tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kimse » korcesine » kraldan cok kralcıolmak » istencsizlik » duşuncesiz » direktorluk » pekiştirmek » buro » koşek » arac tığ » cabucak » copurluk » yer bakır gok demir » zayıf duşmek » ahkâm yurutmek » gunu gecmiş » kamyonetcilik » iti oldurene surukletirler » su altıfotoğrafcılığı » sorguc » album » icinden konuşmak veya demek » oğretim gorevlisi » guven beslemek » aclık » bolumlemek » piclik » gormek » antep işi » gecmiş » sutanalık » cabuklaştırılma » ağaca dayanma kurur adama ins » sunnet duğunu » guttuğum domuzu bana oğretme » kucuk oynamak » pacalı » bir baba dokuz evlâdıbesler d » ozgurleşmek » aşufte » yağlıkcı » mubalâğa » inada binmek veya bindirmek » ut » ayağınısurumek » inci sacmak » kumes » yureğine oturmak » ic » cinakop »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.