tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oluşturduğu demet » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » gonul maskarası » calınma » el cantası » bağırışcağırış » cisenti » cıkarcılık » vadesi gelmek veya yetmek » arap » kulucka » ileri geri surulebilen sistem » kucuksemek » acık ordugâh » cağanoz gibi » saturn » uslenme » muharriş tırmalayan tahrişed » citileme » gozunden kacmamak » gecmek » calışma yontemi » acık kapısiyaseti » ligden duşmek » neşvunema bulmak » paha bicmek » borc » suclu olmak » sukûnet » inmek » oyku » denizcakısı » m2 » hamallığınıetmek veya yapmak » gucluk » ahdiatik » parfumeri » duzenbazlık » kancılarlık » turk » hastalıklarının genel adı » sonradan gormuş » bukum » cap » cocuklu » riyazet diyet rejim » cakırkanat » ciğnetme » muptezel » kor olasıveya kor olasıca ols »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.