tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hucum » yuzlerce » komurlu » cenek » bedcehre » cu » yururlukte kalmak » cekirdek » hucre yutarlığı » calım satmak » stabilizator » tecrube tahtasına donmek veya » odun vermek » beklenmediği umulmadığıveya c » cifteleşmek » susleyici » calarmak » kokorec » yuklem obeği » gır gecmek » meridyen duzlemi » veya bu anlamda birleşik isim » dortnal » mutevekkil » saba ruzgârı » soru cumlesi » sistem » ruşvet almak » cecik » şukreylemek » ustelenme » taayyun etmek » afrikalılık » şeyin ayrıcalığınıanlatır » kirec suyu » dalgıc » caldırılmak » mustehcenleşme » sağeliyle sol kulağınıgosterme » deliye her gun bayram » başından gecen olağan dışıola » iki kulak bir dil icin » ateşalmaya mıgeldin » turlu » sır vermek veya sızdırmak » suzucu » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » mısır puskulu gibi » allah mubarek etsin » ornekseme »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.