tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
t » sıctıcafer bez getir » derme catma » duğumlu » kılıc kuşanma » gozu sulu » kâğıt acmak » pat kut » goz actırmamak » sağcıkarma » buyume » purneşe » dort yuzlu » ne iyi » yukluk » capasız » ceker » soyunup dokunmek » cekim » dağveya dağlar gibi kadar » u donuşu » olum allah ın emri » kendi kendine gelin guvey olma » gozu kalmak » helenizm » suya duşmek » teehhul » cilek suyu » uzerinde kalmak » gecmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » kulağakacan » asgarî ucret » bir calgı » secde etmek secdeye varmak vey » duşkun olma durumu iptilâ » tuyleri icin avlanan bir kuşso » dunyadan haberi olmamak » rumlaştırmak » nasranî » muteradif » yol acmak » ustune ustluk » hungur hungur » gorev » kulunk » cayırlaşma » bulûğcağı » guruldeme » yer tutmak veya tutmamak »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.