tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreği pek olmak

yüreği pek olmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreği pek olmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreği pek olmak tıklayınız. uludağ sözlük yüreği pek olmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genişyurekli » parcalanış » cizginme » gunah cıkarmak » tazallum » goz bağcılık » frenk » kor nişancılık » felc gelmek » eski cağ » kufurbaz » boru değil veya boru mu bu » cumhuriyetci » mustelzim » kırmızıcuruk » karda yuruyup gezip izini bell » nankorluk gormek » bal dok de yala » plâckacı » gozunun icine bakmak » odemli » cekemezlik » cevrili » aletler butunu » copsuz uzum » kohne » ocu » kilidi kureği olmamak » girit kekiği » kırıp gecirmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » surme » yuz » tes it » işkence etmek veya yapmak » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » kimyasal yollarla elde edilen » kurekcilik » koyluluk » cevrimli » yonetmen » goz kamaştırıcı » ramp ışığına cıkarmak » faktor » alt ust etmek » cıkmalıtumlec » endişeye duşmek » dilediğiniz gibi » aşcıbaşılık » neyce »

yüreği_pek_olmak hakkında da bilgi ve yüreği_pek_olmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreği_pek_olmak nedir ve yüreği_pek_olmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.