tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boluk » tezevvuc » dortkenar » kayakcılık » citi yapmak » eşbasınc » cakmak » calkantılı » mutebasbıs » yuz yuze bakmak » bulunan bir sıvı » gercekcilik » gureşci » bilincsizlik » mukâfatlandırma » gonul ferahlığı » unlu » vazife » tul » bir baştan veya uctan bir başa » ipi curuk » cekmek » yureği sızlamak » durust » iple cekmek » anıtkabir » işine gelmek veya gelmemek » kolan cekmek » gunduzleri » kalbura cevirmek » cicek suyu » başmudur » kucuk bitkilere verilen ortak » gozu alışmak » alacık » kişiye ozel » curuksuz » cavlanmak » durtukleme » dert edinmek veya etmek » hıckırış » kamanco etmek veya edilmek » cıtır cıtır konuşmak » ha bugun ha yarın » kardeşce » koşe başı » cığ » dualist » ceşnilemek » makyavelcilik »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.