tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korluk » soz dinlemek veya soz tutmak » koprulenmek » gozden gonulden cıkarmak » sellemehusselâm » uyuşmazlık cıkmak » elek » icbukey » cılkıcıkmak » almancı » gocurmek » nobet » mac satmak » hollândalı » muşterek » tullenmek » hamur acmak » gobeklenme » icli » cınlayış » cokel » ceyizlik » hastahaneye kaldırmak veya yat » gozu buyukte olmak » tuy dikmek » resim » zıpcıktı » butun sıra » pilic gibi » ağıciceği » bağırışcağırış » suluğen » kulağıveya kulaktan cınlasın » ayağınısurumek » percin » eşyanın yapımında kullanılan b » altıkaval ustu şişhane » kaygıcekmek » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » tumlenmek » ucuz alan pahalıalır » hukukcu » avuc » otobus » kamburu cıkmak » gondolcu » malın gozu » işi başından aşmak veya aşkın » yuru ya kulum demiş » projektor »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.