tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gok gurlemesi » ankara kecisi » abdesti kacmak » ic pilâv » sulukler » cağrışma » koşullu yan cumle » yatcı » cekmek » yer acmak » ahbap cıkmak » bicimleme » carkıfelek » ozel televizyon » goz kırpmadan » tecavuz etmek » alavere dalavere yapmak veya c » deve yurekli » mutedeyyin » icin » dudağınıbukmek » ciceksime » cozmek » bahtıacık » hava koprusu » işbaşında eğitim gormek veya y » uzak goruşluluk » pas acmak » donulme » oğretmen evi » dilinin altındaki baklayıcıkar » başmusevvit » sac sakala karışmış » arnavut » kulağınıcekmek » opme » gecmek » gunah » ozenip bezenmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » avrupa kayını » vadesi gelmek veya yetmek » odullendirme » surerlik » aslan yurekli » unlenmek » herru » dol yatağı » koşe başınıtutmak » dokuntulu »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.