tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucluk » ruşeym » burgu » elcilik » gozleri kapanmak » curuf » sungerler » kulâh » cektiriş » tahassur » acık kapıbırakmak » ozlu camur » buğlu » sur atle » gozetletme » yukselme » mutehakkim » u » nakliyatcı » sonmek » gormuşluk duygusu » orumceksi » fikrini celmek » spekulâtif » aynıkapıya cıkmak » iki satır lâf etmek veya konuş » ayım eyim » ustubec macunu » paraşut kulesi » oylece » bugunku gunde » soz ruşveti » cekişmeli » tevzi burosu » ciğyemedim ki karnım ağrısın » goz nuru » muracaat » icme » işi e vurmak » verilmesi ve bu sahipliğin bir » ciyleme » kullanıma hazır duruma getiril » bicimselleştirme » muftuluk » borclu bulunmak veya olmak » cıkarma » basmak » muşavere » cokkunleşmek » rahatıkacmak »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.