tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için vinileks nedir tıklayınız. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icici » yapılan fıcıvb » tek ornek » cırpma » danca » harp malûlu » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » gozun aydın » gudericilik » dugâh » odeşmek » acık kredi » buyuk lâf etmek » hititolog » ictimaiyatcı » az gormek » bunakca » umitlenmek » korlenmek » mufettişlik » somikok » ozverili » endustrileşmek » acık » ufuruk » organizmaların oluşturduğu bir » coğur » ice yoneliklik » kılıclama » pirinc orgu » yuze duramamak » kurdî » orta doğu » cit » olup olup dirilmek » medine dilencisi » tıraşfırcası » kerpic » tovbeler olsun tovbeler tovbes » mik » silgic » recelci » soz kesmek » cakışık » cekiver kuyruğunu » cıban işlemek » geriye yurutmek » odul » doşgomu » kritik »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.