tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğine inmek » insan gonlunun artığınısoyler » duşunme » icin kullanılır » mısır daki sağır sultan bile d » gocuk » suzulmek » cığırtkan » cilesi dolmak » eli ermek veya ermemek » şoyle » yahudice » ahbap cıkmak » tecrube » ustune » carka vermek veya carka cektir » coraklaştırmak » ucgen prizma » meşrubatcı » terutaze » dili ensesinden cekilsin » aktuel » sayısınıallah bilir » sure olcumu » son ses duşmesi » okuz gibi bakmak » sıcan yolu » sokağa veya sokaklara duşmek » olmayan bağımsız hur » catık kaş » ceşitlenme » surcmek » peşkeşcekmek » veya krom kaplanmışcember bici » sacılma » gozle gorulur elle tutulur hâ » bir dilin kelimeleriyle duşunc » doğuş » maddelerden oluşan varlığın he » ahmakca » komputer » bocek kabuğu » uful » buyruklarının İbranî felsefes » cın » kavanco » cokuntu » odlekce » dokme demir » fucceten gitmek »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.