tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hucum » goz goz » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » sıtma gormemişses » yokuşcu » oluk » politikaların genel adı ferdi » sungerler » cocuk olmak » apacık » iclenmek » corbalık » yururluğe konmak » yuze gulucu » teknokratcılık » oğleustu » icli dışlıolmak » demediğini bırakmamak veya kom » cok gormek » medeniyetcilik » uyuz bocekleri » ilâclı » berberî » kucuk capta » uslûp » madenî yun » oğretim gorevlisi » amerikalılaşmak » karının saclısı tarlanın taşl » şeytan gorsun yuzunu » ruşvetcilik » donum » yukumlenme » mutevakkıf » calkantı » manisa kebabı » dunya guzeli » urkutmek » soğan ciceği » gostermek » goklere cıkarmak » cığırtmacı » cift vuruş » gok » caprazlama » olcek » yalcınlaşmak » bolunuş » camur kalemi » tazıya donmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.