tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uclanmak » zekeriya sofrası » bir değer karşılığında birinin » kilimci ile kor hacı » yuzeysel » nesneler icin guclu zorlayıcı » arasındaki ekonomik ilişkilere » duşman » cıkarmak » arkaustu » kredi sozleşmesi » tedhişci » tavukculuk » barokcu » oldurulmek » gonul bulandırmak » gubresiz » ici ezilmek » sonradan gorme » bugun » ruzgârlık » gozunde şimşek cakmak » kusuf » takdir etmek veya eylemek » yuklenmek » ucuzleme » cevirmek » catık surat » surunmek » ciğneniş » soz ustası » ozel ulak » gır gır gecmek » hacamat etmek veya yapmak » aclıktan olmeyecek kadar » oruk » secmeci » hodukce » ağzınıopeyim veya seveyim » pırpıtcı » muvekkil » gor veya gorursun » yaprak boceği » dondurmek » minyaturculuk » surukletmek » kabahati birine veya bir şeye » nefis mucadelesi » gunahıkadar sevmemek » capmak »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.