tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cervişli » cokmek » ic barış » faraşgibi veya faraşkadar » olum doşeği » delikli boncuk veya taş yerde » tevarus » dibi gorunmek » hareketini inceleyen bilim dal » korletme » olme eşeğim olme yaza yonca b » bortulmek » allah selâmet versin » dil oğrenimi » tur » edilen sıvımadde » tecrube tahtasına donmek veya » ozonur » defol » dunur duşmek » operetci » cıkışma » salıncakcı » sokturme » daha neler » kacırtma » tenasup » japon sarmaşığı » cıtlatma » babîlik » kuf kokmak » tenafur » başlangıc noktası » catallaştırmak » guhercile » cemberlenme » karikaturluk » coğullaştırma » sozlendirme » şolen » surgulenme » bicimini alır hidrojenle oksi » arkasında veya sırtında yumurt » yorgan carşafı » dalgıc kuşu » cıkışlı » gelen gecen » ortusuz » goz memesi » uzerine yaptırmak »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.