tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secme » sozlu » ustelik » donuşturme » kokten surme » borclu » yuznumara » sozlendiricilik » gecme » ve kanunlara uymaksızın cebir » yuz kere » uzun cizgi » sut dişi » inmek » hukum » bıcaklık » enstrumantal muzik » bağrışcağrış » gozdağıvermek » sur atli » cakır » l » sus pus » kosnu » puskul » olgun » kutukleşmek » sokağa dokulmek » baygınlık gecirmek » biri » absurt tiyatro » cizi » gozden gonulden cıkarmak » inekci » yenik duşmek » kendi kendine gelin guvey olma » cevrik » bicimlenmek » lâckalaşmak » urkmek » başınıdondurmek » pekliği » maoculuk » nuksetmek » faca » belirtmek icin kullanılır » cinisiz » calar » icin icin yanmak » genellikle orduda veya yatılıo »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.