tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaprak doner » tukurmek » buyuk baba » allah akıl fikir versin veya a » etmek » uşutuk » ic » tevessu » koclanmak » bıckı » kopure kopure » dunya nimeti » derme catma » tuketmek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » geri cevirmek » uvertur » kasetci » turan » acık secik » yuce divan » zayicesine bakmak » okselemek » dost duşman » utme » tarafından arabacıicin armağan » acmak » capraşmak » kınalar yakmak » tecerrut etmek » ic deri » sacıştırmak » tutmek » epikuroscu » sumkurmek » eli cabuk » fırsatcı » sıcak yuz gostermek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » tarihci » ozgeci » tuzlayayım da kokmayasın veya » capraz » gonlu celinmek » catallı » bugunden tezi yok » cekme kat » sor » sozel » muma dondurmek veya cevirmek »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.