tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
indirme bindirme » bankada veya aracısında actırı » camur » budu » cinko » uretici olmayan alan » calışma hayatı » kurar » nobetleşe » uvez » gozune uyku girmemek » paranın ustu » beklenmediği umulmadığıveya c » secim yasağı » hizmetci » macar » akıldan cıkarmak » uckurluk » duşman ağzı » uzum salkımı » cıkartma » kireclik » ruya gibi » denize dokmek » prospektus » iş arî » duşundurmelik » hayvan derisi » yukseklik » salkım soğut » nazariyatcı » cift kume » gozetletme » itin gotune veya kıcına sokmak » yukac » tesalup » gecerli » kırıp dokmek » taraca » cabuk kolay heyecanlanan kims » olcu » tecrubesiz » ebegumeci » husnuteveccuh » mes ut etmek » umitsizlik » beyni sıcramak » coğu gitti azıkaldı » yağlıharc » ardınıalmak veya getirmek »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.