tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catal civi » kurar » sobe » goturme » rolâtivizm » kore » teşekkul » gozunun icine bakmak » gayya » ofkesini cıkarmak veya almak » duşunce » olcme » ozendirme » icinde duymak » ulger » duzen » dunyanın yedi harikası » okse » sert unsuz » soğuk ter dokmek veya soğuk te » uclu » kuşgomu » coğalma » cekiştirmek » cekişmeli » dol ayı » yurutmek » coğu gitti azıkaldı » kulliyet » dovuşcu » duven dişi » komurleştirilmek » alcılamak » da de ta te » sa se » kumbet » atma recep din kardeşiyiz » imanına kadar kısa soyleyişle » caktırılma » koprulu » inanılan iyilik kaynağı » canına tak demek veya etmek » allah acısınıunutturmasın » duşuk » hukum giymek » ala yuntlu » deveden buyuk fil var » ricada bulunmak veya birinden » unsuzunu gosterir » son gorev »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.