tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mukâfatlandırma » cift halka » soz dinlemek veya soz tutmak » yonelik » zorluk cıkarmak » boğurtu » kirecsiz » carşaflamak » cekoslovak » varışcizgisi » soz etmek » catal ayak » calkanmak » kok » zırnık bile koklatmamak » yarasın » bıcak » cevriliş » mekanikcilik » ahlatın veya armudun iyisini d » keci postu » kurkas » aklından gecirmek » ciylemek » yere gecmek » cıkmak » uskuf » icilmek » yıldız gunu » oğutlemek » uydurukcu » lugatce » cıldırasıya » fuzyon » yapılan fıcıvb » hıckırık tutmak » boşcıkmamak » yumru kok » guneşsutu » cizmek » cokertme » ortenek » duruma gelmek » produktivite » pompalıtufek » tarikatcı » cunup » kasetcalar » mujdelenme » kavanco »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.