tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
produktorluk » guzel » kaldırım supurgesi » cevre bilimi » ceğmellenme » kesip veya kestirip atmak » cile » yuz bulunca astar istemek » copsuz uzum » uzunluk olcusu » pacal » gozlemlemek » tahmisci » koşe kapmaca oynamak » ozel televizyon » bir iddianın gercekliğini inkâ » carpık » kâğıt acmak » kacırma » olme » tepetakla etmek veya devirmek » allahuâlem » hamam bohcası » gozettirme » soz goturmek » civileme » cokca » cile » nufus memurluğu » ceyrek final » hurmet » yoksun bırakmak etmek veya kıl » donmek » ortaya cıkmak » gozetime almak » gutmek » son gurluğu » duzgun » kure » buyultmek » elini ayağınıkesmek veya cekme » olumcul » aslanpencesi » ım » umitlendirmek » gun gune uymaz » hafta arasında veya icinde » ic harp » kacımsamak » bıcak gibi kesilmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.