tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcalamak » el frenini cekmek » uzay ussu » orulmek » gayrimuslim » gocken » duzgu » allah taksiratınıaffetsin » şehit duşmek veya olmak » veresiye karşıtı » allah ın işine bak » dolmuşucak » yuz kaplama » acık » muvellidulma » ciğneme » alı eli » lufergiller » peşinde dolaşmak veya gezmek » beyaz sıvı » sumsuk » frenkleştirmek » gonulden cıkarmak » ak mıkara mıonune duşunce goru » av avlanmış tav tavlanmış » balıkcıduğumu » sokmek » gomme » ucuşma » figurlu » seckinleşmek » olu yıkama » yonelmek » oturuk » camaşır sodası » tehaluf » cuvallamak » golgelemek » besle kargayı oysun gozunu » anadan yeni doğmuşa donmek vey » ibliscilik » aracı » kıvanc » okuzdili » serdumen » sundurme » kazgıc » mektep gormemiş » meşale cekmek » onu alınmak »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.