tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
esir duşmek » dunya evi » tohuma kacmak » oyuncağıolan » cifte koşmak » bektaşî dedesi » adam sırasına gecmek veya girm » fumerol » kavmiyetcilik » ici icine sığmamak » sıcaklıkolcer » siparişci » bocu » ihsanıhumayun » mubalâğacılık » para cıkışmamak » sozsuz calınan parca » dollenmesiz » cam sakızıcoban armağanı » gectim olsun » e mi » oncel » şeytanın kıc bacağıveya art ay » sokmek » kulak asmak veya asmamak » istihrac etmek » odunu koparmak veya patlatmak » ufurmek » sunger doku » gozum cıksın veya kor olsun » murdum eriği » sutyen » sutbaba » sr » sunger gibi » gozunun yaşına bakmamak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » sutlenme » alâka cekmek toplamak veya uya » acık oğretim » ustunde kalmak » duzeltici » sigara boceği » duşman » gul gibi gecinmek veya yaşamak » slavistik » gelin guvey olmak » guldurmek » enjektor »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.