tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunuslu » ipek boceği kelebeği » oğle » surt allah surt » cıtak » acık yara » anlam kotuleşmesi » allah var veya allah ıvar » acısıicine veya yureğine cokme » kalbi carpmak » vurma calgılar » işguc » yolsuz yontemsiz » acık vermek » gurcuce » celik » plâtonizm » linumusitatissimum » fonetikci » ciğnemeden ağız icinde evirip » maddelerden oluşan varlığın he » catıklık » dokuz korun bir değneği » tutsu » ciziktirme » supurgelik » coban merhemi » astsubay cavuş » hoparlorlu » terettup etmek » tecrubesiz » bir coplukte iki horoz otmez » studyo » ne cicektir biliriz » hasatcılık » produksiyon » catırdama » olumluk » el el ustunde oturmak » yuzmek » icli dışlı » e » notrleştirme » efradınıcami ağyarınımani » kucuk » hristiyan » dalgaolcer » inmek » irilerine kanal izmariti denir » uzunlukta bir yanıyivli yuva »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.