tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacalık » hayvanın sebep olduğu hastalık » hizmetcilik » cıldırtma » gonullu » karagoz » kaşla goz arası » damak unsuzu » zulfuyâr » cakır ayaz » pecelenmek » kofteci » olum » veya giysinin uzerine konulan » psikolojizm » anten yukselteci » mikro » tahrikci » kulhanbeyi ağzı » kuf bağlamak veya tutmak » genclik » yanlışcıkmak » teşekkul » kucuk kopru » gulduru » gume » cekinmek » kohne » kapak bıckısı » yorgan carşafı » yalayıp gecmek » hevesine duşmek » kornişci » purcuk » gozu bağlıolmak » ustume iyilik sağlık ustune u » teberruz ettirmek » mantıkcılık » ilgincleşme » musevvit » ust yapı » gozler onune sermek » bucur » gocertmek » muzehhep » muşteri hizmeti » genişletmeyi amaclayan yetkin » işi gucu bırakmak » nicin » kıcıkırık »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.