tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hodukluk etmek » şut cekmek » ustune kuşkondurmak » aksiliği ustunde » cimleyiş » yuzey veya cizgi kaide » kulâhcı » ci » surundurulme » celişken » muzikoloji » anuri » siktir et » mufredat programı » yontemi ile hazırlanan tabla » tahammulfersa » flutcu » icten ice » nankorluk » nuktedan » yuzey » maruz kalmak veya kalmamak » kuşatma ihata » bakla dokmek veya atmak » porsuk » medet allah » ağaclandırılmak » kacmak » tıpkıcekim » mısırlı » pic etmek » durt » citari » akıllıduşununceye kadar deli c » uveyik » goz acamamak » guldurme » tuydurme » korpelik » suru » oy vermek veya oyunu kullanmak » fasikul » im » yağmurdan kacarken doluya tutu » cokuşme » boburlenmek » buyulu » şolen » ağzıvar dili yok » yenicerilik »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.