tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulevves » dalgıc kuşları » buhran gecirmek » dort goz bir evlât icin » goğus eti » ak ek » boşatıp dolu tutmak vurmak » kureme » kuşat » tac yapraklı » ut acıcı » kor capa » hukmolunmak » zihni bulanmak veya karışmak » kalafata cekmek » iceriye dalmak » eskimoca » goymek » luzumsuzluk » faca » kılcık atmak » koşeye sinmek » bocekler » cu » mukemmellik » turkcecilik » nesne obeği » kapuşon » tumgenerallik » ek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » suflîleşme » duru » kulceleşme » cevirim senaryosu » demirkazık » cengel atmak » mucadele etmek » calım atmak veya yapmak » icinden gecmek » farisî » pahaya cıkmak » kotu » pluralizm » kullanılırdı » kor olur badem gozlu olur kel » halel getirmek veya getirmemek » akaclama » cıldırasıya » sutyen »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.