tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalga yuksekliği » coplenmek » ici paralanmak veya parcalanma » yuzune gozune bulaştırmak » suyukculuk » şumullendirmek » caprazlama » acısoz » mudire » kopek balığı » şakaklarıağarmak veya beyazlan » tovbe » ağacıkurt insanıdert yer » sacısakalıakar gibi » oğle tatili » kaplanmasına yol acan ilkel ma » kulluk ağzı » carpılmak » uvey » duşunce » ağzına kilit takmak veya vurma » şoyle boyle » gozetim » guvelenmek » hurriyetcilik » as » gecindirme » ozetlenme » kos dinlemiş » kırcıl » icine kapanmak veya icine ceki » hukmolunmak » harclı » gelen paşam giden ağam » lâfuguzaf » metre kup » dayanıklıbir orman ağacıquercu » balkanlılık » kul kole veya kul kurban olmak » uretmek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » guclendirmek » ce » vakit gecirmek » orgutsuz » gozlemek » cultar » yakutca » aylığa gecmek » ay tutulması »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.