tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtcıt » unite » olur musun oldurur musun » icinden cıkamamak » pacayıkaptırmak » lâcka olmak » bolumlemek » dolek » acık imza » oluş » oncul » babam » mutehevvir » baskın cıkmak veya gelmek » percinli » ağzına surmemek » dort » guzelleme » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » ilâclamak » sacak » mutehassis olmak » yuklenme » umit etmek » tutme » kume » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » culu duzmek veya duzeltmek » tepeli kostebek » ozezer » celtikli » taşcatlasa » donekce » mustemlekeci » catıkatı » civi gibi » dil » ruhunda guneşacmak » cevirmek » doğru cıkmak » acıcı » şoyle bir » komşu acı » kuşumlenmek » musamahakâr » ozge » goturumlu » ittihatcı » sonuc niteliğinde başka bir bi » giritli »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.