tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soylemsemek » x x » teslimiyet gostermek » kavlıc » nesturî » hucum » karşısına gecmek » acık artırma » cemkirme » siyanurleme » cicekci esnafı » korpe » duşundaş » mucbir » omca » felc gelmek » gutmek » yuzunu yere getirmek » toplu calışma » sahneye cıkmak » eğitim enstitusu » cilekcilik » şeref sozu » tulbentci » yargıgucu » uretmek zihnî yetiler oluştur » odu bokuna karışmak » perdrix » cıtırdatış » mutecaviz » ahlatın veya armudun iyisini d » ust guverte » allah ın binasınıyıkmak » carcur » koturumleşme » kor faregiller » acık rejim » acmak » duzenleme işleri » xviii yuzyıl sonunda başlayan » susu vermek » bitkisi thuya » silâhcı » gommek » percem » kuşucmaz kervan gecmez » acık sarı » kul bağlamak » leke surmek » vukua gelmek veya vuku bulmak »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.