tdk sözlük TDK Sözlük

 

vinileks nedir

vinileks nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • vinileks nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz vinileks nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük vinileks nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etekleri zil calmak » gumruklendirmek » ta ki ta uzun soylenir » dudak unsuzu » ile beraber » bolme » goymek » statu » donum » pirinc corbası » gonul » remil atmak veya dokmek » yurutmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » başısıkılmak veya sıkışmak » cicekleniş » koşe bucak » sozluk birimi » cuvallanma » koyuvermek » kepce kulak » doşgomu » goz kulak olmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » katılmasıya yapılan secim » cakır cukur » murtefi » ortalığıkırıp gecirmek » kuştuyu gibi » m2 » cop tenekesi » dukluk » mutercim » mufettiş » gok atlası » eroscu » sulfatlanma » cilemek » şurekâ » conk » arafatta soyulmuşhacıya donmek » ulkeler coğrafyası » sıcan deliğe sığmamış bir de » yureğini tuketmek » kok boyasıgiller » tazıya donmek » imtizac » yukumlenmek » secmeci » cınlama »

vinileks_nedir hakkında da bilgi ve vinileks_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. vinileks_nedir nedir ve vinileks_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.