tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kamcıkuyruk » dollemek » saclarıiki turlu olmak » cubuk » toprak koleliği » mukrim » tum » borc etmek » camurluk » gonlune doğmak » cıkmalıtumlec » capula » ağzınıacıp gozunu yummak » karmac » cağnak » bakkal cakkal » donuşumculuk » cangal » daha da geliştirmek amacıyla b » itilâfcı » kıptîlik » baldırıcıplak » kendini kapıp koyuvermek » ikbal duşkunluğu » nufus bilimi » gonul cokuşu » ortu » acık imza » inanc » hava suzgeci » guney noktası » bekci kalmak » mutezayit » yan gozle veya yan gozle bakma » yalanıcıkmak » kor sıcan » gecgeclemek » koyluluk » gomlekli » zaman tuneli » surfile » duzleşme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » parcasıbağlıbulunan catal » rotarlı » film cekmek » gecen » yiyip icmek » tatar corbası » eli ermez gucu yetmez »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.