tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırsat duşmek veya cıkmak » bıcık » tecrube » cıkışvermek » cikolatalı » calgıcılık » kus » cozmek » uzay kapsulu » kor faregiller » yonetsel » surulmek » cozunme » bolum » yoneylem araştırması » corek » burudet » uz » hepcil » pembe gormek » ağac olmak » yonetmenlik » sel gibi akmak » sığırgozu » gecinilmek » kara yuz » ickin » ciğnemlik » dalgıclık » gecimini doğrultmak » maslahatguzarlık » acık onerme » cıplak at » kargın » surtmek » ışık olcumu » soylemediğini bırakmamak » az cok » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » oncesiz » belgegecer » daş taş » sacılıp dokulmek » acıklaşmak » ibliscilik » kok boyası » mihnet cekmek » ilâcsız » muneccimlik » portfoy »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.