tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıkca » sun » calgın » haclı » dunya gozu ile gormek » guneyli » surerlik fiili » cekiye gelmek » suruklenmek » guvenli » havuc » gun doğmadan neler doğar » monsenyor » fiske kondurmamak veya dokundu » tuy duzmek » mutemayil » kıvanc » taayyun » vidoyu gormek » ayakuzeri » tokaclanmak » terettup etmek » gec » t » cemkirme » şukreylemek » secmecilik » olu » rolâtivizm » omur surmek » muthiş » calma » cekic » kirecleme » ş » baskısız buyumek » alaturka bilen alaturka eser » murekkepli » yenilir veya yenir yutulur şey » zir » calım » ceki taşıgibi » puskurtmek » cok guzel kadın » hayrınıgor » marşmarş » nalcasız » rafinator » secicilik » cekic atma »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.