tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok sesli » kuştuyu » hiclemek » ustune evlenmek » henuz » yuklu » değişiklik onergesi » kırkgecit » comlek » dediğinden dışarı cıkmak » camaşır ipi » terzi cırağı » ses seda cıkmamak » civi kestirmek » cağlayık » ustun zekâ » golgesine sığınmak » bir fincan veya bir acı kahven » ak mıkara mıonune duşunce goru » cağ » cağrı » yuzleşmece » caktırış » tarakcı » cubuğunu tutturmek » uzum uzume baka baka kararır » buyukluk » donec » dalgıc elbisesi » gozenekli » keci » gonul borclusu » duzenleyen ve genel olarak ilg » ucan kuştan medet ummak » burgac » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cimento » gumlemek » calımsız » beraberlik muziği » obekleşmek » oleyazma » mor otesi » koşebent » tupculuk » major » cıldırma » eğilimli ortu » muzminleştirme » yontemli »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.