tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hucum » guven duymak » tesetturlu » ipekci » İskitce » goz ucu » sozune gelmek » cakıltı » suveter » soylenmek » gozlerini acmak » onluk » başaşağıduşmek » yuzmek » balık kavağa cıkınca » sıcanımsılar » fusun » para cantası » pilic gibi » supurulmek » ofkelendirmek » koklemek » arapcalaştırmak » kuresel valf » korle yatan şaşıkalkar » gunaha girmek » surme » dondurmek » icin icin yanmak » kimin nesi » emniyet muduru » supurtmek » muştak » mevlevî » halkcı » duzlenme » durdurmak » kopuklu » dışgucler » muşteri » kanlıbıcaklıolmak » teslim bayrağıcekmek » surgun olmak » guduk » uckun » fiske kondurmamak veya dokundu » inanclılık » goynuk » surtunmek » tanrıkayrası »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.