tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yırtıkca » hititce » kotumserleşme » mes ul tutmak » amac » cıkarma » ardıc otu » kacırılmak » zuppeleşmek » anus yuzgeci » oynama » yalıbulbulu » cok uluslu » iftira etmek veya atmak » capraz kafiye » aku » ozenilmek » butunu hars ekin » gonlu olmak » yapmacık guluş » subyan » kongolu » bulbulyuvası » sungusu depreşmesin » calımlama » cıkartı » bir yapının temeline konan taş » birey ustu » catış » orgutlendirilmek » işine bak » olu gozu kadar » butunleme sınavı » konakcı » muneccimlik » gomme dolap » yırtmaclı » imbikten cekmek » numayişkâr » lâf soyledi bal kabağı » sunguleşme » cıngır cıngır » allah ın veya tanrı nın gunu » gecmek » şupheli » doşemek » paratuberkuloz » gostermek » suzum suzum suzulmek » curutme »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.