tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
danışıklıdovuş » sopa atmak veya cekmek » olcek cizgisi » tukuruklemek » ozumlenme » duziko » mecbur kalmak veya olmak » abdal » ciğnemek » oksuruş » ozdeşlik » mudur muavini » camura taşatmak » hazzınıcıkarmak » henuz » hırcınlaşmak » catışma » ana baba gunu » tezahurat » kurklu » dunku » yukletilme » citişmek » gunduzsefası » sacma » ferula assa foetida » bilmece cozmek » nargile tutunu » sungusu duşuk » mustehcenlik » rotarlı » cuppe » ardında yuz kopek havlamayan k » gorunguculuk » teselli mukâfatı » uretmek zihnî yetiler oluştur » cepcevre » gerekcelendirme » şerbetci » basmak » mudahale etmek » hint gergedanı » gobelek » icin icin gulmek veya gulumsem » adetce » cesaret gostermek » suzucu » uygun duşmek » gulec » anlamaya yarayan sınama »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.