tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün özellikleri nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
citmik » icinden gulmek » oğutmek » guzaf » teleutce » beyaz rus » ele gune veya ele gune karşı » bugun bana ise yarın sana » gosterge » sureğenleşme » metal parca » gencleşmek » ihracatcılık » bisulfur » konduktor » kılıc » bahce makası » bicimsiz » akşamdan kalmışveya kalma » cığ » gelin ciceği » gozetiş » horasanlı » toz » fıstıkcılık » cok uluslu » mulk » kufeci » akrobat » cirkinleştirmek » hak yerini bulur veya hak yerd » icerme » avşar » ackıcı » sıcakca » suve » tunclaştırmak » odu kopmak veya patlamak » yıldız akmak kaymak veya ucmak » mubaşirlik » teneke calmak » orneklik etmek » kullanılan yapma yuz » bolen » kumuc » cumartesi kibarıgibi suslenmek » emlâkci » ucuz alan pahalıalır » İzmir koftesi » plâcka »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.