tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokertmek » ne ekersen onu bicersin » rumelili » ordekgagası » başına gecmek » neuzubillâh » ışıkolcer » cakmak » cığlık » ozgurleştirmek » ambulâns » celtikli » kopuk gibi » koyungobeği » yurutulmesini ve bunlara dayan » tuneklemek » kulucka » sinyal muziği » taclı » ustun olmak veya gelmek » ilâhiyatcı » ic » soyletme » donuşturucu » kucuk harf » aclık » yuz kaplama » akca yel » parmakla gosterilmek » aşure gunu » uc boyutlu film » cal » fırca » sıra savmak veya sırasınısavma » cay » hareketli parca » koşe yastığı » cek arabanıveya yalnız cek » roportor » pirogravur » doşekli » hareket » oluşturduğu demet » kumeleşme » surtmek » oportunizm » yukseklikleri ve yol actıkları » gesneriana » yureği şişmek » diz cokmek »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.