tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onemlice » ic hastalıkları » gonder » kulâhsız » soya cekmek » cuda etmek » puskurtme makinesi » dişfırcası » cekichane » ciğnenme » civi yazısı » hukûmet darbesi » istifci » muhurleme » kırlangıc » reflektor » tl » buyuk balık kucuk balığıyutar » siktir et » sacıştırmak » calışıp cabalamak » ıskatcı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » orum » subek » calışma gunu » tıkaclanma » cekimsenmek » ile beraber » uretmek zihnî yetiler oluştur » uyuşmazlık cıkmak » acılma » olduresiye » direksiyona gecmek » amerikalı » kesip veya kestirip atmak » zuyuf akce » oğretim programı » gok adası » asitolcer » dik ruzgâr » ağız tamburasıcalmak » kapıyıgostermek » arasında den başka anlamıyl » on defa veya kere » bir madde » orgutlenme » makara cekmek » cimleme » başrejisor »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.