tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bant cozmek » ic gobek » gecerlilik » ucuz atlatmak veya kurtulmak » soylenme » ozgurlukcu demokrasi » verilen unvan » ustune veya altına eklenen ayı » yalan atmak veya kıvırmak » noroloji » doviz » fucceten » ciftcilik etmek » cebrî yuruyuş » cepellenme » kurtcuk » puruzlenmek » duşman » mustağni » inatcı » duz tumlec » şovalyelik » ictima etmek » goz aşısı » sesini cıkarmamak » hacamatcı » keceleşmek » goturulmek » munakale » ucurum » gudumlu » melul mahzun » yokcu » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » yuzune vurmak veya carpmak » turum » karakılcık » kotu goz » caprak » kunyesi bozuk » gelecekci » ağzının muhru ile » jubile » goz nuru dokmek » guzel guzel » uzunclu » mumessillik » uzum uzum » iki satır lâf etmek veya konuş » cıtlık »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.