tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzme » uckurutan » tunek » muhur basmak » kırk yıllık yani olur mu kâni » buğusu ustunde » cakışmak » hint bezelyesi » cebirsel formul » uzerine yurumek » yarayan kuru ince yaprak » olu » kitapcılık » yetişmeyesi » daim etmek veya eylemek » vus at » ozdek » ustune cekmek » cıtır cıtır » guluk » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » fistul » oz » orasısenin burasıbenim dolaşm » cavmak » nc » kilidi kureği olmamak » cobanlama » kafasınıucurmak » hint yağıağacı » buzulmek » ortopedi uzmanı » karaya duşmek » muebbet » allah vere de » pas acmak » tukurduğunu yalamak » goruşbirliği » oznel » kup şeker » acık kalplilik » half time » kucuk duşmek » şoyle » el cabukluğu » sıcratma » dubbuasgar » gonlunu celmek » kafadan gayri musellâh » ozellikle celik dokum ve alaş »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.