tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kureyici » surtmek » omur torpusu » koleleştirmek » tecrube tahtasına donmek veya » cabuk kolay heyecanlanan kims » ic bulantısı » cari ucret » yıldız gunu » secimlik ders » cavdarmahmuzu » acmaza duşmek » vucuda vermek aşıyapmak » yedigir » sanat dunyası » cekimserlik » olu » oruc » alcılama » acısıcıkmak » uye tam sayısı » inşaat civisi » cicek acmak veya vermek » burunme » kutle » kolacan » uzerinden atlamak » kuflu » etuv » ortakcı » takallus etmek » alcalış » sureklilik ilkesi » cozmek » pusur » cekişmek » olu » az tamah cok ziyan getirir » olcu » civitli » goden » golge duşmek » acıklaşmak » dovuşcu » odunc alma » plânlıbuyume » kunguldeme » nazariyatcı » calıştırmak » takarrup »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.