tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobek havası » cocuğumsu » merdumgiriz » yuzune yazmak » ucurtmak » tiftik kecisi » isteğinde direnen kimse » muttefikan » moduler sistem » icki » kacık oz » uzuntu vermek » ac gozlu » gittikce » cıkmak » buhran gecirmek » ic gezegen » fabrikator » ağzıtorba değil ki buzesin » gundelik » gucun » surmek » duşeslik » muddet » cıkmak » once » catır cutur » muzayaka » universiteler arası » comertleşme » brut » acık » aslî nusha » gocerme » gecmek » kireclenmek » ac ec » cozumsuzluk » mutalâa » olu acı » ceper » sovup saymak » ic kapak » kaşyapayım derken goz cıkartma » kayışa cekmek » cam sakızı » yugoslavyalı » aralarında boluşmek pay etmek » macarca » uslûpculuk »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.