tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acılmak » lık lik luk luk » slovakyalı » tukurme » gudum » tatlısu frengi » ocakcı » dutturu leylâ » cadırlı » dekoratorluk » liman cuzdanı » tulyum » sınıfta cakmak » adamına gore » camursuz » tenezzul etmek » culsuz » citişme » album » kurulu duzen » kolcak » hamur acmak » hint yağı » cakma » muderris » ic su » iz an » oncelemek » musvedde defteri » cırpıntı » uykusu acılmak veya dağılmak » baskca » gecmek » acıktan para kazanmak » gugu ciceği » duz » arasına veya aralarına karışma » luzumundan fazla » duşukluk » usteğmen » mumeyyiz » kup şeker » kurelemek » allah tan » cakı » suspansiyon » ozdek » cemkiriş » suclu sayılmak » puslu »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.