tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aramak » keciboynuzu gibi » beklenmediği umulmadığıveya c » negatif buyukluk » yerden goğe kadar » duz yuzeylerden her biri » yuze cıkmak » ve dengeyi sağlayan organ » etrafında dort donmek » alt ust » genişunlu » corek » cubuklamak » el cabukluğu » goturmek » gorececilik » gobeğini kesmek » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » Şeker bayramı » cıvma » kor kandil » icinde pişirilmesi ve limon su » citmek » urat » eyleme gecmek » gonul » cansız duşmek » saray ciceği » merakına dokunmak veya merakın » au » hesaptan duşmek » keskin sirke kupune veya kabın » gozunu burumek » cakıntı » duşuncesizlik » oncesi donem » burukca » cur etlenme » curutmek » cıplaklar kampı » caba harcamak » tereddutsuz » aslan » kazak » zorunlu oğrenim » cıplak » karşıcıkmak » alcalma » gonul okşamak » ho »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.