tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suvari alayı » doğru soyleyeni dokuz koyden k » muhre » indukleme » pedikurculuk » sure olcumu » yara acmak » carlık » bicimi » ustat » uzerine olu toprağıserpilmişgi » munasip gormek » cektiri » koşebent » kup gibi » cebine indirmek veya atmak » rutbesiz » guzellik enstitusu » cığ » badıc » gercekci » yuksek ses » cakırdikenlik » cıbanlaşma » olmayan bağımsız hur » ileri veya one surmek » kumeli » gulduru » guntun eşitliği » saltcılık » başlıkcı » calıntı » an anesiz » kocma » cat pat » filistinli » katma butce » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » sutoğul » gocmek » sukse yapmak » kopuk » bolme » otobusculuk » caprak » kırıp gecirmek » ateşciceği » alâminut » soven » bozuk calmak »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.