tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecinmek » tesadufen » cığalanma » gosteri » se » eşyanın yapımında kullanılan b » daraya atmak veya cıkarmak » millî mudafaa » hınc veya hıncını almak » mumteni » icmece » acık fikirli » cicek suyu » gobeği catlamak » sağlayan şartların butunu » tenezzul » hicap duymak veya etmek » yontuk duz » percinleştirme » alman papatyası » mudafi » tekeline veya tekellerine alma » yarıgolge » ricada bulunmak veya birinden » okka cekmek » goz aşısı » ozlu un » bektaşîlik » iki cenetli » olcu » kaynakcılık » suzmek » mefhum nosyon » tespih boceği » akıl erdirememek veya ermemek » temizlemek veya parlatmak icin » cozulmek » cıkış » tuy tus » yuf ervahına veya ervahına yuf » bir tatlı » lâz » ac gozluluk etmek » semtte oturanların tamamı » cıkışhakemi » pis pis gulmek » ısıolcumu » tazıo tazıama culu değişmiş » nufuzkâr » tecavuz »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.