tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hristiyanlaşmak » koşeli ayrac » catırdatma » cokturme » zatulcenp » okuzun altında buzağıaramak » başının derdine duşmek » ici titremek veya titrememek » cıkmak » muhtedi » bicimsiz » yorungesine oturmak » cakışmak » kocancılık » gercek varlığıinkâr eden aşırı » fondoten » arasat » saponaria officinalis » karım koylu » kopek soyu » tuccarlık » gormek » bir veya tek başına » tadıgitmek veya kacmak » ackılanmak » murur » anonsor » tecavuz » gorevli kişiler » gecişsiz » bukulgen » curukluk » yalancıdunya » soz bir allah bir » leyleği havada gormek » başgoz etmek » kıptî » aşufte » el frenini cekmek » hayal gucu » cemkirme » dizlerinin bağıcozulmek » acma » putur putur » denir » gozuyle bakmak » acıklayıcı » zulum gormek » şerit » portfoy »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.