tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalbi carpmak » pir ol » cizik » bal ozu bezi » muleyyin » ozlenti » odemek » dikdortgen » pur » gorunmek » gozunu acmak » akciğer lopcuğu » oğreniş » cevirmek » şuphelenmek » şimşekleri ustune cekmek » dernekcilik » ayranım budur yarısısudur » acıklamak » inmek » kucuk duşmek » tezellul » duşeylik » osmanlılık » gluten tutkalı » icin kullanılır » ic gıcıklamak » fulûsuahmere muhtac » cilâlıtaşdevri » gozetme » cay takımı » carşaflanmak » tehyic etmek » sac sakal ağartmak » cağlayış » gulu tarife ne hacet ne cicek » kat îleşme » tumlec » cifteli » şerbetci » değiştirgec » dalıp cıkmak » goz akı » angıc » azrail le burun buruna gelmek » kenarlık » cılgınlık » uzun lâfın veya sozun kısası » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » murettip »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.