tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc başlı » kısa unlu » iflâs anlaşması » sarac » oğurtleme » olcek » keceleşmek » saat on bir bucuğu calmak » yer cekirdeği » abdal » oksurtucu » dokturme » dirhemle soylemek veya konuşma » tıkaclamak » polarma duzlemi » perdenin uzerinden oynatılan » manipulâsyon » hancere » cağrısız » başıustunde yeri olmak » temerrut » citmik » dunyaya gozlerini kapamak veya » munasebetiyle » kepceli » makineli tufek » sana taşla vurana sen aşla var » calım satmak » goveriş » uvey anne » govdelenmek » kirec fabrikası » bolunme » sıcak yuz gostermek » kaplanmasına yol acan ilkel ma » sakatcı » olum sukûtu cokmek » tıkac » catak bayrak » uzerine bir bardak su icmek » yazboz tahtasına cevirmek » mısır daki sağır sultan bile d » tukenik » surucu » caprazlama » fitci » dol doş » ic guveysi » tetik bulunmak veya tetikte bu » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.