tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dondurulan ince uzun ışık ara » sempervirens » kooperatifci » sır kupu » kulâh » cerceve anlaşma » kucukce » ele gune karşı » azrail e bir can borcu olmak v » gonul okşayıcı » uzum kurusu » başıdinc » koşeye cekilmek » minor » kadınduğmesi » pic etmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » tekâsul » oğretim bilgisi » sel gibi akmak » tıpıştıpışyurumek » muhendislik » ic ağa » duzmek » duzletmek » calgıcılık » donuşumlu » gayrimumkun » cin gulu » supruntu » tedric » ilk iki dereceyi kazanacak atı » allah tan » cıkınlamak » dipciklenmek » kılıclayış » gozu olmamak » iler tutar yeri olmamak veya k » cenesi kuvvetli » cozuntu » cuş » gozum gormesin » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ve kanunlara uymaksızın cebir » cakozlama » satışsozleşmesi » kim oluyor » tart etmek veya eylemek » kırcıllık » rik a »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.