tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendinden gecmek » gume » bol paca » kucuk tovbe ayı » durumunda ayrılabilen parlak b » guzel duyu » geleceği varsa goreceği de var » colpan » ornekleme » zuluflu » cokelekli » icirmek » kirecsiz » altmışdortluk » zahmet etmek zahmete girmek ve » tekautluk » siparişci » kusurat » gozluk takmak » u donuşu » mucadeleci » pancar gibi olmak veya pancar » cuda » bicimdeki bolumler » carpanlara ayırma » hint fıstığı » ictenliksiz » bukunme » allah senden razıolsun » calıştıran » samanlıkerpic » ak kopek kara kopek gecit başı » civi cıkar ama yeri kalır » cokek » cıkmak » gozdağı » cıkralık » arap olayım » nakzen gormek » yapmaya yarar » gorungu » karşısına gecmek » mechulât » bundan boyle » ortaya cıkmak » helenizm » mahşer gunu » surur » butun butun » duzen »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.