tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surukleyici » lokosit » cevren » caktırmak » papirus » kokain cıkarılan en cok peru » cirişlenme » bolumlendirme » pişmişaşa soğuk su katmak » hatırından veya hatır ve hayal » dokum » dediğim dedik otturduğum veya » devletle » fırcalama » ceper » ucleme » ağrı sancıgibi fiziksel veya » kirec suyu » kendi derdine duşmek » gostere gostere » hesabınıgormek » sabah vaktinde » goz kırpmamak » kuremek » gormek » acıt » sinekcil » dunyalı » turkuaz » kampa girmek veya kamp yapmak » yuksek sosyete » doner kapı » edinmek hissetmek » hapcılık » muspet » bizim gelin bizden kacar tuta » icbukey » kıvanclı » yıldızıduşuk » muşkul » yuruk » kuru yuk » veren silâhıbu hedefe doğrult » korkudan cıldırmak » ım » torpido gozu » kılıc bacak » benimseyip değişik bicimde anl » cıkma » civisiz kalkan »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.