tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışa donuk » sunnetlik » hasetci » bocek bilimi » uretmek zihnî yetiler oluştur » servis asansoru » tapıncakcılık putperestlik » cokelti » cozulum » denizkopuğu » onuruna vermek » alcaklaştırmak » nazi » horoz olur gozu coplukte kalı » yakasına asılmak veya yapışmak » elini surmemek » adres bırakmak gostermek veya » hâline kopekler guluyor » iplik cekmek » cıkma » bîcare olmak » kucuk mevlit ayı » flâman kuşu » muşterek » yuzulmek » goz kamaştırmak » gokkuzgungiller » sel gibi akmak » dumen kullanmak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » ultimatom vermek » gocurtme » duzeltme işareti » kurum » yun » at pazarında eşek osurtmuyoruz » turkleşmek » sungerleşmek » saclısakallı » rab » solucan duşurucu » tebessum » ozlemini cekmek » cıkmak » lâf soyledi bal kabağı » ust guverte » bukun » atıp veya atmak tutmak » yurumek » surmelemek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.