tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustunde kalmak » obek » cıkarmak » haric olmak » koy ağası » omurlu » catıştırmak » tutunculuk » işine bak » dudak cukuru » koc » başkasına ait olan bir şeyi iz » catra patra » odunsuz » kopek balığı » goğus cukuru » el acmak » kulâh » yonetme » buzuşmek » geyik boceği » cift » saban surmek » cin lâhanası » yureklenme » capalanış » canak anten » grev sozcusu » grekce » lok » goturmek » kotuluk etmek veya yapmak » goz var izan var » yaban sumbulu » erkeklik sende kalsın » ruya » catkılı » olcu bilimci » ici gecmek » fiske fiske kabarmak veya olma » portakal bahcesi » caykara » iyilik etmek veya yapmak » goturtme » guleclik » etmek » fitne fucur » takla atmak veya kılmak » oyle » tırt »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.