tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu onunde » suredurum » sac ağartmak » nez etme » duzenci » kepceleme » kurtun » major » uygun gormek » tekellum » carliston marka » ustecilik » gulboceği » alttan veya aşağıdan almak » yuzuncu » beylik fırın has cıkarır » tavukculuk » ic merkez » gozleri kararmak » kırılıp bukulmek » cuval » karikaturluk » bicimcilik » avrupalılık » kucaktan kucağa dolaşmak veya » avuclamak » başak » dovmek » elektromanyetik guc » sundurmek » tunclaşmak » acık hesap » kıcınıyırtmak » kacırmak » sunnet » borekci » vidoyu gormek » cıkarmak » bruxelles lâhanası » yatak ortusu » hesapca » pekiştirmek » sezu » can gozdesi » duşunceli » cakaralmaz » unlem işareti » gocer konar » şomiz » allah eksik etmesin »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.