tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toprak sıcanı » karacam » puruzsuz » bir değer karşılığında birinin » ekim ihtilâlinde komunist kızı » tagayyur etmek » cozulme » buzme » kopruleri atmak » cağdaşlaştırmak » butun sıra » mudurluk » icinden pazarlıklıveya icten p » ciseleme » odenekli » bayağıkacmak » kılıc oynatmak » dort ayak ustune duşmek » dort bir taraf veya yan » tufekci » cerkez peyniri » dağda bağın var yureğinde dağ » kutlesel » cengelli » orukleme » dunya kadar » gozu dışarda » tezellul » calkalatış » cift kol » koruklu » yuz tutmak » monsenyor » uzunlamasına acılan oyuk » ural dilleri » aylığa gecmek » onlukluk » izdivac » ta ki ta uzun soylenir » saltanat surmek » oykunce » cırcır » babasıtutmak veya babalarıustu » cıkılanma » ayrac » allah dort gozden ayırmasın » arkaya bırakmak veya koymak » tegaful etmek » goruşme yapmak » unsuz turemesi »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.