tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz » cap » doğru acı » kepceburun » tuysuz » nankor » gipur » iyilik gormek » nankorluk » teslimiyet gostermek » tumorlenmek » se » âlemi var mı » gockun » sursat » kuf bağlamak veya tutmak » solusyon » yuzunu goren cennetlik » aslanım » doşetilme » suvari sınıfı » kap » el işciliği » yargıc » mustemleke » başmufettiş » otumluluk » olu zaman » usulsuz » gerekce » yengec » seyrana cıkmak » uzun yol surucusu » goveri » uzumcu » munfail » isim cumlesi » ağzıvar dili yok » el arıduşman gayreti » yer ustu » kucumsenme » cercevesiz » cezasınıcekmek » soylemek » kavurmak işi yapılmak » curutulmek » yapma » su yuzu gormemiş » yonetim » comert davranmak »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.