tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciziktirmek » mulâkat » carıklıerkânıharp » ikiyuzlu » sokmek » kor kandil » lu » pusku » deli kızın ceyizi gibi » ilce » kok » kosnuk » iki eli kanda veya kızıl kanda » cakmak cakmak » regaip gecesi » cocuk yetiştirmek » yuz kızartıcı » gorev alan ic salgıda salgıla » ne demek » bayrakcı » koruk » duvesime » kalpakcılık » produktorluk » kıt a sahanlığı » tuzağa duşmek » susleme sanatları » bicim » muhreleme » başına işcıkarmak » yuksek sosyete » devletci » bazıbitkilerin turlu organları » secmecilik » elektronikci » aletler butunu » ahilik » şimdiye kadar veya şimdiye dek » yer opmek » guvence akcesi » ac » devenin başıpapucu veya nalı » korkusuz iyi dovuşen kendine » beklenmediği umulmadığıveya c » on ses » yumurta koku » koreltmek » alacağıolsun » mineral » avuc ici kadar »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.