tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz yaşam oykusu » cekmek » cekmeli » yondeşacılar » turunc » gorece » zihin acmak » soylemek » muskirat » burnu surtulmek veya burnu sur » akıldan gecirmek » gozletme » unsuz gocuşmesi » curuk sakız » nufuzlu » amerikan » olmezlik » yuzu yumuşak » hoşduruma gelmek » derme catma » cirişcilik » mudahil » ihrac edilmek » kor » canak ağızlı » guğum » gozu tok » şişe cekmek veya vurmak » sozel oğrenme » soğdurme » lr » fıcıcılık » cukurunu kazmak » lâtin ciceğigiller » aklınıkacırmak » cevre kirliliği » acıklanma » kacmak » ayağının veya ayaklar altında » hırs burumek » dovdurtmek » cekmek » gurultu cıkarmak etmek koparm » ozelleştirilmiş genellikle di » olumle burun buruna gelmek » gumruklemek » halic » toskurtmek » universalizm » puf boreği »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.