tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emec » police cekmek » mubalâğa » tor » uzunc » cıtlatmak » sacma » cirkefleşme » cerge » buyuk » calkalamak » kuşcu » kokun gecmesi » tehaluf » suresiz » tekercalar » milfoy » kanatcık » sescil » bakılmadan secilen şey » sacmacı » aklınıbir şeyle bozmak » bulunan bolum kafa ser » avurdu avurduna gecmek » onu alınmak » citme » ucma » bicimlerini belirleyen ana oze » yere hızlıca surtulduğunde haf » ustune gecirmek » ickiyi bırakmak » turlu turlu » yuz beşlik » ağlar gozden sahte sozden ken » ici daralmak » mucerret » kulot » kızılbaş » andac » okuzburnu » sutun acmak » hesap cıkarmak » cifte standart » amac edinmek » on uyum » zayice » tostculuk » ustat » muhrelemek » zeval bulmak veya zevale ermek »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.