tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüreklendirmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetin ceviz » acınmak » dovdurtmek » uzre » catlak » bohcasınıtoplamak » cartır » azap cekmek » lâfuguzaf » tekduze » ulkeler arası » canak ağızlı » soru cumlesi » uc uca ucu ucuna azar azar » mustevli » bunların taklidi olan madde » ici goturmemek » ustune yok » doksan veya kırk seksen kapın » kapsamıolan » capanoğlunun abdest suyu gibi » parayıveren duduğu calar » alkışcılık » gucun » yapılan fıcıvb » ciftlemek » başak bağlamak veya tutmak » hatır icin ciğtavuk yemek » kor talih » sozluk birimi » mozaikci » muhtaclık » uc parmaklı » sut ağacı » mumteni » başından gecen olağan dışıola » insanoğlu ciğsut emmiş » şarap fıcısı » kılıclı » davar gutmek » cemkirmek » akaclatmak » buyuk unlu uyumu » olme » ust deri » gunu birlik » gosteriş » başa cıkmak » konsolitci » kirec cimento gibi şeyleri su »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.