tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sunnet » buyume » luks » akıntıolcer » borclanmak » daha da geliştirmek amacıyla b » parcalama » cağanoz » gozu onunde » duşunur » donencel » gozleme » cakaralmaz » cevri » tuzakcı » ve kanunlara uymaksızın cebir » pirinc taneleri » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » goz var izan var » yurekli » arap » uyku vermek veya getirmek » guvercinler » başarıgostermek veya kazanmak » ciğindirik » ceteleştirmek » cop arabası » rukû » başınıdondurmek » cıkmak » carşaflanmak » calkalamak » cubuk » suru » butunleme » donme » değirmen taşının altından diri » geckinlik » ic » fakul » bana bak » cokturmek » ceğmellenmek » yuzlenme » lık lik luk luk » mulâzım » giderlerini tur ve ayrıntıları » adıgecmek » strukturalist » ağır ol »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.