tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suyu gorunce teyemmum bozulur » acık sozluluk » akşamdan kavur sabaha savur » parcalanış » govermek » musevî » ote yandan » lugat » muvekkil » gucluk » minder curutmek » cekirdek kahve » koşeye cekilmek » enfluanza » kırılıp dokulmek » acem kılıcıgibi » dadacı » yureksizlik » mut a » cantacı » nasranîlik » dolambacsız » gecirimsiz » el frenini cekmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » catak bayrak » kiremitcilik » bir derece veya bir dereceye k » dert olmak veya kesilmek » sorguclanmak » ic bulantısı » aşuftelik » ceyrekleme » iliğini veya iliğini kemiğini » iki eli birinin yakasında olma » mustelzim » onune arkasına bakmadan » arka kapıdan cıkmak » durdurmak » cift desimetre » akıldan cıkmamak » gozune dizine dursun » kok sokmek » uzatılabilir » si » ozen » anglosakson » oğleyin » dunya gormuş » gozunu burumek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.