tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğini boşaltmak veya dokmek » dışarıcıkmak » duzen vermek duzene koymak vey » allah canınıalsın » buyusel » kundeye getirmek » cezbeye tutulmak veya kapılmak » musamahasızlık » arif olan anlasın veya anlar » dokumantasyon » rantcılık » sepetci » buyucu » odemeli » hic » surek » iclilik » alt ust etmek » mutedeyyin » oğle ezanı » mustevi » acılmak » teberruken » cubukcu » teferrut » nasranî » ızgara kofte » değişkene gore hesaplanan sayı » antik cağ » acık ellilik » tarikatcı » » kâğıdından değişik olanınıbulm » esmer kufler » hurdaya cevirmek » dubbuekber » parfumculuk » cıkma » ac ec » tonsuz unsuz » cengelli » katma butce » kullanılır » kuşcu » gırc gırc » tur » buğlu » kalafata cekmek » acıklamak » elinden kan cıkmak »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.