tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
m2 » ters duşmek » yuz kızartıcısuc » kopru kurmak » uctaş » kamcılılar » camurluk » gozlerinde şimşek veya şimşekl » berbat etmek veya eylemek » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » buyuk kan dolaşımı » lâcka olmak » gecgin » kurekcilik » anasınısat veya satayım » balık sutu » is at » sofra veya sofrayı kaldırmak v » mulevven » karaman ın koyunu sonra cıkar » cozum » şıraolcer » oşur » cıtırdayış » ortak olculmez sayılar » koltuk gozu » percem » gonul avutmak » cicek yağı » uygun bir bicimde gosterildiği » cekiniş » zıpcıktı » kıt a » ici yağbağlamak » topac » gencleştirmek » hukûmet konağı » cır cır » duzen » acındırmak » musebbip » guvenirlik » perlon fırca » tezgâhcılık » cur et etmek » elinin koru » ağır işitmek veya duymak » futur » dost kara gunde belli olur » tefessuh »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.