tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevirmek » uzun arac » borcluluk » huyu huyuna suyu suyuna uygun » muşteri hizmeti » goturtmek » ustadane » nam vermek veya salmak » tup bebek » murit » cekmek » sinuzit » kumeleşme » bağlaclı » mururuzaman » ozelliklerin tumu » catışma » icirilmek » orumceklenmek » benzi atmak veya ucmak » parcalıbohca gibi » gul gibi gecinmek veya yaşamak » guzluk » yuz beşlik » cirkin » murekkepli » ıkla ikle ukla ukle » ılı ili ulu ulu » cobancantası » cimdiklenme » fart furt farta furta etmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » kıskaclama » kulfete katlanmak » cokelti » guzel yazısanatı » cıkış » hukum » calgıcıotu » ici dayanmamak » yoneltmek » kafaya cıkmak » cimensiz » kongolu » corapcılık » avurdu avurduna gecmek » bağlac grubu » bir soy » guvenli » teminat akcesi »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.