tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omrubillâh » oran » kose buğday » percinlemek » luk » hunnap » ust » yuz » allah gostermesin » mucessem » karnıbuyumek » iyodur » yukletmek » cırnık » başortulu » kirecsilemek » pekiştirmek » eltieltiyekustu » kor » ocağıkor kalmak » bayrakcı » turetme eki » gozu ısırmak » cakıl taşı » kuf » cizik » ebussuut efendinin gelini gibi » cokmek » soğuk vurmak veya yakmak » bıcaklık » entelektualizm » mecbur kalmak veya olmak » secici » keyif surmek » yuzu gulmek » teeddup etmek » dik acı » iadeli taahhutlu » yargılama usulu » perulu » cevrimli » ilâc icin yok » basubadelmevt » bir şey soylemek » kapıbaca acık veya kilitli » ortak carpan » carpılı » sana taşla vurana sen aşla var » sprituel » mureccah »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.