tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soğuşme » ruping sistemi » cozmek » zorun ne » yağışolcer » tekâsuf » kopoğluluk » calkalanma » sırat koprusunden gecmek » dispec » turemişsıfat » hareketi » karagul » oylamaya gecmek » korluk » bize de mi lolo » yatak carşafı » gonlunce » cıkışnoktası » yerden yere calmak » canak comlek » pusur » cimdik » gurbete cıkmak » resim yapmada kullanılan komur » dağayısı dağlarda yaşayan yab » murettiphane » bugunden yarına » bol kepce » ruchan hakkı » habbesi kalmadıveya habbesi yo » muvafık bulmamak » ust alize » mahrut » otostopcu » yuk » catıyıalmak » corek » muşkulleşmek » gozu gormemek » oğurtucu » donmek » kaynana olma durumu » blof » ceteleye donmek » sukûtla geciştirmek » bağlaclı » sansualizm » dunya bir araya gelse » ozellik »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.