tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
brulor » gucuk » telgraf uslûbu » bir elini bırakıp otekini opme » alman » gozunun onunde olmak » tespih bocekleri » muhre » daha bircok şeylerin yapımında » sur at katarı » yakıacmak » balcık » cipilti » ictinap etmek » sutannelik » acan » cekirge » donmek » guz donemi » yer acmak » duşuntulu » asurca » tukuruk bezleri » iki gozu iki ceşme ağlamak » nukul etmek » ozeni » buz ustune yazıyazmak » yahudi pazarlığı » dili donmemek veya donmek » kuskun » karakılcık » perdah cekmek » burgac » surundurme » rekabetci » buyukluk taslamak » yurumek » yolu acık » muezzinlik » ornek » celimli » amator » cubuklamak » kıptîlik » yakın gocuşme » gumruklu » senatorluk » kız bocekleri » hamur corbası » ceteleşmek »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.