tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cabuk » mulk » on » yeme de yanında yat » percem » allah taksimi » teleutce » surgun » muflis » ustune sevmek » lisan » gerektirir » başka bir ulkeye veya yere sığ » oğle vakti » kullanılan arac buat » eğmec » hakka erenler » dâhiliye mutehassısı » uleştirmek » inmek » perulu » yukte hafif pahada ağır » mutemayiz » gomlekci » calımlamak » bileğine guvenmek » fişekci » civileme » kalmak » iftihara gecmek » cıkıkcılık » parti cevirmek » gecirmek » kasnakcı » gozu gormemek » muhre » simitcilik » lek » mutecasir » dost duşman » ileriyi gormek » gormemezliğe gelmek » icin icin yanmak » icini ezmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » dayanc » avrupalı avrupa da yaşayan a » tu » cırpmacı » goverme »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.