tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elekten gecirmek » kacmaz » carpıklık » picuta » sıcan deliğe sığmamış bir de » yarayan kuru ince yaprak » ağzına surmemek » uleşme » ust » duğun ciceği » toreci » elmanın yarısıo yarısıbu » mefhum nosyon » duzgun » yaltakcı » elci » taraca » tutturgac » sabaha cıkmamak » murebbi » olum hak miras helâl » ictepi » ozdeşlik » hava duzenleyicisi » ozgurleştirmek » kafkasyalı » alcılı » selcukî » bolucu » ozellik başkalık ayrım » corbaya donmek » tedavulde olmak » muhafız olma durumu » okce cene » kullemek » dumencilik » dili bir karışdışarıcıkmak vey » ureticilik » teşkilâtıesasiye kanunu » rum » turkmence » mil cekmek » mudafaa etmek » buğusu ustunde » kurtajcı » allah manda şifalığıversin » okuz balığı » koprulenme » yuk olmak » curutmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.