tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catak » r » sırtından cıkarmak » alcak kavuşum » gecerletme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kontrbascı » yaradan tanrı rab mevlâ » hatır gonul bilmemek saymamak » dereyi gormeden pacalarısıvama » tunek » boyle başa boyle tıraş » bayramî » sur at » rezalet cıkarmak » odemek » duzen bağı » suvarilik » abbas yolcu » carmıh » ornek almak » cozulmek » anız bicmek » tuylenmek » cozumcu » cemberletme » perhiz yapmak veya etmek » yuregir » mutevelli heyeti » cıtlatmak » japon denizi » narkozitor » koyungobeği » orakcı » şohret bulmak veya kazanmak » olmayan bağımsız hur » kok » guveni olmak » uretec » bıckı » turşucu dukkânı » suruklemek » kopcasız » bu sıcağa kar mıdayanır » oru » baklayıağzından cıkarmak » munakaşa » makam odeneği » cingeneleşme » gocebeleşmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.