tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catkı » akcaağac » gomme balkon » donel » odleklik » ciceklemek » gok bilimsel » akaclama » aklımda » cıkıklık » bukuntu » arkasına duşmek veya takılmak » cikletcilik » ickicilik » ipini cekmek » oğurmek » onunde perende atılmamak » kacmaktan kovalamaya vakit olm » veren silâhıbu hedefe doğrult » transit gecmek » kok boyasıgiller » ettiren ozellik tınnet » duk » yoneltilmek » gravur » duşes » yuzune gulmek » cicer arietinum » bocelenme » delgec » yuzunu gozunu acmak » akce » cirkince » yemenli » başmufettişlik » itilâfcılık » cok seslendirilmiş » şofor okulu » hamlac » guz donemi » tanrıkorusun » muşir » ısıtma aracı » kırsal nufus » cabucak » dovizzede » bicimi » gorumcelik » pasor » parcalarıkaynaştırma işi veya »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.