tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
im » keci mantarı » boylece » altıkaval ustu şişhane » ceper » mevlevîlik » kararmışve sertleşmişinsan der » sacıştırma » dunyadan gecmek veya el cekmek » hayat gecirmek » catallı » ayrıbaşcekmek » tohmet » tam adamına catmak » ceki taşıgibi » rus » işcilik » individualizm » acıolcer » alcak kabartma » ovunmek » yakmac » induklec » tadıgitmek veya kacmak » eşelemek işi yapılmak » boya fırcası » fondoten » toz pembe gormek » unsuz » kacıntı » başka bir gune zamana erteley » roportajcı » catal » gunbegun » cat orada cat burada cat kapıa » zulcelâl » başıcekmek » vazgecmek » vasıflıişci » adalet orgutu » sancma » paraşut ile atlama » di li gecmiş » iblisce » virgul » namaz ortusu » indukleme » tenasul » ikili kok » kirecsizlenme »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.