tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapmaya yarar » gecindirme » tezayut etmek » gurbuz » gercekleştirilme » oz » kotuleme » anlamına gelmek veya manaya ge » sansurculuk » kufran » şifayıbulmak veya kapmak » arak erek » soylenmek » eşbicimlilik » mutedavil » batınî » cubuk » hem İsa yıhem de musa yımemnun » duve » istencci » kos dinlemek » akıldan cıkmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » banyo kuveti » gozu olmamak » yorgan gitti kavga bitti » kulube » cağrışım » cokmek » guluş » onune gelen » hic değilse veya hic olmazsa » oz » gibi şart niteliğinde olan bir » dokulmek » oğutulmek » allah taksimi » bekâr kalmak veya yaşamak » sokak supurgesi » cekme » sonuk » cıkmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » murtesem » borkenek » ileri gitmek veya varmak » boyacıkupune girmişgibi » parfumeri » cıkartma » maoculuk »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.