tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorunmek » selcukî » cokuşmek » vokabuler » dokmek » catallaşmak » ozge » duygusal duşunme » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » kısıtlayan kısıt altına alan » rolune cıkmak » guven beslemek » oldurulme » gagavuz » kemiğine kemiklerine kadar » luks hayat » yıldız gunu » korunu oldurmek » gumuşcun » surerlik fiili » yola duzulmek duzelmek veya ko » soz birliği » cevre sağlığı » kurakcıl » muşahede » carksız » ız iz uz uz » ucteker » cağıltılı » utmek » hunnapgiller » ordek » umit bırakmak » nakliyatcılık » beklenmediği umulmadığıveya c » l l » otostopcu » yeise burunmek » balgumeci » luzumsuz » tuketim » dunya evi » koşek » durbunlu » soğuşlemek » gocen » af cıkarılmak » tukurmek » cuvalsız » kucuk karyola »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.