tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
haraclı » suslu uslûp » sermayeyi kediye yuklemek » cifte dikiş » suzule suzule » pecelenmek » duzenbaz » refakatci » teamul hukuku » doğru soyleyeni dokuz koyden k » gokyuzu » muntehir » uskuf » catma » kundeye getirmek » kem goz » goğermek » soz gosterisi » saat başıgaliba » zemberekci » yarma kutuğu » kısa unlu » yaşta kalmış kavat pabucu gib » sokağa veya sokaklara duşmek » guzelleme » ici veya midesi kazınmak veya » cozucu » yonelmeli tumlec » kaynakcılık » puskurtme tabancası » hodukluk etmek » aklına duşmek » İskoc » ateşolmayan yerden duman cıkma » dokuz ayın carşambasıbir araya » pustul » sur atlenme » def aten » goz nuru dokmek » başına dunyanın belâsınısarmak » gomlek » cam devirmek » okultizm » ebussuut efendinin torunu » ney uflemek veya ufurmek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » civit otu » dediği cıkmak » cekiş » caplamak »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.