tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceşni tutmak » haber salmak veya yollamak » yuzulmek » kucuk duşmek » buyuksu » balık sutu » şomine » akıl oğretmek » urduca » okuz arabasıgibi » acak ecek » gunindi » muşevvik » kul yemek veya yutmak » gocen » ceşitli eşya » cakmak » vucut yapmak » gobek havası » duzenlenmek » acık hava » pence penceye gelmek » odunsuz » kayışcı » kılıclamak » onune cıkmak » arac » kurkculuk » govdelenmek » karakalpakca » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » bak bak » gundondu helianthus annuus » dunyada » mufredat » acıolcum » ustune alınmak » buzuluş » gonder » sarıcicek » carpıklık » arasına veya aralarına karışma » gelenekcilik » gudumlu » cozulmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gozden ırak olan gonulden de ı » uc aylar » ciceksiz bitkiler » cozumlenmek »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.