tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mubadele etmek » yardım etmek veya yapmak » isteğinde direnen kimse » taşyureklilik » yarıacık ceza evi » ere gitmek veya varmak » soyletmek » surum surum surunmek » kubist » pt » kazın ayağıoyle değil » işguzarlık » borclu » tereddutsuz » boyacıkupune girmişgibi » tokezlemek » adıustunde » gonulsuz » acık mektup » korletme » yurutme » cizmek » sozlendirmek » banko gecme » fıstık camı » gozluk » cift surmek » cılgınca » sodyum fluorit » cozunme » oltu taşı » hic » ciskin » gudulmek » icerleyiş » sovmek » yem dokmek veya koymak » gun dikilmesi » karnından konuşmak veya soylem » karaağac » kireclenmek » gorme işitsel eğitim » ul » opturmek » cekiştiricilik » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » al veya alın » gelip gecmek » mitralyoz gibi konuşma icin » zumre edebiyatı »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.