tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk » w » İskambil destesinde maca dizis » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kurban bayramı » kabarcıklıduzec » muteahhit » kucuk bitkilere verilen ortak » ozenticilik » guvenlik gorevlisi » tezgâhcılık » anketcilik » kotu kotu duşunmek » parcalayıcı » kokenli » muvellidulhumuza » ağacsız » ferman cıkarmak » in » maketci » duz duvara tırmanmak » orneklenme » aluminyum taşı » renk vermek veya katmak » surmek » lugatce » ortaya cıkarmak » yıldızısonmek » yuzeysel » zatulkursî » yarayan kuru ince yaprak » kutletme » dur » on sozleşme » alı eli » oz » sumuklu bocek » harac » kutikul » arşiduşes » teessus » onu sıra » karikaturculuk » gulle atma » celik cember » ceşnilik » hapishane kackını » alcılamak » norolog » butun »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.