tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksuruk tıksırık » goktırmalayan » caprazlık » cektirme » carşılı » hıckırık » ikinci plâna duşmek » cizgi » buruk » munasebet » şuphe » ors » gorunuşu kurtarmak » buyuk gormek bilmek veya tutma » fakir duşmek » cıngırdatma » koktenci » ucuncunun olmazlığı » lık lik luk luk » karnından konuşmak veya soylem » paspascı » oğutleme » oğunme » inmek » başına balta kesilmek veya olm » futurizm » nazıgecmek » rastık cekmek » dışıeli yakar ici beni yakar » gec » unsuzunu gosterir » dayanamamak » soz veya lâf altında kalmamak » candı » surtunmek » calgıcalmak » gomme » eğilimli ortu » kac para eder » keyfinden bayılmak veya dort k » askerî ruştiye » surume » dudak ucuyla soylemek » kuf kokusu » toren duzeni » ticanîlik » duzme » ceyrek finalist » parca » fiks monu »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.