tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murekkepci » bal dok de yala » tirşe gozlu » corba icmeye cağırmak » hint safranı » zuppelik » karşıtcı » gonlunden gecirmek veya gecmek » sozlendiricilik » dizginleri ele vermek » bukulmek » salcalı » erendiz » cuk » catlama » ucunu kacırmak » buyuk tansiyon » guzelce » parcacı » dalgıc kuşu » otesi berisi » bukum » secmecilik » sulun » cullanmak » ayranım budur yarısısudur » komunistlik » ucup gitmek » arasında den başka anlamıyl » ici titremek veya titrememek » onleniş » bugune bugun » puturlenme » cikolata » sacaklanmak » siper guneşlik » donercilik » celtik » arasında den başka anlamıyl » gul gibi bakmak » dovmek » umtırak » kel olur sırma saclıolur kor » mıhsıctılık » buyutme » cemrenme » acmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » cıtırdamak » yuz aklığı »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.