tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pekmez kopuğu » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » alcaklaştırmak » hatırıicin » allah ın binasınıyıkmak » kurit » ortmek » sureyya » kemalist » dovdurtmek » duzeltmek » camaşır ipeği » yakınlık gormek » etiyopyalı » oğretim yılı » dokulmek » ucretlilik » hırcınlık » cizgi » copra balığı » bulamac » ruşvet yemek » goğsunu gere gere » ornek olmak » fotoğraf cekmek » gozetime almak » bolunme » allah acısınıunutturmasın » koy ihtiyar meclisi » tarih oncesi » cıkıntı » bağlantısız ulkeler » den bu yana » tekduze » koltukcu » sacma » seksuel » yuz surat davul derisi yuz sur » turac » goz bebeği » dili olsa da soylese veya anla » kudumzen » iyi işdoğrusu » suslu uslûp » gunindi » tekere comak sokmak veya taşko » celme » hukmolunmak » kostek » top cam »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.