tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovuş » değnekcilik » olup olup dirilmek » ışınımolcer » duzenek » ahbap cavuşlar » uclu ganyan » kor kurttan bile vazgecmemek » ovmek » vazgecirme » cok yanlıveya yonlu » sukûtî » flâman atı » lecelik » cingene pembesi » se » kırlangıc » calışkan » karaağacgiller » gulut » yekûn cekmek » uslûpsuzluk » olumlu » kulac atmak » imlec » olcusuz » dil otu mu yedin » telgrafcılık » ozenticilik » donem » rubap » tuneme » hayat gecirmek » veya belli bir yukseklikten aş » sun î cayır » oğurme » odemli » gunduzcu » munasip » sudan gecirmek » nufus patlaması » kapcıklı » camura bulaşmak veya batmak » merkepci » cuk » tenkitci » cuvalcı » mulkî » ifrat tefritte kalmak veya bul » ciltci »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.