tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maddelerden oluşan varlığın he » el frenini cekmek » mutenakız » taannut » suclandırma » kantcı » mukemmellik » kapanice » değişkene gore hesaplanan sayı » ortalığıkırıp gecirmek » yuzden » cekirdek kahve » ciftetelli » olum » yuz yazısı » mefhum nosyon » kumuk » yonlendirmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » barutculuk » bilinc » uzerinize afiyet » etmek » taksit odemek veya taksit verm » ceviricilik » minare golgesi » ağzınıburnunu carşamba canağın » icini kurt yemek veya kemirmek » goz » aklıcıkmak » mutearife » dunya gormuş » ust » acmak » canına yandığım veya yandığımı » ruzgârlama » alt ust etmek » batakcılık » goc » insanoğlu ciğsut emmiş » birinci cağ » wc » tevarus etmek » cıkmak » » gorme hucresi » kaba turkcesi » meme sungeri » gonlu olmak » zumre »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.