tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ongormek » cembalo » yuzu olmamak » bac » olenle olunmez » sozde » icli dışlılık » can cana başbaşa » işportaya duşmek » sokmek » kulusturluk » amara » algıbıcağı » cevirmek » yırtıkca » ilgincleşmek » t t » soyup soğana cevirmek » percinleniş » cinkograf » acıklamak » icbukey » cekmek » suc duyurusunda bulunmak » mulâyemet » teneke calmak » ınc inc unc unc » huccet » gumuşlenme » ici kararmak » gonul dilencisi » etciller » surgu » rezili cıkmak » burnu yere duşse almaz » hırs burumek » bicim » pes perdeden konuşmak » suluk vurmak » cıkmak » selâmunkavlen » zarfcı » penceli » ağzına veya diline kira isteme » mısır turnası » ne gozle bakmak » hanumanınıyıkmak » gorevlilik » doğuşcu » gudukluk »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.