tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulistan » papaza kızıp oruc veya perhiz » zekâ bolumu » kur a cekmek » hafta ici » her boyaya girip cıkmak » toplu goruşme » oncul » ana yon » oğretim » ucleşmek » dil cıkarmak » koyunyunu » kurtlarınıdokmek » yerin dibine gecmek batmak vey » koleleşmek » yaprak boceği » guvenilir » duşuruş » cala kurek » pırnal komuru » bir tarafa bırakmak veya koyma » koşe tutmak » dulger balığı » bilinc kaybı » acık ellilik » sutnine » nuruceşmim » gozu veya gozleri ustunde kalm » cağıldayış » ic ses duşmesi » catallık » oğuzca » capullama » bakışacısı » bortulmek » onur uyesi » dokuntulu » zevk almak veya duymak » sakal bırakmak koyuvermek sal » olculendirme » guneşlenme » kosele gibi » goz taşı » yuzunun akıile cıkmak » gurultu » cinke » uvez » okul cocuğu » gozetlemek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.