tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celikhane » zuhal » cıkmak » kac paralık adam veya şey » işkence etmek veya yapmak » ruşvet almak » yuzmek » icki sefası » namus sozu » torpu » daha bircok şeylerin yapımında » odyometre » meydana cıkmak » bildirmek » takipci » kusur » şeylerden yapılarak icine su d » cıtlatış » oz itme » işcevirmek » catışmak » golge » zumre » cıvmak » duğu » duzenek » mahrec » suresiz » yapılmışince ve uzun şerit » ceşni » hasta olmak veya duşmek » rukuş » duşey cember » meduz » fondoten » koruk gibi » avuc avuc » uzgunluk » uclanmak » ciceklik » dokuntulu » tespih cekmek » edilgen catı » cak cek cak cek » gonlu tok » rolculuk » adamına catmak » bildik cıkmak » kurklu » soz getirmek »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.