tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum allah ın emri » kotucul » sonmek » derdini cekmek » gocuk » malzeme » posteki » aman derim » cekicilik » koturum » mulâhazat » katısoz » gobeğini kesmek » duğmelenme » şovalyelik » cocuk olmak » astsubay kıdemli ustcavuş » gordek » duğumleme » hesapcı » oncesizlik » temizlikci » zarfcı » ekmeğini cıkarmak » cimenli » kulliyet » pencesine duşmek » yuzune karşı » mucessem » on uyum » bir soyledi pir soyledi » kelime turu » cil » murekkep yalamış » onem » gecmek » ne olacak » vakit gecirmek » gocmenlik » icin » tuylu » dili pabuc kadar » cık » dokuz koyden kovulmuş » doşemeci » inmek » cumlesi » ic plâzma » iplik cekmek » bekcilik etmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.