tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acma » birey ustu » kopurme » su » eşbicimli » th » gonlunden gecirmek veya gecmek » smacor » cizmek » madik atmak etmek veya oynamak » yayla corbası » durtuşme » gumrahlık » tecahuluarifane » gumuşgrisi » ruslaştırmak » tarafından arabacıicin armağan » yayılmasınısağlayan cihaz » un » genel goruşme » muslumanlaştırmak » hulûs cakmak » sacaklanmak » ayağının veya ayaklar altında » muptelâ » ic ses duşmesi » ustune varmak » kanavice » um » canakcı » bulunulan noktasının meridyen » altın eli bıcak kesmez » teleutce » gun doğusu » capaklı » hizmetci » ne oluyor » al bayrak veya sancak » orta cağfelsefesi » cekişmek » medet allah » bitkisi gossypium » gozene » allah selâmet versin » otucu » gul gibi gecinmek veya yaşamak » karaardıc » guncelleşme » tekerlek kırıldıktan sonra yol » guneşli »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.