tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sepetci soğudu » kurek cezası » turkceleşme » dik ruzgâr » yuz yuze gelmek » mes uliyetli » bir tatlı » medducezir » oturmek » cenesiz » duzen » ut » guderici » boy gostermek » musteniden » dumdar » yangın yerine donmek » burclar kuşağı » cıtırdayış » yapılmışalet » capak » kendi koşesinde yaşamak » hartuc » esperanto » duşey cember » merkezî ulke » summettedarik » yukarı goğe doğru olan yanı » hazır duruma getirildiği omurg » boşluk » yuceltilmek » ciftleme » dokulmek » ku » hafriyatcılık » mes ut » borclu olmez benzi sararır » guc kazanmak icin calışmaya ar » muddeiumumî » ufurme » cocukca » lutfetmek » davranmak saygıgostermek soz » renkli recine » muminlik » urbanizm » cekilme » husnu kabul gostermek » kapalıcarşı » denizden veya denizi gecip cay »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.