tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıplaklaştırmak » kalmak » yuzunu gormemek » cayırsedefi » hicap duymak veya etmek » cekilme » celenk » nufus cuzdanı » tureme unsuz » cicek pazarı » kısmet veya kısmeti cıkmak » gecit resmi » yelengec » sb » otomatiğe gecmek » goz suzmek » ummetcilik » gunduz gozuyle » koroğlu » anıtkabir » dupeduz » beylikci » guvenliği sağlamak icin yapıla » iclem » beylik soz » delgic » havadan sudan konuşmak » ağzıvar dili yok » yârdan mıgecersin serden mi » tecrit izolasyon » bayramî » beyni sıcramak » daha bircok şeylerin yapımında » hanya yıkonya yıgostermek veya » art bolge » yusufcuk » ismi gecmek » cemreme » dalıp cıkmak » gelmelerine gore taşilerletere » gercekleştirmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » olcturme » işmar etmek veya gecmek » oz yonetim » catı » omur gecirmek » paranın ustu » tuylendirmek » mucehhez »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.