tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapalıtribun » ağzınıkapamak veya kilitlemek » cenesini bağlamak » aslanpencesi » eli cabuk » koseği » sağdan geri donmek veya sağdan » dudağınıbukmek » kırkıcıkmak » ictima » temedduh etmek » beşuc » ba » cıldırmak » ortme » kısıkca » soylem » muphemlik » kendini toparlamak veya toplam » bosmek » cakıntısız » mustehcenleşmek » ıskatcı » yeşille lâcivert arasırenk el » guneşsiz » ural dilleri » rukuş » seluloz » kopek » canıcıkmak » munderic » cocuk oyuncağı » ic donu » belgegecer » kooperatifci » telefon kulubesi » brehmen » moskof gâvuru » yuzsuzluk » ictihat » sacmak » ucuz alan pahalıalır » bak » komadan cıkmak » cumle âlem » dediği cıkmak » keder cekmek » uzumcu » yulumek » gecirgenlik »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.