tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onemlice » teheyyuc » curuksuz » duğmesiz » gormek » yurume » korkunc » yon » satışsozleşmesi » elini belli etmek veya gosterm » bohca boreği » para ile değil sıra ile » cınarımsıisfendan » dişini sokmek » plânlıbuyume » sahneye cıkmak » namerde muhtac olmak veya name » kan cıbanı » yuruyuşduzenlemek » veya ağzının icine bakmak » tahammulfersa » aslan » goğerti » bayram değil seyran değil en » calımlanış » kungurdemek » mentollu » cınsabah » borc harc » kok doğrayıcısı » icli dışlılık » goz gore gore » yahudi baklası » hukumler ve izlenecek yollar » şerit » andac » eşbasınclı » gemisini yurutmek » izine duşmek » şovalyece » carliston » giderlerini tur ve ayrıntıları » sepetci soğudu » hava kure » efendime soyleyeyim » sut cekmek » calışma hayatı » ustun yapım » sigara boceği » suzule suzule »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.