tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tokaclanmak » zorluk cıkarmak » bir tatlı » mubahase » sakalına gore tarak vurmak » doğen » alcıcı » doşenmek » cevrilmek » bicimsizleşme » cıramoz » kunefe » seruvensiz » olukcuk » ustunkoru » aracılığıyla duymak değmek e » mandagozu » camur » cakmak taşı » kestiği veya attığı tırnak ola » sırtcılık » duzeltici jimnastik » olcut » fitci » su kucuğun soz buyuğun » gondertmek » he » tanesi » yansıtac » kullukcu » kaptıkactı » kabul toreni » gunleme » olcu almak » muzakere » donuşumlu » mavimtırak esmer renkte bir el » one duşmek » kazan kaldırmak veya devirmek » şupheye duşmek » dışa donukluk » aktuel » kacamak yol » sutbaba » okuz gibi bakmak » ızgara kofte » ceza cekmek » serdengecti » tatlısozlu » tutmek »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.