tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgit yapmak » suzulme » buyuk sesli uyumu » itibar gormek » yangın cıkarmak icin kundak ko » sozunden cıkmamak » guldurucu » gozu gonlu tok » odunc alma » davranmak saygıgostermek soz » penceli » dayayıp doşemek » cırpıştırmak » bacasıtutmez olmak » carpışmak » tuf » cigan muziği » ağırlık basmak veya cokmek » insan icine cıkmak » komşu acı » fransızlık » başyarılır kırılır bork fes ic » cayırmelikesi » yulgu » hucum » gozlerini dikmek » gokkuzgun » surucu belgesi » acmak » yuz » başkurtca » avuclama » ustune bir iki guneşdoğmak » koşeye oturmak » inmek » kısmeti acılmak » ayağına duşmek » hristiyanlaşma » capacullaştırma » sarih mef ul » gomleklik » imtizacsız » obek obek » ay donumu » kırbac » teberruz » orklemek » cıvdırmak » gure » tıngır sac elim hamur karnım »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.