tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sultanîhuzzam » ici veya midesi kazınmak veya » surmelemek » manisa kebabı » jut » tecahuluarif » yurutec » gobek havası » bitli veya kurtlu baklanın da » kullukcu » birinden buz gibi soğumak » akşamdan kavur sabaha savur » muhakeme usulu » ayın on dordu gibi » endonezyalı » huzun » uc » car » etmek » bicimcilik » bukulmek » koken » sıcrama » otakcı » kulunu savurmak » harman corman » oklava veya baston yutmuşgibi » camurlaşmak » mutercem » cakışmak » nefesi kesilmek daralmak veya » makta mekte » suclama » kufur yemek » cizmeci » sulâle » kuştuyu gibi » fır donmek » yuz » ce » oğrenme » sol acık » cekap » linc » obstruksiyon » madalya toreni » icgudulu » gondermek » ickici » carliston marka kereste »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.