tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elden cıkarmak » somurmek » sacıp savurmak » ucgen piramit » capacullaştırma » norvecce » supurge darısı » bicimsizlik » kısa unlu » urpertici » hukûmet » sultan kethudası » duğumunu cozmek » gudulme » tekessur » bağırıp cağırmak » plâtonizm » suzmek » akdeniz mavisi » obeklenmek » cozunme » ammada yaptın ha » gi » mefruşatcılık » dizi veya dizinin dibi » dayanc » guc beğenir » bitkisi gossypium » ciceklemek » cop arabası » arpa ektim darıcıktı » muteveccihen » cok anlamlı » yerle gok bir olsa » butunlemeli » icinde yuzmek » calışma » oclenme » bir ornek » gulle atma » azotolcer » oğretim bilgisi » ferz cıkarmak » yuzu gulmek » kuşumlenmek » pacavra » cınarlık » barokculuk » man men » mes uliyetsizlik »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.