tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah belâsınıversin » bugun bana ise yarın sana » bir şeyler bir şeyler » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ozet » kor yılan » kullanılırdı » celgi » sıcıp sıvamak » gun tutulması » inekcilik » yurumek » hindu » turkleşme » gunduz feneri » karanlığıdeşmek veya yırtmak » gozeneksizlik » uleşilmek » goz yummamak » ucarı » kucuk dilini yutmak » ceşit » cok koyu sarırenkli guclu bir » sorgucsuz » kuru uzum » turemişzarf » ta kendisi ta kısa soylenir » satranc taşı » akşamdan kavur sabaha savur » ustubec macunu » kapıbaca acık veya kilitli » ustune yıkmak veya yıkılmak » para parayıceker » yureği ezilmek » tamamen veya kısmen durması » yureği sıkışmak veya tıkanmak » endustriyel » puskulcuk » ortuşmek » nur icinde yatsın » ickisiz » muhendishane » garniturlu » goğsunu gere gere » yaylar uzerinde hareket etmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » gecmiş » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yuz kızartıcısuc » duruluş »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.