tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevir sinyali » acılış » hesap vermek veya hesabınıverm » eski defterleri karıştırmak ve » lehce » duz rakı » gul ustune gul koklamamak » oz eleştiri » cıkışma » hırsız kelepce » doner sermaye » manuel » hot demek » gecmediği gibi sonunda da gen » tatlısulumen » arık cekmek » tutunu tepesinden cıkmak » toreci » onemlice » tukenmezlik » gun » ayrıcalık tanınmak veya goster » subekli » tuh » doğaclama tiyatro » nazar değmek veya nazara gelme » turku yakmak » cullandırmak » ufurmek » uleştirme sıfatı » hint kertenkelesi » ithalâtcı » kırmızıcuruk » gorgu » istintac » koşeleme » cıkmak » yarıgecirgenlik » dokme veya taşıma su ile değir » huseynî » suvari boluğu » ickici » gostermek » papikci » kultur akımı » calıştırma » kenarlık » tevessu etmek » » cipilleşmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.