tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel mulkiyet » şeytana kulâhıveya pabucu ters » muslukculuk » ay » su urunleri » devir acmak » rontgencilik » catır catır » buğday surmesi » bant cozmek » cobantarağı » ucup gitmek » dualizm » kacak gureşmek » gecicilik » başlangıc » dur veya durun » sozleşme tutanağı » muzelik » gozlu » on » omca » kotek » elcek » gozleği » icimli » surumek » duğun ciceği » yucelme » luleli » eskişehir taşı » allah ın evi » ayağının veya ayaklarının altı » musakkafat » cın » sozunde durmak » flâşor » mutalâa etmek » yureğini ateşalmak » goz değmek » mahalle bekcisi » armatorluk » markscılık » buyuk şehir » cakmağıolmayan » angstrom » kemer gozu » eri » ara acmak » suru »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.