tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukseltgenme » argaclamak » bitkisi thuya » hukumlu » kur » teşekkur etmek » fiil cumlesi » tunek » kem gozle bakmak » kartca » maddelerden yapılmışkucuk tutt » olu saat » gozleri cekik » karaağac » yakın doğu » sudan tavuğu » yetişen bir ağaccık corylus av » mes ut » surcmek » istihrac » ustat » yuzeyleşmek » yumuşak unsuz » bugunden yarına » cekik » nefesi kesilmek daralmak veya » bir tutmak veya bir gormek » tuze » kolcak » cıtırdama » kor dokmek » kolayına bakmak veya kolayına » curuk carık » koceklik » catık » trafikci » yarıklardan her biri » olum » percinlemek » halkcılık » ducar olmak » kusku » kendi kendini yemek veya kendi » unsiyet » cusseli » culu duzmek veya duzeltmek » selcuklu » arka muziği » buzuk » sozlukce »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.