tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuruyuş » sokmek » cizmek » sungu » recelci » kim kim » torba cay » taşısıksa suyunu cıkarır » kokleme » hafta sekiz gun dokuz » gipur » secim cevresi » mucehhez » kecelenmek » kendini toparlamak veya toplam » ucak alanı » turt » ceper » cek » aktorluk » al gulum ver gulum » sut tozu » japon » donuşturucu » zafer bayramı » desinator » mevlevîhane » cu » yol acmak » orgutlendirilmek » parcalanmak » kanlıyaşlar dokmek » hodukleşme » ice kapanıklık » huzunleniş » gokcek » fin » suthane » ic başkalaşım » kotu » cokermek » yedekci » turşucu dukkânı » turlu » haber cıkmamak » den yana olmak » muzahrefat » turkuleşmek » dovuşmek » sirkuler »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.