tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tespihci » tarihci » gumburdemek » kukurtsuz » toplumsal butunleşme » nefesi kesilmek daralmak veya » nukleon » gonen » serbest calışma » azrail » icerisi » kirada olmak veya oturmak » kosemenlik etmek » coluklu cocuklu » f » uckurluk » mubalâğalı » kuşucurmamak » kakır kakır gulmek » modul » fevc » cavdarlı » eşelemek işi yapılmak » geleceği varsa goreceği de var » duğum » orneklendirmek » organların her biri » ucgen » celikleştirmek » bahaîlik » oğutmek » asal sayılar » denizde kum onda para » acılmak » bir goz ağlarken obur goz gulm » durtuşturme » dem tem » kotuluk » hayvanat bahcesi » goz yoklaması » kurnemek » ere gitmek veya varmak » sıskasıcıkmak » bugun » duruma gelmek » duzencilik » buyumek » ic guveylik » yuz yazmak » gunce »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.