tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hoykurme » boşluk » cevirgec » ibadet de gizli kabahat de » arasında den başka anlamıyl » allah kavuştursun » demetcik » duğun dernek hep bir ornek » bir tatlı » korelmek » cıkmak » yuvarolcer » gozukme » kuf bağlamak veya tutmak » el » vucuda vermek aşıyapmak » coraklaşmak » mutehammil » capalı » cın » mustahak » celikleşme » sanskeritce » secim yasağı » cağıldama » yureği rahatlamak » kafayıcalıştırmak » pacalık » otumsuzluk » dağsıcanı » kucuk dağlarıben yarattım deme » duğumlenmek » dik ruzgâr » goresimek » cocuk bakıcı » dost başa duşman ayağa bakar » calkantı » ceteleştirmek » it gibi calışmak » cekiştirmek » cumle » sıra dayağıcekmek » mutemayiz » yan yuzergiller » gomme balkon » gucleşme » tonlu unsuz » kutuğe gecirmek » etliye sutluye karışmamak » tu »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.