tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sırtustu » kacamak » cekine cekine » duşuncesiz » sove » elektrik duğmesi » duruma gelmek » konsolide butce » cayır teresi » alcalma » goruntusel » gocuk » kuru ceşme » olumsuzleştirme » dupeduz » tarakcı » tesadufî » yıva » gencleşmek » marksist » soz almak » kapıyıbuyuk acmak » merkez acı » koltukcu » ici acılmak » gun veya belirli zaman aralıkl » pırıldakcı » araplaşma » goruşturme » cayda cıra » boke » bugun » mustesna » mufredat programı » tarakcı » ciharıdu » uretmek zihnî yetiler oluştur » ulke » acıktan kazanmak » arnavut » tutamac » beyazın adı esmerin tadı » cokuş » aclıktan nefesi kokmak » suclanmak » uleşmek » cek arabanıveya yalnız cek » ilham etmek veya vermek » opmek » coğalış »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.