tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
malın gozu » saclımeşe » cırnık » colleşme » major » yardımcıdocent » asma kopru » kuturdeme » halk muziği » cenesi duşuk » komutator » kapcak » ayın on dordu » mufit » dovmecilik » muzik corner » z z » sal sel » yazır » bukum » yerine gecmek » sutlu » rum ateşi » değer duşurumu » bunalıma duşmek » gerekce » cingeneleşme » nisaiye » cıkarmak » inmek » ic bellek » iclenmek » dokumlu » ateşbocekleri » ackılı » tersine cevirmek » tereddutsuz » lâzca » gec veya gec efendim » bayrak acmak » gucluk cekmek » pas acmak » işin icinden cıkamamak » ozgurlukcu » vantuz cekmek » tarh etmek » kandil coreği » lokleme » kostek » kulac »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.