tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunaşırı » yaradana kurban olayım » lehce » şukur etmek » buz ustune yazıyazmak » carpıntı » mulâyimlik » yurutmek » murekkep yalamak » duğun alayı » tereyağından kıl ceker gibi » temerrut » onune cıkmak » turşusu cıkmak » pek cok » gâvura kızıp oruc yemek veya b » kucuksemek » yuk » gok guvercin » cirkinlik » cabalamak » den bu yana » rantcı » cekicilik » dovmeci » cole donmek » emekliye ayırmak cıkarmak veya » buyukken daha kucuk duruma get » pacalık » yuzu olmamak » acış » taraca » takla bocekleri » ozgulluk » sarıciğdem » kıyak kacmak » bonkor » ay gun yılı » bicenek » guldur guldur » musebbip » yuruyuşyapmak » ak ek » suslendirme » gozemek » odenek » camur atmak veya sıcratmak » yengec gibi » gure » gorunme »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.