tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir şeyler veya bir şey olmak » babacko » acıklaştırma » gozleri cekik » paraşutcu » cıkarmak » kosemen » bohcalamak » cağlamak » canım » partoner » bulbul gibi soylemek » alcaklaşmak » seyran etmek veya eylemek » karburleme » cavuş » soz birliği » ustunuze afiyet veya sağlık » yoğurt ciceği » bicimdeki bolumler » barut fıcısıgibi » sun » kullanılan yapma yuz » ruya » cam devirmek » gozleri takılıp kalmak » vak anuvislik » yurutmek » bektaşî » mesafe bırakmak veya koymak » cabalama kaptan ben gidemem » kız bocekleri » harc » mucevher tarih » icli dışlıolmak » cocuk ruhlu » gecmek » keskin zekâ keramete kıc attır » ki » tık » guzey » faydasınıgormek » gormez » acıklanma » burumcuk » vergi kacakcısı » gorelik bağıllık izafet rol » gozu dışarda » catısız » koktencilik »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.