tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tecrube yapmak » caşıtlama » munşeat » vucuda vermek aşıyapmak » yonelme hâli » tarikatcı » hava calmak » gozlerinin ici gulmek » ustune olu toprağıserpilmişgib » oğurmek » yureği dayanmamak » torpulenmek » canak uzengi » şerit » donuşme » olumsuzleştirmek » turk kupası » ortu » muessir » uc beyliği » arabankurdî » capaculluk » bakac » kopekleşmek » ışığa gocum » rotuşlama » musellim » munhani » bana dokunmayan veya beni sokm » hristiyanlık » ecel şerbeti icmek » cezbeye tutulmak veya kapılmak » ileri veya one surmek » nuvaziş » sul » ırz duşmanı » terorcu » caktırmak » fırsatcı » stand by » ustelenme » urkutmek » eşitci » umranlı » eli boğrunde » sercegiller » namus sozu » gayya » zurriyet » allah »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.