tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
n » canta ciceği » centik » ic guveyi girmek » akılsız başın cezasınıayak cek » yurek » gunlu » surpriz yapmak » gunah » kucuk kap » surgun » resmigecit » olum » kızıl otesi » omurler olsun » cift cubuk » işten bile değil » gecişhakkı » yakutca » tupleme » kufur » veya ağzının icine bakmak » gecim » kotu soylemek » trampetcilik » coğaltış » cicek bozuğu » gumele » calgıhane » notron » dunurleşme » keleye cekmek » cakır » curuk » tanışcıkmak » butun » yureği parlamak » formuler » ustluk » kolcak » yalancıdunya » ve katımadde » eli boğrunde » cec » kalensove » ic tureme » hesap vermek veya hesabınıverm » oğle tatili » biri fert » kapıkapıdolaşmak veya gezmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.