tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burcak » asgarî ucret » doğuşmek » geciş » sen sağ ben selâmet » tesettur » sempati duymak veya beslemek » ısıolcer » ulkuleştirilmek » usanclık getirmek » unlu turemesi » cıkmaza girmek » surpriz » ufakca » munasip gormek » tek acıklık bulunan ocak » ne imiş » kulâhınıters giydirmek » beklenmediği umulmadığıveya c » vazifesi mi » gozyaşımemesi » zulfikar » anasından emdiği sut burnundan » once can sonra canan » yuze duramamak » duşkırıklığı » gormezlik » işleri ve dışişleri bakanlıkla » iki ahbap cavuş » orumcek sarmak » keceyi suya atmak » atmak muracaat etmek » goz gezdirmek » alcalma » canak » tarafından başkasına verilmesi » zirzopca » vergi kacakcısı » kimse » guneşbanyosu » capkın » musluman mahallesinde salyango » gunu yetmek » gormediğe donmek veya gormemiş » divaneye donmek » mesih » camurlatma » icten pazarlıklı » cengellemek » buyuk lokma ye buyuk soyleme »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.