tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boke » gununu gun etmek » surmeli » zayıf duşurmek » bilinc » kolcak » paraguaylı » bire vermek » gormek » mustahzarat » cozmek » iz ac » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » sozu uzatmak » arif olan anlasın veya anlar » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kuşa benzemek veya donmek » cırpıştırılmak » golge olay » başına balta kesilmek veya olm » mozaikci » gonul borclusu » su boceği » cıpıl cıpıl » ut » tıpıştıpışyurumek » yurumek » cınarımsı » gucuk » cizinti » teşerruf » uslamlama » germanistik » kuşkuya duşmek » şofor okulu » hicbir » sacalama » tukurduğunu yalamak » sanatı » cızlamıcekmek veya cızlam etme » anas acuta » goz bankası » bilinc kaybı » eski koye yeni âdet » başına corap ormek » goc etmek veya eylemek » camaşır leğeni » gordek » yurutulme » cıtır cıtır konuşmak »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.