tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » sun » teselsul » cizme » on » uzun lâfın veya sozun kısası » toplanmışbulunan bir sus bitki » kursu hocası » ciğkofte » cakır » gelecek zaman sıfat fiili » tart etmek veya eylemek » fonetikci » gayrimutecanis » brut » uc aylık » gırtlağına duşkun » kurtcul » kurek kurek » urun vb » sanatı » uslûp » yedekci » mudur » cırpma » yol acmak » ruya » meddah sanatı meddahın işi » kabahat samur kurk olsa kimse » sonumlu » yer altıdunyası » soz misali » kutinleşme » anasınıeşek kovalasın » bal alacak ciceği bilmek veya » kırk bir kere maşallah » urkme » acısınıcıkarmak » dongel » camaşırcı » atla arpayıdovuşturmek veya da » cuda » li » hacamat etmek veya yapmak » goz acamamak » doğuşculuk » şipşakcı » l al el » hallac pamuğu gibi atmak » acık senet »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.