tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah icin » kok sokmek » gosterdiği yetenek veya guc » gecmek » kokun gecmesi » gocelge » keceli » kusturmek » ezinc » gonenme » ahilik » omurler olsun » bicme » diri diri henuz olmemiş » yureksizlik » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » dincleşmek » calkağı » cift cinsellik » tatlıdil guler yuz » yon » trafik mufettişi » eceliyle olmek » gunlerce » paraşut ile atlama » strukturalist » calkatma » ici dar » zevale yuz tutmak » sacılmak » musaade etmek veya buyurmak » ferman cıkarmak » onlem almak » guldeste » cağcıllık » gozluk takmak » mucevher mahfazası » yaban gulu » pecelenme » mecusîlik » her tur gosteri yapmaya uygun » nukleer silâh » ceşni » gozu acılmak » major gam » ınca ince unca unce » onem vermek » ucretlerine gore duzenlenmişye » yurutme kurulu » dili damağına yapışmak veya di »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.