tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşlenme » kıvanc duymak » iskeletli hayvan corallium rub » ceşit » cember » saatci » dumencilik » koruk » civit rengi » omca » hot demek » guclendirmek » omur » kecelemek » mucevher tarih » pusatcı » palavra savurmak atmak veya sı » gunleri sayılıolmak » dondurmek » kacırmak » yayılmasınıonlemek icin kullan » kupelik » cicek » gerilim olcumu » vakitce » uflec » elimi sallasam ellisi başımıs » kurt kocayınca cakallara kopek » yapma yapmayın yapmayınız » evic » dağdağustune olur ev ev ustun » balkar » fırcalanmak » gozunde tutmek » cocukluk » akıcıunsuz » karavana cıkmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » yeri goğu inletmek » maaşa gecmek » turel » asansorcu » curlatmak » dişine gore » yediği onunde yemediği ardınd » tur » tuketmek » fart furt farta furta etmek » dipsiz kile boşambar » tatarımsı »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.