tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
daruşşifa » ağzınıaramak veya yoklamak » gecmek » popcu » sprituel » cotiragiller » parıltı » darulbedayi » ucleme » makine cekmek » kafkasyalı » dolayısıyla verilen ortak ad » hangi taşpekse katıysa başını » yuzu yok » meraktan catlamak » revu » memleha » uremik » cozumsuzluk » gunulemek » keceleştirme » catal ses » kurdan gibi » kutin » sovdurmek » dil » ucleşmek » boksor » cevabıdikmek veya dayamak yap » catlatma » yuk » suzmek » goruşturme » delik buyuk yama kucuk » ya ya » kotu » zartayıcekmek » maltız » soz getirmek » kapıdan cevirmek » atolye resmi » gonul avutmak » cevreleme » mecalsiz duşmek » gucleştirmek » bickici » akcıllaşmak » soz varlığı » musaade etmek veya buyurmak » ayciceği »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.