tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parmakla gosterilmek » fesat karıştırmak veya fesat c » cocuk yuvası » cok koyu sarırenkli guclu bir » citlemek » anma toreni » ozleşme » ca ce ca ce » ayağıduze basmak » catıarası » kotek » dağyurumezse abdal yurur » bozukca » ozellik başkalık fark » husnuhâl » bolmec » ziyafeti cekmek » capraşıklaşmak » iki geceli » kullî » icten pazarlıklı » uclu » salkım kupe » grev gozcusu » el cırpmak » puskullu » aramak taramak veya arayıp tar » olumsuzleştirmek » ceker » dovmeci » sumbulî » canlılara yaşama ortamısağlaya » hayvan komuru » durtmek » celmek » olcumlemek » dervişce » turlu » şolen cekmek » dorduncu cağ » rik a » ricada bulunmak veya birinden » coban aldıbağa gitti kurt ald » yerine kullanılır » operator » boy olcuşmek » pabuclarınıcevirmek » tasasısana mıduştu » ric at etmek » kukla hukûmet »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.