tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıskanc » cadır tiyatrosu » babamın veya ustamın adıhıdır » kor bağırsak » koy ihtiyar heyeti » orselemek » nuh nebiden kalma » keceleştirme » uşutuk » yurutulmesini ve bunlara dayan » şişe cekmek veya vurmak » cocuk işi » yangınıkoruklemek » kuzguna yavrusu şahin veya ank » acık » hucumbot » kumaşcı » secmecilik » cankurtaran kulubesi » gosteri » tek yonlu yol » duşgormek » burokrasi » ibaret olmak veya kalmak » hıckırmak » nesne » uzerine yurumek » tebellur etmek » mozaik doşeme » cakşırsız » msa mse » cocukca » kumesi » buyu bozmak » cadır bezi » gozyaşımemesi » armut pişağzıma duş » ihtiyat akcesi » duğun yahnisi » yuzmek » gorunur » muzikci » buyuk terim » bocekcil » butce acığı » ekmek duşmanı » nuktedanlık » teşerruf » benzine kan gelmek veya benzi » uzerine evlenmek »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.