tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
toplu goruşme acık oturum » cemaatimuslimin » golge balığı » ustunde » aracı » hurle » en kucuk birliği goze » herkesin gectiği kopruden sen » icapcı » vazgecirme » guvenlik gorevlisi » domates corbası » ihtilâc etmek » cıplak at » ozlenti » ceki » lunet » cakmak » kiremitci » donulmek » tul » plâstikten arac » lâtin dilleri » kılıc alayı » ceşitli » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » beklenmediği umulmadığıveya c » bîilâc » icin » topluluğu » kulceleşmek » boşa cıkmak » kapkac » cor » elinde buyumek » sıcramak » gommek » kendini vermek vurmak veya cal » subjektivist » sağdıc » bağlantıunlusu » zodyak » cıtır pıtır » yukletmek » yalın uslûp » ırkcılık » tedavulden kalkmak » me » goreyim seni » şoyle dursun »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.