tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sunnet cocuğu » mulâkat vermek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » olcum » kocmak » kalıpları » gozum gormesin » goz gormeyince gonul katlanır » ortakcılık » şaka goturmemek » harman cevirmek » av kopeği » buyuklerin ellerinden kucukle » denir » uşutmek » kucuk » gecimsizleşmek » yurunmek » aşcıbaşılık » pey akcesi » sozunu geri almak » abazaca » gobek » yayık dovmek » sozunu veya sozunuzu balla kes » musterih » ozgun » duzenek » uslûp » kamcılamak » cakışık » ayağınısurumek » kopek dişi » cangal » uc » cozgu » butunluk » mahagoni » cıkmak » ilham etmek veya vermek » korelmek » kotucul » yon » tevessul » cuminum cyminum » kocan bağlamak » gundelikci kadın » guzel yazısanatı » virtuoz » calışma »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.