tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
viyaduk » ozleştirmecilik » yağlıkcı » cekmeli » yonelim » anas acuta » avans cekmek » pence atmak » catı » zenneye cıkmak » bolumunden her biri sezon » hintli » sıkıştırmaya yarayan alet men » yuk » aşırıuc » ihrac etmek » soyleşmek » cevre yolu » cıkmak » aktor » yaşama cabası » suruklemek » kulhanbeyi ağzı » insan musveddesi » guzelim » ruzgârlanma » tevellut » işbolumu » goğsunu gere gere » can havli ile » duzelti » purizm » yararlanılan bir ağac acacia » tabutuvan » konsensus » uflemeli calgı » guzel duyu » musamahalı » carşamba » yuzey veya cizgi kaide » kucuk koyun buyuk ağası » veya rejimi değiştirecek bicim » cavuşluk » basma alım satımı » ıskatcı » cekilme » futuroloji » mantıkcılık » kuflu » duşeylik »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.