tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzeyinin her noktasına basınc » oncu » okuler » ovunce » yola cıkmak » bahceci » geciş » ileri geri soz etmek veya soyl » cekirge otleğeni » tedhişcilik » belirtilen bolum » mulâhazat hanesi » ağaclık » şoyle bir » duşkırıklığı » sağelinin verdiğini sol elin g » eski goz ağrısı » fon muziği » kumelenmek » zift yesin veya ziftin pekini » ultimatomsu » ankesorlu telefon » rum » yalvaclık » minder curutmek » gorunmez kaza » cuka » carliston » panamalı » buyuk yemin etmek » cırpıcı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » dort bucak » balcık levha fayans » sut otugiller » sandıkcılık » dikilmişparca » organik kutle » tek kurekle mehtaba cıkmak » tohmet » dikensi cıkıntı » coluk cocuk elinde kalmak » bibliyotekci » uzengisiz » cay servisi » kuflendirme » icine sıcmak » gitsin » cec » mucbir sebep »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.