tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonum ayrımı » cıkmak » sunnetcilik » iclene iclene » citen » ustune yatmak » okka cekmek » cizin cizin » ne gibi » supurgeci » muzminleştirme » oncel » her dem taze olmak » sıcma » kap » cıkıklık » mulâzım » biri veya bir şey icin olumsuz » alnıacık yuzu ak » soz getirmek » yenilir veya yenir yutulur şey » gonderiş » korktuğu başına gelmek veya ko » soyleşi » deli gomleği » mutevehhim » cucuk » gercek varlığıinkâr eden aşırı » acık oğretim » echel » ustenmek » yahudi tapınağı » oz itme » emek cekmek » olcuşturme » dili bir karışdışarıcıkmak vey » kokunden halletmek » butce yılı » soylemek » iki cıplak bir hamama yakışır » mustahdem » gunluk defter » kabak birinin başına veya başı » ulu » elini kana bulamak veya bulaşt » dili varmak veya varmamak » utancından yere gecmek » kimse » duzgun » on alım hakkı »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.