tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carşamba karısı » olum » tutturme » gonul meselesi » akla ekle » cırakman » gun merkezli » muhtaclık » gec » calkalanış » demir gibi cok sağlam » colleşme » kukreme » ac gezmektense tok olmek yeğdi » kat îleşmek » cirkinleşme » klorurlendirme » iz duşumu » boykotcu » kumelenmek » acıkgozluk » yorunge » kullanılırdı » calışma yontemi » elden cıkarmak » suru sepet » tuylenme » capkınca » gonlunu karartmak » cekirge otleğeni » elinde buyumek » arnavutluk » dortleme » bicimsiz » cıldır cıldır » teamul » purtuk » cektirme » kok doğrayıcısı » duz unlu » omru vefa etmemek » kundak sokmak veya koymak » ilâclı » duvakcılık » ada » rotarlı » cimentosuz » cıkıştırma » boluk » kan ter icinde kalmak »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.