tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şansolyelik » elimi sallasam ellisi başımıs » sacmalamak » cimen » pencelemek » ejektor » sumuksu » kulâh » celâlî » zumruduanka » cocuklaştırma » vucut vermek » dil » ciziliş » korun taşı » gecirgenlik » dukkân » soğuşme » akıl var yakın var veya akıl » mustevli » ağac arac eğirmen kirmen » cizgi cekmek » kuvet » kopekkuyruğu » gun yağmuru » yâruağyar » yıldız boceği » acmaz » gozyaşıbezeleri » goruntu » veya giysinin uzerine konulan » dışcokgen » imparatoricelik » kulfetli » kutle » ic acıcı » carşaflanma » ruşvet » yamcısız » ofsetci » metalurjik » olmek » surgulu » ucuncul » donuşme » ic ses duşmesi » cozuluş » uyku vermek veya getirmek » bicimini alır hidrojenle oksi » yedirip icmek »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.