tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunce iyilik ahmet ertuğr » bust » kor » rebiyulâhır » senyor » ali kıran başkesen » tunekleme » karşısına gecmek » ad cektirmek » alcak gerilim » gormek » turetici » bitki organizmaları » mudara etmek » kâğıda dokmek » atsan atılmaz satsan satılmaz » kuldur » musavatsız » ozleştirme » ileri goruşlu » lâzım gelmek veya olmak » kolcaklısandalye » seruvenli » wc » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cekince koymak » cark etmek » munavebe ile » colleştirme » gonul borcu » cığıltı » kutur kutur » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » incelenmesi muşahede » komurleşme » orselenmek » vido cekmek » carice » mal da yalan mulk de yalan va » canının derdine duşmek » nobet » surumek » tumor » dunurculuk » sığırgozu » carıksız » korece » surekli olarak gidip gelmek » bolungu » makaslıbocek »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.