tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luzum var » omrumun varı » diktatorluk » lule » gecilme » oğretilerin genel adı akliye » gerekce » coğullamak » cıkarış » carşaflık » cizgileme » muzelik » gecerletme » cocuk bakıcısı » soze başlamak » cavuşluk » nukleoprotein » donenme » tu » gıllugişli » dizleriini dovmek » murettip » ozerkleştirmek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » magnezyum klorur » duzey » cerceveletmek » calkalamak » cıplak gozle bakmak » yağmur olsa kimsenin tarlasına » magnezyum sulfat » ayakcak » orgutlenmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » ozelik » emir cumlesi » mutalâa » cıkmak » musamere » yuzucu » iğne yutmuşite veya maymuna do » yuğruk » pastorizasyon » art damak unsuzu » yuzuk » duzeltilmek » ozel radyo » kafdağı » iki kere iki dort eder » gok kır »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.