tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tavanına cokmek veya yıkılmak » aristotelesci » kan ken » ureme » ışıl kufler » duzlem kure » işaretle bir nezaket gosterisi » caktırmak » ve katımadde » sansurcu » tanzimatcı » tekst » citi » cakıştırmak » zul saymak » soluğu bir yerde almak » doner kavşak » yukumlu belli nitelikleri ve » vucut bulmak » yağlıkomur » cizgi » doner kebap » karşıtcı » olcumlu » cevik » cerezlenmek » sedefcilik » stabilizator » ovur » ucleme » buğemek » catlama » dışticaret acığı » hukûmet gibi » kacan kacana » sozunu veya sozunuzu balla kes » bir don bir gomlek » yarıkure » evvelâ can sonra canan » tek erkci » tuylenmek » ikizkenar ucgen » acıkgozluluk » sarıkart gormek » mudahale » capaklı » alcılamak » urkmek » gecer » doner kule »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.