tdk sözlük TDK Sözlük

 

yürek eş anlamlısı

yürek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yürek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yürek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yürek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
seckinleşmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » silip supurmek » soğdakca » yureği ezilmek » su gibi olmak » vehme kapılmak veya duşmek » gıybetci » avuc » acığa vurmak » gelmişgecmiş » oturak kundesi » munasebet almak veya almamak » sonukluk » munacat » tutsu gozu » gozden surmeyi calmak veya cek » tehacum » tansiyon duşurucu » duğun alayı » mulhakat » sız siz suz suz » ici dışına cıkmak » kutukleşme » sungu » cenebaz » kulce gibi oturmak » uzerine yurumek » ağza duşmek » malzemeden yapılmışyarıotomati » kukre » ongorulme » bicki yurdu » ictenlikli » mana cıkmak » acmak » gurultuye getirmek veya boğmak » dam yandı icindeki sıcan da b » cağcıl » sonucunda ortaya cıkan ustun y » veya bu anlamda birleşik isim » boğ » rahat doşeği » soz goturmez » lisan » tuneklemek » tumen » yalancıcıkarmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » fistul »

yürek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yürek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yürek_eş_anlamlısı nedir ve yürek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.