tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzey » allah hayırlıetsin » cabası savaşım » sahaca » temize cekmek » camaşır leğeni » yaydığıgozle gorulen ışıma » soluğu kesilmek veya tutulmak » cifte standart » care » uşmek » nohut oda bakla sofa » yun » etmek » cardak » cıkışma » kitap acacağı » cevrelemek » kacırmak » kacamak » akıl erdirememek veya ermemek » goğcek » taannut etmek » yer bicimleri » yuzleşmek » koktencilik » guneşdil teorisi » hint pirinci » yavaştutun » tavus tuyu » yalancıcıkmak » gurultuye veya patırtıya verme » murailik » dumbelek » gunduz » carmık » ozel » kayışa cekmek » bektaşî » kurekci » gosterişcilik » uz » boluntuler » canaksıhucreler » gostermek » camurcuk » ceza cekmek » cala kaşık » cıkarılma » karşıtı »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.