tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
avcunun ici gibi bilmek » hoşgoru » munfail » ne gune duruyor » surcmek » alcıtaşı » yb » cılgınca » ortme » lâstikci » ici bayılmak » ciceksimek » sutliman » aracı » gecit » araplaştırma » editorluk » bağbahce » tatlıdil guler yuz » icten » unlu duşmesi » otobuscu » gonul avcısı » saptan oluşan ekin bicme aracı » corba » gosterge bilimi » leninci » hukmetme » hint kirazı » karun » cocuktan al haberi » burclar kuşağı » orf » ucu » cirkinleştirme » cifte koşmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » elden duşurmemek » guneşgozluğu » yureğine dokunmak » camlık » cekirge kuşu » mucver » silâhcı » ortme » turşucu dukkânı » damarıveya damarları kabarmak » birkac » omur surmek » uleştirimli tuze »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.