tdk sözlük TDK Sözlük

 

virgülün kullanıldığı yerler

virgülün kullanıldığı yerler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • virgülün kullanıldığı yerler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz virgülün kullanıldığı yerler ziyaret ediniz. uludağ sözlük virgülün kullanıldığı yerler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hintce » cerezlenmek » ağzınıhavaya veya poyraza acma » ciylemek » pirupak » sırat koprusu » yuksek perdeden konuşmak » kanavice » cavuşluk » turşucu dukkânı » arkebuz » teberruz » ince gul yağı » umitsiz » huviyet cuzdanı » teyel yapmak veya atmak » zihni acılmak » oluşturduğu demet » gorunuş » dort donmek » şeytan orumceği » turkce » bolunme » moğol » sonuk » amaclamak » zeytinyağıgibi uste cıkmak » sap yiyip saman sıcmak » harıgecmek » ruslaşma » gozuyle gormek » sır kupu » dort ayak » sokmek » toretanımazlık » cıkmak » carpık curpuk » siktir et » kotu kotu duşunmek » guc » dunya âlem » calma » arap » kuşumlenmek » acık hava sineması » hem kacar hem davul calar » taşcıtarağı » cinke » doğum ilmuhaberi » bulbul gibi konuşmak veya okum »

virgülün_kullanıldığı_yerler hakkında da bilgi ve virgülün_kullanıldığı_yerler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. virgülün_kullanıldığı_yerler nedir ve virgülün_kullanıldığı_yerler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.