tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunduz » huner gostermek » ustune varmak » ustunden gecmek » bicimsel » gubrelenme » guvensizlik onergesi » bocek kabuğu » cıkışmak » suclandırma » umidi sonmek » husnuniyet » alaya cıkmak » kor topal » ormek » goz erimi » su orumceğigiller » duşuncellik » canıcıkasıca » supurge » deccal » fit vermek veya fit sokmak » celik » nesne obeği » lodosa cevirmek veya donmek » sebep mazeret » hukmetme » hareket ve davranış insiyak » eşbicimlilik » onluk » ceviri » camaşır mandalı » cilâlıtaşdevri » esas vaziyete gecmek » karısıkoylu » etcik » cıfıtlık » yapılmışince ve uzun şerit » cozulmek » mulâkat vermek » damdan cardağa atlamak » parcası » cekic » ilişkilerin butunu iktisat » ve bu koldan olan kimse » duğmelenmek » bıcaklama » cıkın » onur uyesi » estetikcilik »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.