tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
marketci » gerekcelendirme » muhallebi cocuğu » kaleminden cıkmak » kucukbaş » elcim » mekanikcilik » renk vermek veya rengini belli » sırtından cıkarmak » silindirsel yuzey » kabuğu dışına cıkmak » girişimolcer » anonsor » direktorluk » isli kuf » cobansuzgeci » acık yeşil » yuzsuzce » capcak » kırkgecit » iki gozu iki ceşme ağlamak » su duzeyi » urun » sut gibi » gozune kestirmek » oykunmek » oteki beriki » bunakca » cember makası » bol paca » garpcı » gonul cekmek » munacat » yapılmışalet » emekci » cıldırmak » kotumser » cekmece » komurleştirmek » afrika menekşesi » caresiz kalmak » kahrından olmek » bam teline basmak veya dokunma » uretim ilişkileri » gunluk guneşlik » kulyutmaz » su kucuğun soz buyuğun » torpulenme » gece işi korler işi » dokturmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.