tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
film cevirmek » turban » bulamac » sul » gonlunu yaralamak » goğsunu gere gere » ic cokgen » buyuk harf » anak enek » olcu almak » kotuluk etmek veya yapmak » munekkitlik » tuzsuz durgun su ortusu » gozleri fal taşıgibi acılmak » subjektif » ağzının ici yangın yerine donm » guzelleştirilmek » lisan » soylevci » tasvip gormek » yuzunu guldurmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » zemberekci » inmek » koselik » buyukken daha kucuk duruma get » başıustunde yeri olmak » bortulmek » ust » surgun olmak » sozluk » bobrek yağı » sulu goz » susleniş » guvensizlik » sakalım yok ki sozum dinlensin » run » kınalar yakmak » kundeleme » ikiyuzluluk » yaşama cabası » fırtına cıkmak » tanıdık cıkmak » sinuzoidal » yahudice » kırbaclanma » alcak ses » şark cıbanı » tecavuz » carşafsız »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.