tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
berat kandili » pencuyek » babasına cekmek » luks » kucukluk » goce » bedcehre » rik a » kokensel » ciharıdu » arma ucurmak veya arma budatma » tura cıkmak » guduk » ruyasında gorse hayra yormamak » canıcıkmak » kısa cizgi » kalite kontrolu » bulbulu altın kafese koymuşlar » topac » ejder ejderha gibi » muzecilik » peşinden yurumek » kor nişancılık » kutuphane » ozgur » dolek » gereği duşunulmek » oluşturduğu siperler borda ka » evdeki pazar veya hesap carşıy » calgıcalmak » surtunup durmak » sozunde durmak » say beni sayayım seni » kirec » golgelik » camaşır sodası » cıraklık etmek » colpa » kuşgibi cırpınmak » cevirgi » mudrik » sırasıduşmek » bazılarıveya bazısı » olukcuk » kalafatcılar » hurdasıcıkmak » ceyizci » musmir » elimi sallasam ellisi başımıs » sokağa dokulmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.