tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşkun olmak » cevrilmek » ucurmak » gosteren » durme » revu » bronşcuk » sumsukleşme » kıpık gozlu » cul » kunde » ozumseme » tehaluk » inmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » tanrı » akıllıgecinmek » calık » guncelliğini yitirmek » ittihatcı » hukmî şahsiyet » uzgu » cor cop » murt olmak » rumluk » bonce » burnu surtulmek veya burnu sur » gobel » bîcarelik » silindir prizma vb bicimindek » yon vermek » turkoloji » masal okumak veya anlatmak » nazariyatcı » surur » nalca » surunmek » cınarlı » kan cıbanı » capaculculuk » soz yitimi » le » mahrut » carpıtmak » yağlıgureşci » olumsuz » kokusunu veya koku almak veya » iliğini veya iliğini kemiğini » jole » sefa veya sefalar bulduk »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.