tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nankorluk gormek » catış » balkar » mili » kalbi carpmak » gunleri sayılıolmak » yuksek okul » amerikalılaşma » gozune uyku girmemek » sorumluluk duşmek » iki eli birinin yakasında olma » caldırmak » pırpıtcı » gurultuye veya patırtıya pabuc » bağbıcağı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » camaşırlık » cıkacak » luzum gormek veya gormemek » uygun gormek » uce beşe bakmamak » cek vana » payına duşmek » pusur » kuşgibi ucup gitmek » bektaşî dedesi » cember » yıldız ciceği » oyuncak » kıvanc » cekmek » cacaronluk » catılmışkirişsistemi » bakrac » turetmek » sozum ona » buyuculuk » işten gucten kalmak » cayırlık » yuksuk kadar » oksurmek » metafizik » dışborc » sulfit » sıralac » carpışmak » cilesi dolmak » rabbena » duşman » gulunmek »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.