tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırbac » alcak gonullu » musademe » acık hava » yerkure » korkunclaştırma » cekip cevirmek » sedefcilik » duğme » haraclı » şehriye corbası » koklu aile » akdeniz humması » fucceten gitmek » ufleme » baba koruk veya erik yer oğlu » ozlu soz » ıp ip up up » arabanın on tekerleği nereden » golgelendirmek » iyi soylemek » corapcı » hukumdarlık » yahudi almancası » yalan atmak veya kıvırmak » kucuk gezegen » suclama » kullanılan arac buat » canta ciceği » alternator » cokuşme » başlangıc » bir tutmak veya bir gormek » bağlaclıtamlama » başınıcatmak » odobenus rosmarus » goturuş » gelgec » hizmetci » slovak » bir abam var atarım nerede ol » suclandırma » cı ci cu cu » başka bir gune zamana erteley » doluya koydum almadı boşa koy » duzenlemek » cehre zuğurdu » donec » soğukca » keyif catmak »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.