tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ezogelin corbası » cerezlenmek » ozumlenme » harekete gecmek » allah kerim » kısa goruşlu » teşhis etmek veya koymak » supurge otu » kılcık » istifcilik » nefis mudafaası » ove ove » yer acmak » kıcına bakarak veya kıcına bak » oz beslenme » tellâl cağırtmak » kalp akce » varakcı » tezkiyesini duzeltmek » tahavvul etmek » karşılıksız cek » boyle » sut corbası » kumelenmek » dovenci » goce » cicekci » akıntıya kurek cekmek » topcu » kırcıllaşma » pay bicmek » oportunizm » ben hancı sen yolcu oldukca » acıkcı » ozgul ağırlık » levazım boluğu » fındıkcı » surmek » iftihara gecmek » sokukcu » yurutum » duzenlenme » galebe calmak » kalıpları » tohmetlendirmek » muruvvetsiz » ozel dil » elektrikci » calgıc » icimli »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.