tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soğut » sırtustu yatmak » dağveya dağlar gibi kadar » sacaklanma » soven » oğurtu » kılıfcı » uzeri » bağlayıcı bağlama niteliği ol » fluorit » ozleme » takdim edilmek veya olunmak » hor bakmak veya gormek » allah bahtından guldursun » ateşpuskurmek » ay parcasıgibi » sac » l al el » oğur » anasından emdiği sut burnundan » emretti patrik efendi » luzum gormek veya gormemek » surgu » ağac kurbağası » kopcasız » oğleuzeri » komurleştirme » doner » grev gozcusu » camura taşatmak » acık oturum » ozek demiri » cerrahî mudahale » garnizonlarına ve bu duzeydeki » cozgunluk » cecen » teessus etmek » olcusuz » ağzına geleni soylemek » govermek » aralarında boluşmek pay etmek » cokluk eki » eski cağ » cokeltme » tekemmul etmek » cekip almak » lâcin » kemikcik » uşutuk » gozu kor olsun »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.