tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu bağlıolmak » mutemayil » akıllıkopru arayıncaya dek del » umit kapısı » ciklet » surtmek » suven » ilâcsızlık » cember cevirmek » doke saca » ortenek » gecirmek » unlenmek » caktırmak » parcalıbohca » İnegol koftesi » tup » başıcekmek » işguc edinmek » dalıp cıkmak » guzluk » ustume iyilik sağlık ustune u » amac dışı » cekmek » yuz » gunlerden bir gun » elinden işcıkmamak » kazak comelmesi » ceza cekmek » suzgec » sağlayan parca » azaltmaya yarayan arac egzoz » ove ove » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » flâman » oncelikli » haziran boceği » cok kocalılık » capalamak » hallac » zerresi veya zerre kadar eseri » kavurmak işi yapılmak » ticanî » utopyacı » utulenme » acmak » unca » hafta ici » acılmak » beklenmediği umulmadığıveya c »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.