tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşucurmamak » huzunlenme » yorgun duşmek » bir ayak once evvel » temayul » kıssadan hisse almak veya cıka » bir turlu » ayrac » yardımcıdocent » istintac » universal » golge balığı » cin anasonu » acıktan » onunu kesmek » cokuntu » rumen » cabuk parlayan cabuk soner » ari » bunlardan yararlanması » yerleşim yerinden başka bir ye » başlangıc » tekerlekcilik » saclımeşe » kor ocak » doşeniş » acınım » yufka acmak » sutlenme » endustriyel » monu » baklava acmak » turkmence » dur » duzenlemek » oluşturduğu siperler borda ka » onemseniş » sunepe » gozleri fıldır fıldır etmek » pencesine duşmek » lehce » sut dişi » eşgudumlu » protestan » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » bukmek » yansıtan veya yansıyan » tecrubî » ickili » acze duşmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.