tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğaltıp azaltmasıolayı mutab » şimşekleri ustune cekmek » muhurleme » oğurtme » bitki ortusu » kos » musadif » cıkık » agrandisor » gayret dayıya duştu » ağzıyla kuştutsa » yuzu karışmak allak bullak olm » goruntusel » nane likoru » sut kuzusu » cıkmaza girmek » unvanı » cekirge şalvar » sanat dunyası » cilli » doşeniş » muhakeme usulu » kısmî secim » paldır kuldur » kesenin ağzınıacmak » cıkan » zayicesine bakmak » corba » butunu hars ekin » iyi gozle bakmamak » duşunce alışverişi » ozumlenme » yureği kaldırmamak » surukleniş » kayakcılık » kafasıdonmek » salt coğunluk » gonullu gonulsuz » gucluk cekmek » ac bırakmak » eşekcilik » kerteriz almak veya etmek » sarılgan govde » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » muhit yapmak veya edinmek » sansurcu » hafriyatcı » allah kabul etsin » ustun tutmak » başarıdeğeri »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.