tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guvenoyu almak » luks » gozunu yummak » kopuk » mustehzi » hurriyetperver » gormek » allah ın gazabı » torenli » ciselemek » kazmac » duzeltmen » acıcekmek veya duymak » sulfit » utuleme » bir sozunu iki etmemek » butunler » luk » buyumuşde kuculmuş » ickili » bir abam var atarım nerede ol » gostermelik » kerpic » kor talih » gorevlendirmek » cengi » u » doger » gecme namert koprusunden ko a » burnundan fitil fitil gelmek » orta ve yuksek bolumlerini bit » golgelemek » muzayede » gozu gonlu acılmak » cıkarına bakmak » urkek urkek » kara evli » orospu boreği » olayı » civilemek » hukmunde olmak » duldul » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » kara cavuş » vukua gelmek veya vuku bulmak » mızıkcılık etmek » ihtiyac » araştırma gorevlisi » otonomi » barışcıl »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.