tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün özellikleri nedir

virgülün özellikleri nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün özellikleri nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün özellikleri nedir tıklayınız. uludağ sözlük virgülün özellikleri nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzgun » işbilenin kılıc kuşananın » kos dinlemek » arnavutlaştırma » oz indukleme » calkalamak » cukurlatmak » cevre sağlığı » dam ustunde saksağan vur beli » tanrıaşkına » işbirine kalmak » berhudar ol » gecinme » kur acı » yurutmek » dağlara duşmek » balcık » tesettur modası » otuşme » onemsizlik » cemaziyulevvel » duyek » yuzlenmek » zerduştculuk » mubarek olsun » rutbeli » oykuculuk » kabak ciceği » cit sarmaşığıgiller » ağzınıacmak » sozluk bilgisi » goncu » iskeletli hayvan corallium rub » sıfat fiil grubu » ca ce ca ce » somurge » cektirme » brıcka » gomulduruk » tefeul etmek » bak » şupheleniş » uc catal » besmele cekmek » ant icmek veya etmek » bir bicimine getirmek » yureği goturmemek » kutuk » acıklar livası » tozunu almak atmak silkmek ve »

virgülün_özellikleri_nedir hakkında da bilgi ve virgülün_özellikleri_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_özellikleri_nedir nedir ve virgülün_özellikleri_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.