tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mur » ayak surumek » cobansuzgeci » soyleniş » uskuf » mangalda kul bırakmamak » gecimsizleşme » cakıgibi » istimzac etmek » kucukce » icin » nedamet duymak veya getirmek » camurlaşmak » buyuk başın derdi buyuk olur » ortak ozne » ustune yuklenmek » caldırılma » veya metal bolum » saik » u donuşu » hicap duymak veya etmek » koy yeri » capula » carpık » yuz kaplama » ana rahmine duşmek » zevk almak veya duymak » kırıp gecirmek » duşman » oylesine » kreator » keceli » genel mudur » nicelikleri ve değerleriyle ay » duşman » bir değer karşılığında birinin » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cenesini dağıtmak » gunah » zuppeleştirme » yuzyıllık » bilânco » cak » ozerkleşme » gozettirme » konstruktivizm » tenkitci » ahlâkcı » turkuculuk » brut »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.