tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yön eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemberletmek » suspansiyon » yureği ferahlamak veya hafifle » tabiatustu » soz goturmek » cıkrıklı » echel » hunerli » dokuz korun bir değneği » ustunc » cimentolatmak » dunyayızindan zehir etmek veya » cıngır cıngır » cevrilemek » buyuk hanım » ozgecilik » projektor » gonullu gonulsuz » icten pazarlıklı » civilemek » batoz » yumurta okce » acıktan » satranc tahtası » ciroz » kirecleme » ahmakca » metafizikcilik » kuseğen » turedi » muruvvetli » kecelenme » kulup » cepcilik » bukluk » cini murekkebi » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » comlek » aspirator » perdenin uzerinden oynatılan » iş arî » sureksizlik » lugat paralamak » ciceği burnunda veya ciceği bu » hırcınlaşma » turlu şeylerden yaptıklarıve t » korunu kırmak » bonkor » kor nişancılık » muteşekkil »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.