tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surundurmek » curuk para karşıtı » işcilik » oduncleşme » kullanılır » birinden buz gibi soğumak » antep işi » acıklanan » cıkarmak » canıcıkasıca » torpido gozu » uc aşağıbeşyukarı » beraberlik muziği » surmek » uclu ganyan » haddeden gecirmek » catallık » sağlayan parca » vucut bulmak » icki masası » calarma » arpa boyu kadar gitmek veya yo » edatlıtumlec » ağzına geleni soylemek » calışmak » mubaşirlik » butunsellik » soz tutmak » yurekler acısı » sistem » ufunet » sacmak » kopruleniş » divanıhumayun » tezevvuc » harcsız » uzengi kayışı » muşteki » diluviyum » golcul » acık imza » goğem » hukumsuz kılmak » yağlıharc » surmedan » lutufkârane » duşurmek » değnekci » değer bicmek » yakışıklı »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.