tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreği pek olmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzıacık » dunur gitmek » techiz etmek » ele verir talkını kendi yutar » catır catır sokmek » orgen » gonlu razıolmamak » mutezayit » başkomak koymak » yuzu soğuk » gonul maskarası » avustralya kara tavuğu » silip supurmek » goz emeği » cizin cizin » uzatmalıcavuş » diplomasıolan » donen kenarıcepecevre oluklu » gorkemli » muco » kutle » koy odası » yureği yerinden oynamak » cumartesi kibarıgibi suslenmek » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » secmeli » onemsenme » kuyudan adam cıkarmak » japon gulu » sınır cekmek veya cizmek » cemremek » aradan cıkarmak » goruşturulmek » maslahatguzarlık » mucerret » tuvaca » gonen » carpıklaşma » kişilik tipi » guc gelmek » amaclanma » insanoğlu ciğsut emmiş » gecilme » l » kişiye ozel » regaip kandili » roportajcı » cilemek » dalık delik » genc »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.