tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olumsu » ucan kuştan medet ummak » soyup soğana cevirmek » mel anet » yuz binlik » icerlek » ecel geldi cihana başağrısıba » corba etmek » curuk para » yararlanarak yasalar cıkarmaya » konveyor » ciğnenmek » al el » absurt » ali nin kulâhınıveli ye veli » kostum » on oluşum » erosculuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kin » karagul » ici titremek veya titrememek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » fıstıkcılık » yureği yerinden oynamak » kopeği bağlasan durmaz » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » astarıyuzunden pahalıolmak » ustunleşmek » yuz kere » alt alta ust uste » allah hayırlıetsin » ceşnileme » munasebet » acık kalpli » celik » calıkakıcı » zukâm » munfail » ustunluk karmaşası » basıncolcum » koşe rafı » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » balkopuğu » uye » vidoyu gormek » başa gureşmek » olan kimse » yemişci » im »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.