tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
porsukluk » maddî olmayan manevî şeyler » bisikletcilik » pd » ticaret hukuku » cağcıllaşma » cember » konsolide butce » samî » bulbulleşmek » element kısaltmasıal » onayak olmak » yuz yuze yaşamak » kanadıaltına almak veya birini » uye » tepesinde havan dovmek veya de » resim cekmek veya cıkarmak » duşuk » naza cekmek » su kacırmak » gun batısı » acık deniz » dy » meniskus » ucretlendirmek » gozdağıvermek » gosteri » yukleme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ic barış » calı » bulbul gibi konuşturmak veya s » onlemek » gozden kaybetmek » borc » tefessuh etmek » karadağlı » pestili cıkmak » yemin olarak kullanılır » kuskutuk » bıcak gibi saplanmak » barut fıcısıgibi » muhreli » başıustunde yeri olmak » yuksek atlama » hint avrupa » cığırından cıkmak » karamusal veya karamursel sepe » rolânti » yurekten »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.