tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cavlı » cekiye gelmez » lâtince » kaynakcı » mızrak cuvala girmez sığmaz » burokrat » kotu kotu duşunmek » musamere » cuk » cop » kurutac » kurk » ve bilinc merkezlerinin bulund » sozlu » cokertme » yer ozekcil » gozlem » mitralyoz » irilerine kanal izmariti denir » hayvan koklaşa koklaşa insan » icirilmek » cekişme » suruklemek » citmek » yuz bulunca astar istemek » uretim aracları » cıktı » oz tahta » homoseksuellik » uzerine uzerine gitmek » cavuşkuşugiller » celikleşme » gurgengiller » şeşuse » gercek sayı » ortusuz » ucuncul » kustum otu » İri balık ve deniz hayvanların » nefes cekmek » flort etmek veya yapmak » aktualitesini kaybetmek » ara konakcı » yağışolcer » rusva » gumuşlemek » buyuturluk » ici cız etmek » korelmek » curuk para karşıtı »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.