tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokten » ağız acmak » zimmetine gecirmek » ucuklamak » gerilimolcer » yer cekirdeği » temayul » cozumsel » muteaffin » ipekci » ic hat » sacak kok » teferrut » cıplaklaştırmak » cift cubuk » arap sacıgibi » yara acmak » ozel girişim » kızılcık receli » tansiyon olcmek » sutcu » sevsinler » carpılma » rustik » mumkun » runik » nara atmak veya basmak » korun istediği bir goz allah » mutemmim » goze gorunmemek » omurler olsun » peşkeşcekmek » bahaî » korler mahallesinde ayna satma » olu deniz » yumurtayıcalkamak » gorev almak » gonul eğlencisi » luzum var » coğalış » munteha » kirecyeren » goz yummak » gul ustune gul koklamamak » kustah » kok » nukul etmek » gecer » ilenc » elcim »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.