tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlemek » adı » cıkıştırmak » siluryen » loklemek » tribun » korleşmek » dollenme » tepegoz » başından buyuk işlere girişmek » pay cıkarmak » cene cukuru » acılmak » ne olacak » golgelendirmek » cileli » toskurme » dunyanın obur veya bir ucu » surunmek » zac yağı » elma da alma da demesini bili » duz » apacıklık » şar şer » cıkma » ele gecirmek » ağızsıl unlu » kredi acmak » acmak » pakistanlı » gurbete cıkmak » ric at etmek » cıkarmak » bocu » toyga corbası » ağaclaşma » duzen vermek duzene koymak vey » kem gozle bakmak » cifteli » once gelen onceki » elinden cıkmak » yukunu almak » kulot » hayvan salamandra » allah canınıalsın » donuşumcu » tovbe » yalıcapkını » kunde » icmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.