tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oncelikle » arasında den başka anlamıyl » acmaz » allah kabul etsin » kuştuyu gibi » allah ın gazabı » comert » sungu » cemce » ozlu soz » dâhiliye mutehassısı » kâbus basmak veya cokmek » cit sarmaşığı » bahce » ceker » onceleme » rencper » suyunu cekmek » gulme » suslemecilik » pb » allah a bin şukur » bir şey icin gerekli en buyuk » tok evin ac kedisi » kalmak » kir goturmek » İki veya daha cok maddeyi birb » ciharıdu » yukarı goğe doğru olan yanı » cek arabanıveya yalnız cek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » cozulmek » zevk icin » ağaclık » cekilmek » muttehit » mızıkcılık » sevinmek sev in sevdirmek se » hızlısağanak tez gecer » tandır boreği » termoelektrik cifti » basmak » ayrıduşmek » akıntılı » kopekoğlu » calıkuşu » kucuk bitkilere verilen ortak » kalburustune gelmek veya kalbu » eline duşmek » ozgur »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.