tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kac kec » tumamirallik » bir tatlı » kulupcu » enjektor » mis uzumu » gosterir » arşiduşes » elinden bir kaza veya sakatlık » avuc dolusu » cıkartılmak » koleniz veya koleleri » pas gecmek » acılım » kulağına kar suyu kacmak » orumceksi zar » cizinti » beylik soz » ferman cıkarmak » sektor » can » elinle ver ayağınla ara » amerikan » gozden gecirmek » gercekustuculuk » gomlek » sıcan kırı » duşuncedir almak » markscı » salıncakcı » zırnık bile koklatmamak » duz » t » yuzustu bırakmak » orgutleyiş » kaput gitmek veya olmak » carpışılmak » kacmaklık » cabalama » normalustu » karesel bolge » cıvgın » balkar » bukmek » tur ağac cember » cil » yapılmışbağlantıparcası » surekli olarak gidip gelmek » bocekli » eşolcum »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.