tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumburdemek » inancsız » yurume » butikci » dalgıc kuşları » lâpcınlı » habeşî » kaput gitmek veya olmak » kucuk dalga » ic savaş » acılış » yurek selânik » catışmak » cevirme » surukleme » tarcın » yarayan duzen » yakut » celtik tarlası » tukurmek » ozleşme » gozetim » suzulmek » ozleşme » başmakcı » tutturac » sosyal guvenlik » mongolistik » inmek » birinden buz gibi soğumak » gudelemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dovme » ilâclamak » cartır » bir postum var atarım nerede » t » kuveytli » gun » hristiyanlaştırma » rabbena hakkıicin » gecirmek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kuyudan adam cıkarmak » kufuru basmak » cıfıt » calısız » saptan oluşan ekin bicme aracı » tuccarlaşmak » altından girip ustunden cıkmak »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.