vilayetin eş anlamlısı nedir

vilayetin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vilayetin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vilayetin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vilayetin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icinden cıkamamak » gobek adı » atmak muracaat etmek » turkuaz » sutlu » iz an » kul sıkılmayınca hızır yetişme » muştak » sapıkca » parcacık » murdumuk » kalenderiye » kireclenmek » carpık » icine sinmek veya sinmemek » bolunmek » inanc » ovuluş » muşabehet » ayca » dorduz yumrucuklar » gomulme » kıcınıyırtmak » zafer bayramı » cayhanecilik » bin turlu » tuneme » kin beslemek veya tutmak » yuz kızdırmak » oğreti » mujdelemek » iplik cekmek » coğullamak » yavaşgel veya ol » recelci » edi » doğaustu » gosteri adamı » ust geciş » konjonktur » ici icine sığmamak » sunnetcilik » kolay işlenebilen yumuşak bir » oneze » zerre kadar olsaydı » culha kuşu » yenidunya » niyetcilik » bakır calığı » odeniş »

vilayetin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vilayetin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve vilayetin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.