tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
n n » odunleme » zangoc » bozyuruk » ve kanunlara uymaksızın cebir » cansız duşmek » sel seli goturmek » boşgezmekten bedava calışmak y » uretimlik » romorkor » gradosu duşmek » gorevselcilik » ozgul » başınıkaşımaya vakti olmamak v » calkantı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ferz cıkarmak » ricada bulunmak veya birinden » kalorifer doşeyen veya onaran » gunec » fırtına kopmak veya patlamak » uc iki » cilemek » almancı » pocuk » sungersi » hint ciceği » gonenmek » coğu kez » duzenleşim » yerlere gecmek » duldul » ozsel » kırbaclanmak » denizgulu » koprulu » kucuk gormek » emeği cekilmiş » sağcıkarma » mulâhazat hanesini acık bırakm » cizgi roman » kurtlarınıdokmek » tuzel » unlenmek » luferci » vazgecirmek » gonderi » cirkinlik » oncelik » mutekellim »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.