tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvan sınıfı haşere » humanist » yapılmışeğreti perde » paralel iki yuzeyin sınırladığ » cercevelenmek » gerektirir » frenk lâhanası » ciceksimek » gomme » sanatcı » yuz yuze gelmek » guven » burundili » gulup oynamak veya gulup soyle » bulunan bolum kafa ser » namibyalı » kullanılan arac buat » haybeye kurek cekmek » carpılmak » cingene » abdestinden şuphesi olmamak » beli bukulmek » muhurcu » kotumserlik » kahrından olmek » kısmeti acılmak » ucurtmak » ne âlemde » birleştirme montaj » bulunan bolum kafa ser » ustunuze afiyet veya sağlık » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » sonuclanmak » unsuzunu gosterir » munteha » coraklaşma » nufus coğrafyası » bağlar » arafat » tur operatoru » kenarlık » molekul » cığırtkanlık » gecmek » fırcalı » amputasyon » gumec » acık oğretim » durme » ağır arac »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.