tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arap gibi olmak » yukarı goğe doğru olan yanı » kucağına duşmek » olur musun oldurur musun » lutufkârlık » koşe » tutuncu » temasa gecmek » calımlanma » olur şey veya olur değil » monsenyor » cağnak » yukselim » zambiyalı » itham etmek veya ithamda bulun » serbest yuk » ordinaryus » kulbastı » gobek odunu » surumek » altı b sınıflamalarda ikinci » tek acıklık bulunan ocak » bir cuval inciri berbat etmek » tukuruklenme » kaynatılmasıyla elde edilen ye » musaade etmek veya buyurmak » maymun gozunu actı » teselsul » ackıcı » yargıtay » ucuc boceği » cok guzel kadın » catışılmak » gercekte » ici goturmemek » merak etme k kalın okunur » okuz » başdumenci » erkecsakalı » soz dalaşı » ağaccılık » tedavulden kalkmak » yuzey veya cizgi kaide » oluruna bırakmak veya bağlamak » duğun dernek » teşerruf etmek » boşnak » boya cekmek » cırak » butunlemek »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.