tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komurleştirilmek » gostermek » paraşut kulesi » jenerator » sıkıduzen » acık sarı » boşgezmekten bedava calışmak y » acık sozluluk » gecmek » selâmunkavlen » catkın » gun » ayakcak » ayyuka cıkmak » beyaz komur » kirec kaymağı » gol kestanesi » fırsatınıduşurmek » kaclı » corbacı » cumhuriyetci » cekimserlik » carkıfelekgiller » cılk cıkmak » zucaciye » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » duşunce iyilik ahmet ertuğr » anlamaya yarayan sınama » gozetmek » nuvaziş » eltieltiyekustu » somak rhus coriafia » ust yapı » cekilme » ana yureği » kepceli » kirli cıkı » parca » ilâc yapmak veya hazırlamak » lutfeylemek » cirkefe camura taşatmak veya c » kacış » hat cekmek » hıncsız » ne mal olduğunu bilmek veya an » ustunsemek » ulker » hayvan elephas » rus » murur »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.