tdk sözlük TDK Sözlük

 

yön eş anlamlısı

yön eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yön eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yön eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yön eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzsuzleşmek » hakka erenler » bicimsiz » kus kus » semiyoloji semiyotik » hele şukur » gecimlik » doğactan » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » urpertici » konclu » yapılan resim ve bezeme işi » olcumleme » ozdeşleme » allah rızasıicin » goz etciği » omursuz » takarrur » calışma saatleri » ortaya dokmek » sut kırı » gorunuş » aksoğut » bicimci » gerceklik » ışık kure » adıgecmek » aradan cekilmek » hırdavatcılık » sozlu soru » olimpiyat oyunları » cedene » cocuk yetiştirmek » ne demek » yuzu gozu acılmak » cokturme havuzu » acık kalplilik » gelecekcilik » ari » paramparca olmak » refakatci » kimseden kimseye hayır yok vey » kısa omurlu » zeytinyağı sirke dokulerek ya » ağaclı » su veya soz goturmez » cağrınumarası » arka kapıdan cıkmak » gozde » bitki ortusu »

yön_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yön_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yön_eş_anlamlısı nedir ve yön_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.