tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hazzınıcıkarmak » susu vermek » sağgoru » konsantre etmek veya olmak » sozunu esirgememek veya sakınm » goz hapsine almak » bir araya getirilerek divan du » huzurunu kacırmak » cok anlamlılık » anas acuta » deve doşlu » gormek » hareket ve davranış insiyak » mucadele » v » kışdonemi » ustunde hakkıolmak » cekmek » bicimi » kumaş » korfez » dilli duduk etmek » ruznamce » guvercinboynu » sarı cok sarı » yahudi » tertibe duşurulmek » gayrimusavî » mudafi » ice kapanık » yuzsuzleşme » uc uca » acısıicine veya yureğine cokme » yeni dunya aslanı » cimlemek » yuz yuze yaşamak » ele gecmek » ihtiyac duymak » kulceleşme » oğun » zurafa » kaynakcacı » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » aynıtelden calmak » sokak cocuğu » konstruksiyon » eşekcilik » havuc suyu » savaşcı » sosyal statu »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.