tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tumlec » duşunuş » acık zaman » kor yılangiller » surgulu » gumlemek » aşufte » strukturalizm » butunu bel kemiği » dikiz etmek veya gecmek » yureğini boşaltmak veya dokmek » cınlak » odemek zorunda olduklarıucreti » kulunc kırmak » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » hukme varmak » kapıyıacmak » bant cozmek » ic evlilik » kucuk parmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » yenicerilik » bahceli » catık kaş » bir onerme sayılır cunku her » cicek acmak veya vermek » pestilini cıkarmak » kurt gibi kemirmek veya yemek » cukurunu kazmak » gecit toreni » sağcıkarma » cıvdırmak » goğsunu gere gere » iki dirhem bir cekirdek » helenistik » doke doke » kup » suslenmek » celik » paradan cıkmak » bulbulleşme » cicek tacı » hanefîlik » sonuc karşılaşması » sudan gecirmek » taraca » cıkıntılarıolan organ » bolunme » uzak duşmek » iceride olmak »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.