tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzumlu » rusup » donuk » akca armudu » cokeltmek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » soz gelmek » ziyaretci » borclu » catık » cakmak » afrikalılık » cozuntu » kamcılatma » ucu bucağıolmamak veya gorunme » organizator » ensulin » gecerken boğazdan cıkan ve duz » kalıtcı » himaye gormek » acısozun yarattığıkırgınlık » defasında bir sayıyukselterek » sur at katarı » yalın kılıc » donuşturulme » suclandırılmak » benlik catışması » yetişme » surtme » oncu » kulaclayış » peceleme » bahaîlik » el mi yaman bey mi yaman el ya » gocuşme » asma kopru » teberruken » kopuk » ustalık gerektiren iş sınaat » konsolide butce » belini bukmek » tırtıkcı » bıcaklık » yazıya dokmek » hayrulhalef » bir ilcenin en buyuk yonetim g » bobrek ustu bezi » ele verir talkını kendi yutar » gostermek » mobilya yapan veya satan kimse »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.