tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
toz pembe gormek » sansurlu » gozsuz » lık lik luk luk » suz » kat cıkmak » gomu » kursu başkanı » sokağa dokulmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » acık fikirli » hicap duymak veya etmek » turk kıyması » kullanılan yapma yuz » buyuk mevlit ayı » donme » etiketcilik » bilgi şoleni » koz » celikleştirme » kecileşmek » mızrak cuvala girmez sığmaz » olcucu » koturum » tertipci » kurnemek » catı » meydana cıkarmak » kacırmak » mustelzim » malzeme » ustune duşmek » bicimselleştirmek » ickicilik » cevrileme » tacik » cekimolcer » cok eşli » one surmek » surgun » yoneylem araştırması » iyi gozle bakmamak » ecek » orumcekler » macun kureği » ağıtcılık » hukumranlık » coğunmek » goresimek » celmece »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.