tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumec » sut şekeri » kuflenme » yuzuk oyunu » korukcu » tespih cekmek » davayıileri bir tarihe bırakma » ruzgârlamak » abdesti gelmek veya olmak » inti » yuksek okul » kor nişancılık » catışılmak » ağan eğen » anus » kimseden kimseye hayır yok vey » guzluk » zurafa gibi » ceğmel » ozgun » gonlu kanmak » ucgen » ort ki olem » hoşca » halvetî » hoşca » allah artırsın » ağac nemi » utmek » paşacadırı » istintac » cekmek » ustune gitmek » sonmek » alaya cıkmak » vaz ıhamil » gurlek » gecmek » cıkış » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » icine sinmek veya sinmemek » surekli olarak gidip gelmek » iki eli boğrunde kalmak » hoşca kal veya kalın » olumle burun buruna gelmek » dik acı » oruclu » gostermelik » sureduran » uflemek »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.