tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmece » bahce nanesi » arac » ciğ » şirazesinden cıkmak » korkunclaştırma » uğrum » yurumek » işi bir şeye vurmak » pic olmak » belirtmek icin kullanılır » oğreti » yunanistanlı » haber gondermek » ici vık vık fık fık veya pır p » seckinlik » helen » cağmak » cin gulu » cay » sn » iki bucukluk » faca » celiklemek » dernekci » tavanına cokmek veya yıkılmak » iki cenekliler » oğretilerin genel adı usculuk » iltimascı » mulâkat » calmak » capul » ne gune duruyor » coriandrum sativum kara kimyo » cekişmek » ici gecmek » kacurga » huzunsuz » cıkarayazmak » icin » goz bağcı » arma ucurmak veya arma budatma » buyuk dalga » korletmek » uckurutan » ustlenim » gosteren » rezalet cıkarmak » kulunc » cokertmek »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.