tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
an anevi » surumek » kaypakca » buyuk unlu uyumu » manikurculuk » arabankurdî » calkanmak » keci mantarı » mısır ozu » utcu » taklip bi » virtuozluk » ezgi » kokcu » kulak asma » mudurluk » kucumen » vermemişveya vermeyince mabut » munşeat » başlangıc tutmak » duzenlenme » buyultmek » bata cıka » yer ucmak ii » direksiyona gecmek » ayağınıyorganına gore uzatmak » duğuncu » yılan cıyan » moskof » kirecyeren » cekiniş » lektor » magnezyum klorur » imanıyok kısa soyleyişle » donum » kendi kendine gelin guvey olma » odyometre » guclu » ak sulumen » yuk » cokmek » su veya soz goturmez » alcıcı » onluk » cınarımsı » karakacan » gurleme » aramca » berbat etmek veya eylemek » bin yaşa »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.