tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
avrupa kayını » tekevvun » mulkiyeli » yurume » el bende » mak mek » panel kopru » gulunclu » tiriti cıkmak » konsultasyon » sozun kısası » parca » kırlangıc fırtınası » sozlenmek » ic tumce » figuran » ortmek » gununu gormek » ulkeler arası » etmek » koşebent » bilinclenmek » fırcalık » kızılelma » yollara sokaklara dokulmek » kokoreccilik » ayağına duşmek » cop arabası » cekmek » hatırlatmak » oksurup tıksırmak » muyesser olmak » elekcilik » lâf ola beri gele » cırpı » facasıolmak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » bir dilin kelimeleriyle duşunc » aklınıkacırmak » birinin iyi niyetini kotuye ku » goz evi » ispenc » capanoğlunun abdest suyu gibi » bektaşî uzumu » koskelmek » cepecevre » maddelerden oluşan varlığın he » oksurme » oğrenci bileti » pic olmak »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.