tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cavdarlı » kucurek » ust cene » duzenleme ve filme aktarma işi » ıslak sıcan » kor kadı » edinc » kir goturmek » yuk » varsa yoksa » modasıgecmek » kalite cemberleri » corbaya sinek duşmek » dunur » fos cıkmak » banko gecme » koklemek » arıtma unitesi » muşebbeh » ucgul » ultramodern » gok bilimi » viyaduk » kokorec » dalgıc bocekler » ayağına cağırmak » bocu » mirac kandili » nuksetmek » gelen birini karşılamaya cıkan » ikili catı » alın damarıcatlamak » gununu gun etmek » beli cokmek » bicimde değerlendirilmesi huk » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » yerine gecmek » ellerin dert gormesin » yeri var » culûsiye » şeyhulislâmlık » uzerine bir bardak su icmek » cağrılık » arabî » dokme » kuvvetini gosterir » di » iskeletli hayvan corallium rub » goz alabildiğine » nankorluk »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.