tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aşık atmak veya aşık oynamak » cağrışım yapmak » orumceklenmek » buyulemek » guvenmek » serdumen » kapak bıckısı » eğri yuz » akaclamak » yusufcuk » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gokkandil » yukseğe cıkmak » cekiver kuyruğunu » calkalamak » cirkefleşmek » koyluluk » derme catma » catal » surre » arap olayım » ic politika » şantoz » goruşmek » lâfımıolur » bolumlendirme » cıkmak » kendinden gecmek » arka kapıdan cıkmak » gonlu cekmek » aylıkcı » tarakcı » sırat koprusu » ho » pamukcuk » yuz vermemek » beraberlik muziği » kamcılatmak » acış » musterih olmak » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » surukleniş » hoşgorucu » iskeletli hayvan corallium rub » adamına duşmek » norotik » pedikurculuk » muzminleştirmek » calar saat » puruzlenmek »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.