tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için virgülün kullanıldığı yerler tıklayınız. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
torpu » aşuftelik » senatorluk » kafasıkuflu » erdiğine erer ermediğine taşa » birinin canına ot tıkmak tıkam » uzay ucuşu » zıddına basmak veya bir şey bi » arac » calık » gozu gormemek » kuşucuşu » gorevli kuruluş » taharruşetmek » eline su dokemez » sıcrama » kellesini ucurmak » bicim » okyanus cukuru » gol » boru ciceği » al bayrak veya sancak » araştırma gorevlisi » sunger cekmek » soyleşmek » yağlıgureşci » golgelik » celmeleme » guven vermek » guneşi uzerine doğdurmamak » ateşparcası » gorunumlu » cesaret gostermek » sutre » deniz orumceği » yuz aklığı » duduklemek » unletmek » uckâğıtcılık » uc vermek » rolâtivite » cirkinseme » yonetici » alcakca » olcunmek » kendini toparlamak veya toplam » yaşgunu » uygurca » cemberlenme » muzminleşmek »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.