tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tamam mı » kriz gecirmek » ici pır pır etmek » odemli » tefessuh etmek » calar » bıcak atmak » gecişim » fekul » bon bon » sungulemek » olmayan tortul kayac birimi » hızlısağanak tez gecer » şolen » guzellik mustahzarları » govdeye atmak veya indirmek » kimus » calvinci » muzekkere » gocer » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » gercekustuculuk » kulturel antropoloji » boşnak guzeli » orneğini cıkarmak » zulâl » muzmin » onemsizce » skoc » kukremek » formulleşme » muk » buz » bardağın konulduğu yeri kirlet » başıdonmek » oğretim yardımcıları » lutufkârane » soyleşi » cayır yulafı » taşa cekmek » dortnal » yansıtac » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » melâmîlik » birinin iyi niyetini kotuye ku » cakır pencelik » calışma hayatı » bulunan bolum kafa ser » kanlıyaşlar dokmek » kaleminden cıkmak »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.