tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elinden hicbir şey kurtulmamak » cavdar » ac doymam tok acıkmam sanır » ucurmak » cileden cıkmak » sozum yabana veya sozum meclis » ıl » ileri geri surulebilen sistem » ayıya kaval calmak » cıramoz » lâtin halkları » ar » kopya cekmek veya yapmak » hic değilse veya hic olmazsa » gubreleme » koşeli ayrac » işguzarlık » gozden gecirmek » halep cıbanı » arabankurdî » sokmek » nez etmek » ar yılıdeğil kâr yılı » pabucuna kum dolmak veya taşka » bîcare » surat veya suratı bir karış » sekendiz » edilmesi » olaylarısonucu elde edilen bic » tunel gecmek » inayet etmek veya eylemek » otede beride » tekefful etmek » carpışmak » cete savaşı » genclik » suresiz » maslahatguzarlık » gozlukculuk » bobur » catışmak » uzumlu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ayakuzeri » dudak unsuzu » gul yağı » muzayaka » cuda etmek » kok » ası esi »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.