tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omur » ustun yapım » uzum hoşafı » başoğretmen » maoculuk » cokuntu » melengic » gecen taşınabilir değerlerin b » dokunme » ağızdan burun yakın kardeşten » oğelerin tumu » tufeklik » alıcıgozuyle bakmak » abaza » don cozulmek » paraşutlu » korkunclaşmak » kuresel gok bilimi » kunguldeme » ay aydın hesap belli » olu » yer altıdunyası » gucun » cozumleyici » cağ » eğitim enstitusu » fırsat duşkunu » yoneltmek » lw » sacıştırma » gorevden uzaklaştırmak » komşu kapısına cevirmek » kucuk bey » tıraşcı » frenkce » gureştirmek » acılma » borclu » bocekli » cubuklu » ankesorlu telefon » muhmel » difuzyon » torpulu » toprağıcekmiş » think tank » dunyaya getirmek » cokelti » maraz esenlik karşıtı » dunyevî »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.