tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kor kandil » cozulme » grev sozcusu » dokmek » gozleri kapanmak » teslimatcı » civi kesmek » teemmul » yureği yağbağlamak » tarlada izi olmayanın harmanda » goklere cıkmak » pestili cıkmak » koylu kentli » acık bilet » mulkiyet » şohret salmak » macun kureği » intelektualizm » kırgız » oz » sıcıp sıvamak » tecessum etmek » şantor » yapılmışiplik » mucellithane » yasa sozcusu » bulunan bolum kafa ser » buyume » mustebat » cişi gelmek » ı i u u » kırmızıgomlek » ic bellek » carşafa girmek » muhresenk » folk muziği » canım dese canım cıksın diyor » catal gormek » kumulus » beşyuzluk » cotra » cenek » kılıfcı » duşup kalkmak » onayak etmek » malın gozu » otekisi » dara duşmek » ilâclı » cekmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.