tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catallı » gac gec kac kec » kıpcakca » cehrece » celmek » kaduk » ağzına bir şey veya bir cop ko » koturum olmak veya kalmak » acılış » calımlılık » sovuşme » ara yon » gece bekcisi » cayır otu » onunu kesmek » babasıtutmak veya babalarıustu » suzgunleşmek » gormek » uc dort » borcluluk » cevirim » hunerli » başarıgostermek veya kazanmak » coğunmek » hurmetsizlik » icinden pazarlıklıveya icten p » bicimini alır hidrojenle oksi » noroloji » noroloji » gecmişi kandilli » tunekleme » ceki taşıgibi » bilgic » ceremesini cekmek » allah rızasıicin » beygir gucu » cakmaksız » cekip almak » aylakcı » buro » cıkmak » askere cağrılmak » ustune yuklenmek » ağır cekmek » moduler sistem » metal parca » bitki asparagus officinalis » olusu kınalı » surekli olarak gidip gelmek » gozden gonulden cıkarmak »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.