tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozleyiş » hucuma kalkmak » cımacı » mutculuk » kucuk » geleceği varsa goreceği de var » kabuk bocekleri » gır gıra almak veya getirmek » mizahcılık » gun » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » ağzına bir zeytin verir altın » ulser » dalgıc » gecici » denir » oruc tutmak » olmek » onceki » ic » komurlu » alkalolcer » gomlekcilik » ayak surumek » kireclenmek » pestilini cıkarmak » yuk arabası » catlasa da veya catlasa da pat » aradan cekilmek » yoluna cıkmak » kılukal » pamukcuk » alnıacık yuzu ak » suclu sayılmak » goz taşı » yuzuk takmak » bulbul » olusu kandilli » puan almak veya kazanmak » plânor » onlemlerin butunu » cervişli » kavim » koşe » borcsuzluk » kok işareti » kefaretini odemek » gozyaşı » cember » catır catır »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.