tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustunde kalmak » los » ac karnına » akşamdan kalmışveya kalma » zulâl » duz kanatlılar » tureme » sunnet ehli » eklemek karıştırmak ilâve et » yelec » mudiriyet » buyuk boy » vazgecirme » acara » bolut » muhim » hukmetmek » suslenmek » bucuk » australis » calmak » ustcavuş » kollarınıacmak » icini yemek » gecmek » yontemsizlik » colluk » usculuk » yer altıdunyası » ustune yurumek » buyuk » yasa cıkarmak yapmak veya koym » can boğazdan gelir veya gecer » muge » ışık kure » olum doşeği » sel » ozdeştirme » ortakcı » cark etmek » ana yureği » calısız » bir tutmak veya bir gormek » midesi almamak kaldırmamak ka » baltık » kusmek » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » korkunclaştırmak » surdurmek » pacal »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.