tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüreklendirmenin eş anlamlısı

yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüreklendirmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüreklendirmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yüreklendirmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozen gostermek » ağız tutunu » surekli cekiştirmek itmek ka » canıcıkasıca » cıpıldak » capak » sabah vaktinde » vucut bulmak » acıklayan » tekcilik » calkayış » vakıf durumuna getirmek » gorup goreceği rahmet bu » elcilik » torpu » şuphecilik » turkcecilik » adam adama savunma » surgun gitmek » musamahasızlık » noktalama işareti » ici ısınmak » capkın » tepesi ustu » ali nin kulâhınıveli ye veli » tevarus » sın sin sun sun » harac » gulunclu » mevlevîhane » balıkgozu objektif » depremcizer » icin kullanılan boru oluk vey » art damak unsuzu » surekli olarak gidip gelmek » uye » boşluk » surveyan » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » kuresel gok bilimi » ulkusel » ceşitlenmek » dunya kelâmıetmek » kor tapa » paylaşmış benzer odevlerle yu » tehevvur etmek » daha bircok şeylerin yapımında » cingenece » batınî » afrika cekirgesi »

yüreklendirmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüreklendirmenin_eş_anlamlısı nedir ve yüreklendirmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.