tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz kulak olmak » genel gorunum » mayıs bocekleri » on » ormek » cıkagelme » gecersizleşmek » kalmak » kısa unlu » yıva » tullenmek » coğdurmek » uc nokta » ac gozluluk » sulûk » sutannelik » haclamak » coğurcu » ustune kuşkondurmak » gunduz » pireyi gozunden vurmak » ozerkleşme » tatbik muhru » cozumleniş » cala kurek » kamcılılar » cok tanrıcı » civanım » yureğini dağlamak » ikinci plâna duşmek » cakırlaşmak » mes ut » cıkıntılı » durmek » dar unlu » duzgunlu » gundelikli » kulte » siktir » tahaşşut » bukuntu » sırat koprusunden gecmek » cıtlatmak » nasip etmek veya etmemek » muftehir » bunalıma duşmek » bonleşme » cancı » kazanıkapalıkaynamak » buğday surmesi »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.