tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yürek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıstırap » keli koru toplamak » kılıchane » ana kok » nuruceşmim » beşpence » hesaba cekmek » sakıt » okuzluk » kokune kibrit suyu dokmek veya » kul tablası » markor » buyucu » coplenmek » ıska gecilmek » dort goz » citmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » blofcu » fıstıkcılık » carpık » kırdırmak işini yaptırmak » turkusunu cağırmak » kurk » olan boceklere verilen genel a » cav » rontgencilik » etut » almanca » sondurmek » niyaz etmek veya eylemek » ozdek » um » bin işci bir başcı » kaynac taşı » hilâfetci » candır » vals yapmak veya etmek » muteessif » cihat acmak » sokel » parcacı » cevirtmek » başkonakcı » golge oyunu » kompresor » bicimcilik » likor » gozu gormez olmak » orgensel »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.