tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuyruğu kapana kısılmak veya s » yararlanılan bir ağac acacia » muteşebbis » cızlamıcekmek veya cızlam etme » comert » hukumler ve izlenecek yollar » direksiyona gecmek » cadır uşağı » cıngar kopmak » şap gibi donmak veya kalmak » bıcak silmek » muşkulâtlı » burum » amerikan » ust gecit » yureğini tuketmek » surgun gitmek » tezelzul » kotu » budak ozu » karım koylu » sumkurme » on oluş » guzel guzel » guneşcavmak » mustelzim » ne denir veya ne dersin » doğru soyleyeni dokuz koyden k » goyuk » kure » bolumlenme » yurutum » emek cekmek » kurklu » tarafından arabacıicin armağan » romen » filistinli » parca » dovdurtmek » acemkurdi » kaktus » tecahuluarif » olcuşmek » har gur » dukluk » cırpıştırılmak » kirecsiz » portenin başına konulan işaret » atladıgecti genc osman » yuzuculuk »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.